Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4601) dodopek


dodopek
addikt

Ekkora szívást! :D A kísértet a skat2-nél hozzám vágta az aknát! Persze, hogy game over... :Y :Y

(#4602) PeL válasza dodopek (#4601) üzenetére


PeL
addikt

2.0-ban hogy én ott mennyit szívtam... Vagy a Snorkok erőszakoltak meg vagy a Poltergeist dobta rám mindig az aknát

(#4603) Scholes9 válasza degumentes (#4596) üzenetére


Scholes9
nagyúr

A mai világban minek is kínlódjak a lemezzel, egyértelműen Steam :K Itt az aprón lehet találni Steam kupont elég olcsón, érdemes körbenézni :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#4604) PeL válasza Scholes9 (#4603) üzenetére


PeL
addikt

Modok miatt szerintem jobban jársz dobozossal...

(#4605) Scholes9 válasza PeL (#4604) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Na azt nem tudom, bár én még egyszer sem használtam modot hozzá :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#4606) Medvelászló válasza PeL (#4600) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Próbáltam már párszor abban a sorrendben de nem ment vele a játék.Ha a DATA mappát bemásolom akkor megy faszán, angol ahogy kell,tudok turkálni az atmosfear beállításokban is.kicsit tesztelgetem talán műxik majd ha nem akkor hagyon a pics@ba az egészet.Mint ahogy azt írtam az első 3 lépés még okés,elindult a gém minegyikkel de a 4. lépés után után behal :F
Azért köszi a segítséget és hogy szántál rám némi időt! :R

(#4607) dodopek válasza PeL (#4602) üzenetére


dodopek
addikt

Rövid úton lerendeztem utána. Távcsövessel messziről az aknát, aztán rohanva eliminatorral a poltergeist-et...

(#4608) PeL válasza dodopek (#4607) üzenetére


PeL
addikt

Azért párszor meghaltam mire rájöttem hogy ki kéne lőni először az aknát :) A poltergeist meg nem volt nagy kunszt mert AEK-el belelőttem kb 5-öt és meg is punnyadt :)

(#4609) dodopek válasza PeL (#4608) üzenetére


dodopek
addikt

Ja, nem nagyon bírta a terhelést... :D

(#4610) Medvelászló válasza Medvelászló (#4606) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Most raktam fel utoljára ezt az izét.Kikapcsoltam a loading screen-t én a Nanohud-ot vagy mit a telepítésnél,így megy.Bár a töltőképernyőn most sem látszik az atmosfear 3 felirat de a menűben benne van és bele tudok piszkálni.Rátelepedett vajon a játékra vagy megint sz@r?

[ Szerkesztve ]

(#4611) PeL válasza Medvelászló (#4610) üzenetére


PeL
addikt

Az nem baj ha nem látszik. A főmenüben jobb alul ha kiírja hogy AtmosFear Version akkor van esély hogy jó lesz, illetve úgy tudod leellenőrizni hogy ha kitörés van akkor annak a felhőnek meg kell jelennie az égen, illetve a kitörésnek egy látható gyilkos hullámban kell jönnie ami ha elkap meghalsz

(#4612) Medvelászló válasza PeL (#4611) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Igen ott van a version atmosfear felirat a jobb alsó sarokban,remélem lesz is mndent elsöprő kitörés! :C :Y Hamarosan elkezdem tesztelni,mit sikerül alkotnom.

(#4613) Carasc0


Carasc0
őstag

Hát nálam vége!

Egyszerűen azelső load game még megy, de utána bármilyen load game-t nyomok szétfagy! Tesóm mentései teljesen jók, neki nagyon ritkán és csak kitöréskor fagy meg! Nem hiszem el hogy ezt nem veszi észre a fejlesztő és neki nem fagy meg! Nagy kár! Így nincs értelme játszanom vele!

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4614) dodopek válasza Carasc0 (#4613) üzenetére


dodopek
addikt

Még mindig azt javaslom, hogy próbáld meg visszavenni a beállításokat, akármilyen erőműved van is(csak az irigység beszél belőlem :) ). Sokat nem veszítesz vele, ha kipróbálod....

