Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9351) DonDennis válasza Gino20 (#9350) üzenetére


DonDennis
senior tag

Huu köszi szépen nem vártam ilyen velős kommentet ilyen hamar! Most megnéztem pár reviewt az Enchant 1300-ról :D lehet ki kéne tolni a keretet 300-ig hm... gondolkodok bár a sima Citation 700 eddig a legszimpatikusabb.

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#9352) Gino20 válasza DonDennis (#9351) üzenetére


Gino20
őstag

:) Mivel sajnos nem volt dolgom egyikkel sem, így nem tudom azt mondani, hogy ezt vagy azt, de HK-n belül az olvasottak alapján ha kereted engedi egyértelműen az E 1300 a befutó szerintem, de ha ez árban már sok, akkor az említett Dali is igen érdekes versenyző (ami 1-2 ajánlás szerint komolyabb cucc mint a Citation 700, ahogy ezt az árfekvés is sejteti)

(#9353) need


need
addikt

Sziasztok...

Csak szólok halkan...
SAMSUNG HW-Q70R/EN HANGPROJEKTOR
Edigital 140.000 K fekete péntek 13 alkalmából :D

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#9354) Gino20 válasza need (#9353) üzenetére


Gino20
őstag

Óvatosan. Amit Én látok 140-ért az Q70T, ami pl a kicsi SUB-al van szerelve, mint a Q60 R vagy T, amiben 16cm-es a mélysugárzó, míg a Q70R SUB-ban 20cm-es és természetesen a láda is nagyobb.

(#9355) need válasza Gino20 (#9354) üzenetére


need
addikt

ok néztem én is.. meg azt is hogy az R 170.000 K a legolcsóbb helyen..
minden esetre én lecsaptam rá :D

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#9356) Mauzes válasza need (#9355) üzenetére


Mauzes
őstag

Ok, csak azért más kategória, és a70T az alapból is kapható volt 140 + párezerért, szóval előtte faszán feltornázta 200-ra az edigital...

(#9357) need válasza Mauzes (#9356) üzenetére


need
addikt

ezzel a nyomorult hangprojektorokkal fekszek és kelek..és a fa*sz ki van már velük..
a 70R ahogy néztem felejtős..vagy is nagyon nem lehet már sehol sem kapni..
az egész olyan kesze kusza amit ma megtalálsz az már holnap nincs.ha valamit ma találsz jó áron az holnap még az oldalát sem találod...vagy itt van a Samsung HW-Q800T ez volt még tegnap 202 ezerért ma sehol..a legolcsóbb 209 ezer de egy óra múlva az is eltűnik majd..!
teszem hozzá hogy most a pandémia még jobban befog tenni szerintem..

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#9358) Akellla válasza need (#9357) üzenetére


Akellla
tag

Üdv. Szerinted meddig lehet kapni a Hk E 1300 -hoz mélynyomót,most megvenném az alapot,később a sub ot,csak az kérdés kb egy fél év múlva lehet e még kapni.De az is lehet hogy nem fog kelleni ha jó lesz anélkül,nemtudom valahol meg lehet e hallgatni,vagy lehet hinni Gedeonnak ? Üdv

[ Szerkesztve ]

(#9359) Palesztin994


Palesztin994
aktív tag

Sziasztok!
Sony XH950 TV-hez keresek Soundbart. A TV tudja a dolby atmost. Ez az LG állítólag nagyon jó, drágábbat semmiképp sem veszek. Van ebben az árkategóriában olyan, amit inkább ajánlanátok? Marhára nem értek hozzá egyébként. :D

(#9360) Sys85 válasza Akellla (#9358) üzenetére


Sys85
veterán

Nem tudom neked Extreme Audio budai üzlete mennyire megközelíthető,de úgy emlékszem az Enchant 800-ból és az 1300-ból is van bemutató darab.
Legalábbis a budai üzletükben volt.
Mailben kérdezz rá pár ilyen hifis/házimozis üzletre van e bemutatódarab amit meghallgathatnál.

