Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9101) Rolly


Rolly
veterán

Sziasztok,

soundbar vásárlásán gondolkodom (LG Oled B9) tévénkhez. Jelenleg egy Logitech z906 hangrendszerünk van viszont nem igazán tudjuk használni:
- a szoba 3 méter hosszú és 2,5 méter széles
- a TV felett van polc a font hangszóróknak és ide kerülne a soundbar is
- sajnos a mélynyomó - mivel minden kábel bele csatlakozik csak a szoba végén található gardróbba fér el (és így minden mély hangot le is fog a gardrób)

azért gondolkodom soundbarra váltáson, hogy akkor ha használjuk a mélynyomót ki tudom rakni a gardrób elé (hely és kábel kivezetés megoldható)

Kérdés, hogy milyet lenne érdemes venni. Alapjában valami 5.1-es rendszerben gondolkodom (amikkel szemezek: JBL soundbar 5.1 (esetleg 9.1), illetve az itt ajánlott Sony és Samsung hasonló rendszereket is néztem).

Köszi a tippeket előre is

(#9102) aerosmith válasza Rolly (#9101) üzenetére


aerosmith
őstag

első tipp, soundbart TV alá teszünk, nem fölé, pláne ha ATMOSos.

(#9103) Rolly válasza aerosmith (#9102) üzenetére


Rolly
veterán

lehet tipp de alatta nincs hely, tehát csak felé tudom tenni... De ha felém döntöm akkor majd a kalibráció megoldja :D

(#9104) Marko_ válasza Rolly (#9103) üzenetére


Marko_
tag

A kalibrációtól azért ne várj csodát! ;) Ha ennyire kompromisszumos a helyzet az elhelyezéseket illetően, nem biztos, hogy sok pénzt érdemes áldozni a projektre. Mondjuk ki kell próbálni, az a biztos. :)

(#9105) Rolly válasza Marko_ (#9104) üzenetére


Rolly
veterán

közben találtam soundbar tartó konzolokat amit a TVre lehet rakni... azokkal lehet, hogy alá tudnám rakni, csak tudnom kellene, hogy melyik soundbarhoz alkalmas és melyik az ajánlott

(#9106) vitezlejszlo válasza rmmm (#9063) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

En is vettemem egy ilyen Lidl-is Soundbart. Mukodik, de engem baromira idegesit, hogy folyamatosan vilagit rajta a jelenlegi hangforras tipusa. Oke, hogy a taviranyitoval ki lehet kapcsolni, de a kovetkezo ki-bekapcsolasnal ujra teljes erovel vilagit, nem jegyzi meg, hogy nem szeretnem ezt a funkciojat. Erre esetleg van valami megoldasotok?

A masik, multkoraba volt a Redmi soundbar akciosan 15-ert a BG-on. Megrendeltem. Szokasos, tv-nel jobb a hangja, tehat annyit megert. De. Van egy alap cicergese, ami nyilvan a tapbol jon. Ha ki van kapcsolva, akkor lassabb kb masodperces hullamokkal, (olyan szinuszosan szirenazos) ha bekapcsolom akkor meg surubb, kb 3-4 hullam / masodperc. Es ez hallatszik is kb max fel meterrol, vagy ha baromi nagy a csend aszobaban, akkor uiiiuuuiiiuuuii :) Nem tudom szeria hiba-e vagy csak benyaltam... Valakinek van esetleg ilyen csodaja?

[ Szerkesztve ]

(#9107) Luissimo válasza vitezlejszlo (#9106) üzenetére


Luissimo
veterán

ugyanez a tápcicergési zaj a LIDL által forgalmazott kütyün legalább nem tapasztalható, remélem.

miért akarod nemlátni a bemeneti jelforrás fényét.
Az én Yamahámon 100 ezerért sem lehet kikapcsolni ezeket, szépen világít rajta működés közben 4-5-6 LED, mikor mennyi...
max. vissza lehet venni fél fényerőre.

