Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4101) icons válasza emre (#4100) üzenetére


icons
addikt

Nekem azt hiszem most a 10-es van fent. de nem sok bug van benne szerencsére (bár ilyen kaliberű játékhoz képest pont elég :) )

A gond, hogy csatlakoztam a stalkerekhez, és már van SEVAm is :D. Max exoskeletonnal rohangálok, ha már eljutottam odáig. (a SEVAval a bajom, hogy egyelőre nem tudom fejleszteni)
Mostmár levettem mindent kb. minimumra. Megfigyeltem, és bázisokon jön elő. Mostmár a Clear Sky-én is. A stalkerekén is elkezdte ma, a fosztogatókén pedig eddig is csinálta. Máshol nem akad. Egyáltalán nem...

Megtaláltam a detektort, már a játék elejétől elérhető.

Második végigjátszásra felteszem majd. Súly nekem tetszik így. Furcsa, de legalább realisztikus :).

Remélem oda be fognak költözni, mert egyébként semmit nem csinálnak... ami elég szar, hogy nekem kell mindet elintéznem, ők csak védekeznek (az átjárókig).

(#4102) >Dragon> válasza icons (#4101) üzenetére


>Dragon>
tag

Heló.
Az lenne kérdésem hogy amit leszedek modokat hova kell bemásolni hogy működjön is?

Esetleg valaki tudna ajánlani pénz modot ahol rengeteg a pénzem.
És még 1 olyan kéne amitől több cuccot bír el az emberem.

előre is köszi.

★★★★Nem hallotta hogy integettem????!!!★★★★

(#4103) icons válasza >Dragon> (#4102) üzenetére


icons
addikt

Én nem nagyon modoltam még, de szerintem: felül kell írni vele valamit, általában attól működnek :)

A bin mappa az szerintem, amiben érdemes kutakodni, ott lesznek a felülírandó dolgok. Ha nem megy valami konkrétan, írd meg, mit keresel, melyik modot akarod felrakni (Total Commander-ben pl ha beírod keresésbe, rögtön megkeresi neked a fájl.kiterjesztést. :)

Szerintem több cucc nem nagyon kell. Én most szereztem be 2 artifacts-ot, és 100kg az, amennyit elbírok, ez bőven több a kelleténél :). És még csak a játék közepénél tartok (gondolom).

A profibbaktól: Van egy majdnem fullos SEVA-m, ez majd persze maxra lesz upgradelve sugárzás, ellenállás terén. Arra gondoltam, hogy ezt a hátizsákomban fogom hordani, és egy Exoval fogok rohangálni (pontosabban ebben rohangálok, és harcban magamra kapom az exot). Van ennél jobb/ésszerűbb párosítás? Sajnos a Freedom Exo nem elérhető nekem, mert első végigjátszásra nem akarom megölni a másik frakciót (majd később :) ). Az a gond, hogy az exo rohadtul nehéz...

(#4104) emre válasza >Dragon> (#4102) üzenetére


emre
veterán

Bocs, hogy eddig nem írtam, de mindezek a topikban többször le lettek írva, és erősen bíztam benne, hogy megfelelő szorgalommal meg tudod oldani a feladatot.

Az lenne kérdésem hogy amit leszedek modokat hova kell bemásolni hogy működjön is?
- A Gamedata mappába, ha nincs ilyen, létre kell hozni. De mindegyik mod readmi fájlja tartalmazza a telepítéshez szükséges információkat. (patch, másolás, kizáró tényezők stb..)

Esetleg valaki tudna ajánlani pénz modot ahol rengeteg a pénzem.
- Trader mod kell neked, keress rá a stalker.filefront-on, vagy itt a topikba, számtalanszor lett linkelve. Ezzel a CS bázison tudsz jobb áron eladni, mint ahogy megveszed a cuccokat. (nagyon olcsó minden, de csak ott) De vigyázz nagyobb összegű ügyletnél agyvérzést kap a pultus.

