Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13001) AuraSync válasza blountex (#13000) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Most itt mi a kérdés lényege? Nem értem. :DDD
Így is úgy is késni fog a hang Dolby módban már próbáltam. (PC+TV)
Nálam amúgy TV pléjere Atmos képes és mindent visz simán.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#13002) blountex válasza AuraSync (#13001) üzenetére


blountex
senior tag

Gondolkoztam rajta, hogy lehetne még egyértelműbben elmondani.
A soundbar HDMI-jébe akármilyen eszközt csatlakoztatsz, ott gyakorlatilag megkapod az összes létező csatornát és hangformátumot amit a soundbar támogat, és ez itt a lényeg (Lásd fentebb a HARMANN képet).
Azonban a soundbarok csak 1 vagy 2 hdmi-vel rendelkeznek, ez hátrány mondjunk egy Denon erősítővel szemben, ahol 6-7db HDMI is rendelkezésre áll.
Ezesetben az eARC jelenthetne egy olyan megoldást, hogy amit a soundbar tud, azt közvetlen közvetití a tévé felé is, ezáltal bármilyen eszközt csatlakoztatsz már a tévéhez, annak fel kellene ismernie, hogy már nem csak PCM és DD+ áll rendelkezésre, hanem még számtalan más lehetőség és a csatornák is szélesebbek (2.1 helyett 5.1, 7.1). Tehát mintha egyből a soundbar HDMI-jébe tennéd magát az eszközt.

"Az eARC technológiát támogató típusok
Audioformátumok: Támogatja a legújabb, nagy sebességű adatfolyamot igénylő formátumokat, többek között a DTS Master, a DTS:X, a Dolby TrueHD, a Dolby Atmos stb. technológiákat."
Gyakorlatilag ezeket tudja a soundbarom is.

"Így is úgy is késni fog a hang Dolby módban már próbáltam. (PC+TV)"
Nekem TV + PC-nél nincs hangkésés dolby atmos módban sem. Legalábbis fent leírt módszerrel
"Nálam amúgy TV pléjere Atmos képes és mindent visz simán."
Ez jó dolog, de gondolom ez csak akkor működik ha közvetlenül a tévére csatlakoztatsz egy eszközt és úgy játszod le.
Ilyen szempontból Pl a NASról való lejátszás már nem tud működni, csak sima AC3 képes kezelni.
Itt még lehet egy opció a streaming szolgáltatások terén, de nem várok tőlük TrueHD, Dolby Atmost.

[ Szerkesztve ]

(#13003) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

sziasztok,

akinek Yamaha YAS-207 soundbarja van (de általánosságban is kérdezném a wireless wooferekkel kapcsolatban), tapasztalta már, hogy a woofer néha hangosan pukkan egyet? Illetve utána tapasztalható egy folyamatos halk súgás.
Azt már elengedtem, hogy 1-2 havonta újra kell párosítani a fő egységgel, de lehet ezek összefüggenek.

elég ijesztő, nem csak az erőteljes pukkanás miatt, de hogy a készülékben mi generálhatja le ezt, nem megy-e tönkre így?!

Aurea mediocritas

(#13004) Sys85 válasza AXisBOLD (#13003) üzenetére


Sys85
veterán

Nekem csak volt ilyen soundbarom kicsit több mint 1 évig,de sose tapasztaltam ilyeneket.
Az egyetlen ami nálam “hibaként” jeletkezett,hogy néha elfelejtett a sub bekapcsolni a főegységgel együtt,ezt egy ki-/bekapcsolás mindig megoldotta.
Kicsit több mint 1 éve van meg a T650-em,itt sincsenek ilyen gondok a subbal.
Szerintem valami gond lesz azzal soundbarral.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41 (Eladó!) #Ford Focus Mk3#

(#13005) AXisBOLD válasza Sys85 (#13004) üzenetére


AXisBOLD
addikt

miért váltottál T650-re?

Aurea mediocritas

(#13006) AXisBOLD válasza Sys85 (#13004) üzenetére


AXisBOLD
addikt

kicsúsztam a szerkesztésből...

visszakerestem és szinte napra pontosan 2 éve vettem, azt hiszem erre 1 év a gari, így ezzel nem sok mindent tudok vele kezdeni, de majd kikeresem a papírjait.

létezik ezekhez garin kívüli szerviz? viszont annyira random és ritka ez az jelenség, hogy már hallom lőre a visszajelzést: "megnéztük, mi nem tapasztaltuk, húszezer"...

