Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3051) SzlobiG válasza emre (#3050) üzenetére


SzlobiG
félisten

Hmm, ránézek. :R

(#3052) emre válasza SzlobiG (#3051) üzenetére


emre
veterán

bővebb infó itt
annak idején szoptam rendesen a magyarítással, de nagy nehezen sikerült
1-2 infót én is csepegtettem itt a fórumban erről a mod-ról, de tömören annyi hogy sokkal akció-dúsabb lett, egy csomó új fegyverrel, pár új rejtekhellyel.
nekem nagyon bejött, és meg lehet nézni hogy a filefrontról is hányan leszedték

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3053) virkir válasza SzlobiG (#3049) üzenetére


virkir
veterán

Akkor érdemes elkezdeni a másik kettőt is.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#3054) SzlobiG válasza virkir (#3053) üzenetére


SzlobiG
félisten

Clear Sky-on gondolkodok az első résszel játszottam eljutottam vele oda ahol előjött a bug és ott hagytam abba azt már nem kezdem el megint.:)

(#3055) Lauda válasza SzlobiG (#3054) üzenetére


Lauda
félisten

Ne gondolkodj rajt, hanem kezdj bele. :D Az is jo game, mondjuk en a vegen egy olyan bugba futottam bele, hogy be sem tudtam fejezni [link], de csak batran. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3056) SzlobiG válasza Lauda (#3055) üzenetére


SzlobiG
félisten

Holnap valszeg neki is kezdek.:) Na igen az első részt én is pont egy bug miatt hagytam abba pedig már több mint a felén túl voltam, szal azt már nem fogom elkezdeni megint, de a clear sky-t igen.

(#3057) Lauda válasza SzlobiG (#3056) üzenetére


Lauda
félisten

Akkor jo jatekot! :) En amugy nem xarakodtam a fegyverfejlesztessel meg hasonlokkal. Benyomtam a suly meg a clear sky bazis kereskedos cuccot es csak mennem kellett meg gyakolni.

[ Szerkesztve ]

(#3058) emre válasza Lauda (#3055) üzenetére


emre
veterán

Eddig nem mondtam, de odáig el sem kellene jutni egy mezei stalkernek Strelok üldözésével :DDD
Az a port kizárólag ezt a célt szolgálja, hogy ne érd utol. Ugyanis Strelok a lépcsőről még lövöldözik kicsit, aztán az épület tetejéről el-diffundál a világegyetem egy másik szegletébe.
Ettől függetlenül szét lehet lőni a seggét. :K [link]

igazából ez itt off, de azért annyira talán nem :F

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3059) Paul119 válasza SzlobiG (#3056) üzenetére


Paul119
addikt

Nekem van eladó clear sky ha nagyon érdekel :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3060) SzlobiG válasza Paul119 (#3059) üzenetére


SzlobiG
félisten

Már tolom a gémet...de azért köszi.:D

A grafika ugyanaz viszont kevesebb az fps dx11 ebbe jobb volt, de végül is nem zavar.

(#3061) SzlobiG válasza SzlobiG (#3060) üzenetére


SzlobiG
félisten

Végeztem a Clear Sky-al is, hát ez már annyira nem tetszett mint a pripyat főleg az eleje ott majdnem abba hagytam, de aztán tovább mentem nem is nagyon csinálgattam mellék küldiket meg semmit nem fejlesztettem csak végig rohantam a gémen, de végül is nem volt rossz.:) A grafika viszont büntetett végig. :K

(#3062) emre válasza SzlobiG (#3061) üzenetére


emre
veterán

khm-khm http://prohardver.hu/tema/s_t_a_l_k_e_r_clear_sky/friss.html ;)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3063) SzlobiG válasza emre (#3062) üzenetére


SzlobiG
félisten

Direkt írtam ide és nem oda.:)

(#3064) Medvelászló


Medvelászló
senior tag

Sziasztok!Lenne 1 kis problémám,win7 alatt próbálnék játszani a gémmel de nem tudom magyarosítani,a bat fájl megnyitása után azt írja nem teljes a telepítő készlet :W van valakinek valami ötlete mit kellene tennem?kÖcce előre is :R

(#3065) emre válasza Medvelászló (#3064) üzenetére


emre
veterán

A SCOP Magyaritas-Telepités.txt fájl elolvastad? :U

"1. Bontsd ki a csomag tartalmát egy mappába.
2. Futtasd a 'SCOPMagyaritas-Telepito.bat'-ot.
(Enter, vagy duplakattintás)
3. Ha tényleg a telepítő által kijelzett mappában
van a játék, válaszolj igennel a kérdésre.
(i, utána Enter)
4. További fontos telepítési utasításokért olvasd
el az 'Quo vadis.pdf' tartalmát, bár ilyenek
nincsenek is benne. :)

VAGY

1. Bontsd ki a csomag tartalmát a gépeden telepített
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat mappájába.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3066) Medvelászló válasza emre (#3065) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Köszönöm a segítséget de még mindig nem működik,kb 1000 szer prószáltam de valami oknál fogva nem múkodik:(blaaaaa.....ha a bat fájlt indítom azt írja nem teljes a készlet, kilépéshez nyomjon le 1 bill.-t.sajna a gamedata mappa másolása sem oldja meg a problémát,pedig felül írja de minden marad a régi :W Esetleg még ötlet?????

