Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2651) OPiiPO válasza madgie (#2648) üzenetére


OPiiPO
addikt

:))

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#2652) oriic válasza lezso6 (#2644) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"mondjatok karaktert, aki fehér heteroszexuális férfi!"

Leland ;]

Live-Die-Respawn

(#2653) DS39 válasza lezso6 (#2644) üzenetére


DS39
nagyúr

Tyler végülis az volt/lett.

Amúgy a hídon van egy szőke hajú fehér nő, eddig heteronak tűnt. :)
(A nevét nem vágom)

(#2654) lezso6 válasza oriic (#2652) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hm, tényleg, na, akkor mégis van. Eddig egy. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2655) oriic válasza lezso6 (#2654) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kizel 100an vannak a hajon, csak akad meg. :DD

Live-Die-Respawn

(#2656) CPT.Pirk válasza DS39 (#2653) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nilsson hadnagy, Sarah Mitich játssza. [link]
Megjegyeztem, mert nagyon csini. :) Őt el tudnám nézni Saru új első tisztjének, de nyilván nem hadnagyból lesz első tiszt.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2657) lezso6 válasza DS39 (#2653) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Tyler biztos nem fehér, kreol a bőre, valami arab származása lehet.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2658) DS39 válasza lezso6 (#2657) üzenetére


DS39
nagyúr

A sorozatban betöltött szerepére gondoltam nála. Föderációba beépített ember volt. A színész lehet meleg is akár. 😁

(#2659) DS39 válasza CPT.Pirk (#2656) üzenetére


DS39
nagyúr

Ő az. Valóban csini. :K

(#2660) lezso6 válasza DS39 (#2658) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hogy? Társadalmi bőrszín? :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2661) CPT.Pirk válasza lezso6 (#2660) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Mint RDJ a Trópusi Viharban. (a sose nyomd fullba a kretént) :D

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2662) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Basszus ez a Major Grin nevű youtube csatorna hihetetlen:

The Running Man 1987 vs Star Trek Discovery 3x06

Van még egy csomó ilyen. Nem hiszem el, hogy így összelopkodták volna. :Y

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2663) wetomi


wetomi
aktív tag

Ritkán szólalok meg, de rendszeresen olvasom a topicot. Most látom, hogy van összefoglaló! Köszönöm szépen a készítőnek!

(#2664) OPiiPO válasza wetomi (#2663) üzenetére


OPiiPO
addikt

Összefoglalóba: Jaun-Luc Picard = Jean-Luc Picard

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#2665) CPT.Pirk válasza OPiiPO (#2664) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Yepp. De legalább látszik, hogy nem kopipészteltem. :D

wetomi: :R

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2666) OPiiPO válasza CPT.Pirk (#2665) üzenetére


OPiiPO
addikt

bocs, próbálom kordában tartani, de néha kitör a nyelvtan náci :R

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#2667) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Érdekes kérdés, hogy megérdemli-e a "-A" tagot a hajó neve.
Az biztos, hogy jobban néz ki, mint a régi.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2668) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Discovery S03E07

Meg kell hogy mondjam, egyre jobban alakul a Discovery. Lehet, hogy az epizód előtt elfogyasztott sör tett szentimentálissá, de határozottan trek-es epizód lett a 7. rész.

Mondjuk nem hiszem, hogy Burnham az egyetlen, akinek eszébe jutott a burn után a fekete dobozok vizsgálata ennyi év alatt, de ezt nem von le semmit az epizód érdemeiből.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2669) Locutus válasza CPT.Pirk (#2668) üzenetére


Locutus
veterán

Azért sokszor kínos volt már az érzelgősség és túlreagálás megint. Annak ellenére, hogy tényleg érdekesen alakul a történet. Bár ezzel nem tudom mennyire fogok valaha is kibékülni, hogy folyton olyan epizódokat találnak ki amiben Burnham (és az érzelmei) körül forog a világ.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#2670) CPT.Pirk válasza Locutus (#2669) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Burnham = "diverse female jesus"

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2671) lezso6 válasza CPT.Pirk (#2670) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem. Diverse Female SPACE Jesus!

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2672) oriic válasza lezso6 (#2671) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Future Space Jesus. :D

Live-Die-Respawn

(#2673) Lokids


Lokids
addikt

Ebben a Timeline-ban a Romulus elpusztult? Nyilván a Vulcan nem.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#2674) CPT.Pirk válasza Lokids (#2673) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Igen, ez az eredeti idővonal, 2387-ben válik szupernóvává a Romulus napja.

lezso6: hehe!