Aurea mediocritas

(#13007) Sys85 válasza AXisBOLD (#13005) üzenetére


Sys85
veterán

A 3.1 miatt,ami azóta már 5.1.
Ugye sokszor előjön itt a topikban is a “beszéd halk,minden más meg hangos” jelenség,ez nálam is megvolt sokszor a YAS-nál,főleg szinkronos filmeknél.
A 3.1 centere ezt megoldotta,plusz ugye azóta lett hozzá hátsó szett is,így van egy olcsó házimozim.
Plusz ennek a mélye is feszesebb,a YAS subja kicsit terjengős volt nekem.A mennyiségével persze nem volt bajom.

Szerintem ugyanúgy javít gari után is az Invitone (asszem a Yamaha is Invitone forgalmazású),csak gondolom nem is olcsó,plusz valóban benne lehet a “megnéztük, mi nem tapasztaltuk, húszezer" is.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41 (Eladó!) #Ford Focus Mk3#

(#13008) ricsip válasza AXisBOLD (#13006) üzenetére


ricsip
addikt

"megnéztük, mi nem tapasztaltuk, húszezer"

Ezt a fajta faszkalap hozzáállást nem csak száundbár szervízben fogod kapni, hanem minden tetves vállalkozó és iparos így lop ma meg magyarországon. A munkàt/feladatot el nem végezve, a hibát meg nem oldva, csak kiszállást meg bevizsgálási díjat számlázgatnak nyakrafaszra. Hogy az isten verné meg az összes idehaza élő és dolgozó kókler embert meg a cégét.

-

(#13009) BaLee válasza AXisBOLD (#13006) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Yamaha cuccokra 2 év gari van.

(#13010) Kroni1 válasza AXisBOLD (#13006) üzenetére


Kroni1
veterán

Próbálj meg a szobába egy telefont vagy bizt kamerát videofelvételen bekapcsolva hagyni, hátha rögzitesz egy két ilyet. Ha már letelt a két év akkor kicsit későn kapcsolsz, lehet ha hamarabb összeszedsz pár bizonyitó erejű videot róla akkor nem tudnák a szőnyeg alá söpörni...

[ Szerkesztve ]

(#13011) AXisBOLD válasza Sys85 (#13007) üzenetére


AXisBOLD
addikt

igen ez a halk beszéd nálam is idegesítő volt, de dts virtual x + beszédkiemelés + visszafogott sub-al ki lehet hozni jobbra.
viszont a T650 mindent tud amit a YAS-207 + az 5.1 is kívánós :K
Melyik kiegészítő hangszórót vetted hozzá?
DTS mellett Dolby-t is tud?

#13008ricsip: ja kb én is ennyire tudok kiakadni minden egyes alkalommal, ha ilyennel szembesülök

#13009BaLee: thx, holnap megkeresem a papírjait, a dobozában maradhatott.

#13010Kroni1: nincs későn kapcsolás, az első évben nem emlékszem, hogy csinálta volna és most is random jön elő, ettől még ugyan úgy funkcionál, csak bosszantó ez a bug. tavaly a 2. félévben meg nagyon ritkán volt bekapcsolva. de köszönöm a tippet, max dokumentálom a hibát.

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#13012) pauliboy23 válasza AXisBOLD (#13011) üzenetére


pauliboy23
senior tag

SWA-8500s kell hozzá, és tudja a dolby-t is.

(#13013) Sys85 válasza AXisBOLD (#13011) üzenetére


Sys85
veterán

SWA-8500s a hátsó szett.
A T650 viszont már nem annyira kapható (2020-as modell),viszont az A650 gyakorlatilag ugyanez,csak annak a hátsója már az SWA-9100s.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41 (Eladó!) #Ford Focus Mk3#

(#13014) AXisBOLD válasza Sys85 (#13013) üzenetére


AXisBOLD
addikt

az A650 nem is, de az SWA-9100s már nagyon drága. a kettő együtt 150k lenne
a T650 + SWA-8500s meglenne 115k-ból, elvileg még itt ott fellelhető. max ennyivel tudok számolni, de még töprengek rajta :))

btw, a YAS-207 blokkját, jótállási jegyét megtaláltam, 2020.03.09-es vásárlás, így szerintem már semmi nem érvényesíthető rá...
de most átdugtam másik aljzatba, mert konnektor hiányában ezzel együtt 1 elosztásból 12 eszköz megy, igaz mindegyik kis fogyasztású, de hátha ez zavarja meg. nem telt el sok idő, viszont azóta nem volt ez a pukkanó hang.