(#4615) Medvelászló


Medvelászló
senior tag

Kipróbáltam a játékot,kíváncsi voltam sikerült-e az atmosfeart felrakni az sgm 2.1-el együtt.Nem találok szavakat,sikerült megtekintenem az első kitörést ill.csak félig meddig! :DDD Nagyon szép lett,én majdnem befostam mikor megláttam a felhőt! :YAsszem majd éjjel folytatom a játékot,lehet majd parázni a sötétben,így nappal nem az igazi. :W

(#4616) PeL


PeL
addikt

Azt írják GSC fórumon hogy aki a Rulix AI verziós SGM 2.1-el játszik annak bugolhat a játék, azt javasolják játszunk anélkül

[ Szerkesztve ]

(#4617) Carasc0


Carasc0
őstag

Szia!

És hogy törölhetem csak azt a részt? Nem akarom újratenni az egészet!

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4618) PeL válasza Carasc0 (#4617) üzenetére


PeL
addikt

Sajnos nem tudom, én minden ilyen esetben újra szoktam telepíteni a modot. Én nem álltam neki még igazából játszani mert csak a Skadovsk körül rohangáltam szóval nem okoz gondot az újratelepítés. De ha akarod megpróbálhatod hogy letöltöd ezeket és felülírod a fájlokat:

AtmosFear 3 Merge Patch

AtmosFear 3 Sky Fix

és erre másold rá újra a fordítást: http://www.mediafire.com/?94t9lk42inezc2a

(#4619) zuzu000 válasza PeL (#4618) üzenetére


zuzu000
őstag

Valami alternatív letöltési linket nem tudsz a 2.1-hez? Mivel a fentebb írtról 3 óra alatt jön le :(

(#4620) Carasc0 válasza PeL (#4618) üzenetére


Carasc0
őstag

Szia!

Újrateszem akkor megpróbálom. Nem rakom bele a Dynamic News-t mert szerintem felesleges! Akkor ezt ne tegyem fel?: Adaptation of A.I. additions

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4621) PeL válasza zuzu000 (#4619) üzenetére


PeL
addikt

Próbáld meg torrentel, most ugrott be hogy én is innen szedtem :) Eleinte lassan jött de után megindult nálam

http://narod.ru/disk/37882799001/SGM_COP_v2.1_Full.exe.torrent.html

[ Szerkesztve ]

(#4622) PeL válasza Carasc0 (#4620) üzenetére


PeL
addikt

nem kell, mert az AF3 sky fix a sima alap AF3 merge verzióhoz van, nem a dynamic news-oshoz. szóval csak azokat rakd fel amit linkeltem most :)

(#4623) Carasc0 válasza PeL (#4622) üzenetére


Carasc0
őstag

Hát ez sem sikerült! Egyik mentésem sem indul el!

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4624) PeL válasza Carasc0 (#4623) üzenetére


PeL
addikt

Mentések nyilván nem mennek mert változott a játék szerkezete a hiányzó AI és dynamic news scriptek miatt. De ezzel állítólag végigjátszató a játék, legalábbis GSC fórumon ezt mondták. továbbá van valami pisztoly fix is valami Ruger pisztolyhoz. Ha kell belinkelem azt is ha esetleg újra kezdenéd.

(#4625) Carasc0 válasza PeL (#4624) üzenetére


Carasc0
őstag

JA bocs újrakezdeni meg a *************************************************************! Ahol a csillag a világ összes csúnya szava!

:W

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4626) PeL válasza Carasc0 (#4625) üzenetére


PeL
addikt

:) Azért ne kapj idegbajt. Nem olyan rossz játék ez hogy ne érje meg többször újrakezdeni :K Én a SHOC-ot pl. ha 10x nem játszottam eddig végig akkor egyszer sem :) Hiába ugyanaz minden (na jó nem mert több fajta modot próbáltam de nagyrészt ugyanaz a játék mindig), mindig ugyanúgy élveztem a játékot mintha először játszottam volna vele :D

(#4627) Medvelászló válasza PeL (#4621) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Ezzel bug mentes lesz az sgm 2.1?Nálam betöltésnél sokszor kifagy ill.leáll a gém!

