Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4551) RetepNyaraB válasza jaje112 (#4550) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

sejtésem szerint warez a cucc, azon nem lehet segíteni... :(((
Win7 azért piros, mert nem támogatott (attól még fut rajta)

ui.: ne haragudj, de kódfejtő kell a szövegedhez. Ismerkedj meg kicsit a gondolataiddal ÉS a magyar nyelvvel hozzászólás előtt. Az angolról már nem is szólva... ;)

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#4552) jaje112 válasza RetepNyaraB (#4551) üzenetére


jaje112
csendes tag

ja bocsi reggel volt hogyan lehet orvosolni ezt a hibát ?? mert lövésem sincs régebben ebből gazdagodtam meg de így is megy k irtottam a fosztogatok segítségével a stalkereket és kaptam 48000 buldog 6 gp-37 56?55 x240 lőszert meg ilyesmit semelyik frakció eddig nem adott ennyit szoval megérte de olyan lassan jönnek mert balről a szolgálat alulrol a stalkerek még jo hogy a freedom-osokkal jóba vagyok

(#4553) RetepNyaraB válasza jaje112 (#4552) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Még egyszer megkérdem warez-e a játék. Abból gondolom, hogy egyszer ilyen patch másszor meg olyan. Ez akkor lehet, ha olyan a crack amit leszedtél és nem másféle ;]
Azon nem lehet segíteni, meg itt tilos is :B
Ha eredeti, akkor nem értem miért peccseled fel, mikor az előzővel ment :F

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#4554) jaje112 válasza RetepNyaraB (#4553) üzenetére


jaje112
csendes tag

ja az lehet de csak akko indul ha a 1.6 os pach-et rakom fel a másikakon nem megy az a baj na mindeggy igy is tuudok pénzt szerezni az erdésznél amikor a relikviát elviszem esc és ujra ujra 100 db vintar bc-m vollt eladtam a fosztogatoknak 6000 ért darabját ja és köszönöm hogy választ adtál a kérdéseimre

(#4555) RetepNyaraB válasza jaje112 (#4554) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Próbáld meg rápakolni a Complete modot és annyi pénzt gyártasz magadnak a Wish Granterrrel, amennyit nem szégyellsz :P

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#4556) Ace Ventura


Ace Ventura
addikt

Sziasztok!

Ezt a verziót vettem meg. [link]
Problémám, hogy telepítés után azt írja ki, hogy rendszergazdai jogosultság nélkül, húzzak a búsba. Próbáltam rendszergazdaként futtatni, illetve a kompatibilitást is átállítottam XP SP3 módra.Semmi.....
Szedtem le hozzá 1.5.9 patch-et, ezzel elindult egyszer, de a gép újraindítása után már ezzel sem.
Mi a gond?

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#4557) Misi 007 válasza Ace Ventura (#4556) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Rakd fel rá a legutolsó 1.5.10-es patchet hátha ez megoldja.

(#4558) Ace Ventura válasza Misi 007 (#4557) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Sajnos nem :(

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#4559) RetepNyaraB válasza Ace Ventura (#4558) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Próbáld meg a Tages honlapról frissíteni a másolásvédelem driverét!

itt ni

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#4560) Ace Ventura válasza RetepNyaraB (#4559) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Sehogy sem sikerül.
Nem hiszem el, hogy veszek egy eredeti játékot, és nem tudom elindítani. :W

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#4561) Misi 007 válasza Ace Ventura (#4560) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Ha sehogy sem megy használj cracket hozzá.
Ilyen esetben ez nem nagy bűn mivel rendelkezel az eredetivel.
De amúgy érdekes a dolog mert én most felraktam a sajátom próbaként és az 1.5.10-es patch felrakása után pöccre indul. :K

(#4562) Ace Ventura válasza Misi 007 (#4561) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Ugyanez a verziód van? Milyen OP rendszerrel?

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#4563) Misi 007 válasza Ace Ventura (#4562) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Nem ugyanilyen kiadás de a lemez gondolom ugyanaz ebben az LV-s kiadásban is.
Windows 7 Professional 64bit

[ Szerkesztve ]

(#4564) Ace Ventura válasza Misi 007 (#4563) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Ahogy utánajártam ezen verzió tulajai xopnak vista-n, és win 7-en.Ezért xp-t nem teszek fel :)
CSak van valami megoldás.

