Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4501) Akos96 válasza dodopek (#4500) üzenetére


Akos96
senior tag

Lehetséges probléma 1: Ha csatlakozol a sztalkerekhez, akkor kapásból mínusz, mert a frakció ellenségei. Max. újrakezded a játékot, gyorsan elhadarod a mocsaras küldetéseket és akkor csatlakozhatsz bármelyik frakcióhoz.
Lehetséges probléma 2: Amikor először mész a Szemétdombra, és nem vagy Sztalker, akkor megpróbálnak kirabolni. De ha az a pár embert lelövöd, még nem leszel teljesen mínuszban.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#4502) dodopek válasza Akos96 (#4501) üzenetére


dodopek
addikt

Hát, akkor mindenképp mindegy.Valerjan atya csapatában mozgok, úgyhogy mindenképp ellenségek.Nem baj,majd keresek egy jobb ruhát...

(#4503) dodopek


dodopek
addikt

Megint sziasztok!
a Szabadság bázisán van egy épület rész, ahol van egy rejtekhely.Az egész egy folyosó,ami kinyúlik a kerítésen, és valami tűz anomália kering benne. Oda hogy lehet bejutni?
Köszi!

(#4504) Akos96 válasza dodopek (#4503) üzenetére


Akos96
senior tag

Ki kell ugrani az egyik ablakon. :DDD Előtte azt hiszem valamilyen ládára fel kell ugrani, de nem vagyok benne biztos. De ott nagyon nagy a sugárzás, és sok az elektromos anomália, szóval ne a legalapabb ruhába menj.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#4505) emre válasza dodopek (#4503) üzenetére


emre
veterán

Itt a válasz ha jól sejtem

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#4506) dodopek válasza emre (#4505) üzenetére


dodopek
addikt

Köszönöm a válaszokat.Sewa ruhám van,majd jól felpakolok mindenféle gyógyszerekből... :)

(#4507) dodopek


dodopek
addikt

Úgy látszik, hogy most csak én játszom, mert senki más nem kérdez. :D
Csináltam egy baromságot.

SPOILER!!!!

Amikor a vörös erdőben eljutunk az Erdészhez, én a csapat stalkertől a kísérővel leléptem a szolgálat bázisára,mielőtt beszéltem volna Erdésszel.Most visszamentem szintén kísérővel, de a kapu zárva van, és egyszerűen nem tudok hova menni. Csinált már valaki ilyet? Hogy lehet bejutni újra a stalkerekhez?
Vagy kezdjem újra korábbról? (sokkal korábbról kellene :( )

(#4508) dodopek válasza Akos96 (#4489) üzenetére


dodopek
addikt

Akos96!
Fagy még a játék? Nekem is csinálta a szemétdombon.Az 1.5.10 patch megoldotta a gondot.
Ha zöldségesnél vetted a játékot, akkor a patch után nem fog működni!

(#4509) Grisam


Grisam
tag

Játssza még valaki a játékot? Mert nagyon kihalt ez a fórum. Tudna nekem valaki mondani jófajta modokat, amik hasonlítanak a SOC OL2.2 vagy OL2010es modra és esetleg magyarul is játszhatóak? Csak mert ugye az alap játék szinkronos.:)
Köszi előre is. :R

Utálom, ha valaki még annyi fáradtságot sem vesz, hogy válaszoljon a PÜ-re...

(#4510) emre válasza Grisam (#4509) üzenetére


emre
veterán

Nálam állandóan a gépen van.

OGSM Build 090809 direkt link
infó

Old Good Stalker 1.7 egy régebbi változat, ezt is szeretem

SMRTER Zona Apha (csak 4:3 képarányt támogat, de megéri kipróbálni. :U
SMRTER gameplay

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#4511) h8core válasza emre (#4510) üzenetére


h8core
csendes tag

Az első linken csak azt kell telepíteni amit letölt, mert az nagyon kevésnek tűnik? Milyen új fegyverek vannak ebben a modban, mert nagyon szeretem a Clear Sky-t, de már unalmasak azok a fegyverek, olyan jó lenne egy mod, amelyben a COP modokban lévő fegyverek vannak.
A SMRTER modot próbáltam, de a 4:3-as képaránnyal nem tudtam megbarátkozni :)

I have no business with the army, or the USS!

(#4512) Grisam válasza emre (#4510) üzenetére


Grisam
tag

Köszi. És ha ezeket felteszem, akkor továbbra is magyar esz a játék vagy angolra vált? Csak mert azért a szinkron jól jön.:) És még egy kérdés. Itt is egy rész után már nem lehet visszafordulni, vagy feloldották ezt a lezárást mint a SOC-ban az erőműnél?

