Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15001) dorika87 válasza Zolom89 (#14998) üzenetére


dorika87
őstag

Nálunk egy Samsung HW-M450-et (hátsó hangszórókkal együtt) cserélne az új soundbar. Lényegében, akár egy új Samsung, (930B, 990B) akár a JBL 800 nagy erőlelépés lenne az M450 után nekünk.

(#15002) M5Norbi válasza RVR400 (#14999) üzenetére


M5Norbi
őstag

Az biztos nagyon jó lesz. Kíváncsi leszek a véleményedre ha esetleg megosztod majd itt velünk :R Persze ahogy bejáródik néhány hét alatt még jobb lesz.
Mindig azt várom hogy pl MM-ben legyen egyszerre 930 meg 990 hogy össze lehessen hasonlítani. Kíváncsi lennék mennyivel ad többet a 990.-es.

dorika87: Én is egy kisebb széria után váltottam 930B-re. Elég nagy előrelépés főleg a filmeknél.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#15003) Saccco válasza dorika87 (#15001) üzenetére


Saccco
nagyúr

Inkább a tv-re tedd azt az összeget, mindjárt egy sokkal komolyabb is belefér.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#15004) Vismajor01 válasza M5Norbi (#15000) üzenetére


Vismajor01
addikt

Ezt nem tudom hogy csináljátok, nekem a Q800A+9500SW az max 12-esre van állitva és igy is rám van szólva. Van egy halk streamer aki jutyubon 25-sre is felkell hangositsam, de ennyi. Mikor egyedül voltam itthon akkor 40 körül hallgattam a zenét és az is soknak tűnt. :D

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#15005) 4264adam válasza Vismajor01 (#15004) üzenetére


4264adam
veterán

+1

Csak elkezdeni nehéz, utána már te is igényled azokat az értékeket (halláskárosodás) :U

Vagy 200m2 két végén vagytok

(#15006) Zolom89 válasza RVR400 (#14999) üzenetére


Zolom89
senior tag

honnan és mennyiért? néztem de eléggé felment az ára ennek is..

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#15007) -Maujuri- válasza Vismajor01 (#15004) üzenetére

Szintén Q800A+9500SW 12-13 ra van állítva.

(#15008) dorika87 válasza M5Norbi (#15002) üzenetére


dorika87
őstag

Hát, holnap mi is megnézzük MM-ben, de sajnos ahogy te is írtad, az általunk kinézett MM-ben csak a 930B van kiállítva, de nekünk már az is jó lesz ha azt meg tudjuk nézni, mivel még személyesen egyiket sem láttuk. Köszönöm a segítséget.

(#15009) dorika87 válasza Saccco (#15003) üzenetére


dorika87
őstag

Hát most már ott tartunk az árakat elnézve, hogy kb. ilyen árban lesz új tv is, mint soundbar :)

(#15010) dorika87 válasza M5Norbi (#15000) üzenetére


dorika87
őstag

uh, köszi, hogy szóltál. Most nézem csak, hogy nem is az emag forgalmazza, hanem valami számomra ismeretlen üzlet.

(#15011) Vismajor01 válasza dorika87 (#15008) üzenetére


Vismajor01
addikt

Én amúgy ezeket az MM-es meghallgatásokat tökre nem értem. Nincs se mögötted se melletted se fölötted fal, szegény 930b lövi mindenfelé a hangot de feléd nem sok megy majd, főleg h nem lesznek mögötted se hangszórók se atmos semmi. Igy mi a teszt lényege, hogy mennyire hangos? Túl hangos. :D

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#15012) dorika87 válasza Vismajor01 (#15011) üzenetére


dorika87
őstag

Nem is konkrétan a meghallgatás, hanem, hogy egyáltalán megnézzük élőben. Meg ha már be lehet kapcsolni, akkor be is kapcsoljuk. Nyilván nem az lesz a mérvadó a döntésben, de ha már ott leszünk, mert tv-t is meg akarjuk nézni, akkor már miért ne.
Amúgy persze, hogy egy MM-ben nem adja ki az igazi hangzást egy ilyen termék.

