Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25851) TESCO-Zsömle válasza PodMAN (#25845) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Aki tolt már Vanduul Swarm-ot, az mind ismeri azt a mély, zümmögő hangot...

A hangot, ami jelzi, hogy túl közel van hozzád...

Egyébként S5-ből már a "meggymagköpő" se gyenge. Az őj fegyver-rendszerbe a S5 akkora, mint egy M50-es. Abban a méretben már egy Repeater is kemény cucc, de az ilyen tipikus lassan töltő, lassú lövedékű fegyverek pokolian nagyot üthetnek. A kompromisszum ugye az, hogy a gyorsan mozgó célpontok ellen gyakorlatilag feladtál egy fegyvert, mert használhatatlan a lövedék lassúsága miatt. De persze küldetése válogathatja a loadout-ot.

Őszintén sajnálom, hogy nem tudok beszerezni egy ilyen játékszert, de nem tudok jó szájízzel többet beletolni a játékba. Így is annyi van már benne, amennyiből 20 másikat vehetnék...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#25852) Yllgrim válasza PodMAN (#25845) üzenetére


Yllgrim
őstag

Ugye-ugye? :) SH-val nem tudom meg mit csinalok ezek utan, kisse feleslegesse valt, meg kivarok :) Egy csataban par ilyen dog felelmetes lesz, par dogfighter es ennyi, a koncot osszeszedhetik.

Az az S5-os meg nem tudom mi lesz, azert abban a gimbalban ott elol latok fantaziat. Majd ki lesz probalva kesobb.

(#25846) Mattyoka: jo az az AMD, en sem jokedvemben cserelem a procit most, a VGA tuti marad AMD-s :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#25853) TESCO-Zsömle válasza Yllgrim (#25852) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Majd beolvasztod, ha kell a kredit Carrack-ról Endeavour-re váltani...

...egy mobil űrbázis a Vanguard-nak...

Vagy majd becserélheted Crucible-re, azt mondtad az is érdekel. (Javítóhajó.)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#25854) Yllgrim válasza TESCO-Zsömle (#25853) üzenetére


Yllgrim
őstag

Nem lehet, ez az alpha csomagom :) Ezt majd max upgradelni lehet, valami CCU lehet belole. Jo ez most, csokken a hajok szama. NPC-k nem kellenek az accra, uh kiderul.

Ha odaerunk akkor kiderul, Vanguarddal megvan az a hajo, ami kellett, ha meg egy cryo-t bele lehet passzirozni, akkor helyben is vagyunk.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#25855) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Lesz majd "nemsokara" LTI kezdohajo vasar, a 3ik kezdohajo/csomag MISC Reliant, erdekesnek nez ki:

MISC Reliant: With the success of the Freelancer “Built for Life” campaign, MISC has moved to join RSI and Consolidated in the single-seat introductory starship arena. Their silver bullet? A starter ship with more than one seat… and their ace in the hole: Xi’An technology. Where the Aurora is a pure utilitarian platform and the Mustang is a delicate, maneuverable personal transport, the Reliant is MISC’s most Xi’An tech-heavy ship to date. Featuring impossibly sleek lines, two separate crew seats and a vertical fuselage design, the Reliant’s streamlined cockpits glow with some of the finest xenotechnology available!

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#25856) Drenadar válasza mrfire (#25850) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Ac-b csomag nem kapja meg, alfas értelem szerűen de! :-P

(#25857) TESCO-Zsömle válasza Yllgrim (#25855) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Érdekes bizony:

MISC Reliant – A Freelancer “Életre Építve” kampányának sikerei után a MISC tovább lépet, hogy csatlakozzon az RSI-hez és a Consolidated-hez az egy-üléses belépő-szintű űrhajók arénájába. Az ezüstgolyójuk? Egy kezdőhajó egynél több üléssel… és a rejtett adujuk: a Xi’An technológia. Ahol az Aurora egy tiszta, haszonelvű platform és a Mustang egy finom, manőverezhető személyi szállító, a Reliant a MISC legfrissebb Xi’An technológiájú hajója. Lehetetlenül sima vonalaival, két különálló ülésével és függőleges kialakítású géptörzsével a Reliant áramvonalas fülkéi az elérhető legjobb idegen technológiákkal ékeskednek!

