Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12951) updog válasza Akelaus (#12950) üzenetére


updog
senior tag

A hétszázalékát :Y Ez már a 3. olyan (Arénás...) koncert jövőre, amire el kéne menni Jó, ez nem sok, de így 30 felett már az is ajándék ha az egyikre össze tudom egyeztetni a melót és a családot is :DDD

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#12952) canniball válasza Akelaus (#12950) üzenetére


canniball
nagyúr

:Y Kugli nem dob semmit, honnan az infó, hol lehet jegyet venni?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#12953) Dilikutya válasza canniball (#12952) üzenetére


Dilikutya
félisten

[link]

Olyasmi jegyárat tippelek, mint a Slipknotra, 17 a normál, 25+ a kiemelt álló.

System of a down 2020 Budapest címszavakra van már találat, de még csak az elmúlt félórában élesítették a hírt mindenhol, a szervező Livenation is most indította el a Facebook eseményt, nagyon friss még a bejelentés.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#12954) canniball válasza Dilikutya (#12953) üzenetére


canniball
nagyúr

Ja, közben meglett, köszi!
A jegyárak titkosak? :F

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#12955) Dilikutya válasza canniball (#12954) üzenetére


Dilikutya
félisten

Amíg nem indul az elővétel, addig a Livenation rendezvényekre nem szokták kitenni a jegyárat.
De mondom, hasonló lesz mint a Slipknotra.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#12956) canniball válasza Dilikutya (#12955) üzenetére


canniball
nagyúr

Sorry, a szerkesztésről lemaradtam.
És igen, túl sok volt guglinak a keresendö kifejezés, leegyszerűsítve lett meg nekem is.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#12957) james001 válasza Akelaus (#12950) üzenetére


james001
veterán

Na ez egy k.va jó hír,ott a helyem :C

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#12958) canniball


canniball
nagyúr

A SOAD előzenekara a brazil Ego Kill Talent lesz.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#12959) Makifeju


Makifeju
tag

Sziasztok!
30 évnyi metal hammer összes,szépen fóliában érdekel esetleg valakit? :)

Lehetsz te sikeres-okos-gazdag és szép,de soha nem érhetsz fel hozzám,mert nem lehetsz ÉN!

(#12960) Akelaus válasza Makifeju (#12959) üzenetére


Akelaus
senior tag

Ingyen? ;]
Van az Fb-n egy csoport ott lehet érdemes lenne megpróbálnod.

(#12961) james001


james001
veterán

Nesze nektek minőségi zene ;]
Én sírtam rajta :C

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#12962) Makifeju válasza Akelaus (#12960) üzenetére


Makifeju
tag

Persze! Európában ingyenes házhozszállítással. :P

Lehetsz te sikeres-okos-gazdag és szép,de soha nem érhetsz fel hozzám,mert nem lehetsz ÉN!

(#12963) TripleB


TripleB
senior tag

Szombatra még nincs programod?
Ez legyen!
[link]

[ Szerkesztve ]

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#12964) chaosmonger


chaosmonger
tag

Más se tud állóhelyet venni a SOAD-ra? Nálam szürke a szektor. Most még, vagy már nem lehet kapni?

(#12965) Akelaus


Akelaus
senior tag

Kint az új Dying Wish album. :)

(#12966) canniball válasza chaosmonger (#12964) üzenetére


canniball
nagyúr

Valami nem kerek az oldallal. Én 10:01-kor elkezdtem a vásárlást, mivel a többiek vakaróztak 10:30-kor akartam véglegesíteni, addigra meghülyült az oldal. :W Azóta folyamatosan ültem előtte, mert a szürke szektorok (az összes az volt) csak néha-néha váltottak egy-egy pillanatra színesre jelezve hogy lehet foglalni. 11:55-kor sikerült fixálni a dolgot...