(#4628) zuzu000


zuzu000
őstag

Friss CoP telepítés, illetve a feljebb linkelt 2.1. fsgame.ltx-engedélyezve, de ezt írja bugtrapnál: "stack trace:"

Mi ez?

(#4629) PeL válasza zuzu000 (#4628) üzenetére


PeL
addikt

pontosan miket raktál fel? És milyen sorrendben?

[ Szerkesztve ]

(#4630) PeL válasza Medvelászló (#4627) üzenetére


PeL
addikt

Ez ugyanaz az exe telepítős verzió csak torrent kliensel kell letölteni. Amúgy próbáld meg azt amit írtam néhány hsz-el ezelőtt Carasc0-nak, lehet rajtad is segít

(#4631) zuzu000 válasza PeL (#4629) üzenetére


zuzu000
őstag

Teljesen szuz stalkerre a 2.1 exet.

(#4632) morbias2


morbias2
aktív tag

Hali!

A 2.1 be azt a mini mapot nem lehet megváltoztatni? Nem láccik a nyíl se benne ahová mutatná az irányt! :)

Ne próbáld! Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! (Yoda)

(#4633) Vladi


Vladi
nagyúr

sgm2.1 még mindig. :D A szerelőkenk szerszámot hol találok? :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#4634) Medvelászló válasza PeL (#4630) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Mit csináljak és hogyan?
Nem lehet rossz ez a mod csak 1 hatalmas bug halmaz ami 0-ra lerontja a játék élménytEgyenlőre ez egy nagy sz@r amíg nem lesz valami megoldás a sok hibára!

:W Az mekkora volt mikor Crab nevezetű egyén jött velem szembe a lépcsőn kitekert nyakkal és befeküdt az ágy alá a matracon keresztül.Nem is tudtam vannak szellem sztalkerek. :Y Vagy antianyagot evett ebédre a marhája vagy valami amazon csavarta el a fejét! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4635) dodopek válasza Vladi (#4633) üzenetére


dodopek
addikt

Vladi!
Ez fájni fog! A modban nincs fix helye a szerszámoknak. Én 3x kezdtem ujra a 2.0-t, és mindíg máshol volt.Annyira, hogy most pl az egyik finom szerszám jupiteren, a másik meg Pripyatban van. Bagoly eladja a koordinátákat, de igen borsos áron...

MedveLászló!
Az egy ismert, és szerintem igen vicces bug! Időnként az alapjátékban is előfordul.De ne keseredj el, nem olyan sok van benne... :)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#4636) Medvelászló válasza dodopek (#4635) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Nem tudod esetleg mit lehetne kezdeni a folyamatos fagyással ami betöltésnél jelentkezik?(várjam meg míg kicsit enyhül az idő?)Kissé idegesítő ha meghalok akkor újra kell indítani a gémet :W Mikor először játszottam végig az alapot nem kapkodtam el,egy nap csak 1-2 küldit csináltam meg,de ez már túlzás,minden egyes küldetés közben 100szor indítani a játékot.Borzasztóan idegesítő! :W :W :F :O :((( :(( Ráadásul ez az sgm 2.1 mod igen leterheli a gépem.

(#4637) dodopek válasza Medvelászló (#4636) üzenetére


dodopek
addikt

Neked is csak azt tudom javasolni, mint CarascO kollégának.Bármilyen hardver alatt futtatod is, próbálj meg egy drasztikus butítást,aztán hátha segít.Nekem ugyanezt csinálta.25 fps ment szépen, de ahogy meghaltam, vagy átmentem másik mapra, esetleg visszatöltöttem, azonnal fagyott. Vedd lejjebb a felbontást, és a beállításokat. Ha úgy nem csinálja, utána lehet próbálgatni, hogy meddig bírja.... Majd írj, hogy lett e valami haszna!
Remélem segítettem!

