Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1055) bepi81 válasza maj-viktor (#1053) üzenetére


bepi81
tag

Kb 5 éve regeltem az eBay-en is, az Ali-n valamivel később. Összesen van kb 150 vásárlásom. Árverés még nem volt, sikertelen üzlet (pl. nem érkezett meg a termék) is csak pár darab, de anyagilag mindig rendezve lett a végén. Ott van az is, persze, hogy minél tapasztaltabb, minél magasabb pozitív rátával rendelkező eladótól vásároljunk, de egyszer minden eladónak el kell kezdenie az üzletet. Ekkor vevőként természetes, hogy némi plusz bizalom szükséges, de az is védhető döntés, ha kihagyja az ilyen kezdő eladókat az ember. Én most belementem...
Van Aliexpress-es vásárló védő rendszer, eBay formára... egyelőre nincs okom, hogy ne bízzak az eladóban... :-)

A kamera: Nézd, ennyi pénzért nyilván nem várok tőle egy GoPro minőséget, de nem is annyiba kerül. Nem extrem sportra használnám, hanem csak poénnak, kíváncsiságból vettem. Ezzel együtt csak alkalmi használatban lesz. Ha megyünk nyaralni pl... Lehet, hogy bejön (értsd: megfeleő lesz a videók minősége), de lehet, hogy csalódást okoz majd. Ahogy a Youtube-on nézegettem, azért vállalható a képminősége. Hogy meddig lesz jó? Na, ez valóban kérdés.

Kíváncsi vagyok az összegfoglalóra, elolvasom, köszi, hogy felhívtad a figyelmemet rá.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.