Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:37:15

LOGOUT.hu

Sörtípusok erjesztési eljárás alapján:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7151) (ÉN)közPONT válasza koxx (#7150) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

ááá csak a kis testvér :) ,de nagy becsben tartott !!!! És szupper helyen is lesz a fa alatt :K Kb középen ha minden igaz :)

Ha már itt tartunk ki mit tett a fa alá karácsonyra?

Én vettem 2 db extra bejglit (cég nevet nemmondok :) ) ..az áruk picit túlzás volt , egy guldent , egy agnus-t , meg egy Leffe darkot is :) , hogy ne legyen halál unalmas a szenteste :) megleptem magam egy Silent hill BD vel :) , Prometheus-t akartam de így sikerült :) , Amit még oda teszek az egy Elixir nanoweb heawy string csomag+ meg egy Moscot keret a belevaló lencsével .

[ Szerkesztve ]

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#7152) adster válasza looser (#7148) üzenetére


adster
tag

Jujj, tényleg! Képzeljétek, először ugye felléptem nagy mellénnyel, hogy mit képzelnek magukról, aztán biztosítottak a sajnálatukról, illetve tájékoztattak, hogy egy új kolléga a ludas. Felajánlottak két lehetőséget is, miszerint visszatérítik az árát PayPalra, vagy kapok egy 10 € értékű vouchert.
Én diplomatikusan megköszöntem a felajánlott opciókat, és anélkül, hogy nevén neveztem volna valamelyiket, megírtam, hogy élnék akkor a lehetőséggel! ;]

Be is jött a számításom, mert igazán urak voltak, visszaküldték a pénzt, plusz küldték az utalvány kódját is, amit legközelebb beválthatok majd. :DD

Azt csak zárójelben írom meg, hogy a csizmával már nem voltam ilyen szerencsés, amit a múltkor írtam (miszerint 42-es méretűt rendeltem, ami UK 8-asnak felel meg ugye, erre küldtek egyet, aminek az árcéduláján virít is rendesen az UK 8 méret, viszont a csizma belsején látszik, hogy szándékosan le van kaparva a méretezés, és a jobb szélső méretnél lehet csak kivenni egy 8-ast, ami pedig - mivel már van egy ugyanolyan csizmám 40-es méretben, így tudom, hogy - az US méretezés helye).
El is küldtem fotókkal bizonyítva a dolgot, aztán belementünk egy komoly kis "vitába" az egyik ilyen eseteket vizsgáló osztály vezetőjével.
Lényegében az első mondatával el is döntötte a dolgot - gondoltam magamban -, ugyanis volt esze azt írni, hogy a nyolcas, aminek a maradványait látom a csizma belsején, az az USA-beli méretet jelenti..... :))
Erre visszaírtam neki, hogy akkor talán nem is nagyon van miről beszélni, mivel az USA 8 egyenlő az UK 7-tel az ő mérettáblázatuk alapján, meg egyébként is tudom, hogy egy szám különbség van felfelé az US javára. Én pedig nem UK 7-et rendeltem, hanem UK 8-at. Kértem, hogy a visszaküldés lehetőségét ne is ajánlgassa, mivel nem fogok arra pénzt áldozni és kockáztatni, hogy még egy ilyen szándékos átvágás áldozata legyek.
Tanulságos kis levelezés volt ez, a lényeg, hogy minden egyes válaszban ugyanezt írta le, én pedig hiába írogattam, hogy ennél egyértelműbb nem lehetne a dolog, és ez a napnál is világosabb, azzal zárta le ő is, hogy nem fogja magát ismételgetni, küldjem vissza és kifizetik...
Besz*rás, komolyan mondom.... :F

http://beerrabid.blogspot.hu/ https://www.ratebeer.com/user/138566/

(#7153) adster válasza (ÉN)közPONT (#7149) üzenetére


adster
tag

Épp ellenkezőleg, az arany még stílusos is lesz a Guldenhez. ;)

http://beerrabid.blogspot.hu/ https://www.ratebeer.com/user/138566/

(#7154) (ÉN)közPONT válasza adster (#7152) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Az arany jó lesz :)