És még 1 olyan kéne amitől több cuccot bír el az emberem.
- Az actor.ltx, és a system.ltx fájlok megfelelő sorait (max walk weight) kell átírni a kívánt értékre, de ha lusta vagy keresgélni a fájlokat, le is lehet tölteni a mod-ot, a fentebb említett oldalról.

trader mod
súly mod (150+180kg)
súly mod (5000kg)
hálózsák

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#4105) rétisün


rétisün
veterán

előzmény....

nem a tüzekkel van bajom, mert végigmentem a folyosón, felmásztam a létrán, találtam a polcon egy csomó mindent, de hova tovább? az nem zavarna, ha a párhuzamos járatokba nem tudok (talán nem is lehet) bemenni, de arrafelé sem bírok visszamenni, amerről bejöttem.

Lauda: voltak mutánsok? :F

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4106) emre válasza rétisün (#4105) üzenetére


emre
veterán

vannak :K 1-2 snork

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#4107) Lauda válasza rétisün (#4105) üzenetére


Lauda
félisten

Nekem jottek rendesen, este is betoltottem azt a palyat es akkor is. Na sikerult eljutni a letraig? :)

(#4108) emre válasza rétisün (#4105) üzenetére


emre
veterán

Egy létrát kellene keresned, miután megnyitottad a csapot. A csap után átmész egy helységen, lépcsőn le,balra fordulsz.Azon a folyosón jön szemben sok kis motkány, egy íveltebb kanyar után bal oldalt lesz egy tűzlétraszerűség azon kell felmenned. A folyosó jobb oldala meg ráccsal le lesz zárva.
de közben találtam egy videót róla

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#4109) rétisün válasza emre (#4108) üzenetére


rétisün
veterán

ennek a folyosónak a végén van egy létra, azon felmásztam, ott van egy helység, a polcon mindenféle cuccok, aztán onnan sehova...csapot megnyitni? na mindegy, majd meglátom.....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4110) rétisün válasza emre (#4108) üzenetére


rétisün
veterán

na basszus....amikor leérek, már égnek a lángok, és az 1:32-nél lévő rács zárva van....ezt a helyet "csak úgy" megtaláltad, vagy valami küldiben kaptad a kordinátáit?

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4111) Lauda válasza rétisün (#4110) üzenetére


Lauda
félisten

Akkor tolts vissza egy korabbi mentest. Amikor betolti azt a reszt es szolnak, hogy vigyazz a mutansokra, indulj is el jobbra es fuss forest fuss...!!:DDD Majd fel a letran, szedd ossze a loszereket, utana abban a kor alaku helysegben lodd ki a csavot es kinyilik az ajto, csapot megnyit...De ott a linkelt video, az alapjan meg tudod csinalni. :D

(#4112) emre válasza rétisün (#4110) üzenetére


emre
veterán

Valami olyasmi a feladat, hogy keresd meg Strelok csoportjának a rejtekhelyét.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#4113) rétisün válasza emre (#4112) üzenetére


rétisün
veterán

akkor lehet, hogy én "idejekorán" bukkantam erre a barlangra, miközben agropomban bóklásztam, és ezért nem tudok igazán mit kezdeni ott lenn.

mod: valami stalkerek rejtekhelyére utaló feladat mintha már lenne a térképen, de asszem ott még csak Agyar után kell érdeklődni, vagy utolérni, vagy ilyesmi. nem tudom most megnézni pontosan hogy is van.

na mindegy, lényeg, hogy működik a hálózsák :D és nem hagytam ott az elején a játékot (nem a hálózsák miatt :DDD )

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4114) emre válasza rétisün (#4113) üzenetére


emre
veterán

Amikor átmész agrompromba valahogy eljutsz a duty bázisra. Nekik panaszkodsz hogy le kell jutnod a föld alatti részbe, de ezek meg el akarják árasztani az egészet vízzel a mutánsok miatt. Szóval a duty katonák már várni fognak a barlang bejáratánál.
itt az előzmény videó

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#4115) rétisün


rétisün
veterán

basszus....el kéne rejtőznöm a kisugárzás elől, ha a szemétdombon maradok, nem engednek be az "óvóhelyre"., sőt le is lőnek, ha átmegyek a másik pályára, akkor meg nem érek oda időben.