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#25858) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#25857) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Érdekesen hangzik, de függőleges törzs nem jön be (nem vagyok Boba fett fan) Plusz mégis csak egy kezdő hajó. Idegen tech ide vagy oda. (tudom tudom lesz majd brutális variáns)

(#25859) Yllgrim válasza Drenadar (#25858) üzenetére


Yllgrim
őstag

Persze hogy lesz, idovel azert meg nagyobb felhozatal lesz majd, meg masfel ev a megjelenesig :) Vanguarg lehetne mar Hangar/flight ready, ideje lenne :)

Sok jo kis vas lesz meg a jatekban, tessek gyakorolni az FPS-t is :)

Redeemer miert nincs a csapatban??? Nem akarunk par franko FPS jatekost akiket tudnank vinni szorakozni? 10 fot tud szallitani terepre lodozni. 6 fo katona, plusz az 5 fos szemelyzetbol lehet 4 meg harcolni.

Azert van benne fantazia, azt egy jo alternativanak latom az SH-bol felupgradelni. nem is kellene sokat kolteni ra.

Az mar egy igazi csapatjatekos hajo, Repulesre is elkalmas es eros is meg az FPS keveloi is kielvezhetik. Na ennyit meger, tessek szepen recruitolni combos FPS huszarokat :) A vegen egesz szazadnyi Redeemer kell majd :)

szerk: nezted a fegyverzetet amit feljebb irtam a Vanguardnak? Torpedo? :)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#25860) Drenadar válasza Yllgrim (#25859) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Engem a redeemer nagyon nem vonz, majd vesz olyat az aki akar^^

nagyon nagyon sok pénzemnek kellene lennie ahhoz, hogy vanguardra, meg hasonlókra költsek (főleg, hogy a kocsit kukázhatom, és kellene vennem egy új kocsit :( )

Néztem, de a gladiátornak mekkora torpedói vannak? nekem nagyon gyanus ez a vanguard hajó, valami nagyon nem tetszik benne.

[ Szerkesztve ]

(#25861) Yllgrim válasza Drenadar (#25860) üzenetére


Yllgrim
őstag

nekem nagyon gyanus ez a vanguard hajó, valami nagyon nem tetszik benne.

Ezt fejtsd ki, erdekel. Legrosszabb esetben elolvad es lesz belole mas, nincs itt a vilag vege, most nem kerult semmibe. Amugy meg szerintem nagyjabol ilyen lesz a vegen is a tobbihez viszonyitva. Torpedok S2-esek lesznek mint a gladiatoron, Retin S3-asok. Vanguard-ot leginkabb az A10-eshez tudnam hasoniltani, nekem az ugrik be rola, eros, gyors, nem legiharcra lett tervezve, ellenben a feladata rarepules a celra es mihamarabbi elpusztitasa.

SH-bol kell faradnom valamit, alszok meg ra parat, Redemeerre gondoltam, sokan lesznek akik loni szeretnenek nem repkedni, nekik is tudnak sok feladatot adni, egy katonai-zsoldos csapatnak meg egyszeruen kotelezo. Ha van 2-4 jatekos akkor meg idealis fejvadasz hajo, kidobsz 3 ulest, beteszel oda 2-3 cryo tartalyt, viszel meg 4 zsoldost a feladatra felberelve, azzal mar at lehet menni sok bazis vedelmen... :)

Majd kiderul, ez most nem prioritas.

Kocsit mi is kukaztuk januarban, kemeny 90£-ot kaptunk erte, hengerfejes lett... :) Minden kollegam azt hitte majd jon a BMW vagy Audi, valami szep nagy kocsi, uj... Erre vettem 550£-ert egy 14-eves 2 literes Toyota Avensis-t :) Elegge le van lakva de valami zsenialis kocsi :) Meg ezert nem kar ha gond lesz vele veszek masikat :) Kicsi olcso :)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#25862) TESCO-Zsömle válasza Yllgrim (#25859) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Eddig nem nagyon láttunk komoly szárazföldi harcra utaló jeleket, márpedig egy dropship/gunship másra nemigen jó. Ami űrben van, arra majd Espera Prowler kell, ami szintén érdekes lesz, mert az is 100%-ban idegenektől átvett design.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#25863) Yllgrim válasza TESCO-Zsömle (#25862) üzenetére


Yllgrim
őstag

Dehogynem :) A hasan van a docking collar, ott ul 6 muksi, nem kell a csapoajton kimenniuk.

