Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9401) maestro87 válasza Sys85 (#9400) üzenetére


maestro87
őstag

Filmhez kell, nem zenére. Max. musical-re.
Nekem is a mozihatás lenne a lényeg. :K
HW-Q60T például román Emagon 73 ezer volt, de nem tudom milyen. Szóval jó volna tudni, hogy mire érdemes majd pénteken lecsapni, ha egyáltalán lesz valami soundbar akció...

(#9402) pepetv


pepetv
csendes tag

Sziasztok
Lg nanocell tv.m van.Tudja ARC és a CEC-t is.HA veszek egy hdmi bemenetes soundbart,akkor a tv távirányitója vezérli a ki-be kapcsolást,és a hangerő le-fől módot?
köszi

(#9403) pauliboy23 válasza pepetv (#9402) üzenetére


pauliboy23
senior tag

Igen.

(#9404) Helmoras


Helmoras
őstag

Sziasztok!

Adott egy LG B7 oled tv amin sokat filmezunk, illetve ps4, kesobb ps5, cca 20 m2 es szobaba szeretnem a hangzast javitani, mit javasoltok ami ki tudja használni a fenti dolgokat? Tavasszal vásárolnám, ár értékben jó terméket keresek, ha van ilyen 100 -150 körül, klassz lenne, de ha azt mondjátok mindenképp megéri többet költeni bizonyos funkciókért mondjuk.

Köszi a tippeket előre is :R

(#9405) köli válasza köli (#9398) üzenetére


köli
csendes tag

Ezekre esetleg van valakinek javaslata?
Samsung HW-T550/R550/T650/R650?

Köszi!

(#9406) need


need
addikt

Sziasztok..

Ma végre valahára sikerült össze raknom a Q800T projektort..
HDMI kábellel kötöttem össze amit adtak hozzá.. nem hittem volna hogy ennyire ütős a hang.
Próbálkoztam még Samsung SWA-9000S de nem sikerült életet lehelni bele..
Össze kapcsoltam BT a Projektort az meg is szólalt de a Samsung SWA-9000S ekkor se szólalt meg.. néztem a tévé csatlakozási listáját nem szerepel benne csak a Q800.
Van még egy wifi bizbasz is úgy látom azt nem tudom sehová dugni..vagy is nem jöttem még rá hogy hová lehet..
Szóval tudna nekem segíteni valaki hogy lehet életre kelteni a Samsung SWA-9000S hangdobozt...? :D

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#9407) Marko_ válasza need (#9406) üzenetére


Marko_
tag

Nem értem, nekem az első dolgom, hogy egy új műszaki eszköz beüzemelésénél először legalább átfutom a használati útmutatót a sarkalatos dolgokkal kapcsolatban. A te kérdésedre is ott a válasz benne, javaslom elolvasni a kapcsolódó fejezetet a kísérletezgetés helyett, lehet hamarabb sikerül beüzemelni, mint itt a fórumon válaszokra várni.

[ Szerkesztve ]

(#9408) need válasza Marko_ (#9407) üzenetére


need
addikt

Nem vagyunk egyformák.. én soha nem szoktam elolvasni semmit..de most kivételesen elolvastam ott végig csináltam a lépéseket és a leírtak szerint csatlakozott a soudbarhoz..
de ez még mindig nem szól.. most törőm a fejemet hogy milyen forráson kellene kipróbálni..

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#9409) aerosmith válasza need (#9406) üzenetére


aerosmith
őstag

1. olvasd el a manualt
2. a hátsó hangfalpár nem a tévéhez csatlakozik wireless hanem a soundbar mélynyomójához
3. ha jól emlékszem először a hátsó párt kell bekapcsolni utána a soundbart és legvégén a mélynyomót. Aztán kell a sync gombokat nyomni.
De a manualban le kell hogy írva legyen.

(#9410) smog86


smog86
senior tag

Sziasztok!

100k környékén mit javasoltok?

Én Yamaha YAS-207 és Polk MagniFi Mini-vel szemeztem, bár utóbbi a Mediaban eléggé dobozosan szólt még hozzá nem értőként is, de lehet ott már széthajtották.

(#9411) Marko_ válasza need (#9408) üzenetére


Marko_
tag

Surround üzemmódba kell állítani a soundbart a hátsó hangszórók használatához. Atmos vagy dts:x hangsávnál automatikusan szólnak majd.

