Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8451) Sys85 válasza Nekomajin (#8450) üzenetére


Sys85
veterán

Monitorhoz nem tudom van e,tv-hez biztosan.
Ezt: [link] a vesa rögzítési pontokhoz kell csavarozni a falikonzollal együtt.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#8452) Nekomajin válasza Sys85 (#8451) üzenetére


Nekomajin
aktív tag

Jónak tűnik, köszönöm.

---

Tizenezres soundbaroktól mit lehet elvárni hangminőség terén? Nem kell moziterem hangzás, de azért egy random notebook hangszórónál jobb kéne.

(#8453) Sys85 válasza Nekomajin (#8452) üzenetére


Sys85
veterán

Annál minden jobb.
Én JBL Bar Studio/Bar 2.0 All-in-one-nál lejjebb nem adnám,az már egész korrektül szól.
Van családban egy Mac Audio Soundbar 550,az is korrekt az árához képest,de nem egy hú de nagy minőség.
Ezek láda nélküliek.
2.1 rendszerekben alsó kategóriában nekem egynek se tetszik a hangja,vagy tompa a magas,vagy nincs mély,esetleg sok és dobozhangú a mély.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#8454) Nekomajin válasza Sys85 (#8453) üzenetére


Nekomajin
aktív tag

Az teljesen felejtős. Akkor inkább veszek egy 2.0-s asztali szettet, és maximum pakolászom időnként.

(#8455) Fetyoka0


Fetyoka0
tag

Sziasztok,

nem vagyok otthon a témában. E kettő között vacilálok:
- Sony HT-SF150
- JBL Bar Studio 2.0

Filmezésre(fontos lenne a térhangzás), zenehallgatásra(basszus lenne fontos) használnám.

Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#8456) Marko_ válasza Fetyoka0 (#8455) üzenetére


Marko_
tag

Szia, térhangzást és jó basszust ezektől a készülékektől ne nagyon várj szerintem. Basszushoz mélynyomó, térhangzáshoz pedig hátsó hangszórók is kellenek.

(#8457) Fetyoka0 válasza Marko_ (#8456) üzenetére


Fetyoka0
tag

Igen gondoltam, de ezen szempontok szerint melyik közelíti meg jobban az igényeimet?

(#8458) Danex válasza Fetyoka0 (#8457) üzenetére


Danex
addikt

Meg kell venni neten és kipróbálni ha nem jó akkor visszakuldod, kevés embernek van tapasztalata több soundbarral és ezek közül is a zene a legérdekesebb téma mert az erősen függ a zene típusától és az egyéni izlestol.

Az amelyik filmet és zenét is jól tud nem olcsó, de itt nem tudhatjuk hogy mi számodra a jó.

Valakinek már egy 8e ft-os pc stereo hangfal pár is már jót jelent.

(#8459) Blaise


Blaise
veterán

Ma vettem egy JBL 9.1-et, szóljatok ha van kérdés :)

(#8460) Sys85 válasza Danex (#8458) üzenetére


Sys85
veterán

Nagyon nem olcsó az amelyik mindennel (aránylag) jól szól.
Mondjuk igazából egyik soundbar se való normális (és itt most nem az audiofil hangzásra gondolok) zenehallgatásra.
A HK Enchant 1300 nagyon komolyan szólt,de még az se szólt úgy zenével a maga 300e forintjával,mint egy hasonló árú sztereó szett.Sőt egy Tangent Ampster BT II (~60k)+ 1 pár Dali Spektor 2 (~110e ft) is körbe röhögi a 300e forintos soundbart zenénél.
A soundbar számomra mindig is elég kompromisszumos marad zene terén.Pont úgy mint ahogy egy rendes házimozi is zenénél.
De persze ahogy írtad is,mindenkinél mást jelent a jó.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#8461) Marko_ válasza Sys85 (#8460) üzenetére


Marko_
tag

Az emberek nagyobb részének bőven jó zenére egy valamire való soundbar. Az ingyenes spotify-hoz, internetrádiókhoz, youtubehoz, bluetooth átvitelhez meg szerintem tök mindegy is kb.
Nekem pl. a Samsung q90r tökéletes filmet nézni, még jobb minőségű zenét is szoktam hallgatni rajta és nem is vágyom többre. Belépő házimozi topikban körbe is röhögnének ezért, mert ott minden soundbar az ördögtől való. :)
Minden csak lehetőségek és döntések kérdése.
Azt is be kell látni, hogy mindenkinek mást jelent a "normális" szó. ;)

(#8462) mester778


mester778
csendes tag

Sziasztok!