Az biztos,hogy én nagyon ajánlom az 1300-at.Én sub nélkül használtam,úgyis nagyon jó hangja volt (ha nem akar az ember kanapét remegtetni),gyönyörűen szólt,meglepően mélyre is lement,de az igazi dübörgő mélyekhez ott is kelleni fog a sub.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#9361) Akellla válasza Sys85 (#9360) üzenetére


Akellla
tag

Köszönöm a választ,egyet alszok még rá,és azthiszem el is dőlt ez a házimozi kérdés,egy fél év múlva megveszem a sub ot is.Ezzel kimaxoltam azt a keretet amit elgondoltam,úgygondolom hogy ennyi pénzből egy külön komponensekből álló rendszer se lenne jobb,csak vezetékek meg akkor már mindig fejlesztgetne költene rá az ember,ezt meg pont nem akarom.....mégegyszer köszi a segítséget,valószínű hiszek Neked, Gedeonnak ,a teszteknek és itthon fogom meghallgatni.Üdv

(#9362) Gino20 válasza need (#9355) üzenetére


Gino20
őstag

Na most vesztettem el kicsit a fonalat :) . Az általad írt összegek alapján eddig akár 250-280 környékéig is kerestél SB-t és említetted akár a Q800T-t is (ami ~220 és kb azonos vele a Q70R), de végül vettél egy alacsonyabb kategóriás / teljesítményű Q70T-t 140-ért úgy, hogy a Q70R az eddigiekhez képest magas áron, de a Q800T-hez olcsóbban, meglehetett volna 190-ből? Amúgy ha jól emlékszem napokkal ezelőtt, mikor szóba jött még volt Q70R 160-170-ért

(#9363) need válasza Gino20 (#9362) üzenetére


need
addikt

Az egész dolog tiszta gáz fentebb már kitértem erre ha most rá keresnénk a Q800T már vagyok biztos abban hogy ami reggel volt most is úgy van.. hiába szeretnénk venni valamit estére már nincs meg..

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#9364) köli


köli
csendes tag

Sziasztok!
Kinéztem korábban egy Samsung HW-R550-es terméket, viszont már nem nagyon találok vételre, ezért mit javasoltok helyette? HW-R650 vagy T650? Esetleg más ebben az árkategóriában?
Nem szeretnék 100k-t kiadni, mindenképpen ez alatt kellene egy használható, nem doboz hangú soundbar. Talán emagon lesz valami jó ajánlat?

Köszönöm!

(#9365) Luissimo válasza köli (#9364) üzenetére


Luissimo
veterán

Yamaha. YAS 207?
Pont alatta van😃

[ Szerkesztve ]

(#9366) bivalyos


bivalyos
tag

Ezt nézetek? Vélemény?
[q60t]

Üdvözlettel: bivaly

(#9367) bivalyos válasza bivalyos (#9366) üzenetére


bivalyos
tag

Vagy egy jbl bar 3.1?

Üdvözlettel: bivaly

(#9368) DonDennis


DonDennis
senior tag

HARMAN Citation Multibeam 700 ára várható, hogy kicsit csökken vagy mivel friss termék ez az MM féle 154 baráti? Extreme audioban 180. Kb. februártól lenne aktuális a hangprojektor, de ha felmegy MM-be is 180-ra akkor szívesen eltárolom dobozában addig :D.

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#9369) Gino20 válasza DonDennis (#9368) üzenetére


Gino20
őstag

Szerintem abszolút nem várható csökkenés. A látottak alapján inkább csak emelkednek. Pl a Samu hw-q90r is eleinte jobb akciókba volt, de ugyan ez igaz szerintem pl a HK enchant 1300ra is

(#9370) fkenny


fkenny
senior tag

Sziasztok!

A tudásotokra és a segítségetekre lenne szükségem. Nagymamámnak szeretnék venni Soundbar-t a jelenleg használatos TV készülékéhez. A TV-ben a hangszóról lefele irányulva szólnak, a hallása pedig már nem tökéletes így jóval hangosabban tudja csak hallani azt ami a TV-ben megy mint a korábbi CRT-s változatoknál. A kérdésem az volna, mit érdemes venni? Nem kell semmi extra hangzás meg mélynyomó, de azért ne legyen tejfölös doboz hangja sem. A TV rendelkezik ARC-al. Extra bluetooth és wifi meg a fene tudja milyen funkciók nem kellenek.

Segítségetek köszönöm!