(#9108) Sys85 válasza Luissimo (#9107) üzenetére


Sys85
veterán

Már hogy ne lehetne kikapcsolni a Yamahán?
Persze felvillan ha csinálsz valamit,de el is alszik hamar.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#9109) Luissimo válasza Sys85 (#9108) üzenetére


Luissimo
veterán

na mostmutasdmeg hogyan légyolybátyám.
minden LEDet le tudsz kapcsolni?

azt, hogy a TVről vagy a HDMIről vagy bárhonnan blututiról jön a hang, annak letudod tiltani a kijelzését a soundbaron??

(#9110) Sys85


Sys85
veterán

Dimmer gomb a gyári távon?
2 lépcsőben lehet állítani a fényerőt és ki is lehet kapcsolni ledeket.Csak addig villannak fel amíg hangerőt állítasz vagy bemenetet váltasz.
Minden bemeneten működik a YAS-207-nél [link]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#9111) Luissimo válasza Sys85 (#9110) üzenetére


Luissimo
veterán

hmmm.
én csak egy lépcsőig nyomtam, aztán hagytam.
Nyilván azért, mert tesztelgettem, pl a multkor elvesztette a SUB-ot és az nemszólt, így szerettem volna látni, hogy mi miről müxik.
Eddig jóvolt, most megőrült, addig csak egy HDMI ARC kábellel volt összekötve a tv vel, és ment, most, egyszercsak elhallgatott.
Erre összekötöttem a kapott optikai kábellel és a bemenetet a HDMI helyett a TV-re állítottam
most jó megint, mert szól.
viszont,
mostanában azzal küzdök, hogy eddig ki be kapcsolta az LG tv távja, most ugyan szabályozza neki a hangerőt, de nem kapcsolgatja.

kissé kezd nálam túlcsordulni a pohár. :W

(#9112) Sys85 válasza Luissimo (#9111) üzenetére


Sys85
veterán

Lekopogom nekem nagyon nincs vele bajom,néha-néha nem kapcsolja be a subot (kb 20-30-ból 1x),de egy ki-bekapcs segít.
Amúgy a hdmi bemenet nem a hdmi arc hangját “veszi”,a TV a hdmi arc.
A tv beállításait nézted nem e ment el valahogy?
Beállítások-Általános-SIMPLINK (HDMI-CEC) ?

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#9113) Hzsolt11


Hzsolt11
tag

Sziasztok
Szeretet Sony Bravia KD-55XF9005B tv-hez venni egy hangprojektor amit film és tv nézésre használnék.
100k a max keret rá.
Válaszotokat előre is köszönöm szépen :R :R :R

(#9114) Luissimo válasza Sys85 (#9112) üzenetére


Luissimo
veterán

A simpliink megvan.
Mégis külön kell kapcsolgatnom.
Azt akarod mondani, hogy az ARC a ki be kapcsolgatáshoz kell és a másik hdmi pedig a hanghoz?
Eddig eggyel is ment, de most nem,, mintha behalt volna a tv portja.

(#9115) Sys85 válasza Luissimo (#9114) üzenetére


Sys85
veterán

Nem úgy értem.
Az sb egyik portja arc kompatibilis,abba dugva a tv arc portját és a TV-re kapcsolva az sb-n a bemenetet kellene mennie a tv hangjának plusz a vezérlésnek (ki- és bekapcs,hangerő),egy kábel kell csak ehhez.
Ha hdmi-re állítod az sb-t akkor az sb másik hdmi portjába dugott egyéb cuccnak a hangja szól(na).
Nem tudom mi lehet nálad a gond.

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#9116) Luissimo válasza Sys85 (#9115) üzenetére


Luissimo
veterán

Eddig igy mukodott a két ARC port hdmivel összekötve, simplink bekapcsolva az LG tvn, ment a ki be kapcs. és a hangero is.

