Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2901) OPiiPO válasza CPT.Pirk (#2899) üzenetére


OPiiPO
addikt

:DD

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#2902) Locutus


Locutus
veterán

Lehet, hogy egy képregény erről: egy vagy több ember és szakáll

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#2903) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

:DDD

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2904) Locutus


Locutus
veterán

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#2905) Locutus


Locutus
veterán

Lehet, hogy egy kép erről: 1 személy és , szöveg, amely így szól: „J. BEZOS When you order your Jean-Luc Picard off of Wish...”

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#2906) CPT.Pirk válasza Locutus (#2905) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2907) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Star Trek - It's Dead, Jim
https://www.youtube.com/watch?v=3BiyH8lENRs

Újabb 5 évre meghosszabbították Alex Kurtzman szerződését ST tv szériák készítésére... :U

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2908) Aljasvip válasza CPT.Pirk (#2907) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Hát ez nagyon szomorú hír.

Én megint nem tudtam rávenni magam a Discovery második évadra, a főhősnőtől hányingerem van...
Lost in Space (Netflix) sorozat jött szembe helyette. Nem mondom, hogy korszakalkotó sci-fi, de a történet be tud szippantani rendesen.

(#2909) CPT.Pirk válasza Aljasvip (#2908) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Az az a sorozat, ahol minden rész végén a gonosz győz, valami zseniális. :D Mondjuk nekem egy kicsit túl cheese, én most a The Orville folytatását várom ezen a fronton.

Amúgy a discovery S3 ebből a szempontból kicsit jobb lett már szerintem, talán kevesebbet sír Májkel.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2910) butch3r válasza Aljasvip (#2908) üzenetére


butch3r
senior tag

abban a főszereplő gyerek volt rohadt idegesítő de azért tetszett, kiváncsian várom a sorozat záró s3-at.
spoiler: ha bármikor mondanak valamit a gyereknek, hogy mit ne csináljon. azt fogja csinálni -jól nevelt na - ami után ha bajba kerül mindenki szarul érzi magát, hogy bajban a gyerek, de a szófogadás nem léte senkit nem zavar... na ezt is kiadtam magamból :DDD

(#2911) Aljasvip válasza butch3r (#2910) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Saját gyermekkori emlékeim alapján ő egy nagyon valósághű gyerek karakter :DDD

(#2912) Locutus


Locutus
veterán

Lehet, hogy egy kép erről: 5 ember és , szöveg, amely így szól: „Where's the first panel of the meme? We don't have a first panel. You left Spacedock without the first panel? It won't installedunl be installed until Tuesday. TIONE”

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#2913) butch3r


butch3r
senior tag

lower deck 201 kint van, akit érdekel :)

(#2914) Sweet Lou 6 válasza butch3r (#2913) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

arról nincsen hír, hogy szinkron lesz-e az 1. évadhoz valamikor?

sweetlou6.wordpress.com

(#2915) Narxis válasza butch3r (#2913) üzenetére


Narxis
nagyúr

Jó volt de Boimler nagyon hiányzik, pont az ő jelenetén tudtam az elején és végén is röhögni, a többi része az epizódnak szódával elmegy kategória volt.

Thanos was right.

(#2916) Locutus


Locutus
veterán

10 Hopeful Quotes To Celebrate Gene Roddenberry's Birthday

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#2917) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Hehh, a Lower decks S02E01 és 02 nem is lett rossz. Pedig elég kritikusan álltam hozzá a sorozathoz az S01 miatt.

Persze ha elvonatkoztatunk tőle, hogy az altisztek egy folyosó végén alszanak és közös szónikus zuhany alatt tisztálkodnak egyszerre... :DDD

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2918) Locutus


Locutus
veterán

Na mim lett :DDD

Körbeér a szám tőle, mintha újra gyerek lennék :DDD
Nem elég, hogy világít, de Sulu hangján beszél is :DDD

Illik a Galaxy mellé, még méretarányban is :) Kb 46cm mind a kettő.
(a Galaxy meg a Runabout már 25 éves makettek, akkoriban valamiért úgy éreztem makettezni fogok, de szerencsére ezeken kívül nem sok mindent raktam össze végül :DDD )

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#2919) CPT.Pirk válasza Locutus (#2918) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Az igen! :C

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2920) Apollyon válasza Locutus (#2918) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Hű ez nagyon jól néz ki, grat hozzá! .)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#2921) Lokids válasza Locutus (#2918) üzenetére


Lokids
addikt

Ha nem titok, akkor érdekelne, hogy hol vetted.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#2922) DS39 válasza Locutus (#2918) üzenetére


DS39
nagyúr

ez nagyon vagányul néz ki. :)

(#2923) Locutus válasza Lokids (#2921) üzenetére


Locutus
veterán

Újonnan szerintem hivatalosan már nem kapható. Vadászni kell. Néha feltűnik ebay-en, amazonon is.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#2924) Narxis válasza CPT.Pirk (#2917) üzenetére


Narxis
nagyúr

Na végre megtértél.

