Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2701) lezso6 válasza CPT.Pirk (#2698) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

"Az mondjuk nevetséges, hogy az Orville meg nulla erőfeszítéssel egy közönségkedvenc príma Star Trek sorozat lett..."

Ezt hívják tehetségnek. Meg azt erősen kétlem, hogy a Discovery készítői bármennyire is megerőltetnék magukat, hisz csomó mindent csak simán összelopnak, a maradékot meg nem tudják rendesen megírni, tele van lyukkal, mint a szita. Ha ehhez meg kell erőltetniük magukat, akkor az nagyon szomorú. :O

Egyébként nagyon nem említhető a Discovery egy lapon azzal a két sorozattal, le sem merem írni őket egy mondatban. :D Nem tudom te hogy vagy vele. :)

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2702) Narxis válasza CPT.Pirk (#2698) üzenetére


Narxis
nagyúr

De miért fogyott el? Azért mert Burnham-ről szól az egész sorozat, a többiek csak statiszták. Jó előző évadban Saru úgy esett át karakterfejlodesen, hogy az biológiai jellegű volt, most meg majd Dzsordzso lesz terítéken de persze továbbra is Burnham-ről fog szólni a sorozat így valóban huszadrangù, hogy Tilly első tiszt lett. Valahol a távolban felkiált egy Harry Kim...

Én imádom az Orville-t mert történet központú és egy csapatról szól, nem egy emberről. Az látszik, hogy erősen inspirálta a Star Trek de valahogy nem érzem Star Trek-nek, örülök, hogy valami más és nem copy-paste módon csinálják.

Thanos was right.

(#2703) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Amugy a Yelchin easter egg utolag esett le... :B

Live-Die-Respawn

(#2704) Lokids


Lokids
addikt

Még 1 apróság.
Hogy lehetett életben Michael/Spock anyja? Aki elvileg ember?
1000 év telt el és a vulkániak is max 3-400 évig élnek.

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#2705) oriic válasza Lokids (#2704) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A reszben a biologiai anyja szerepelt, nem Spock anyja.

Live-Die-Respawn

(#2706) Lokids válasza oriic (#2705) üzenetére


Lokids
addikt

De Burnham biologiai szülei nem teljesen emberek voltak?
Már nem emlékszem, de Michael nem, mint ára került Spock mellé?

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#2707) Lokids válasza Lokids (#2706) üzenetére


Lokids
addikt

Ok, megvan. A sok sírás közben kiment a fejemből, hogy az anyja is használta azt az időkristályt. :P

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#2708) oriic válasza Lokids (#2707) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pont ez volt a lenyeg h mennek a jovobe az anyja utan Terralysiumra.

Live-Die-Respawn

(#2709) Locutus


Locutus
veterán

Azt írják a következő rész Bookról fog szólni... szóval Burnham lesz a főszereplő :DDD \o/

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#2710) CPT.Pirk válasza Locutus (#2709) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Igazából most már valami űrcsatát kellene látnunk, már 3 epizód óta nem csinált semmit a Discovery. Majd biztos megmentik Burnhamet vele. :D

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2711) Locutus válasza CPT.Pirk (#2710) üzenetére


Locutus
veterán

Űrcsata...meh... sajnos a discoveryre hatványozottan igaz lett ez a régi mém:

Jóformán starwars szintre süllyedtek az új űrcsaták, ilyen kieső lézer csíkokkal meg összevissza kapkodó kameraállásokkal.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#2712) CPT.Pirk válasza Locutus (#2711) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Az már a DS9-ben sem tetszett nekem. Vagyis nem a grandiózus űrcsaták, hanem pl. mikor a Chintoka rendszerben szitává lövik a flottát, de még az Excelsior méretű hajókat is úgy keresztül lövik egy lövésből, mintha ott se lenne a pajzs...

Ki ülne be ilyen gyenge hajókba háborúzni?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2713) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Na, most meg az Avatarból loptak. Lásd a Kweijan bolygón lévő erdőben lévő "tengeri sáskák" (kis világító medúzaszerű lények).

