Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12551) sixpak válasza vittgen (#12548) üzenetére


sixpak
nagyúr

Pedig a Set the World on Fire elég puhány volt az Alice in Hell/Never Neverland-hez képest. Nekem az a kettő a kedvencem, kicsit csalódtam is annak idején a StWoF lemezben....persze megvettem, meg tetszett/tetszik is, csak nagyon más volt mint az első két lemez.
Nekem amúgy abszolút kedvenc bandám volt, a farmerjakóm hátán is Annihilator hímzés volt. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#12552) vittgen válasza Vikthor (#12550) üzenetére


vittgen
aktív tag

:K

(#12553) vittgen válasza sixpak (#12551) üzenetére


vittgen
aktív tag

Szerintem ezen az anyagon egy kis bohóckodás szerepel! Sőőőt...jó adaggal inkább!
De kell ilyen is!!
:K

(#12554) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Mist of Misery - Unalterable (2019) , van benne egy remek Dimmu Borgir - Stormblåst cover is, amúgy elég depresszív, szimfonikus black metal. Aki szereti a 10 perces nótákat, annak ez a 2 órás kiadás lesz maga a spricc... Én azóta nem józanodtam ki ebből. Korábbi albumaik is remekművek. 2 album és 2 EP be is rendelve tőlük.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#12555) james001


james001
veterán

Killswitch Engage - Unleashed

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#12556) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Az uj Korn egesz kiraly. Osszel jon elvileg az uj korong :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#12557) james001 válasza LyonnaisFan1 (#12556) üzenetére


james001
veterán

Szeptember 9 elvileg.
Jó lett nagyon az új szám,igazi Korn stílus. Remélem a többi trekk is ilyen lesz az albumon :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#12558) LyonnaisFan1 válasza james001 (#12557) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#12559) TeeBee73


TeeBee73
addikt

Nem reklám, de én ott leszek:

Július 4.

Hikari stage
16.00 Dana & the Dreamcatchers
17.00 Skulld
18.00 Gran Canada
19.00 Polytrip
20.00 Dungaree
21.30 AWS
23.10 Phrenia
00.00 Don Gatto
01.00 Bad Habbit
02.00 Kis türelmet
-------------
Pepe stage
20.40. Alem de lemda
22.20 A Láma Dalai

Július 5.

Hikari stage
16.00 Bad News
17.00 Killer Mendez
18.00 Babears
19.00 ÉK
20.00 LAST
21.30 Gypo Circus
23.10 Nova Prospect
00.00 Fiúk
01.00 Dystopia
02.00 Boru
03.00 LEM
-------------
Pepe Stage
20.40 Muddy Roots
22.20 Jumping Matt & his combo

Július 6.

Hikari stage

17.00 Vendetta INC
18.00 Red Swamp
19.00 Volumefeeder
20.00 IDEGEN
21.30 Apey and the Pea
23.10 KIES
00.00 Stubborn
01.00 Wishes
02.00 The Void
-------------
Pepe stage

14.00 Úttalanok
15.00 Spontán Blues Band
16.00 Pázsit
20.40 Baron Mantis
22.20 TIANSEN

belépő:
1 napos 2500 Ft
2 napos 3000 Ft
3 napos 5000 Ft

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#12560) TeeBee73 válasza TeeBee73 (#12559) üzenetére


TeeBee73
addikt

Bocsássatok meg, ha ma hülyeségeket írok, de még cirka 5 órám van hátra 45 évesen. Utána szintlépés. :DDD
Holnap nem ihatok sokat, mert kedden meló, így most betermeltem sok-sok házipáleszt, még több házi fehér borral, most ez szól. De Kreator-Satan is Real már be van készítve. :)

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#12561) taranis


taranis
addikt

Epikus doomban még mindig az egyik legjobb, köv. albumról előzetes: Isole - Written in the Sand

colorizer.net

(#12562) james001


james001
veterán

Slayer Coming Fall 2019

Nuclear Blast logó alul,ez tuti új album lesz :Y :C :C

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#12563) Akelaus válasza james001 (#12562) üzenetére


Akelaus
senior tag

Live albumra tippelnék. ;)

(#12564) james001 válasza Akelaus (#12563) üzenetére


james001
veterán

Azt mondja benne a "Final Chapter" szóval tuti nem csak egy sima live cucc lesz okéééé? :((( :O

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#12565) Rimuru válasza james001 (#12564) üzenetére


Rimuru
veterán

Bucsukoncert sorozat live tunik logikusnak.

