Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4301) balintka válasza rétisün (#4300) üzenetére


balintka
addikt

Hát nem volt :) Idegesítő, h te lövöd őket mint az állat, és semmi bajod se lesz, ők meg egy golyóval agyonlőnek. Az összes stalkernek ez egy hatalmas hibája. Mindet trainerrel vittem végig.

(#4302) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Magunk között szólva elég hányás lett a játék vége mert amit lehetett itt is elkapkodtak akárcsak a SOC-ba!
Áll a végén Strelok mint egy ... és várja hogy leöld. :W
Lent a földön meg egymás ellen harcol a Monolit és a Tiszta égbolt akik golyóállók és mellesleg téged nagy ívben letojnak.
Próbáltam olyat is mint a SOC-ba hogy felmegyek a reaktor tetejére a teleportok segítségével erre itt nem lehet sőt ha odáig eljutsz már lejönni se egyszerű mondhatni szabályos körülmények között nem is lehet szóval vicc. :DD

(#4303) dodopek


dodopek
addikt

Valami igen fura nekem. Eltűnnek a hullák.Amíg látom őket,addig ott vannak,aztán meg ha visszamegyek,már sehol nincsenek. A fegyverük ott van, de a test eltűnik. Ez akkor volt igazán bosszantó,amikor telepakoltam a dögöt fegyverrel, hogy majd elcipelem,aztán mire visszamentem,sehol nem volt a nyavalyás.
A másik,amit nem értek(ingoványban vagyok), hogy kérnek tőlem 3an is AK lőszert.Van nálam 27db,mégsem tudom azt mondani, hogy nesze vazz, itt a skuló. Minden más hozd ide,vidd el küldetés megy,ha van nálam az adott dologból.Tapasztalt már valaki ilyet?

Nem 100%, de mintha azóta csinálnák a hullák, hogy meglépnek, amióta feltettem a legújabb patch-et...

[ Szerkesztve ]

(#4304) lsc válasza dodopek (#4303) üzenetére


lsc
nagyúr

A hullákat kell először "kizsebelni", a fegyverek később is ott lesznek. AK lőszer meg 30 vagy mennyi kell, 27 az kevesebb.

Az élet kegyetlen .

(#4305) dodopek válasza lsc (#4304) üzenetére


dodopek
addikt

Igen.Bár a probléma megoldódott.A régebbi patch-csel nem tűnnek el.Az AK lőszerre már rájöttem. 3x30 kell.Csak az volt a gond, hogy x3 van írva,én meg azt hittem, hogy 3db lőszer kell neki. Gondoltam nyakláncot akar csinálni belőle... :D
Most épp azt várom, hogy felbukkanjanak a parancsnok haverjai,akiket nekem el kellene intéznem.De nem jönnek... Nem tudjátok,kell valamit tennem, hogy megjelenjenek? Vagy baj az, hogy a buszmegállótól nem messze lévő helyőrséget kiirtottam?

(#4306) llmilan


llmilan
csendes tag

Hello,
tudna valaki segíteni a rendszergazda jogkör probléma megoldásában. Vin7 ultimate
szinte mindent kiprobáltam már

(#4307) rétisün válasza llmilan (#4306) üzenetére


rétisün
veterán

pontosabban milyen probléma? telepítés, indítás, vagy mihez kell rendszergazda jogkör?

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4308) llmilan válasza rétisün (#4307) üzenetére


llmilan
csendes tag

A játék indításához kéri a rgazda jogkört

(#4309) llmilan


llmilan
csendes tag

A rendszergazda jogkör probléma orvoslására

kompatibilitás: XP SP3
asztal-összeállítás letiltása
vizuális témák letiltása
futtatás rendszergazdaként

Lépj be a vezérlőpultbe, ott pedig válaszd a felhasználó fiókokat és családbaromságot.
Aztán ot megint válaszd a felhasznló fiókot, zöld betűkkel van legfelül.
Aztán ott meg a legalsót válaszd ki és a csúszkát húzd totál le majd okézd és indítsd ujra a gépet.

http://lacy.hu/windows_vista/beepitett_rendszergazda

Ezeken már mindd túl vagyok és nem birom elindítani a játékot, vin 7-en, amugy gyémánt kiadás magyar verzió

(#4310) dodopek válasza llmilan (#4309) üzenetére


dodopek
addikt

Miért kellett az xp sp3 komp?
Parancsikonra kattintva indítottad rendszergazdaként? Vagy átállítottad a parancsikon tulajdonságaiban a rendszergazdaként indítást?