Thanos was right.

(#2925) Locutus


Locutus
veterán


Lehet, hogy egy kép erről: 2 ember és , szöveg, amely így szól: „THE WHAT”

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#2926) Locutus


Locutus
veterán

Picard S2-ben lesz Borg Queen...
[link]

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#2927) OPiiPO válasza Locutus (#2926) üzenetére


OPiiPO
addikt

egyik kedvenc karakterem :K

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#2928) oriic válasza Locutus (#2926) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Máris jobban várom. :C

Live-Die-Respawn

(#2929) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Star Trek nap a GOG-on: [link]

A Voyager Elite Force 1 meg a Bridge Commander fasza volt anno. Ehh, régi szép idők. :D

Narxis: de azok a szerencsétlenek még mindig a folyosó végén alszanak és koedukált közös szónikus zuhanyt használnak egy batár nagy űrhajón! :DDD

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2930) Lokids válasza CPT.Pirk (#2929) üzenetére


Lokids
addikt

Máig nem volt a Bridge Commanderhez hasonló játék. Imádtam. Rakat mod is volt hozzá anno.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#2931) CPT.Pirk válasza Lokids (#2930) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Jah, anno én is szétmoddoltam. :) Mai napig megvan, néha még repkedek benne egy kicsit bár ma már elég korosnak hat. :)

STBC-n kívül az a VR trek van, de ahhoz cuccok meg haverok kellenek. Mondjuk az Artemis még ilyen, ahhoz nem kell VR, csak haverok.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2932) butch3r


butch3r
senior tag

Picard s2 story trailer.
2022 februar

[link]

(#2933) oriic válasza butch3r (#2932) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Oh, időutazás? Érdekes, így van értelme hogy a Borg Queen is felbukkan.

Live-Die-Respawn

(#2934) CPT.Pirk válasza butch3r (#2932) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Hmm. Mondjuk fogadjunk, hogy a saját hibáikat mint pl. Icheb és Hue céltalan megölését nem fogják kijavítani, hiába idő-utazgatnak...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2935) butch3r válasza CPT.Pirk (#2934) üzenetére


butch3r
senior tag

Nem valoszinu sajna...

(#2936) Locutus válasza CPT.Pirk (#2929) üzenetére


Locutus
veterán

Még megvan a többszáz megás canon mod amit Bridge Commanderhez csináltam anno. Elég népszerű volt.
Csak sajnos az alapjátékot már nem tudtam működésre bírni pár hónapja, mikor utoljára próbáltam.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#2937) Narxis válasza butch3r (#2932) üzenetére


Narxis
nagyúr

Most ennek mi értelme? Q mit akar már megint bizonyítani és miért kell ebből egy egész évados sztorit kerekíteni? Az nem rossz, hogy megjelennek "napjainkban" de félek ebből is egy tök céltalan és értelmetlen zagyvaság lesz. Olyan érzésem van mintha fogalmuk se lenne, hogy merre kellene vinni a sorozatot ezért megint előhozták az időutazást csak szemben a Discovery-vel nem a jövőbe mennek hanem a múltba. Abszolút nem hoz lázba az egész. Majd ha jön megnézem de rettenetesen süt róla a középszer, 80% trendy scifi, 20% Star Trek.

Thanos was right.

(#2938) oriic válasza Narxis (#2937) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mindeközben az animációs sorozat meg tetszik neked, én eskü nem értelek. :DDD Akkora facepalm az a széria, hogy arra szó nincs.

Live-Die-Respawn

(#2939) Lokids válasza oriic (#2938) üzenetére


Lokids
addikt

Gondolom azért, mert az animációs (remélem az LD és nem a régi TOS-ról van szó. :) ) paródia. Az szándékosan "baromság". A sorozat meg a nagy LORE folytatása lenne.
Mondjuk addig Q-val nincs baj, amíg van célja/értelme annak amit csinál és nem csak egy szivassuk meg Picardot epizód elnyújtva. PL TNG utolsó epizódja is időutazásos volt Q által, de annak volt értelme.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#2940) Narxis válasza oriic (#2938) üzenetére


Narxis
nagyúr

De az egy ökörködés, nem is gondoltam soha, hogy több lesz, tudom ti valami komolyabbat vártatok. :D Én viszont az élő szereplős sorozattól vártam többet miközben azt látom, hogy a cél továbbra is a trendység. Komolyan nem volt csalódás pl. az, hogy mi okozta a Burn-t? Vagy a Picard évadzárója? Csak én érzem így itt? Mert nagyon jól felépítenek valami rejtélyes szálat aztán egy óriási csalódás a megfejtés. Miközben úgy próbálnak kedvezni a régi rajongóknak, hogy itt-ott bedobnak Easter Egg-eket a sorozatba, Quark bárja valami Isten háta mögötti bolygón, Voyager D stb. Mindez csúcsra járatva a woke témákkal eszközökkel. Mindenesetre jó tudni, hogy a Star Trek most már nem lesz több mint az SJW-k és Hollywood-i hipster közösség zászlóshajója. Ezt el kell fogadnom és megbékélnem vele. Egyedüli amit várok az a Pike sorozat ha lesz még egyáltalán, de nagyon visszafogottan várom mert valószínűleg az se lesz sokkal másabb.

