Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4851) Medvelászló válasza Misua (#4850) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Remélem hamarosan ingyenes lesz valamelyik kompjúter guru jóvoltából. :K

[ Szerkesztve ]

(#4852) PeL válasza Misua (#4850) üzenetére


PeL
addikt

a fizetésért hangot is adtam GSC fórumon, ilyet elvileg nem csinálhatnak, egy fillért nem kérhetnek semmilyen modért mivel a modolást lehetővé tévő SDK-k is teljesen ingyenesek...

(#4853) Carasc0 válasza PeL (#4852) üzenetére


Carasc0
őstag

Főleg hogy 200Ft! Ebből nem fog bejönni talán még 100000Ft sem nekik Rubelben mérve! Semmi gond. Valaki megveszi, bezippeli és go net! Nem egy hard dolog ez. :K

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4854) PeL válasza Carasc0 (#4853) üzenetére


PeL
addikt

Nem de akkor is törvényellenes :)

(#4855) Carasc0 válasza PeL (#4854) üzenetére


Carasc0
őstag

Más is ki van erre akadva?

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4856) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Most őszintén egy közel 200 Ft-nak megfelelő összeg olyan nagy kiadást jelentene?
Ezek után inkább meg se kérdem hogy kinek van meg eredetiben a játék...

(#4857) Carasc0 válasza Misi 007 (#4856) üzenetére


Carasc0
őstag

Itt arról van szó hogy egy MOD nem lehet fizetős. Nem az összeg a probléma!

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4858) Carasc0


Carasc0
őstag

Lehet kuksi vagyok de én a david oldaláról most töltöm a 2.2-t ami EXE és már fix is van hozzá! :)

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4859) PeL válasza Misi 007 (#4856) üzenetére


PeL
addikt

egy bugos/instabil modért 5 forintot nem adnék nem hogy 200-at... Másrészt mint utánad is írták meg ahogy én is írtam modért senkinek nincs joga pénzt kérni semmilyen körülmények között mivel ha jól tudom az összes játék végfelhasználói szerződésben is benne van hogy a játék részeit (a mod már a játék részének minősül) tilos áruba bocsájtani, pénzt kérni érte, illeglális tevékenységnek minősül...

(#4860) PeL válasza Carasc0 (#4855) üzenetére


PeL
addikt

többen megjegyezték GSC-n is hogy nem legális egy fillért is kérni a modért... ahhoz hogy ilyet tehessenek ahhoz liszenszelniük kéne az egész játék motorját

[ Szerkesztve ]

(#4861) Carasc0 válasza PeL (#4860) üzenetére


Carasc0
őstag

Semmi baj én már töltöm és david írta hogy jön hamarosan hozzá a translation! :K

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4862) Medvelászló válasza Carasc0 (#4858) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Küldenél linket honnét szeded le?
Ezt a mod-ot én is kipróbálom ha befejeztem a 2.0-t.
Én szívesen adnék érte 200-at de sajna az a tapasztalat hogy sok a hiba,bug stb....

(#4863) Carasc0 válasza Medvelászló (#4862) üzenetére


Carasc0
őstag

SGM 2.2

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4864) Medvelászló válasza Carasc0 (#4863) üzenetére


Medvelászló
senior tag

És a fix-et honnét ?bocs ha kuka vagyok!
Köszi a helpet! :R

(#4865) Misua válasza Carasc0 (#4863) üzenetére


Misua
senior tag

Itt nem arról van szó hogy fizetős/nem fizetős, hanem arról hogy a mod szerzőjének már nincs kedve dolgozni tovább a projecten, de a rajongók mégis kérik a mod folytatását...
És ha már az összes szabadidejét eltölti a modra, akkor legyen valami kárpotlás.
Ez a 25 rub/200 ft - technikailag legkissebb pénzösszeg amit a rendszer enged beállítani.
Letölteni ingyen az szép dolog (én is szeretem), de ha a szerző látni fogja, hogy a kasszaba nem folyik be semmi, akkor leáll a munkával.

(#4866) Misua válasza Carasc0 (#4853) üzenetére


Misua
senior tag

Láttam annó statisztikát 2.0-ról - kb 11 ezer letöltés ha minden második fan befizetne, akkor ez 11 milla forint...

(#4867) Carasc0 válasza Misua (#4866) üzenetére


Carasc0
őstag

Szép és jó lenne ha legalább tökéletes lenne! Itt a mintapélda: SGM 2.1 Dark Valley, a hallhatatlan katonák :D Igaz 1 játék sem tökéletes mégis sok pénzt kérnek érte. Én ezért vettem meg a Starcraft 2-t. Abba nem sok hiba van az tuti! :)

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4868) Carasc0 válasza Medvelászló (#4864) üzenetére


Carasc0
őstag

SGM 2.2 fix!