#13012 pauliboy23: thx!

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#13015) Saccco


Saccco
nagyúr

Vajon a TCL TS8132 tudja a DTS hangot?

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#13016) Bellami


Bellami
csendes tag

Sziasztok! Van itt, akinek Samsung HW-Q 90r-je van? És segítene 1-2 dolgoban a működéssel kapcsolatban?

(#13017) szuladam


szuladam
aktív tag

Üdv!

Pár napja vettem egy JBL Bar 9.1-et. A TV-m egy LG 42LF652v. (HMDI-je ARC-CEC 1.4)
Az sajnos egyértelmű hogy a TV-ről csak 5.1 megy át (DTS a max amit tud). Jelenleg egy Chromecast GoogleTV (4.gen) van a Bar második sima HDMI -je rakva, így megjelenik a Google TV-n futó Netflixen az Atmos hangsávok, induláskor a Bar kiírja hogy Atmos, de amikor változtatok a hangon már csak PCM-et ír ki.
1, Valóban Atmos szól vagy a TV, ami csak DTS-t tud, alacsonyabb minőségre "gyengíti"?
2, Ha a laptopon kötöm hdmi-vel a Barra onnan lejátható Atmos-os film?
3, Ha USB-ről menne a film amit ugye csak a TV-re tudok tenni, akkor ott már elveszik?
4, Lehet buta kérdés (ez az első "hangrendszerem") de úgy hangzik, mintha az 5.1 jobb lenne. Itt mindenhonnan szól a hang, míg elvileg amikor Atmos szól(na) akkor meg minden előről jön és oldalról "csak effektek" jönnek. Ilyen fentről jövő 3D térhangzást nem igazán hallok, mintha az 5.1 inkább ilyen hangzást adna. Vagy hülye vagyok, pont ez az értelme és a fülemmel van gond? :F :D

(#13018) szoszo75


szoszo75
aktív tag

Üdv.! Tegnap érkezett meg a BlitzWolf® BW-SDB1 Pro soundbar. Ma kipróbáltam de sokáig nem örülhettem mert az egyik oldali hangszóró már nem szól. Most írtam nekik panaszt bár nem tudom mi várható, mit tudnak vagy fognak csinálni. Valakinek tapasztalata ilyennel kapcsolatban vagy konkrétan a termékkel kapcsolatban?? Visszaküldeni nyilván nem éri meg az egész így meg bukó de rendesen...... :W

DIGI 500 ról 1000-re

(#13019) Marko_ válasza Bellami (#13016) üzenetére


Marko_
tag

Szia, nekem van ilyenem. Mi lenne a kérdésed?

(#13020) Saccco válasza szoszo75 (#13018) üzenetére


Saccco
nagyúr

Szét kell szedni, aztán venni bele egy hangszórót.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#13021) j.bravo válasza Saccco (#13020) üzenetére


j.bravo
addikt

Vagy kettőt, hogy a bal/jobb egyforma legyen…
Már ha ez a baja, nem az erősítő egyik csatornája hasalt meg, vagy (jó esetben) valami bagatell csatlakozó/akármi.

szoszo75: honnan rendelted? És amíg próbáltad és működött, addig milyennek találtad?

Whatever.

(#13022) szoszo75 válasza Saccco (#13020) üzenetére


szoszo75
aktív tag

Remek, elvileg még garis bár hogyan tudom érvényesíteni az más kérdés. A másik hogy nem értek hozzá, házi sufni tuningba nem kezdek bele, de azért köszi. :F

DIGI 500 ról 1000-re

(#13023) Pickle Rick


Pickle Rick
senior tag

Sziasztok!

LG TV-hez keresnék LG soundbart. Egy kb 40 nm-es nappali + konyha helységet kellene beszólnia. Mivel lakásról van szó igy nem szeretnénk nagyon extra cuccot ami kiszakitja a szomszédok dobhártyáját is.

LG SP8Y 3.1-ről tudtok valamit mondani? Mennyire számit kategóriájában jó vételnek (170k most Euronicsban)? RTINGS nem ir róla nagyon szörnyű dolgokat.