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#12967) canniball válasza chaosmonger (#12964) üzenetére


canniball
nagyúr

Behalt a jegyeladási rendszer a System of a Down budapesti koncertjére

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#12968) chaosmonger válasza canniball (#12967) üzenetére


chaosmonger
tag

Az szép, de mondjuk azokat a beragadt jegyeket valaki csak belerakta a kosarakba, szóval jól rácuppant a nép (meg gondolom a jegyüzérek)
Viszont sima állót még mindig nem lehet kapni és az volt az egyedüli szektor ahol még az árat se írta ki egész nap. Elég morcos leszek ha kiderül, hogy ezt csak holnap kezdik árulni, engem meg belekergettek a kiemelt állóba...

(#12969) Dilikutya válasza chaosmonger (#12968) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Stanging A-ba sem láttam jegyet még, csak az ára volt kint. Plusz a Gold, de azt hagyjuk is.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#12970) chaosmonger válasza Dilikutya (#12969) üzenetére


chaosmonger
tag

A Standing A-ba én vettem, az néha felvillan barna színben, ha akkor kattintasz rá, akkor feljön hogy hány db-ot kérsz, délelőtt kb 10 perc klikkelgetés után sikerült. Most délután tudtam volna még egyet venni, de aztán meggondoltam, hogy talán 70 rugó mégiscsak sok lesz egy koncertért, úgyhogy a fiam egyedül megy, hacsak nem szabadul fel a sima álló is valamikor.

(#12972) Stigma.HC válasza chaosmonger (#12970) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Már lehet venni a B szektorba is pár perce. Sikerült minden havernak venni most előbb.

Délután egyre több szektor volt elérhető így elkezdtem figyelni hátha megniytásra kerül az is. Így sikerült most egyből lecsapnunk rá.

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#12973) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

IN MOURNING - Garden Of Storms (Official Album Stream)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12974) Bjørgersson válasza Bjørgersson (#12973) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Első hallgatás után szerintem kurva jó lett. :) Holnap melóban adok az új Insomniumnak is egy esélyt, bár sok jóra nem számítok.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12975) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

ETHEREAL DARKNESS - Smoke And Shadows (2019) (Full Album) | Melodic Death/Doom Metal

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12976) snecy20 válasza Bjørgersson (#12974) üzenetére


snecy20
veterán

Profi mind a kettő, de valahogy elmennek az ember mellett... pedig az első kettő In Mourning nagyon jó, meg is vannak eredetiben, és a Candlelight-korszakos Insomniumok is itt sorakoznak.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#12977) canniball válasza chaosmonger (#12968) üzenetére


canniball
nagyúr

A B szektor is néha színesre váltott egy darabig, viszont egy idő után az nálam teljesen "halottá vált", hiába klikkoltam rá semmi sem történt, sem vételi opció sem "nem elérhető" jelzés nem jött fel,

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#12978) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Allegaeon "Metaphobia" (OFFICIAL VIDEO)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12979) james001


james001
veterán

Nem lett rossz az új Acid Reign album. Kissé elfeledett thrash banda ők is sajnos,de érdemes a műfaj szeretőinek meghallgatni :K

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#12980) Ellia


Ellia
addikt

Kint az Insomniun, azt hiszem ma csak ez fog szólni oda vissza:)

[ Szerkesztve ]

(#12981) Dilikutya válasza james001 (#12979) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerintem nagyon jó lett. Már csak egy új Sabbat kéne, hogy teljes legyen a brit thrash felső liga a Xentrix és az Acid Reign mellé. :)
De amerikai kollégáik sem bénáznak, idén a Sacred Reich és az Exhorder is kitett magáért. 20-30 év után hoztak ki új lemezt mind, nem semmi. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#12982) Akelaus válasza Dilikutya (#12981) üzenetére


Akelaus
senior tag

Főleg úgy nem semmi, hogy nem szar lemezt. Félő mindig amikor kijön egy régi banda egy új albummal, főleg ha előtte évekig nem adtak ki semmit. Volt már így csalódás.
Az egyik 29 év után jött ki új albummal, a másik pedig 96-ban jött ki utoljára albummal. Az amcsi bandáknál is hasonló a helyzet.