(#3067) Lauda válasza Medvelászló (#3066) üzenetére


Lauda
félisten

Esetleg szedd le ujra a telepitot es ugy probald [link]. :F

(#3068) Medvelászló válasza Lauda (#3067) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Köszönöm a linket,ezzel is megpróbáltam de semmi:(SoC-ban is volt 1szer ilyesmi problémám és nem emléxem hogy sikerült megoldani,biztos a radioaktív sugárzás ment az agyamra:)

(#3069) Lauda válasza Medvelászló (#3068) üzenetére


Lauda
félisten

A leirtak alapjan szedd le az egeszet (a magyaritast), inditsd el a jatekot, majd telepitsd fel ujra a leirtak szerint. Valamit Te ronthatsz el, mert mindenkinel jol mukodik.

(#3070) Medvelászló válasza Lauda (#3069) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Az egészet újra telepítettem a gémmel együtt de még mindig nem múkodik,sztem az op rendszerrel lehet valami kánya mert elég hülyén viselkedik a gépem win7 alatt...Több régi gémnél is probléma merült fel,van amelyiknél nincs multiban cset felirat,másiknál fegyó és beszéd hang,van amelyiket nem engedi peccselni etc......nemrég vettem 1 elég jó vasat sztem és szeretném kihasználni teljes mértékig,gondoltam win7 az jó lesz de eddig csak szívás van vele vagy csak én vagyok béna nemtom???!!!

(#3071) Lauda válasza Medvelászló (#3070) üzenetére


Lauda
félisten

Onmagaban a win7 nem lehet problema, mert az alatt is tokeletesen mukodik a jatek es a magyaritas is. A gepedet nem tudjuk milyen, hiszen nem irtad es az adatlapodon sincs feltuntetve. :)

(#3072) Medvelászló válasza Lauda (#3071) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Haveromnak is win7 van fent és nála tökéletesen műxik minden,nálam nem igazán:(sztem telepítésnél valami lemaradt.Ace kodek pakk például iszonyatos keveredést csinált,úgyhogy letöröltem
gépem:asus m4a78lt-m le alaplap
ati 4670 videjó kari
2 giga ddr3-as mem
amd x250 dual cpu

(#3073) Lauda válasza Medvelászló (#3072) üzenetére


Lauda
félisten

Persze, hogy mukodik, nalad is mennie kellene. Kodek pakkot felesleges feltelepiteni, ott a vlc player, pakk nelkul jatszik mindent, vagy pl. a kmplayer is, de win7-re talan jobb a vlc. Azon a gepen siman fut a 32 bites seven.

(#3074) Medvelászló válasza Lauda (#3073) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Köszönöm a helpet,sikerült feltennem a magyarítást!Nagyon béna vagyok:D

(#3075) Lauda válasza Medvelászló (#3074) üzenetére


Lauda
félisten

Nincs mit! Mi volt a baj amugy?

(#3076) Medvelászló válasza Lauda (#3075) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Csak másolási módszert kellett változtatni:DNa asszem megyek is vissza a zónába beparázni :DDD

(#3077) iceman1988


iceman1988
tag

Sziasztok!
Egy olyan problémám van a játékkal, hogy amikor új játékot szeretnék kezdeni akkor megfagy a játék. Magyarul amikor kiválasztom a szintet akkor a zene elhallgat és nem történik semmi sem. Teljesen új windows 7 ultimate van fent (32bit). Eddig nem volt ilyen problémám. Valaki tudna segíteni?
Előre is köszönöm!

(#3078) Wasp91


Wasp91
aktív tag

Sziasztok.
Morgan PDA-ját hol találhatnám meg?
A Dutysoknak odaadtam már egy PDA-t amit a anomáliából kipottyanó halott dutysaktól szereztem. De ez sajnos nem elég hogy befogadják a Monolitosokat. Egy végigjátszásban olvastam hogy Morgan PDA-ja is kell de azt nem írják hogy lehet megszerezni.
Előre is köszi a segítséget !

