Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4201) proci985 válasza Lauda (#4200) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

:DDD

mondjuk szerintem 4000 lőszerrel a játékon végig lehetne menni, nem hogy 12kval:DDD. én SoCban a pripyat-cnpp körre szoktam olyan 500nato+300x9.39el menni (meg mellé olyan 5+5+5 eu csomag), és az is elég szokott lenni bőven. CSben a legtöbb skuló talán a Red Forest/Army Warehouse, illetve Limansk/Hospital körre kell.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#4202) Lauda válasza proci985 (#4201) üzenetére


Lauda
félisten

4000-el siman szerintem. :DDD Nalam is a limanszki reszen fogyott sok, foleg a hidnal, illetve a korhazban, azok kemeny ellenfelek. Ja es tenyleg a katonai telep, az is durva, voros erdo nem volt olyan veszes. ;)

[ Szerkesztve ]

(#4203) Vladi válasza proci985 (#4201) üzenetére


Vladi
nagyúr

4000 lőszer?? Az lófütty. Én sima portyán vágok el 3-500 skulót.
Jó hát gyakran "kötnek belém." :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#4204) proci985 válasza Lauda (#4202) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

vörös erdőben bloodsuckerek masteren rondák, és van belőlük pár. a végtelenítődő protect stalker mission is eszi a skulót. meg ott a pseudogiant, abba is kell 3-4 tár. annyival normál esetben egy kötegnyi banditát ki tudok irtani:D magában még nem is lenne a dolog veszélyes, de utánna jön a find compass, army warehouse, sniperkedés, és utánna lehet megint elmenni lőszerért. mindez jobb esetben egy Seva suitban, AKval, mert ott még nincs jobb.

nekem ott olyan érzésem volt, hogy mintha kivágták volna Bart a kör közepéről

Limansk meg urban warzone kb, viszont van Military suit, exo és GP37. úgy mindjárt kevesebb lőszer kell:)

Vladi: a végigjátszás alatt azt éretettem, hogy az ember célirányosan megy CNPPbe:) portya alatt tényleg sok lőszer megy el.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#4205) rétisün


rétisün
veterán

most értem el addog, hogy kicsit a clear sky-al is játszak.
limanszkban vagyok, és nagyon nem tetszik...olyan, mint valami call of duty másolat. pont az tetszett eddig a stalkerekben, hogy nem az a tucat darálós fps, erre most beletesznek egy ilyen részt. :(((

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4206) Lauda válasza proci985 (#4204) üzenetére


Lauda
félisten

A voros erdobe en ejszaka erkeztem es a szobaban is be volt sotetitve, csak egy kicsi lampa egett. Meg amugy is full be voltam mar parazva. Loszer es ruha hianyom nem volt, a mar emlitett dolgok miatt :DDD , de annyira paraztam, hogy ki kellett lepnem a jatekbol es neteznem egy orat, hogy megnyugodjak. :DDD

(#4205) rétisün A limanszki hidra gondolsz? Hat az eleg kemeny, csak szimpla irtas az egesz. Utana sniperkedni kell, az nem rossz, meg lesz mas is, de nem arulkodok. ;) :))

[ Szerkesztve ]

(#4207) rétisün válasza Lauda (#4206) üzenetére


rétisün
veterán

már benn vagyok a városban, de még az elején vagyok.....most valami csatornánál járok, ahol egy géppuskást kell kicsinálni.
lehet, hogy csak azért nem tetszik hirtelen ez a rész, mert eddig a SoC-ban kóvályogtam, aztán hirtelen furcsa lett, hogy nem mehetek amerre kedvem tartja :))

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4208) Lauda válasza rétisün (#4207) üzenetére


Lauda
félisten

Limanszk eleg gaz ebbol a szempontbol, teljesen meg van hatarozva az utad, nincs kovalygas semerre. :(

