Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3651) TTomax válasza Da_Knut (#3650) üzenetére


TTomax
nagyúr

Biztos vagy benne,hogy jó a cd key?

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#3652) Da_Knut válasza TTomax (#3651) üzenetére


Da_Knut
csendes tag

Ma vettem a Médiába, jónak kéne lennie.

ha nincs net, minek van áram ?!

(#3653) TTomax válasza Da_Knut (#3652) üzenetére


TTomax
nagyúr

Én holnap kicseréltetném... a serial nem jó ami benne van...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#3654) Erdei88 válasza SzlobiG (#3648) üzenetére


Erdei88
veterán

Detto. Pedig én is a leírtak alapján csináltam

(#3655) Honzi


Honzi
senior tag

Sziasztok!

Remélem nem gond, hogy ide írom.A 3 rész menyire kapcsolódik egymáshoz sztoriban?
Mert sikeresen elvesztetem a mentésemet az első részben tartottam az X18 előtt de nincs most lélek erőm ismét előröl kezdeni az egészet.Így neki állnék annak a résznek ami sztoriban nem kavarja össze az egészet(már ha van ilyen).

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#3656) rétisün válasza Honzi (#3655) üzenetére


rétisün
veterán

ha jól tudom, a pripjaty amolyan előzménye az első résznek, a clear sky meg inkább csak kiegészítő, szóval nyugodtan játszhatod akármilyen sorrendben, nem kavar be a sztoriban.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#3657) Honzi válasza rétisün (#3656) üzenetére


Honzi
senior tag

Köszönöm :R

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#3658) stalenin


stalenin
csendes tag

Helló!
hogyan kell megcsinálni a hűtőházi küldetést?
Kérlek segítsetek,mert nekem is kell az rpg a fegyó raktárból :D
Köszönettel stalenin

(#3659) stalenin


stalenin
csendes tag

csak azért kéne a megoldás kulcsa,mert kapom az üzeneteket ,hogy itt vagyunk mentsenek ki meg minden.
De nem találom a bejáratot vagy nincs is?
mert távsegítséget viszont nem tudok nyújtani.
És a feladat szerint van ott valami rendellenes dolog.
Ja lehet,hogy van de az tuti hogy én nem láttam semmit.
A segítséget előre is köszönöm.

(#3660) rétisün válasza stalenin (#3659) üzenetére


rétisün
veterán

ha jól sejtem, melyik küldetésre gondolsz, akkor ahhoz előbb kell egy swarog detektor, mert csak azzal tudod majd "látni" az anomáliát.

kis segítség itt

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#3661) stalenin válasza rétisün (#3660) üzenetére


stalenin
csendes tag

igen ez az.
köszönöm a segítséget most már tudni fogom mit kell csinálni. :DD

(#3662) h8core


h8core
csendes tag

Üdv!
Ha valaki új küldetésekre és fegyverekre vágyik, annak ajánlom próbálja ki ezt Sigerous Mod, készült hozzá angol fordítás, mert eddig csak orosz nyelven volt elérhető. Már teljesen végig vittem, kevés bug és nagyon jó kis mod lett, sok új küldetés, fegyverek.

http://www.gsc-game.com/index.php?t=community&s=forums&offset=-120

I have no business with the army, or the USS!

(#3663) romero28 válasza rétisün (#3656) üzenetére


romero28
senior tag

kevered szerintem , mert a clear sky a soc előzménye , a pripyat eseményei röviddel az első rész befejezése után bontakoznak ki, amikor 2012-ben egy Lövész (Strelok) becenevű stalker megfejti az agyperzselő rejtélyét, és kikapcsolja azt. A stalker-ek tömegesen indulnak a Zóna középpontjába; egyesek a legendás képződmény-aranybányát, mások pedig nem kevesebbet, mint magát a kívánságteljesítőt keresik. vagyis időben első a clear sky , aztán soc , majd a pripyat fejezi be a sort .

[ Szerkesztve ]

(#3664) remington2


remington2
senior tag

Hali!