Gyanitom, hogy beszarhatott valami mert most végigcsinálva a beállitási eljárást és a magic remote távirányito párositást, ment minden, a teszthang is jött és a kibekapcs is müködött.
Amig nem végeztem a beállitási menüvel.
Beirtam a yamaha márkát és kilépek a beállitási menüböl.
Megy a hang+ hang- a beállitás után, de kibekapcsolni nem tudom a tvtávirányitoval.
Egyszerüen nem is értem miez.
Naponta nekifutok, végigcsinálom, de nemsegit.
Passzolom.

(#9117) Del Tommaso válasza Hzsolt11 (#9113) üzenetére


Del Tommaso
tag

Hi,

Sokat pörögtem ezen én is pár hete, szóba jött JBL, Samu, meg Yamaha, de nálam valamiért a Denon DHT-S216 lett a befutó, talán elfogultságból, mert Marantz erősítőm van és azzal baromira meg vagyok elégedve, a Denon meg ugyanaz a cég. Most 70 körül van, szerintem jó választás volt, szép mélyei vannak, 3 módban állítható a Dialogue Enhancer, ami a filmeknél tök jól teszi a dolgát.
Persze nem kell 2.1-es élményt várni tőle, de sztem tisztességesen szólal meg. Én egy LG 65UN73003LA mellé/elé vettem. Kb. három hete használom, de nem bántam meg, szóval sztem jó cucc.

[ Szerkesztve ]

(#9118) Hzsolt11 válasza Del Tommaso (#9117) üzenetére


Hzsolt11
tag

Értem és köszönöma tippet de én ennek elenére 2.1-es hangprojektort szeretnék.
De azért köszönöm :R :R :R
Másik lehetőség?

(#9119) Del Tommaso válasza Hzsolt11 (#9118) üzenetére


Del Tommaso
tag

Jaa, de nem írtad, hogy 2.1-est keresel. Amúgy ennek a Denon-nak van 2.1-es változata is:

DHT-S316

[ Szerkesztve ]

(#9120) Hzsolt11 válasza Del Tommaso (#9119) üzenetére


Hzsolt11
tag

Értem
És esetleg sony vagy Samsung márka 2.1 téren van valami amit érdemes meg venni ?
:R :R :R

(#9121) pauliboy23 válasza Hzsolt11 (#9120) üzenetére


pauliboy23
senior tag

Sony-ból HTS20r, HTRT4, ezek 5.1, vagy az XF9000.

Samsungot nem követtem mostanában, de samsung tulajok vannak itt, biztos segítenek.

(#9122) Hzsolt11 válasza pauliboy23 (#9121) üzenetére


Hzsolt11
tag

Értem
Köszönöm szépen a segítséget
:R :R :R

(#9123) AttiMM


AttiMM
csendes tag

Sziasztok, korábban már volt ez a kérdésem, egy szavazatot kaptam (JBL BAR 5.1 levehető háttérsugárzók), de hátha jönne még ötlet, tanács, javaslat. Tehát:


Sziasztok! Elsősorban filmnézéshez, másodsorban tévé nélküli youtube (music), spotify zenelejátszásra szeretném használni, nem telefonról BT-on keresztül, hanem saját beépített wifi-s lejátszóval. Árat tekintve 150e körül tudok rászánni.
Eddig ezek kerültek a listámra:
- Denon DHT-S516H
- Yamaha MusicCast Bar 400 (YAS 408)
- JBL BAR 5.1 SOUROUND
- JBL BAR 5.1 (levehető akkus hátérsugárzókkal)
Ezek közül melyiket és miért ajánlanátok?
Vagy esetleg más javaslat?
Előre is köszönöm!