már harmadszor állok neki a cuccaim visszaszerzésének :((( még szerencse, hogy van egy mentésem onnan, amikor a fosztogatók elvették mindenem.

az agropom underground meg majd sorrakerül amikor odaérek, így hiába megyek le, csak elakadok ott lenn.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4116) Lauda válasza rétisün (#4115) üzenetére


Lauda
félisten

Ha arra gondolsz, amikor ott a koepitmeny mogott veszik, azt meg tudod ugy oldani, hogy mielott lemesz a lepcson, kipakolsz mindent, ottlent elveszik a nagy semmit es mikor kijossz, felszedsz mindent. :D

Szerintem keress egy vegigjatszast, konnyebben fog menni.

[ Szerkesztve ]

(#4117) rétisün válasza Lauda (#4116) üzenetére


rétisün
veterán

igen, ott volt a kirablás :((( ha tudtam volna, hogy ez lesz, kipakolok, de ki gondolt ilyenre :Y de már visszaszereztem mindenemet. . azért az is érdekes, hogy a szemétdombon segítek az egyik fosztogatónak (vissza kell vinni a puskáját) aztán mikor mennék a jutalomért, a fosztogató bázison (ahol megkapnám) szitává lőnek :DDD

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4118) Lauda válasza rétisün (#4117) üzenetére


Lauda
félisten

Ezt nem tudom hogyan van, en nem alltam be senkihez soha, ami nem tartozott a foszalhoz. Mentsel gyakrabban es az ilyen kirablasokat vissza tudod tolteni. Mondjuk tobb ilyen nem lesz, de jobb a bekesseg. :)

(#4119) rétisün válasza Lauda (#4118) üzenetére


rétisün
veterán

én se álltam be sehova, ezt az egy fosztogatós mellékküldetést csináltam....nem is tervezem, hogy akármelyik frakcióba beálljak, ha jól tudom amúgy sincs jelentősége a játék befejeződése szempontjából.

visszatérve a rabláshoz: ha nincs semmi nálam, akkor nem is adja a "szerezd vissza a cuccot" küldit?

van előtte egy mentésem, lehet megpróbálom :))

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4120) Lauda válasza rétisün (#4119) üzenetére


Lauda
félisten

Megneztem azt a reszt, van mentesem az eldobas elottrol es utana is. Eldobaltam mindent es ugy mentem le, de akkor is beadja azt a kuldetest, szerintem ez igy van megirva. Egyedul a penzed nem tudod megmenteni, de az nem is szamit, mert tudsz csinalni barmennyit.

Ennyi minden volt nalam akkor:

:DDD :)) Es mikor kijossz, ugyanugy ottvan minden, csak fel kell szedni. ;]

(#4121) rétisün válasza Lauda (#4120) üzenetére


rétisün
veterán

basszus, mivel jársz te, KAMA3-al? :))

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4122) Lauda válasza rétisün (#4121) üzenetére


Lauda
félisten

Gyurok vazzee... :)) :DD Itt linkeltem multkor a keszleteimet. :P Kb az a youtube videos mennyiseg lehetett nalam a kipakolas elott.

[ Szerkesztve ]

(#4123) rétisün válasza Lauda (#4122) üzenetére


rétisün
veterán

néztem, jól bevásároltál :C

nekem 150kg-os mod van, azzal nem tudok ennyire felpakolni :N

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4124) BioNiCMaN válasza Lauda (#4120) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Elsőre azt hittem, hogy egy szemétkupac. ;]

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#4125) Lauda válasza rétisün (#4123) üzenetére


Lauda
félisten

Nekem is az volt, de valamitol felugrott 500-ra. Amugy van eleg mod ra es kezzel is atirhato barmennyire. En pl a tarak meretet is atirtam, eloszor 100-ra, aztan 500-ra, eleg volt orankent tolteni. :DDD

BioNiCMaN :P

[ Szerkesztve ]

(#4126) rétisün


rétisün
veterán

kinyírtam a kereskedőt a nagy bizniszelésben a tiszta égbolt bázison :DDD persze előttte mentettem, mert olvastam már itt, hogy gyönge a szíve az üzleteléshez :D