Az meg kifejezetten vicc volt, hogy a kis tücsökpöcsnyi űrhajóval lőtték szét a bazi nagy űrhajót.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2714) Locutus válasza lezso6 (#2713) üzenetére


Locutus
veterán

De legalább kevesebb Burnham sírás volt.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#2715) Narxis


Narxis
nagyúr

Na ez már brutál volt gyerekek.

Thanos was right.

(#2716) DS39 válasza lezso6 (#2713) üzenetére


DS39
nagyúr

volt egy kis Star Wars-os feelingem annál a résznél.

megmondom őszintén engem jobban érdekelt volna, ha a Burn/Föderáció rejtélyével kapcsolatban tudunk meg többet, az epizód többi része untatott, amit meg kellett mindenáron fűszerezni egy kis gender semlegességgel is....

[ Szerkesztve ]

(#2717) Narxis válasza DS39 (#2716) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nem he hanem they. Ne feledjük!!! Vagy she-t mondott amiért kijavította? Már nem emlékszem. :(

Thanos was right.

(#2718) OPiiPO válasza Narxis (#2717) üzenetére


OPiiPO
addikt

Stammets: - She's pretty fast.
Adira: - They are fast. They, not she.I've never felt like a she or a her. I would prefer they or them from now on.

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#2719) Narxis válasza OPiiPO (#2718) üzenetére


Narxis
nagyúr

:R

Thanos was right.

(#2720) lezso6 válasza DS39 (#2716) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem vagy ezzel egyedül. Itt van egy jó összevágás, habár elég erőltetett szerintem. :D De számomra is tök Star Wars-os volt:

Eleve Book hajója is amolyan Millenium Falcon jellegű. Meg ott a manual control, aminek egyébként semmi értelme. Az eredeti Star Warsban ugye az volt a lényeg, hogy Luke-kal az erő, ezért manuálisan célozzon, nem számítógéppel. Itt viszont semmi ilyen nincs, csak az hogy wooohooo és feleslegesen kockáztassa mindkettejük életét. WTF?!

Meg már az eredeti Star Wars-ban is megvolt már az a józan ész által diktált alapvető dolog, hogy a nagy űrhajók sokkal nagyobb, azaz komolyabb pajzsgenerátorral szereltek, tehát jóval erősebb pajzsuk van, ezért esélytelen keresztüllőni a kis űrhajók kis fegyvereivel. Ezért nagyok, nem? Különben semmi értelmük. :D Az meg végleg illúzióromboló, amikor félszemű csaj a andóriai csávóval, s hosszú másodpercekig egyáltalán nem nézi, hogy merre vezeti az űrhajót. Ez utóbbiról is készült videó.

És még lehetne sorolni a baromságokat, ez valami eszméletlen.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2721) lezso6 válasza Narxis (#2717) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Szerintem ez pont nem akkora gond, sőt, szerintem egész jól kezelték ezt a non-binary transz témát.

Egy intim dologként kezelte a csaj az androgün életforma, nem hordott le rögtön mindenkit, aki rossz névmást használt. Habár a jövőbeli részekben ez még lehetséges. ;] De remélem nem lesz ilyen, ahogy a 64 kitalált gender pronoun sem fog előkerülni, mert onnantól bizony a k* anyjukat... akarom mondani a szexmunkás szülőegyjüket. :D

Ez a they abszolút jó, ami egy angol nyelvi hiányosságot foltoz be. Pontosabban visszahozza annak régi jelentését, mert anno nemcsak többes számot jelölt, hanem semleges nemű egyes számot is. Csak kikopott. Pár évtizede hozták vissza, s nem csak a transzok esetén hasznos. Kis 4 perces ismertető, ami szerintem elég jó.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2722) CPT.Pirk válasza lezso6 (#2720) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Az mondjuk érdekes kérdés, hogy mit védenek a pajzsok. Mert nem 100%-ot, így ha sokáig lövöd a "kis" ágyúból az ellenséget miközben ő a nagyobb de lomhább fegyvereivel nem tud rendesen eltalálni, akkor annak idővel meglesz a hatása.