Ma érkezett meg a HW-N550-es soundbar, és összekötöttem a TV-vel (QE49Q60RA) és a gépemmel. A TV-t értelemszerűen az ARC-ba dugtam (TV-nél is van ilyen HDMI csatlakozó). Gépből tökéletesen szól, úgy hogy átviszi a képet a TV-re, ez pipa. Viszont ha a TV-n szeretnék nézni valamit (usb-ről, műholdas vevőről), akkor viszont nem megy a hang a soundbaron, ugyanúgy a TV-n szól, pedig ki is lehet választani mint sound output a TV-n, a soundbaron pedig csak a "D.IN" jelzés jelenik meg, pedig elvileg szólnia kéne ARC-vel.

Mi lehet a gond?

Köszi előre is a segítséget! :R

(#8463) Trak


Trak
addikt

Sziasztok,

Gondolkodom egy soundbar vásárláson, 90-120 ezer között néztem, ez a kettő maradt fenn a rostámon:

Yamaha YAS-207
Magnat Soundbar SBW 250

A Yamaharól olvastam, hogy tesztgyőztes, "300 ezer alatt ez a legjobb vétel", de utána találtam sok elégedetlen kommentet is, akik szerint a mélyládával vannak bajok, főleg halkabb hangerőn.
A Magnat nem annyira ismert itthon, ugyan nem teszt győztes, de kint jókat írnak róla, dicsérik.
Ez a magyar teszt pedig elég meggyőző:
[link]

Melyiket érdemes választani?
Vagy van jobb maximum 150 ezerig?

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#8464) SZKEBE75 válasza Trak (#8463) üzenetére


SZKEBE75
senior tag

Mind a kettő teszt győztes,egyértelmű tuti vétel! ;) :B

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#8465) junkhead


junkhead
aktív tag

Sziasztok,
Samsung UE55RU7102KXXH UHD SMART LED tv-hez szeretnék hangprojektort venni.
Fontos, hogy asztali pc-t hdmi-vel tudjak hozzá kötni.
Ezt néztem:
HW-R550 2.1 Ch vagy 650.3.1? Utóbbin nincs optikai bemenet....bluetoothal kapcsoljam tv-hez? MM eladó szerint bluetooth kapcsolat ront a hangon, nem fordítva van?
max. kb. 100k-ig mit ajánlotok?
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#8466) kzsocca válasza junkhead (#8465) üzenetére


kzsocca
csendes tag

Szia!

BT tényleg ront a hangminőségen.
Az árukereső meg néha nem jól írja ki az infókat, érdemes megnézni a gyártó oldalát. A 650-esben is van optikai bemenet. De van rajtuk elvileg 2 HDMI is. Ha a tévén is van opció, hogy HDMI-n továbbít hangot akkor a PC mellett azt is rákötheted.

(#8467) junkhead válasza kzsocca (#8466) üzenetére


junkhead
aktív tag

idézet innen: https://www.samsung.com/hu/audio-video/hw-r650/

...Csatlakoztasd a hangprojektort egyszerűen a Samsung televíziódhoz* Bluetooth vagy Wi-Fi segítségével, anélkül, hogy a vezetékekkel kellene bajlódnod. A tartalmak azonnal tisztább, mélyre hatóbb hangon szólalnak meg...
???? na most akkor hogy van ez?

+ mire gondolsz pc-n kívül mit köthetek hdmi-n tv-re?
mert a hangprojektort optikain kell kötni gondolom.

