Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13001) TeeBee73 válasza Bjørgersson (#12995) üzenetére


TeeBee73
addikt

A '90-es évek Dimmu Borgir-ja jut eszembe. Tetszik. :)

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#13002) Bjørgersson válasza TeeBee73 (#13001) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Pedig ez csak remaster, az eredeti 2004-es. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13003) guftabi96 válasza LyonnaisFan1 (#12913) üzenetére


guftabi96
addikt

:Y
Eddig csak távolról figyeltem a topikot és úgy mazsoláztam az itteni termésből (nem vagyok "mindenevő", pl a death metalt nem szeretem.), de ez annyira jó cucc, hogy muszáj ezen hsz formájában megköszönnöm. :R Már látom, hogy a héten minden este ez fog pörögni :D

#KeepFightingMichael

(#13004) Bjørgersson válasza guftabi96 (#13003) üzenetére


Bjørgersson
félisten

"nem vagyok "mindenevő", pl a death metalt nem szeretem."

Viszontlátásra! ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13005) Dilikutya válasza Bjørgersson (#13004) üzenetére


Dilikutya
félisten

Templomgyújtogató kvlt trve szingapúri black metállal még jóvá tehetné. ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#13006) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

NILE - Vile Nilotic Rites (OFFICIAL LYRIC VIDEO)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13007) james001


james001
veterán

As I Lay Dying gecijó volt Barbában :K :D Ez a My Own Grave,egyszerűen beszarás mennyire jó szám tőlük :)

https://psnprofiles.com/kazama001

(#13008) vittgen válasza guftabi96 (#13003) üzenetére


vittgen
aktív tag

A Death Metalt megkedvelendő...figyelmedbe ajánlanám pl a Vader, vagy az Obituary bandákat!

(#13009) Bjørgersson válasza Dilikutya (#13005) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ide már az is kevés lenne. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13010) james001 válasza guftabi96 (#13003) üzenetére


james001
veterán

Death - The Sound of Perseverance.
Utána már szeretni fogod a death metált :P

https://psnprofiles.com/kazama001

(#13011) LyonnaisFan1 válasza guftabi96 (#13003) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:)) :))
Igazan nincs mit. Mondjuk en is ugy mero veletlensegbol talaltam ra.
Egy Klaszikusshock utan neztem a shockmagazin online feluleten, amikor rabukkantam a cikkre.
Mar maga az iras is otcsillagos, de maga az anyag is :C
Jo ilyen regi anyagok torteneteirol olvasni. :)

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#13012) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Runemagick-et hallgat itt valaki közületek?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#13013) Akelaus válasza Vikthor (#13012) üzenetére


Akelaus
senior tag

Én, a Googlés előzményeim szerint. Most újra belehallgatva, már tudom miért nem sűrűn, nekem hangulat kell az ilyen zenéhez.

MÁS: Kis részlet az új Static-X albumból.
Illetve meg van ki a turnén az énekes. Edsel Dope

[ Szerkesztve ]

(#13014) Dilikutya válasza Akelaus (#13013) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ezt már régóta tudni lehetett. Vagyis hogy kb ennyire hivatalos infók eddig is voltak, mint most az a fotó, amin a tetoválás elárulta. Akkor is hátborzongató a Wayne maszk.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#13015) Akelaus válasza Dilikutya (#13014) üzenetére


Akelaus
senior tag

Én eddig sem értettem együtt ezzel a turnéval, a lemezzel még nem tudom mit kezdek majd.
A turné egy pénzszerző körút, a lemezt meg naná hogy az elhunyt énekes emlékének szentelik. Oké, hogy megtaláltak felvételeket, de akkor is.
Majd jövőre meghallgatjuk, és eldöntjük.

(#13016) TeeBee73 válasza james001 (#13010) üzenetére


TeeBee73
addikt

Nem mai darab, de szvsz., kötelező. Miket tudott volna még alkotni Chuck, ha nincs az a fránya daganat?
(A másik kedvencem Dimebag. Ő sincs már sajnos, bár Hendrix-et is említhetném. Igen, Jimmy, a Király. :) )

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#13017) james001 válasza TeeBee73 (#13016) üzenetére


james001
veterán

The Flesh and the Power it Holds az egyik legjobb metál dal a világon. :) Hát igen RIP Chuck. :(

Más:
Tegnap voltam megnézni a Metallica S&M2-t,odavert rendesen :) Baromi jól szólt,voltak különlegességek is,pl mikor az Unforgiven 3-at James egymaga előadta csak külön a szimfónikusokkal,az nagyon jól sikerült. Csak kár hogy nem tudtam tombolni közben,pedig a végére már a One meg a Puppets közben headbangeltem piszkosul :DDD

https://psnprofiles.com/kazama001

(#13018) Ellia


Ellia
addikt

Lacuna Coil - Black Anima

Most hallgatom, amúgy hamarosan lesz koncertjük az Eluvitie-el a Barba Negraban, ha valaki lemaradt volna rola eddig:)

(#13019) Akelaus


Akelaus
senior tag

Új Machine Head dal.