(#15013) balazs025


balazs025
senior tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Egy 8 m2-es szobába szeretnék, egy viszonylag korlátozott helyre, egy kompakt eszközt. A széleken nincs hely, így hangfal kilőve. Egyelőre egy Panasonic SC-HTB200EGK van kinézve, de számításba vettem a JBL Bar Studio 2.0-t is. De szívesen fogadok bármilyen ajánlást is. Leginkább film/sorozat nézésre lenne használva, de arra rendszeresen.

(#15014) M5Norbi válasza dorika87 (#15010) üzenetére


M5Norbi
őstag

Nincs mit. Csak azért írtam mert 20-40 hozzászólással korábban feljött ugyanez és ott valaki szépen leírta hogy nagyon nem árt az óvatosság az Emag-on ezekkel a külső forgalmazókkal.

Vismajor01: Persze egy MM.-ben máshogy fog szólni mint otthon de akkor sem rossz kipróbálni. Ha pedig úgyis arra van az embernek dolga akkor semmi plusz enegrgiába nem kerül.
A hangerő meg átlagban nálunk is 10-12 ami tv-hez,sorozathoz,yt videóhoz tökéletes. De ez pl egy 4x5,-es szoba egy kertes házban kb60-as falakkal. Ha egyedül vagyok itthon és elkezdek zenét hallgatni akkor igen megesik hogy feltekerem 55-65 körülre főleg ha a forrás sem túl hangos. Persze egy alapból hangos zenénél nem kell 40 fölé menni max rövid ideig mert már bántó tud lenni.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#15015) fojtviki válasza M5Norbi (#15014) üzenetére


fojtviki
senior tag

Ohh látom én is mostmár. De ilyenkor nem az emag felel érte? Nem akartam félre vezetni senkit :( Én is csak úgy találtam rá, mert nézelődöm soundbar ügyben :R

(#15016) Pro!Petya válasza M5Norbi (#15000) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Zenére nem is ajánlják szinte sehol az soundbarokat , azoknak a filmek a terepe.
Ha mindenképp zene akkor már Tidal Master és egy pár jobb minőségű hangfal v stúdió monitor.
Az viszont tény hogy jó minőségű forrás kisebb hangerőt igényel.
PL a Top Gun-t nem is tudnám élvezhetően végignézni olyan hangerőn mint amiket írtál :DDD
(dolby vision / dolby atmos)
Mekkora nappalitok van nektek hogy kell ennyi kraft hozzá? Nálam 4x5M és bőven sok lett pedig a 990-et terveztem megvenni. Úgy voltam vele ha kevés akkor a 14 napon belül visszaküldöm/cserélem. De eddig nagyon úgy fest hogy így is ágyúval lövök verébre, szval nekem kb csak pénzkidobás lett volna a nagy tesó.

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#15017) Pug válasza fojtviki (#15015) üzenetére


Pug
veterán

Nope, az emag csak a "piacteret" biztositja, mas forgalmazo termeke eseten ok semmilyen felelosseget nem vallalnak, mindent a forgalmazoval kell lezongorazni barmi problema eseten.

(#15018) M5Norbi válasza Pro!Petya (#15016) üzenetére


M5Norbi
őstag

Pontosan ezeknek a film az igazi. Bár azért a 930-tól meg a JBL 5.1-től felfele már zenére sem ördögtől való a használatuk. A nappali kb 4x5,5m. Az egyik hosszanti oldal közepén van a tv+sb.
Pont a Top Gun-nál volt néhány részlet amikor feltekertem 40-50közt. A kezdéskor is szépen szól a zenei rész meg amikor a tábornok felett elrepül a tesztrepülővel. De természetesen végignézni nem lenne jó ilyen hangerőn. Ha jól rémlik 16-oson néztem. És igen ágyúval verébre......
Viszont én Q60RS-röl váltottam erre. És az amikor megjelent egész jó középutat képviselt.
És arról Q600-ra vagy Q700.-ra nem biztos hogy megérte volna váltani(itt is utánajártam).
Q800 volt kinézve de egy akció miatt a 930B- talán 20-30ezerrel volt több.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#15019) RVR400 válasza Zolom89 (#15006) üzenetére


RVR400
veterán

Szállítással 307-ért sikerült a Smartshopról.

