Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4401) emre válasza kisfer (#4400) üzenetére


emre
veterán

én így csináltam :U :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#4402) kisfer válasza emre (#4401) üzenetére


kisfer
aktív tag

Köszi szépen, de nem szeretem az ilyen "gagyi" változatokat.

Informatikai hálózattelepítő és üzemeltető és Számítástechnikai szoftverüzemeltető állást keres!

(#4403) horvathkrisz válasza kisfer (#4400) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Nekem is ez ugyanez a problémám. :(

(#4404) whisperity


whisperity
tag

Nekem csak azt mondjátok meg, miért nem tudok multizni. Beírom a CD kulcsot amit a Steam ad, erre "Connection error: INVALID CD KEY" <- ezt írja.

(#4405) horvathkrisz válasza whisperity (#4404) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Shift+Tab és másik kódot kell kérni, van leírás!

(#4406) whisperity válasza horvathkrisz (#4405) üzenetére


whisperity
tag

Mi az a Shift+Tab? Nekem nem csinál semmit.

Másik kódot kérni. Hol?

(#4407) whisperity válasza whisperity (#4406) üzenetére


whisperity
tag

:R Megtaláltam a megoldást.

(#4408) capulet75


capulet75
addikt

Sziasztok. Melyik a legjobb ClearSky mod?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#4409) emre válasza capulet75 (#4408) üzenetére


emre
veterán

szerintem

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#4410) capulet75 válasza emre (#4409) üzenetére


capulet75
addikt

:R Tudsz adni egy kinket?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#4411) emre válasza capulet75 (#4410) üzenetére


emre
veterán

az első hsz alján
De ha nem 4:3-os felbontási aránnyal akarod futtatni lefagy.
Sajnos nem végleges verzió, és egy csomó új textúra miatt egyelőre nem támogat más jellegű felbontást.

Valamint tudom ajánlani az Old Good Stalker mod-ot is.
1.5.10 patch kell hozzá,A gamedata mappát ki kell törölni (vagy átnevezni), új játékot kell kezdeni. Müködik a magyar CS-al. A régebbi verzió a Limanszk hid feladatok környékén ki szokott fagyni,illetve nem ad új küldit, remélem azóta javították.
OGSM direkt link
OGSM Patch_3 direkt link
Meg voltak vele érdekes dolgok még:


egyébként innét tudsz válogatni ;)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#4412) emre válasza emre (#4411) üzenetére


emre
veterán

Meg 1-2 okosság, talán hasznát veszed. Sajnos az előzőből lemaradt. :W

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#4413) capulet75 válasza emre (#4412) üzenetére


capulet75
addikt

Köszönöm a rengeteg segítséget. :R

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#4414) capulet75 válasza emre (#4411) üzenetére


capulet75
addikt

Tegnap este felraktam a (z eredeti) klírszkájt. Persze minden működött is.Utána ráraktam ezt a smrter alpha v2-t, ezzel sem volt baj. ) azon kívül hogy eltünt a magyar felirat) Ám ma beloadoltam a játékot és minden baja van. Nem akarja betölteni a mentéseket,kifagy, de úgy hogy az xrayengine fut a processben tovább, a progi meg sehol. Nem értem. :(

Ha esetleg felrakod valahova a Clear Sky-os gamedatádat is, ird meg hol van. :B

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#4415) emre válasza capulet75 (#4414) üzenetére


emre
veterán

Sajnos új játékot kell kezdened vele.
Ezért az én gamedata mappámmal nem sokra mennél.
Illetve a mentéseimet sem fogod tudni használni, mert, az különféle mod-okban készült és nem fogom tudni különválogatni a kizárólag ehhez a mod-hoz tartozókat.

Az lefagyott xrengine.exe-t pedig feladatkezelőből tudod lelőni.
4:3-os képarány van beállítva?

