Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12651) james001 válasza Akelaus (#12649) üzenetére


james001
veterán

Nem az a "szokásos" vagy "klasszikus" Korn hangzás de pont ezért lett jó szerintem,hogy másabb,dallamosabb.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#12652) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

YouTube-on uj Mgła szam, mobilon lusta vagyok belinkelni. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12653) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Mgła - Age Of Excuse II

Nagyon baszó lett. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12654) kristof123


kristof123
őstag

(#12655) Akelaus


Akelaus
senior tag

Még egy Slipknot dal a pénteken megjelenő új albumról.

(#12656) LyonnaisFan1 válasza Akelaus (#12655) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#12657) Bjørgersson válasza Akelaus (#12655) üzenetére


Bjørgersson
félisten

eh :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12658) james001 válasza Akelaus (#12655) üzenetére


james001
veterán

Háát... Az Unsainted meg Solway Firth jobban tetszett ennél... De attól még baromi várós az új album még mindig :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#12659) TripleB válasza Akelaus (#12655) üzenetére


TripleB
senior tag

Már elérhető az album flac és mp3 kiterjesztésekkel is.

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#12660) Akelaus válasza TripleB (#12659) üzenetére


Akelaus
senior tag

Igen, most reggel szembesültem vele. Tegnap Mesüge miatt lemaradtam róla. Hallásom, nyakam off. :D

(#12661) Akelaus


Akelaus
senior tag

Új Tool dal, 13 év után!

(#12662) ígyvanferi válasza Akelaus (#12661) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Jesszumpepi! Nem rombolom az élményt azzal, hogy itt a melóhelyen hallgatom meg a kis műanyagdobozos zajkeltővel, majd otthon.

(#12663) LyonnaisFan1 válasza ígyvanferi (#12662) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:Y
Ez bar Deezerre meg nem kerult fel, de a tobbi regi album es dal igen.
Veegre. :C

Update: hoppa, elcimeztem.

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#12664) Akelaus válasza LyonnaisFan1 (#12663) üzenetére


Akelaus
senior tag

Szerintem nekem címezted. Spotify-n fent van az új dal is.

(#12665) LyonnaisFan1 válasza Akelaus (#12664) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Ugyugy :)

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#12666) james001


james001
veterán

Nekem nagyon bejön az új Slipknot album.
Ma már harmadjára hallgattam meg,az egyik kedvenc Slipknot albumom lett :)
Egy szám van rajta ami nem nyerte el úgy igazán a tetszésemet,a My Pain,mert kissé unalmas,lassú,túl elhúzott dal lett,a majdnem 7 perc helyett lehetett volna egy sima 2 perces "átvezető" is akár...
Amitől hátraestem egyből az az Orphan című szám,hát beszarás mekkora pörgős darálás az egész,baromi jó ritmusos refrénnel,nagyon eltalálták. A Liar's Funeral és Spiders nem "megszokott" a srácoktól,de nagyon fülbemászó mindkettó,utóbbi azzal a melankólikus dallamával egyszerűen zseni.
Amit nem értek hogy az All Out Life-ot miért hagyták le az albumról,simán odafért volna,főleg hogy a refrénben ott a We Are Not Your Kind szöveg is...
Szóval igen,ajánlom mindenkinek aki Slipknot fan,mindenképp kitettek magukért. :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#12667) Bjørgersson válasza james001 (#12666) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Japan bonusz az All Out Life. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12668) Rimuru válasza james001 (#12666) üzenetére


Rimuru
veterán

Hirtelen neztem hogy mar pentek van? :DDD Na majd holnap spotifyn.

Vigyázat, csalok!

(#12669) TripleB válasza Akelaus (#12660) üzenetére


TripleB
senior tag

Ohh, hogy utállak... ! :D
A Meshuggah nagy kedvenc. Idén volt pár bakancslistás, amiről lemaradtam. Whitechapel stb.

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#12670) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Elég nehezen tudom leszakítani a fülemet az új Tool anyagról.
Nagyon komoly :C
És végre a zenestreaming szolgáltatókra is felkerültek az anyagok :))

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#12671) Dilikutya válasza james001 (#12666) üzenetére


Dilikutya
félisten

Amikor kijött az All Out Life single, be is volt jelentve, hogy nem lesz rajta az albumon. A feláras akármilyen bónuszos kiadás nyilván más téma.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#12672) updog válasza james001 (#12666) üzenetére


updog
senior tag

Kicsit biztonsági játék lett szvsz., nem rossz, de nem hozza a .5 szintjét. Majdnemhogy Foo Fighters, metálban, néhol szinte hallatszik a számokon, hogy hol lesz majd koncerten közönségénekeltetés... :D Néha meg a Metallica - Some kind of monster film jutott eszembe, amikor először mutatják meg a számokat - azt hiszem a kiadós csávónak-, és ő azt mondja, olyan mintha egy barlangban ordibálnának :D