(#9412) Gino20 válasza Marko_ (#9411) üzenetére


Gino20
őstag

Csak ,,standard" módban nem szól, vagyis az alap adaptív módban is szólnia kellene, így valószínűleg a párosítás nem sikerül a leírás alapján, vagy esetleg gyári hibás az SWA.

(#9413) Marko_ válasza Gino20 (#9412) üzenetére


Marko_
tag

Nem írta, hogy adaptive módban nem szól, nem kell egyből gyári hibával paráztatni. :D
A standard az "alap" mód.
Egy normális 5.1-es teszthanggal hamar kiderülne a dolog.

(#9414) Akellla


Akellla
tag

Sziasztok. Még mindig nem sikerült döntenem,de lassan már muszály lesz mert kezdek bepörögni a témán.szóval leszűkítettem a kört, Enchant 1300 +Sub vagy Samu Q950 szerintetek melyik a jobb választás,az árakat most ne nézzük,arra lennék kiváncsi melyik produkál jobb hangminőséget,zene,mozi 50-50 % lesz használva. Köszi a segítségereket. Üdv :R

(#9415) Palesztin994


Palesztin994
aktív tag

Sziasztok! Érdemes venni ezt a soundbart? Elvileg szeptember ota arusitjak, talan az sl8y utódja, de furcsa, hogy sehol se kapni csak emagon, sehol semmi info, mintha valami elcseszett kóbor cucc lenne.:F
Bárhol nézem az sn8yg-t találom, ez ugyan az vajon?

[ Szerkesztve ]

(#9416) need


need
addikt

Sziasztok..

"Nem írta, hogy adaptive módban nem szól, nem kell egyből gyári hibával paráztatni. :D"
Ne is mert még mehettem kukázni is a doboza miatt :D
Szóval vissza váltottam kábelre majd a hangzásnál kiválasztottam a térhangzást..
és működik a dolog.. :R
Bocs srácok de ez a sorrend dolog én ez ellen vétettem elsőnek a soudbar kapcsoltam majd a ládát végül a hátteret.. ott elcsúsztam vagy is reseteltem utána már rendben volt..
Közbe rá jöttem még a hangerő állítására a háttér hangoknál is :D

köszönök mindenkinek mindent :D

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#9417) Sys85 válasza Akellla (#9414) üzenetére


Sys85
veterán

Valamit valamiért,mindenféleképpen valamit be kell áldozni.
Enchant zenénél jobb,de nincs olyan térhangzás filmeknél mint a samsungnál.
És fordítva.
Neked kell eldönteni melyikből áldoznál.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#9418) Hzsolt11


Hzsolt11
tag

Sziasztok
Van valakinek valami tapasztalata ezekel hangprojektorokkal kapcsolatosan?
[Samsung HW-T650]
[Sony HT-S350]

(#9419) Luissimo válasza smog86 (#9410) üzenetére


Luissimo
veterán

Én a YAS207-est kiprobáltam a juronixban(ben), telefonrol mindenféle tipusu zenével jol meghajtottam, nemkis koncert volt a boltban.
Engem rögtön meggyőzött, néhány ártatlan vásárló is besózódott, aki nem akart venni az is rendelt egyet 😃

(#9420) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Sziasztok!

Mint topicnyitó, amúgy meg tékozló fiúként újra sok évnyi kihagyás után újra visszatérő- ezúttal hardcore érdeklődő helyett inkább csak felületes nézelődő- tisztelettel érdeklődnék, hogy van-e ma valami kihagyhatatlanul, pofátlanul leárazott soundbar valahol?
Kb. 3 éve nem zenélek, nem mozizok itthon, egyszerűen soha nem kapcsoltam be- egy JBL SB350-em volt, azt mondjuk speciel imádtam, mert minden tekintetben tökéletes volt számomra.
Nos, mivel azt kb. 50 ezerért vesztegettem el használtan, szalon állapotban, így most tényleg csak az olcsóbb árszegmensből néznék valamit...

Köszönöm!

(#9421) syler123


syler123
veterán

Sziasztok!

