Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13351) james001 válasza Dilikutya (#13347) üzenetére


james001
veterán

Persze ezeket mind ismerem,Havok is nagy kedvenc.
De a Crisix nem olyan kimagasló mint a Hazzerd pl. De persze ez csak személyes vélemény.
De fel tudnék sorolni még vagy 10 thrash bandát kapásból akik nagyobb hírnevet érdemelnének.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#13352) kristof123


kristof123
őstag

(#13353) Akelaus válasza Bjørgersson (#13335) üzenetére


Akelaus
senior tag

Nálam is lement párszor. Elsőre nem adta könnyen magát, aztán azóta nagyon jó barátok lettünk. :)

(#13354) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Menjünk egy kicsit vissza és mutassunk tiszteletet!

Bolt Thrower - Those Once Loyal

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#13355) james001


james001
veterán

Lehetne már február 7. Ma végighallgattam újra a Dormant Heart-ot a Sylosis-tól meg minden nap lemegy az I Sever is tőlük,egyszerűen zseniálisak :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#13356) Dilikutya válasza Vikthor (#13354) üzenetére


Dilikutya
félisten

2006. január 15, Kék Yuk.
Természetesen nem alkoholosan elhangzott a kérdés, hogy a bolt tróger? Majd az ukáz: ültessünk nekro fát is!
De szép este volt. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#13357) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Sylosis - 'Calcified' Guitar Playthrough

Sylosis - The Making of Cycle of Suffering (Part 1)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13358) james001


james001
veterán

TESTAMENT - Night of the Witch (OFFICIAL LYRIC VIDEO)

Lost Society - Artificial Sajnálom hogy dobták a thrash vonalat a srácok,de azért nem rossz ez sem.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#13359) TeeBee73 válasza james001 (#13358) üzenetére


TeeBee73
addikt

A Tésztamentet tegnap akartam linkelni én is, csak lusta voltam az asztali gépet bekapcsolni. :DDD
Mondjuk, nem győzött meg ez a nóta, az előző albumuk jó volt, de az etalon Tőlük a The Ritual és a Souls of Black.

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#13360) Akelaus


Akelaus
senior tag

Sepultura - Quadra teljes album meghallgatható, ha még valaki nem.

Talán nem volt még, de ha igen, akkor is érdemes újrahallgatni. Vader új dal.

Lorna Shore - Immortal teljes album.

Katatonia új dal. (nekem totál csalódás)

[ Szerkesztve ]

(#13361) taranis válasza Akelaus (#13360) üzenetére


taranis
addikt

Pedig zseniális a Katatonia, Renkse jobban énekel, mint valaha, felőlem ejthetik is a gitárokat, bár úgysem fogják, gondolom ez valami átvezető dal lesz.

colorizer.net

(#13362) vittgen válasza Akelaus (#13360) üzenetére


vittgen
aktív tag

Vader qrva jó!!
Ennyi

(#13363) james001


james001
veterán

Tegnapi Slipknot odab@szott,csak sajna a hangosítással voltak gondok... Bár igazából csak az elején,utána már jobb volt. De ettől eltekintve egy hatalmas bulit csaptak,beszarás mekkora adrenalinbombát tudnak dobni. A Before I Forget közben behugyoztam konkrétan,mivel a kedvenc számom tőlük és baromi jól szólt élőben :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#13364) zhorvath válasza james001 (#13363) üzenetére


zhorvath
aktív tag

Sixx az Indexen pont az energiát hiányolta.

(#13365) Dilikutya válasza zhorvath (#13364) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez is olyan dolog, hogy kinek mi. Ha először látod, nincs összehasonlítási alapod, egy videó meg nem adja vissza. Még ugyanazt a koncertet is lehet máshogy megítélni. Pl. a tavalyi Slayer egyik havernak nem volt egy nagy valami, szerinte rosszul is szólt, de ő ülő helyen volt, én meg a kiemelt állóban, és ott elég gyilkos volt a hangosítás meg a hangulat is.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#13366) james001


james001
veterán

Sajnos eddig nem tudtam kijutni Knot-ra egyszer sem,most végre sikerült,és persze láttam már felvételről hogy milyen show-kat nyomtak,azok biztos jobbak voltak,de nekem akkor is bejött ez is :K Mint írtam a hangok kissé nem voltak a helyén az elején,de aztán pont a Before I Forget-nél helyrerázódott,és ott már elszabadult a pokol :D
A cikkeket lemezekről meg koncertekről meg el se olvasom már,mert csak fikáznak mindent mert gondolom ez a divat vagy a franc tudja,de haver átdobott egy részletet valamelyikből ahol azt írták meg se mozdultak a színpadon a zenészek,mondom ez ugyanazon a koncerten volt? Mert a srácok mindent csináltak csak egy helyben nem maradtak,ugyanúgy rohangáltak fel-alá,tele voltak adrenalinnal ők is,meg Corey is spannolta a közönséget ugyanúgy ahogy szokta.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#13367) zhorvath válasza Dilikutya (#13365) üzenetére


zhorvath
aktív tag

Egyet értek veled. Sixx ízlése nem mérvadó számomra. :)

