Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13151) Ellia válasza Bjørgersson (#13150) üzenetére


Ellia
addikt

Na nekem az általad linkeltek 90% sok már :D Koncerten a Black Daliah Murder lesz az egyik előzenekar, szerintem ők is csak egy krákogás (köveket ide) - valahol hátul végigsörözném szívesen, hogy könnyebben viseljem, de szerencsétlenségemre kocsival megyek... :D

(#13152) Bjørgersson válasza Ellia (#13151) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Kozepsulis koromban hallgattam oket, azota is szegyellem. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13153) james001 válasza Ellia (#13149) üzenetére


james001
veterán

Nekem kissé monoton lett az új Insomnium :(

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#13154) Dilikutya válasza Bjørgersson (#13152) üzenetére


Dilikutya
félisten

The Black Dahlia Murder pedig jóféle zúzda szerintem. :) Meg nagyon jó klipjeik is vannak. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#13155) vittgen


vittgen
aktív tag

Asszem, hogy jó lesz ez az új Annihilator

(#13156) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

ENSLAVED - What Else Is There? (OFFICIAL MUSIC VIDEO)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13157) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

KATAKLYSM - The Last Breath I'll Take Is Yours (OFFICIAL LYRIC VIDEO)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13158) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Thy Catafalque - Embersólyom (official track premiere)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13159) Farkassacred


Farkassacred
őstag

Egy kis finomság az év vége felé.
Black Kirin

[ Szerkesztve ]

(#13160) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

DEATH ANGEL - Immortal Behated (OFFICIAL MUSIC VIDEO)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13161) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Ez valami hibátlan anyag... ikertesók videoklippje a legújabb albumról (Will Of The Primordial):

Grima - Enisey

Grima - Will Of The Primordial

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#13162) Akelaus válasza Bjørgersson (#13158) üzenetére


Akelaus
senior tag

Lesz Kaláka metal tribute album? ;]

Amúgy rendben van a dal, a klip is.

(#13163) Bjørgersson válasza Akelaus (#13162) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Igen, kurva jó lett ez a szám is. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13164) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

KAVORKA - IRON TOMB (with lyrics)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13165) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Alastor - Šumava (Full Album)

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13166) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Blaze of Perdition "Transmutation of Sins" (OFFICIAL VIDEO)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13167) Rimuru válasza Bjørgersson (#13166) üzenetére


Rimuru
veterán

Lindemann, 1x vegighallgattam, jobbat vartam.. Ez se kerul fel a ev legjobb albumai listara. :D

Vigyázat, csalok!

(#13168) Bjørgersson válasza Rimuru (#13167) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Te vagy az colomb? :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13169) Rimuru válasza Bjørgersson (#13168) üzenetére


Rimuru
veterán

Yep, tegnap megtettem amit eddig halogattam (mert amit eredetileg szerettem volna azt foglalja egy utoljára 2005-ben belépett tag :U)

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#13170) Bjørgersson válasza Rimuru (#13169) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az olyan tagoknak nem automatikusan torlodniuk kellene? Vagy keverem valamivel? :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13171) Rimuru válasza Bjørgersson (#13170) üzenetére


Rimuru
veterán

Itt PH-n nem. Felvetettem mar (onos erdekekbol ;)), de akkor azt mondtak hogy nem lesz ilyen.

Vigyázat, csalok!

(#13172) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Hali!

A Barbanegrában be lehet a jegyet mutatni mobilon vagy ki kell nyomtatni papírra?

Köszi. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13173) Dilikutya válasza leslieke (#13172) üzenetére


Dilikutya
félisten

Be lehet. A Machine Head-re már így mentem. Még vonalkódolvasó se volt a biztonságiaknál, ránézett, ok, mehetsz. Százan bemehettünk volna ugyanazzal a jeggyel. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#13174) leslieke válasza Dilikutya (#13173) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi, akkor ma este már így megyünk be a koncertre.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13175) Akelaus válasza leslieke (#13174) üzenetére


Akelaus
senior tag

Százan? ;] :DD

(#13176) Ellia válasza Akelaus (#13175) üzenetére


Ellia
addikt

Remélem nem, nem akarok tömeget...:D

(#13177) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Udvarias Tömeggyilkos magyar metál zenekar megvan nektek? Laci a frontembere nálam járt projektort nézni mint potenciális vásárló... :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#13178) Marmonkanna


Marmonkanna
tag

Újból szembejött ez a gyöngyszem, gondoltam bedobom. :DDD
https://youtu.be/WANR94kwGLw

A srácok megelőzték a korukat.