Nézem Yamaha YAS 207-t is, ez hasonló szint 650-nel vagy tisztább hangzás? Van tapasztalata valakinek? Árban ugyanaz.

(#8468) Sys85 válasza junkhead (#8467) üzenetére


Sys85
veterán

Összehasonlítani nem tudom a kettőt,én csak a YAS-207-ről tudok nyilatkozni,mivel ezen szól most is a Netflixes Wu Wei. :)
Filmezéshez elég bitang,szépen szól,tiszta szép hang,komoly mélyek.
Nekem az egyetlen apró bajom vele,hogy a szoba akusztikája miatt nehezen találtam meg a mélyláda ideális helyét (ez nem a soundbar hibája,a szoba akusztikája elég ergya).
Zenénél is korrekt,persze hatalmas sztereó színpadteret és hihetetlen részletességet nem kell várni tőle,ahogy egyik soundbartól sem.
Én most egész elégedett vagyok vele a mélyláda aránylag normális helyének megtalálása óta.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#8469) kzsocca válasza junkhead (#8467) üzenetére


kzsocca
csendes tag

Ha jó hangminőséget akarsz kábelen kötöd össze. BT tömörítve küldi ki a hangot, a wifi egy fokkal jobb de kábelen akkor is jobb
.
Ma már hdmi-n kötik össze a soundbart a tévével, mert az a legnagyobb sávszélességű. Neked elég az optika is, mert ezek a samsung soundbarok DTS/dolby digital-t támogatnak maximum. Ezeket optikán is meg tudja kapni a soundbar, ha a tévé képes kiküldeni.
Ha magasabb felbontású hangot (pl DTS-HD/TrueHD) kéne átküldeni akkor már mindenképp hdmi kell, mert az optika kevés hozzá.
"Bluetooth vagy Wi-Fi segítségével, anélkül, hogy a vezetékekkel kellene bajlódnod. A tartalmak azonnal tisztább, mélyre hatóbb hangon szólalnak meg" Ez inkább PR bullshit szöveg, de valakinek biztosan elég ez a hangzás is, ha nem akar bajlódni a vezetékkel.

(#8470) Sys85 válasza kzsocca (#8469) üzenetére


Sys85
veterán

Én 1x próbáltam meg BT-n rálőni a soundbart a tv-re,2 perc után töröltem is a párosítást olyan szar volt a hangja a kábelhez képest.Lehet ezen majd változtat,ha mindenben 5.0 BT lesz normális kodekkel,de most a többségben messze nem ez van.
Én a hdmi arc-ra esküszöm.Hang jó,plusz a tv távos hangerőszabályozás és ki-/bekapcsolás is kényelmes.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#8471) junkhead


junkhead
aktív tag

Köszönöm a válaszokat, már csak azt kell eldöntenem Samsung HWR 650 legyen vagy Yamaha 207.

(#8472) mackoapo11


mackoapo11
aktív tag

Sziasztok. Egy nagy segítséget szeretnék kérni. Ma jól behúztak egy LG NB300 2.1 soundbaral, mélynyomót nem küldött az eladó. Valaki tudna adni a mélynyomójáról típusszámot, vagy valami kompatibilis mélynyomót, amivel kommunikálni tud a főegység? Köszönöm mindenkinek a segítséget előre is!

(#8473) Vittorio85


Vittorio85
csendes újonc

Üdv
Érdeklődnék tudnátok-e segíteni.
Samsung bluetuethos soundbarom van. Samu tv-m most halt meg, veszek új tv-t, de most nem samut mert a maiak nem játszák le az avi, mkv fileokat.
Szóval Valszínű LG lesz. Az viszont fog működni a samu BT soundbarral? Gondolok itt arra, h be fog kapcsolni az LG tv-vel egyútt? Hangot lehet majd állítani a tv kapcsolóján vagy 2 kapcsoló fog kelleni mindig hozza?

