Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4451) maszi99 válasza emre (#4450) üzenetére


maszi99
őstag

Találó a nick-ed, és a híred is hozzá ;]
Semmi gond, később még biztosan összefutunk, mellesleg megegyező a filmről a gondolatmenetünk :))

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#4452) Vladi válasza maszi99 (#4447) üzenetére


Vladi
nagyúr

Minőségi romlástól én nem tartok. Ebben a játékban már így is annyi ötlet, meg lehetőség van, hogy elképesztő. :C

Megasztán, pont az ukránok, oroszok ne tudnának egy elborult történetet összekovácsolni? Ez nem Hollywood. :P

Egyébként az agyatlan lövöldözéstől elég messze áll. Én úgy általában 10 óra játékból 9-ben csak szüttyögök a zónában, pár mutánst elkergetek és annyi. :))

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#4453) maszi99 válasza Vladi (#4452) üzenetére


maszi99
őstag

Szerencsére tényleg messze áll az agyatlan lövöldözős játékoktól ez :C
Ami nálam viszi a pálmát ebben a játékban az a relikviák begyűjtése (akárki is találta ki az 1 zseni) :))
Mindet begyűjtöttem (a leglehetetlenebb helyekről is) :Y
Sokaknak nem tetszik a vége, de kérdem én, hogyan végezzük mindannyian :F
Nagyon jól ki van ez találva, alig várom már a folytatást :K
Az az igazság, hogy végeztem a Witcher 2-vel (párszor lenyomtam), és kissé unatkozom.
Nézegetem a polcon a játékaim, mi tudna lekötni, és nagyon ez a játék piszkálja a csőrömet, mert a megjelenése napján már megvettem, és vagy majd fél évig lekötött.
Pláne így a 2. rész fényében meg pláne :))
Szebb jövőt uram: :R :R :R

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#4454) capulet75


capulet75
addikt

EZ MI?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#4455) maszi99 válasza capulet75 (#4454) üzenetére


maszi99
őstag

Egyre több a részlet jelenik meg a játékból, és ez tetszik :))
Amit látunk úgy sem végleges, kiadásig még csiszolnak rajta, hajrá oroszok mutassátok csak meg, hogyan kell akciójátékot készíteni :C

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#4456) capulet75 válasza maszi99 (#4455) üzenetére


capulet75
addikt

Ez a S2?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#4457) emre válasza capulet75 (#4456) üzenetére


emre
veterán

Ez még nem a Stalker2. :N

A Crysis motorjára épülő Stalker mod
bővebb info magyarul

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#4458) capulet75


capulet75
addikt

Zsíros. ;] Mikor lehet evvel játszani?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#4459) maszi99 válasza emre (#4457) üzenetére


maszi99
őstag

Azt gondoltam, hogy valami mod lehet, mert pálmafás részeket nem látni a Stalker-ben.
Az eleje meg totál Crysis, de nagyon ötletes :C

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#4460) Akos96 válasza emre (#4457) üzenetére


Akos96
senior tag

Amikor a vérszopó nanosuit módján álcázza magát, ott azért felnevettem. :D Amúgy jól néz ki.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#4461) Vladi válasza maszi99 (#4453) üzenetére


Vladi
nagyúr

Jah ez clear sky topik. Akkor láss hozzá a call of pripyathoz. Az még jobban fog tetszeni, mert sok kis munkát lehet csinálni, szerintem ott lehet legjobban fejleszteni. :K

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#4462) maszi99 válasza Vladi (#4461) üzenetére


maszi99
őstag

Kissé már összefolynak itt a dolgok való igaz, a pripyat-ban is mocorogtam de ezt vittem végig, és a legelső része sem kutya a rengeteg mod-dal :K

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#4463) maszi99


maszi99
őstag

HAHÓÓÓ nem akar valaki STALKER 2 topikot nyitni !!! :U (csak kérdem)

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#4464) emre válasza maszi99 (#4463) üzenetére


emre
veterán

HAHÓ, majd jövőre ;] :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#4465) maszi99 válasza emre (#4464) üzenetére


maszi99
őstag

Na azt megnézném, hogy éppen te nyitod ;] :DDD

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#4466) milan18


milan18
aktív tag

Már lehetne nyitni egy stalker 2 topikot van már egy pár infó és egy helyen gyűlne:P

(#4467) hajbel


hajbel
addikt

Sziasztok! Tudna valaki küldeni egy linket a magyar szinkronhoz? Angol nyelvű Clear Sky-om van és sehol sem találom a magyar szinkront.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#4468) emre válasza hajbel (#4467) üzenetére


emre
veterán

Azt így hirtelen nem, de meló után megnézem mekkora állományról van szó.
Ha megoldható a dolog és kapok egy e-mail címet átküldöm .