Emiatt is vannak vadászok az űrcsatákban.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2723) lezso6 válasza CPT.Pirk (#2722) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Persze, abszolút jogos, hogy egy kis jól manőverezhető hajó baromi nagy előnyben van egy nagy hajóval szemben, ebből a szempontból rendben van.

De az elég nagy röhej, ha egy nagy hadihajó egy picinyke űrhajóval pusztán erővel és kitartással legyőzhető. Egy kis űrhajó kis energiasugarakkal lő egy nagy energiapajzzsal (meg minden finomsággal) felszerelt nagy űrhajóra és legyőzi. Ez egyszerűen butaság.

Már az jobb lett volna, hogy ha az andóriai megmondta volna, hogy "ide meg ide lőjj" és akkor megszűnik a pajzs, mert a nagy űrhajónak ez a szupertitkos sebezhetősége. Vagy megmagyaráznák azzal, hogy a kis űrhajónak van valami különleges fegyvere, mondjuk valami hightech torpedó, s akkor azzal tették volna harcképtelenné. Csak egy kicsit kellett volna megerőltetniük magukat.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2724) Narxis


Narxis
nagyúr

Szerintem már több időt töltöttetek ezzel a témával mint az írók, elég jól látszik, hogy nagyvonalakban összerakják a sztorit, bedobnak pár korábbi Star Trek nevet itt-ott, hogy örüljenek a trekkie-k, aztán nagyrészt a non-binary transz témával meg "karakterfejlődéssel" foglalkoznak.

Thanos was right.

(#2725) lezso6 válasza Narxis (#2724) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Legalább mi foglalkozzunk vele, ha már az íróknak nem sikerült. :DD

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2726) OPiiPO válasza lezso6 (#2721) üzenetére


OPiiPO
addikt

A 4 perces ismertetőt másnak felesleges megnéznie, én rászántam 3:48-at, és csak ennyit kaptam: "grammatical gender is just a stupid concept" és "I'm exaggerating".
Sima level 1-es LMBTQ+ oktatóvideó.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#2727) lezso6 válasza OPiiPO (#2726) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Szerintem érdemes megnézni, mert tök érdekes. Ugye vannak nyelvek, ahol az egyes tárgyaknak is van neme. S ez nyelvenként nem konzisztens, tehát pl a kulcs németül férfinemű, míg franciául nőnemű, ezért mások a képzettársítások. Persze ez nem jelenti azt, hogy akkor készítsék el az újbeszélt az összes ilyen nyelvnek, csak egyetértek a csávóval, hogy ez egy buta nyelvi koncepció. És nem a transzok miatt, hanem úgy általában. Neme az embereknek (meg az élőlények nagy részének) van, és kész. Tárgyaknak legfeljebb funkcionális értelemben van (pl aljzatok és csatlakozók). S ez nem LMBTQ+ oktatóvideó, hiszen a T is csak érintőlegesen van benne, ráadásul annak is csak egy kis részhalmaza az, melyik nem sorolja be magát egyik nembe sem.

De a valódi problémák szerintem ott kezdődnek, amikor:
- tagadják a biológiát
- újbeszél szótárat követelnek
- törvény kötelez a megfelelő személyes névmás használatára
- a transz nők részt vehetnek a női sportokban
- már pubertáskor előtti gyerekeket hormonkezelnek
- nem kutathatják azt, hogy hány transz bánta meg az átalakító-műtétet, pedig minden transznak joga lenne tudni, hogy mire vállalkozik
- stb-stb

Na, de most már tényleg túltoltam, úgyhogy ejtem a témát. :D

ON:

Gender Identity Issues in Star Trek Discovery vs TNG / TOS

More Non-Binary Characters on Star Trek TNG

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2728) Narxis


Narxis
nagyúr

Alex Kurtzman: “Well Captain Picard. You’re looking nice” [link]

Thanos was right.