No comment.... nálam meg a nevekkel volt gond.......melyik a first name :) ...kb 4x adtam meg ....néha olyan fazonok ülnek ám ilyen webvshopokban ,hogy szerintem írni / olvasni alíg tud némelyik...főleg ha valami ázsiai országból rendelsz....begyakorolt dumák amiket olvastam ilyesmi webshopok chat vagy levelezésein keresztül :

don worry !!!! , including shipping cost , 3-5 days + don worry , i not undestand , 80 usd one piece if you like two piece i give special price ! 160 usd + shipping cost ! ...sry 160 usd - shipping cost ! sry 160 usd - shipping cost if you order to chinese post ! but shipping time 7-21 days....don worry !!!! Sry i not speek english i use google translator ! :C

Lemaradt a standard my dear xy , and my friend xy megszólítás

[ Szerkesztve ]

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#7155) Jhonny06 válasza (ÉN)közPONT (#7151) üzenetére


Jhonny06
veterán

Hát, sört már nagyon nem teszek a fa alá. :DDD Ezeket vettem csütörtökön, de már csak kettő van belőle (La Trappe Bock és a karácsonyi Brewdog). Talán a Brewdog megmarad karácsonyra.

't Ij Ijndejaars
De Molen Vuur&Vlam
La Trappe Bockbier
Bel Haven Twisted Thistle IPA
Brewdog Christmas Porter
Brewdog Nanny State
Brewdog Trashy Blonde
Flying Dog Wildeman Farmhouse IPA

(#7156) (ÉN)közPONT válasza Jhonny06 (#7155) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Komoly társulat !!!

Amúgy teljesen meg tudlak érteni ! Nekem is nagy önuralom kell ,hogy ma este ne "nyakazzam le " az agnust :) A Guldentől már már elvonási tünetem vannak :DDD nah majd holnap a főfogás mellé !

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#7157) adster válasza Jhonny06 (#7155) üzenetére


adster
tag

A kutya fáját, nekem sajnos a BrewDog Christmas Porter kimaradt, nem tudtam hazahozatni senkivel az ünnepekig... A másik a St. Bernardus karácsonyi verziója volt, amit sajnálok.

BrewDogtól a Hoppy Christmast rendeltem a franciáktól, de még a Csakajósörös áraknál is drágább volt... :(((

Mikkellertől van még ez a kettő:

http://beerrabid.blogspot.hu/ https://www.ratebeer.com/user/138566/

(#7158) Jhonny06 válasza adster (#7157) üzenetére


Jhonny06
veterán

Engem meg pont az érdekelt volna (inkább IPA párti vagyok, mint porter), de hirtelen eltűnt a weboldalról, gondolom gyorsan elkapkodták. Cserélhetünk. ;]

(#7159) adster válasza Jhonny06 (#7158) üzenetére


adster
tag

Azért jó lesz ez is. :DDD

Meg amúgy sem inna belőle egyikünk sem idén, mire megérkezne, úgyhogy inkább igyuk, amink van! :DD

http://beerrabid.blogspot.hu/ https://www.ratebeer.com/user/138566/

(#7160) jookomak


jookomak
őstag

Na és ki milyen pálinkát iszik ehez a sok jó sörhöz?

(#7161) Kergeboci válasza jookomak (#7160) üzenetére


Kergeboci
tag

Mézédes házi szilva (ilyen édeset pálinkából régen ittam), valamint mazsolától halvány sárgára színezett vegyi gyümölcsöt :DD (szintén kerítés mögül jött)

[ Szerkesztve ]

Os iusti meditabitur sapientiam et lingua eius loquetur iudicium - Az Igazság ajka bölcsességet kell hordozzon, és a nyelve ítéletet kell szóljon. -- http://egyatucatbol.blog.hu/ --

(#7162) DelArco


DelArco
aktív tag

ez a Keserű Méz Winternacht se lesz a kedvenc söröm.
az alap Keserű Mézet sem szeretm mondjuk szóval nem tudom mit vártam :)
pénteken voltam Csakajósörben Brewdog Hoppy Christmast venni de már rég elkapkodták. Elég sokan voltak gondolom karácsonyra jól kifosztják a boltot.
Végül egy Gouden Carolus Christmas sört vettem helyette remélem az is jó lesz.

Youth hides the key to salvation

(#7163) Jhonny06 válasza DelArco (#7162) üzenetére


Jhonny06
veterán

Én csütörtökön nyitás után 15-20 perccel értem oda, de már mindenki piált + olyan sor volt, hogy lépni nem lehetett. Aztán amikor beljebb jutottam, akkor a várakozás közben volt időm szemügyre venni a kínálatot és egy csomó olyan sör hevert a polcokon, amik a webshop szerint már rég elfogytak, nem is árulják, stb. :) Úgyhogy ez is jó lecke volt, legközelebb már nem is rendelek, csak odamegyek, ha kell valami.