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#4565) PeL válasza Ace Ventura (#4564) üzenetére


PeL
addikt

Én törttet használtam (angol verzió) 1.5.10-es patchel, OGSE moddal és nekem is ment hibátlanul :)

(#4566) emre válasza Ace Ventura (#4564) üzenetére


emre
veterán

Én No-DVD-t használok, mert úúúúútálom ha pörgeti a lemezt.

Egy próbát megér a dolog.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#4567) Ace Ventura válasza emre (#4566) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Egy crack-el megoldottam :)
Igazi kincset linkeltél! :R

Köszi!

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#4568) SlayHUN


SlayHUN
csendes tag

Halisztok 1 hónapja játszok mert minden szir-szart megcsináltam pénzért meg seva ruháért ami meg is lett :P miután beléptem a stalkerekhez na de most jön a csavar renegeteg helyen olvastam hogyha elfoglalom a banditák fő bázisát akkor kapok ilyen nagyon f*sz* artifectet meg pénzt meg mit tudom én mit na én kiírtottam ott a banditákat pofáznak is hogy mienk az egész terület blablabla de hol a cuccom és miért nem jön soha erősítés?

Ha valaki játszik még és tud segíteni az legyenszivese tegye meg köszönöm előre is!

[ Szerkesztve ]

(#4569) SlayHUN


SlayHUN
csendes tag

Na nem tud senki segíteni? :O

(#4570) Misi 007 válasza SlayHUN (#4568) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Szerintem vissza kéne menni a csókához a cordonba akitől a küldetést kaptad.
De én úgy emlékszem hogy nem sok mindent kaptam a banditák kiirtásáért.
Az erősítés meg hát elég érdekesen szokott jönni a játékban ezt jó pár kommentemben ecseteltem ha van kedved olvass vissza.

(#4571) proci985 válasza SlayHUN (#4569) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

bug. patcheld fel, ha már felvan, akkor ez ilyen sajnos. CS nagyon bugos.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#4572) lsc válasza SlayHUN (#4568) üzenetére


lsc
nagyúr

Menj vissza kordonba az "alkatrészárushoz".

Az élet kegyetlen .

(#4573) SlayHUN


SlayHUN
csendes tag

Ha visszamegyek akkor se kapok jutalmat sőt miután elfoglaltam ki se írja hogy menny vissza a jutalomért csak egy szabaduszo mondja hogy ugorjak be hozzájuk a jutalmamért de igazábol nem is írja ki hol tudnám felszedni. patchelve 1.5.10 ig van. esetleg nincs valami mod ami ebbe segít vagy valki tud linket küldeni torrenthez akinek sikerült megcsinálnia hátha csak az én játékom rossz?

(#4574) Edyboj


Edyboj
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget kérné. A Clear sky-t. Az indításnál azt írja ki, hogy a program első indításakor rendszergazda jokőr kell. Mit tehetek ezzel?

(#4575) PeL válasza Edyboj (#4574) üzenetére


PeL
addikt

jobb klikk az ikonján vagy az exe fájlon és futtatás rendszergazdaként

(#4576) Edyboj válasza PeL (#4575) üzenetére


Edyboj
csendes tag

Szia!

Köszi a tippet, de ezt már próbáltam és sajnos ezek után is ezt írja ki. Esetleg valami más javaslat? Előre is köszönöm a segítségeteket.

(#4577) Misi 007 válasza Edyboj (#4576) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Nem kéne sokat visszaolvasni hogy megleld a választ a kérdésedre...

(#4578) kutga


kutga
nagyúr

Ma megrendeltem én is a játékot, ez az egyetlen Stalker rész amit még nem toltam ki.

Let the Zone take me if I am.