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4869) Misua válasza Carasc0 (#4867) üzenetére


Misua
senior tag

na azért a bandita vezérek csak egy bizonyos questig voltak halhatatlanok

(#4870) Carasc0 válasza Misua (#4869) üzenetére


Carasc0
őstag

Hát ahhoz képest 4 aknavetővel, 20 gránáttal, meg kb 70 mesterlövész lőszerrel sem halnak meg, az jó :D

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4871) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!
Az Emre által feltöltött SMRTER 0.40 térképe ugyanaz, mint itt? Vagy az mekkora területet ad? Új küldik? Vagy mi az űberség benne? Lassan vége a sigerous2.0-nak...

(#4872) dodopek válasza dodopek (#4871) üzenetére


dodopek
addikt

0.41...

(#4873) PeL válasza dodopek (#4872) üzenetére


PeL
addikt

az SMRTER 0.41 semmilyen új térképet nem tartalmaz, az majd a 0.45 lesz ha kijön majd egyszer végre. Én azt a modot úgy várom mint a messiást, állítólag azért nem adta ki eddig aki csinálta mert nem akar fél munkát kiadni a kezéből, minden térkép be lesz népesítve és lesznek küldik rajta :) Nagyon kíváncsi leszek mit hoz ki belőle

(#4874) dodopek válasza PeL (#4873) üzenetére


dodopek
addikt

Aztán meg majd csorgathatom a nyálam, hogy mikor lesz magyarítva...
A 0.41 ad küldetést? Tudom, hogy már kérdeztem, de nem emlékszem.
Vagy bármi küldertést adó mod, ami magyar? Bármelyik Stalkerhez...

[ Szerkesztve ]

(#4875) PeL válasza dodopek (#4874) üzenetére


PeL
addikt

Ha kijön a 0.45 és jó lesz vállalkozom rá hogy magyarítani fogom, SGM-et is csak azért nem csináltam eddig mert alapból a 2.1 elég bugos, meg így semmi értelme hogy minden hónapban kijön egy új verzió.

(#4876) Carasc0


Carasc0
őstag

Important question!

Hogy lehet visszajutni Dark Valley-ból más mapra?

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4877) morbias2


morbias2
aktív tag

Helló!
Valaki tesztelte a 2.2-t? Megy rendesen? Az 1.7 magyarítás jó hozzá?
köszi :)

Ne próbáld! Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! (Yoda)

(#4878) Misua válasza morbias2 (#4877) üzenetére


Misua
senior tag

Én az eredeti ruszki 2.2-t nyomom...teljesen más lett, más pályán kezdődik (Kordon), jó sok quest van, alíg bírom olvasni :D

P.S. 3 óra alatt stabíl a játék, igaz save/autosave-nél egyfolytába bug x-ray engine...de utánajárva rendszergazdáként kell elíndítani a játékot és már élvezhető a 2.2

[ Szerkesztve ]

(#4879) dodopek válasza PeL (#4875) üzenetére


dodopek
addikt

KIRÁLY! :)

(#4880) Medvelászló válasza Misua (#4878) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Dobnál képeket a 2.2-ről?

(#4881) Misua válasza Medvelászló (#4880) üzenetére


Misua
senior tag

Itt az orosz FAQ [link] az új questekről, egy-egy kérdés alatt látsz sárga színű СКИН szót, ami magyarul screent jelent :) Így jó sok kép van.

[ Szerkesztve ]

(#4882) Medvelászló válasza Misua (#4881) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Köszi! :R
Látom kened-vágod a ruszkit. :))

(#4883) Vladi válasza Misi 007 (#4856) üzenetére


Vladi
nagyúr

Az eredeti alkotásból készült módosítást nem lehet kereskedelmileg értékesíteni. Csak az eredeti alkotó teheti meg. Ez a törvény, ezrét a kiakadás. :K

(#4865) Misua:

Adomány gyűjtést is tarthatna, bár kétséges, hogy mennyi jön be. Vagy micro payment, becsületkassza alapon. Esetleg valami plusz szolgáltatást bizonyos összegért. Ilyen van a sourceforgon is.

Én adnék pár ezer forintot neki a nyüves szerszámos ládákért. :O

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#4884) Misua válasza Vladi (#4883) üzenetére


Misua
senior tag

Már kezdetek óta van neki adomány gyüjtése, látszik hogy eddig nem volt valami sikeres...