"Minden sikeres férfi mögött van egy nő aki jól járt. "

(#9371) DonDennis válasza Gino20 (#9369) üzenetére


DonDennis
senior tag

Okés köszi, akkor meg is rendeltem.

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#9372) Veron


Veron
őstag

Használ valaki soundbart Philips PUS7805 (vagy hasonló alacsony lábú) TV-hez? Egy JBL studio 2.0 6 cm magas, a TV panelje pedig nincs 5 cm-re a síktól, amin áll, így nem fér be alá és kicsit kitakar a képből. Tetszik a TV, de ha nem tudom normálisan elhelyezni, akkor felesleges megvenni.

[ Szerkesztve ]

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#9373) Mauzes


Mauzes
őstag

Azért az vicces, hogy USA-ban egy H/K Enchant 1300 sub-bal együtt most 800 USD (akciósan), itthon meg kb. 1700 USD-nek megfelelő 520 ezer Ft.

Rengeteg termékkel és szolgáltatással ugyanez van. Tech szempontból kuva jó lenne USA-ban élni. :)

(#9374) Sys85 válasza Mauzes (#9373) üzenetére


Sys85
veterán

Nem csak tech szempontból.
Rengeteg ilyen boltbejárós videót néztem már a youtube-on és döbbenet hogy az akció nélküli árak is sokszor jobbak bármely kategórában(még a helyi áfával is),az akciólról meg ne is beszéljünk...
Magasabb átlagbér,olcsóbb árak.Sokkal könnyebben jut hozzá az átlagember a termékekhez,akkor is ha maga a lakhatás sokkal drágább mint itthon.
Persze van ami odakint arányaiban is drágább vagy annyira drága mint itthon,de a legtöbb cucc nem az.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#9375) need válasza Sys85 (#9374) üzenetére


need
addikt

Én is szeretnénk Amerikába élni és néger lenni :D :D :D

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#9376) mcll


mcll
senior tag

Siasztok!

LG 65UN74003-as TV-hez keresnék 2.1-es Soundbart aminek a hangerejét a TV is korrektül tudja kezelni és jól is szól (és nem horror áron van). Melyiket tudjátok ajánlani ami a fentieket teljesíti?

"Microsoft gives you Windows... Linux gives you the whole house."

(#9377) Luissimo válasza mcll (#9376) üzenetére


Luissimo
veterán

Én továbbrais a Yamaha YAS207-est.
cca.100kHuf...

(#9378) mcll válasza Luissimo (#9377) üzenetére


mcll
senior tag

Köszi, ettől olcsóbbat szeretnék azért. :)

"Microsoft gives you Windows... Linux gives you the whole house."

(#9379) Luissimo válasza mcll (#9378) üzenetére


Luissimo
veterán

Akkor vegyél Xiaomit.
Vagy ha még van valahol LIDL-ös.
Huszonezerért vannak kb.

De a 65 zollos tévéhez kicsit zsenánt, erre is áldozni kék 😃

(#9380) shark300


shark300
tag

Sziasztok!
FYI: Kerestem online LG SPK8 kiegészítő szettet, de sajnos nem találtam. Írtam az LG-nek is, de elkeserítő a helyzet:

"Sajnos nincs róla információnk, hogy bekerül e az SPK8-S magyarországi forgalomba."

Azért nyitva tartom a szemem.

Ha egy hirdetésem lejárt, akkor már nincs meg az a termékem.

(#9381) Marko_ válasza shark300 (#9380) üzenetére


Marko_
tag

Ez esetben ebay, vagy amazon. Feltéve, hogy játékban vannak nálad.

(#9382) s.aron1111


s.aron1111
csendes tag

Sziasztok!

49"-os LG TV-hez szeretnék soundbart vásárolni, a keretem 80k. Leginkább Netflix/PS4/random TV műsorok amikhez használva lenne. Eddig ezeket néztem:
-LG SN5Y
-Samsung HW-T650
Szerintetek melyik lenne jobb választás? Ilyen árkategóriában nem tudom, hogy többet nyújt-e a 3.1 a 2.1-hez képest. Esetleg van olyan eszköz ami jobban ajánlott ebben az árkategóriában? (Nézegettem a Yamaha YAS-207-et is de az jelenleg 120k :()

(#9383) -B-


-B-
senior tag

Sziasztok!