(#4579) BMWFan


BMWFan
aktív tag

(#4580) ToMM23


ToMM23
tag

Sziasztok ! Felraktam a "Clear Sky Complete v1.1.3" as verziót, az amúgy 1.5.10es-re felpatchelt játékra. De amikor a new gamera megyek akkor fogja magát és kilép az asztalra.Ugyanez volt a helyzet a " Clear Sky Reloaded (0.8.5)" nevűnél is. Aztán ezt kapom egy hosszu log file végén :

FATAL ERROR

[error]Expression : fatal error
[error]Function : CInifile::r_section
[error]File : E:\priquel\sources\engine\xrCore\Xr_ini.cpp
[error]Line : 443
[error]Description : <no expression>
[error]Arguments : Can't open section 'up_gr_ab_bandit_outfit'

Ha mod nélkül inditom akkor szépen elindul, de ezzel nem... Mi okozhatja ? :S De report hibaüzenettel is leállt már többször. Ujra is lett telepitve 2x. De ugyanaz az eredmény. A válaszokat elöre is várom. Köszönöm.

(#4581) erikke17


erikke17
őstag

Üdv.
Windows 7-en csak ezzel a rendszargazdai jogokkal van baja? Eltekintve a játékban fellelhető bugtengertől.. :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#4582) PeL válasza erikke17 (#4581) üzenetére


PeL
addikt

Nem tudom nektek mi van a gépetekkel, de nekem Win7 64-biten tökéletesen megy mind az angol mind a magyar verzió, feltelepítem és futtatom simán 1.5.10-re patchelve... :D Pár napja végigtoltam OGSM 1.8CE -vel, kb 2 CTD volt az egész végigjátszás alatt, ami igen szép teljesítmény modtól :D

(#4583) erikke17 válasza PeL (#4582) üzenetére


erikke17
őstag

Félreérted.. :D Még nem tettem fel.. Azért kérdeztem, hogy érdemes e neki állni kínlódni vele, de úgy látszik igen megint kedvet kaptam zónához.. :D
Csak az van, hogy csórikám zöldségesvirágosboltos edisön :D De Ezt inkább hagyjuk itt :U XP-n ment.. :D
Azért köszi az infót... :) :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#4584) PeL válasza erikke17 (#4583) üzenetére


PeL
addikt

Nem vagyok büszke rá de nekem is az van...

(#4585) erikke17


erikke17
őstag

Üdv, az normális hogy nem találom az actor.ltx fájlt? Két .ltx fájlt találtam egyik fsgame.ltx a másik user.ltx.
De olyat hogy actor.ltx nem találtam. Elméletileg itt kéne lenni Google szerint: Deepsilver/stalkerlclarsky/gamedata/configs/creatures De hogy én gamedata mappát nem látok az fix :W Valaki Segitsen légyszi :D Nincs kedvem annyit lootolni a sok cumóval :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#4586) emre válasza erikke17 (#4585) üzenetére


emre
veterán

Az origi game-ban nincs gamedata mappa sem, (a többiről ne is beszéljünk :DDD ) ezért kell átírni az fsgame.ltx-ben ezt a sort:

$game_data$ = false| true| $fs_root$| gamedata\
$game_data$ = true| true| $fs_root$| gamedata\

Ebben már lesz actor.ltx fájl: Stalker CS Weight mod (1.1)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#4587) erikke17 válasza emre (#4586) üzenetére


erikke17
őstag

Akkor ez nem részletkérdése.. :D
Tehát fsgame.ltx-ben át írom a sort, elinditom játékot kilépek belőle, utána már ott lesz a gamedata mappa?
Vagy utána még le kell töltenem azt amit linkeltél? :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#4588) PeL válasza erikke17 (#4587) üzenetére


PeL
addikt

Mindenképpen kell mod hozzá

(#4589) erikke17 válasza PeL (#4588) üzenetére


erikke17
őstag

Ha fsgame.ltx fájlban átállitom gamedata mappát true-ra akkor ugyebár látható lesz, azaz el tudom érni a actor.ltx fájlt amiben át kéne irni a max_walk_weight értéket 50-ről pl 200-ra
Vagy nagyon rosszul tudom? :F
A linkelt mod nem abban az esetben kell hogyha nem akarok actor.ltx-ben matatni?
Mellesleg az normális, hogy már sötétvölgyben járok kb. 4 nap telt el játékban de még kitörés nem volt? :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#4590) PeL válasza erikke17 (#4589) üzenetére


PeL
addikt

Attól nem jelenik meg a fájlstruktúra ha átírod az fsgame.ltx-et, ahhoz kell egy extractor is ami kicsomagolja a játék database fájljait miután átírtad a fenti fájlt.