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#4469) hajbel válasza emre (#4468) üzenetére


hajbel
addikt

Kösz, de kb. 370 mega, úgyhogy azt uploadolnád egy ideig. Ki van íva dvd-re, de az sérült :( Egyébként hajbel@msn.com

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#4470) emre válasza hajbel (#4469) üzenetére


emre
veterán

Feltöltöttem a DATA.HU-ra azt az állományt amit találtam. Remélem jó lesz.
A winrar nálam hibát jelez kicsomagoláskor, de 7zip-el a teszt és a kicsomagolás is hibamentes.

Itt a link:

S.T.A.L.K.E.R Clear Sky HUN.7z

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#4471) hajbel válasza emre (#4470) üzenetére


hajbel
addikt

Ezer hála és köszönet! Töltöm. Remélem, jó lesz.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#4472) milan18


milan18
aktív tag

Mi értelme a magyar gyerekhangú szinkronak?:D Orosz nyelven magyar feliratal kell tolni úgy a zsír:D

(#4473) hajbel válasza milan18 (#4472) üzenetére


hajbel
addikt

Ennek három oka is van. Először is, vizsgaidőszak előtt állok, és olvasva lassabb, energiaigényesebb a szövegértés. A másik pedig, hogy nagyon jókat olvastam a szinkronról. A harmadik pedig, hogy ha már Emre volt olyan rendes és megkereste/feltöltötte/letesztelte nekem, már csak elvből is szinkronnal játszom végig. :D Ha lesz olyan jó a játék, másodszori végigjátszás alkalmával zsnyzsny nyelven tolom majd. :)

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#4474) maszi99 válasza milan18 (#4472) üzenetére


maszi99
őstag

Ebben tökéletesen 1-et értek veled, már csak a feeling miatt is :))
Mellesleg hajbel-nek így tetszik akkor áldásom rá, mi csak jót akartunk :K
"nagyon jókat olvastam a szinkronról." ez a része meg különösen tetszett :C , valaki nagyon rászedte szegényt ;]
Na mind 1, hamar rájön ő magától is :R :R :R

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#4475) hajbel válasza emre (#4470) üzenetére


hajbel
addikt

Sikerült! Nekem 7zip és winzip is hibásnak talált egy file-t, de szerencsére a sérült DVD-ről sikerült átmásolnom azt a filet (szerencsére azon ritka fileok között volt, amelyek nem hibásak). Mégegyszer nagyon kösz!

maszi99: Ó szegény én... Csalódottságomat szerencsére kompenzálja a tudat, hogy Neked nincs annál nagyobb problémád, minthogy valaki hazánk fiainak gyermeteg hanjával sztalkerezik. ;]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#4476) capulet75


capulet75
addikt

A szinkron iszonyat! Első öt perces röhögés után villámgyorsan átváltottam feliratra.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#4477) Akos96


Akos96
senior tag

Ha a játék fel van telepítve, akkor át tudok váltani valahogy a magyar szinkronról oroszra/angolra, vagy újra kell rakni a játékot? És ha igen, hol?

[ Szerkesztve ]

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#4478) Akos96


Akos96
senior tag

Találkozott a játékban valaki azzal a katonával, aki magányosan gubbasztott Szidorovicstól Észak-Nyugatra, az alagútban? Nem tudom mi a neve, a játék elején találkozunk vele, kiabálja, hogy ne lőjjük le. Ha megvédjük a sztalkerektől, ad egy küldetést, amiben az egyik társa PDA-ját kell megkeresnünk. A PDA a vasúti töltéstől Nyugatra van, a sínek végén, a Kordon legszélén, egy beomlott alagút mellett/előtt. Viszont amikor közel megyek hozzá, egy teleportáló-anomália (amit nem jelez ki semmi) hátradob 3 métert, és nem tudok a PDA-hoz férkőzni. Valakinek sikerült?

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#4479) rétisün válasza Akos96 (#4478) üzenetére


rétisün
veterán

ilyen mintha az alap stalkerben (is) lett volna :F

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4480) Akos96 válasza rétisün (#4479) üzenetére


Akos96
senior tag

Hmm, tényleg. Megnézem ott is, lehet, csak egy bug.
Hiba van a mátrixban, mindig lefagy a játék, mikor kimennék a bunkerből. De úgy emlékszem, mintha sztalkerek ülnének a tűznék az SoC-ben.