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2675) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Érdekes, William Shatner még a saját sorozatának se látta minden részét, nem hogy a későbbi sorozatokat. https://www.cnet.com/news/star-trek-didnt-make-william-shatner-rich-he-tells-crazy-fan/

Valamint a 70-es évek eleje óta pénzt sem hoz neki a trek, nem abból gazdagodott meg.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2676) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Fú, az eheti rész mekkora nyálas, pátoszos szar volt. Baromi unalmas már, hogy ennyit kell sírni minden részben. A többi meg no comment, inkább itt a Major Grin YT csatorna.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2677) Narxis válasza CPT.Pirk (#2675) üzenetére


Narxis
nagyúr

A twitter üzik érdekesebbek, rendesen beleszálltak a fanok. :D

Ennek tükrében ez az SNL jelenet még jobb [link]

Thanos was right.

(#2678) madgie válasza lezso6 (#2676) üzenetére


madgie
titán

Javasolnék egy új főcímzenét a Disoverynek, tényleg borzalmas már az a picsogás, amit folyamatosan nyomnak :D

(#2679) Locutus


Locutus
veterán

Sneak peek S03E08

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#2680) Lokids válasza madgie (#2678) üzenetére


Lokids
addikt

És kereszteljék át Star Trek Michal Burnhamre.
Valahogy azt érzem, hogy itt ő a főszereplő, mindenki más statiszta. Régi sorozatokban az összes főtiszt főszereplő volt.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#2681) OPiiPO válasza lezso6 (#2676) üzenetére


OPiiPO
addikt

+1

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#2682) madgie válasza Lokids (#2680) üzenetére


madgie
titán

A hídon lévő többi tisztről sablonkarakterről nem is tudunk meg szinte semmit, ők is sírnak, meg tapsolnak, meg éljeneznek, mint valami vidám vasárnapos nézőközönség :D

(#2683) Lokids válasza madgie (#2682) üzenetére


Lokids
addikt

A stroyt, meg az egész burn képtelenségét elnézve én simán el tudom képzelni, hogy szívtak valami erős cuccot és haluzzák az egészet. Lelkizősre szívták az agyukat.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#2684) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

'Star Trek Discovery' season 3, episode 7 recap: The series' strong start feels like a different show entirely

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2685) Narxis


Narxis
nagyúr

Végre lehull a lepel. Most már látjátok mivé lett a Star Trek. :(

Thanos was right.

(#2686) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Ezt eddig bírtam. A 7-dik részt már nem is néztem végig annyira fájdalmas... mondjuk a sorozat hibái pontosan ugyanazok az első évad óta, szóval nem tudom mit vártam. Néha egy-egy részben megvillan valami, aztán ennyi. A látványért és a SFX-ért kár, mert az elég jó, kár hogy a többi nem ér fabatkát se...

(#2687) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Na, akkor nem csak én vettem észre, hogy a District 9-ból is lopott a Discovery.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2688) Locutus


Locutus
veterán

Ezen felröhögtem :D

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#2689) DS39 válasza CPT.Pirk (#2668) üzenetére


DS39
nagyúr

Az érzelgősség ellenére, szerintem is kezd alakulni a sztori. Kicsit lassan, de alakul.
Ha ezt az évadot valaki utólag nézi, darálva, nem hétről hétre, szerintem jobb benyomása lenne róla, mint így.

(#2690) lezso6 válasza DS39 (#2689) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Én az első négy részt darálva néztem, az utolsó három részt hetente. Ugyanolyan szar maradt. :DDD

Egyébként igen, ennek is van egy sztorija, nyomozunk valami után, hogy vajon mi volt a burn. Hát hurrá, ennyit még egy sharknado is tud. Engem nagyon zavar az, hogy:

1. most már epizódonként 2-3 alkalommal sírás van
2. tele van toxikus femináci elemmel (mondjuk ez a mostani évadban mintha csökkent volna kicsit)
3. csak külsőségekben Star Trek
4. fogalma sincs az íróknak a Star Trek kánonról
5. saját magával sem konzisztens már a történet, nincs megírva
6. Sonequa Martin-Green egy rém tehetségtelen színésznő

S még valószínűleg lehetne folytatni, 2 perc alatt ennyi jutott eszembe.