(#13020) Ellia válasza Ellia (#13018) üzenetére


Ellia
addikt

Tipik Lacuna Coil album, se több kevesebb... Szerintem.

(#13021) Dilikutya válasza Akelaus (#13019) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez majdnem 3,6 perc, szóval nem jó, de nem is tragikus. ;]
Az a neoklasszikus szóló kicsit kilóg az amúgy paraszt nótából, az ének meg kicsit a 90-es évek végi numetálos korszakot idézi. Mondjuk néha kell ilyen rövid zúzda is, már kezdtem unni a túlgondolt cuccaikat. Önmagában a terjedelmes dalok még nem lenne baj, a Burn My Eyes után pont a Through the Ashes of Empires és a The Blackening a kedvencek, de azokon még a komplexitás ellenére is dalok vannak, nem csak erőfitogtatás. Ami nem állt már jól nekik, mert azért nem egy agysebész zene a Machine Head. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#13022) Akelaus válasza Dilikutya (#13021) üzenetére


Akelaus
senior tag

Basszus pont a szólót írtam egy barátomnak, hogy az meg mi a fasz ott a dalban?! Az énekkel is vannak gondjaim, bár erre a dalra simán rá lehet sűtni, szép kis sláger (lesz). És a The Blackeninget is emlegettem neki, hogy az újkori M.H. jó albuma.

(#13023) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Új dal: Annihilator - I Am Warfare
Ez jó. Tényleg olyan igazi old-school dal.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#13024) vittgen válasza Dilikutya (#13023) üzenetére


vittgen
aktív tag

Tetszik is meg nem is...
Én nagy Annihilator fan vagyok...
Már ami a zenéjüket illeti....
Az összes album megvan....szeretem is...
De az utolso két albumot, párszor meg kellett hallgatnom ahhoz, hogy megszokjam...
Várom nagyon, hogy kijöjjön az új anyag....

(#13025) james001


james001
veterán

Reign of Fury - Exorcise Reality (Full Album)

Ez kurva jó lett. :K

https://psnprofiles.com/kazama001

(#13026) james001


james001
veterán

Az új csapda is befutott. :) A mol kutakon már kapni az új albumot amúgy.

TANKCSAPDA – A VILÁG POSZTOL (official visual 2019)

Nem lett rossz szerintem.

https://psnprofiles.com/kazama001

(#13027) LyonnaisFan1 válasza Dilikutya (#13023) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Ezt akár már pesten is lenyomhatják, amikor tiszteletüket teszik a Barba Negránál November vége felé :C
Szinte az egész kontinenst végigjárják az évben az Egyesült Királyságtól indulva az Orosz föderációig :))

Amúgy nem rossz. Bár eddig valahogy az Annihilator még nem fogott meg. De ideje lenne végigmenni rajtuk is.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#13028) vittgen válasza LyonnaisFan1 (#13027) üzenetére


vittgen
aktív tag

Annihilator
...hogy könnyebb legyen!!
Nagyon jó anyagok!!
Ajánlani tudom csak...

(#13029) LyonnaisFan1 válasza vittgen (#13028) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:R
Már a leendő korong is listázva van az oldalon a lehetséges megjelenési dátummal.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#13030) vittgen válasza LyonnaisFan1 (#13029) üzenetére


vittgen
aktív tag

:DD
Kiváló oldal!!
Szinte a világ összes Metal bandája rajt van!
;)

(#13031) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Robb Flynn megint megmondta. Nehéz eldönteni, hogy troll, egy fasz, vagy zseni a faszi. ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#13032) gbors válasza Dilikutya (#13031) üzenetére


gbors
nagyúr

Hát, ebből a postból a harmadik nem jön át ;]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#13033) Akelaus válasza james001 (#13026) üzenetére


Akelaus
senior tag

Ötször hallgattam meg. Szerintem nem elég kemény. A tutira mentek, azoknak írtak egy albumot akik a slágeres, kiszámítható tankcsapdát szeretik. Pont ezért volt meglepetés A gyűlölet a régi számban a gitár, ami nekem black metalos. Viszont az a dal megkívánta volna a keményebb zenét, pont a szövege miatt. A punk-os dal jó még. A szövegek viszont néhol nagyon kínosak. Én elengedtem már ezt a bandát, de azért mindig meghallgatom az új albumot.
A borító viszont totál gáz.

(#13034) james001 válasza Akelaus (#13033) üzenetére


james001
veterán

Én még nem jutottam el odáig hogy meghallgassam,de már itt van a 3D totál gáz borítós lemez mellettem :D
Nekem utoljára a Mindenki Vár Valamit volt ami tetszett tőlük,az utána érkező albumokról már csak egy-két szám jött be,az utolsó Alföldi Gyerek meg Vagyok Olyan Szemét borzalom volt... Szóval sok jót nem várok ettől az albumtól se.
Ami durva,hogy állítólag már most platina lemez lett az album :DDD

https://psnprofiles.com/kazama001

(#13035) Akelaus válasza james001 (#13034) üzenetére


Akelaus
senior tag

Először azt hittem valami tréfa a kép a lemezborítóról. És nem. :DD

Nem nehéz, mert 4000 lemezt kell eladni ezért, ha jól tudom. Ami magyar viszonylatban persze nem kevés, de jó a szponzor, így azon az az áron a Tankcsapda rajongók biztos vevők. Meg van nekem a doboz az újra kiadott albumokkal, meg az ezelőtti albumig minden. Van olyan Tankcsapda album, ami még fóliában, mert mire megkaptam ajándékba, annyiszor meghallgattam a "biztonsági másolatot."
Igaz Tormentor is van még fóliában.

