Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:41:15

LOGOUT.hu

A Sony 2010. május 11-én bejelentette a MILC (tükörnélküli cserélhető lencsés) fényképezőgépcsaládjának első két tagját, a NEX-3, és NEX-5 gépeket, APS-C méretű szenzorral. A piaci várakozásnak megfelelően az APS-C vázak rövid, de gyors evolúciója után 2013.október 13-án megjelent az első full frame méretű érzékelővel szerelt Sony MILC ILCE-A7 néven. Az összefoglaló a rendszert átlátni próbál segítséget nyújtani.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22010) Márton válasza mikrofon (#22009) üzenetére


Márton
nagyúr

"Az új firmware mindig tartalmaz javítást is"
A hangsúly itt az "is" szócskán van ugye..

"tehát egy régebbi firmware kerül egy eszközre, akkor azzal már ismert hibákat szándékosan viszel az eszközre. "
Illetve az eddig jól működő funkciót szeretném továbbbra is használni, amit az újban elrontottak..

"ha ezt maga a gyártó csinálja"
Én magam csinálom, manuálisan. Saját döntésem, felnőtt vagyok, a vasat pedig megvettem.

Egy új fw. átalakítja a hardvert annyira, hogy a régi már nem használható? :U

"Tehát a legbiztosabb megoldás a megakadályozása a downgrade-nek..."
Rendben, akkor viszont olyan szinten legyen a kiadás előtt hibaellenőrzés, hogy ilyenek ne fordulhassanak elő, mint most a mellékelt ábra mutatja.

De ez csak az én véleményem :)

[ Szerkesztve ]

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.