Nekem a Red Flag, A Spiders nagyon adja, a Solway Firth már amikor kiadták kedvenc lett, a Nero Forte is tetszik bár kicsit olyan mintha az All hope is gone-ról szalajtották volna :D, az Orphan se rossz, a többi egyelőre többször hallgatós/majd meglátjuk, így arányaiban kicsit szomorú hogy 5 szám maradt meg bennem elsőre a 14-ből. szerk: jó legyen 6, az Unsaintedről megfeledkeztem, mert rongyosra hallgattam már az albumra várakozás közben, de azt már kívülről tudom :D

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#12673) Akelaus


Akelaus
senior tag

Aki még nem hallgatta meg, mert kivárt, annak itt a teljes Slipknot album, legálisan.

Elsőre nem adta meg magát, aztán nincs olyan nap, de lassan olyan óra hogy ne hallgatnám.

(#12669) TripleB Nálam is bakancslistás volt, így el kellett menni rá. Ez is pipa.
Tavaly szó volt róluk a Rockmaratonon, hogy nagy terv. Jövőre ugye 30 éves a Maraton, meg sem lepődnék ha ott is fellépnének. Amilyen átjáróház az ország mostanában. Mgla, Insomnium, Jinjer(jó-jó ők itt vannak a szomszédban) Siberian Meat Grinder.. mind volt idén a Maratonon, és mind jön az ősszel.

[ Szerkesztve ]

(#12674) kristof123 válasza james001 (#12666) üzenetére


kristof123
őstag

és (#12672) doeeg:
Én is már párszor meghallgattam az egészet és a Solway Firth dal nagyon ütős rajta, szerintem a legjobb szám az albumon. Még az egész albumról nem merek írni, mert úgy érzem az újdonság varázsa hat még rám.

(#12675) james001 válasza updog (#12672) üzenetére


james001
veterán

"Foo Fighters metálban" ez jó :D
Sok számon hallottam azért visszaköszönést régebbi albumokra,de közben meg újat is tudtak dobni. A Solway Firth-öt mondja mindenki a legjobbnak amúgy az albumon,külföldön is :D

Amúgy elkerülte a figyelmemet az All Out Life dolog,hogy már mondták ezelőtt hogy nem lesz rajta,kár érte elfért volna.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#12676) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Hogy be van zsongva mindenki egy uj Slipknot albumtol... :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12677) TripleB válasza Bjørgersson (#12676) üzenetére


TripleB
senior tag

Én még mindig az új Thy Art Is Murder-t hallgatom.🤘

[ Szerkesztve ]

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#12678) james001 válasza Bjørgersson (#12676) üzenetére


james001
veterán

Sajnálom hogy tetszik nekem az album és erről véleményt is merek nyílvánítani. :)

Amúgy lement az új Suicidal Angels és Destruction album is,faszák lettek. Igazi thrash darálás mindkettő :K

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#12679) Dilikutya válasza james001 (#12678) üzenetére


Dilikutya
félisten

Már itt az új Pusztítás? :) Arra kíváncsi vagyok, nagyon nem jönnek be az újkori dolgaik, de az eddig kiadott számok elég jók voltak.
A régi nagyok közül náluk érzem csak, hogy közel vannak a kifulladáshoz, pedig volt szünet is. Ellentétben a Kreator és a Sodom brutál erős anyagokat hoz ki megállás nélkül.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#12680) Ellia válasza Bjørgersson (#12676) üzenetére


Ellia
addikt

Nahhh eleg jo lett viszont.

(#12681) james001 válasza Dilikutya (#12679) üzenetére


james001
veterán

Igen augusztus 9 a megjelenés hivatalosan mind a két albumnál. Nekem se nagy kedvencem a Pusztítás,de ez az új lemez jól sikerült. :K

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#12682) Bjørgersson válasza james001 (#12678) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Egy egyszeru megjegyzes volt, nem kell egybol butthurtkodni. Orulok, hogy tetszik, hallgasd helyettem is. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12683) VágniValó


VágniValó
addikt

AS I LAY DYING - Shaped By Fire (OFFICIAL MUSIC VIDEO)

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#12684) kristof123 válasza VágniValó (#12683) üzenetére


kristof123
őstag

Erre már nagyon ki vagyok éhezve:

"Shaped By Fire Track Listing:

1. Burn To Emerge
2. Blinded
3. Shaped By Fire
4. Undertow
5. Torn Between
6. Gatekeeper
7. The Wreckage
8. My Own Grave
9. Take What's Left
10. Redefined
11. Only After We've Fallen
12. The Toll It Takes"

(#12685) Akelaus


Akelaus
senior tag

A Slipknot mellett ezt is érdemes meghallgatni. Új Suicide Angels album.(naná, hogy nem az elejétől rakta be :D )

[ Szerkesztve ]

(#12686) james001


james001
veterán

Október 9-től játsszák a hazai mozik is az új Metallica "filmet" (S&M2). Én nagyon örülök ennek,tuti megnézem majd :)

Plusz nem is tudtam,de jövőre új Anthrax lemez is lesz. :D For All Kings egész hallgatható volt,kíváncsi leszek erre is.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#12687) kristof123


kristof123
őstag

(#12688) zhorvath válasza james001 (#12686) üzenetére


zhorvath
aktív tag

Én vasárnap megnézem élőben Prágában a Metallicát. :)

(#12689) james001 válasza zhorvath (#12688) üzenetére


james001
veterán

De jó neked :D Nézd meg helyettem is :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#12690) TeeBee73 válasza kristof123 (#12687) üzenetére


TeeBee73
addikt

Nem rossz. Hallom, szénné hallgatták Agathodaimon-tól a Past Shadows-t, ha már a riffeket lenyúlták. :DDD
Amúgy, kellemes kis utazgatós nóta. :)

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#12691) TeeBee73 válasza TeeBee73 (#12690) üzenetére


TeeBee73
addikt

Ja, 2:25" környékén van egy rövid rész, az meg Amon Amarth. :DDD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#12692) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Tegnap vegighallgattam meloban az uj Slipknotot. Bar ne tettem volna. :D Jora nem szamitottam, hogy legfeljebb kellemeset tudjak csalodni, de meg igy is kellemetlen csalodas lett a vege. Szamomra egyetlen ertekelheto szam van az egesz albumon, a Solway Firth, a tobbi vagy egy nagy katyvasz, vagy indokolatlanul el van nyujtva, vagy pedig a vegtelenul langyi refren rontja el. Az a harom egyperces zaj is minek kellett... :)
Legszivesebben meg igy is visszakernem a penzem, hiaba ingyen hallgattam Spotifyon.

Johetnek a kovek. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12693) Elemental válasza Bjørgersson (#12692) üzenetére


Elemental
addikt

Nekem sem jött be az album. Erőltetett kliséhalmaz. Corey hangja sem tetszik, irtó modoros.
Be is toltam az első három albumukat, az nagyon jól szó továbbra is. Úgy tűnik, engem lekoptatott magáról a Slipknot.

[ Szerkesztve ]

(#12694) Akelaus válasza Bjørgersson (#12692) üzenetére


Akelaus
senior tag

Én elvagyok vele, sőt tetszik is.
Bár mióta felfedeztem az új Suicide Angels albumot, azóta az többet pörög.
Ellenben az új Volbeat albumra még nem bírtam rávenni magam, hogy meghallgassam, nagyon nem győztek meg az előzetes számok.

(#12695) TeeBee73 válasza Bjørgersson (#12692) üzenetére


TeeBee73
addikt

Dettó.

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#12696) Bjørgersson válasza Elemental (#12693) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A Gray Chaptert sem hallgattam meg, csak belehallgattam nehany szamba ahogy toltottek fel oket YouTube-ra. Most is eleg lett volna annyi. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12697) TeeBee73 válasza Bjørgersson (#12696) üzenetére


TeeBee73
addikt

A T.G.C. szvsz. nem volt rossz.
(Mondjuk, én is inkább mást hallgatok...)

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#12698) Akelaus


Akelaus
senior tag

Gondolom már mindenki agyonnézte, de ha kimaradt volna valakinek. Új Gutalax klip.

[ Szerkesztve ]

(#12699) kristof123


kristof123
őstag

Ezt még nem is linkeltem : DDD
RISE OF THE NORTHSTAR - Demonstrating My Saiya Style

(#12690) TeeBee73:
Hasonlít, de engem nem zavar. : )

(#12692) svensson:
Mostanában én is többször végighallgattam az albumot és sajnos azt kell mondjam, hogy van igazság abban amit írtál. Összességében nem lett nagy eresztés. Van rajta pár jó szám, de a többi nem annyira jön be.

(#12700) Dilikutya válasza Akelaus (#12698) üzenetére


Dilikutya
félisten

Sose hallgattam még meg őket. A zene nem is rossz, de ezt a disznóröfögős grindcore-t nem szeretem. Maga a klip 10/10. :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.