Ellenseges hajo megszallasa 10 emberrel, bazis elfoglalasa bolygon, aszteroidan... Tigerre amikor megyunk harcolni akkor csapatokat ledobni a szarazfolgre, had verekedjenek a fiuk a Vanduulokkal :) A hatso resz teljesen lezarhato hermetikusan, ugyhogy akar a hatso csapoajton keresztul is kisodrodhatnak az urbe es roncsokon kutathatnak, mint Serenity elso resz, elso par perc... Szerintem van benne fantazia. De ez a hajo igenyli a csapat jatekot, 11 fos csapatok hajonkent 5+6 (legenyseg+kommando), szerintem elegge utos. A 32 freight unit meg eleg a zsakmanyra amit osszeszedunk menet kozben. Cutlass redesign-t megvarom azert, ahhoz kepest ez a hajo elorelepes sok szempontbol.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#25864) Drenadar válasza Yllgrim (#25861) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Nincs konkrét, nem tudom megfogalmazni, de ezekkel az adatokkal gyanus. Persze lehet, hogy valami OP dolog lesz, nem tudom, csak hogy nekem valami nem stimmel. Pl az hogy erre a hajóra van S2-es reaktor, és oké kettő van belőle, de ha igaz amit írtok hogy tartalék rendszer, akkor egyszerre csak egy megy, hisz a másik tartalék.

kocsi: nagyon off: nekem is hengerfej, meg egyéb (teletöltött hűtővíz 2 nap alatt eltünt a kocsiból, plusz most már olyan mintha az egyik henger nem menne, traktor hang plusz nagyon erőtlen a motor) Én is toyotát nézek, csak én corollát és 2005-öst... (persze még ez is nagyon drága :( )

(#25865) Yllgrim válasza Drenadar (#25864) üzenetére


Yllgrim
őstag

Amint lehet repulni kiderul minden, most hogy lement az LTI akar ki is vehetik orokre a piacrol mint a Scythe-t :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#25866) 77.PX_Drebil


77.PX_Drebil
aktív tag

Az biztos hogy a rakétákat túl kompenzálták jelenleg ijesztgetésre jó pl. mint egy petárda. Az Aurora tetején díszelgő 4 rakéta telitalálat után az alap Hornet vígan harcképes maradt. Viszonzásul az Aurora is csak a 4. Hornet rakétától lett harcképtelen. Egy szó mint száz ez kurvára nevetséges, jelen állapotában fölösleges cipelni. Remélem végre találnak egy jó arányt. Szerintem növelni kellene a harctávolságot és két telitalálatnak elégnek kéne lenni egy Aurora lébénításához. Ugye vannak terelő eszközök a rakéták ellen és működnek is tehát nem lenne így sem tuti kill a rakéta, de azért érdemes lenne használni.

Viszont mindjárt 77 milliónál leszünk. :)

[ Szerkesztve ]

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#25867) PodMAN válasza Yllgrim (#25852) üzenetére


PodMAN
senior tag

Gondolom a gyengébb reaktor miatt nincs értelme energia alapú fegyvert dobni az S5 helyre. A 4xS2 lekapja a pajzsot, az S5 gatling meg darabokra szaggat bármit.
Az, hogy lomha lenne, nem vagyok benne biztos. Nem egy Mustand Delta az tuti, de nem lenne fighter a neve, ha lassú lenne. Legalábbis egy Orionnál vagy Reclaimernél fickósabban fordul rá a célra.... remélem. ;)

(#25868) Eniral válasza Yllgrim (#25855) üzenetére


Eniral
tag

pontosan mire gondolsz ? kicsit le vagyok maradva .