[ Szerkesztve ]

(#13179) Dilikutya válasza Marmonkanna (#13178) üzenetére


Dilikutya
félisten

Évek óta keresek egy hasonló kvalitású olasz zenekart. Mintha a klip is hasonló lenne, de talán a dal egy fokkal még ennél is "jobb". :)
Persze az Ultimatum is alap. ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#13180) Ellia


Ellia
addikt

Na ez a Black dahlia murder valami borzalmas..:D

[ Szerkesztve ]

(#13181) james001 válasza Marmonkanna (#13178) üzenetére


james001
veterán

Első komment:

"nehéz volt, de kivertem rá"

B+ :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#13182) leslieke válasza Akelaus (#13175) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Akár annyian is mehettünk volna. Komolytalan volt az ellenőrzés.
Az első két zenekar felejthető volt, de amiért mentünk azért megérte.
Látszott, hogy hétköznap van, kb. félház volt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13183) Ellia válasza leslieke (#13182) üzenetére


Ellia
addikt

Na ja, biztiboy ránézet (szerintem el se olvasta csak a banda logókat memorizálta) és kukába dobta a jegyet. Kíváncsi lettem volna, hányan jönnek be ugyanezzel a jeggyel vagy telefonon bemutatva... :D

Na de az Insomnium jó volt, Shut the fuck up! :D:D

Az előző Düreres koncerthez képest ez sokkalta jobb volt és jót tett nekik a második gitáros nagyon.

(#13184) Pro Koryak válasza Vikthor (#13012) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Ha nagyon nem bírnál magaddal, van 2 eladó cd-m tőlük.
Bagóért!

(#13185) Vikthor válasza Pro Koryak (#13184) üzenetére


Vikthor
nagyúr

:DDD :DDD :DDD

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#13186) Pro Koryak válasza Vikthor (#13185) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Az első 2, ami a bandcampon fent sincs! :Y
Huszon pár éve csak porosodnak.

[ Szerkesztve ]

(#13187) leslieke válasza Ellia (#13183) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Dürerben a helyiség mérete is nevetséges volt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13188) Akelaus válasza leslieke (#13182) üzenetére


Akelaus
senior tag

Már a hétvége is érdekes. Dürerben a múlt szombaton, én szégyelltem magam mert az Archaic-on alig voltak. Oké akkor volt Don G(e)atto, de akkor is. 11-re volt írva a D. G. így 11 után szinte 3 sor állt a színpaddal szemben a kisteremben. Többen voltak az előzenekarokon. Sajnáltam az utolsó zenekart, mert ennyien sem maradtak, köztük én sem, haza kellett kúsznom.

Mondjuk ezt a Don Gatto őrületet nem értem ami megy. Tudom legyen az én bajom, de akkor is. Ránéztem a Maraton után és.. :DDD

(#13189) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

SVART CROWN - Thermageddon (Album Track)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13190) Dilikutya válasza Akelaus (#13188) üzenetére


Dilikutya
félisten

Don Gatto szórakoztató buli hardcore fogós, együtt ordíthatós dalokkal. Szerintem jó hangulatot is csinálnak, jó buli. Ennél többet ők sem akarnak.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#13191) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Clutch - Fortunate Son (Official Video)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13192) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Black Mountain - Future Shade (Official Audio)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13193) Vikthor válasza Bjørgersson (#13191) üzenetére


Vikthor
nagyúr

ez qrva jó feldolgozás!

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#13194) Akelaus


Akelaus
senior tag

Szombaton voltam a Dürerben a Nest of Plagues 5 éves szülinapi buliján. Igazából nem miattuk mentem, sőt a buli napját megelőzően semmit nem tudtam az ott fellépő 5 zenekarból négyről. Szombaton szépen nekiálltam meghallgatni mindegyiknek az aktuális (legfrissebb) kiadványát. Eljutottam az As Karma Brings zenekarhoz, és tudtam mennem kell. Íme a legutolsó kiadványuk, érdemes meghallgatni. Élőben is qrva jók voltak, elérték hogy maradjak az utolsó, szülinapos zenekart is megnézni.