Utálom, ha valaki még annyi fáradtságot sem vesz, hogy válaszoljon a PÜ-re...

(#4513) emre válasza h8core (#4511) üzenetére


emre
veterán

ott az infó link,
itt meg a mod direkt linkje, bocs az előző csak valami kieg volt.
bocs de nem nagyon emlékszek részletekre hogy milyen fegyverek vannak benne. :F

Pedig szerintem a SMRTER megéri a próbát, még így is. :K

Grisam

Amennyiben a magyar szinkronnal telepítetted akkor az megmarad. A feliratot meg vissza lehet varázsolni ha arra is szükséged van.
Valamelyik mod-nál vissza lehet jönni Limanszkból is 1-2 teleport segítségével, de ezt csak este tudom megnézni. Esetleg addig keress rá a fórumban.
Az old good stalker-nél meg kissé bugos volt a limanszki híd elfoglalása.
(A clear sky nem ment át a hídon, a darut elfoglaló zsoldosokkal meg fasírtban voltam :DDD )

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#4514) nemeth989


nemeth989
senior tag

Sziasztok.
Gondoltam felrakom a Clear Sky-t a gépemre, egy kis nosztalgiázás végett. Ekkor ért egy meglepetés valami rendszergazda jogosultságot kért. Mondom nincs probléma, beállítom a tulajdonságoknál a rendszergazda jogosultságot, de semmi ugyanazt írja ki. Oké következő lépés a család baromságot átállítottam 0-ra, semmi.
Itt megakadtam, valakinek van megoldása a rendszergazda jogosultságos cuccra?
Win7 ultimate, jah és eredeti Gyémánt kiadásos a progi.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#4515) nemeth989 válasza nemeth989 (#4514) üzenetére


nemeth989
senior tag

Közben megoldottam, fel kell rakni a 09-es magyar verziós patch-t, az megoldja ezt a problémát. Próbáltam még a 05-öset, de az sem volt jó.
Szóval, ha valakinek hasonló problémája lesz, annak a 09-es patch megoldja majd.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#4516) maszi99


maszi99
őstag

Én nem találok ilyen 09-es magyar verziós patch-t , mást meg nem akar tényleg elfogadni :O
Gondoltam nosztalgiázok a gyerekkel kicsit, és a Win7 kifogott ezen a játékon nálam is ugyan így, kérnék valakitől linket, esetleg más megoldást.
Előre is köszönjük: :R :R :R

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#4517) emre válasza maszi99 (#4516) üzenetére


emre
veterán

Akkor tedd fel a 10-est, mert a 9-es orosz verzsön [link]

De itt egy link arról is. [link]

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#4518) maszi99 válasza emre (#4517) üzenetére


maszi99
őstag

Köszi rendes vagy :R de nem engedi feltenni nekem, pedig mindkettőnké eredeti példány, de találtam mást amí segít [link] !!!! :K
Innen a TagesSetup_x64.exe letöltése után már el lehet indítani, csak új játékra kattintva kifagy (04-es verziót telepít kapásból), valszeg most kell 1 működő patch (09-es vagy 10-es).
működő 09-es patch !!! :Y nem röccenésmentesen, de elindult az új játékra kattintás után, egy pillanatra azért megakadt.
Játékban nem tudom milyen lesz a zökkenőmentesség, mert nem 1-2 órát akarunk eltölteni vele :))

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#4519) kekeeci


kekeeci
senior tag

Első végigjátszásomat csinálom (eddig elriasztott a mocsárbeli szaladj ide - szaladj oda), csak elakadtam. Yantar-nál mentés helyett kitesz az asztalra (bármilyen mentésnél). 1.5.10-es magyar verzió.
Van-e erre valami megoldás, járt-e már más is így?

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#4520) Medvelászló


Medvelászló
senior tag

Sziasztok!
Tudna valaki linkelni nekem magyarítást?Nézegettem a topikot de nem találtam vagy csak elkerültem? :F

(#4521) rétisün válasza Medvelászló (#4520) üzenetére


rétisün
veterán

mármint az alapjátékhoz? mert ahhoz sztem nincs is külön, elvégre magyarul (szinkron is és felirat is) jelent meg.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4522) Medvelászló válasza rétisün (#4521) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Igen az alaphoz,valahol van hozzá mert nekem megvolt de töröltem.

(#4523) Medvelászló válasza Medvelászló (#4522) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Valakinek valami ötlet magyarítással kapcsolatban?