(#25869) Yllgrim válasza PodMAN (#25867) üzenetére


Yllgrim
őstag

Hogy milyen fegyverek mennek fel az majd kiderul, erdemes lesz tesztelni a rendszereket "teszt" szerveren, pajzsok mire elegek, energia rendszer, fegyverek, ott lesz az EWAR, azt is erdemes kiprobalni, hany hajo kell hogy terdekenyszeritsek a Vanguardot, gondolok it Light-Medium fighterekre, hogyan tudom rajuk kenyszeriteni azt amit en akarok... Izgalmas lesz, szerintem sok gyakorlassal sok minden elkepzelheto.
EWAR rendszert is ki kell tesztelni, mire jo, mennyire hatekony... Majd 2.0-ban, addig nem is otletelek sokat, annyi minden fog annyiszor valtozni... :)

(#25868) Eniral: Lesz kezdohajo concept sale-n ami LTI-s, mint a Mustangok, Aurorak, egy kaliber. Azt meg lehet upgradelni mas hajora kesobb, igy lehet LTI akarmit epiteni kesobb.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#25870) mrfire válasza Eniral (#25868) üzenetére


mrfire
őstag

LTI-t gondolom tudod mit jelent, a többit meg leírta: MISC új kezdőhajójára lehet számítani a jövőben, de nem tudjuk mikor. A legutóbbi Reverse the Verse-ben volt róla szó (majd lefordítom, ha lesz időm).

(#25871) ConantheBarb válasza Yllgrim (#25869) üzenetére


ConantheBarb
csendes tag

Na várjunk csak.. Ha veszek LTI-s hajót ha épp van, aztán azt beolvasztom, és nagyobbra cserélem, akkor megmarad az LTI? Az új hajóra is?

Hajófüggő az LTI? Vagy játékosfüggő?

(#25872) Yllgrim válasza ConantheBarb (#25871) üzenetére


Yllgrim
őstag

Ha olvasztod, mindent olvasztas, arrs majd ha a kivant hajo ropkepes lesz lehet upgradet venni. A hajonak/csomagnak van LTI-je, nem az accodnak.

FAQ-t olvassuk el :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#25873) vagabor


vagabor
aktív tag

A bányászat mestersége

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#25874) Razzul


Razzul
senior tag

Noob question number 195337:

A Mustangokon mi ez az optional cargo carrier? Csak Alphára elérhető?

Stat crux dum volvitur orbis

(#25875) Diopapa válasza vagabor (#25873) üzenetére


Diopapa
addikt

:C :R

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#25876) PoeDameron válasza vagabor (#25873) üzenetére


PoeDameron
aktív tag

Jeeee, elkészült, köszönjük szépen!!! :)

Leírás alapján nagyon nagyon tetszik ez a bányászatos történet. Kicsit a profi pókerre vagy az alaszkai halászatra emlékeztet. Fel kell mérni hogy hol van a "halastó", kockázatokat kell vállalni, pénzt kell beleölni, és a siker sosem garantált. Stabil idegrendszert kíván, mivel a kudarcélményt tudni kell majd kezelni. Ez az én melóm. :) Kell egy bányászhajó is a carrack meg a bengal mellé. Jó, bengal vicc. (nem is :-D)

Bengalból bányászhajót fogok csinálni miután elfoglaltam egy aurorával. :P

[ Szerkesztve ]

(#25877) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Ha meg nem unjatok, akkor egy kis "Should you buy the Vanguard" video :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#25878) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Egy kis meret es kulcsin osszehasonlitas Avenger-Gladius-Redeemer-Vanguard-Super Hornet.

Onmagaban is keszult egy par perces video, szerintem szep :)

Vanguardot befejeztem (egyelore), varjuk a kovetkezo Concept Salet, hatha talal meg valaki valamit maganak :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#25879) Volfram42 válasza Yllgrim (#25878) üzenetére


Volfram42
senior tag

77 milla.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#25880) vagabor válasza Yllgrim (#25878) üzenetére


vagabor
aktív tag

Nem tetszik ez a vanguard, felulrol ugy néz ki mintha kulonbozo gépekről lennének darabok egymásra hajigálva. A másik meg hogy tök mindegy milyen hajóink lesznek ha jó a csapat akkor egy rakat aurórával is jó lesz a játék. 30+ a társaság, sör tuti lesz a többi nem számít :)

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#25881) ConantheBarb válasza vagabor (#25880) üzenetére


ConantheBarb
csendes tag

Egyetértek :P

Bár én még csak 27 vagyok... Azért beférek? :D

Jelenleg úgy gondolom, hogy nagyon sok sírást és csalódást fog okozni a játék mindenkinek. Pl.: a "szétlövöm a pofátokat mert sok pénzem van" - hülyegyereknek. Mert elkezd lövöldözni a high sec övezetben, jönnek a zsaruk, és szétkapják, és volt egy hajója..