[ Szerkesztve ]

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#4481) rétisün válasza Akos96 (#4480) üzenetére


rétisün
veterán

ha jól emlékszem, valami hadsereges figura, aki ott van az alagútban. fegyvert kér, hogy bosszút álljon, de ha adsz neki, rádtámad....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4482) Akos96 válasza rétisün (#4481) üzenetére


Akos96
senior tag

A Clear Sky-ban nem adsz neki fegyvert, ottmarad fegyvertelenül, és ha nem ölöd meg a sztalkereket a hídon, lelövik, és buktad a küldetést.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#4483) marked one94 válasza Akos96 (#4478) üzenetére


marked one94
őstag

Kordon közepén van a leomlott híd ahol az alap stalkerben katonák vannak CSben meg stalkerek. Ha oda mész akkor az egyiktől megtudod kérdezni hogy mi a fene van a híd tetején valami anomália ami a szemetet dobják. Na abba bele kell menned, ugranod és az át teleportál a halott katonához akitől elveszed a PDA és oda adod a alagútban lévőnek.

You'll Never Walk Alone

(#4484) Akos96 válasza marked one94 (#4483) üzenetére


Akos96
senior tag

És tényleg, köszönöm. :B

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#4485) marked one94 válasza Akos96 (#4484) üzenetére


marked one94
őstag

Nincs mit, emlékszem mikor én megláttam a katonát az alagútba gondolkozás nélkül lelőtem :DDD

You'll Never Walk Alone

(#4486) Akos96 válasza marked one94 (#4485) üzenetére


Akos96
senior tag

Először én is, de miután elolvastam a feliratot (előbb kiírta, mint ahogy mondta) betöltöttem újra. Aztán alig kattintottam a küldetés elfogadása gombra, az egyik sztalker kapásból lelőtte. :D

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#4487) hajbel


hajbel
addikt

Valaki játszotta Complete mod-al? Most tartok ott, hogy visszamentem az ingoványba a jutalomért, de a kapott FT 200M-nek nincs textúrája. Mit csináljak? Ha letöltöm a bemásolós verziót az segíthet?

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#4488) Akos96


Akos96
senior tag

Mostanában (ma, miután a Sötétvölgybe érkeztem, de ez nem hiszem, hogy fontos) a játék olyat csinál, hogy egyszerűen kilép. Játszok, és hirtelen az asztalon találom magam. Volt már valakinek ilyenje? Eddig nem volt ilyen probléma, végig tudtam játszani a játékot-e nélkül.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#4489) Akos96 válasza Akos96 (#4488) üzenetére


Akos96
senior tag

Ha egy Vörös-erdő béli (korábbi) mentést töltök be, nem fagy le a játék, mint ahogy másik mapon se.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#4490) kompotot


kompotot
csendes tag

hay all ha valaki esetleg tudna segiteni megkoszonnem mert elakadtam stalker clear sky smrter mod az elso palya to the swamps gray needs information about kevlar body armor! de hat nemtalalom sehol se igy meghat nemtudom tovabbfejleszteni a ruhat pffffffff valaszokat elore is thx.

إذا كنت لا تعرف أن تجد بها

(#4491) _Sanci_


_Sanci_
csendes tag

Amikor először megyek át kordonba(az északi átjárón), akkor a töltés közelében lévő sztalkerek nem látnak szívesen, ha közelebb megyek tüzet nyitnak. Mit ronthattam el? :F

(#4492) mttssz válasza _Sanci_ (#4491) üzenetére


mttssz
senior tag

Semmit, azok mindenkire lőnek. A megoldásra már nem emlékszem, de azt hiszem ki kell őket kerülni valahogy...

(#4493) Akos96 válasza _Sanci_ (#4491) üzenetére


Akos96
senior tag

Szerintem először kell beszélni Szidoroviccsal (kereskedő a zöldfülű táborban) aki ad egy feladatot a töltés másik oldalán. Utána nyugodtan átmehetsz. :)

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#4494) Scholes9 válasza _Sanci_ (#4491) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én csak simán elfutottam :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#4495) dodopek


dodopek
addikt

Nem észak felől kell először menni a kordonba, hanem a szidorovicstól nem messze lévő katonai helyőrségnél kell átrohanni.Utána már mindegy merről mégy, de először asszem mindenképp onnan kell.A vezető is arra visz....