(#13036) cappa72 válasza james001 (#13034) üzenetére


cappa72
nagyúr

Vagyok Olyan Szemét
Az az a izé...a
"té á en ká cé es á pé dé á" szám?
Mert az valami borzalom.... 2x
Azért az újra ráhallgatok majd, köszi.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#13037) james001 válasza cappa72 (#13036) üzenetére


james001
veterán

Biztos :DDD Egyszer is elég volt meghallgatni,borzalmas volt.

Most pörög a lemez amúgy,eddig az első két szám egész jó volt de azt már úgyis ismertük már... Majd írok véleményt ha végigment a teljes.

https://psnprofiles.com/kazama001

(#13038) james001 válasza james001 (#13037) üzenetére


james001
veterán

Na lepörgött az új TankSapka lemez :D
Igazából nem lett ez rossz szerintem,de egyet kell értsek azzal hogy lehetett volna "keményebb"... Meg úgy a szövegeken is lehetett volna dolgozni kicsit még. De mégis jók a riffek,a ritmusok,sokszor vettem észre azt magamon hogy trappolt a lábam közben,meg a fejem is kezdett headbangelni :D Jobb azoknál a borzalmas számoknál amiket kiadtak single-ben,de persze nem is kiemelkedő. De végülis nem is várhatjuk el azt hogy egy újabb fasza Agyarország vagy Ember Tervez lemezt rakjanak össze,olyat már úgyse fognak tudni.
De ez a borító... Egy 90es évek beli PS1 játéknak jobb grafikája van mint ennek :O (Mondjuk ötletes ez a "jelmezes" dolog,de azért na,lehetett volna normálisabb is a grafika,vagy akkor már inkább rajzolt...)

[ Szerkesztve ]

https://psnprofiles.com/kazama001

(#13039) vittgen válasza Akelaus (#13035) üzenetére


vittgen
aktív tag

Öööö...
A Tormentoron megakadt a szemem....
Teszel egy fotót róla ide???
Megnézném...
Kösszi

(#13040) Akelaus válasza vittgen (#13039) üzenetére


Akelaus
senior tag

Most vettem észre a hozzászólást. Ha elég link is a cd-ről akkor ez lenne az: Tormentor
Amúgy 3 Tormentor cd-m van, és a farmer dzsekimre felvarrva ugyanennek a cd-nek a borítóján látható kép. Még az eredeti póló megmaradt darabja. Anno valaki nekem adta, és abban rohangáltam, amíg ki nem híztam. Ma lehet jó lenne rám, ha nem vágom szét. :D

[ Szerkesztve ]

(#13041) ígyvanferi válasza james001 (#13038) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Beöltöztek Kid Rocknak, Slashnek és nemtudomkinek farsangkor?

(#13042) Dilikutya válasza ígyvanferi (#13041) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerintem Lukács Lemmy-t akarná imitálni. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#13043) Elemental válasza ígyvanferi (#13041) üzenetére


Elemental
addikt

Elvis?

(#13044) kristof123 válasza james001 (#13026) üzenetére


kristof123
őstag

Szerintem is jó lett. Az előzőleg feltöltött szám is jó, a klip is. : D

TANKCSAPDA – SZEVASZ ÖCSÉM

(#13045) james001 válasza ígyvanferi (#13041) üzenetére


james001
veterán

Lukács - Lemmy
Sidi - Slash
Fejes - Tommy Lee (vagy George Michael talán...)

https://psnprofiles.com/kazama001

(#13046) zhorvath válasza cappa72 (#13036) üzenetére


zhorvath
aktív tag

Nem tartom magam nehéz felfogásúnak, de csak sokára esett le, hogy mi a sz@rt akar mondani a té á en ká... Mint valami rossz amerikai rapperek.

(#13047) TeeBee73


TeeBee73
addikt

Na, ez a banda nekem új volt:
GRIMAZE - Bleeding Earth

Ja, és egy kis nosztalgiázás:
Ministry - N.W.O

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#13048) Ellia


Ellia
addikt

[SONATA ARCTICA - Who Failed The Most]

A szám olyan amilyen, viszont ennyire szar keverést rég halottam (és a kommentek szerint nem csak nekem tűnt fel)...

(#13049) vittgen válasza Akelaus (#13040) üzenetére


vittgen
aktív tag

Köszi szépen! :DD

(#13050) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

HOUR OF PENANCE - Blight And Conquer (Official Pixel Art Music Video)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.