Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:37:15

LOGOUT.hu

Sörtípusok erjesztési eljárás alapján:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7106) bandus válasza pohár (#7105) üzenetére


bandus
veterán

[link] a többi, ha érdekel keresd ki a filmes topikból, én nem állnék most neki :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#7107) Jhonny06 válasza bandus (#7106) üzenetére


Jhonny06
veterán

technikai, azért az nem egészen ugyanaz, mint egy főszerepért ;]

[ Szerkesztve ]

(#7108) pohár válasza bandus (#7106) üzenetére


pohár
félisten

ó látom is, hát nem olyan Oscar, amilyenre mindenki gondolt, de nem semmi :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7109) bandus válasza Jhonny06 (#7107) üzenetére


bandus
veterán

nyilván nem, de 1: ha főszerepért kapta volna, arról mindenki tudna, 2: így is többet ért el, mint az összes magyar színész együttesen :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#7110) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Az újév közeledtével kiraknám a listámat: ezeket kóstoltam 2012-ben

Legalább ennyit jövőre is!

[ Szerkesztve ]

(#7111) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

Valaki tudja ,hogyha EMS gyorspostával ha rendlesz külföldről akkor a Tracking szám mennyi idő alatt lesz aktív ? Elmaradott országból :)
Rendeltem egy kisértékű motyót és ezért is kérdezem :)

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#7112) koxx válasza (ÉN)közPONT (#7111) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Honnan, India? :) elvileg pár órán belül aktívnak kell lennie. Max fél-1 nap.

(#7113) (ÉN)közPONT válasza koxx (#7112) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Sokkal rosszabb (Kína) hmmm 2 napja adták fel és megy a duma hogy dont worry XD (szemüveg keret nem hatalmas pénz ..ezért is választottam az EMS-t) , azt tudom ,hogy sört ne rendeljetek onnan ..1 jórészük szar ahogy írják a neten , 2 ha úgy jártok mint én (bukovári a kis zseton ) akkor megisszák a pénzt...nanehogymár a mi pénzünkből rúgjon be XDD az csúnya lenne !

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#7114) jookomak válasza (ÉN)közPONT (#7111) üzenetére


jookomak
őstag

Én Japánból rendeltem anno ems-el, és 4-5 nap alatt itt volt. Ha föladják, onnantól már jön rendesen.

(#7115) (ÉN)közPONT válasza jookomak (#7114) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Hamis tracking számot kaptam...közben nyomoztam + meg jogi paragrafusokat ollóztam össze + megírtam ,hogy a hamisítást a törvény ott is börtönnel bűnteti + értesítem a legközelebbi rendőrséget...a gyorspostát és a vámhivatalt .

2ó rá érdekes mód elindult a csomag XD ...lett hivatalos számla + tracking szám .

Valamit sörröl is : belekóstóltam abba a záhringerbe ! MEGVAN az új mosogatólééé !!!!!!!!!
Az íze mint az állaga ! Az állaga pont úgy néz ki mintha Berry Ary elment volna a volt népköztársaságunk hadseregébe a legdzsuvásabb gulyáságyút kimosni amibe nem paprikás alapú gulyás főtt 300 személyre .
= hát elég szar , viszont akármelyik sörben kezdő is sikeresen ki tudja tölteni 1 slungal a pohárba mert fékezett habzású ! XDDD

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#7116) adster


adster
tag

Most egy pár napos pihenő következett volna végre valahára, amiben a jobbnál-jobb sörök sem csak mellékszerepet kapnának, erre ma reggelre teljesen tönkrement a torkom....
Rettentően hálás vagyok érte... :(((

[ Szerkesztve ]

http://beerrabid.blogspot.hu/ https://www.ratebeer.com/user/138566/

(#7117) jookomak válasza adster (#7116) üzenetére


jookomak
őstag

Gondolkodj pozitívan: ha most fáj, akkor talán hétfőre elmúlik, és a töltött káposztához jobban fog esni! ;)
On: bedobtam egy gössert az előbb, azt volt itthon. Egy hármasra sikerült vizsgát meg kellett ünnepelni.

(#7118) Jhonny06 válasza adster (#7116) üzenetére


Jhonny06
veterán

Én is benne voltam pár napja, de gyorsan meggyógyultam. Lehet, hogy pont a sörtől. :DDD

(#7119) (ÉN)közPONT válasza adster (#7116) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Javulást !!!

Karácsonyig sanszos ,hogy jobban leszel !