(#4496) dodopek


dodopek
addikt

NNNNNa....
Szólok minden kezdő stalkernek, hogy amikor átér a kordonba, elfogadja Szidorovicstól a találd meg a táskát az infóért küldetést, és elindul a stalker táborba,nehogy hanyat homlok rohanjon a buszmegállónál lévő csatába, mert ha akkor felhenteli a hadfiakat, akkor nem tudja megcsinálni a küldetést.Nem foglalkozni a segélykéréssel, elmenni a parancsnokhoz, és csak na kötelező körök után beszállni a csatába...
Nehogy úgy járjatok mint én...
Dodo

(#4497) Revanor


Revanor
csendes tag

Sziasztok!
Nem olvastam végig az összes kommentet ez igaz, de ctrl+f alapján úgy tűnik még senki nem vetette föl ezt a problémát...
Ahogy olvastam egy-két kommentet, látszik, hogy vannak itt komoly hozzáértő emberek, akik értenek a dologhoz, úgyhogy nekik valószínűleg (remélem) egész gyermekded lesz a problémám. :D

Szóval Stalker Clear Skyról van szó, minden szépen simán megy, 1.5.0.8-as verzió.
Ahogy elérek agropromba, úgy tűnik van egy régió, ahol a játék egyszerűen összeomlik.
Agroprom nagyobbik részével semmi baj, de amint a semleges stalkerek bázisa felé közeledem, összeomlik a játék xrEngine.exe caused BREAKPOINT in module C:\\blablabla S.T.A.L.K.E.R. - Clear Sky \bin\xrCore.dll at 0023:006BB8D4, xr Debug::backend ()+164byte(s) nevű hibával.

Az egész kb a lerobbant busz körül kezdődik és szinte egy szabályos kör alakú területet érint. Ha erre a területre bemegyek, összeomlik az egész.

Letöltöttem a legújabb drivert a videó kártyámhoz, az a csoda történt, hogy nem omlott össze a játék, viszont nem tudtam kinyitni egyetlen ládikát (loot) sem, úgyhogy én balga úgy döntöttem, hogy kilépek és választ keresek. Csak olyan választ találtam (azt is egyedül az összeomláshoz kapcsolódóan), hogy az fsgame.ltx fájlban kell egy "false"-t átírni truera. Én ezt meg is tettem, mikor azonban ismét elindítottam a játékot, az ugyanúgy összeomlott az agropromi szabad stalker bázisnál... vissza változtattam tehát az fsgame fájlt az eredetire, de így is összeomlott a játék. Van egy olyan érzésem, hogy ha nem csinálok semmit, csak egyszerűen kilépek a játékból meg újra belépek, akkor is ugyanúgy összeomlott volna a játék... na mindegy, találtam egy fájlt ami elvileg kiküszöböli az összeomlást, ahogy olvastam ez a jantarba való átkelésnél föllépő összeomlást orvosolja (nekem szerencsére eddig ez még nem fordult elő) beraktam a megfelelő helyre a fájlt, de a játék még mindíg összeomlik az agproromi bázisnál.
Ahogy emlékszem a bázist mindig is a szabad stalkerek uralták, úgyhogy elvileg a banditák meg a többi söpredék spawnolását gátló kis modom nem befolyásolja a dolgot mert nincsen valami különleges film vagy küldetés ami egy hatalmas banditatámadásról szólna. Próbáltam már úgy is, hogy töröltem a modot, de ugyanúgy összeomlott, egyedül azt nem próbáltam még, hogy eleve úgy megyek első alkalommal agropromba hogy nincs meg a mod...

Szóval erre az agropromi összeomlása keresek választ, már azt se bánom ha a lootot nem tudom összeszedni, csak a történettel haladhassak... :W :W

(#4498) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!
Ha teljesen nem barátaim a fosztogatók,mármint maxi ellenségek, akkor nem is lehet már ezen változtatni? A sewa ruha miatt nem lenne hátrány...
Köszi!

(#4499) Akos96 válasza dodopek (#4498) üzenetére


Akos96
senior tag

Hát szerintem nem, mivel kicsináltad a bázisukat és megölted a fontos személyeket. Ha nem, akkor még lehetséges, de én nem jöttem rá, hogyan kell.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#4500) dodopek válasza Akos96 (#4499) üzenetére


dodopek
addikt

Szerintem is bukó.Bár van egy olyan mentésem,ahol először érek a szemétdombra, de már ott is totál mínuszban vagyok.Valszeg a kordon béli incidenseink miatt....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.