Na ja, meg sokan bevásárolnak 2-300 dolláros hajókat. Aztán véletlenül kimennek low secbe, mert kezdők, vagy mert még új a játék, vagy mert nagy legények, és szétlövik őket, és volt-nincs hajó.

És elképzelhető, hogy ha 3 aurora fejenként 4 rakétát elvisz, azzal szétkap egy retaliatort pl...

Úgyhogy nekem eszem ágában sincs költeni többszáz dolcsikat a játékra. Majd megszerzem a játékban ami kell. De nagyon sokan fognak szarul járni..

(#25882) Drenadar válasza ConantheBarb (#25881) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Azért ott lesz a béta... ne felejtsd el, ott majd ki tudunk próbálni mindent, béta alatt nem lehet majd elveszteni a hajókat.

Amúgy meg sztem pont azok fognak pofára esni akik úgy képzelik hogy vesznek egy 2-300 dolláros hajót és mindenkit bealáznak :)

nah majd meglátjuk...

(#25883) Yllgrim válasza ConantheBarb (#25881) üzenetére


Yllgrim
őstag

Nincs itt szerintem semmi gond, aki most tamogatja a jatekot es ezert kap hajo jo esellyel gyakorol is eleget, mire elindul a jatek kialakult tervek lesznek az elso hetekre, nem lesz itt sok maszkalas egyedul. Ha a vangit ki is csavarjak alolam abban biztos lehetsz hogy mindent megtettem es sok masik hajo is ment a levesbe :)

Onnantol hogy vangi megjelenik, napi 2-3 orat fogok vele gyakorolni mindenfele helyzetet kiprobalva, egyedul, csapatban, mindenfele ellenfellel szemben, nagyon tudni fogom a hatarait.

Uh ha kicsavarnak vagy sokan voltak vagy nagyon profikkal futottam ossze, ami meg nem gaz, lecserelik azt jon masik :) Bar nem hiszem hogy egyedul fogok repkedni... :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#25884) ConantheBarb válasza Yllgrim (#25883) üzenetére


ConantheBarb
csendes tag

Előbb-utóbb ki kell merészkednünk majd a biztosításmentes övezetekbe. Nem hiába írják, hogy ott nagyon sok cucc lesz, ami megéri a kockázatot. Idegen technológiák, elhagyott hajók, stb stb. És minél tovább várunk, annál nagyobb hátrányba kerülünk.

Belső világokban eleve nem nagyon lesz pvp sztem. Mert aki kezdeményez azt bedarálják, és veszti a hajóját. Rövid idő után leszoknak róla a népek sztem.

Egyértelmű lesz, hogy külső világokba kell majd özönleni. És itt jön a képbe két választási lehetőség.

Vagy kimegyünk alaphajókkal, amikért nem nagyon kár úgysem. Vagy teljes flottával, minden tűzerőnkkel és cuccunkkal. Csak ha pont egy Vanduul portyázó flotta mellé lyukadunk ki, akkor valószínű, hogy valaki elveszti a csillivilli hajóját. És akkor megy a levesbe minden.

És jó hogy örülsz a vanguardnak, de lehet hogy 3 rakétát fog elbírni, és belefutsz egyszer egy noob csapatba, akik megtámadnak 3 rakétával és volt nincs vanguard. Szóval gyakorolhatsz akármennyit, lesz olyan szitu, hogy hiába minden, és örülhetsz ha a hullt visszakapod. És félek, hogy a hajóra rakott cuccok azok lesznek igazán azok, amik nagyon fognak fájni ha elveszítjük őket...