(#4209) proci985 válasza Lauda (#4206) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ó, én alapvetően nem szoktam rettegni (kivéve az első bloodsucker még a csatornában az SoCben), alapvetően megtanultam, hogy ami vérzik, az kilőhető, ami meg nem vérzik -Alma Fearből -, az amúgy sem tud megölni, mert nem lehetne végigvinni a játékot:D

viszont, nekem ott még AKm volt, és egy upgradeletlen Sevam. vagy egy upgradelt stalker suitom. masteren. nem volt vicces, korántsem:D

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#4210) rétisün válasza Lauda (#4208) üzenetére


rétisün
veterán

limanszkban, ahol át kell jutni az építkezésen, ott ilyen végtelen számú monolitos jön elő szépen sorban?
10 évvel ezelőtti játékoknál volt szokás, hogy ha megálltál egy helyen, akkor csak jöttek, jöttek az ellenfelek számolatlanul.....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4211) Lauda válasza proci985 (#4209) üzenetére


Lauda
félisten

Annyira en sem, csak mikor mar nyomod orak ota es mindig feljebb spanolod magad, uatan meg bemesz a voros erdobe es neked ugrik a cucc. :Y Kb 10 masodpercenkent neztem magam moge, hogy nincs-e ott valaki, pedig egyedul voltam itthon. :DDD Na mondom itt volt eleg, 1 ora szunet es nyomtam tovabb.

(#4210) rétisün Nem emlekszem pontosan melyik lehet az. Van egy nagyon kemeny resz, mikor at kell menni a hidon es a tuloldalon egy hazbol/annak kornyezetebol lonek a monolitok mint az allat. Ha ott vagy, akkor lojed csak oket, mert elfogynak, de nehez ugy lesz.

(#4212) rétisün válasza Lauda (#4211) üzenetére


rétisün
veterán

azon már túl vagyok, ez már a limanszki rész végefelé van, a téranomáliák után. egy félig kész panelház(?)nál volt, de közben elértem a kórházba, szóval kiderült, hogy azért nem végtelen monolitos van :N

az volt a legjobb, hogy késő este értem oda, mivel nem akartam sötétben lődözni, aludtam egyet a legnagyobb csata kellős közepén. :DDD aztán reggel még vártam eg kicsit, hogy kivilágosodjon, és agyonlövöldöztem a maradékot :))

a rossz viszont, hogy bár van a clear sky-osok között aki javítja a felszerelést, nem nagyon van pénzem kifizetni :(

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4213) Lauda válasza rétisün (#4212) üzenetére


Lauda
félisten

Jaja, megvan, amikor mesz fel a lepcson es mar toljak a granatokat, nagyon durva az a resz is. :D

A korhaz is copoka rendesen, keves toltennyel meg ruhaval ne indulj neki. Penzt tudsz csinalni barmennyit, mi van veled? :DDD

(#4214) Medvelászló


Medvelászló
senior tag

Helló mindeki!
Lenne némi problémám-múlt héten fel telepítettem ismét a gémet azt gyorsan meg is szabadultam tőle mert a gépem blokkolja az illesztő programot instabilitási gondok miatt de letörlés után is fent áll még ez a probléma. :W Valaki tudja hogyan tudnám letörölni ezt az illesztő progit,esetleg ha rátelepítek 1 újat akkor megszűnik-e a probléma?? :Fnetán 1 linket küldeni honnét tudnék leszedni 1-et
Win 7-32 bit-es op rendszer
köcce s helpet előre is :R

(#4215) Lauda válasza Medvelászló (#4214) üzenetére


Lauda
félisten

Milyen illesztoprogram ez? :F

(#4216) rétisün válasza Lauda (#4215) üzenetére


rétisün
veterán

szerintem a másolásvédelem.....nálam a SoC-nál kérdezett rá első indításnál, engedélyeztem neki, aztán ment gond nélkül.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4217) Lauda válasza rétisün (#4216) üzenetére


Lauda
félisten

Elofordulhat. Nekem eloszor el se indult az eredeti cs, meg kellett hagnom masik exe-vel. :U

(#4218) Medvelászló válasza Lauda (#4215) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Játékban lévő.