Tehát a telefonon valami applikációval csak kiválasztom, hogy mi szóljon, után már szól magától, ha elmegyek otthonról, akkor is.
És valamiért nagyon szeretném, ha nem csak 2.1 lenne, hanem a kanapé mellett is szólnának hátsó hangsugárzók, ugyanakkor nem szeretném bekábelezni a szobát, tehát a vezeték nélküli jelátvitelt preferálom (áramot egyébként tudok adni nekik a kanapé mögül).
Közben rájöttem, hogy a 150e körüli árért ezek egyike sem vehető meg (legalábbis nem találtam ennyiért).
Esetleg más alternatíva?
Nagyon köszönöm a segítséget!

(#9124) kristof_


kristof_
tag

Sziasztok, a közeljövőben soundbar vásárlását tervezném LG OLED65CX mellé. Jelenleg a JBL Bar 9.1-en akadt meg nagyon a szemem. A szoba kialakítása miatt rendes hangrendszer nem jöhet szóba és a JBL levehető oldalsó hangszórói szerintem praktikusak lehetnek ebben a helyzetben. Végigolvastam a korábbi bejegyzéseket, de annyira sok értékelést azért nem láttam róla. Kinek milyen tapasztalata lenne ezzel a modellel? A párbeszédkiemelés tényleg nagyon hiányzik?
Esetelg milyen más soundbart ajánlanátok? Samsungokat nézegettem még, de jelenleg nem találok olyat ami tetszene és elérhető is lenne. Esetleg olcsóbb modell is érdekelne, a JBL már nagyon, nagyon a felső határ.
Felhasználás tekintetében sorozatok, filmek, konzol és zene spotify-ról lenne a fő irányvonal.

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#9125) fery02 válasza gondoni (#9044) üzenetére


fery02
addikt

Érdekes, hogy eltelt bő fél hónap és most meg 10ezerrel drágábban kínálja az eladó. 😳

Szeretnék valamit egy 64 cm széles konyhai TV alá, ez a JBL Bar 2.0 AIO meg kb pont ugyanolyan széles is, talán nem nézne ki annyira hülyén közvetlen alatta.
A hangját is dícsérik, ennél alább nem annyira adnám, főleg hogy a konyha sem a legkisebb.

Írtad, hogy 30-ért is láttad már. Na az hol volt pontosan? Ugyanitt aprón?

[ Szerkesztve ]

(#9126) Lori82


Lori82
senior tag

Sziasztok,erre valaki?
Az lenne a probléma,hogy az új LG55UM7100PLB UHD HDR webos smart tévét összekötöttem az LG SJ4 hangprojektorral,működik is,de ha youtube-ot hallgatok akkor akadozik és megáll a videó meg a hang több másodpercre.A tévé hangszórójával a youtube normálisan akadásmentesen működik. A régi tévével egy 40 cm-es FHD LG-vel is tökéletesen működött a youtube a soundbaron keresztül. Mi lehet a gond?

(#9127) OnLy16


OnLy16
tag

Sziasztok,

Segítséget szeretnék kérni, illetve megoldást keresnék.
Jelenleg van 1 PC, 1 TV (+ chromecast) illetve telefonok.
A TV hangja borzalmas, ezért szeretnék valami külső megoldást találni a hangzás javítására, viszont akkor már kompakt dolgot szeretnék.
Jó lenne, ha a PC-t is rá tudnám kötni (nem tudom jó megoldás-e, hogy HDMIn keresztül átmegy a hang, és a TV SPDIF-én keresztül hajtja meg a hangrendszert - ha igen, akkor ez elvethető)
Emellett Bluetooth csatlakozás is jól jönne, hogy a telefonokról le tudjak játszani podcastokat, számokat.
Egy 5.1es Logitech PC-s hangszóró rendszerem van, de nem nagyon használom.
Nézegettem BT + SPDIF in -es DAC-kat, de olyat nem találtam ami az 5.1es PCs hangszóró kimenetekkel bír. (3x jack)
A hifi megoldás lehet hogy túllő a célon, az erősítő + hangszórók pedig nagyon drágák egyben.