Karácsonyra kaptam egy tálca HB-t ......hát nem éppen a minőség , de aprádonként meg lehet inni .
Német köbányai ?

Ma körbe fogok nézni a csodálatos osánban sör ügyben ...csak még azt nem tudom mit hozok onnan haza :)

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#7120) Jhonny06 válasza (ÉN)közPONT (#7119) üzenetére


Jhonny06
veterán

A választék nem vészes, cserébe elég brutál árak vannak. Általában van Kilkenny (ír), Guinness, belgák közül meg Barbar, Duvel, La Trappe Dubbel és Witte Trappist (búza), Floreffe, Leffe (400 Ft körüli kategóriában verhetetlen!), ilyesmik.

[ Szerkesztve ]

(#7121) (ÉN)közPONT válasza Jhonny06 (#7120) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Oks ...Witte Trappistot fogok venni ha lesz még belőle....és lehet ,hogy egy Leffe darkot is :) ami az ár / érték arányában mindenképp a felső kategóriás sörök között van .

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#7122) koxx


koxx
MODERÁTOR

Kinézek Intersparba, lefosztom a maradék Bush készletet :)

(#7123) adster


adster
tag

Én sem adom fel, tartani kell magamat a tervhez sörös ügyben... :)
Kb. 25 db. várakozik a spájzban! :B

http://beerrabid.blogspot.hu/ https://www.ratebeer.com/user/138566/

(#7124) BalaNce87 válasza koxx (#7122) üzenetére


BalaNce87
addikt

Én a Busht/Scaldist még soha nem próbáltam. Ez a 12%-os alkohol már nagyon soknak tűnik nekem. Biztosra veszem, hogy kilóg az alkohol belőle és azt nem szeretem.

(#7125) Jhonny06 válasza BalaNce87 (#7124) üzenetére


Jhonny06
veterán

Az a vicc, hogy egyáltalán nem sok, nagyon jól elnyomja az íze. Ellenben pl. a Satan Red-nek sokkal kisebb az alkoholtartalma, mégis nagyon érződik benne, szerintem kifejezetten nem jó sör.

[ Szerkesztve ]

(#7126) koxx


koxx
MODERÁTOR

Ezt ma újítottam be :)

(#7127) adster válasza koxx (#7126) üzenetére


adster
tag

F*sza! :DDD

Korábban reklámoztak a METRO-s katalógusban egy Merry Christmas nevű sört, 24 db-os kiszerelésben persze.

Tegnap Pesten jártam munkaügyben, és nem messze a helytől volt egy kis borbolt, ahol lehetett kapni az említett típusú sört is 330-ért...

Be is újítottam egyet... :))

http://beerrabid.blogspot.hu/ https://www.ratebeer.com/user/138566/

(#7128) koxx válasza adster (#7127) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Pontosabban Faxa :DDD kíváncsi leszek az ízére.
Sparban bezsákoltam egy busht, dubbelt, barbart és corsendonkot, most elég lesz egy darabig.

(#7129) (ÉN)közPONT válasza koxx (#7128) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Azok csak 3.3 dl sörök ....gondolj a fínom karácsonyi ételsorra ! nem lesz elég :)
Az Agnust én magam is kedvelem ...nem is mutatna rosszul a fa alatt 1 Agnus is :C

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#7130) koxx válasza (ÉN)közPONT (#7129) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ó várjál, ez csak a mai termés :D előtte már összeszedtem 3 busht, 3 kasteelt, 2 guldent és van vésztartaléknak 3 üveg zipfer.

(#7131) (ÉN)közPONT válasza koxx (#7130) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Meg se szólaltam !!! :)

Tökéletes ...Gondolj arra is ,hogy 24 én bármit is beszerezni hát elég körülményes , + mivan ha a maya számítások bejönnek ...időben be kell spájzolni sörből , ha netán kialszik a földön a világítás (idézek : A NASA bejelentette, hogy nemsokára a Föld belemegy a „null síkba ) .

Komolyra fordítva : legalább ilyenkor legyen otthon némi "luxus" érzete az embernek , amihez ezek a jóféle sörök nagyban hozzájárulnak szVsz.

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#7132) Jhonny06


Jhonny06
veterán

De Molen Vuur&Vlam

Ezek a hollandok tudnak valamit.. :Y Próbáljátok ki, TOP 5 esélyes nálam. Már megérte felkelni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#7133) Traxx válasza Jhonny06 (#7125) üzenetére


Traxx
őstag

A Satan nálam a tavalyi karácsonyi pakk nagy csalódása volt. Idén tutira mentem: Duvel, Corsendonk, Gulden Draak, Bush :D Az utóbbi újdonság lesz, nagyon kíváncsi vagyok, hogy fog érződni ez a 12%...