50e Ft-ig milyen soundbar-t ajánlanátok filmezéshez, zenehallgatáshoz (spotify, youtube)?
Samsung HW-T420/EN 2.1 például mennyire ajánlott?

[ Szerkesztve ]

(#9384) -B- válasza -B- (#9383) üzenetére


-B-
senior tag

Ezek is beleférnek a keretbe:
SHARP HT-SBW182 2.1
LG SJ2 hangprojektor, 160W, 2.1

A 3 közül melyik lenne a legjobb választás?
Vagy esetleg más, ami belefér a keretbe?

(#9385) Luissimo válasza s.aron1111 (#9382) üzenetére


Luissimo
veterán

:Y nocsak,
120 lett màra?
Én még 99 kHuf_ért vettem a Yamahát mimegy itten? :F

(#9386) mcll válasza Luissimo (#9385) üzenetére


mcll
senior tag

igen annyi sajna. Ezért is mondtam hogy az már húzós ár...

"Microsoft gives you Windows... Linux gives you the whole house."

(#9387) Sys85 válasza Luissimo (#9385) üzenetére


Sys85
veterán

Euronicsban 98998ft.
Anno én is ott vettem.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#9388) Luissimo válasza Sys85 (#9387) üzenetére


Luissimo
veterán

Nyilván jól fogyott, kapják be
:F
Énis oτtvettem
És alaposan meghajtottam telorol PinkFloyd-al.
Jol teljesitett😃

[ Szerkesztve ]

(#9389) Gino20 válasza Luissimo (#9388) üzenetére


Gino20
őstag

Sajnos semmi szokatlan nem történik, vagyis csak szimplán közeledik a black friday, így amit akciózni akarnak, annak felemelik az árát és a bf napon elmondhatják, hogy mekkora akció van :W

(#9390) DonDennis


DonDennis
senior tag

Még jó hogy behúztam bár csak 6000Ft al (de minden siker siker :D) de olcsóbban vettem meg még a HARMAN Citation Multibeam 700. Ma hozta meg a futár, hát én nekem még HK cuccom nem volt, és ez belépő szintű cucc de baszki ez az anyaghasználat! Hát én lepetéztem, brutál súlya van és semmi műanyag sehol, nagyon komoly. Majd este tesztelem de eddig eléggé elégedett vagyok, ha jól is szól akkor príma kis cucc ilyen (filmes - xboxos - podcastos/zenés nappali cuccnak)

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#9391) shark300 válasza Marko_ (#9381) üzenetére


shark300
tag

Az lesz, csak inkább más okulására írtam, mi a helyzet :)
Egyelőre még keresem, mi lenne az igazi.

Ha egy hirdetésem lejárt, akkor már nincs meg az a termékem.

(#9392) shark300 válasza Marko_ (#9381) üzenetére


shark300
tag

Amazononon most egész jó árban van:
https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B07DQ1MKTF/ref=ppx_od_dt_b_asin_title_s00?ie=UTF8&psc=1

Ha egy hirdetésem lejárt, akkor már nincs meg az a termékem.

(#9393) DonDennis válasza DonDennis (#9390) üzenetére


DonDennis
senior tag

Na beüzemeltem, hát engem meglepett! Sose volt még ilyen hangprojektorom de számomra egészen megdöbbentő milyen jól tudja utánozni a térhangzást. Eddig csak egy z906-om volt, nyilván mélyekben köszönő viszonyban sincsen de ahhoz képest, hogy milyen kompakt meglepően jó, és ha hozzáveszem, hogy 1 kábellel összekötöm a tv-bel és nem kell szenvedni a hangfalak összekötésével stb. hát bajnok! Ja és nem tudom aki pl. enchant 1300 vs. citation bar között vacillál (ha jól láttam a bar-nak is ugyan olyan a kezelő felülete mint a MultiBeam700-nak) hát én a bar-t javaslom! Nagyon komoly az a színes érintőkijelzős cucc, szóval ha nem vagy vérbeli mindent a hangért és az utolsó 1%-is számít akkor megéri szerintem a 700 vagy a bar.