(Az Archaic koncertről szóló megjegyzésemhez képest, itt meglepően sokan voltak, talán mert a Kaukázus nem vitte el a közönséget. ;] )

(#13195) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Jön a Pearl Jam a Papp Lászlóba :Y

Nem rossz. :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#13196) TripleB válasza Akelaus (#13194) üzenetére


TripleB
senior tag

Inkább mentem volna én is arra a koncertre, mint a pénteki Red Swamp/Omega Diatribe/ Watch My Dying akvarisztikaira...

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#13197) Dilikutya válasza LyonnaisFan1 (#13195) üzenetére


Dilikutya
félisten

Gyötrelem... évem:

Június 3: Deftones
Július 13: Judas Priest
Július 15: Pearl Jam
Július 16: KISS
Július 31: Philip H. Anselmo And The Illegals

És már rettegek egy Faith No More-tól. Meg a Hellfest-et elnézve még lesznek a nyáron Európában nyalánkságok. Down-t is hozhatná valaki. Meg mekkora lenne egy Phil Anselmo / Exhorder közös buli. Azok is pont akkortájt játszanak a környéken.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#13198) Akelaus válasza TripleB (#13196) üzenetére


Akelaus
senior tag

Nabazzz, 1x végre jól döntöttem :)
Tervben volt, csak melóhelyen karácsony, és nem volt kedvem loholni.
Ennyire sz.r volt?

(#13199) james001


james001
veterán

BLEED FROM WITHIN - The End Of All We Know (OFFICIAL VIDEO)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#13200) Ellia


Ellia
addikt

spotify 2019 toplista

Kicsit tulteng az Insomnium nalam...:D

[ Szerkesztve ]

(#13201) Rimuru válasza Ellia (#13200) üzenetére


Rimuru
veterán

Meg a langyi zenek is. ;]

Vigyázat, csalok!

(#13202) Bjørgersson válasza Rimuru (#13201) üzenetére


Bjørgersson
félisten

De jo, hogy nem nekem kellett. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13203) Ellia válasza Rimuru (#13201) üzenetére


Ellia
addikt

Há' bocsá' :DD

(#13204) TripleB válasza Akelaus (#13198) üzenetére


TripleB
senior tag

Számomra felért egy kálváriával...

Kezdésként fél órát keringtem parkolóhelyet keresve a környéken, 120 km-t utazva.
1 km-re állltam meg egy mélygarázsban.
A Red Swamp-ról így le is csúsztam szépen. Halálpontos kezdések és végzések voltak. A hangosítás túl hangos volt és érthetetlen énekkel párosult. Mindenki állt , mint a faszent, némi lötyögést láthattál volna csak. A színpad Az Omega Diatribe alatt majd felrobbant, a WMD visszafogott és rövid volt. 40 percet játszottak, utána az akvárium személyzete mindnekit kitessékelt.
A legjobb a végére, hogy tegnap találtam meg a ruhatári jegyemet, majdnem rövidujjúban kellett hazamennem.
A mélygarázsban nem adott vissza az automata ezresből, így nettó deficit volt az este.

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#13205) Akelaus válasza TripleB (#13204) üzenetére


Akelaus
senior tag

Hű bazz.. Tényleg jobban jártál volna a szombati bulival. Bár ott is az első zenekar alatt kb. álltak az emberek mint a faszent, mindezt a színpadtól 3 méterre. :D
Aztán ahogy ment előre az este úgy lett több az ember és a mozgolódás is, sőt a linkelt zenekar alatt már szép "tánc" volt. A főzenekar alatt pedig őrület.

Ma is lesz egy érdekes buli az S8-ban, ha nem lenne holnap meló elnéznék rá. Ahogy ismerem magam ott kötök ki este. Akit érdekel itt az esemény linkje.

(#13206) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Igaz nem metal, de július 24-én Aerosmith a vadiúj Puskás Stadionban. Durva egy év lesz...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#13207) TripleB válasza Akelaus (#13205) üzenetére


TripleB
senior tag

Pedig úgy volt, hogy a WMD énekesét , Gaobr-t én hozom haza. :D
Gondolkodtam ezen(szintén S8) , de inkább kihagyom ezek után.

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#13208) Ellia


Ellia
addikt

Srácok ez a Lacuna Coil eloben nem is olyan rossz!