(#25885) GypsFulvus2 válasza Yllgrim (#25883) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Én gyakorolnék, de nem tudok. Az 1.1 patch óta 4-5 perc után hibaüzenet nélkül kifagy az AC. Akár multit, akár solo vanduul swarmot próbálok tolni. Ilyenkor ráadásul csak a reset segít, a feladatkezelőt sem tudom előcsiholni. Csak nálam ilyen xar, vagy nálatok is bugos? Telepítsem újra? Megint? :U

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#25886) Yllgrim válasza ConantheBarb (#25884) üzenetére


Yllgrim
őstag

3 raketol ha elhullik az UEE egyik legmasszivabb, sokat probalt, talan a legsokoldalubb Heavy Fightere akkor az elegge ciki lesz :) Egeszen biztosan nem ez lesz a helyzet :) Egy auroranak is tobb kell mint 3 raksi es a ket hajo kozott lesz kulonbseg :)

Tobb lehetoseg is van kezdesre, en meg nem tudom hogy fogok kezdeni, annyi minden lesz meg addig.

Ez a 3 raketa jo... :) Mennyit AC-tal? :) Hornet is tobbet bir :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#25887) vaakuum válasza Yllgrim (#25886) üzenetére


vaakuum
addikt

Hát elég szomorú leszek, ha BSGO szinten 5-10 rakéta találat kell egy hajónak, hogy megdegeljen.
Alap hajó gyenge pajzzsal: szerintem egy ugyanolyan méretű hajóról küldött rakétával a második rakétatalálat után a legszerencsésebb esetben is illene darabokra esnie (első viszi a pajzsot, második szétszedi a hajót). Erős pajzzsal meg a 3-ik találatra.
Nehogy már az egymással szemben lebegő hajóknál mondjuk gép- vagy lézerágyúval hamarabb be lehessen darálni az ellent, mint ami időbe kerül a raksikkal befogni, és elegendő darabszámban kilőni a rakétákat egyenként a befogás után. Mert akkor a rakéta helyből felejtős lesz.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#25888) Drenadar válasza Yllgrim (#25886) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Azért kérdés melyik rakétáról van szó :D

(#25889) Diopapa válasza GypsFulvus2 (#25885) üzenetére


Diopapa
addikt

Nekem nem fagy, de a spawnkor / rakéta robbanáskor / hajó robbanáskor megáll 1-2mp-re ez baromi idegesítő... :(((

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#25890) MasterDeeJay válasza ConantheBarb (#25884) üzenetére

Én úgy vagyok vele hogy kerülném a harcot.
A cél:
A leggyorsabb hajó amivel még lehet kutatni, scannelni, gyűjtögetni
fegyverzet nem lényeg bár a mustang beta-n lévő toronyra jó lenne valami nagy tűzsebességű daráló úgy hogy AI lőjön én meg száguldozok közbe.
Esetleg radarok számára láthatatlan hajó is megfelel ha a sebességet nem lehet megoldani.
A lényeg az hogy a többség számára ne legyek elfogható, kilőhető.
Imperium galactica2-ben is mindig az antarival mentem, nekik volt sebességbónuszuk és nagyobb radarjuk.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#25891) TESCO-Zsömle válasza ConantheBarb (#25881) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

És elképzelhető, hogy ha 3 aurora fejenként 4 rakétát elvisz, azzal szétkap egy retaliatort pl...

Szerintem meg pont azok fognak pofára esni, akik azt hiszik, hogy a jelenleg 100$ alatt kapható hajókkal majd meg tudják váltani a világot...

A legelső ilyen demonstráción a 3 Hornet húzta a rövidebben a Constellation-nel szemben, és szerintem a Retalitor-ral se lesz ez másképp. Indulj ki PvP-ből, hogy mire képes egy Hornet a másik ellen 4db S1-es repeaterrel, és a Realitor-on lesz belőle 10db, ráadásul egymástól függetlenül. Arról nem beszélve, hogy ha a Connie meglátja az Aurora-rajt, még ha volna is reális esélyük, annyi dolga van, hogy eldurrant egy S3-as Cluster Fuck-ot és volt-nincs három Aurora...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#25892) GypsFulvus2 válasza Diopapa (#25889) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Ja, azok az 1-2 sec-os lagok ismerősek. Akkor majd gyűjtök némi akaraterőt, és újratelepítem.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#25893) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#25891) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

jaaaaj de várom már az AC2-őt hogy ilyeneket tudjunk tesztelni! :D

sztem az aurorát simán megalázzák a nagyobb hajók azzal, hogy tudomást sem vesznek róla...
(jaj tényleg, hát a hornet trailerben is az aurora annyit tudott, hogy magát kinyírta :C )