Rendeltem egy Samung hw-t550-es soundbart. Hogy működik ezen a hdmi-s kezelés? Szeretném ha minden eszközöm a soundbarról szólna, ez menni fog hdmi-vel? Miért van in és out is? Remélem nem azért, mert csak 1db hdmi eszközt lehet rákötni és mást nem tud kezelni. Ha a tv-ből jövő összes hangot, összes bemeneten kezelni akarom az csak optikai kábellel fog menni?
Ha a hdmi-vel nem megy az összes eszköz, akkor inkább lemondom a rendelést és veszek egy olcsóbb HW-R450-ez 40eFt-ért.

[ Szerkesztve ]

(#9422) syler123 válasza syler123 (#9421) üzenetére


syler123
veterán

Ha jól értelmezem a hdmi arc az pont arra való amit szeretnék, tv összekötve hdmi-vel a soundbarral és az összes forrást a soundbar szólaltat meg.

(#9423) Sys85 válasza syler123 (#9421) üzenetére


Sys85
veterán

Na hogy tisztuljon kicsit a kép.
Soundbar oldalon 2db hdmi van.Az IN-re bármilyen hdmi-s eszközt köthetsz (BD lejátszó,konzol,androidbox,pc stb),így azon közvetlen kapja meg a jelet a soundbar.
A másik hdmi az OUT,azon keresztül kötöd rá a tv-re,ezen fog az IN bemenetre kötött eszköz képe a tv-re menni.
Ez a csati ARC kompatibilis,tehát visszafelé is jön rajta hang a tv-ből (feltéve,hogy a tv-den is van ilyen csati).A tv-re dugott összes eszköz hangja átmegy rajta,minden a soundbaron szól.
Ennél a soundbarnál nem ajánlom az IN bemenetre 4K képes eszköz csatlakoztatását,mert nem tudja tovább küldeni a tv felé,nem 4K HDR kompatibilis a soundbar hdmi csatija.

Lényeg a lényeg,ha a tv-den is van ARC-s hdmi csati akkor egyetlen egy hdmi kábellel kell összekötni a soundbarral és minden azon fog szólni,plusz egyszerre kapcsol be- és ki a tv-vel,a tv vezérli a hangerőt is,szóval elég a tv távja,nem kell a soundbarét is használni (optikain nagy eséllyel igen).

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#9424) shark300 válasza Palesztin994 (#9415) üzenetére


shark300
tag

Nekem kb 1,5 hete van meg, eMag-ról, 147-ért vettem. Most Euronics-en 135 volt az ára.
Kb ugyanaz, mint a SN8YG, előbbi nevében "G" a "Google"-t jelenti.
Atmos-szal maradjunk annyiban, hogy nem tesz csodát.
Rendeltem hozzá Amazonról hátsó hangfelszettet 99 USD-ért, meglátom, milyen lesz majd.
Én ez alapján a teszt alapján döntöttem mellette.
Nem értek nagyon hozzá, pár Atmos teszt fájl egész jól hangzott, mások meg rosszul, de mégsem vittem vissza.
Előzőleg vettem egy SN7Y-t, annak baja volt a TV-mel a száj szinkronnal ARC-on keresztül. Most már támogatott az eARC, azzal jó.
Van szobakalibrálás, de azt még nem futtattam le.
Ha Atmos képes soundbart keresel, nem sok jó lehetőséged van...

[ Szerkesztve ]

Ha egy hirdetésem lejárt, akkor már nincs meg az a termékem.

(#9425) syler123 válasza Sys85 (#9423) üzenetére


syler123
veterán

Köszi, szuper, pont erre gondoltam, akkor jó lesz, van a tv-n hdmi acr.

(#9426) Akellla válasza Sys85 (#9417) üzenetére


Akellla
tag

ÜDV ! ELDŐLT megrendeltem a HK Enchant 1300 at Subbal együtt,nagyon várom hogy itt legyen,remélem nem lesz csalódás... egy kicsit a zene jobban számít....Köszi a segítséget.

(#9427) Zsoltg4s


Zsoltg4s
tag

Sziasztok.
Szintén hangprojektor vásárlás előtt állok.
A keret, 100 körül.
Ma az Euronicsben az eladó azt mondta, hogy Samsung HW-Q60T/EN a legjobb választás.
Most 105 az ára. Mindenképp Samsungot szeretnék, mert a tévém is az, így elég lenne egy távirányító.
Kíváncsi lennék a hozzáértők véleményére is.
Előre is köszönöm!