(#4219) Lauda válasza Medvelászló (#4218) üzenetére


Lauda
félisten

Nagyon pontos info, ezzel lehet mit kezdeni.

(#4220) rétisün válasza Medvelászló (#4218) üzenetére


rétisün
veterán

csinálhatnál egy screenshotot a hibaüzenetről.....vagy most nincs is feltelepítve a játék?

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4221) Lauda válasza rétisün (#4220) üzenetére


Lauda
félisten

Na hogy alsz a korhazzal? :D

(#4222) rétisün válasza Lauda (#4221) üzenetére


rétisün
veterán

most értem át az erőműbe :)) ma ennyi, holnap (gondolom) a végére is érek. stalker fokozaton nyomom, ezzel még elboldogulok.... :B

aztán ha végeztem, megnézem ezt "élőben". nem állok neki még egyszer, előbb a SoC-ot akarom végigvinni, a jó befejezéssel.

arra azért kiváncsi lennék, hogy azok az ellenfelek, akiknél 15-30 lőszert találok, miután elintéztem őket, meddig lőnének még rám, ha nem lövöm le őket :DD

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4223) Lauda válasza rétisün (#4222) üzenetére


Lauda
félisten

Na azt en nem tudtam megcsinalni, bebugzott a game, de nem baj, tulajdonkeppen nem mulasztottam semmit.

Ez az ellenfeles gondolat tenyleg jo, szerintem lonek 1 oraig, holott alig van naluk skulo. :DDD :)

(#4224) Silenzio


Silenzio
addikt

Nem értem ezt a játékot. A legújabb patch van fent. Ha megérkezem Garbage-ra, természetesen ki akarnak rabolni. A probléma, hogy MINDIG ki akarnak rabolni, akárhány bandita csapattal találkozom. Rájöttem, hogy nem kötelező nekik engedelmeskednem, ugyanis ilyenkor két dolog történhet: vagy elordítják magukat, hogy DROP HIM!, előkapják a fegyverüket, és nem történik semmi, vagy lőni is kezdenek. Eddig 6x raboltak ki. Nem kell átmennem másik helyszínre, elég egy csapat banditához közelítenem, hogy kiraboljanak. Eddig 6 küldetést csináltam meg nekik, ebből 3 bázisvédelmet. Meg is jutalmaztak annak rendje s módja szerint, mégis mindig kirabolnak. Zöldre az istennek nem akarnak váltani, több küldetést se adnak. Ha már itt tartunk, miért van az, hogy 10 emberből 9, ha megkérdezem, segíthetek-e, azt mondja: nemtucc?

Valaki találkozott már a fent említettel?

Tele van remek ötlettel ez a játék, csak játszani pocsék élmény vele. Ez nagyon nagy öngól, remélem a Pripjaty jobb.

P.S.: ha lőnek rád, az az adott járőrre vonatkozik. Ha nem lősz vissza, nem romlik a reputációd a frakciónál. Ha el tudsz menekülni "igazoltatásnál", nem történik semmi. Ez pozitív, hiszen nem kell hagynod magad kiraboltatni, mégsem leszel a banditák ellensége. A játék ennek ellenére egy fos.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#4225) rétisün válasza Silenzio (#4224) üzenetére


rétisün
veterán

a szeméttelepen a banditákhoz csatlakozáshoz egy yoga nevű fickó ad küldetéseket, benn az épületben. (öld meg ezt, intézd el azt....) csak a banditáknál tudod maxra fejleszteni a seva ruhát.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4226) rétisün válasza Lauda (#4223) üzenetére


rétisün
veterán

nálam működött a dolog, bár tulajdonképpen semmi extra, egy gravi relikvia van benn....

