Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12351) Dilikutya válasza TeeBee73 (#12349) üzenetére


Dilikutya
félisten

3 nap nagyon részegség után bárkiből lehet Mónika. ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#12352) TeeBee73 válasza Dilikutya (#12351) üzenetére


TeeBee73
addikt

Bzmg. :DDD ;]
Még töri a csempét a pottyanatom. :D
(Kivéve, ha előző nap bezabálok cseresznyepaprikából.)
Márpedig, bezabálok. Nyaranta elrakunk kb. kurvasok üveggel. Én meg imádom, másnap meg nem. Most inkább töltök egy páleszt, és hallgatok egy kis Kreator-t. :)

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#12353) TeeBee73 válasza TeeBee73 (#12352) üzenetére


TeeBee73
addikt

Még egy kérdés:
(Nem személyes, aki nem akar nem válaszol):
Csak úgy érdekelne, milyen korosztállyal társalgok itt. (Cappa72, és az én esetemben egyértelmű a nick-ből).
(NEM vagyok politikusfelmérőstudjafaszommi.)
Csak úgy, érdekel.
Ha nem, nem. Puszcsi'! ;]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#12354) rétisün válasza TeeBee73 (#12353) üzenetére


rétisün
veterán

bár én itt (is) inkább csak read only vagyok (és kapok jó zenékre tippeket :R ) ha már kérdezted, bőven iskolás voltam a Blonded by Blood, a Reign in Blood (ha már pár hsz-el korábban volt róla szó) vagy a Scream Bloody Gore idején.....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12355) sixpak válasza TeeBee73 (#12353) üzenetére


sixpak
nagyúr

Én 15 voltam, amikor megjelent a világ legjobb metal lemeze.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#12356) Ellia


Ellia
addikt

Marha hideg volt ma (meg eső) Avantasia alatt, viszont 3(!) óras koncertet toltak. Le a kalappal előttük.

(#12357) Dilikutya válasza TeeBee73 (#12353) üzenetére


Dilikutya
félisten

Pár nappal a Fistful of Metal megjelenése után születtem. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#12358) gbors válasza TeeBee73 (#12353) üzenetére


gbors
nagyúr

Öregfiúk válogatott bmeg. Arról is beszélgethetnénk, hogy milyen új járókeret-modellek jönnek az idén :DDD
Én 1.5 hónappal azelőtt születtem, hogy Blackmore otthagyta a Purple-et, és megjelent az első Rainbow lemez.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#12359) Akelaus válasza TeeBee73 (#12353) üzenetére


Akelaus
senior tag

Nincs kedvem keresni milyen album jelent meg abban az évben amikor anyám kipottyantott, bár erőteljesen küzdöttem ellene a családi mendemondákból megtudva, 1979 szóval idén 40, igaz úgy érzem magam mintha 70 lennék.

(#12360) Dilikutya válasza Akelaus (#12359) üzenetére


Dilikutya
félisten

[link] :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#12361) Akelaus válasza Dilikutya (#12360) üzenetére


Akelaus
senior tag

Koszi! Akkor legyen ez: AC/DC - Highway to Hell

(#12362) canniball válasza Akelaus (#12359) üzenetére


canniball
nagyúr

A küzdést nem tudom, a többi rám is igaz.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#12363) Akelaus válasza canniball (#12362) üzenetére


Akelaus
senior tag

... hogy Te is 70-nek érzed magad?
Én onnan tudom a küzdést, hogy a nyakamra volt tekeredve a köldökzsinór, aminek a mai napig van nyoma rajtam, vagyis annak hogy a doki nem csipesszel fogta meg a fejem hanem kézzel.

(#12364) Vikthor válasza Akelaus (#12363) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Mondjuk szerencsére élsz, de hirtelen erről a kis sztoridról ez jutott eszembe.

:D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#12365) canniball válasza Akelaus (#12363) üzenetére


canniball
nagyúr

Az is. Meg a másik szám is stimmel.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#12366) TeeBee73 válasza Akelaus (#12363) üzenetére


TeeBee73
addikt

Nekem csak a májam érzi magát 70-nek. :DDD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#12367) TeeBee73


TeeBee73
addikt

Ejj, a mai napot sem úszom meg... Ilyen az, mikor az ember egy másfél órás szervizelésért nem kér pénzt, mer' "mégiscsaknyócévigvótunkosztálytársak", de a meló végén kap egy palackot:
"EZT A SZILVÁT MEG KELL KÓSTOLNOD!"
Aljas egy Jedi trükk, de működik... :D

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#12368) TeeBee73 válasza Akelaus (#12363) üzenetére


TeeBee73
addikt

Nekem egyre inkább tetszik ez a "Belzeúbsz" banda
(Most kicsit(?) ittas vagyok, lehet, ez is befolyásol.) Hova valósi legények/csajok ezek?
Mod: "BelseBoobs"... Höhö... :d

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#12369) Bjørgersson válasza TeeBee73 (#12368) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Finnek, szerintem 100%-ban Insomnium tagokbol, csak alneven. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12370) Bjørgersson válasza TeeBee73 (#12367) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Legalabb finom az a szilva? :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12371) TeeBee73 válasza Bjørgersson (#12370) üzenetére


TeeBee73
addikt

Fincsi kis ivólé. Estére már úgy néztem 3 feles után, mint egy mongol lövész célzás közben.