(#9428) MadMancs válasza Zsoltg4s (#9427) üzenetére


MadMancs
veterán

Nekem TV philips SB pedig sharp mégis elég egy tavirányító. (HDMI-ARC). Ha ezt ismeri TV-d és kinézett SB is akkor nem feltétlen muszáj azonos márka (ha csak ez miatt).

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#9429) Zsoltg4s válasza MadMancs (#9428) üzenetére


Zsoltg4s
tag

Köszi, de nem csak ez miatt szeretnék Samsungot. Ár-érték arányban jónak tűnik, de a hozzáértők véleményére is kiváncsi vagyok. Leginkább kis hangerőn szeretnék minőségi hangzást. Azt olvastam, ill hallottam, hogy az olcsóbbakat fel kell tekerni fél-háromnegyed hangerőre, hogy legyen értékelhető mély.

(#9430) Sys85 válasza Akellla (#9426) üzenetére


Sys85
veterán

Én a mai napig visszasírom,bánt hogy el kellett adnom tavaly (sajnos úgy hozta az élet).
Én sub nélkül használtam,elég kényes vagyok hangminőségre is,de én nagyon elégedett voltam vele. :)
Ha most lenne rá keret,gondolkodás nélkül megvenném újra,csak most subbal együtt.
Szerintem nem fog csalódást okozni. :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#9431) bivalyos


bivalyos
tag

Na végül beszereztem egy jbl bar 3.1-et, egy hibát vagy nem hibát most vettem észre, a soundbar része 3x3 hangszórót tartalmaz. De viszont a középső 3 hangszóró megsem akar nyekkeni, Dolby hangokat YouTube segítségével sem tudok kicsikarni belőle, mindig PCM a hangsáv, de pl m2 csatorna az Dolby szépen át is vált, de itt sem szól, bármit állítható rajta nem szól, van ötlet vagy valami tesztelő zene ami 4k Dolby? Vagy menjen vissza gariba?
Ennek ellenére még vagyok vele elégedve szépen szól, a mely hangok brutálisak.

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel: bivaly

(#9432) Voice24 válasza Zsoltg4s (#9429) üzenetére


Voice24
őstag

Én a 60 ezres kategóriában nézelődtem 3 hónapja, akkor az egyik kiszemelt LG-ről olvastam olyan véleményt, hogy kis hangerőn alig hallható mély hang. Bolti meghallgatás után döntöttem a JBL SB160 mellett, ami viszont nem produkál ilyen hibát, késő este, nagyon alacsony hangerő mellett is szépen hallhatóak a mélyek. Tehát nem feltétlenül rossz az, ami nem drága ;]

(#9433) Sys85 válasza bivalyos (#9431) üzenetére


Sys85
veterán

Simán indíts el egy netflix-es filmet,vagy pendriveról valami 5.1-es filmet.
A 3.1 annyiban különbözik az 5.1-től,hogy nincsenek hátsó hangfalak,azok hangját rákeveri a jobb és bal csatornára,de a center résznek külön kell szólnia.
Tv adásnál és youtubenál max akkor fog szólni ha a soundbaron állítasz hangzást,akkor megpróbálja középre tolni ami szerinte ott kell hogy szóljon (már ha van valami ilyen opció a soundbaron.
Amúgy innen tudsz teszt fájlokat leszedni: [link]
Pendrivera kimásolod aztán mehet a tv-be.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#9434) Zsoltg4s válasza Voice24 (#9432) üzenetére


Zsoltg4s
tag

Köszi a tippet, legközelebb ha Euronics-ban járok, meghallgatom.
Rákerestem, ha jól látom, már csak ott kapható...

(#9435) gondoni


gondoni
csendes tag

A Lidl készleteinek elfogyása után itt is lecsengett a Silvercrest soundbar téma, de ha valakivel valahol szembe jönne, ilyen neveken is találhat róla infókat a nagyvilág távolabbi sarkaiból: :DDD
Platinum M10
Itt meg egy Konzert SBx-2x4 nevű, hányattatott sorsú szub-os nagytesót szerelnek...