Meglepődve vettem észre ezen a linken, hogy Pripyatban mennyi minden van, ennyire bebarangolható lenne, vagy ez valami freeroam mod? A játék többi része keresztbe-kasul mászkálható, de a jupiter-alagutak után nem csőszerűvé válik? Úgy emlékszem, hogy ezen a pályán már nem nagyon lehet elmászkálni, szinte a sztori legvégén járva . . .

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#3665) rétisün válasza romero28 (#3663) üzenetére


rétisün
veterán

lehet, de végül is olyan mindegy.....

(#3664) remington2: csőszerű? nem, ugyanúgy be lehet járni, mint akármelyik korábbi helyszínt. tény, hogy kisebb, mint a korábbi helyszínek, de ugyanúgy van benne felfedeznivaló, ugyanúgy kapsz küldetéseket.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#3666) muxi-muxi


muxi-muxi
senior tag

NEM vettem észre hogy valaki beposztolta volna, de végre megjelent a Call of Pripyat COMPLETE verzió is! A letöltésre itt találhatsz rá: [link]

Sajnos többször kidob, mint a buherálatlan verzió, de kompatibilis az eddigi mentésekkel, és nagyon szép, próbáljátok ki!

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#3667) remington2 válasza rétisün (#3665) üzenetére


remington2
senior tag

Ja, azóta rájöttem, mivel kevertem: Limanszkal :)

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#3668) faranus


faranus
aktív tag

sziasztok van egy kis gondom!

felrakom a játékot bejön a kép és utána hibaüzenet és nem megy!

ezt írja:
Probléma-aláírás:
Problémaesemény neve: APPCRASH
Alkalmazásnév: xrEngine.exe
Alkalmazásverzió: 1.6.0.2
Alkalmazás időbélyegzője: 4b275197
Hiba – modul neve: xrEngine.exe
Hiba – modul verziója: 1.6.0.2
Hiba – modul időbélyegzője: 4b275197
Kivételkód: c0000005
Kivétel – eltolás: 0000b284
Operációs rendszer verziója: 6.1.7600.2.0.0.256.1
Területibeállítás-azonosító: 1038
További információk 1: f5ce
További információk 2: f5ce5b5771c21609a2c537a31786f1eb
További információk 3: 9d8e
További információk 4: 9d8ef91da2683a867a44bf37e6f5b269

szerintetek hogy lehetne ezt megoldani??
win7em van

tisztelettel faranus :R

(#3669) Piftuka válasza faranus (#3668) üzenetére


Piftuka
veterán

Szia!

Sajnos nem tudok segíteni! :(

Nekem a Steam-es változata (tehát eredeti) van meg a játéknak, 64 bites Windows7-et használok, de eddig - szerencsére - hibaüzenetbe nem futottam.

Melyik Catalyst verziót használod? Cseréltél-e esetleg driver-t, amióta a játék telepítve van a gépedre? Esetleg bármely más komponens változott-e az operációs rendszeredben?

Üdv: Piftuka

"Aquila non captat muscas."

(#3670) kem


kem
addikt

Hogyan tudom elérni, hogy ne csak 1 magot használjon a játék?

Köszi!

(#3671) ricsy888 válasza kem (#3670) üzenetére


ricsy888
senior tag

Elindítod a játékot, feladatkezelőben megkeresed a folyamatoknál az exe fájlt, jobb gomb, affinitás beállítása. Bár jó eséllyel itt mind a 2(4) mag ki lesz pipálva, szóval szerintem ezt nem nagyon lehet úgy megoldani, h az összes magot kihasználja.

[ Szerkesztve ]

(#3672) kem válasza ricsy888 (#3671) üzenetére


kem
addikt

Be van pipálva mind, de csak 25% a processzor kihasználtság, pontosabban az egyik magot hajtja fullon a 4-ből:F

Köszi!

(#3673) remington2 válasza kem (#3672) üzenetére


remington2
senior tag

Nekem kettőből egyet megesz (tehát arra "ül"), és mellé még a lábát a második magra is támasztja, ergo használja ő mindkettőt, csak kissé hikomat módon. Négynél nem tudom, mi a helyzet, régebben volt ez téma a SoC topikban, van valami progi, amivel lehetett ezt kicsit bűvészkedni.