(#4524) emre válasza Medvelászló (#4523) üzenetére


emre
veterán

aha, feltelepíted ismét :U :P

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#4525) Medvelászló válasza emre (#4524) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Na ezt most nem értem :Y miért telepítsem újra?

(#4526) emre válasza Medvelászló (#4525) üzenetére


emre
veterán

:DDD :DDD :DDD

töltöm fel a datára, ha kész adom a linket. ;)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#4527) Medvelászló válasza emre (#4526) üzenetére


Medvelászló
senior tag

ÓÓÓÓÓ,köszönöm szépen! :R :R
Egyszer elkezdtem évekkel ezelőtt de beuntam,úgy döntöttem,ma restart.Nézegettem a totyikot és kedvet kaptam mászkálni a mocsárban,szeretem ha nyakig sáros vagyok mint a disznók! :) :))

(#4528) Medvelászló válasza emre (#4526) üzenetére


Medvelászló
senior tag

nem lesz? :O

(#4529) emre válasza Medvelászló (#4528) üzenetére


emre
veterán

:))

mod: off

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#4530) Medvelászló válasza emre (#4529) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Már mennék aprítani! ;]

(#4531) emre válasza Medvelászló (#4530) üzenetére


emre
veterán

Tessék itt van :)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#4532) Medvelászló válasza emre (#4531) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Köszi!!!! :R Na most szépen leszedem és utána elszabadul a pokol!

(#4533) Medvelászló


Medvelászló
senior tag

Halihó!
Lenne 1 kérdésem az alapjátékkal kapcsolatban,nem lehet valahol árírni a max. súlyhatárt?Tudom nem éppen a legkorrektebb csalás de jól jönne. :))

(#4534) emre válasza Medvelászló (#4533) üzenetére


emre
veterán

De átlehet írni. :K

mod van fenn?

[link]

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#4535) Medvelászló válasza emre (#4534) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Nincs fent mod,az alappal nyomatom.Már keresgéltem fájlokat mint az O.L.2.2-nél de nem találtam amit át kellene írnom.Most megprószálom valamelyikkel.
Köszönöm neked Mr. Emre,látom te nagyon képben vagy! :R

(#4536) mttssz


mttssz
senior tag

Üdv!

Az lenne a kérdésem, hogy mi a legideálisabb patch a singleplayer játékhoz? Mert h a legfrissebbet (1.5.10) akkor nem tudok belépni az opciókba, és mikor új játékot kezdenék, a 'loading'-képernyő utáni intró végeztével a játék kifagy, és kilép a Windowsba.
Ha esetleg ez fontos, akkor 32 bites Windows7 Ultimate-t használok...

Előre is köszönöm:

MaTMaN

(#4537) Medvelászló


Medvelászló
senior tag

Akad valami jóféle mod a Clear Sky-hoz?Ami stabil és faxán műxik!

(#4538) D@k3 válasza lsc (#4028) üzenetére


D@k3
csendes tag

Nekem ugyan ezt csinálja Gainward Geforce550TI,Ram4gbDDR2,IntelQ8400 2.66

(#4539) Medvelászló válasza D@k3 (#4538) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Gyorsan reagáltál! :DDD Csak 2 év telt el azóta :))

(#4540) Medvelászló


Medvelászló
senior tag

Jó nagy szar ez a klír szkáj!A katonai raktáraktól vissza a szemétdombra utána agroprom stb...folyamatosan kifagynak a mentéseim ill kilép a játék.Nem tudom miért csinálja de szerettem volna befejezni ,még egyszer sem sikerült a végigjátszás.Most már nem is érdekel mert rájöttem hogy ez egy hatalmas rakás szar ami teli van hibával!Üzenem a készítőknek inkább szórakozzanak a super mario-val!

(#4541) kekeeci válasza Medvelászló (#4540) üzenetére


kekeeci
senior tag

Jó neked, hogy addig eljutottál, nekem mióta elértem Yantar-ba minden mentési kísérletemet CTD -val jutalmazza. Nem hinném, hogy lesz erőm újrakezdeni. :((( (A SoC -t és a CoP -ot már többször végigtoltam, ezzel ez volt az első - és lehet hogy utolsó - próbálkozásom.)

[ Szerkesztve ]

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#4542) Medvelászló válasza kekeeci (#4541) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Nekem a második kísérletem volt ez és az utolsó is.Olvastam a topikot,teljesen felcsigázott így elővettem másodszorra is de megint csalódás kerekedett felül és töröltem.Elég volt,nem akarok olyan gémmel játszani ami hibákkal van teli és amivel csak idegeskedik az ember.Én azért játszok hogy jól érezzem magam és nem azért hogy idegzsába legyek.