(#7164) pohár válasza Jhonny06 (#7163) üzenetére


pohár
félisten

a csakajósörben lehet piálni is? nem csak egy szimpla bolt?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7165) koxx válasza pohár (#7164) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Az csak álca, valójában kocsma :D

(#7166) Jhonny06 válasza pohár (#7164) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nem, sőt. Egész komoly tömeg szokott ott kialakulni, bár kevés ülőhely van, meg úgy az egész helység rettentően kicsi sajnos. Csapolnak is, meg minden.

[ Szerkesztve ]

(#7167) pohár válasza Jhonny06 (#7166) üzenetére


pohár
félisten

hú, hát én csak azt hittem, hogy egy szimpla üzlet, aztán ennyi :D

no akkor mi majd igyekszünk rámenni a létszámra, tervek szerint olyan 200-as "lyuk" lenne

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7168) Traxx válasza (ÉN)közPONT (#7151) üzenetére


Traxx
őstag

"Ha már itt tartunk ki mit tett a fa alá karácsonyra?"

Nekem még megvan a négyes sörpakkom, így majd lassan az kopik el :) (Gulden, Duvel, Bush, Corsendonk)
Pálinkázni nem fogok, bár van itthon gönci barack, illetve hegyközi szilva (nem bolti) :)

[ Szerkesztve ]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#7169) (ÉN)közPONT válasza Traxx (#7168) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Nagyon boldog és békés karácsony szeretnék kívánni minden fórumtársamnak !

Hát én az Agnus-t már kivégeztem :) ..keresztények -1 (Agnus :) ) Oroszlánok 1 :)
A többit szigorúan estére tartogatom :)
Pálinkám az nincsen....de nem baj , mert az annyira nem nyűgöz le mint egy jobb belgasör !

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#7170) adster


adster
tag

Én is áldott, békés karácsonyt szeretnék kívánni minden kedves kollégának! :)

Az új év pedig legalább ennyi sört tartogasson a számunkra! :)

http://beerrabid.blogspot.hu/ https://www.ratebeer.com/user/138566/

(#7171) koxx


koxx
MODERÁTOR

Sörben gazdag karácsonyt kívánok minden fórumtársnak! :)

(#7172) looser


looser
addikt

Boldog Karácsonyt Sörtársak! :))

Lenne kedvetek majd egy sörös kiruccanásra tavasszal, valahol a Bécs-Prága-Brüsszel tengelyen?

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#7173) Traxx


Traxx
őstag

Békés, finom sörös, boldog Karácsonyt kívánok! :) :R

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#7174) DelArco


DelArco
aktív tag

Boldog sörökben gazdag Karácsonyt!
(aztán csak mértékkel! :) )

Ha mentek akkor én inkább Brüsszel helyett a trappista apátságokat keresném fel a helyetekben. Mi is így tervezzük jövőre. Chimay a célpont többek között.

Youth hides the key to salvation

(#7175) looser


looser
addikt

Trónok harca sör :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#7176) (ÉN)közPONT válasza looser (#7175) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Baró az üvege !
Gondolom a tartalom is rendben van hozzá :)

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#7177) looser válasza (ÉN)közPONT (#7176) üzenetére


looser
addikt

Gondolom igen, mivel nem hazai gyártmány ;]

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#7178) (ÉN)közPONT válasza looser (#7177) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Nem minden hazai gyártmány szar :) csak 1 részük :)

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#7179) looser válasza (ÉN)közPONT (#7178) üzenetére


looser
addikt

Persze, ez csak szimpla rosszindulat részemről :-) Egyébként ha gyártónként nézzük az egyes darabokat, akkor már igencsak jól állunk, persze a nagyokhoz képest 1:10,000,000 arányban, de azért lelkesítő a dolog :-)
Pld. a No Limit IPA-ból 1000 liter készült és fél évig érlelte a készítője, ehhez képest egy multi a napi millió literével (pld. Dreher), aki lényegében két sört készít (plusz a 24), talán mégis meghatározóbb, szóval a 'nincs jó sör Magyarországon' megjegyzésem ennek köszönhető :-)
No offence :R

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#7180) (ÉN)közPONT válasza looser (#7179) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Naaa :) ottvan a szegedi boszorkány meg a vörös ördög :) A győrzámolyi nedűk nedüjéről (ahol a Robin Hood is héderezett kicsit........nekem tőlük leginkább ez :) ) már ne is beszéljek !