(#15020) Naccsy


Naccsy
csendes tag

Sziasztok!

Beszereztem egy Q800B soundbart, az itt olvasottak alapján.
Viszont bizonyos időközönként újracsatlakozik a wifire (kb 5 percenként, wifi disconnected-wifi connected).
Találkozott már valaki hasonló jelenséggel?
Fw-ből a legfrissebb van rajta, így frissíteni nem tudok.

Köszönöm!

when money say jump you say how high

(#15021) Bagan


Bagan
aktív tag

Sziasztok.
szeretnek 30m2 szobába filmekhez egy vállalható hangprojektor t.
Samsung QLED hez lenne.
SAMSUNG HW-B550 Néztem ki, jelenleg 70.000 környéken mozog.
ez jo ár érte, vagy hasonló kategóriában, esetleg más markában mi lenne a javaslatotok?
árban ez a plafon.
koszonom!

(#15022) 4264adam válasza Bagan (#15021) üzenetére


4264adam
veterán

A650-nél kezdődne a 3.1 amit nézel csak 2.1. Tudom most karácsony közeleg és ezért drágább. 1 hónapja vettem 78k-ért a 650-et. Ha tudsz várni akkor érdemes.

Esetleg nézz rá Hardverapro-ra is, ott is hírdetnek akár bontatlant is.

[ Szerkesztve ]

(#15023) Kroni1 válasza Naccsy (#15020) üzenetére


Kroni1
veterán

Véletlenül nem egy Asus routered van smart connect funkcióval? Nekem az csinálta ezt androidos tévéken, mikor a smart connectet kikapcsoltam megszűntek ezek.

(#15024) ricsip válasza fojtviki (#15015) üzenetére


ricsip
addikt

Az emag egy piactér, mindenkit odaengednek. Ha nem konkrétan az emag az eladó a termék neve alatt, akkor az emag mossa kezeit: cirkuszolj a csalóval te magad, ők lepattintanak azonnal. Sokan megégetik magukat minden karácsony előtt, mindig vannak újabb és újabb áldozatok.

[ Szerkesztve ]

-

(#15025) Naccsy válasza Kroni1 (#15023) üzenetére


Naccsy
csendes tag

Vodás (volt UPC) routerem van, megnézem a beállításokat hátha találok hasonlót. Köszi a tippet.

when money say jump you say how high

(#15026) Bagan válasza 4264adam (#15022) üzenetére


Bagan
aktív tag

Köszönöm akkor kivarok :)!

(#15027) Zolom89


Zolom89
senior tag



senki nem mondta hogy ez ekkora :Y :D

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#15028) Vismajor01 válasza Zolom89 (#15027) üzenetére


Vismajor01
addikt

Q800A ilyen csiga formájú dobozban érkezett, ahol ráadásul sehogy se jöttem rá h kéne kiszedni az SB-t a sub alól anélkül h szétvágnám a dobozt, nem is sikerült.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#15029) Saccco válasza Vismajor01 (#15028) üzenetére


Saccco
nagyúr

Q700A is olyanban volt, lentről kellett kivenni a bar-t.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#15030) umek válasza Zolom89 (#15027) üzenetére


umek
tag

Mindjárt megsajnállak. :DD

Amúgy a q600b is olyan csigában jött, élmény volt becsomagolnom a fa alá. :Y

[ Szerkesztve ]

Légy korrekt.