(#2729) OPiiPO válasza lezso6 (#2727) üzenetére


OPiiPO
addikt

ok, rendben van, én ennyire nem gondoltam bele :R

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#2730) Locutus


Locutus
veterán

Minap láttam egy érdekes posztot STD ügyben:
Azt írja, olyan a sztori, mintha robot írná, és csak az lenne a lényeg, hogy mindenféle témák checkboxai be legyenek jelölve, amiket előre megadnak neki :)

Ez mennyire találó, ha belegondoltok... Mindenféle bugyuta téma/jelenet egymás után, igen kevés összefüggéssel, és nagyon alacsony szintű kidolgozottsággal. Tényleg olyan, mintha nem is emberi gárda lenne a történet (hiánya) mögött.

Vagy: beraktak 6-8 embert az írói gárdába, mindegyiknek van valami vesszőparipája, amit beleerőltet minden részbe, és nincs egy vezető, aki azt mondja, hogy ezt most nem, vagy nem illik ide, vagy nem illik a sztoriba, vagy túltoltuk már stb.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#2731) lezso6 válasza Locutus (#2730) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ja, hát kb összelopnak mindenféle bevált receptet, ezeket valahogy összetákolják, majd megfűszerezik egy kis woke-sággal, és BUMM! Így lett a Star Trek Discovery.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2732) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

730 hozzászólás után lelőtték azt a redit posztot, ahol (egyébként teljesen kulturált módon) azt kifogásolta a posztoló, hogy 5-10 percenként van emocionális pillanat a Discoveryben, miközben meg komikus banter megy. Azért lőtték le, mert a kommentek eléggé negatívok lettek. :) https://www.youtube.com/watch?v=hk23F43c9bE

Btw, Discovery S03E07:
Töltelék rész volt, ahol nem voltak túl bonyolult összefüggések.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2733) lezso6 válasza CPT.Pirk (#2732) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez velem is szembejött. Borzalmas ez az előadásmód. :DDD

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2734) Locutus


Locutus
veterán

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#2735) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Azt a rohadt élet, az eheti volt a legszarabb Star Trek Discovery rész. Sajnálom, egyszerűen annyira leolvasztotta az agyam, hogy most nem tudok érdemi kritikát írni. Talán majd később.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2736) butch3r válasza lezso6 (#2735) üzenetére


butch3r
senior tag

En meg epp nezem. De amikor Stammets mondja a trillnek (nem jut eszembe a neve es maskepp nem pc hivatkozni ra:D ) hogy keresse meg Sarut.
Bmeg a hajon van kommunikator, szoltok neki mint mindenki mas hogy Saru kaoitany jojjon ide :W

(#2737) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Discovery S03E09 Nem igazán tudom hová tenni ezt az epizódot... A maga módján érdekes volt a terrán birodalom, de hogy mit akarnak ezzel kihozni vagy az a faszi az ajtóval ki vagy mi volt... Szkeptikus vagyok.

De elhangzott a Discovery legszebb mondata: "Michel, egyszer az életben fogd be a szád" :))

Locutus: az igen! :DDD

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2738) Locutus válasza CPT.Pirk (#2737) üzenetére


Locutus
veterán

Ez a terrán birodalmas dolog a TNG legrosszabb holodeckes ripacskodásait hozza vissza az emlékeimből... egyszerűen röhejes rész volt ez (is).
Egy dologra vártam csak igazából úgy a vége felé, hogy talán megöli Burnhamet a mirrorban, az egy kisebb elégtétel lett volna azért :DDD .

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#2739) DS39 válasza CPT.Pirk (#2737) üzenetére


DS39
nagyúr

Az Enterprise jutott eszembe, ott voltak ilyen szinte full tükör univerzum részek, és ahogy látom a következő is erről fog szólni.

Annyi jött le, hogy a Burn-höz volt köze a Kelpieneknek és a tükör univerzumnak valamilyen módon. Ha viszont mégsem, akkor felesleges töltelék részek ezek.