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#9394) Sys85 válasza DonDennis (#9393) üzenetére


Sys85
veterán

Azért van különbség hangban az enchant és a citation bar között és nem 1%.
Nem vitatom,hogy a citation bar is komolyan szól (mint általában a HK termékek),de nem ugyanaz a 2,hiába ugyanannyiba kerülnek.
A citation bar a multiroom,a bővíthetőség és a csillivilli színeskijelző miatt kerül annyiba.Ha valaki multiroomban/5.1-ben gondolkodik,akkor a Citation család a jobb választás,ha a komolyabb hang egy 2.1-es rendszerből,akkor az Enchant 1300.
A harman se hülye,hogy saját magát kannibalizálná.
A Citation család szolgáltatásokban komolyabb,az Enchant hangban.
Kinek mi a fontosabb.

Engem pl. a multiroom nem izgat,se a sokpontegy,az érintőkijelző meg értelmét vesztené nálam,hiszen be van tolva az sb a tv alá,csak az előlap látszik.
De persze mások az igényeink és ezzel nincs is semmi baj.

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#9395) Mauzes válasza DonDennis (#9393) üzenetére


Mauzes
őstag

Hm, tehát egy színes kijelző miatt válasszon a user egy kevésbé jól szóló rendszert, aha...

(#9396) DonDennis válasza Mauzes (#9395) üzenetére


DonDennis
senior tag

Hát mindenkinek más a fontos, és szerencsére mindenki megtalálja azt ami az ő igényeit kiszolgálja. Én a saját véleményemet írtam le nem kell ezzel egyetérteni. Én inkább veszek egy 320i-t de azt rendesen felextrázva és az év 340napjában kihasználva a tudását mint egy 340i-t tekerős klímával szövetüléssel amit évente 30napot tudok rendesen kihaszálni (nyilván nem kapni már manuál klímával csak mint viszonyítás írtam :D)
- nekem látszik a soundbar nincs eldugva jó látni, hogy éppen a Spotify mit játszik - egyszerűen egy szép tárgy illik a nappali hangulatához, nekem ez fontosabb volt mint, hogy néha amikor felcsavarom a hangot akkor durvábban szóljon. De szerencsére mindenki más, és szerencsére mindenki talál olyat terméket ami neki megfelel.

[ Szerkesztve ]

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#9397) maestro87


maestro87
őstag

Sziasztok!
Ha egy Edifier 1280db hangfalpárnál jobb hangzást szeretnék, akkor melyik soundbart ajánlanátok? 60-70 ezer környékén ha van ennyiért valami. :DDD

(#9398) köli


köli
csendes tag

Sziasztok!
Melyiket ajánlanátok:
Samsung HW-T550/R550/T650/R650?
Köszi!

(#9399) Mauzes válasza DonDennis (#9396) üzenetére


Mauzes
őstag

Ezt értem, de egy hangrendszernél ne próbáljuk már sokadlagos szempontnak beállítani a hangminőséget. Itt nem arról van szó, hogy "felcsavarva durvábban szól", meg 1% a különbség.

maestro87: annyi pénzért szerintem nem lesz jobb, komolyan.

(#9400) Sys85 válasza maestro87 (#9397) üzenetére


Sys85
veterán

Hát attól függ mit értesz jobb hangzás alatt.
Több mély és nagyobb hangerő?Csak mert szerintem ennyiben tudna többet nyújtani egy soundbar.
Viszont zenénél a sztereó színpadkép az Edifierhez képest nulla (ezen az árszinten,de igazából kb200-250k-ig mindegyiknél) és az se biztos hogy magasakban és közepekben szebben szól egy 60-70k-s soundbar (újonnan).
A térhangzást is ezen az árszinten inkább a dobozon felirat formájában találod csak meg,meg a leírásban.
Ha csak a filmek miatt kellene,talán akkor lenne érdemes újítani,ott esetleg többet nyújt(hat) egy soundbar.
Amikor megvolt a 300e forintos HK Enchant 1300am összehasonlítottam egy kb 170e forintos Tangent Ampster BT2 + Dali Spector 2 hangfalpárossal és hát hatalmas különbség volt utóbbi szett javára zenénél,pedig az Enchant se kutya soundbarszinten.
Filmnél is szépen szólt,elég mélyre lement,de ott azért hiányzott mellőle az az igazi mozis mély.

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.