(#8474) Laca19 (a) válasza mackoapo11 (#8472) üzenetére


Laca19 (a)
aktív tag

Használati útmutató szerint a mély típusa:
S33A1-D
Szerintem ha nem találsz pont ilyet, akkor nem fog tudni kapcsolódni másik típussal.

http://www.diesel.com

(#8475) Sys85 válasza mackoapo11 (#8472) üzenetére


Sys85
veterán

Szerintem ebből már jól nem fogsz kijönni.
Csak a saját subjával fog kommunikálni nagy eséllyel.
Lehet hasonló kategóriájú LG subokkal is próbálkozni,de mivel ezeket boltból nem fogod megkapni csak használtan,így hatalmas lutri hogy jó lesz a valamelyik,visszaküldeni meg nem tudod.Lehet 3-ból 3 nem működne a soundbaroddal,az anyagilag egy hatalmas nagy kapufa.
Ebay-en 1db S33A1-D subot találtam 23k+11,5k posta áron.
Mennyit fizettél a lehúzós emberkének a soundbarért?Ha nem titok.Jófogás,vagy hardverapró?

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#8476) floratm


floratm
senior tag

JBL Bar Studio 2.0 -35 ezer ft.

Ennél följebb árban nem szivesen mennék...

Olvasgatás után ezt láttam legjobbnak a kategoriájába...

Nem TV hez hanem zenére, pc hez csatlakoztatva. Esetleg van még valami hasonló lehetőségem?

Nem csak soundbar, 2.1 is játszik.

(#8477) Viper26


Viper26
nagyúr

LG SL5Y mennyire számít jónak kategórián belül? Valakinek van tapasztalat vele?

iPhone 14 | FR955

(#8478) Sys85 válasza floratm (#8476) üzenetére


Sys85
veterán

Ha pc-hez lesz csatlakoztatva,akkor inkább vennék használtan 30körül egy használt garis Logitech Z623 2.1 szettet.Újonnan ez 43-tól indul.
Zenéhez jobb választás lenne mint a JBL Bar Studio,az tényleg inkább a tv hangszóró kiváltására való mintsem zenére.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#8479) Sys85 válasza Viper26 (#8477) üzenetére


Sys85
veterán

Volt egy SK5-öm,az SL5Y kb ennek az utóda.
Nem hallottam még szólni,de nem lehet nagy különbség.
Én az SK5-öt eredetileg magamnak vettem,de én zenét is hallgatok és arra nagyon nem jó.Leginkább a mélyláda.Kongós,kontrollálatlan a mélye,nem tetszett a hangja.Le is passzoltam a szüleimnek,tv-re és filmezésre korrekt,teljesen más úgy a hangja.Ők elégedettek vele.
A DTS Virtual:X nem éppen úgy szól ahogy azt elvárnám,olyan fura a hangja tőle.Ugyanez a Yamaha YAS-207-emen messze jobb hangot produkál ha bekapcsolom.
Sajnos boltban teljesen máshogy szól mint otthon,így ha ezen gondolkozol neten vedd (akár személyes átvétellel is) meg és ha nem tetszik ott a 14 nap visszavinni/küldeni.
Más a fülünk,mások az igényeink így csak saját fül után érdemes menni.

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#8480) Viper26 válasza Sys85 (#8479) üzenetére


Viper26
nagyúr

Yamaha YAS-207 eléggé jónak néz ki, most néztem tesztet róla, észben tartom. :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 | FR955

(#8481) mackoapo11 válasza Sys85 (#8475) üzenetére


mackoapo11
aktív tag

Szia, jofogason 19 ezret. Már írtam a GLS nek, jófogásnak, hátha sikerül még visszahuzni a pénzem. Már arra is gondoltam, hogy az egyik kis hangszórora kötök madzagos passzív mélyet. Köszönöm válaszod :R

[ Szerkesztve ]

(#8482) mackoapo11 válasza Sys85 (#8475) üzenetére


mackoapo11
aktív tag

Köszönöm, hatha sikerül ilyet találnom. Pedig végig turtam a netet érte nekem nem sikerült típust találnom.