(#4311) dodopek


dodopek
addikt

NNNNNa most lett elegem ebből a bug halmazból!!!! :W :W :W :W :W :W
Kordon,táskát megszerezni nem lehet,mert a katonák közt nincs ott a tábornok,akit ki kellene iktatni,és hiába ölök meg mindenkit,nem segít.Pen drive-ok nincsenek senkinél(és nem csak nem találom,hanem nincsenek ott-annál-,akinél lenni kellene a netes leírások szerint.
Így ezt nem lehet tolni... :(

(#4312) rétisün válasza dodopek (#4311) üzenetére


rétisün
veterán

ugyan már, itt mindenki végigtolta.....

volt egy térkép linkelve korábban, azon elég részletesen rajta voltak a rejtekhelyek, küldetések, ilyesmik. az se segít? vagy pont ahhoz képest nincs ott semmi, aminek lennie kéne?
youtube videók? mindenről van fenn videó, én is csak úgy tudtam pripjatyban továbbmenni, hogy lestem youtube-ról. :B

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4313) dodopek válasza rétisün (#4312) üzenetére


dodopek
addikt

Lementettem a térképet,használtam volna,de nem segít.Tudom hol kellene lenni a dolgoknak,csak épp nincsenek.
pl:
Kopaszfaluban kapok egy munkát,mentsem meg a kutyáktól a gyökér stalkert.Ha ez megvan,a netes leírások szerint nála kellene lenni egy pendrive-nak.Nincs.
Másik:
Szidorovics kér egy táskát,aminek a helyét csak a lakat alatt lévő parancsnok tudja. Az a megoldás, hogy a buszmegállónál lévő 5 fős szakaszt kilőni,tábornoktól második pen elvenni,vissza dicsekedni a parancsnoknak.Ehhez képest nincs a katonák közt a tábornok,senkinél nincs pen,és a hentelés után hiába megyek vissza,sz@rik a fejemre a parancsnok.
Egy hete próbálgatok ezer féle megoldást,de semmi... :(

(#4314) rétisün válasza dodopek (#4313) üzenetére


rétisün
veterán

a parancsnokból aki be van zárva, ki tudtam húzni belőle az infót, de pl. erre a segíts a gyökér stalkerre már nem emlékszem, hogy volt-e nála pendrive.
mondjuk a pendrive-okat én se találtam meg, csak néhányat. de sokszor még akkor se kellett annak, aki kérte őket, hiába vittem oda neki.

ha jól tudom, patchenként is változhat, mit találsz egy-egy rejtekhelyen vagy hogy hol találsz meg egy-egy keresett dolgot.

ilyenek mondjuk vannak mindhárom részben sajnos.....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4315) dodopek válasza rétisün (#4314) üzenetére


dodopek
addikt

Ujrakezdtem a játékot vagy 3x,hátha én rontok el valamit,de nem.Akárhogy csináltam a dolgokat,valami sehogy nem passzol.Pedig az ingoványban megcsináltam minden mellék küldetést,amit csak lehetett,mégsem tudok továbbmenni.(A neten egyébként találtam pár olyan hozzászólást,ahol ugyanez a gond a parancsnokkal,mint nekem.)A kordon elején lévő géppuskázást annyiszor megcsináltam, hogy rutinból megy.
A patchelgetés meg kicsit problémás,mert nem eredeti a játék...
Sajnos ez van.Pedig akkora lelkesedéssel álltam neki.Mindenkinek köszönöm a segítséget,aki próbált tovább rugdosni,ha esetleg nem értettem valamit.

(#4316) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Én most akartam belépni a fosztogatókhoz de mikor mentem a vagonba meglepődve tapasztaltam hogy nincs ott Jóga.
Mondom majd visszajövök később aztán kifelé menet nézem fekszik valaki a bejáratnál a síneken hát kettőt találhattok hogy ki volt az...
Kitárazták a nyomorultat! :W

(#4317) rétisün válasza Misi 007 (#4316) üzenetére


rétisün
veterán

tölts vissza egy régebbi mentést (akár az autosave is jó lehet, amit a játék csinált,amikor beléptél a szeméttelepre) mert az ilyen csatározások mindig máshogy érnek véget, nem fog jóga mindig meghalni :N

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4318) Misi 007 válasza rétisün (#4317) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Most a szabadsághoz léptem be és próbálnám kifingatni a szolgálatosokat de ezt gőzöm nincs hogy lehet megcsinálni mert már ott rohadok vagy fél órája de a kutya se akarja biztosítani a területet.
Próbáltam visszatölteni régebbi save-et de ugyanaz nem jönnek át agropromba...
Érdekes hogy mikor szolgálatos voltam és a szabadságot kellett kifingatni akkor nem volt ilyen gondom.