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#12372) Akelaus válasza Vikthor (#12364) üzenetére


Akelaus
senior tag

Ahhahha :D Tökéletes a zene! :C

(#12366) TeeBee73 Lehet jobb lenne ha inkább a májam érezné magát 70 évesnek, az orvos azt mondta a máj csodákra képes.(csoda, hogy bírja :D )

"Belzeúbsz" lekaptam az utolsó két számot róla, úgy el-elhallgatom. Pénteken megyek (elvileg) Perihelionra, előtte kicsit bemelegítek, megnézem enyhe spiccel milyen. :P

Mondjuk mostanában inkább régi magyar zenekarok cuccait hallgatom, Carbon Cage, Undertaking, Atomic, Fermentatio, Versano,
The Bedlam stb..

(#12373) vittgen válasza TeeBee73 (#12353) üzenetére


vittgen
aktív tag

46.
Kreator forever

(#12374) Dilikutya válasza Akelaus (#12372) üzenetére


Dilikutya
félisten

Atomic-nak nemrég kijött a korábban kiadatlan 1996-ban felvett 2. lemeze, most jön egy korai demós vinyl 1986-89 közötti anyagokkal, meg ősszel vadonatúj album is lesz.

Undertaking-et sajnálom, hogy a demó CD csak a könyvvel együtt kapható, nem tudom, maga a könyv mennyire érdekes. Nemrég kijött vinyle-n, most kazettán is megjelenik majd. Kár, hogy a zenekar nem úgy néz ki, hogy aktivizálódni akarna, pedig meghallgatnám a dalokat mai hangzással.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#12375) Akelaus válasza Dilikutya (#12374) üzenetére


Akelaus
senior tag

Undertaking-ról annyi infóm van, hogy Killan legalább már "rock"zenekarban pengetett kint Kanadában az egyik hétvégén.
Viktor nagyon lelkes, ha lefut a lemez-kazetta-felvarró stb. dolog, akkor jön a könyv bővített kiadása.
A demó CD miatt én lehet megkeresném a helyedben a Viktort az fb-n a csoportban, lehet tudna valami megoldást ha a könyv nem kell. Bár lehet a bővített könyvhöz is ott lesz majd a CD, ezt nem tudom. Olvastam a könyvet, nekem érdekes volt hiszen nem Pesten éltem abban az időben, sőt igazából az Undertaking is úgy jutott el hozzám, hogy a Garázsban hallottam, illetve a Garázs válogatáson, aztán valaki odaadta a demót.

Elvben idén a Carbon Cage is villant majd valamit, bár lassan 1 év eltelt az infó óta és semmit nem olvastam/láttam azóta erről.

(#12376) TeeBee73 válasza Akelaus (#12372) üzenetére


TeeBee73
addikt

Az áj máj dálying. :D
(Hűezdeszar'.) :DDD

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#12377) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Atmoszferikus black metal indonéziából, amit érdemes meghallgatni? Van és tálalva:

Choria - Black Secret Beyond Of Nature

Katt a képre.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#12378) Akelaus


Akelaus
senior tag

Kint az új Possessed album! :C

[ Szerkesztve ]

(#12379) james001


james001
veterán

Nem ismertem nagyon az Amon Amarth-ot eddig,de ez az új albumuk egész jó lett. Ránézek már a többi anyagukra is mindenképp.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#12380) Bjørgersson válasza james001 (#12379) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A 2008 utani albumaikkal nem szabad foglalkozni! :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12381) canniball válasza james001 (#12379) üzenetére


canniball
nagyúr

Ha bejön akkor meg mehetsz is a júniusi pesti koncertre.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#12382) Vikthor válasza Bjørgersson (#12380) üzenetére


Vikthor
nagyúr

??? nekem az elsőn kívül mindegyik bejön.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#12383) james001 válasza canniball (#12381) üzenetére


james001
veterán

Trivium-ra mindenképp megyek,szóval őket is megnézem :D

(#12380) svensson: Ha olyanok mint az új akkor annyira rosszak csak nem lehetnek :)

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#12384) Bjørgersson válasza Vikthor (#12382) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Pedig az elso baromi jo. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12385) Bjørgersson válasza james001 (#12383) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Pontosan ugyanolyanok, ezert is irtam. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12386) Rimuru válasza james001 (#12379) üzenetére


Rimuru
veterán

Reggel elinditottam az elso szamot es addig jutottam vele... :DDD egyebkent kovysvenssonnak van igaza. :K

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#12387) james001


james001
veterán

Attól még rájuk csekkolok,nem szegitek kedvem tőlük! :DDD

Ez a szám pl. szerintem nagyon király lett az új albumról: Raven's Flight

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#12388) Bjørgersson válasza Rimuru (#12386) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Na vegre valaki, koszonom! :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12389) Ellia válasza Bjørgersson (#12388) üzenetére


Ellia
addikt

Van rajta par jo szam de amugy eleg snasz sajnos.