(#2740) Lokids válasza CPT.Pirk (#2737) üzenetére


Lokids
addikt

Eddig az ST univerzumában csak a Q continuumról tudjuk, hogy képes csak így megjelenni és egy teljesen átlagos ajtót, amit még scannelni sem tudnak, átjáróként üzemeltetni. De nem lepne meg, ha kitalálnának rá valami újat.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#2741) lezso6 válasza DS39 (#2739) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez a Tükör Univerzum téma a Discovery-ben olyan szinten cringelős, hogy anno amikor először láttam, egyáltalán nem ugrott be, hogy az Enterprise-ban én már láttam a Mirror Universe-t, csak hát annyira más színvonal, hogy nem tudtam a kettőt összekapcsolni. :DDD Ezután végignéztem megint az Enterprise-t, s eléggé meglepett, hogy ezt a Space Nazi témát lehet jól is csinálni, nem csak olyan nevetséges gagyi módon, mint a Discoveryben.

Mindenki tudja, hogy a Burn az a Baby Yoda műve. ;] Illetve maga a Star Trek Discovery az egy felesleges töltelék sorozat. :))

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2742) Narxis


Narxis
nagyúr

Most ki a tök volt ez a fickó? Egyszerűen annyira nem tudnak megírni egy forgatókönyvet, hogy hihetetlen...Most akarják ezzel a 2 résszel tisztára mosni a Dzsordzsut. Akkor nem lesz 31-es szekció sorozat ahol mondjuk több évadot kaphatott volna erre a személyiség fejlődésre? Tényleg 2 rész alatt akarnak szerethetővé tenni egy népirtó kannibált? Hol a cancel gomb?

Thanos was right.

(#2743) lezso6 válasza Narxis (#2742) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2744) Narxis válasza lezso6 (#2743) üzenetére


Narxis
nagyúr

omg

Amúgy abban reménykedtem, hogy találnak egy elhagyatott bunkert ahol felkapcsolva az energiát megjelenne Robert Picardo aki elmondaná, hogy valakivel hasonló problémán dolgoztak de nem emlékszik mi történt, miért kapcsolták le, lényeg, hogy segítene Dzsordzsu-n aki közben álmodja ezt a sztorit és párszor majdnem "elveszítik" aztán happy end. Választható lehetőség: Később kiderülne, hogy akin segített az a mirror Lorca/Pike volt, de törölte a Doki memóriájának azt a részét ami őt azonosítaná, mert mittomén paranoid volt.

Na? :D

Thanos was right.

(#2745) Locutus válasza Narxis (#2744) üzenetére


Locutus
veterán

Szerintem ez kéne:

Q van a dolog mögött, és valójában a mirror universe elhagyása óta csak egy fantázia világban vannak. Q csak arra volt kiváncsi, hogy meddig képes elviselni Burnhamet. Az ajtó amit most kinyitott Q, az vezet vissza a valóságba. És amint megölik, felébred Bobby mellett a zuhanyfülkében.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#2746) Narxis válasza Locutus (#2745) üzenetére


Narxis
nagyúr

haha ez jó :D

Thanos was right.

(#2747) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Robert Picardo (a doktor) még mindig zseniális! Most éppen eldúdolta a Voyager főcímdalát az erdőben: https://www.youtube.com/watch?v=iR3dUfy5jM0

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2748) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Discovery S03E10

Nem tudom, hogy ezzel végleg lezárták-e Georgiou történetét. Ha igen, akkor szép módon tették, de ugyanakkor a sorozat egyetlen tényleg érdekes karakterétől válnak meg.

Ha jól értettem a részt, akkor amit tesztnek hívott a guardian, az meg is történt a másik univerzumban. De h. ennek milyen kihatásai vannak ?ha?, illetve Georgiou visszaküldése ennek az univerzumnak egy korábbi pontjára, érdekes. Azt is érdekes lenne tudni, hogy hová küldte vissza.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2749) lezso6 válasza CPT.Pirk (#2748) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A mostani rész színészi játéka aranymálna díjat érdemel. Legalábbis én nagyon feszengtem.
:D

szerk: ja és amikor dzsódzsó leszúrta burnhamet, ott nagyon durván kilógott a lóláb a CGI-vel. Vagy csak én vettem észre?

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2750) Narxis válasza lezso6 (#2749) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ja az érdekes volt, glitchelt az univerzum. :D

#2748 mondjuk így akár el is indulhat a saját sorozata a 31-es szekcióval.

Thanos was right.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.