Esetleg a nagyobb tesója LG SP9YA? Alzán most 230k. Nem tudom ez mennyire számit jo vételnek ennyirét.

Köszi előre is a segitséget. :R

[ Szerkesztve ]

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#13024) Methox91 válasza Pickle Rick (#13023) üzenetére


Methox91
junior tag

sp8y / sp9y kb ugyanaz nem éri meg a felárat , jelenleg sp8y használom megvagyok vele elégedve de utolag meghallgatva jobb azért a samsung q800a

(#13025) Bellami válasza Marko_ (#13019) üzenetére


Bellami
csendes tag

Írtam privát.

(#13026) sxxorp


sxxorp
őstag

Aki esetleg keres JBL Bar 5.1 Surround-ot 180k (200k a 2. legjobb ár): [link]

(#13027) BaLee válasza sxxorp (#13026) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Arra vigyázzatok, hogy nem valós 5.1 azaz nincsenek hátsó hangszórók hozzá.

(#13028) sxxorp válasza BaLee (#13027) üzenetére


sxxorp
őstag

Igen, hozzáírtam, hogy a Surround (bár elég megtévesztő név), és annál nem 200k lenne a 2. legjobb ár sztem :)

(#13029) viperabácsi válasza sxxorp (#13026) üzenetére


viperabácsi
addikt

Ezeknek régebben nem leszedhető volt a két végéről a sorrund hangfal ?

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#13030) BaLee válasza viperabácsi (#13029) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Van olyan is, az a drágább.

(#13031) Saccco válasza Saccco (#13015) üzenetére


Saccco
nagyúr

Hm, azt írják jelenleg nem támogatják a DTS hangot. [link]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#13032) pajorgergo válasza BaLee (#13030) üzenetére


pajorgergo
aktív tag

Az a baj az árukereső is néha keveri a kettőt, pedig nem ugyan az.

(#13033) ricsip válasza Saccco (#13031) üzenetére


ricsip
addikt

Jajj de aranyos, egyem a szívüket. JELENLEG nem támogatják.

Aki ezzel az amerikai tech cégektől származó bullshit szófordulattal még nem találkozott életében, javaslom ízlelgesse hogy valójában mit is jelent. Jelenleg...

-

(#13034) Saccco válasza ricsip (#13033) üzenetére


Saccco
nagyúr

Explicit módon nem írják, így a nem támogatja a számomra értelmezett válasz.

Pedig tetszene a TS8132, így egyelőre marad a Q70T és a Q700A a pixisben. Ha már szánnék ennyit a mókára, akkor legyen DV és DTS is. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#13035) Digitalis válasza ricsip (#13033) üzenetére


Digitalis
senior tag

Olyan, mint az oroszoknak az "ideiglenesen"

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#13036) Agony


Agony
aktív tag

Sziasztok!

Nem tudtam melyik topicba írjam, de mivel a soundbarba végződik a dolog, remélem közületek már talált rá valaki jó megoldást.

Adott egy LG C1 TV, ami ugye nem tud DTS-t, viszont PLEX-ben még csomó (vagy inkább a legtöbb) koncert DTS-ben van, így vagy nincs hang vagy marad a konvertálás.

Most így vannak bekötve a HDMI csatik:

HDMI1: Telekom STB
HDMI2 (eARC): Samsung Q800A + SWA-9500S
HDMI3: Playstation 5

Az már kiderül, hogy a DTS problémát legegyszerűbben egy NVIDIA Shieldel lehetne áthidalni, az viszont kérdés, hogy hogy kerül bele ebbe a rendszerbe? A soundbar az eARC csatin van összekötve a TV-vel és azon kívül csak egy HDMI Output maradt rajta, de ha a Shieldet bekötném HDMI4-be, akkor a TV ugyanúgy nem engedni át a DTS-t a soundbar felé.

Előre is köszönöm, ha valakinek van ötlete! :R

Start with a whisper, end with a scream!

(#13037) szuladam válasza Agony (#13036) üzenetére


szuladam
aktív tag

Elvileg a kövi: TV ARC-ot a Bar Arc-jával kötsd össze. A Bar 2. hdmi-jébe mehet a Shield, minden más a TV-be.
Ha valami olyat játszol PS5-ön akkor addig át kell rakni a Bar 2. hdmi-jére.