Enyésszen minden rút kötöttség korlátozás, szabály életterem ne szűkítse ócska, poros morál

(#3079) bluyoo válasza Wasp91 (#3078) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Szakáll adta-adja a feladatot egy fegyverbizniszről kell infót szerezned.
A fegyverek eladója Morgan, egy szolgálatos.Nála van a pda amely a szolgálatos fegyveraktárról tartalmaz infót.Lehet eladtad véletlenül.Csináld a tudósos feladatokat utána belehet ajánlani valamelyik frakciót bunkerőrnek :D hátha úgy már elég szimpatikus leszel nekik.
(#3077) iceman1988
Pontos megoldást nem tudok a gondodra de általában egy uninstall majd újratelepít meg szokta oldani a hasonló gondokat.Több mint valószínű a legegyszerűbb megoldás.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#3080) Wasp91 válasza bluyoo (#3079) üzenetére


Wasp91
aktív tag

Szakáll az után adja a fegyverkereskedős küldetést hogy odaadtam neki az iránytűt nem?
Vagy lehet jobban jártam volna ha Szultánnak adom?

[ Szerkesztve ]

Enyésszen minden rút kötöttség korlátozás, szabály életterem ne szűkítse ócska, poros morál

(#3081) iceman1988 válasza bluyoo (#3079) üzenetére


iceman1988
tag

Sikerült közben megoldani a problémát. Vissza tettem teljes dinamikus (DX11)-ről csak sima teljes dinamikus fényekre és máris jó lett.
De lenne egy másik kérdésem... A "Vaserdő" anomáliánál a kis ház alagsorában van egy ajtó amihez kér egy belépő kártyát. Hol kapom meg azt a kártyát? Már csak kíváncsiságból is benéznék oda. :D
Én eladtam Morgan PDA-ját. Pedig érdekelt volna az a fegyverraktár. :DD
Előre is köszi a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#3082) Wasp91 válasza iceman1988 (#3081) üzenetére


Wasp91
aktív tag

Hali.
Morgan pda-ját hogy szerezted meg?:) Vagy azt a küldetést egyáltalán mikor adja be?

Enyésszen minden rút kötöttség korlátozás, szabály életterem ne szűkítse ócska, poros morál

(#3083) emre válasza iceman1988 (#3081) üzenetére


emre
veterán

Asszem kardántól kapod meg a kód kártyát, mikor el kell menni a gauss stukker dokumentumaiért.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3084) Lauda válasza Wasp91 (#3082) üzenetére


Lauda
félisten

Mar valaszoltak ra 3 hsz-el ezelott. :)

(#3085) iceman1988 válasza Wasp91 (#3082) üzenetére


iceman1988
tag

Hali!
Éppen tegnap csináltam meg. :))
Nekem nem Szakáll adta azt a küldetést hanem Szultán. Feltette a kérdést hogy vele vagyok e vagy nem? Mondom igen. És akkor küldött el engem a fegyverkereskedős küldetésre. Ott meg majd az lesz, hogy tárgyalnak a felek és egyszer csak a szolgálatos valami olyasmit mondd hogy követtek. Utána megy a lövöldözés. A szolgálatos tagokat le kell lődözni. Minden hullát kifosztasz (legalábbis én ki szoktam :D). És ott lesz az egyiknél, konkrétan Morgannál a PDA. Utána eladhatod Bagolynak is.. 4000-et adott nekem. De most látom hogy kár volt eladnom. Vagy pedig másik lehetőség hogy megtartod.

(#3083) emre: Tényleg. Már emlékszem. :DD Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#3086) Wasp91 válasza iceman1988 (#3085) üzenetére


Wasp91
aktív tag

Még jó hogy ott mentettem. :)
Akkor szultánnak segítek nem szakálnak.

Enyésszen minden rút kötöttség korlátozás, szabály életterem ne szűkítse ócska, poros morál

(#3087) Wasp91 válasza Lauda (#3084) üzenetére


Wasp91
aktív tag

Igen láttam, de nekem szakáll nem adja azt a küldetést, vagy nem tudom mikor adja. :S

Enyésszen minden rút kötöttség korlátozás, szabály életterem ne szűkítse ócska, poros morál

(#3088) bluyoo válasza Wasp91 (#3087) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Zorro555:"2 lehetőséged van. Vagy Szultánnak segítesz, hogy a bandája megölje a Sevcsenkón lévő stalkereket, utána pedig egy fegyver adás-vételt kell biztosítani, ami rosszul sül el, és kitör a lövöldözés. A fegyverek eladója Morgan, egy szolgálatos harcos.
A másik lehetőség, ha Szakáll stalkereinek szólsz, hogy a banditák meg a karják őket támadni, és tőrbe csalják őket. A következő küldetés, hogy Szakáll megkér akadályozz meg egy fegyver adás-vételt. Ugyanaz az akció, csak más szemszögből."