Persze az normális optimalizálással nem ér fel.

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#3674) remington2 válasza remington2 (#3673) üzenetére


remington2
senior tag

Kerestem a másik topikban, de csak egyetlen, a témával kapcsolatos hozzászólásomat találtam meg, pedig anno valami kis rögtönzött tesztet is csináltam, de sehol sem találom.

Ez a progi volt az a bizonyos kis tuner, a képen látszik is, mit kell rajta állítani. Valamennyit segít, csodát szerintem nem tesz, csak saját felelősségre. Nálam nem okozott gondot, meg anno senkinél, de az ördög nem alszik.

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#3675) ricsy888 válasza remington2 (#3674) üzenetére


ricsy888
senior tag

Ezt még én is próbáltam a SoC-nál, de annyit segített, hogy nem az egyik magot használta 100%-ban hanem 50-50-be ment a két magon.

(#3676) Dr. Akula válasza Da_Knut (#3641) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Nálam csak a nodvd crack van fent hozzá, amúgy a játék eredeti (de nincs kedvem lemezezni a 21. században), és sose panaszkodott a daemonra.

(#3677) kem válasza Dr. Akula (#3676) üzenetére


kem
addikt

Ez steam-es verzióval is működhet?

Köszi!

(#3678) Scholes9 válasza kem (#3677) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ahhoz minek no-dvd crack? :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#3679) kem válasza Scholes9 (#3678) üzenetére


kem
addikt

Ha nincs net.

Köszi!

(#3680) MATEO6600


MATEO6600
őstag

Sziasztok 2 kérdésem lenne!
Az első: Hogyan tudnék 5.1es hangot varázsolni a játék alá?
Alaplapi Realtek hangkártyám van, szinte minden más játéknál megy az 5.1 kivéve az előző 2 Stalkernél, de ott is sikerült megcsinálni 5.1-re egy fájl kicserélésével. (itt az nem müxik)

Második: A játék elején tartok, Janovban, és van pár felesleges fegyverem, ezeket merre kinek elpasszolni?

(#3681) juhasz.p válasza MATEO6600 (#3680) üzenetére


juhasz.p
aktív tag

Minden pályán van egy kereskedő, azoknak eladhatod ha jó állapotban vannak a cuccok, vagy megkérdezheted a Stalkereket.

...ha a szar felkerül a polcra, máris azt hiszi lekvár lett belőle...

(#3682) MATEO6600 válasza juhasz.p (#3681) üzenetére


MATEO6600
őstag

Jaja, csakhogy egyik stalker és kereskedő sem hajlandó megvenni a fegyvereim.

(#3683) juhasz.p válasza MATEO6600 (#3682) üzenetére


juhasz.p
aktív tag

Az azért van mert nagyon elhasználódott és nem kell senkinek. Ha mindenképpen el akarod adni, akkor meg kell javíttatni de ez lehet hogy drágább mint ahogy el tudod adni. Ha nem veszi meg senki, dobd el.

...ha a szar felkerül a polcra, máris azt hiszi lekvár lett belőle...

(#3684) Scholes9 válasza kem (#3679) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Oks, így már értem :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#3685) MATEO6600 válasza juhasz.p (#3683) üzenetére


MATEO6600
őstag

Tényleg ez volt a baj, köszi a helpet :)
Melyik a jobb shoti? A predator, vagy a dobtáras eliminator?
Nem tudok dönteni közöttük...

(#3686) Piftuka válasza MATEO6600 (#3685) üzenetére


Piftuka
veterán

Szia!

Annyi tanácsot tudok adni a felszerelés eladásához, hogy olyan fegyvert, ruhát, vagy páncélt érdemes megjavíttatni, amelynek a rongálódása "világoszöld" színig ment el.

Kipróbáltam... ezeket még bőven haszonnal tudod utána eladni. Még a játék elején is, amikor a kereskedők számára közömbös vagy, így nem a legjobb áron adják-veszik a cuccokat tőled.