(#13038) Sys85 válasza Agony (#13036) üzenetére


Sys85
veterán

A soundbaron az a második hdmi inkább IN lesz.
Az out az arc-s csati,itt kötötted rá a tv-t,szóval a másik csatiba mehet egy tetszőleges médialejátszó.
Amúgy nem feltétlen kell Shield,egy Xiaomi Mi Box S is tud dts-t (megy a DTS HD-MA is) és 4K-s,már ha spórolnál is egy kicsit.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41 (Eladó!) #Ford Focus Mk3#

(#13039) Agony válasza Sys85 (#13038) üzenetére


Agony
aktív tag

Köszönöm mindkettőtöknek Gixxer88, szuladam! :R

Holnap alá nézek a soundbarnak, könnyen előfordulhat, hogy én néztem be és valóban a másik input, akkor viszont valóban easy a megoldás.

Shieldhez nem ragaszkodom, csak azt láttam, hogy sokaknál bevált DTS problémára, de igazából Shieldnél egy kicsit "aggasztó" is, hogy 2019-ben jelent meg, nem tudom meddig lesz még hozzá támogatás.

Start with a whisper, end with a scream!

(#13040) Gino20 válasza Agony (#13039) üzenetére


Gino20
őstag

Azon ne aggódj, az a shield jóval drágább médialejátszókat is akár "ver" a mai napig. Támogatja az audio passthrough-t szóval még egy DTS-X sem probléma neki továbbá világbajnok médialejátszó, ami támogatja a Dolby Vision-t is (vagyis a DV profilok egy jelentős részét) és azon kevés lejátszók közé tartozik, amin 4K-ban is elérhetőek a streaming szolgáltatások, igaz a C1 miatt erre nincs szükséged.

(#13041) Agony válasza Gino20 (#13040) üzenetére


Agony
aktív tag

Na ez remek hír :R , elkezdem figyelni az árakat, aztán ha kínálkozik valami jó ajánlat akkor rámegyek egyre! :K

Start with a whisper, end with a scream!

(#13042) Gino20 válasza Agony (#13041) üzenetére


Gino20
őstag

Felesleges :) Én 1-2 éve hébe-hóba nézegetem és pl az Nvidia Shield TV Pro 2019 árfolyamtól függetlenül nagyjából mindig is ennyi Ft-ba került [link] és alza-n kívül eddig még nem is rémlik más itthoni forgalmazó. Kinti árakkal sem vagy előrébb, mert 1-2 éve sem igazán érte meg postával együtt, most meg végképp, szóval ez tényleg ennyibe kerül :) vagyis tényleg ne várj "akcióra". Annak kell örülni ha egyáltalán épp van raktáron, mert amikor ezt akartam venni megrendeltem (az elvileg készleten levő terméket) majd ~1 hónap várakozás után vissza mondtam a rendelést, főleg miután levelemre válaszként azt írták, hogy sajnos bizonytalan ideig nem tudják biztosítani a terméket.

Pl: [link]

[ Szerkesztve ]

(#13043) r3dwo0d


r3dwo0d
tag

Sziasztok! Segítséget kérnék, 4 kiszemelt eszköz közül nem sikerül a specifikációk alapján eldönteni, hogy melyik lenne a nyerő. TCL c728-hoz lenne párosítva a bar egy 25nm-s szobában. A jelöltek: TCL TS8132 és TS9030 valamint Samsung vonalon a Q70T és Q700A. HDMI kábellel kötném össze az eszközöket és nincs tervben semmilyen mediaplayer beszerzése. A hátsó bővíthetőség kérdéses, de csak a true wireless megoldás működőképes, azt pedig elég borsosan árulja a Samsung, így nem feltétlen kritérium az sem. A TS9030 DV hiánya maximum abban lenne hátrány, ha mediaplayert kötnék rá? Árban a két TCL sokkal barátibb (98k), Q70T-ből is találtam hasonló árban (115k), de a 700-s megéri-e a minimum 40k felárat a q70-hez képest? (Jelenleg egy M-450-s szolgál, de a center hiánya erősen érződik, ezért is cserélnék.) Előre is köszönöm szépen és bocsánat a hosszadalmas körülírásért :D.