Bazinga!

(#3089) Wasp91 válasza bluyoo (#3088) üzenetére


Wasp91
aktív tag

Nekem azt még az elején adta be a játéknak hogy vagy segíts Szultánnak vagy köpd be őket Szakálnak.Én egyiket se tettem és törlődött a küldetés.Magyarul most megszívtam mert így nem lehet meg Morgan pda-ja csak ha újrakezdem a játékot.

Enyésszen minden rút kötöttség korlátozás, szabály életterem ne szűkítse ócska, poros morál

(#3090) Wasp91


Wasp91
aktív tag

Na már lényegtelen Morgan PDA-ja. A Szabadságosok csak befogadták a Monolitosokat. Beköptem nekik Szarkát meg ők őrzik most már a tudósokat.

Enyésszen minden rút kötöttség korlátozás, szabály életterem ne szűkítse ócska, poros morál

(#3091) foxboro


foxboro
tag

Hi!

Most kezdtem játszani a COP-al..... :) kicsit későn... Az elején van egy helikopter, amit át kell kutatni, a szennyvíztelep mellett, hogy lehet megközelíteni???
Köszi!

(#3092) juhasz.p válasza foxboro (#3091) üzenetére


juhasz.p
aktív tag

Menj a fal mellett, vagy a youtube-on keress egy videót ami megmutatja.

...ha a szar felkerül a polcra, máris azt hiszi lekvár lett belőle...

(#3093) bluyoo válasza foxboro (#3091) üzenetére


bluyoo
nagyúr

KATT
Vagy Noéval kell előtte beszélned és ő visz el vagy magad indulsz neki fentről a harmadik kép.

Bazinga!

(#3094) foxboro válasza bluyoo (#3093) üzenetére


foxboro
tag

Hi!

Köszi az anyagot! Belenézek, ha elakadok :)

juhaszp-nek is köszi! megnéztem ott is...

ÜDV! Mindenkinek

(#3095) juhasz.p válasza foxboro (#3094) üzenetére


juhasz.p
aktív tag

Én az akna mezős helikopterre gondoltam...Jól gondoltam?

...ha a szar felkerül a polcra, máris azt hiszi lekvár lett belőle...

(#3096) iceman1988


iceman1988
tag

Sziasztok!
A hűtőtoronynál lévő küldetést hogyan lehet megoldani? A tudósok megadták szóval valahogyan kivitelezhető. Körbejártam többször az épületet de semmi. Felmásztam a legmagasabb pontra ahol elvileg jó vagyok.. de szintén semmi. Ahogy olvastam a topikban nem én vagyok az egyedüli aki nem tudott mit kezdeni vele. De sajnos választ nem nagyon kaptam rá. Valaki tudna segíteni nekem?
Előre is Köszönöm!

juhasz.p: Te a jupiter üzemnél lévő helikopterre gondoltál. foxboro pedig a Szkadovszkos pályán a fennsíkon található helikopterre gondolt.

[ Szerkesztve ]

(#3097) rétisün


rétisün
veterán

felraktam a játékot, de nem indul:

"Cannot open file "fsgame.ltx"". Check your working folder."

hiába írom át a false-t true-ra....magyarítás még nincs is fenn. lehet, hogy a 64 bites win7 kavar be?

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#3098) iceman1988 válasza rétisün (#3097) üzenetére


iceman1988
tag

nem te vagy első aki ezzel a problémával szembesül. a 64 bites win7 nem lehet a baja mert játszottam ezzel a gammel 64 bites win7-en. jelenleg nekem a 32 bites win7-nél jelentkezett ez a probléma. próbáltam azzal, hogy a kompatibilitást átettem win xp-re aztán persze átírtam false-t true-ra de akkor sem ment. Miután visszatettem a kompatibilitást az eredeti beállításra utána ment a játék rendesen. nem tudom, hogy mitől javult meg de azóta megy nekem. sőt a true-t visszaírtam false-ra. esetleg te is próbáld meg.

[ Szerkesztve ]

(#3099) bluyoo válasza iceman1988 (#3096) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Ahhoz a feladathoz kell a Swarog detektor.
KATT
rétisün én is 64 biten tolom és műkszik próbáld újra átnevezni.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#3100) rétisün válasza iceman1988 (#3098) üzenetére


rétisün
veterán

köszi, ezt majd még megpróbálom, mindenesetre azért az jó hír, hogy nem a 64 bites win7-el van baj. (az assassin's creed II-nél pl. még a telepítő se indult el... :( )

bluyoo: kösz neked is....az a legjobb az egészben, hogy már a legelső indítás(i kísérlet)kor ez fogadott, bele se szerkesztettem a fájlba.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.