Olyan soundbar-ról amihez egyszerre több spdif inputot lehet kötni tudtok esetleg? (így tudnék váltani a PC és a TV közt ha szeretnék, ha nem jó megoldás a PC >>> HDMI >>> TV SPDIFout)

Nem vagyok audiofil és nyitott vagyok akár a használt megoldásokra is, több százezret semmiképp nem költenék rá. Első körben 40k-60k lenne a lélektani határom.
LG SJ2-t hallgattam meg élőben de elég bili hangja volt sajnos.
Köszi előre is!

Soha ne szállj vitába ostoba emberrel...lehúz a saját szintjére és megver rutinból.

(#9128) MadMancs válasza OnLy16 (#9127) üzenetére


MadMancs
veterán

Szia. Én SHARP HT-SBW182 vettem, ezen van Optika, HDMI, Jack, BT. Amint elnéztem a HT-SBW széria mindegyikén így van. Többit nem ismerem, ez csak tipp.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#9129) OnLy16 válasza MadMancs (#9128) üzenetére


OnLy16
tag

Szia,

Köszi a tippet! A HDMI in/out úgy működik, hogy a kép+hangot beengedi, a hangot feldolgozza és a képet továbbítja a TV felé az outputon? Ez azért bajos, mert mondjuk a settopboxot át tudom rajta futtatni, de ha a chromecaston nézek mondjuk youtube vidit, akkor az nem járja meg a hangprojektort.

Soha ne szállj vitába ostoba emberrel...lehúz a saját szintjére és megver rutinból.

(#9130) Voice24 válasza OnLy16 (#9127) üzenetére


Voice24
őstag

Nekem ilyen van, optika, hdmi, BT, a hangja tetszik. Nyilván nem vájtfülűeknek való, de tévézéshez, filmnézéshez (nekem még zenéhez is) bőven megfelel.

(#9131) MadMancs válasza OnLy16 (#9129) üzenetére


MadMancs
veterán

Nem találkoztam még 2 HDMI-s verzióval.
De TV HDMI ARC portjával kell csatlakoztatni hangprojektort mindenképp (ARC nélkül nem működik) akkor ott kiküldi minden egyéb csatlakoztatott eszköz hangját azaz CC, és boxét is. Annyi ha nem CEC képes a tv akkor tv nem szabályozza soundbar hangját illetve tv vel való ki és bekapcsolás nem működik.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#9132) Rolly válasza aerosmith (#9102) üzenetére


Rolly
veterán

tegyük fel hogy a monitor alá tudom rakni a soundbart :) valami konzollal akkor milyet ajánlatnál ha lehet szeretnék 200e ft alatt maradni ... de ha 250 körül sokkal jobb van akkor tudok kicsivel többet költeni rá

(#9133) peti85


peti85
senior tag

Megosztanék Veletek egy történetet a Polk supporttal kapcsolatban.
2019 januárjában vásároltam egy Polk MagniFi Max soundbart. A csavar a történetben, hogy nem újat vettem, nem is Magyarországon, hanem az eBay-en (USA-bók, Kanadából) ráadásul komponensenként. Külön aukcióban vettem a soundbart, egy másikban a mélyládát, megint egy másikban pedig a kiegészítőket (távirányító, kábelek, táp adapterek, összes papír, leírás). Majd az egészet egy erre szakosodott magyar céggel konténerben hazahozattam, levámoltattam. Ezt csak azért írom, hogy lássátok, egyáltalán nem evidens ezek után bármiért is reklamálni, ezzel tisztában is voltam. Viszont a végösszeg ezt tükrözte is, ezért vágtam bele.
Szóval kb. 1 hónappal ezelőttig nap-mint nap tette a dolgát ahogy kell. Azonban jött egy fw frissítés (nem biztos hogy összefügg) ami után kb. hetente 2x "lefagyott", áramtalanítás után lehetett csak bekapcsolni.
Felmentem a Polk support (USA) fórumába és láttam hogy másnak is van ilyen problémája. Gondoltam az új fw-ben hiba van. Ott szerepelt egy email cím, hogy ott kell jelentkezni ezzel a hibával. Hát én ezt meg is tettem. Majd hamarosan vissza is írtak, hogy adjam meg a szériaszámot, meg a címemet, mert küldenek egy másikat. Mondom, ok-ok, de én másodkézből vettem, nincs semmi számlám, na meg Európában vagyok a világ másik végén, de azért itt a címem meg a S/N. Visszaírtak, hogy elnézést kérnek, de 3-6 hét amíg megérkeznek a csere soundbarok, csak utána tudják küldeni. Na itt mondom a kezem a bilibe ér, nem hittem benne, hogy lesz ebből valami. Gondoltam nem is olyan nagy dolog néha áramtalanítani. Erre ma csönget a futár, hogy engem keres. Ekkor láttam meg a kezében a Polk-os dobozt. :DD :C :))
Szóval ma nagyon kellemes csalódás ért. Vegyetek Polk cuccokat :K