(#4319) rétisün válasza Misi 007 (#4318) üzenetére


rétisün
veterán

passz, én nem álltam be sehová :N

viszont lehet, hogy nem is kell különösebben csinálni semmit. az első részben többször előfordult, ahogy átértem valamelyik területre, jött a feladat, védd ezt, biztosítsd azt. az elején még odarohantam, lövöldöztem, aztán már nem foglalkoztam ilyenekkel. ennek ellenére a játék valamiért teljesítettnek vette a feladatot, és kaptam a "vedd fel a jutalmadat" üzeneteket.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4320) Misi 007 válasza rétisün (#4319) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Én megpróbáltam már mindent elkezdtem előrenyomulva "rambózni" ami nem könnyű masteren főleg a szolgálatosok bázisán ahol némelyik arc masteren olyan pontosan tud célozni a kancsi gépkarabély-al hogy a lecsalás fogalmát új szinte emeli.
Lényeg hogy mindegy mit csinálok támadok vagy beállok várakozni röviden ez történik mert a banditák mindig kicsinálják a pancser szabadságiakat.

[ Szerkesztve ]

(#4321) Shajt


Shajt
csendes tag

Hello!Nekem egy olyan problémám lenne hogy: Beálltam a szabadság-hoz és rendesen ment is a szekér a hadügy terén és Agropom kijáratát védő katonákat is leszedtem de itt vége a dalnak.Nem mozog senki a térképen nem jön erősítés az elfoglalt kijárathoz, nem jön semmilyen fajta utánpótlás.Legujabb patch, normális grafon van.Nem értem... :F :F

(#4322) Misi 007 válasza Shajt (#4321) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Úgy látom ugyanaz most a gondod mint nekem volt.
Nekem végül megjött az erősítés de csak úgy hogy alulról mentek fel és kellett várni rájuk vagy 15 percet.
Úgy is próbáltam hogy felül vártam rájuk de úgy nem jönnek tehát irány a térképen jelzett alsó pontra!

(#4323) Shajt válasza Misi 007 (#4322) üzenetére


Shajt
csendes tag

Konkrétan 99%:) Nekem az alsó ponthoz nem jönnek! Ugyho maradok a felső pontos várakozásnál...Sikerült a bázist bevenned?

(#4324) Misi 007 válasza Shajt (#4323) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Fura mert nálam mindig kicsinálták a fosztogatók az embereim ha felül várakoztam.
Egyébként sikerült de masteren komoly feladat volt mert csak jöttek és jöttek a szolgálatos teleport osztagok.
Egy ideig vártam mondván majd megunja de csak nem hagyott fel a teleportálással és mivel a lőszerem is fogytában volt így rendületlenül törtem előrefelé.
A bázis bejáratához érve megunta a teleportálást és onnantól kezdve már csak a gépkarabélyos srácokkal kell vigyázni...

[ Szerkesztve ]

(#4325) Shajt válasza Misi 007 (#4324) üzenetére


Shajt
csendes tag

Igen igen ezaz!:D ugyanez! jöttek jöttek se lőszerem se életcsomag... elborult az agyam és bementem a bázisra és megöltem mindenkit...:D aztán ujratermelődtek de ez már másik sztori...xD elkezdtem a főszálat mondván hogy majd egyszer csak megjön az utánpótlás.Valójában az "svd" puska miatt meg az exceleton páncél miatt vagyok szabadságis.