Twilight volt az utolso lemez amit rongyosra hallgattam toluk.

(#12390) Rimuru válasza Bjørgersson (#12388) üzenetére


Rimuru
veterán

Amugy a devildriver kb detto ugyan ilyen (fun fact, par hete lattam hogy van "uj" album (2018-bol), de ezt sem es a 2016-osat se hallgattam vegig sose)..

Vigyázat, csalok!

(#12391) Dilikutya válasza Akelaus (#12378) üzenetére


Dilikutya
félisten

Deezeren is fent van. Most megy, eddig tetszik, jó kis old school halál. :)
Fura így, hogy csak Jeff Beccara van benne a régiek közül. Bár ő anno is részt vett a dalszerzésben, így nincs az, hogy csupa új arc írhatta a lemezt. Új arc... ez kb a Possessed valaha volt legstabilabb felállása, a dobosuk is már 3 éve velük van, többiek meg 2011-2012... ennyi időt Beccarán kívül senki se töltött a zenekarban, még Mike Torrao dobogós, de mivel ő már rég volt, esélyes, hogy lekerül a toplistáról. :)

Érdekesség, nem is tudtam sokáig, hogy Larray Lalonde meg 89 óta a Primus gitárosa. Az még egy beteges, nehezen befogadható valami, de én bírom. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#12392) Akelaus válasza Dilikutya (#12391) üzenetére


Akelaus
senior tag

Egyszer tudtam még csak meghallgatni, mert megnéztem a Sötétség gyermekei filmet, és azóta visszabuzultam a Mayhem zenéire. :D
Majd ezzel sikerült még a Tormentort is előkaparnom, így az egész hétvégém a (régi) Mayhem+Tormentor albumokkal telt el.

A Possessed album borítója viszont nekem nagyon tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#12393) Vikthor válasza Akelaus (#12392) üzenetére


Vikthor
nagyúr

mekkora szar az a film :DDD

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#12394) Akelaus válasza Vikthor (#12393) üzenetére


Akelaus
senior tag

A történetet ismertem, anno még a Hammerben olvastam, meg aztán utána is túrtam ahogy lett net, láttam az Until the light takes us dokumentumfilmet stb.. A Mayhemmel sem ma ismerkedtem meg, szóval érdekelt a film. Vannak hibái, nem kevés, a vége elnyújtott amikor..
A Burzum zenéjét ez sem tudta megszerettetni velem, és tartom a véleményem Varg egy seggfej.

(#12395) Vikthor válasza Akelaus (#12394) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Hát Vargnak van egy atmoszférája a Burzum albumaival, annyi szent :F szentségtelen... :DDD, de nekem a Det som engang var, Hvis Lyset Tar Oss és a Filosofem jelenti A Burzumot. Mayhemből meg csak a Mysteriis... Az előtt meg utána nekem sok. Akkor inkább Marduk, Dark Funeral...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#12396) Akelaus válasza Vikthor (#12395) üzenetére


Akelaus
senior tag

Zeneileg ok lenne a dolog, csak az ember nem az, illetve a hangzás sem. Ezért sajnálom a hangzást mert pl. ez a feldolgozás is jól mutatja, tudott zenét írni. Tudom, direkt olyan a hangzás, mert úgy akarta.
Mi lett volna ha? Na igen, érdekes lett volna ha nincs a gyilkosság és elkészül a következő Mayhem album is velük kettejükkel. Itt jön ki a film egyik hibája, úgy állítja be a dolgot mintha két hülyegyerek rivalizálása lett volna az ellentét, sokkal többről volt szó ennél. (a dokumentumfilmben lehet látni micsoda körülmények voltak a sitten ahol Varg ült. Üdülőtelep)
A Dark Funeral, és a Marduk is nagy kedvenc nálam, igaz inkább az utóbbi .

(#12397) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

HATE "Sovereign Sanctity" (OFFICIAL VIDEO)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12398) Füleske


Füleske
addikt

Abnormality "Monarch Alpha"

Oh igen, új album. :K

Eyes Wide Open - Die Another Day

Oh igen, lesz új album. :K

[ Szerkesztve ]

(#12399) Golota válasza Dilikutya (#12391) üzenetére


Golota
aktív tag

Nagyon jó lett ez a lemez, nem csalódtam! Nincs töltelék dal, mind odavág. Talán a hangzás lehetne kicsit "koszosabb", szokatlan ez a tiszta megszólalás a Possessedtől, de hát csak egy Nucler Blast kiadás.

(#12400) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Új Batushka dal. Hááát....

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.