Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:41:15

LOGOUT.hu

A Sony 2010. május 11-én bejelentette a MILC (tükörnélküli cserélhető lencsés) fényképezőgépcsaládjának első két tagját, a NEX-3, és NEX-5 gépeket, APS-C méretű szenzorral. A piaci várakozásnak megfelelően az APS-C vázak rövid, de gyors evolúciója után 2013.október 13-án megjelent az első full frame méretű érzékelővel szerelt Sony MILC ILCE-A7 néven. Az összefoglaló a rendszert átlátni próbál segítséget nyújtani.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19013) mikrofon válasza Ed Parker (#19012) üzenetére


mikrofon
addikt

Szerintem D850 mellé elsőnek a7riii jár az összehasonlítás és átszokás miatt. Ha kijön az 500 és/vagy 600 mm-es lencse akkor semmi értelme nem lesz nikon vonalon maradni még vadazni sem. Ez most így lehet meglepő, de ha el kezded használni magad is rá jössz. Olyan modern szolgáltatások vannak AF és kezelhetőség téren, hogy rászoksz. Azután jöhet mellé az a7iii.

50-est szerintem felesleges megtartanod nikonhoz. A sony szemkövető AF-je egy csoda. Ez az egyik legnagyobb előnye, maga a mágikus csoda fegyver. Másik vázat használni portréra mazoizmus...

Az a7iii-re vagy az a7riii-re épített rendszer között van még egy jelentős különbség. Ha utóbbit veszed akkor csak a pro lencsék közül érdemes válogatni és nem csak a felbontás miatt. Ha nem ilyet veszel ehhez a szenzorhoz, nagyon észrevehető lesz az élesség romlás és a CA.

A keresője is jobb az a7riii-nek, ami ovf mellett lehet észrevehető különbség...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.