(#4326) Misi 007 válasza Shajt (#4325) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Mondjuk nem sok értelme van belépni sehová mert mint említetted úgyis visszatermeli őket.
Az is poén hogy úgy termeli vissza a népet hogy egy légtérben vígan megmaradnak pl a szolgálatosok és a szabadságiak anélkül hogy ölnék egymást. :D
Én még mindig a fosztogatókhoz próbálnék belépni de nem tudok mert akármit csinálok kicsinálják Jógát idő előtt.
Már adja a bolhapiac kiirtása küldetést és mikor azt megcsinálom már csak a hulláját találom meg szinte mindig ugyanott a síneken...
Csak tudnám hogy minek annak az idiótának kint mászkálni! :W
Próbálkoztam már jóval régebbi mentések betöltésével is de az eredmény mindig ugyanaz...
Pedig az lenne a komoly kihívás masteren ha mindenki ellenség lenne.

(#4327) rétisün válasza Misi 007 (#4326) üzenetére


rétisün
veterán

ha jól tudom, azért nem lesz mindenki ellenség ha belépsz a banditákhoz, legfeljebb a szeméttelepen. a másik pályákon már nem.
ezt egyébként én is tervezem, hogy ha elkezdem még egyszer (majd valamikor) beállok jógához, de ahogy írod, ez sem egyszerű :N

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4328) Shajt válasza rétisün (#4327) üzenetére


Shajt
csendes tag

Hmmm szimpatizálok az ötlettel...Nekik is van valami eltökéltségük?Gondolom a Stalker bázisra fáj a foguk...Ha elfoglalom mit kapok?

(#4329) rétisün válasza Shajt (#4328) üzenetére


rétisün
veterán

tudtommal semmi ilyesmit nem kell csinálni, de csak a banditáknál lehet fullra fejlesztetni valamelyik ruhát, talán az exo-t.....
persze lehet, hogy ha "befogadnak" előkerül valami ilyesmi küldetés is.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4330) Misi 007 válasza rétisün (#4327) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Nos ha ez tényleg így van ahogy írod akkor nem is érdemes belépni a fosztogatókhoz.
Én azt hittem hogy ez a frakció direkt azoknak készült akik szeretik a kihívásokat.

(#4331) Shajt válasza Misi 007 (#4330) üzenetére


Shajt
csendes tag

Én feladtam a játékot és felraktam a 3.részt.Valójában csak a frakcióháború miatt raktam fel ujra mert már kipörgettem de hemzseg a bugoktól...nem lehet vele jáccani így...:S

(#4332) Sonja


Sonja
veterán

Affinity Fix Quad Core (0.1)

This file executes STALKER - Clear Sky, waits for 30 seconds and then sets the affinity to all four cores.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#4333) stm_ válasza rétisün (#4329) üzenetére


stm_
tag

Banditáknál a Seva ruhát lehet fullra fejleszteni... Ebben a részben felfejlesztve ez a legjobb páncél.

A frakció háború a limanszka vezető híd elfoglalása után indul be,tehát ez után érdemes beállni egyik másik csoportba. Banditáknál mindenki ellenség lesz..gondolom azokat kivéve akik a főszálban szerepet játszanak. Másrészt a többi frakciót ha megunja az ember még mindig be tud állni a stalkerekhez onnan meg tetszőlegesen bárhova...viszont banditaként ez a lehetőség se játszik.
A frakció harcok nehézkesek mert nem igen akarnak követni,jönni a társaink egy-egy elfoglalt területre. A közelben nem szabad ,hogy akár egy félholt ellen is legyen különben nem jönnek utánunk.

dodopek: Az a gyökér stalker Nimble. Egyedül ő bukkan fel mind a 3 stalker részben.
Emlékeim szerint lesz nála pendrive...később. Miután a kutyáknál segítessz neki a bandita górénál fel lehet venni egy küldetést...valakit el kell tenni lábalól. Az a valaki Nimble..és persze ellenkezni fog. Ad neked valamit ,hogy ne öld meg. Én akkor kaptam pendrive-ot.

[ Szerkesztve ]

(#4334) MATEO6600


MATEO6600
őstag

Segítség kéne!
Itt tartok, és bebugolt a játék, mert ha átmászok megáll a játék, mindenki 1 helyben marad.
A többiek is átjönnek, de nem mozognak, vártam már fél órát mozgolódtam mindenfelé de nem megy tovább...
Esetleg valakinek nincs egy mentése ahol errefelé tart? Sajnos nincs előtte mentésem :(
Előre is köszi!

(#4335) stm_ válasza MATEO6600 (#4334) üzenetére


stm_
tag

Talán próbáld azt meg ,hogy ne te légy az első aki átmászik. Azt hiszem ott szkriptelve van a játék amikor olyan "vagányan" átugrálnak a falon.