(#15031) dorika87


dorika87
őstag

Egy olyan ötletem támadt, mivel nem tudok dönteni, ezért berendelnék két féle márkájú soundbart, és amelyik nem tetszik visszaküldöm.
Abban kérném a segítségeteket, hogy tudtok olyan megbízható céget, akiktől ha online házhozszállítással megrendelem a soundbart, és 14 napon belül elállok a vásárlástól, akkor jön a futár és vissza is viszi a terméket? Köszönöm.

(#15032) Pro!Petya válasza Zolom89 (#15027) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Te még jól jártál!
Mi gyerekkel és babaüléssel álltunk és néztünk mikor kitolták hogy wtf ez a doboz... :DDD

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#15033) Vismajor01 válasza dorika87 (#15031) üzenetére


Vismajor01
addikt

Zuglóból közel van Alza, megéri vinni-hozni, elég automa az ügyintézés.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#15034) dorika87 válasza Vismajor01 (#15033) üzenetére


dorika87
őstag

sajnos autó hiánya miatt mindenképpen futáros megoldás lenne a legmegfelelőbb. Ezért is írtam a házhozszállítást.

(#15035) Zolom89 válasza Pro!Petya (#15032) üzenetére


Zolom89
senior tag

:D Nagy vagányan üzletbe rendeltem, mondom majd beugrom érte… gyanús volt amikor két srác fog egy nagy dobozt és sétál felém… elsőnek azt hittem valami tv-t visznek ketten, aztán megálltak mellettem hogy itt is van, nézem a dobozt.. Samsung q990b van rá írva 😂 már nevettem előre mert meg a plázából levittem, húztam magam után. Lakásba 3. Emeletre mire fel hoztam rajottem hogy újra el kell járni edzeni mert nagyon gaz hogy ki csinált 😂

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#15036) Vismajor01 válasza dorika87 (#15034) üzenetére


Vismajor01
addikt

Nem olyan nagy az, felpattansz az 1-es villamosra és viszed :D

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#15037) dorika87 válasza Vismajor01 (#15036) üzenetére


dorika87
őstag

Hát az első soundbarunkat (Samsung M450) az Arénából vittük haza busszal, ráadásul szakadó esőben, még jó, nyár volt. L alakú doboza volt.
Megbeszéltük, hogy ezt mindenképp házhoz szállíttatjuk, és ezt szeretnénk fordított esetben is, ha netán el szeretnénk állni a vásárlástól.

(#15038) Vismajor01 válasza dorika87 (#15037) üzenetére


Vismajor01
addikt

Én Ikeából hazahoztam busszal 6 fiókos MALM komódot. Semmi sem lehetetlen! :D

Azt nem tudom futárt ki küld, Alza postát használ és ingyenesen vissza is tudod küldeni postával, van hozzá nyomtatványuk. De sztem postára elkell menni igyis.

Viszont legtöbbször a 14 napos elállás esetén te fizeted a futárt, nálam eddig mindig ez volt...

Egyébként bármilyen percalapu kocsibérlés is megteszi, ha jogsi van csak autó nincs.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#15039) Vismajor01 válasza Zolom89 (#15035) üzenetére


Vismajor01
addikt

Nekem amúgy ALDI-ban volt hasonló élményem. Épp nagy terasz-bútorzat keresésben voltam és elvoltam borzadva, hogy 300-400k alatt nem találtam semmi normálisat, bejártam összes nagyobb üzletet. ALDI-ba csak beugrottam RUSZTIKUS bagettért, erre már fizetés után, a kasszák mögötti sorban a leértékelt nagy cuccok között meglátom: RATTAN kertibútor szett, L alakú "kanapé" +dohányzó asztal 95 ezerért... Na mondom ez nekem kell! Parkolóban meg ment a fejvakarás amikor targoncával hozta ki a dobozt a csávó. :D Ülések lehajt, pont patent befért.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#15040) Zolom89 válasza dorika87 (#15037) üzenetére


Zolom89
senior tag

Én nem szórakoznék hogy megrendelem mind a kettőt. Ha zenét hallgatsz többet akkor a jbl rendeld ha atmos hang lényegesebb akkor a samsungot.
bar ahogy a samsungot tesztelgetem, számomra zenére is tökéletes lesz