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4227) Lauda válasza rétisün (#4226) üzenetére


Lauda
félisten

Az eromuves resz bugzott be, itt meg nem jartam ahol mutatod. ;)

(#4228) Silenzio válasza rétisün (#4225) üzenetére


Silenzio
addikt

Na egen, de ez nem válasz a kérdésre. :) Miért rabolnak ki mindig, ha közel érek hozzájuk, akkor is, ha nincs nálam egy fillér sem. :D

Amúgy észrevettem, hogy a Kordon felől állomásozó banditáknak semmi közük nincs a gyárépületben székelő, Yogás banditákhoz. Ergo, ha elslisszolsz előlük, sőt, ha megölöd őket, még mindig haverkodhatsz a banditákkal, így megúszod a rablást is. Ki is próbáltam, nálam működött.

Most épp barátok lettünk a nyomikkal, de a határ menti outpostoknál lévő banditák megmaradtak sárgának.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#4229) Silenzio válasza rétisün (#4225) üzenetére


Silenzio
addikt

Másrészt nem csatlakozni akarok hozzájuk, csak azt akarom, hogy baráti státuszban legyenek. Megtörtént. Sajnos a többi banditát nem értesítették (a pálya szélein lévő srácokat), ezért továbbra is tüzet nyitnak rám, ha nem adok lóvét. Nem lőttem vissza, ennek ellenére csökkent a reputációm a banditáknál, és megint sárgák. Sőt, Yoga többé nem hajlandó küldetést adni. Tehát meg nem ölnek, ha odamegyek, de csatlakozni pl. nem tudok többé hozzájuk.

Egy biztos, jóval bonyolultabb a frakciók kezelése a játékban, mint ahogy itt sokan állítottátok. A fórum hozzászólásait átfutva, sokan hetet-havat összehordtak az elmúlt két évben. :)

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#4230) rétisün válasza Silenzio (#4229) üzenetére


rétisün
veterán

pedig ha legközelkebb újrakezdem, én is úgy akarom megcsinálni, hogy összehaverkodok velük, bár ezek alapján csak az épületben lévőkkel (yoga és kompániája) lehet valamennyire jóban lenni....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4231) rétisün válasza Lauda (#4227) üzenetére


rétisün
veterán

most bogarászom a térképet, rajta van ez a barlang is, még a kerítésen lévő lyuk is jelölve van :D

az erőműben meg én bugzottam be (de szép szó :DDD ) nem tudom időben megszüntetni strelok védelmét......asszem újra kell kezdenem az erőműves részt.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4232) Silenzio válasza rétisün (#4230) üzenetére


Silenzio
addikt

Igen, de a lényeg, hogy nem könnyen rágnak be rád, még akkor sem, ha ritkítod a banditákat. :) Viszont a garbage roncstemetőjében fészkelőket ha megtámadod a lonerekkel, valszeg zabosak lesznek. Ezt még nem próbáltam ki, de majd csekkolom, mi történik.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#4233) Lauda válasza rétisün (#4231) üzenetére


Lauda
félisten

En is sokat kinlodtam vele. Vagy a vedelmet nem tudtam megszuntetni, vagy mas gond volt, aztan jott ez:[link] :DD

(#4234) rétisün válasza Lauda (#4233) üzenetére


rétisün
veterán

én is nézegettem a videokat, ott is lent van strelok a földön, de sikerül kicsinálni....pl. ebben is.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4235) Lauda válasza rétisün (#4234) üzenetére


Lauda
félisten

Latod mennyire bugos a cucc, en hiaba lottem, allta a sarat fel oran keresztul is. :D

[ Szerkesztve ]

(#4236) Silenzio válasza Lauda (#4233) üzenetére


Silenzio
addikt

Nem lehet, hogy a magyar kiadás miatt ilyen fos? Sok ilyen játékról hallottam, pl. Fallout 3 GOTY; Gothic 4...