(#13209) Akelaus válasza TripleB (#13207) üzenetére


Akelaus
senior tag

Erre tegnap este döbbentem rá, mármint az eseményre. Na ezen nagyobb a filó. :D
Viszont aki akar támogatni, az megteheti úgy is hogy megveszi a jegyet online (1000Ft), csak a támogatás miatt. :R :R

Sorrend, ha valaki jön-megy.
RED:
19.00-19.40 Midnight Tears
20.30-21.10 Muddy Roots
22.00-22.40 Treasondom
23.30-00.10 Space Cadet
BLACK:
19.40-20.30 IGOR'Z
21.10-22.00 ANTAL
22.40-23.30 Room of the Mad Robots
00.10-01.00 Watch My Dying

[ Szerkesztve ]

(#13210) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

SYLOSIS - 'I Sever' (OFFICIAL MUSIC VIDEO)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13211) vittgen válasza Bjørgersson (#13210) üzenetére


vittgen
aktív tag

Dormant Heart - Sylosis

Ez sem rossz...
Idén nyáron találtam rájuk...

(#13212) Akelaus


Akelaus
senior tag

Kint az új Perihelion album.

Bandcamp.

Youtube.

Spotify.

(#13213) TripleB válasza Akelaus (#13209) üzenetére


TripleB
senior tag

Ha Bp.-en laknék, talán el is mennék, de éjfélig- hajnali 1-ig nem fogok egy koncertre várni és utána még órákig utazni haza zergebaszta hegyek között az éjszakában.
Utalni fogok, de nem egy jegy árát. :)

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#13214) sixpak válasza Bjørgersson (#13210) üzenetére


sixpak
nagyúr

Én már láttam....nekem kellett volna linkelnem, mint a világ legnagyobb Sylosis fanja. :D
A méltatlanul legalulértékeltebb zenekar ever...nincs igazság a földön. :(
Rá még a haverjaim is furcsán néznek, a menetrendszerűen, havonta való kirohanásaimra, hogy milyen kevesen tudják értékelni (felfogni?) a banda zsenialitását és más (szar) bandák meg világsztárok.
Az Edge of the Earth albumot pl. 2011 óta hallgatom napi szinten, de lehetetlen megunni, annyi furcsaság történik benne, de mondhatnám a Dorman Heart albumot is....vagy bármelyiket.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#13215) Füleske


Füleske
addikt

(#13216) james001


james001
veterán

Új Lindemann album nem lett valami erős,egyszer végighallgattam de kb ennyi többször nem hiszem hogy pörögni fog.

Viszont hozzáadnám a 2019 legjobbjai listához az új Omen albumot,a Halálfogytiglant. Nekem nagyon tetszik,a Senki Lenni,Most Kezdődik,Szellempont pl odaver rendesen,viszont az Az lesz ami volt és Jelmezbálban Meztelen számok nem lettek valami nagy durranások,előbbi inkább ilyen "rádiószám" lett,tehát semmi extrát nem éreztem rajta. Plusz tök jó hogy járok most gitároktatásra és a tanárom maga Nagy Máté az Omen gitárosa. :) Hatalmas arc,és baromi jó tanár,segítőkész és türelmes. Kértem is tőle autogramot a Halálfogytiglan lemezemre azért :DDD Kár hogy lemaradtam a múltkori Barba Negrás koncertjükről,meg hát előbb is ránézhettem volna már az új albumra...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#13217) Akelaus válasza TripleB (#13213) üzenetére


Akelaus
senior tag

Elmentem végül, de nem bírtam a végéig maradni. Qrva későn lett volna a WMD és annak ellenére hogy itt lakom, lett volna vagy 1-1,5 óra mire hazavergődök az éjszakaival.
Amit láttam nem volt rossz, ellenben a folyóbor na az! :(
Szerencsére nem kevesen voltak, bár az elején lézengtek csak az emberek.
Remélem sok pénz jött össze. :)

#13216 james001
Szerintem sem lett nagy eresztés az új Lindemann album, 2x hallgattam meg, nem is érzem a hiányát hogy ennyit adtam csak neki. Az Omen album szerintem is rendben van, remélem az énekes marad is végleg, mert enyhe átjáróház van náluk. (Bár az Akelát nem tudják überelni, azt sem tudom most ki a basszer.)

Sylosis: melettem is elment, most pont berakta a Spotify az ujsonságok közé, fel is kaptam a fejem, hogy hé! mi ez. Majd ráfekszek kicsit az albumaikra, jónak tűnik. :K

[ Szerkesztve ]

(#13218) Akelaus


Akelaus
senior tag

Akit érint és érdekel:

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.