Hidd el... a játék elején egész jó kis jövedelmed jöhet össze az így értékesített fegyverekből. "Sok kicsi, sokra megy." ;)

A shotgun-ok közül pedig nehéz választani. Számomra a Predator, a Carabinieri és az Eliminator is szimpatikus.

Ha kedveled a kihívásokat, s a változatos játékot, akkor érdemes variálni őket. (Egyszer egyiket, máskor másikat viszed magaddal.)

- A Predator előnye, hogy ha a pontosságra fejleszted, akkor egy nagyon kezes puska lesz belőle, s óriási a sebzése. Egyetlen lövéssel kifekteti a legtöbb fajta mutánst.

- A Carabinieri-t én sebességre fejlesztettem, s a lehető legnagyobb mértékben csökkentettem a visszarúgását.
Így egy igazi "darálógép" lett belőle. A leggyorsabb tüzelésű puska a játékban. Ráadásul egy kis rutinnal, az alacsony visszarúgás miatt még pontosan is lehet vele lőni.

Ideális nagy tömegben támadó, gyors mutánsok ellen, amikor mozgás közben próbálod lelőni őket. Ráadásul piszok gyorsan visszatölt.

- Az Eliminator előnye, hogy távcső szerelhető rá (éjjellátó is). Pontosságra fejlesztve a lövedéke (sörét) ellenére is hatékony vadászpuska.
Nagy a sebzése, ezért távolból rádrontó mutánscsapatok (pl. kutyák) ellen ideális, álló pozícióból való védekezésre is.

A távcsövet használva az 5-6 példányból álló kutyacsapatokat azelőtt le tudod szedni egyesével, hogy elérnének téged. Ráadásul általában elég egy tár, mert a távcsővel sokszor nagyobb távolságból is elég egy lövés a mutánsnak.
Zombinak detto. Elég messziről szoktam azokat is leszedni vele.

Üdv: Piftuka

[ Szerkesztve ]

"Aquila non captat muscas."

(#3687) Dr. Akula válasza kem (#3679) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

A nodvd crack arra kell hogy ne keresse minden indításnál a lemezt (baromi lassú felpörgetni, valamint sokszor önmagát se ismeri fel, wareznak jelez az originál program). A steames verzió sztem elve nem igényel semmilyen lemezt, így nincs mit kicrackelni belőle. Vagy esetleg arra gondolsz hogy az meg mindig felmászik a netre eredetiségellenőrizni, és azt?

(#3688) emre


emre
veterán

A régebbi feltöltésem töröltem, (mivel a 4-ből már csak 2 fájl volt meg a data.hun)
Jelenleg a lenti linken található a SMRTER 0.41 magyarosított és némiképp megpiszkált komplett gamedata mappája.
info:
Ebben a SMRTER-en kívül ezek lettek modolva (a teljesség igénye nélkül):
- magyarítás (csak ami feltétlen kell)
- 900 Kg súly
- full trade szakállnál (csak a széria cuccok, az arsenal-os dolgok el vannak dugva)
- full upgrade bizonyos fegyver és páncél esetében
- FT2000, 60-as tár, vintorez pontosság
- Vintorez 50-es tár, SVU pontosság
- SVU-SVD 20-as tár
- SPSA 16-os tár
- HK 417-hez SVU lőszer kell, mert az eredetije nagyon ritka
- spiderman mod, vagyis bazi nagyot lehet ugrani, ha nem tetszik akkor az actor.ltx-bem a jump_speed sort vissza kell írni 6-osra, de másképp 1-2 rejtekhelyet lehetetlen elérni.
Az actor sebzés, sérülés adatait nem piszkáltam. Tehát lehet ugrálni, de fájni fog.
Viszont az összes rejtekhelyre el lehet jutni.