(#4885) Misua válasza Medvelászló (#4882) üzenetére


Misua
senior tag

Hát...Stalker az eggyetlen játék mely mellett érdemes hasznosítani az orosz nyelvtudásunkat :D

(#4886) Scholes9 válasza Misi 007 (#4856) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ha nagyon kíváncsi vagy rá, akkor elárulom, h az enyém az, sőt, mind3 rész megvan Steamen ;)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#4887) Misua válasza Misua (#4885) üzenetére


Misua
senior tag

Egyenlőre nem játszom tovább, mivel naponta jelennek meg a hibajavító patchek...és mindig újra kell kezdeni a játékot :O

[ Szerkesztve ]

(#4888) dodopek válasza Misi 007 (#4856) üzenetére


dodopek
addikt

Nekem is eredetiben van meg mind3. Dobozos. Használtan vettem, de úgy éreztem, hogy ennyivel tartozom a készítőknek...

/// Bakker! 400 zombi? Az ujjam elkopik, mire lelövöldözöm őket...
//Köszönöm azoknak a fórumtársaknak, akik jó előre figyelmeztettek a rejtekhely kialakítására a kivonási pontnál...

[ Szerkesztve ]

(#4889) Medvelászló válasza dodopek (#4888) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Miféle rejtekhely,szabad tudnom nekem is? :))

(#4890) Scholes9 válasza dodopek (#4888) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Így van :K

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#4891) Vladi válasza Misua (#4884) üzenetére


Vladi
nagyúr

Sajnos nem sokan küldenek így pénzt. :(

Aki fórumon eléri, az küljde már a javaslatomat, hogy extra modért extra manit kérjen.
például nekem hegesszen egyik rejtekhelyemre 6 csomag szerzámot, mondjuk 20 ojróé. :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#4892) dodopek válasza Medvelászló (#4889) üzenetére


dodopek
addikt

Persze!
SPOILER!!!!
Az alapjátékot végigtoltad ugye? A modban is ugyanott van a kivonási pont.A heli felszáll, Te meg ott maradsz Pripyatban 400(!) zombival körülvéve úgy, hogy a táposabb cuccaid elmentek a kopterral, és kapsz egy hangtompítós pisztolyt, meg valami gagyi géppityut. Ezért érdemes valahova oda lerakni egy hátizsákot, és megrakni minden földi jóval. Fullra húzott ruha, fegyver, lőszer, medkit egy vagonnal. Én a szökőkútba tettem, és megmentett az idegbajtól...

SPOILER END!

[ Szerkesztve ]

(#4893) Medvelászló válasza dodopek (#4892) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Atyagatya,ez nagyon baro lesz :Y Nem tudom mire vélni,a mutáns hordával is szoptam eleget zatonban. :DDD
köszi az infot kolléga!

(#4894) Misua


Misua
senior tag

na, a mai naptól most már hivatalosan is ingyenes a SGM 2.2

(#4895) dodopek válasza Medvelászló (#4893) üzenetére


dodopek
addikt

Ezzel is fogsz... :D Bár a zombi nem igazán az eszéről, vagy a tempójáról híres... Én ezzel a 400 figurával akarom megcsinálni a mesterlövész besorolást... 300 fejlövés...

(#4896) PeL válasza dodopek (#4895) üzenetére


PeL
addikt

Nana, azért ne becsüld alá őket, kellemetlen volt mikor a felszállás után vissza kellett loholnom a bázisra a cuccaimért egész Pripyaton át, keresztül a zombi hordákon, mert hülye fejemmel oda pakoltam le és nem tudtam hogy ez lesz a felszállás után XD Bementem egy épületbe és olyan szinten körülvették az épületet meg be is jöttek értem hogy nem bírtam velük, más útvonalat kellett keresnem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4897) dodopek válasza PeL (#4896) üzenetére


dodopek
addikt

Dehogy becsülöm! Vagy 3x már kinyírtak. És van még vagy 200... :D aA mesterlövész képesítéshez meg már csak vagy 100 headshot kell... :)

(#4898) lsc


lsc
nagyúr

Agropromba már átmentem, a többi pályára mikor lehet átmenni ? Oda még nem találtam meg a buborékokat.

Pontosabban oda át lehet menni vagy valaki ad majd küldetést?

[ Szerkesztve ]

Az élet kegyetlen .

(#4899) zuzu000 válasza PeL (#4896) üzenetére


zuzu000
őstag

GPS konduktorral nem lehet arrébb menni? :)

(#4900) PeL válasza dodopek (#4897) üzenetére


PeL
addikt

Annyira hülyék, hogy akárhol vagy, ha több van egy helyen és egyet megölsz közülük az összes elkezd rád lőni még akkor is akadály mögött vagy. Eleresztenek 1-2 sorozatot aztán kullognak tovább. Ha kint maradsz a fedezékből amíg lövöldöznek tuti meghalsz :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.