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#9134) Gino20 válasza Rolly (#9132) üzenetére


Gino20
őstag

[link] :D Tudom outlet, de 1+1 év garival adják. Ha nem egy pl Sennheiser márkát / színvonalat nézünk és nem árt a valós térhangzás, akkor kb a legjobb a piacon

(#9135) Gino20 válasza AttiMM (#9123) üzenetére


Gino20
őstag

5.1 esetén 150e körül akár jó vétel lehet egy Samsung HW-Q60R + Samsung SWA8500 vagy SWA9000.
A kanapé mögött arra enged következtetni, hogy esetleg a kábel sem zavaró akár a padlón elvezetve, ha azt a kanapé úgy is eltakarja (persze akkor ha nincs mögötte nagy tér, ahol közlekedtek). A Q60 mélyláda tekintetében elmarad a JBL-től, de szerintem sokkal szebb a hangkép, hangszínek.
Q70R már SUB-ban is a samu csúcskategóriáját képviseli [link] Ez egy swa8500-al ~180k és még ,,Atmost" is van a magassági sugárzók miatt.

(#9136) Mauzes


Mauzes
őstag

Sziasztok, JBL 5.1 és 9.1-re vonatkozna a kérdésem: ha a lecsatolható hangszórókat elhelyezed a szobában, akkor ki-bekapcsolnak maguktól a rendszerel együtt vagy manuálisan kell utána bekapcsolgatni minden egyes TV indításnál? Ha utóbbi, akkor az elég kényelmetlennek / körülményesnek tűnik...

(#9137) Lacielvtárs válasza Mauzes (#9136) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Szia, konkrétan ezt még soha nem próbáltam ki, mivel mozizás végén mindig visszarakom, de szerintem automatán kapcsol ki-be a leválasztott hangszóró, mert amikor leveszem a hangrúdról, mindig elhallgat a hangrúd egy pillanatra, szóval szerintem automatán érzékeli hogy nincs a háttér hangszóró csatlakoztatva :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#9138) Mauzes válasza Lacielvtárs (#9137) üzenetére


Mauzes
őstag

De akkor miért nem próbálod ki? :)

(#9139) Lacielvtárs válasza Mauzes (#9138) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

'há mer nem vagyok otthon ;]
de kipróbálom ha akarod :K amikor hazaérek :P

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#9140) Mauzes válasza Lacielvtárs (#9139) üzenetére


Mauzes
őstag

Így értettem én is. :) Köszi, kíváncsi vagyok! Amúgy neked nem zavaró, hogy minden egyes tévézés után visszadugod, majd minden következőnél meg szétkapod újra?

(#9141) aerosmith válasza Gino20 (#9135) üzenetére


aerosmith
őstag

Mindegyik jó alternatíva csak figyelni kell mert van bolt ahol csak 1 év garit adnak a régi soroztatokra. Annyival meg nem biztos hogy olcsóbb hogy bukjad azt a +1 évet.