(#8483) floratm válasza Sys85 (#8478) üzenetére


floratm
senior tag

A Logitech Z623 2.1 ben nincs bluetooth. Oriási mélynyomó ládája van, ami önmagába véve nem baj, hanem mint ha ez valami +lenne hogy ez aztán a valami. Jó nagy tehát méretével együtt növekszik a minöség és az ár is......
A mostani mélyomóm ládáján is a minimumon van a basszus nem akarom hogy a pohár arrébmenjen az asztalon.
Egy picinykét tulárazottnak is érzem és az egyik hangszóróba van épitve a tekerő gombjai ami nekem elég....fura.

"Zenéhez jobb választás lenne mint a JBL Bar Studio,az tényleg inkább a tv hangszóró kiváltására való mintsem zenére."

Biztos jobban értesz hozzá és nem okoskodni akarok de találtam PC hez való soundbarokat pl Creative Stage 2.1
vagy (I)Razer Leviathan(/I)

Tehát csak mert soundbar nem gondolom hogy csak tv hez inkább passzol mint pc hez.

Nagyon jókat olvastam még a Vizio SB362An-F6 rol

(#8484) Sys85 válasza floratm (#8483) üzenetére


Sys85
veterán

A pc-s soundbarok a látókörömön kívül vannak,így azokat nem ismerem.
Lehet hogy jók,egy szóval nem mondom,hogy nem,csak nem ismerem őket.
A pc-s soundbar mint kategória se él bennem aktívan,így nem is áll rá még az agyam ezekre,ezért nem is ajánlottam ilyet.
Nálam a pc=fejhallgató,mivel főleg játszom rajta. :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#8485) palik


palik
csendes tag

Sziasztok!van valakinek bowers and wilkins panorama 2 hangprojektora?

(#8486) Tamás88


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Sziasztok! Pár kb. 1 hónapja vettem JBL Bar Studio 2.0 hangprojektort, aminek a hangjával meg vagyok elégedve. No a probléma csupán annyi, hogy néha eltűnik a hangja, majd visszajön, ezután ismét eltűnik, és végül visszajön. Utána néha még előjön, de nem gyakran. Próbáltam HDMI-n és optikai kábelen, de ott is csinálja. Olyan, mint ha próbálná detektálni a hangot. Másnak is előjött ez a probléma?

(#8487) Sys85 válasza Tamás88 (#8486) üzenetére


Sys85
veterán

Próbáltad a tv-n (feltételezem az a forrás) állítgatni a kimeneti kódolást (dd,dd+,mpeg,automatikus stb)?
Minden beállításnál csinálja?
Ha igen,akkor megpróbálnám egy másik tv-vel is,így kiderülne,hogy a soundbarnak van e nyűgje,vagy esetleg a tv-del nem szeretik egymást.

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#8488) junkhead


junkhead
aktív tag

Továbbra is hangprojektoron gondolkodom, mivel Sony tv-t veszek elsősorban Sony-n.
Gondom az, ahogy látom 1 HDMI kimenet van a hangprojektorokon.
Ha a tv-t Hdmivel kötöm össze akkor a PC-t mivel tudom összekötni?
Köszi.

(#8489) Piftuka


Piftuka
veterán

Sziasztok!

Létezik olyan soundbar a piacon, amely:

- Valódi 5.1
- Vezeték nélküli surround hangszórókat kapott
- Támogatja a "DTS HD:MA" hangszabványt is

? :)

"Aquila non captat muscas."

(#8490) Sys85 válasza junkhead (#8488) üzenetére


Sys85
veterán

Soundbarja válogatja,de a legtöbbön 2 van,a drágábbakon akár 3-4 is akad.
Amúgy meg hdmi arc.
PC a tv-re hdmi-n és a tv-ből hdmi arc-n megy ki a hang a soundbar-ba,bár ez esetben mindenféle képpen menni kell a tv-nek,még akkor is ha csak zenét hallgatnál.
Amúgy van rajtuk 3,5mm jack,egy jack-jack kábellel rá tudod küldeni csak a hangot.
Esetleg BT,ha van a gépedbe és csak zenét akarnál hallgatni.