(#13044) Ijk


Ijk
nagyúr

Most már egy hónapja nyúzom a Nubert nuBoxx AS-425-at a 900-as sub-bal.
Folyamatosan javul a hangzása, nyilván a bejáratás miatt. Nekem ugye nem szimpla soundbar kellett tv-hez, hanem ami zenére is alkalmas. És igen, alkalmas ha valakinek szempont a jó minőségű zenei hangzás. Természetesen nem tud olyan széles teret képezni mint egymástól 2-3m-re elhelyezett dobozokból álló sztereó. Cserébe viszont akkor is jó a hangkép ha nem szemben ülök vele. HDMI earc miatt nagyon kényelmes, kevés kábel és eddig minden hanganyagot képes volt lejátszani gond nélkül. Filmeknél, de bizonyos zenéknél érdemes széles hangképre állítani, de a beszédkiemelés is sokszor jól jött késő este amikor már nem akartam a hangeffektekkel zajongani.
Ami hiányzott az X-connect ami a pro szériába bele van építve, ebbe nincs. Ez akkor jó ha a sub-ot vezeték nélkül akarod használni, ezért bosszankodva vettem egy usb-s x-connenct transmittert. Csomagban is lehet subbal kapni valamivel olcsóbban az egész szettet. Viszont a következő bosszúság hogy nem képes a sub-ot ki-be kapcsolni jellel a rádiós vezérlés, tehát nekem kell kapcsolgatni külön. Elvileg ha usb-n nem kap áramot a jeladó akkor lekapcsol a sub is és ha áram alá kerül akkor be. Csak a soundbaron nincs usb csatlakozás hogy rákössem a transmittert. Kár hogy erre nem gondoltak. Kábellel nyilván nem lesz ilyen gond, de nekem csak a túlsó sarokban fért el a sub.
Nehéz ajánlani egy ilyen szettet, mert nagyon rétegigényt fed le. Mind egy sztereó, mind egy többcsatornás rendszer olcsóbban kiépíthető, vagy jobb hangzást képes nyújtani, bővíthető. Filmezéshez, tv hang javítására jóval olcsóbb barok is alkalmasak, amelyek még kisebbek is és a sub vezérlés sem problémás. Hatalmas előnye hogy kompakt, sztereóval szemben filmezésre sokkal alkalmasabb (mindig középről fog jönni a beszédhang), nem kell külön eszközzel lekevertetni a többcsatornás jelet, benne van a DAC. Tehát azoknak ajánlom akik egyben keresnek filmre és zenére, kompakt, igényes eszközt.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#13045) csƵ válasza Ijk (#13044) üzenetére


csƵ
őstag

Nekem már kb. be van járatva a 225. Ég és föld a különbség a dobozból kivett állapothoz képest.
A movie DPS iszonyat. 3 méterre is képes kiszélesíteni a hangzást. Én nem is hiszem el sokszor, hogy a 60 centi széles dobozból ilyen tér jön ki. Sokszor kinézek az ablakon, mert becsap a hangzás.
Egyedül azt sajnálom, hogy a DTS-t nem dekódolja, amire a tied viszont képes. Valamint kicsit lassan csatlakozik ARC-ra.

(#13046) Sys85 válasza Ijk (#13044) üzenetére


Sys85
veterán

“ Viszont a következő bosszúság hogy nem képes a sub-ot ki-be kapcsolni”
Venni kell egy távos konnektort,vagy ikeában egy Tradfri konnektort hozzá kapcsolóval és a máris kényelmesebb. :D
Persze így is neked kell kapcsolgatni,de még mindig jobb mint minden alkalommal a subhoz ballagni.
Vagy egy jó hosszú subkábelt,de a minőségi nagyon nem olcsó.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41 (Eladó!) #Ford Focus Mk3#

(#13047) Ijk válasza Sys85 (#13046) üzenetére


Ijk
nagyúr

Van sub kábelem, az ELAC dobozommal működött, ezzel valamiért nem megy (kipróbáltam a csomagolt 3m-es gyári kábelét, azzal ment). De egyébként is az erkélyajtónál tudnám elvezetni, jobb a rádiós.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#13048) viperabácsi válasza BaLee (#13030) üzenetére


viperabácsi
addikt

Ja tényleg !
Mondjuk az szép ár :Y

[ Szerkesztve ]

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#13049) pajorgergo válasza viperabácsi (#13048) üzenetére


pajorgergo
aktív tag

én meg 180-ba vettem 1,5 éve a MediaMarktban :DDD

(#13050) M3aN


M3aN
senior tag

Sziasztok!
Vajon milyen áron lenne eladható egy 3 éves, hibátlan Samsung HW-K335/EN 2.1?
Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.