Tény ,hogy a Leffe ami nagymennyiségben készül mégis elég minőségi sör csak a darabszámában tud a mi Dreherünkel versenyre kelni :)

Dréher anti pörög a sírjában :))) már ha nem hamvasztották mer akkor az urnában pörög (trollkodok XD) ...Amúgy tudnának a Dreher gyárban is jobbat ,de szerintem a lokális piackutatás után az volt a vélemény ide ez is jó lesz ....csak olcsó legyen !

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#7181) adster


adster
tag

Megkezdődött a karácsonyi darabok mustrája. ;)

http://beerrabid.blogspot.hu/ https://www.ratebeer.com/user/138566/

(#7182) looser válasza (ÉN)közPONT (#7180) üzenetére


looser
addikt

Igaz, a Vörös Ördög nagyon jó ár/érték arányú sör, örömmel innám csapolva is, ha hasonló baráti áron kínálnák valahol (pet palackban 320-ért veszem az 1 litert). Tényleg, van már téli boszorkány?

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#7183) pohár válasza looser (#7182) üzenetére


pohár
félisten

nekem is épp most csúszott le egy Red Satan (előtte egy feles szilva :D), még megcsapott :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7184) looser válasza pohár (#7183) üzenetére


looser
addikt

Ez most éppen a Szögedi Red Devil lett volna, persze a Satanokkal nem érdemes összehasonlítani, mindkettő másért jó :-)

Apropó, itt az egyik hozzászóló azt írja, hogy bezár a BeerBier, nem tudjátok, ez igaz?

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#7185) adster válasza looser (#7184) üzenetére


adster
tag

Én a Facebookról tudom, hogy igen, ők írták ki! :(

http://beerrabid.blogspot.hu/ https://www.ratebeer.com/user/138566/

(#7186) BalaNce87


BalaNce87
addikt

(#7187) looser válasza BalaNce87 (#7186) üzenetére


looser
addikt

Hmm :-) Sorba mentél a trappistákon?

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#7188) (ÉN)közPONT válasza looser (#7182) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Téli banya.....még mindíg nem bírtam felcsípni :-/ :(((

Pedíg titkos mágiát folytatnék a téli boszorkányal és a vörös ördöggel :) = 1 pohár ebből , egy meg a másikból :)

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#7189) DelArco válasza looser (#7184) üzenetére


DelArco
aktív tag

ejj bakker ez nem jó hír.
pedig nagyon jó is volt és közel is volt. :(
nagy veszteség.
szívesen járnék a csakajósörbe is de messze is van meg 5-6 ember fér be maximum.
remélem a black cab marad a mester utcában.

Youth hides the key to salvation

(#7190) Kergeboci


Kergeboci
tag

Ottakringer, sárga dobozos osztrák (?) sör. Árához képest, meglepően iható. Olcsó kategóriában élmezőnyt tapossa nálam.

Os iusti meditabitur sapientiam et lingua eius loquetur iudicium - Az Igazság ajka bölcsességet kell hordozzon, és a nyelve ítéletet kell szóljon. -- http://egyatucatbol.blog.hu/ --

(#7191) (ÉN)közPONT válasza Kergeboci (#7190) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

uhmm a vicc az ,hogy a sórógéknál az olyan mint nálunk a kőbányai :) ...minőségre azért nem egészen olyan :) :DDD az Ottakringer előnyére természetesen.

Amúgy régen a kőbányai is jobb volt....réges régen (80as évek) nah nem sokkal ,de valamivel ...most épphogy előzi a geibelhof kategóriát.

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#7192) Kergeboci válasza (ÉN)közPONT (#7191) üzenetére


Kergeboci
tag

Lehet, hogy a sok soproni meg aranyászok (család itthon nem éppen sör rajongó) mellett van rám ilyen pozitív hatással :)

Mondjuk nem kárhozom őket, én is ebben az évben kezdtem :) Elkezdtem összeállítani a listát, 118 új, vagy az évet meghatározó sört ízleltem meg idén (köszönet Budaváris Sörfesztnek, Főzdefesztnek, Csakajósörnek, Különlegessörök boltjának, és a Spárnak :D). És a lista még koránt sem teljes.

