Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:41:15

LOGOUT.hu

A Sony 2010. május 11-én bejelentette a MILC (tükörnélküli cserélhető lencsés) fényképezőgépcsaládjának első két tagját, a NEX-3, és NEX-5 gépeket, APS-C méretű szenzorral. A piaci várakozásnak megfelelően az APS-C vázak rövid, de gyors evolúciója után 2013.október 13-án megjelent az első full frame méretű érzékelővel szerelt Sony MILC ILCE-A7 néven. Az összefoglaló a rendszert átlátni próbál segítséget nyújtani.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#804) ati3x válasza konyi79 (#803) üzenetére


ati3x
senior tag

Az igazi problémám az, hogy nem tudom eldönteni, milyen hamar "unok" rá az iphone-val való fotózásra! Lehet hogy roppant hamar, lehet hogy nem.. Ugyanez az érzés megvan a nex-el kapcsolatban is.. Biztos, hogy ki fogom használni? Pl, az ixussal kattingattam párat, de mostanában elő sem veszem, mert bizony rohadtul zavar, hogy minden full automata, és elég sokszor felidegesített, hogy még a legeslegalapabb dolgokhoz sem lehet hozzányúlni, max az isohoz! De már 400-on is olyan zajos hogy... Aztán ott van haverom, vett egy 450d-t sárgultam is, aztán alig használta/ja.. Majd vett egy kis ixust ő is, mert ugye azt egyszerűbb cipelni, és abban már van hd videó is.. Majd miután vett egy Iphone 4-et azt használja.. Szóval a fő dilemmám hasonló: nem akarok feleslegesen kiadni valamire pénzt, hogy aztán NE használjam! A fotózás mindig érdekelt, és szeretek "babrálni", kísérletezni a beállításokkal..Ma is majd elcsábultam, láttam egy pana G3-at 14-42-vel 4400 SEK-ért, egy 1000-el olcsóbb mint a NEX.. Előnye a kereső, asszem vaku.. Viszont a sony érzékelője nagyságrendekkel jobb (iso) Szal mindenképpen kemény dió... :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.