Vigyázat, csalok!

(#12566) james001 válasza Rimuru (#12565) üzenetére


james001
veterán

De akkor miért van ott a Nuclear Blast logó? Szponzor? Nem hiszem hogy csak emiatt tűntették fel. A Repentless-t is ők adták ki,ezért is reménykedem. Meg ha már tényleg ennyire búcsúszkodnak akkor illene kiadni még egy utolsó albumot. :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#12567) Bjørgersson válasza james001 (#12566) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mert o a kiado es o szervezi a bucsuturnet? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12568) james001 válasza Bjørgersson (#12567) üzenetére


james001
veterán

Mindegy én reménykedek egy új stúdió albumban :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#12569) Dilikutya válasza Rimuru (#12565) üzenetére


Dilikutya
félisten

Pedig nem vetették el egy lemez lehetőségét sem, csak turné nem lesz.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#12570) Akelaus válasza james001 (#12564) üzenetére


Akelaus
senior tag

Én fejet hajtok, legyen új album.
(bár max azt tudom elképzelni, ha vannak maradék dalok amik lemaradtak lemezekről, akkor az jön ki, vagy valami sorozat a zenekarról.) Vagy semmi, és trollkodnak. :D
Mikor vették fel az albumot, ha folyamat búcsúturnéznak? :F

(#12571) Dilikutya válasza Akelaus (#12570) üzenetére


Dilikutya
félisten

Konkrétan egy ritkaság válogatás is kijöhetne mindezek mellett, van azért nekik is jó pár számuk, amik csak az albumok ilyen-olyan japán meg deluxe meg akármilyen verzióin jelent meg, meg pl. a Disorder csak a Judgement Night filmzenén meg egy soklemezes válogatáson szerepel sok egyéb korábban már lemezen megjelent számmal együtt, de jó lenne egy csak külön ritkaságos lemez, mivel én az ilyen-olyan válogatásokat lemezes számokkal nem kedvelem.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#12572) Akelaus


Akelaus
senior tag

Na ez meg még nem került ki ide?! Új Abbath album. :))

#12571) Dilikutya: Ez is lehetne, igen.

[ Szerkesztve ]

(#12573) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Hate Eternal - Upon Desolate Sands (Official Lyric Video)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12574) TeeBee73


TeeBee73
addikt

Na, még cirka 5 óra, és húzós 3 estének nézek elébe. :)

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#12575) TeeBee73 válasza TeeBee73 (#12574) üzenetére


TeeBee73
addikt

Első este, értékelése:
Az est kellemes meglepetése: Phrenia, részemről.
Hangzás, látvány, zene ott volt, bár nekem kissé elektro-s.

Nem egy Behemoth, de bulizni első osztályú.

Cimbim megjegyzése:
Mikor este oda értünk már játszott a Láma Dalai a kis színpadon, a nagy színpadon a Phrenia hangolt éppen. Ahogy a kis színpadon befejeződött a reaggie buli, már kezdetét vette a kicsivel keményebb elektros hangzású vajdasági banda. Fiatal koruk ellenére nagyon profin és teljes erőbedobással kezdték meg a bulit. Már az első számmal abszolút meggyőztek, és a teljes koncert alatt végig így nyomták. A POFÁM LESZAKADT, olyan jó volt a hangosítás. Nemsokára kezdjük a második estét...

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#12576) TripleB


TripleB
senior tag

THY ART IS MURDER - Make America Hate Again

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#12577) james001 válasza james001 (#12568) üzenetére


james001
veterán

Úgy néz ki igazatok volt... Tényleg egy "utolsó" koncert turné lesz még év végén a Slayer-től USA-ban nem egy új album :( :O
Instán láttam hogy november 7-től lesz elvileg.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#12578) Dilikutya válasza james001 (#12577) üzenetére


Dilikutya
félisten

De még milyen turné! Primus, Ministry és Phil Anselmo kíséri.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#12579) TeeBee73 válasza Dilikutya (#12578) üzenetére


TeeBee73
addikt

Ministry? Nem osztottak fel?