Ha valami nem stimmelne, vagy csak vissza akarja állítani az eredetit szívesen segítek.
De ha valakinek nem jönne be ez a mod, azért mert könnyítettem a játékon az kérem tartsa magában. Tudomásom szerint nincs másik magyarított smrter041, és a tapasztalataim szerint könnyebb a fenti tulajdonságokat visszaírni, mint a működő magyarítást összehozni.
Ezt mindössze azért írtam le,mert az UHSF stalker fansite-on volt ebből némi vitám, és nem kívánom megismételni. Ott ez volt a válaszom:
-"Látom páran ezt is leszedték, a kritika mellet esetleg annyit még el tudnék viselni, hogy működik jó lett vagy miafasz van vele. Akinek meg nem tetszik csinálja meg saját szája íze szerint, de akkor az enyémet le sem kellene tölteni. (eddig 100 felett szedték le) Ha meg ezt használja valaki legalább ne baszogasson hogy miért ilyen. Csak :DDD "

http://data.hu/get/3342977/gamedata.part1.rar
http://data.hu/get/3343068/gamedata.part2.rar

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3689) lsc válasza emre (#3688) üzenetére


lsc
nagyúr

Köszi, holnap vagy holnapután kipróbálom.

Az élet kegyetlen .

(#3690) lsc válasza emre (#3688) üzenetére


lsc
nagyúr

Felraktam, eltűnik mentés után a célkereszt, ugrás után marhára lelassulok, a beállításokba nem tudok belépni. Megpróbálok majd egy friss telepítést, eddig csak küzdés.

Az élet kegyetlen .

(#3691) emre válasza lsc (#3690) üzenetére


emre
veterán

A célkereszt alapból nincs benne a mod-ban, szóval minden mentés után be kell kapcsolni.
Lehet a 041-es options pack már tartalmazza a megfelelő beállítást hozzá.
Az ugrás utáni lassulást én nem tapasztaltam.
Ha a beállításokba nem tudsz belemenni az már komolyabb probléma.
Utánanézek a dolognak.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3692) emre válasza lsc (#3690) üzenetére


emre
veterán

Betöltöttem azt ami feltöltésre került. Nálam nincs semmi gond. :F
Simán be tudok lépni a menübe. De tudom régebben nálam is volt ilyen hiba, meg tűzharckor és alváskor kifagyott a game.
Lehet leszedem én is ami a fenn van anyag és megnézem azt is, de majd csak a hétvégén érek rá.

Más mod ugye nincs fenn ezzel együtt, mert azt nagyon nem szereti.

A fáradás azért lehet mert a sebzésbe, és a fáradékonyságba nem piszkáltam bele, lehet egy jobb ruhában nem lehet annyira érezni majd. Ekkora ugrás elképzelhető hogy kimeríti a tagot. Lehet a rejtekhelyek eléréséhez elég lenne a 6-os érték helyett 8 vagy 10. :U
A 20-as érték amit beírtam tudom irreális, de akkor nagyon élveztem a pókemberezést priyatban. ;]

Bocs ha minden kérdésre nem tudok azonnal megoldást ajánlani, de amióta nálam stabil a cucc, nem nagyon piszkálgattam, és az utóbbi időben nem is játszok vele.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3693) lsc válasza emre (#3692) üzenetére


lsc
nagyúr

Csináltam egy új telepítést, így működik, köszi a feltöltést :R .

Az élet kegyetlen .

(#3694) robogo81


robogo81
aktív tag

Sziasztok.
Kellene egy kis help.
Hogyan lehet a játékot rábírni a többmagos procihasználatra?
A jupiter mappon a bal felső sarokban lévő,félköríves vízi erőműszerű épületnél hogyan lehet segíteni a bajban lévő csapatnak,akinek a rádióadásai szaggatottak,nincsen semmi bejárat az épületen?
Meg ugyanezen a mappon hogyan lehet bejutni a szellőztetős komplexumba(valami ilyesmi a magyar neve)egy kőr alakú épület,pár csővel,de nem tudok a tetejére sehogy feljutni,olyan mintha egy láthatatlan fal lenne körben.Próbáltam a mellette lévő toronyról átugrani de a falon lecsúszott,pedig a lendület rávitt volna.
Ja míg el nem felejtem,a veszélyes ideggázzal mit csináljak,amit a leszakadt hídon szedtem össze,eddig egy küldetésen se kellett(jó erős a tartály,bírja a lövést meg a robbanást is,poénból ráküldtem minden nehéztüzérséget ami kéznél volt,gránát,rpg).