(#13368) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

DARK FUNERAL - Beast Above Man (Live Video)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13369) Dilikutya válasza zhorvath (#13367) üzenetére


Dilikutya
félisten

Persze az igazság mindig a kettő között van. :) Tényleg megeshet, hogy voltak jobb formában is, de ugye ezt csak az tudja, aki márlátta őket. Elsőre nézve egy ilyen kaliberű bandának nagyon bénáznia kell, hogy egy rajongónak baja legyen vele. Én ezt megéltem a 2005-ös Anthrax-en Mezőtúron, akkor jött össze a klasszikus felállás újra, egy lelketlen hakni volt. Tavaly a Slayer előtt majdnem ugyanez a csapat (csak Dan Spitz helyett Jonathan Donais gitározott) olyan szinten odabaszott, hogy féltem, nem jut dicsőség a Slayer-nek utánuk a saját búcsúturnéjukon.
Most is olvastam ilyen véleményeket, hogy a Behemoth lopta a show-t a Slipknot elől.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#13370) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Megjelent az uj Sylosis! :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13371) Akelaus


Akelaus
senior tag

Bizony, akinek van Spotify előfizetése, itt meghallgathatja.

És már ott is elérhető a Sepultura album. (elsőre nem jön be)

Illetve van új Nigtwish dal is.


Na meg két Napalm Death dal is felkerült!

[ Szerkesztve ]

(#13372) Dilikutya válasza Akelaus (#13371) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerintem a Sepultura megint megcsinálta. Jót tesz nekik hogy a Cavalera család mindig beszól, meg bizonygatja, hogy ők nem akarnak újjáalakulást, így is jók. Ilyenkor a Sepultura odaadja a sört, és ír egy fasza lemezt. ;]
A Soulfly meg utoljára talán a Dark Ages idejében volt jó, amik 15 éve volt. Mondjuk akkoriban se a zenét, se az élő teljesítményt nem érhette kritika, én a lemez turnéján láttam is őket, a mezőtúri buli eléggé jó volt.

A Napalm Death is jó, most jött ki egy 2 számos kislemez. Persze #avilaglegjobbzenekaraanapalmdeath ;]

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#13373) Akelaus válasza Dilikutya (#13372) üzenetére


Akelaus
senior tag

Nekem még mindig az énekhanggal van bajom. Sztem semmi hangja, szerintem. :D
Az előző albumot széthallgattam, nem is értettem mi van velem. :F
Az új albumon az első szám amire felkaptam a fejem, az pont az amelyikben nincs ének.
Ez az első hallgatás véleménye volt, hétvégén meghallgatom rendesen is.

Tavaly láttam a Soulfly-t a Maratonon, hát.. Max vagy lefogy, és összeszedi magát, vagy nem tudom mi lesz vele. Felesége sem egy matyó hímzés. Maga a koncert is szar volt, el is mászkáltam más színpadokhoz mert már nekem volt kellemetlen ami a színpadon történt.

(#13374) AcCEsS


AcCEsS
senior tag

Ezt hallotta már valaki?

Metallica ‎– ...And Justice For Jason

Enhanced and recovered bass sound!

[ Szerkesztve ]

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#13375) cappa72 válasza AcCEsS (#13374) üzenetére


cappa72
nagyúr

Nekem sógor mutatta, azt hiszem olyan felkiáltással, hogy "megmentették nyúsztid becsületét" ;]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#13376) sixpak válasza Bjørgersson (#13370) üzenetére


sixpak
nagyúr

Yup!

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#13377) james001


james001
veterán

Még csak 6 szám ment le az új Sylosis-ból,de máris behugyoztam tőle annyira jó eddig :C Megérte rá várni :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#13378) Akelaus válasza AcCEsS (#13374) üzenetére


Akelaus
senior tag

Igen, ezt a verziót szoktam hallgatni, ha.