Én Dark Valley-nél járok, de egy buggal sem találkoztam még. Leszámítva azt, hogy vagy 8x kiraboltak. :D De sztem még ez sem bug, csak egy logikai érdekesség. Anno írta valaki, hogy a cuccokat többért kapod, mint amibe névleg kerülnek. Ez sem bug, hanem a játékrendszer sajátossága, amivel arra ösztönöznek, ne megvedd, hanem megtaláld.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#4237) rétisün válasza Silenzio (#4236) üzenetére


rétisün
veterán

ha ott rabolnak ki, amikor agropromból mész át a szeméttelepre (vagy vissza) ott simán el lehet menni/futni mellettük, nem kell velük foglalkozni :N
először én is leálltam lövöldözni, aztán rájöttem fölösleges.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4238) Lauda válasza Silenzio (#4236) üzenetére


Lauda
félisten

Nem tudom, szerintem nem. En mondjuk nem futottam bele tobb kirablasba, mint az a ketto, amit mindenkeppen elszenvedsz, mert aki belemkotott azt pofan lottem. :D

De probald ki, szedd le es telepitsd fel masik nyelvel. :F

[ Szerkesztve ]

(#4239) rétisün


rétisün
veterán

jelentem, megszüntettem strelok védelmét, azaz a játék végére értem :K amikor leestem a földre, onnantól kezdve érdekes módon nem foglalkoztak velem a monolitosok, pedig voltak páran, lehet, hogy lefoglalták őket a clear sky-os haveraim :D

az erőműves rész amilyen rövid, olyan g**i, az alig sebződő ellenfelekkel meg az állandó gránáthajigálásaikkkal. úgy rémlik, a SoC-ban ennél többet kell kínlódni az erőműben, de majd ha odeérek, úgyis meglátom :DDD

egy kissé itt is úgy éreztem (mint a CoP-ban is), hogy a vége össze van csapva, az utolsó pályák egyre rövidebbek....

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4240) Silenzio válasza Lauda (#4238) üzenetére


Silenzio
addikt

Nekem angol. Nem fogom kipróbálni sem magyarul, sem oroszul. :D

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#4241) balintka válasza Silenzio (#4240) üzenetére


balintka
addikt

Elakadtam, feladat:

Találd meg a stalker csapat rejtekhelyét.

A nyíl abba a csigalépcsős aknába mutat, amit előtte elárasztottam vízzel a mutánsok miatt, a Szolgálat bázisa mellett van közvetlenül. hol találom a stalkereket? köszi.

(#4242) rétisün válasza balintka (#4241) üzenetére


rétisün
veterán

passz, ez így most nem ugrik be :(

de úgy emlékszem, hogy csinálgattam a mellékküldiket, kérdezgettem a népeket, aztán valaki egyszer csak kibökte, hol vannak?

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4243) emre válasza balintka (#4241) üzenetére


emre
veterán

a stalker bázis mögött van a másik lejárat, szerintem már jártál arra

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#4244) balintka válasza emre (#4243) üzenetére


balintka
addikt

Melyik a stalker bázis, mihez van közel?

(#4245) emre válasza balintka (#4244) üzenetére


emre
veterán

Az agropromban levő stalker bázis mögött van az alagsor lejárata.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#4246) balintka válasza emre (#4245) üzenetére


balintka
addikt

OK, megpróbálom megkeresni, a szolgálat bázisa mellett hiába megyek le, nem tudom, mit keressek ott.

(#4247) balintka válasza emre (#4245) üzenetére


balintka
addikt

Efölött meg félig zárva van a csatornafedél...

(#4248) rétisün válasza balintka (#4247) üzenetére


rétisün
veterán

ha jól emlékszem, valahol itt van egy csatornanyílás, sztem arra gondol emre:

mod: ezek szerint megtaláltad, amíg a képpel játszottam :DDD

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4249) balintka válasza balintka (#4247) üzenetére


balintka
addikt

Sikerült, köszi!

(#4250) balintka válasza rétisün (#4248) üzenetére


balintka
addikt

Igen, de ez zárva volt, a kéménynél a szolgálatnál le tudtam menni, és megtaláltam Strelok hangfelvételét. Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.