Thanos was right.

(#2941) butch3r válasza Narxis (#2940) üzenetére


butch3r
senior tag

de csalódás volt a burn oka (mondjuk én alapból nem szeretem a post-apoc témát és ez egy kicsit amúgy is az volt így minuszból indult)
picard vége is az volt kicsit, bár kevésbé mint disc s3.

lesz pike, itt van karaktereket megformáló színészekkel egy rövid videó (nem néztem meg, tegnapi hír)
[link]

magam részéről nem értem miért nem lehetett ott folytatni ahol voyager abba hagyta, végtelen mennyiségű történet karakter fért volna ott is el a régi lore bolygatása nélkül is de már elengedtem hogy ezen foglalkozzak (jobban zavar, hogy expanse s6 elvileg az utolsó évad :( )

btw múlt heti lower decksben a battlestarok csak nekem tűntek fel? :D

(#2942) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

William Shattner 90 évesen megy az űrbe Jeff Brezossal! Ő lesz a legidősebb űrhajós az űrben! https://index.hu/fomo/2021/09/26/tenyleg-felmegy-az-urbe-james-t.-kirk/

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2943) Fred23 válasza CPT.Pirk (#2942) üzenetére


Fred23
nagyúr

Most olvastam éppen, remélem, épségben vissza is tér.

Ez meg tök kedves történet, és kapcsolódik a témához. :)

[ Szerkesztve ]

(#2944) Narxis válasza CPT.Pirk (#2942) üzenetére


Narxis
nagyúr

Egészségére. Azért a twitteres kirohanásai után nekem nagy csalódás volt emberileg, igaza volt a többieknek vele kapcsolatban. Mondjuk Patrick Stewart után már semmin sem lepődöm meg.

Thanos was right.

(#2945) CPT.Pirk válasza Narxis (#2944) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Passz, a Twitteres oldaláról nem tudok semmit.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2946) Narxis válasza CPT.Pirk (#2945) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nem egy nagy dolog, azt nyilatkozta vagy talán írta twitteren, már nem emlékszem, hogy nem nézett meg minden TOS epizódot/többségét nem látta vagy valami ilyesmi és ezért nekiestek twitteren, szerintem nincs ezzel nagy probléma, sok színész nem szereti megnézni a saját sorozatait/filmjeit de aztán ő elkezdett válaszolgatni mindenkinek nem szép módon. :D Nem anyázás de kicsinyes, sértődött módon, volt akinek a kinézetét szólta le meg ilyenek. Egyszerűen minek? Miért nem hagyta a fenébe? Nem tudom, nekem ez kiábrándító volt főleg annak fényében, hogy többször az a vád érte, hogy egy feltűnösködő ripacs aki imádja a rivaldafényt és annak érdekében bármit...

Thanos was right.

(#2947) CPT.Pirk válasza Narxis (#2946) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ehh, a neten mindenkinek nagy lesz a szája. :D Egyébként a Geordi-t alakító színész is mondta, hogy van egy csomó TNG epizód, amit sosem látott, csak szerepel bennük...

Mondjuk nem csodálom a dolgot, pl. egy Voyager epizód felvétele általában 6 hosszú napot vittel el a 7-ből, így simán érthető, hogy herótjuk lett már a dologtól a színészeknek.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2948) Narxis válasza CPT.Pirk (#2947) üzenetére


Narxis
nagyúr

Jah csak az ember ilyenkor döbben rá, hogy azok a színészek akik annyi örömet okoztak a valóságban teljesen más emberek is lehetnek, igazából mindegyik kapitány csalódást okozott, talán csak Scott Bakula nem. Avery Brooks meg nagyon fura volt mikor Shatner készített vele egy interjút. Nincs is igazán kedvencem a Star Trek-ben, mint franchise/sorozat/film imádtam de amúgy az ilyen fotózkodás, autogramm kérés hidegen hagyna. Mondjuk Jeri Ryan-nel csinálnék egy közös képet ha lehetne de ki nem? :D Inkább az írókkal beszélnék.

Thanos was right.

(#2949) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Discovery S4 újabb trailer. 5+ fényév méretű anomália fenyeget majd mindent a galaxisban. Brace yourself! :D
https://www.youtube.com/watch?v=9St3TlNPrFs

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2950) butch3r


butch3r
senior tag

st prodigy
képek csak
[link]

premier október 28

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.