Ezt az előző hozzászólásodban lévő holland itókát hol lehet beszerezni, és hogyért mérik?

[ Szerkesztve ]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#7134) Jhonny06 válasza Traxx (#7133) üzenetére


Jhonny06
veterán

Itt találtam, sajnos ez sem az olcsóbb sörök egyike, de megéri.

[ Szerkesztve ]

(#7135) BalaNce87 válasza Jhonny06 (#7134) üzenetére


BalaNce87
addikt

De jó színe van :D

(#7136) adster válasza Jhonny06 (#7134) üzenetére


adster
tag

Nekem a De Molentől ez volt meg korábban, nem kell ecsetelnem, hogy mennyire durva... :R

http://beerrabid.blogspot.hu/ https://www.ratebeer.com/user/138566/

(#7137) BalaNce87 válasza adster (#7136) üzenetére


BalaNce87
addikt

Meggyűltek, mert beteg vagyok :)

(#7138) koxx válasza BalaNce87 (#7137) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nemrossz, hol is laksz pontosan? :))

(#7139) pohár válasza BalaNce87 (#7137) üzenetére


pohár
félisten

nálam csak egy Satan, Leffe Blond, meg valamelyik belgából a málnás verzió van... nem sok, de egynek jó :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7140) adster válasza BalaNce87 (#7137) üzenetére


adster
tag

Nem rossz, nem rossz... :DDD

Komolyan mondom, hogy nekem ezek közül a Corsendonk Christmas a favorit, ennek ellenére az idén nem szereztem be belőle egyet sem.

Így is gőzerővel kell inni, hogy ne veszítsék aktualitásukat a karácsonyi sörök... :D

Szívesen lefotóznám én is, de nem nagyon szeretném az egészet behordani valami fotózható helyre.

http://beerrabid.blogspot.hu/ https://www.ratebeer.com/user/138566/

(#7141) Traxx válasza adster (#7140) üzenetére


Traxx
őstag

Én is azt sasoltam tegnap a Sparban, de hiába :( Így lett a fent említett négyesfogat belőle.

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#7142) BalaNce87 válasza adster (#7140) üzenetére


BalaNce87
addikt

A karácsonyira már fáj a fogam :) Még nem próbáltam!

(#7143) pohár


pohár
félisten

egyik ismerősöm posztolta face-re az előbb:

ki mit ismer fel belőle? (a Barbaron, és a Mc Chouffén kívül)

jobb klikkel megnő a kép

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7144) koxx válasza pohár (#7143) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

iPhone 5 :DDD Látok egy Hopust is, nemrossz sör.

[ Szerkesztve ]

(#7145) pohár válasza koxx (#7144) üzenetére


pohár
félisten

ja, azt feltétlen oda kell rakni :W :D

a bal felső szekcióban elvileg St. Louis Kriekek vannak, a kék kupakosok meg gondolom Chimay-k lennének

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7146) Jhonny06 válasza pohár (#7143) üzenetére


Jhonny06
veterán

Jobb felsőbe az A betűs barnás feliratú az Achel (barna trappista), mellette balra a zöld meg talán valamelyik St. Bernardus.

(#7147) adster válasza Jhonny06 (#7146) üzenetére


adster
tag

Ezt az iPhone 5-öt nem is igazán értem, de a La Chouffe és a Vedett mellett balra egy St. Feuillien Blonde van, jobbra pedig egy Grimbergen Optimo Bruno körvonalai sejlenek fel. :)

http://beerrabid.blogspot.hu/ https://www.ratebeer.com/user/138566/

(#7148) looser válasza adster (#7147) üzenetére


looser
addikt

Mi a helyzet a pakkból hiányzó söröddel?

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#7149) (ÉN)közPONT válasza adster (#7147) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Gondolom jobb látványt nyújtott a kép készítőjének az 5ös alma doboza , mint egy geibelhof-os doboz látványa...bár nem illik bele a képbe szerintem sem.

Gulden Draakot nem láttam a csomagban :) de ahogyan elnéztem igazán minőségi a választék meg vagy egy fél 5 ös alma értékben is van :)

Az snassz ha 1 db Gulden D ot beteszek a fa alá és aranyszínű masnival átkötöm ? :)

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#7150) koxx válasza (ÉN)közPONT (#7149) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ha 0,75-ös akkor ok :) de amúgy is jó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.