(#25894) GypsFulvus2 válasza Drenadar (#25893) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Azért ez a csávó osztja rendesen a tragacsával. Őt nem nagyon fogja senki megalázni.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#25895) SkyS1gn válasza TESCO-Zsömle (#25891) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Jó de ott direkt be volt állítva minden, mind a nagy reveal FPS demók is stb. milyen lett volna ha szarrá lövik őket nem lett volna élvezetes demó... :B

"annyi dolga van, hogy eldurrant egy S3-as Cluster Fuck-ot és volt-nincs három Aurora..." :DDD :C

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#25896) Yllgrim válasza Drenadar (#25893) üzenetére


Yllgrim
őstag

Az elozoeknek szol foleg :)

Minden hajo masra valo. Meg kell tanulni az erossegeit es gyengeit.

Vanguard: dedikalt szamitogep, kifinomult radarrendszer, EWAR berendezes, nyers tuzeroben is erosebb, mindenre van egy kiegeszito rendszer, eros hajopancel (nem pajzs, pancel), es egy profi masod pilota.

Jojjon 5 Aurora, hamarabb kiszurom oket mint ok engem, szepen fel tudom targetelni oket, ugy fogok hoyezkedni hogy lehetoleg elottem legyenek, amint rarepulok, amennyit enged a rendszer kiutom az EWAR-al, mondjuk 2-t, egyet tuti ledaralok az elso rarepulesen (ha csak elgazolom neki annyi, en meg max megkarcolom a hajomat, 2-t meg kiutok raketaval. A maradek ketto ak :C i meg nem tud semmit sm csinalni ezutan se nagyon fog tudni, ha futnak utolerem oket es elgazolom...

Persze ez egy teoria, am nagyjabol elkepzelheto ez a felallas.2.0-ban sok mindent ki lehet probalni, nem fogok elzarkozni semmitol, mert ki szeretnem probalni sokfele felallasban a hajot.

Tul kell elnem a konfrontaciot pl a Retiddel is :)

Meg kell nezni milyen feladatokra van kitalalva egy hajo, milyen fegyverzete van, hogy van felszerelve, na es milyen pilota/csapat iranyitja.

Szoval lehet probalkozni, en allok elebe minden mokanak, de nem akarok majd gyereksirast akkor, hogy a 25$-os kezdo hajom miert nem er fel egy melyuri, elsovonalas gyilkologeppel :) Ez kicsit olyan mint ha a nyuszikak huzogatnak a maci bajszat, es amikor az odacsap es palacsintava lapit parat kozuluk akkor meg meglepodnek...

ha 3-5 Hornetrol lenne szo, akkor mar maskepp kozelitenem meg a kerdest de a lenyeg akkor is: AC 2.0.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#25897) TESCO-Zsömle válasza GypsFulvus2 (#25894) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Profi pilóta tökig felfegyverzett LN-nel... Vagyon az Aururák hány %-a LN? És a pilóták hány% profi? És a kettőnek mekkora a keresztmetszete?

Megnézném mit alakít egy Hornet ellen, ha abban is hasonló képességű pilóta ül.

(#25895) Cris99: De nem? Egy rakétát könnyű kikerülni, de mikor előtted 400m-re elcsattan egy ilyen és kijön belőle 20, az már neccesebb.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#25898) Drenadar válasza Yllgrim (#25896) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Az a cucc már képes fenyegetni a reti pajzsát, az úgy már nem poén :D

A bomber nem erre való, rakétát meg sajnálni fogom rád :D

(#25899) Yllgrim válasza Drenadar (#25898) üzenetére


Yllgrim
őstag

Elvileg a Vanguard egy Retaliator vadasz hajo, Bomber Hunter. Tobbek kozott... Elegge multi role hajo lett, ezert is tetszik... :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#25900) PodMAN válasza Yllgrim (#25899) üzenetére


PodMAN
senior tag

Lyukat ütünk még a Bengal oldalán is, hogy PoeDameron könnyebben elfoglalja :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.