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#12580) Dilikutya válasza TeeBee73 (#12579) üzenetére


Dilikutya
félisten

Jut eszembe, ez meg holnap lesz: SOLD OUT! Ministry / 3teeth /A38 Hajó/ :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#12581) Dilikutya válasza TeeBee73 (#12579) üzenetére


Dilikutya
félisten

Most van ezekben a percekben. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#12582) TripleB válasza Dilikutya (#12581) üzenetére


TripleB
senior tag

Erről f*szányosan lemaradtam... :/

Kis Opeth mára.

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#12583) Dilikutya válasza TripleB (#12582) üzenetére


Dilikutya
félisten

És amúgy a Rockmaraton is megtelt holnapra, szóval Phil Anselmo-t se látja, akinek nincs jegye. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#12584) Vikthor válasza TripleB (#12582) üzenetére


Vikthor
nagyúr

/respect az Opeth-ra, köszi! Nekem ez bejön ez a vonal, bár a Deliverance meg a Ghost Reveries az abszolút favorit Tőlük...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#12585) james001


james001
veterán

SUICIDAL ANGELS - Endless War (OFFICIAL LYRIC VIDEO)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#12586) TeeBee73 válasza Dilikutya (#12581) üzenetére


TeeBee73
addikt

Sajnos lemaradtam róla. Szolgálatban voltam. :( (Ma is.)

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#12587) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Van, aki már végigment az új Abbath albumon?
Egész jó darab lett sztem, az előzőnél jobbnak tartom.

Persze ott is van egy iszonyat erős Ashes of the damned/Ocean of Wounds kettős. ;]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#12588) Vikthor válasza LyonnaisFan1 (#12587) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Igen, teljesen jó album lett és az előző is, szerintem Abbath egy kiemelkedő egyéniség és kreatív elme.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#12589) LyonnaisFan1 válasza Vikthor (#12588) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Emellett egy vicces figura is. Tud alakítani a szinpadon ;]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#12590) Akelaus


Akelaus
senior tag

Rockmaraton letudva. Azt hittem meghalok ha végigcsinálom a hetet ott. Sátorban mondjuk tuti az lett volna, amilyen remek az időjárás.
Amire mindenki várt, tegnap este el is jött. Phil Anselmo. Nem akartam nagyon olvasni semmit a koncert előtt, hogy máshol hogy és milyen állapotban adta elő a Pantera dalokat, de bele-belefutottam.
Szóval votl bennem félsz. Részben beigazolódott, a refréneket szépen meghagyta nekünk. Na meg qrva sokat pofázott (ebben mondjuk a Napalm Death énekesét- Barneyt, lehet nem überelte, igaz Ő odatette magát rendesen), szóval volt időhúzás.
Jó volt látni, sőt ha nem meygek vissza (tegnap reggel hazajöttem, feladtam :D ) tuti bánnám. Nem a Pantera volt, nem is lehet, de legalább láthattam-láthattuk Phil Anselmot Pantera dalokat "énekelni".
Nekem volt, ami jobban bejött az egy hét alatt (Mgla, Dying Fetus, Gutalax, Aborted és Abbath Motörhead bandája stb.. ) de minden erre a koncertre lett kihegyezve.