(#4336) Akos96


Akos96
senior tag

Ma nekiláttam a játéknak. Idáig nagyon tetszik, bár az első rész szerintem jobb volt. :))
Azt meg tudjátok mondani, hogy ha végeztem a sztorival, akkor tudok tovább játszani? A CoP-ban lehet, itt viszont nem tudom. :R

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#4337) rétisün válasza Akos96 (#4336) üzenetére


rétisün
veterán

nem :(
lehet, hogy van hozzá olyan mod (mint pl. az első részhez volt az O.L. mod) amivel lehet, de én nem ismerek ilyen modot.....

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4338) stm_


stm_
tag

Limanszki híd elfoglalása után érdemes "visszamenni" és ezt azt megcsinálni,egyrészt a frakció háború onnantól indul be másrészt limanszkból már nincs viszaút.

(#4339) MATEO6600 válasza stm_ (#4335) üzenetére


MATEO6600
őstag

Igen de csak 1 mentésem van a játék folyamán és az is már a falon túl van :(
Most kezdhetem elölről az egész játékot?

(#4340) rétisün válasza MATEO6600 (#4339) üzenetére


rétisün
veterán

hol van ez a rész pontosan? vagy inkább hol tartasz a sztoriban? így most hirtelen nem ugrik be ez a rész, ha pontosítasz, megnézem a mentéseimet, bár lehet, hogy nem fog menni nálad a mod miatt....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4341) stm_ válasza MATEO6600 (#4339) üzenetére


stm_
tag

Az kellemetlen mert ott elvileg egyedül nem tudod megcsinálni a küldetést. Gondolom néztél arról a részről pár videót.. azt tudom javasolni ha már a falon túl vagy próbáld pontosan azt csinálni mint itt (4:20tól nézd) Talán valamelyik pontnál beindul rendesen a küldetés , talán megtudod egyedül csinálni..

[ Szerkesztve ]

(#4342) MATEO6600 válasza stm_ (#4341) üzenetére


MATEO6600
őstag

Mászkáltam mindenhová, megöltem az összes zombit, de sajnos nem jutottam túl a bugon:(
Egyébként nekem ennél a résznél már nincs védettsége a ruhámnak, kellett volna vennem újat, vagy lehet javítani? Bár ez tökmindegy mert ha nem ad valaki mentést kezdhetem elölről...

(#4343) rétisün válasza MATEO6600 (#4342) üzenetére


rétisün
veterán

lehet javítani, az talán olcsóbb, mint újat venni, főleg ha közben fejlesztetted is.

írtam feljebb, pontosítsd, hol van ez a küldi, megnézem van-e mentésem arrafelé.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4344) MATEO6600 válasza rétisün (#4343) üzenetére


MATEO6600
őstag

Linkeltem a videót, itt tartok jelenleg.
Jó lenne egy mentés akár előrébbről is, a lényeg, hogy ne utána legyen.

[ Szerkesztve ]

(#4345) rétisün válasza MATEO6600 (#4344) üzenetére


rétisün
veterán

láttam a videót, ha jól emlékszem jantarban van, amikor be kell menni a földalatti laborba, ugye?

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4346) stm_ válasza MATEO6600 (#4344) üzenetére


stm_
tag

Amikor a banditák kifosztanak az ehhez képest merre van?
Ott van egy mentésem ill limanszki hídnál..

(#4347) MATEO6600 válasza rétisün (#4345) üzenetére


MATEO6600
őstag

Igen ott van!

# SSSSsheef
A banditás előtte van nem emlékszem mennyivel, mind2 mentést megköszönném :B

(#4348) stm_ válasza MATEO6600 (#4347) üzenetére


stm_
tag

Stalker-CS SavedGames

[ Szerkesztve ]

(#4349) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

halihó :R

feltettem a CS-t, erre hibaüzi, hoyg az első startnál rendszergazdai jogkör kell. nah azt hogyan, mikor semmilyen más felhasználó nincs, csak az enyém, mint admin...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4350) rétisün válasza - = Zk = - (#4349) üzenetére


rétisün
veterán

jobbklikk, "futtatás rendszergazdaként", aztán elvileg jónak kell lennie....

ha jól emlékszem, valaki már szívott ilyennel. nem emlékszem, megoldódott-e végül, vagy inkább leszedett hozzá egy nodvd cracket :U

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.