(#9142) Lacielvtárs válasza Mauzes (#9140) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

nem zavar egyáltalán, van külön kis polcom erre a célra, mondjuk az is igaz hogy már nem igazán érdekel az 5.1, elvagyok a sima sztereó hanggal is akár :K
évente egyszer használom talán az 5.1-et

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#9143) gondoni válasza fery02 (#9125) üzenetére


gondoni
csendes tag

Hát, én is láttam azóta, szerintem azért, mert előtte újan, boltból, hivatalos garanciával is elérhető volt a mostani áron (lásd árdiagram), aztán egyelőre megszűnt a lehetőség:
https://hangprojektor.arukereso.hu/jbl/bar-2-0-all-in-one-p540461454/
(mondjuk, nem is adta el azóta sem...)
A 30-as árú lehetőség itt a HA-n élt pár napig, sajna tőlem 250km-re és csak személyes átvétellel)
Végül én megpróbáltam az emlegetett Silvercrest-et, nagyon kritikusan kezdtem el tesztelni, hogy azonnal visszavihessem, de végül maradt és megelégedettségemre jól szolgál azóta is!

(#9144) Angel2014


Angel2014
addikt

Sziasztok van egy samsung M-450 2.1 soundbárom.

És a dolbys filmet nézek vagy DTS-t van mikor nem hallatszik a beszéd vagy csak nagyon halkan. Ez azért lehet mert nincs benne a 3. hangsugárzó vagyis a center.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#9145) Angel2014 válasza Angel2014 (#9144) üzenetére


Angel2014
addikt

Vagyis úgy akartam fogalmazni ha középen történik a beszédjelenet, a két szélső hangszóró hangos pl mennek az autók vagy bármilyen háttér zaj van , de a beszédet nem lehet hallani, Olyan mintha egy 5.1-es házimoziból hiányozna a center sugárzó.

Járt így már valaki?

Hogy ezt elkerüljem váltanom kéne minimum 3.1 es soundbárra?

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#9146) Marko_ válasza Angel2014 (#9145) üzenetére


Marko_
tag

Igen, olyan soundbart kéne beszerezned ehhez, aminek van külön center hangszórója.

(#9147) fery02 válasza gondoni (#9143) üzenetére


fery02
addikt

Köszi a választ!
Lidl hangprojektort én is néztem, csak sajnos a méret miatt lenne jobb mégis a rövidebb kialakítású JBL.

Nem tudom mennyire illik pedzegetni eladót olyannal, hogy korábban olcsóbban hirdette és azon az áron meg is venném, de veszteni végülis nem vesztek vele, max elásom magam nála, hogy jelenlegi áron se lesz hajlandó üzletelni velem. 😁

[ Szerkesztve ]

(#9148) gondoni válasza fery02 (#9147) üzenetére


gondoni
csendes tag

Egy próbát valóban megér. Az is befolyásolja az alku kimenetelét, hogy neked sürgősebb-e a vásárlás vagy neki az eladás... Még kb. egy hónap van Black Friday-ig, valahogyan érzem, hogy akkor vissza fog térni az olcsóbb lehetőség, addig is lehet figyelgetni a használt piacot. A jófogásra is rákukkanthatsz, időnként előbukkan jó ajánlat.
(ez pl. igen gyorsan elkelt, "hülyének is megéri" áron)

(#9149) fPApi válasza Mauzes (#9136) üzenetére


fPApi
őstag

Nekem JBL Bar 5.1 van, és a kikapcsolás automatikus, viszont a bekapcsolás nem. Ha nincs a helyén, akkor manuálisan kell bekapcsolni. Pont emiatt nem tudok maradéktalanul örülni neki.

(#9150) Sys85 válasza gondoni (#9148) üzenetére


Sys85
veterán

Biztos jól járt az új tulaj egy kínai copyval :DDD
A dobozán is látszik hogy ez egy gagyi hamisítvány,mivel az eredeti doboz ilyen:

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.