(#4638) Medvelászló válasza dodopek (#4637) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Azonnal kipróbálom,talán sikerül!

(#4639) Medvelászló válasza Medvelászló (#4638) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Na sikerült elhárítani a hibákat!Beállítások minden a minimumon,már el sem tudom indítani mert valami kib@szott bug fossal kilép.Letöröltem a francba ezt az egész szart,elég volt belőle.
Van valakinek ötlete milyen mod-ot tegyek fel a sgm 2.1 helyett?

(#4640) dodopek válasza Medvelászló (#4639) üzenetére


dodopek
addikt

nekem a 2.0 stabil...
Én nem használok hozzá semmi más kiegészítőt, vagy add-on-t.sak az alapjáték+ a 2.0 SGM. Van akinek az exe file válik be, és van, akinek a repack, amit PeL szokott javasolni.

[ Szerkesztve ]

(#4641) Medvelászló válasza dodopek (#4640) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Dobnál linket ahonnét leszedhetem?Új fegyók vagy küldetések vannak benne?

(#4642) Medvelászló válasza Medvelászló (#4641) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Jahhh,majd elfelejtettem,magyarítás van hozzá?

(#4643) dodopek válasza Medvelászló (#4641) üzenetére


dodopek
addikt

A fegyverek inkább csak másképp néznek ki,újakkal annyira nem találkoztam. Plusz küldetés egy vagonnal.Most épp egy üveg Baileys után rohangálok kardánnak... :D

Az exe verzió néha kilép, hogy valami file hiányzik.Én ezeket a repackból szoktam pótolni. Úgyhogy szerintem szedd le azt is.
EXE SGM 2.0:
Repack
Én peccset nem tettem fel,megy nélküle.Persze lehet, hogy épp a felmerülő hibákat javítaná...
Az 1.7 magyarítása jó hozzá, csak 2-3 mondat tér el,asszem a legelején.
magyarosítás a la PeL Annyit kell vele heggeszteni, hogy a gamedata/conig/text mappából a localization.ltx-et ki kell vágni, és egy mappával feljebb felülírva beilleszteni.

NNNNa,asszem semmit nem felejtettem el.Ha valami nem tiszta, kérdezz,sokan használtuk a 2.0-t!
Good hunting Staker!

(#4644) Medvelászló válasza dodopek (#4643) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Nem tudom letölteni az EXE-t.katt a letöltésre de nem ír semmi számot amit be kellene gépelni.Ilyenkor mi van?

[ Szerkesztve ]

(#4645) Medvelászló válasza dodopek (#4643) üzenetére


Medvelászló
senior tag

A magyarításban találtam AF3 magyar merge patch-et és azon belül 1 gamedata mappát//+még egy gamedata mappát.Melyiket másoljam be?
Az EXE-t nem tudom letölteni mert valami kib@aszott számra vár.

(#4646) Medvelászló válasza Medvelászló (#4645) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Valaki küldjön már egy normális linket ahonnét le lehet tölteni ez a szájba baszott sgm 2.0 mod-ot,állandóan baszakodni ezzel a sok szarral,fasz kivan már!

[ Szerkesztve ]

(#4647) Misi 007 válasza Medvelászló (#4646) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Ha egy kicsit is használnád az agyad és nem vergődnél állandóan akkor le tudnád tölteni... [link]

(#4648) Medvelászló válasza Misi 007 (#4647) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Az előző link egy szar volt mert nem láttam mit kell begépelni!
Most már látom,lehet nem az agyammal van baj!

(#4649) Medvelászló válasza Misi 007 (#4647) üzenetére


Medvelászló
senior tag

amúgy kössz a linket!

(#4650) Misi 007 válasza Medvelászló (#4648) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Az előző linkel se volt más baj csak a translate miatt nem jelent meg a számsor.
De végül is könnyebb vergődni mint kihalászni az eredeti linket...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.