(#12983) Ellia válasza Bjørgersson (#12973) üzenetére


Ellia
addikt

Leporgettem, elég jó lett:)

(#12984) Smiley válasza Ellia (#12980) üzenetére


Smiley
őstag

Hmmm... oket nem ismertem :R

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#12985) Rimuru válasza Ellia (#12983) üzenetére


Rimuru
veterán

Sima iparos munka, amugy nem erzem az erot benne.

Vigyázat, csalok!

(#12986) snecy20 válasza Rimuru (#12985) üzenetére


snecy20
veterán

Erő van benne, de kreativitásban messze van az első két lemeztől, saját, régebben már ellőtt paneljaik újrahasznosítása... persze még így is szeretne sok zenekar In Mourning szintű minőséget letenni az asztalra. :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#12987) Akelaus


Akelaus
senior tag

Új Perihelion dal-klip. December 6-án jön az új album.
Itt pedig lehet látni a többi dal címét, és a borítót is. :))

[ Szerkesztve ]

(#12988) snecy20 válasza Akelaus (#12987) üzenetére


snecy20
veterán

Na, ez egy fontos megjelenése lesz az évnek. :K

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#12989) Ellia válasza Smiley (#12984) üzenetére


Ellia
addikt

Akkor tessék rafuggni:)

(#12990) Ellia válasza snecy20 (#12986) üzenetére


Ellia
addikt

Nemreg óta hallgatom őket igazából, szerintem teljesen jó.

(#12991) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Új Helevorn, igen jól sikerült album lett.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#12992) james001


james001
veterán

Reign of Fury - The World Belongs To Me

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#12993) Bjørgersson válasza Ellia (#12980) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Penteken meghallgattam meloban en is. A Shadows Of A Dying Sunnal mindenkeppen jobb, viszont ez is indokolatlanul hosszu lett szerintem, valamint sok ujdonsagot ezuttal sem hallunk toluk. Egy olyan 20 perccel siman lehetne rovidebb, ugyanugy, mint a Belzebubsos albumuk. A Winter's Gate lehet ezert tetszik annyira, mert 40 perc az egesz, es nincs tele elnyujtott, 8-10 perces szamokkal.
Nehanyszor meg azert biztosan meg fogom hallgatni, de a kedvencem nem lesz.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12994) Bjørgersson válasza Ellia (#12983) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Napi egyszer-ketszer nalam lemegy, nekem nagyon tetszik. :)
A regebbi lemezeiket nem hallgattam olyan sokat, mint mondjuk egy Insomnium vagy Amon Amarth, valoszinuleg ezert sem vagyok veluk szemben annyira kritikus.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12995) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

DARK FORTRESS - Despise the "Living" (Album Track)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12996) Akelaus


Akelaus
senior tag

2020.02.23. Alcest koncert az A38 hajón!

(#12997) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

57 eves koraban elhunyt Morten Stutzer,az Artillery alapito gitarosa.
Isten nyugosztalja :(
Nagyon rakaptam a By Inheritance korongjukra, ami boven europai trash meta top5 album.
Megkerulhetetlen. Hogy mi lesz az egyuttes jovoje... :F

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#12998) james001


james001
veterán

2020 május 29 az új Static-X album \o/
Igaz késtek egy évet vele mert most tavaszra ígérték,de nem baj jön most már tényleg. :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#12999) vittgen válasza LyonnaisFan1 (#12997) üzenetére


vittgen
aktív tag

:O
Az Artillery és vele együtt a By Inheritance anyaguk a második legjobb dolog, ami az európai Trash Metal-lal történhetett!!

(#13000) TeeBee73 válasza Vikthor (#12991) üzenetére


TeeBee73
addikt

Ez? Tininindzsa Emósoknak. ;]

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.