Én egyébként azért nézem, mert annyira szar, hogy már muszáj, szóval jóféle trash-élmény. :)

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2691) CPT.Pirk válasza lezso6 (#2690) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

A 4. pontot pl. élből cáfolja az utolsó epizód. ;)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2692) Hunpriest válasza CPT.Pirk (#2691) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Azért mert végre valamit (véletlenül) eltaláltak? :W

[ Szerkesztve ]

(#2693) CPT.Pirk válasza Hunpriest (#2692) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ennyire nem rossz a helyzet, mint ahogy lefestitek. :)

Amúgy pl. a Discovery első évadában van az ST egyetlen tényleg hiteles térváltása, amikor pontosan annyi másodpercig repül a sikló, mint ameddig a valóságban is tartana azon a sebességen. https://www.youtube.com/watch?v=-EwXPgt4QnA

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2694) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Amúgy akik már az első szezon óta ekézik a szériát, azok miért is nézik még mindig a sorozatot? :D Reménykednek bármilyen változásban? Mert látjátok esélytelen, de ugyanúgy maradtok valamiért. ;]

Live-Die-Respawn

(#2695) lezso6 válasza CPT.Pirk (#2693) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez tényleg tök jó, de hiába, ha a maradék 90% borzalom trash. :(

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2696) lezso6 válasza oriic (#2694) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Fent írtam: trash-élménynek kiváló. Nem tudok ennél rosszabb sorozatot, ezért muszáj néznem, hogy milyen baromság lesz legközelebb. Lásd Howard Stern rádiós, akit többen és több ideig hallgatták azok, akik utálták. :D Ha érdekel, a Private Parts (1997) (Intim részek) című filmből megismerheted jobban.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2697) Narxis válasza oriic (#2694) üzenetére


Narxis
nagyúr

Mert nem sok nézni való van mostanság. Én értem, hogy ízlések és pofonok de aki szerint ez jó az nem tudom mihez van szokva, pedig én nézem mindhárom NCIS-t és végig néztem az Under the Dome nevű borzalmat de az legalább már paródiának elment a végére. Tudatosan verik szét Hollywood-ban azokat a régi franchise-okat amiket nagyrészt fiúk/férfiak néztek, olvastak. Ld. Doctor Who, Star Wars, Marvel, DC. Csak nem özönlenek a lányok a fiúk helyére. Komolyan van ennél jobb bizonyíték erre mint Tilly első tiszté nevezése? Tilly b.zd meg!!! Te atyaúúúristen!!! :W Ennél már csak a hogyan volt jobb, folytak a könnyek, ömlött a nyál. Nemár baszki!!! Inkább lógjon be a mikrofon 5 percenként csak ezt ne. Ennél nagyobb illúzió rombolás nincs.

Thanos was right.

(#2698) CPT.Pirk válasza Narxis (#2697) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Tilly-n én is csodálkoztam, bár mivel csak neki nem volt konkrét szerepe a hídon, így elfogyott a stáb. Nem tudom egyáltalán a flotta szabályzat enged-e ilyen alacsony rangú tisztet első tisztnek kinevezni, de ez most már kánon... Mondjuk mellette szólhat, hogy a tükör univerzumban is parancsnoki rangban volt és hajót irányított.

oriic: mazohizmus :)

Amúgy jah, most várjuk az Expanse folytatását, meg a The Orville-t is. Az mondjuk nevetséges, hogy az Orville meg nulla erőfeszítéssel egy közönségkedvenc príma Star Trek sorozat lett... :Y :W

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2699) butch3r válasza CPT.Pirk (#2698) üzenetére


butch3r
senior tag

mondjuk expanse-nál nagyon fáj, hogy a hatodik lesz az utolsó évad.
de még reménykedek valami mini sorozat / pár filmben hogy abban majd megfilmesítik a 7-8-9-ikkönyveket.

amúgy ez is általános a fanyalgás (függetlenül attól, hogy sok mindenben igaza van akik itt negatív dolgokat írnak!) érdemes megnézni a kommenteket alatta, neki nem tetszett, szar már a 4ik évad is, de jó hogy kaszálták. ha neki nem tetszik akkor másnak se tetszen (expanse-nál azt se tudom mire gondolhat mi volt ami annyira nem tetszett neki)

na mind1

(#2700) Hunpriest válasza oriic (#2694) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Hát ja, a remény. De hiába. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.