Azért meló után megnézem hogy mi a szitu nálam, de fejből még azt sem tudom hogy pillanatnyilag melyik Clear Sky milyen moddal van a gépemen.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#4416) emre válasza capulet75 (#4414) üzenetére


emre
veterán

magyarítás felirat

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#4417) capulet75 válasza emre (#4415) üzenetére


capulet75
addikt

Nem para ha előröl kell kezdenem, csak a Cordonig jutottam. Tudom h a xrenginet hol tudom kilőni de ez a problémán nem segít. :( 4:3 van beállitva már az eleje óta, (bár jobban örülnék a 16:9-nek).

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#4418) JSaN válasza capulet75 (#4408) üzenetére


JSaN
addikt

Szia
Ha csak grafikai tuning moddok erdekelenek es jatekmenet modositok nem.
Akkor ezt ajanlom: (telepitesi sorrendben)

1. S.T.A.L.K.E.R. - Clear Sky
2. 1.0010 update patch
3. sharper full
4. Reloaded 0.8.5
5. Absolute Nature 2
6. Absolute Structures 1.0

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#4419) capulet75 válasza JSaN (#4418) üzenetére


capulet75
addikt

Érdekel a játékmenet mod is, pl hálózsák, mert már nagyon unom h várni kell reggelig mert (még) nincs nightvision és pár résznél sötéthez túl sok az enemi. És a pályát sem látom. Nem ártana ha nem kellene folyton javítgatni a páncélt meg a fegyót. Az 50kg kapacitás meg a hamar elfárad mód lehet hogy reális, de kérem szépen ez egy szájenszfiksön. Nem akarok elfáradni és egy 150kg-ot is szívesen vennék.

Eladtam a talált dragont hogy majd abból veszek stalkerpáncélt meg a vintart megjavittatom és felpiszkáltatom kissé.Ez meg is történt, ám a vintorez nagyon nem az a gyilkos gép mint a SoC-ban. AP lőszerrel 4(!)x löttem fejbe a katonát mire lefeküdt! SHIT! Minekadtameladragont.... :(((

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#4420) capulet75 válasza emre (#4416) üzenetére


capulet75
addikt

:R

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#4421) capulet75 válasza capulet75 (#4419) üzenetére


capulet75
addikt

Ja meg még egy olyan fegyverarzenál is jó lenne mint a SoC-os smrter-ben... :B
Az a Knight vagy mi csipapuska, az nagyon jó cucc volt, és a hangja a legjobban eltalát az "új" fegyverek közt.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#4422) JSaN válasza capulet75 (#4419) üzenetére


JSaN
addikt

Ha keves az 50kg akkor ragd fel EZT a modot.
50kg utan soknak tunik az 5000kg :Y de mas nincs.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#4423) emre válasza capulet75 (#4421) üzenetére


emre
veterán

Dolgozok a teljes smrter zone magyarításon.
Nálam a szinkron és a teljes feliratozás már működik. Viszont a PDA-ban van 1-2 dolog ami még rosszul jelenik meg. Ezzel szenvedek még egy kicsit, de a játékot nem befolyásolja, szóval lehet így marad ha belátható időn belül nem tudom megoldani. (Lehet a hétvégén feltöltöm valahova)
A súlyhatárokat kicsit átírtam, exo-ban olyan 600kg körülire, és lehet benne szaladni, a seva-ban meg 300kg. :U
A hálózsákot még nem néztem, és az ugrást sem fogom piszkálni.
Tettem bele trader mod-ot, ezzel a CS bázison van minden jóárasítva. :DDD
Ebben nem azzal a fegyverrel érdemes menni mint a CoP-ban.
Van benne egy a sniper, az nagyon tuti. Talán a HK-416-os. :U
Meg még valami, de most nem ugrik be a neve. :W

Esetleg óhaj, panasz hozzászólás....... :))