Jövőre, hogy mi lesz nem tudom, érzem sok volt ez így nekem, ellenben az ital a gyógyszerem úgy tűnik. Gondolom az orvosaim majd nem repesnek az örömtől, micsoda kisérletet hajtottam végre. :DD

(#12592) Dilikutya válasza Akelaus (#12590) üzenetére


Dilikutya
félisten

Aborted-et mi 2 szám után otthagytuk. :)

Nekem tetszett Phil bulija. Brutális mészárlás ment még a színpadtól viszonylag távolabb is. Tudtam, hogy nem úgy játsszák a dalokat, de nem tudom, hogy a zenekar nem tudja, vagy szándékos.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#12593) Akelaus válasza Dilikutya (#12592) üzenetére


Akelaus
senior tag

Nem volt rossz, az Indexen van egy -szerintem- korrekt kritika Phil papa koncertjéről. Nézegetve a videókat, egyre jobban tetszik (ott sem volt bajom vele, a hangulat elvitte). Aki nem látta bánhatja, mert van egy olyan érzésem egyhamar nem jön Magyarországra.
(vagy ki tudja, mert idén a 3. Jinjer koncert lesz nálunk, és az Insomnium is visszajön)

(#12594) canniball válasza Akelaus (#12593) üzenetére


canniball
nagyúr

Azért a Jinjer könnyebben jön mint Anselmoék. :)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#12595) Bjørgersson válasza Akelaus (#12593) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A Jinjer meg egyszer is sok. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12596) Dilikutya válasza Akelaus (#12593) üzenetére


Dilikutya
félisten

Határozottan a hangulat vitte el a koncertet, az, hogy Phil Anselmo ordít neked Panterát, ráadásul jó formában. Zeneileg gyengébb volt mint pl. a Vörös Attila féle tribute anno, ha nem Phil énekel, akkor az egész szót sem érdemelne. De ennyit számít, hogy összekaparta magát, és eljött.

Nem tudom, milyen gyakran jön át az Illegals-al Európába, most rendesen körbejárják a környéket, van teljes Illegals program is, meg a csak Pantera dalokra kihegyezett. Szerintem ha legközelebb átjönnek, tuti leszervezik megint, elnézve a szombati tömeget (magamat is beleértve) elég látványosan sokan jöttek miattuk, volt Pantera póló szép számmal. Valószínűleg saját dalos turnén is betelne rá a Dürer, pusztán miatta, mert pl. nekem az Illegals abszolút nem jön be, nem is hallottam csak az első lemezüket.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#12597) Akelaus válasza Dilikutya (#12596) üzenetére


Akelaus
senior tag

Semmit nem tudok a zenekarról, majd utánanézek. Sőt majdnem ezt a napot ki is hagytam a heti bérlet ellenére.
Ment az egyezkedés, hogy tipli vagy maradás? Az időjárás is segített. Szombat reggel hazahúztam (Pestre) :D
Aztán ahogy ültem a buszon, megláttam hogy Abbath is.. na mondom lehet még visszamegyek én.
És úgy is lett.
Aki lemaradt róla, annak itt egy "profi" videó a koncertről, viszont ez nem a Rockmaratonon készült. A hangulatot visszaadja valamennyire.

Jinjer: Nekem sem nagy kedvencem. Most lett aláírás, nem magam miatt kértem, előrelátó voltam.. barátom úgy szétcsapta magát, hogy az az aláírás amit kért el is veszett. :D
És igen könnyebben jönnek hozzánk, csak Maratonon olyan fura volt, hogy pár hónap és megint itt, szóval igazából 2-3 szám után ott is hagytam a francba.

(#12598) vittgen


vittgen
aktív tag

Újból felfedeztem egy "Nagy öreg"-et....
VENOM
Cast in Stone című anyagukat hallgattam meg...
Neeem igazán az én zeném, de azért hallgatható!

Valaki esetleg, aki Venom fan...??

(#12599) Dilikutya válasza vittgen (#12598) üzenetére


Dilikutya
félisten

Zseniális, ahogy Cronos még ennyi év után is jobban tudja konzerválni a hangzását, mint az AC/DC, és a Motörhead együtt véve. :) Nem csak konkrétan a dalok nem változnak, de még a lemezek is úgy szólnak, mintha nem is most vette volna fel őket. :)
Zeneileg azért manapság a Cronos nélküli Venom erősebb. Az a 89-92 közötti felállás magját jelenti, Demolition Man, Abaddon és Mantas, ők így hármasban vették fel anno a Prime Evilt, meg másodgitárossal még két lemezt, ők álltak össze pár éve Venom Inc néven.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#12600) vittgen válasza Dilikutya (#12599) üzenetére


vittgen
aktív tag

:K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.