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#8491) junkhead válasza Sys85 (#8490) üzenetére


junkhead
aktív tag

ezen nem látok jack-et
[link]

(#8492) Sys85 válasza Piftuka (#8489) üzenetére


Sys85
veterán

Van több valódi 5.1-es drótnélküli hátsó hangszórós típus,pl JBL-ben,Sony-ban és Samsungban is találsz.
HD Master Audio-s soundbart még nem láttam még a nagyon drágák közt sem.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#8493) Sys85 válasza junkhead (#8491) üzenetére


Sys85
veterán

Az szép.
Az ennél bőven olcsóbb LG Sk5-ön is van 2db hdmi és jack+ optikai is.
Inkább keresgélj még tovább.
Szigorúan személyes véleményem,hogy márkahűség ide,vagy oda,a Sonynál vannak szebb hangú soundbarok más márkákban.
Kompatibilitásban és vezérelhetőségben sem lenne hátrányod belőle.
Én LG-s vagyok,de Yamaha soundbarom van,mert messze jobban szól mint az ugyanezen kategóriás LG-k. :)

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#8494) junkhead válasza Sys85 (#8493) üzenetére


junkhead
aktív tag

Ok, minden tanácsot szívesen fogadok, Samsunggal kezdtem kompatibilitás miatt gondoltam Sonyra.
Szabad a gazda: Yamaha 207-en is gondolkodtam, azon sincs 2 HDMI csati ami nekem fontos lenne, mert sok zeném PC-n van.1

Mit ajánlasz/ajánlatok?

(#8495) Sys85 válasza junkhead (#8494) üzenetére


Sys85
veterán

Hol nincs 2 hdmi? :)
Itt szól a tv-m alatt egy Yamaha YAS-207. :))

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#8496) Piftuka válasza Sys85 (#8492) üzenetére


Piftuka
veterán

"HD Master Audio-s soundbart még nem láttam még a nagyon drágák közt sem."

Az nagy kár!

Jól gondolom, hogy az 5.1-es palettán kizárólag a JBL Bar 5.1 és 9.1 kapott tényleg vezeték nélküli hátsó hangszórókat?

"Aquila non captat muscas."

(#8497) junkhead válasza Sys85 (#8495) üzenetére


junkhead
aktív tag

kicsit beszűkültem sonykba bocs:-)
yamaha alternatívája?

(#8498) Gino20 válasza Sys85 (#8490) üzenetére


Gino20
őstag

Ha erdeti ,,nyers" hangot akarsz, akkor PC HDMI -> SB HDMI IN, majd SB HDMI ARC -> TV HDMI ARC a helyes összekötés majd TV forrás SB, SB-n meg HDMI IN és lőn kép + eredti hang. Lényegében pont úgy kell összekötni mintha a PC egy médialejátszó lenne, vagyis lehetőség szerint a TV csak egy megjelenítő legyen és ha van rá mód ne akarjuk, hogy az legyen a lejátszó vagy ,,kezelje" a hangot. A Samsung pl a DTS hangsávot nem is támogatja, így PC -> TV, TV ->SB esetén nem is lesz hang.

(#8499) Sys85 válasza junkhead (#8497) üzenetére


Sys85
veterán

Ez nagyon szubjektív.
Nyilván mindenki arra esküszik amivel meg van elégedve,legyen az bármelyik márka bármelyik típusa.
Sony-t (1-2 100k alatti típust) csak boltban hallottam szólni,azoknál jobban szólt a Yamaha (mellesleg teszt győztes a kategóriájában).
Az árakból látatlanban messzemenő következtetéseket nem lehet levonni,vagy legalábbis csak részben lehet.
Hirtelen keresve az emagon most 100k a Sony HT-XF9000.
Talán nem lehet rossz,de nem ismerem a típust.

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#8500) Sys85 válasza Gino20 (#8498) üzenetére


Sys85
veterán

Egy HDMI esetére írtam a sorrendet.
A linkelt sony-n csak 1 hdmi van.
2 hdmi esetén igazad van.

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.