JSaN
A SMRTER mod-ban ezek a huncutságok lehet nem működnek, mert máshova pakolta az értékeket. Pl az actor.ltx sem így van megnevezve.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#4424) emre válasza emre (#4423) üzenetére


emre
veterán

Szóval a smrter mod-ban az actor.ltx-et ;jumpactor.ltx-nek hívják,

és hiányzik belőle ez a sor: inv_max_weight = 5000

Lehet még más különbözőség is, de az is elképzelhető hogy ettől függetlenül működik a dolog. Mondjuk a személyes tapasztalatom az hogy smrter szereti úgy megoldani ezeket a dolgokat hogy a lehető legnehezebben lehessen bármit is elpiszkálni benne.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#4425) capulet75 válasza JSaN (#4422) üzenetére


capulet75
addikt

Nem ütközik a smrter moddal?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#4426) capulet75 válasza emre (#4424) üzenetére


capulet75
addikt

Ezt a sort az LTX-ben bárhova beirhatom?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#4427) emre válasza capulet75 (#4426) üzenetére


emre
veterán

persze, de lehet nem fog működni ;]

E két sor közé írjad, lehetőleg egyforma súly adatokkal, de még így sem biztos

max_item_mass = 35 ;50.0
jump_speed = 60.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#4428) capulet75 válasza emre (#4427) üzenetére


capulet75
addikt

max_item_mass = 35 ;50.0
inv_max_weight = 5000
jump_speed = 60.

Nekemi igy néz most ki és nem műkszik. :N

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#4429) emre válasza capulet75 (#4428) üzenetére


emre
veterán

Asszem említettem, hogy az összes súlyra vonatkozó adathoz ugyanazt az értéket írjad :U

max_item_mass =
inv_max_weight =
max_walk_weight =

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#4430) x_o_n válasza JSaN (#4418) üzenetére


x_o_n
veterán

ez igy már 4magos cuccon is megy rerndesen? w7/64bit alatt?

(#4431) capulet75 válasza emre (#4429) üzenetére


capulet75
addikt

Jaa. :B Nem vagyok egy nagy pönge ebben. :N

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#4432) JSaN válasza x_o_n (#4430) üzenetére


JSaN
addikt

Nekem 2 magosom van, es megy 70-120 fps kozott.

Feljebb van par kep hogy hogy is nez ki valojaban.

Sot mikor az Eyefinity kiprobaltam akkor is 30-40 fps boven megvolt.

[ Szerkesztve ]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#4433) capulet75 válasza JSaN (#4432) üzenetére


capulet75
addikt

Nem rossz. :) Mi a gond a 4 maggal?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#4434) JSaN válasza capulet75 (#4433) üzenetére


JSaN
addikt

Nekem semmi. :)

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#4435) x_o_n válasza JSaN (#4432) üzenetére


x_o_n
veterán

ez jó hír:)

(#4436) capulet75


capulet75
addikt

Elakadtam egy pöttyes a CS-ben.Az agropormnál amikor beküldenek a föld alatt bázisra hogy nyissak ki valami szelepet, ott ahol kinyitom van egy rács aminek elvileg a szelep nyitásával egy időben fel kell emelkedni hogy ki lehessen menekülni.Na most ez nem történik meg, ergo nem lehet kijutni.Ötlet?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#4437) emre válasza capulet75 (#4436) üzenetére


emre
veterán

Erről van szó?
próbálj menteni előtte, kilépni, majd a mentéstől folytatni...
így hirtelen jobbat nem tudok

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#4438) capulet75 válasza emre (#4437) üzenetére


capulet75
addikt

Igen ez az. Még a hang is megvan, de a rács ott marad. :(((

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#4439) marked one94


marked one94
őstag

Üdv! Azt szeretném kérdezni hogy van az a küldetés Yantarban ahol Balganak kell segíteni hogy megjavítson valami hűtést vagy mit. Na az a helyzet hogy amikor lejár az idő akkor már annyi zombi van a helyszínen hogy esélytelen hogy a stalkerek akikkel bementem túl éljék és persze Balga is meghal. Ennek lesz valami következménye?történetben? vagy PL. ha harc után beszélek vele kapnák tőle valamit? Mert amikor megjavítják a hűtést én egyből kapom az üzenetet a proftól hogy menjek a vörös erdőbe.
Előre is köszi a választ :R