(#13379) james001 válasza james001 (#13377) üzenetére


james001
veterán

Végighallgattam,és egyszerűen zseniális lett ez az album. :K
Ki merem jelenteni hogy a Dormant Heart-nál is jobb lett,számomra ez az év albuma eddig,ezt nehéz lesz überelni,pedig még csak február van :Y :DDD
Az I Sever a legjobb szám róla még mindig,de ami még nagyon ott van a szeren az Apex of Disdain,Arms Like a Noose,Shield,de természetesen az összes többi is baromi jó,fülbemászó riffekkel és szövegekkel.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#13380) james001


james001
veterán

Amúgy itt a teljes új Static-X szám,a Hollow,ami eredetileg a Start A War albumra készült volna,de aztán mégse rakták fel rá:

Static-X - Hollow (Project Regeneration)

Meg azt olvastam hogy a május 29-én megjelenő Project Regeneration két volumenben fog kijönni,az elsőn lesz a 12 új Wayne által énekelt dal,a második meg gondolom lesz a vendég énekes verzió. Azt nem írták pontosan hogy a Vol. 2 is május 29-én jön-e.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#13381) csakany2001


csakany2001
senior tag

Tegnap a Dream Theater-rel ünnepeltük a 20 éves Scenes from a Memory albumot.
3 órás koncert volt előzenekar nélkül, bár nem is volt rá szükség az új számaik tökéletesek voltak a koncert beindítására.(bár hozzáteszem kár hogy populárisabb metal irányába mentek)
A hangosítás valamiért ott sem volt mindig az igazi, vagy a billentyű torzított, sípolt vagy az éneket nem lehetett hallani de a Metropolis-ra helyreállt a rend.
Összességében nagyszerű koncertet adtak elő, fölig a 2. részében nagyon magasra tették a lécet.Mindegyik tag szinte hiba nélkül lenyomta, Petrucci nagyszerű volt, Labrie pedig tetszett hogy együtt élt a koncerttel, kommunikált a közönséggel .
A Metropolis PT 2. pedig nem kétség hogy az egyik ha nem a legjobb album, így élőben még hatásosabb volt.

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#13382) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

MY DYING BRIDE - Tired Of Tears (OFFICIAL LYRIC VIDEO)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13383) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Lamb of God - Checkmate (Official Music Video)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13384) Dilikutya válasza Bjørgersson (#13383) üzenetére


Dilikutya
félisten

Annyira nem nyűgözött le. És nagyon hiányzik belőle Chris Adler játéka.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#13385) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Csak hogy emlékezzünk, hogy honnan is jöttünk anno...

Klasszikus legenda a kilencvenes évekből.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#13386) TeeBee73 válasza Dilikutya (#13384) üzenetére


TeeBee73
addikt

Szvsz., nekem tetszett. (And Juszt'se for All, Peristence of Time a klipben ott van (volt miből meríteni), de a riffek ülnek.) :)

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#13387) james001


james001
veterán

Shrapnel - Decade Of Decimation (EP, 2019) :Y :Y

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#13388) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

HEAVEN SHALL BURN - My Heart And The Ocean (OFFICIAL VIDEO)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13389) Vikthor válasza Bjørgersson (#13388) üzenetére


Vikthor
nagyúr

...when we are gathered... már azt hittem egy kis Marduk :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#13390) sh4d0w válasza Akelaus (#13334) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nagyon faja

https://www.coreinfinity.tech

(#13391) vittgen


vittgen
aktív tag

A majd' egy éves EXUMER kinek jön be??

(#13392) james001


james001
veterán

Új Havok album Május 1-én \o/

Havok - V

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#13393) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Blaze of Perdition "The Harrowing of Hearts" (FULL ALBUM)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13394) Akelaus


Akelaus
senior tag

Új Machine Head dal. Hááát :U

Új Ulver dal.

Új Amaranthe dal. Angela Gossow vedégénekével. Ehhez csak Spotify linkem van.

Új Dark Fortress dal.

Új Body Count dal. Szintén Spotify.

Új Night Crowned dal, és ep. Az ep linkje Spotify.

(#13395) Bjørgersson válasza Akelaus (#13394) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A Dark Fortress es a Night Crowned milyen? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13396) Akelaus válasza Bjørgersson (#13395) üzenetére


Akelaus
senior tag

Dark Fortress kicsit Darkthrone szerűen kezd, de jó. Nem gyors dal, van benne kis prüntyögés középtájon, utána fasza a szóló. Még mindig nem vagyunk a Ylem album színvonalánál.
Night Crowned (is)rendben van, egy ideje figyelgetem őket.

(#13397) p76


p76
senior tag

Van különbség a doom metál meg a stoner/desert rock között?

(#13398) Vikthor válasza p76 (#13397) üzenetére


Vikthor
nagyúr

ez kérdés? elég nagy a difi...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#13399) TeeBee73 válasza vittgen (#13391) üzenetére


TeeBee73
addikt

Azt hittem, valami régebbi Slayert kapcsoltam be. Ezserossz'. :D

Mod: [Vikhtor] :
Bizony, nem kicsi a difi. (Mondjuk, nekem is szólt már Hobo után Dimmu Bőrzsír a vegyes random válogatáson, buszon, fülesen, melóba menet.) :DD

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#13400) p76 válasza Vikthor (#13398) üzenetére


p76
senior tag

Electric Wizard miatt valahogy összekeverem a doom meg stoner metált.
Köszönöm, akkor még hallgatok ilyesmit. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.