"De vigyázz nagyobb összegű ügyletnél agyvérzést kap a pultus." Emre #4104

BioNiCMaN: akár az is lehetne, elvégre a szemétdombon van :))

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4127) Lauda válasza rétisün (#4126) üzenetére


Lauda
félisten

Nekem az nem sikerult egyszer sem, pedig lathatod nem aproztam el a dolgokat. Lehet azota megoregedett. :D

(#4128) rétisün válasza Lauda (#4127) üzenetére


rétisün
veterán

pedig nem is volt olyan nagy bolt, köszönhetően a kirablásnak. lehet, azt vette a szívére, hogy kicsit próbálgattam, mennyivel drágábban veszi meg tőlem a cuccokat, amiket egy perce tőle vettem :))

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4129) emre válasza rétisün (#4128) üzenetére


emre
veterán

Igen, azt nagyon nehezem viseli. :DDD
Biztos nincs felkészülve a viszonteladók kiszolgálására. ;]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#4130) Lauda válasza rétisün (#4128) üzenetére


Lauda
félisten

Szerintem utanam erkezhettel ;] , en mar kicsinaltam idegileg, Te meg megadtad neki a kegyelemdofest. :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

(#4131) rétisün


rétisün
veterán

na, asszem nekem ennyi a clear sky....itt kéne beszélnem valami parancsnokkal, de akárkivel beszélek, ugyanazt a pár mondatot mondják, és persze egyikük se parancsnok. elbóklászok még a zónában, de így nem tudok továbbjutni :(

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4132) emre válasza rétisün (#4131) üzenetére


emre
veterán

baszki, erről tettem fel a videót hogy a tüzes barlangos küldetés hol kezdődik :DDD
odamész ez egyik őrszemhez, az meg elvezet a parancsnokságra stb....

ez az

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#4133) emre válasza emre (#4132) üzenetére


emre
veterán

Nem lenne hátrányos, ha a videóval ellentétben te még az előtt a barlanghoz érnél, mielőtt a kiözönlő snorkok lemészárolják a katonákat. Nézd meg jól előtte hol vannak az anomáliák.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#4134) rétisün válasza emre (#4132) üzenetére


rétisün
veterán

de nem vezet el :( a parancsnokságon meg be van zárva az ajtó, nem úgy mint a linkelt videón, ahol nyitva van, mire odaér a tag.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4135) rétisün


rétisün
veterán

asszem elmentem a mentéseimet :D és valami korábbi mentéstől (ahol még csak Agyar(?) után kell menni) megcsinálom megint, hátha előkerül az parancsnok. akkor legalább nem veszek össze a banditákkal a szemétdombon, aztán jól felfejlesztik nekem a seva-t :))

franc megette, pedig eddig egész jól ment dolog, nagyon még bugokba se futottam bele...

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4136) Lauda válasza rétisün (#4131) üzenetére


Lauda
félisten

Ahogy atersz arra a palyareszre, mindjart az elso pali a helyorseg parancsnok es azt mondja, oda indul egy osztag, menj veluk, ekkor kapod a kuldetest, hogy beszelj a szolgalat vezetojevel. Kinyirtok par szornyet, de vegulis mehetsz egyedul is.

Jobb felul, az uton a kek potty, az a helyorseg parancsnok, bal alul, ahol allok, oda kell menned, az a szolgalat vezetoje. Ott kapod a kuldetest, hogy menj az agropromi lyukhoz, konkretan erd el a lyukat. Most csinaltam meg direkt ezert a kuldetest. :)

(#4137) rétisün válasza Lauda (#4136) üzenetére


rétisün
veterán

amikor átérek, jelöli a piros jel, hogy melyik a parancsnok, de nem mond semmi ilyesmit :(
alighanem ott lett elcseszve, hogy én már azelőtt jártam a lyukban, hogy kaptam (volna) ezt a küldetést.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4138) Lauda válasza rétisün (#4137) üzenetére


Lauda
félisten

Azt nem tudom hogy csinaltad, hiszen ugy van sorrendben ahogy leirtam. Szerintem kovesd a foszalat, mert igy meg tud keveredni az egesz. :F

De meg mindig nem ertem, amikor atersz erre a palyareszre, mar mondja is, szoval nalad is biztos volt ez.