You'll Never Walk Alone

(#4440) milan18


milan18
aktív tag

Stalker 2-őt akarok!!!!!!:D:D

(#4441) maszi99 válasza milan18 (#4440) üzenetére


maszi99
őstag

:F

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#4442) capulet75 válasza milan18 (#4440) üzenetére


capulet75
addikt

Sokan vannak így.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#4443) milan18


milan18
aktív tag

Csak azért írtam be mert nem bírtam ki:D Tegnap olvastam egy hírt hogy jövőre jön új grafikus motoral! Ja és trilógia lesz hálisten:) Szép napot stalkerek:D

(#4444) capulet75 válasza milan18 (#4443) üzenetére


capulet75
addikt

A sztoriról volt valami? Kiváncsi vagyok milyen lesz.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#4445) maszi99 válasza milan18 (#4443) üzenetére


maszi99
őstag

Dobhatnál 1 linket, hogy hol olvastad, Roppant mód érdekelne !!! :C
Az egyetlen lövöldözős játék amit nem tartok agyatlannak, és nagyon szép teljesítménnyel végeztem (pláne ereklyék terén) :))
Hozzáteszem közel sem vagyok akciójátékos, és nem is a stílusom :(((
STALKER-nak nagyon jó a sztorija, és rengeteg jó dolgot, újdonságot felsorakoztat :K

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#4446) emre válasza maszi99 (#4445) üzenetére


emre
veterán

én itt szoktam körülnézni :U

modzone

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#4447) maszi99 válasza emre (#4446) üzenetére


maszi99
őstag

Szinte biztos voltam benne, hogy összefutunk, amint látom te nagy prof vagy itt :C
Az összes relikviát begyűjtötted vagy lehet még neked újat mutatni :F
A játékban ezek a részek nyűgöztek le a legjobban (képes voltam a leglehetetlenebb helyekre is bemenni érte), de összességében is nagyon szuper ötletgazdag játéknak tartom.
Mint volt említettem, nekem nagyon nem pálya a sok agyatlan lövöldözős game, de ez kivétel, olyannyira, hogy lehet képes leszek újra nekiállni :K
Enyhén szólva leesett az állam most, hogy nézem a rengeteg 2. részről szóló hírt :Y
Erre tuti vevő leszek az elsők közt :))
Amúgy sem volt egyébként rossz a grafikája szerintem, de ha javítanak rajta akkor szenzációs lesz, csak nagyon tartok a játék minőségi romlásától, mert nagyon nehéz lesz ezt a jó gémet túlszárnyalni ;)
Én már akkor is elégedett leszek ha hozzák az ismert szintet :R
Azért kíváncsi vagyok a te gondolatmenetedre is.
Örülök, hogy összefutottunk, és szebb jövőt uram: :R :R :R

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#4448) emre válasza maszi99 (#4447) üzenetére


emre
veterán

nem tartom magam pro gamernek, de az összes többi fps együtt nem tud úgy lekötni mint a stalker :) :R

még annyit hogy valószínűleg a filmmel együtt fog megjelenni

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#4449) maszi99 válasza emre (#4448) üzenetére


maszi99
őstag

Ezzel én is ugyan így vagyok :R
Mindig ilyen szűkszavú vagy, mert kissé több mindent kérdeztem :F
Vagy csak szimplán utálsz írni ;]

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#4450) emre válasza maszi99 (#4449) üzenetére


emre
veterán

Most kicsit fáradt vagyok a csacsogáshoz, de alapból sem vagyok szószátyár típus, de írni viszont kifejezetten utálok. :N (nem véletlen az a nick-em ami (aki) :DDD )

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.