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#3695) emre válasza robogo81 (#3694) üzenetére


emre
veterán

Több mag: sehogy, jó ha kettő megy, egyik maxon másik 20-30%. Trükkök vannak, de annyit számít mint múmiának a pacemaker.
hűtőtorony_1
hűtőtorony_2
szellőztető, a bejárat a vasút felől van
ideggáz

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3696) robogo81 válasza emre (#3695) üzenetére


robogo81
aktív tag

Köszi,majd megnézem az első 2-őt.
Az ideg gázast buktam,mindet kinyírtam mindekit saját erőből,volt vele egy kis(nem kevés) munka,az eltűnt stalkeres küldetést pedig már befejeztem.
Akkor megy a ládába.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#3697) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Hali!

Mivel már negyedszer állok neki, és eddig soha nem sikerült elérni a 'full good ending' -et így rákérdezek.

Az egyik Bagoly -hoz kötődik:
"Bagoly kapcsolatot épített ki Zónán kívüli ügyfelekkel. Információval kereskedik. És ha a pletykáknak hinni lehet, rendszeresen küld jelentéseket az SZBU-nak."

Annyi világos, hogy neki kell adni az össze megtalált iratot, PDA-t, stb... Jól tudom? Strelok doksijait is neki kell adni? Vagy azt a 3-at adhatom Strelok -nak, ugye ekkor kapok is egy "Titkok őrzője" achievement -et. Bár a kémrepülő fekete dobozát megint nem adtam neki, gondolom így ez megint ugrik. Az "Információ-kereskedő" achievement -et ezzel ugye alapból buktam. Ez kihat az aktuális befejező képkockára is?

A másik Garik:
"Garik történetei arról, hogyan küzdöttek meg a katonák Pripjaty veszélyeivel, a kísértetváros felfedezésére bátorították a sztalkereket. Az állandó Monolitos támadások ellenére a sztalkereknek sikerült biztosítaniuk az egykori katonai tábort, amit bázisnak használva portyákat indítottak a város mélyére, lassan, de biztosan haladva előre."

Szóval én soha nem ezt kaptam, mindig a katonák rossz sorsáról című képkocka jön be. Igazából fogalmam sincs, hogy mit lehet ezzel csinálni. Katona nem hal meg a kimenekítés során, előtte ugye azért pár megpunnyad pl. az irányító, vagy a monolit miatt.
Mit csináljak másképp?

Don't Tread On Me

(#3698) Dr. Akula válasza robogo81 (#3696) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Azért jobb gázosítani, mert egyből kapsz érte Veles detektort, amivel már minden artifactot megtalálhatsz. Ami fontos még Zatonban, az a 2 szerszámkészlet (zombitanya + merc tábor), valamint a 3 emission túlélő tabletta (controller barlang + a vámpírtanya alatti alagút (amelyik a mocsárhoz visz) legvége). Egy wrenched artifact fixed drop a lángoló tanya alatti barlangban (DNY-i bejárat mellett), gyorsfutó artifactot (battery/shell/snowflake) meg találhatsz az elektromos anomáliánálk (DNY sarok) vagy a scarnál (FCSM telep felett). Kb ennyi a fontos az egész játékban, meg egy AC96 pontosságra fejlesztve, dupla lövéses módban +vmi shotgun mutánsok ellen. A többi már csak szépítés.

(#3699) Gaben1


Gaben1
tag

üdv
a jó befejezés szempontjából ,van egy bandavezér a hajón aki le akar csapni szakáll embereire, mit érdemes csinálni? menjek én is lőni vagy inkább áruljam be szakállnak?
a másik kérdésem hogy kimondottan sugárzás csökkentő köveket hol találok?

gigabyte eX38 DS5 , Q6600@3000,EVGA KO 8800GTX,4X1 GB kingmax mars ddr2 1066, 1500+1000+640gb+500gb sata2 ,samsung 22'' SA200 2ms Corsair TX 750

(#3700) MPowerPH válasza Gaben1 (#3699) üzenetére


MPowerPH
félisten

Áruld be Szakállnak.

Don't Tread On Me

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.