Database extractort itt találsz pl.: https://rapidshare.com/files/920110202/extractor.7z

Kirakod a játék mappájába majd elindítod, megadod neki az elérési útvonalakat, hagyod lefutni és utána kedvedre turkálhatsz a fájlokban.

[ Szerkesztve ]

(#4591) erikke17 válasza PeL (#4590) üzenetére


erikke17
őstag

Ahaa már értem, akkor egyszerűbb egy weight modot használni.. :)
És ahogy látom a weight modot, ha felteszem ott kedvemre állithatom.. :)
Esetleg, ha baj lenne fsgame.ltx fájlban visszaállítom false-ra és újból az eredeti könyvtárat használja a játék?

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#4592) PeL válasza erikke17 (#4591) üzenetére


PeL
addikt

Akkor egyszerűen törlöd a gamedata könyvtárat, vagy készítesz másolatot a módosítandó fájlról, így elkerülheted a végzetes hibákat

(#4593) erikke17 válasza PeL (#4592) üzenetére


erikke17
őstag

Rendben köszönöm az infót :)
Feljebb már irtam, az mitől lehet, hogy olyan 4 játéknapot töltöttem el de kitörés még nem volt? Vagy majd ha elérek Yantar-hoz onnantól fogva megkezdődik? Mert olvastam ilyesmit...

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#4594) PeL válasza erikke17 (#4593) üzenetére


PeL
addikt

Jó kérdés, alap játékkal nekem jó ha 2 volt össz-vissz az egész végigjátszás során.

(#4595) erikke17


erikke17
őstag

Valahogy mindig bekrepál a játék ezzel:
Expression : fatal error
Function : CScriptEngine::lua_error
File : E:\priquel\sources\engine\xrServerEntities\script_engine.cpp
Line : 180
Description : <no expression>
Arguments : LUA error: ....e.r. - clear sky\gamedata\scripts\xr_effects.script:1607: attempt to index field '?' (a nil value)

Vajon a súlynövelő mod kavarhat be?

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#4596) PeL válasza erikke17 (#4595) üzenetére


PeL
addikt

Kizárt sztem. Van fent más mod is?

(#4597) erikke17 válasza PeL (#4596) üzenetére


erikke17
őstag

Semmi más.. Az egész úgy kezdődött, hogy visszajövök sötétvölgyből a feladat érjem utol Agyart, bemegyek az ajtón robbanás fosztogatók beszélnek majd lebegyev beszél rádión kracch kifagy. Átirtam gamedata mappát ne működjön mod, tovább is ment mentettem visszairtam gamedata mappát ment, mennék át agropromba főszálat viszem megint kifagy ugyan ezzel, holnap teszek még egy próbát mod nélkül ha nem megy csokizok rá.. Nekiállok COP-nak csak mégis kiváncsi lettem volna mi történt SHOC előtt.. :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#4598) PeL válasza erikke17 (#4597) üzenetére


PeL
addikt

Nem kell amúgy mindjárt átirogatni, előfordul hogy kidobál a játék, a CS nem a legstabilabb stalker játék még a legutolsó patchel sem (1.5.10), bár nálam 2-3 fagyás volt max az egész végigjátszás során.

(#4599) erikke17 válasza PeL (#4598) üzenetére


erikke17
őstag

Habár igaz lehet csak köhögősre sikerült ez a része játéknak.. Bár ilyen sűrűn azért nem fagyott.. :) + még egy lapáttal is rátesz lehet a mod.. Még az jutott eszembe megpróbálom grafikát lejjebb venni.. Hátha határt súrolja a motor..
Az mondjuk biztos hogy bugosabb mint SoCH.. És rengeteget is swappol futás közben néha olyanokat akad pedig van RAM..

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#4600) gorbeagyar


gorbeagyar
csendes tag

Helló!
Hogy kell rendszergazdai jogosultságot szerezni?
Mert nem megy a S.T.A.L.K.E.R Clear Sky :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.