Én továbbra is igen elégedett vagyok vele, ár-érték arányban eddig nem találtam neki ellenfelet.
Két dolog miatt azért mégsem dőltem még hátra:
- nagyon erős, fehér fényű a kijelzője - mi egy eléggé lesötétített hálószobában használjuk, ráadásul a(z androidos) tévé néha éjjel is csak úgy "felébreszti", ami után percekig villog, mire újra pihenni tér.
- magas hangok "szépsége" - a legfelső tartomány hiánya. Mivel nincs benne külön magas-sugárzó, hanem az 5cm-es széles-sávú adottságaival kell beérni, a beszédben pl. az S, Sz, Z hangok tisztaságán lehet észrevenni. Ez talán már irreális elvárás ebben a kategóriában, ám a nappaliban lévő Dynaudio sztereo szettem mellett magas a léc... :)

Tudom, egyik sem az a tipikus first-world-problem, néha csak-csak ránézek az aktuális kínálatra és árakra, de úgy látom, hogy legalább 3-4x-es költségvetésből tudnék arrébb, és akkor már feljebb lépni.
Pl. egy ilyent szívesen meghallgatnék: Denon DHT-S216

A mély-ládás szettek nálam kiesnek, de a szebb magas hangok igénye nem hagyja nyugodni a vezérhangyát. Köztes megoldásként éppen ma ugrott be egy DIY irány: egy jobb autós magassugárzó-féleség megfelelő illesztésével vajon mennyit lehetne kerekíteni a hangképen?!
Ilyen selyemdómost pl. már telepítettem rokon autójába, elégedett voltam a teljesítményével, a soundbar két végén el is tudnám képzelni...

Esetleg van valakinek erre barkácsolós irányra bármi észrevétele, ötlete, tapasztalata? Szétszedés miatti garancia vesztéstől nem különösebben tartok az értéke miatt, hobbi projektnek éppen megfelelne a hosszú bezárt estékre, nemde? :DDD

(#9436) natë


natë
nagyúr

JBL Bar 5.1 alternatívát tudtok mondani? Jó lenne 100 felé közelíteni... :F
Xbox Series X-hez és zenéhez/filmhez lenne.

(#9437) Sys85 válasza natë (#9436) üzenetére


Sys85
veterán

Samsung Q60T soundbar (euronics 105k)+Samsung SWA8500S,vagy 9000S hátsó hangfalpár (40-50k).
Ennél lejjebb nem tudsz menni ha 5.1 soundbar kell.
Esetleg Logitech Z906 5.1 hangrendszer (80-100k).
Ezen csak optikai bemenet van,de ilyen felhasználásra ez is elég,viszont itt kábelezni kell hátra is,persze csak ha nem ragaszkodsz a soundbarhoz.

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#9438) natë válasza Sys85 (#9437) üzenetére


natë
nagyúr

:R

ez mondjuk jó ár

[ Szerkesztve ]

(#9439) Sys85 válasza natë (#9438) üzenetére


Sys85
veterán

Ez valóban jó ár.
Viszont azért kérdezz rá a garira.
Ha ilyen dolgozói webshopból lett véve (Harman),akkor azoknál úgy van a gari,hogy neked kell kiküldeni azt hiszem hollandiába garanciális szervízre,saját költségen.
Az országban nem vagyok biztos,de az tuti,hogy külföldre kell küldeni ha baja van.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#9440) bivalyos válasza Sys85 (#9433) üzenetére


bivalyos
tag

Tényleg, semmi baja nincs, az adott oldalról letöltött teszt file okkal, szépen szól minden, eszem megall amúgy mennyi különbség van köztük, kár hogy ez ritka, na de majd 4k filmeket töltök le,
+1 kérdés, egy pl 5.1 hangsáv az meg nem jelenti azt hogy automatikusan Dolby igaz? Annak külön fel kell lennie tüntetve gondolom.

Üdvözlettel: bivaly

(#9441) Sys85 válasza bivalyos (#9440) üzenetére


Sys85
veterán

Ha "kölcsönzöd" a filmeket,akkor az oldalon a filmeknél fel van tüntetve,hogy DD (akár TrueHD is lehet,nem lesz bajod vele,ugyanúgy szól majd),vagy DTS (HD-MA,Atmos)
Ha nem írják ki,akkor az NFO-ban benne van milyen formátumú a hang).
Ha magyar szinkronnal nézed,akkor az jobbára Dolby Digital lesz,DTS-ben nagyon ritkán szinkronizálnak.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#9442) natë válasza Sys85 (#9437) üzenetére


natë
nagyúr

A Samsung nem tud Atmost ugye?