Os iusti meditabitur sapientiam et lingua eius loquetur iudicium - Az Igazság ajka bölcsességet kell hordozzon, és a nyelve ítéletet kell szóljon. -- http://egyatucatbol.blog.hu/ --

(#7193) (ÉN)közPONT válasza Kergeboci (#7192) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Nálam sem rajong a párom a sörért.........nembaj többmarad :)

118..az nem rossz ! nekem idén kb 20-30 olyan volt amit még eddíg nem volt módomban kipróbálni .
A csakajósör már már legenda számba megy mint lelőhely.....ott tényleg vannak olyan sörök ,hogy némelyik pezső (szilveszterhez közelítve aktuális) elbújhat ...és nem csak az árban értem bár a pezsgő egészen más műfaj.

Hamár itt tartunk?
Ki mit fog szilveszterkor nyakalni ?:)
Nálam Sanszos 1-2 üveg Gulden Draak....nemcsak azért mert kedvelem , hanem mert szinte mindenhol kapni és bár nem egy high-end sör ,de igazán különleges darab !

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#7194) Traxx válasza (ÉN)közPONT (#7193) üzenetére


Traxx
őstag

És Kergeboci: irigyellek titeket a sörmennyiség miatt...felénk a netes rendelés marad csak, mint mentsvár, viszont alsó hangon 1800-at sajnálok szállítási díjként kifizetni a csakajósörnek, annyiból kijönne 4 Leffe vagy Edelweiss :U 15K-t pedig nem tudok elkölteni sörökre egyben, hogy ingyen lenne a szállítás.

A szilveszteri sörfelhozatalt még passzolom :) Sokat nem fogok inni, az biztos, nem szeretnék macskajajt.

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#7195) Jhonny06 válasza Traxx (#7194) üzenetére


Jhonny06
veterán

Egyébként most annyira kifosztottak minden boltot (hármat-négyet szoktam nézegetni), hogy össze se tudnék szedni 15k értékben normál árú söröket, csak az ilyen brutál drágákból.

(#7196) Jhonny06


Jhonny06
veterán

(#7197) looser válasza Jhonny06 (#7196) üzenetére


looser
addikt

Minden tiszteletem Kiss Tomié, a Bitterfly a mai napig a valaha kóstolt sörök közötti TOP10-ben benne van, de ezt az árat kissé magasnak tartom. A Tündérgyárban csapolva 800 Ft volt egy (0,5l) korsó. Remek sör, de ezért ittam már remekebbet. (van egyáltalán ilyen szó?.... :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#7198) looser


looser
addikt

Modoros sörkedvelő :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#7199) (ÉN)közPONT válasza Traxx (#7194) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Igen ..nálunk sajnos bajos az ellátás az ország egész területére :((( pedíg szekérderék jófej sörivő srácot tudnék mondani szerte az országban akik picit még konyítanának is hozzá ,de a nehézkes ellátás miatt nem tudnak hozzájutni igazán unikum márkákhoz :(
Az anyagi korlátok nálam is megvannak.....pőlő 160-300 ig megy az átlagban az általam vett sörök ára (ezvan:( ) ,de tegnap DÖZS volt :) vettem 2db Leffe Darkot :C ....részemről még mindíg bitang erős mainstream belga sörnek tartom , főleg ahoz képest ,hogy még mindíg árban kedvezőnek mondható a mi pénztárcánkhoz képest.

Szállításra bár csak tüneti kezelés ?:
Ezt talán úgy lehetne áthidalni ,hogy jóelőre egyeztetve mindenki rendelne 4-6 félét ami a pénztárcájának megfelel és valami közös happening-en mindenki átvenné a saját rendelését....hangosan gondolkodtam

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#7200) Traxx válasza (ÉN)közPONT (#7199) üzenetére


Traxx
őstag

Maga az elgondolás jó a szállítási díj csökkentéséről. Csak te, Jhonny06 vagy looser pestiek vagytok, koxx kolléga újvárosi, DelArco győri, én és adster szabolcsi. Ez azért megnehezítené a logisztikát :) :( Titeket leszámítva (na meg talán egy családtagomat, de ő nem olyan nagy sörös) az ismerősi körömben nincs olyan, aki kiadna 600 Ft környékét egy sörért. Maradnak inkább az Arany ászok-Soproni-Borsodi vonalon.

Egyébként én a nyári időszakban gyakran veszek Edelweiss-t a citrusos jellege miatt, ilyenkor télen befigyelnek a nagyobb alkoholtartalmú belgák, vagy a Leffe :K

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.