Kedvencek:SoC O.L.2.2 CoP Sgm 2.0 hatalmas gémek,csak ajánlani tudom.Az sgm mod-ot nem nagyon akartam feltenni mert az igazat megvallva az alap CoP nem nyerte el igazán a tetszésemet,nekem kicsit rövidnek tűnt,de ez a mod nagyon feltuningolja.Az O.L.2.2 számomra az isten,vagy 10 szer kijátszottam. :Y

A klír szkáj pedig nagy nulla,gagyi,bug halmaz.

[ Szerkesztve ]

(#4543) PeL válasza Medvelászló (#4542) üzenetére


PeL
addikt

Ezek nem tudom milyen problémák amikkel ti küzdtök én anno 1 vagy 2 CTD-t leszámítva végig tudtam vinni a játékot egy 3100+ Sempron + 1GB RAM + 64MB-os!!! Radeon 9500-on :D

(#4544) Misi 007 válasza PeL (#4543) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Nálam se voltak komolyabb gondok.
Soha egy olyan momentumra nem emlékszem ahol kilépett volna.
Persze voltak bugok amiket megosztottam itt veletek de azok voltak a SOC-ba is.

(#4545) kekeeci válasza Misi 007 (#4544) üzenetére


kekeeci
senior tag

PeL és Misi 007 - de jó nektek :R

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#4546) RetepNyaraB válasza kekeeci (#4545) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Megvettem tegnap a PlayOn! magyar szinkronos budget verzióját (olcsó volt, a francnak kellett volna a magyar szinkron).
A laptopon próbáltam ki, települt (angol nyelv, magyar felirat), betöltésnél a beállító főképernyőig oké, aztán játék töltésnél kiírja, hogy nincs lemez a meghajtóban, de két "mennymártovábbbazmegneszórakozzálvelem" kattintás után csak betölt. Aztán most feltettem a Complete modot (micsináljak, én szerettem a SoC-ben is), na és már nem tölt, hanem crash még a legelején (no disc stb.)
Van erre megoldás, vagy a laptop kavar be és hagyjam fenébe, legfeljebb majd ha PC közelben leszek akkor..?

lenovo y560 win7 64 bit
A SoC még röcc nélkül ment :(

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#4547) RetepNyaraB válasza RetepNyaraB (#4546) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Már nem szerkeszthető, bocs...

tehát az én verzióm 1.5.04, a legfrissebb meg az 1.5.10
Ennél a játéknál a legfrissebb patch tartalmazza a közbülsőket, vagy egyesével kell felpeccselni? Hátha megoldaná a gondot...

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#4548) PeL válasza RetepNyaraB (#4547) üzenetére


PeL
addikt

elég az 1.5.10-est feltenni, benne vannak az előzők. Ha úgy sem indul próbáld a kompatibilitást WinXP-re rakni, bár úgy gondolom ha a SHOC megy Win7 x64 alatt akkor a Clear Skynak is mennie kéne

(#4549) RetepNyaraB válasza PeL (#4548) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Egen, köszi, meg is oldódott :K

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#4550) jaje112


jaje112
csendes tag

nekem az 1.6 os pach van meg minnden fain a tábornoktol megkaptam a flas drivet a jármüraktárnál csak a 3 dik drive nincsen meg ami a vándornáál van az adja oda farkastol kapsz egy küldit és az hogy seggits neki.
NA mind 1 vannak a fosztogatok belépek hozzájuk minden simán megy balról a szolgálat felürröl a bolhapiac állandóan jönnek a stalkerek allurrol is még jóhogy a freedomosolk jobbrol zöldek
JA és az imént emlittettem hogy 1.6 os pach minden jo télleg de valamiért nem engedi belépek fosztogatokhoz megkapom 5000RU gránátot belépek a szabadokhoz ott is megkapom a frakcio cuccokat viszont ha ujra belépej a fosztogatokhoz akko semmit nem kapok már ebböl szoktam meggazdagodni hogy ide oda lépkedek eggyikböl a másikba és eddig mindvégig megkaptam ujra és ujra de most nem
Ediig az 1.5 pach el toltam de letöröltem a játékot ujra letöltöttem és ez az 1.6 pach van és ha rakom fel az 15 akkor nemindul el kénytelen vok ferrakni az 1.6 os ÖTLET???
ja igen és telepitésnél minden zöld csak az op rendszer piros mert nem támogatja pedig win 7 ultimatem van

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.