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#15041) rizso válasza Zolom89 (#15040) üzenetére


rizso
addikt

Én máshonnan közelíteném meg a kérdést, mert hangzásban mindkettő jó lesz. Ha csak alkalomadtán lennének használva a háttérsugárzók, akkor JBL, ha fixen lenne helyük, akkor Samsung.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#15042) Gino20 válasza dorika87 (#15037) üzenetére


Gino20
őstag

MALL és Media Markt esetén Te magad kell, hogy vissza juttasd az árut. Emag pl ahogy küldi a futárral úgy küldi is érte a futárt ha szükség van rá. Euronics-et nem tudom.

(#15043) kp78 válasza Zolom89 (#15040) üzenetére


kp78
addikt

Nekem még a Samsung Q700A (+SWA 9500) is megfelel zenére is. :)
Nem döngetve, közepes hangerőig használva szerintem rendben van.
Valószínű egy hatalmas nappalis házibulit nem lehetne vele lezavarni, de itt erre most úgysincs lehetőség. :))

(#15044) cujo69 válasza cujo69 (#14889) üzenetére


cujo69
tag

Hogy ne csak Samsungokról szóljon a topik :D 2 hete használom a Harman Kardon Citation rendszerét.Röviden, fantasztikus!Tudom ,árban más liga,mint a Samsung.Heteken keresztül olvasgattam teszteket,véleményeket,a Samu Q990 B ,Sonos ARC,Bose 900,is képben volt ,de a Harman mellett döntöttem,és eddig nagyon nem bántam meg.Fontos volt számomra,hogy zenére is megfelelő legyen,ne csak mozira,és egyik se okozott csalódást.Dizájn nem különben.Háttérsúgárzókhoz,volt falikonzol csomagolva(mondjuk ennyi pénzért legyen is)Beállítás nagyon egyszerű , a többfunkciós LCD érintőkijelzőn,ami nagyon mutatós.Számomra sokkal felhasználóbb barát,mint pl,a Sonos ARC.Összegezve:kicsit félve adtam ki rá ennyi pénzt,de eddig cseppet se bántam meg,imádom!

(#15045) Kroni1 válasza cujo69 (#15044) üzenetére


Kroni1
veterán

"Hogy ne csak Samsungokról szóljon a topik" - annyira nem kanyarodtunk el ezzel sem, hiszen a H/K már a samsung tulajdonában van ha minden igaz.. :)

Egyébként meg gratulálok hozzá, jó cucc lehet! Ez melyik tipus pontosan, és ha kérdezhetem hátsókkal együtt mennyi volt az ára?

(#15046) cujo69 válasza Kroni1 (#15045) üzenetére


cujo69
tag

Köszönöm :R ,valóban nagyon jó!
Küldtem privit..

(#15047) Vismajor01 válasza cujo69 (#15044) üzenetére


Vismajor01
addikt

Annyit tudok hozzatenni h festek boltban 150ft a kabelcsatorna metere. ;] ;]

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#15048) cujo69 válasza Vismajor01 (#15047) üzenetére


cujo69
tag

Most hogy mondod.. ;] ;]

(#15049) dorika87 válasza Zolom89 (#15040) üzenetére


dorika87
őstag

Jbl-ben tetszik, hogy a hátsó hangszórókat lehet hátul is használni meg ha nincs rá szükség akkor csak ràppattintani a soundbarra.
Egyébként az LG-ben is van atmos, csak ahogy látom a Samsungban több felé irányulnak a hangok, mert több hangszóró van benne.
Hát nehéz döntés, mert zenét is sokat hallgatunk és sokat nézünk streaming szolgáltatókat is.

(#15050) Kroni1 válasza Zolom89 (#15040) üzenetére


Kroni1
veterán

Nekem a JBL 9.1 pont hogy nagyon mélyorientált volt még visszavett subbal is, filmekre brutális, de a samsung szerintem kiegyensulyozottabb, zenére jobb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.