(#4139) rétisün válasza Lauda (#4138) üzenetére


rétisün
veterán

követném a főszálat, mert ez a főszál, de.....

vagy esetleg amikor legelőször jöttem erre, mondta a parancsnok amit kellett, csak akkor nem mentem velük , azóta meg nem mondja? :F

mindegy, elkezdtem egy régebbi mentéstől újra, talán még nem rontottam el nagyon a foasztogatókkal a viszonyomat, aztán tudok seva-t fejlesztetni.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4140) Lauda válasza rétisün (#4139) üzenetére


Lauda
félisten

Azt csak egyszer mondja, amikor atersz arra a palyara. Ez a resz azutan van, mikor kirabolnak abban a pinceszerusegben, mikor mesz a pda-ert. :) Toltsd vissza esetleg onnan.

(#4141) rétisün válasza Lauda (#4140) üzenetére


rétisün
veterán

épp az imént raboltak (volna) ki, csak, hallgatva a tanácsokra, lepakoltam a pinceajtó előtt minden cuccom :)) szóval mindjárt ott vagyok, valószínűleg előzőleg nem jó választ adtam, azért buktam ezt a részt.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4142) Lauda válasza rétisün (#4141) üzenetére


Lauda
félisten

Na akkor hajra, jo lesz az, csak figyelj a fosztogatokra, a mozdonynal ott varnak es vashianyosak. :D

(#4143) rétisün válasza Lauda (#4142) üzenetére


rétisün
veterán

ha vasat nem is, ólmot kaphatnak, miután felfejlsztették a seva rucimat. talán még szóba állnak velem.

apropó, meg is próbálom majd, tényleg ott csesztem-e el a dolgot, hogy nem mentem elsőre mutánsirtásra. viszont ha tényleg csak egyetlen egyszer, legelőször lehet a megfelelő választ adni, azért az elég gáz...

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4144) Lauda válasza rétisün (#4143) üzenetére


Lauda
félisten

Nem kell semmilyen valaszt adni, atlepsz arra a palyara, elmondja a parancsnok a mondokajat es mar indultok is. De mint irtam is, mehetsz egyedul akar, nincs jelentosege.

(#4145) rétisün válasza Lauda (#4144) üzenetére


rétisün
veterán

most már jó lesz, ott a piros jel az épületben

viszont a fosztogatókkal már korábban elromlott a viszonyom, nem engednek be a bázisukra :((( ebből nemigen lesz seva fejlesztés :(

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4146) emre válasza rétisün (#4145) üzenetére


emre
veterán

Akkor használj helyette Psz9D duty ruhát, az is elég jó. :K

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#4147) rétisün válasza emre (#4146) üzenetére


rétisün
veterán

vettem mellé valamilyen ruhát, asszem szolgálatos páncélt. a duty a szolgálat?

közben elértem jantarba......ezt a részt az első stalkerben is utáltam a rengeteg zombival :((( ráadásul pont kötszer nincs náluk, ami itt azért fogy rendesen.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4148) Źşë' válasza Lauda (#4120) üzenetére


Źşë'
addikt

azt a mindenit jól feltankoltál :D ez egy kisebb kínai piac te :DD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#4149) Lauda válasza Źşë' (#4148) üzenetére


Lauda
félisten

Veszelyes hely a zona, csak biztosra akartam menni. :DDD A vintar is 500-as tarkapacitasra volt belove. ;]

(#4150) Źşë' válasza Lauda (#4149) üzenetére


Źşë'
addikt

különben tetszik h olyan tárgyakat is össze lehet szedni aminek semmi értelme, pl gitár - nem tudod sehol sem használni, vagyis nem is próbáltam anno, de nem hiszem h lehet.. steam akció keretében megvettem a soc és a call of prypiatot, a cs meg már meg volt, és elkezdtem elölről a játékot, legjobb kalandjáték :R

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.