(#9443) Sys85 válasza natë (#9442) üzenetére


Sys85
veterán

Nem,nem tud,ez egy mezei 5.1.Atmoshoz jobban zsebbe kell nyúlni.
Mondjuk az ilyen innen-onnan visszaverődős elven működő Atmos rendszereket én nem tartom semmire sem.Atmoshoz dedikált és megfelelően elhelyezett hangszórók kellenek.Egy normálisabb Atmos házimozi ára meg...
Nem akarok hülyeséget mondani,de azt hiszem ettől függetlenül megszólaltatja az Atmost is,de csak az 5.1 hangsávot belőle.
Az atmos alapja is 5.1/7.1,ehhez jön hozzá a többi csatorna,szóval az 5.1/7.1 tud belőle szólni nem Atmos rendszeren is.
Legalabbis én így tudom.

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#9444) aerosmith válasza natë (#9442) üzenetére


aerosmith
őstag

nem tud. ha torrentes mkvt játszol le akkor ha csak atmos van benne nem fog szólni, de általában van mellette Dolby 5.1 azt ki fogja keverni.

(#9445) natë válasza Sys85 (#9439) üzenetére


natë
nagyúr

150 külföldi garival. Vagy ezt választanám vagy a sokat emlegetett Samsungot / Yamahát.
Szerinted?

(#9446) pauliboy23 válasza natë (#9445) üzenetére


pauliboy23
senior tag

A bővíthetőség miatt a samsung szerintem. Így akkor 5.1 lesz. Az emagon 93.000 most.

(#9447) Sys85 válasza natë (#9445) üzenetére


Sys85
veterán

Ahogy pauliboy23 is írta,ha kell az 5.1 emberibb áron és rendes garival,akkor csak a Samsung.
Nekem Yamaha YAS-207 van,elégedett vagyok vele,a szoba elrendezése nálam kilövi a normálisan szóló sokpontegy soundbarokat/házimozikat (próbáltam),így nekem elég ha szemből szól,de onnan legalább jól.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#9448) natë válasza Sys85 (#9447) üzenetére


natë
nagyúr

Veszem is a Mediában ha van itt helyben.
Köszönöm :R

(#9449) Tiensin


Tiensin
csendes tag

Sziasztok!

Milyen soundbart ajánlanátok alábbi felhasználásra?:

16 nm es szobába.
Nem tudok hátulra hangszórokat tenni ,így surroundra nincs szükségem.
90% sorozat/film.
10% elektronikus zene.
Keret max. 200e HUF, és használt nem jöhet szóba.
Tv: Sony XH90

Előre is köszönöm.

(#9450) Macyke82


Macyke82
tag

Sziasztok!
A közeljövőben, most hogy a kisfiam játékainak része elkerült a saját szobájába és végre "visszakaptuk" a nappalinkat, elhatároztam, hogy mindenképp veszek egy soundbart.
Mint ahogy minden témában velem lenni szokott ,ha belemerülök valamibe csak egyre rosszabb lesz :) Ez ezért jobb a másik azért, ez ezt tudja az meg mást ,szóval hiába van meg az elképzelésed a bőség zavara és a lehetőségek tárháza végett el lehet bizonytalanodni rendesen. Na mind1 ezen már túltettem magam, szóval azért nagyjából letisztult már a kép.

Nekem 1 kérdésem van,az rtings nevű oldal mennyire releváns egy adott termék értékelésénél?

Ők ugye profi körülmények között tesztelnek, de bizonyos rendszereket adott esetben szumma összegzésben képesek úgy lehúzni, hogy amit több száz felhasználói átlag user mondjuk nagyon jónak ítél az náluk nem feltétlenül a jó kategória.

De legyen egy konkrét példa is:
Majdnem megrendeltem egy HW-Q60T-t de belémültették a kisördögöt és most inkább a HW-Q70t felé hajlok már.
Tudom egyik sem HARMAN technológia de azért az átlag userek jókat írnak róluk.
Igazából 100e fölé nem szerettem volna menni, de a q70T (esetleg Q60r) sincs annyira messze, hogy egy jó akció keretén belül ne merészkedjek el árban odáig.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.