Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5001) Ellia


Ellia
addikt

(#5002) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Nem tudok mostanában leállni a DevilDriverrel, már kb.: 4 hónapja 80%-ban őket hallgatom ha úton vagyok :DDD .

DevilDriver - Before The Hangman's Noose

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#5003) blasko92


blasko92
őstag

Eljött az Ítéletnap!

Este buláj van :D

(#5004) Ellia válasza blasko92 (#5003) üzenetére


Ellia
addikt

Ezen ott voltam még :) Aztán valahogy megszakadt a kapcsolatom az Ossiannal. Ebben valószínűleg benne van a zenekar önismétlése, talán a Tűzkeresztség volt számomra az utolsó hallgatható lemez. Természetesen a régi munkáikat elismerem és a mai napig nagyon szeretem de az új lemezek már nem fekszenek.

[ Szerkesztve ]

(#5005) leslieke válasza Ellia (#5004) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Keresztút! Ott lett vége a zenekarnak is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5006) Ellia válasza leslieke (#5005) üzenetére


Ellia
addikt

A Maróthys korszak után? Nem tudom, én valamikor a 2000-es évek elején találkoztam a zenekarral először nekem onnan vannak az első benyomásaim róluk :)

(#5007) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Tegnap erre tressbengeltem le a fejem:

Graveworm - Legions Unleashed

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#5008) Bjørgersson válasza Cthulhu Dawn (#5007) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jofele!

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5009) leslieke válasza Ellia (#5006) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mert fiatal vagy. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5010) almos94


almos94
aktív tag

Kint van az új Slipknot album!
Mikor jön a Metallica új albuma, valaki tudja?

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#5011) Bjørgersson válasza almos94 (#5010) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az egész album olyan fosszarhugy, mint az eddigi két szám?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5012) sixpak válasza almos94 (#5010) üzenetére


sixpak
nagyúr

Van még Metallica??
88-ban hallottam róluk utoljára. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#5013) TeeBee73 válasza sixpak (#5012) üzenetére


TeeBee73
addikt

Van, de csak úgy hívják őket.

A Justice album után eldiszkósodtak. :K

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#5014) sixpak válasza TeeBee73 (#5013) üzenetére


sixpak
nagyúr

Néhány számukba belefutottam néhány éve, véletlenül....azt hittem valami 80-as évekbeli punk banda zenél. :D
Jobb lett volna ha lebénulnak 90-be. :D
Vagy legalább is visszavonulnak.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#5015) Cthulhu Dawn válasza Bjørgersson (#5011) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Szerintem ez kifejezetten nem lett rossz :DDD . Legalábbis az All Hope is Gone-nál nagyságrendekkel jobb, az az album majdhogynem meggyűlöltette velem a Slipknotot, pedig kispöcsszarhugyrokkerként oda voltam értük évekig.

Kezdjük a jó részével: végre visszaengedték a samplert a stúdióba :C . Joeyt meg akármennyire is bírom örülök, hogy kibaszták a picsába. All Hope is Gone-ban meg a koncerteken olyan szinten agyon volt triggerelve a dob, hogy fülrákot kaptam tőle, itt príma, és az új dobos is jól tolja. Ezúttal végre nem a levegőbe beszéltek azzal, hogy kicsit visszanyúlnak az Iowa-s gyökerekhez, ezzel viszont el is érkeztünk a lemez legnagyobb problémájához: Corey...Úgy tűnik rájött, hogy a Slipknot nem egy Stone Sour 2, de a hangja már nem a régi, így hiába vannak jó primitív Slipknotos számok, ha nem tud már rendesen hörögni. Kár, pedig egy régi Corey hanggal néhány számot az Iowa-ba is eltudtam volna képzelni. Meghallgatom még párszor, eddig nem azt hozta amit vártam (csalódást).

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#5016) Bjørgersson válasza Cthulhu Dawn (#5015) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Na, a végén még lehet én is meg fogom hallgatni. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5017) Ellia válasza leslieke (#5009) üzenetére


Ellia
addikt

Minden nézőpont kérdése! :)

(#5018) leslieke válasza Ellia (#5017) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igaz. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5019) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Mai menü: Sepultura CHAOS A.D.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5020) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Legyen valami kis modern is néha.

Heaven Shall Burn - Combat

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5021) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Revocation Premiere New Album, ‘Deathless’

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5022) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Slipknot - Custer

Talán ez tetszik a legjobban az új albumról. Jó primitív, lehet rá húst darálni. Csak Corey hangja lehetne a régi...

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#5023) Rimuru válasza Cthulhu Dawn (#5022) üzenetére


Rimuru
veterán

Na elkezdtem én is a beszerzését, kíváncsi vagyok milyen lesz az egész.

Vigyázat, csalok!

(#5024) Bjørgersson válasza Bjørgersson (#5021) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Első hallgatás után nagyon nem tetszik, mintha nem is Revocation lenne. :(

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5025) Ellia


Ellia
addikt

(#5026) deicide válasza Bjørgersson (#5021) üzenetére


deicide
veterán

Nekem begyön, az ének nem annyira, de a gitármunka/dob becsületes. :K

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#5027) deicide válasza Ellia (#5025) üzenetére


deicide
veterán

Nem rossz! :D
Másik verzió :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#5028) Bjørgersson válasza deicide (#5026) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ha nem Revocation lenne, valószínűleg nekem is tetszene, de így. :(

Itt egy szám a tavalyi albumukról, ahh. :o

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5029) .mf


.mf
veterán

Ma este Animals as Leaders... remélem a régi albumokról is lesznek számok, úgy őszintén azokról több tetszik.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#5030) raven12 válasza .mf (#5029) üzenetére


raven12
senior tag

Sajnos Weightless-ről úgy látszik, nem volt kedvük nagyon válogatni. De láttam a Woven Web bass slap-jét élőben, szinte tökéletesen eljátszva. I can die in piece now! :D

Sziasztok!

Szeretnék bandás pólókat rendelni, de mindenhol minimum 7k-ért látok (és ez az ebay, ennél csak drágább opciókat találtam). Tudtok valami olcsóbb módszert erre? Póló 4k, shipping 3.. :(
Nincs valami magyar bolt, ahol nagy mennyiségben importálnak, és így olcsóbb, vagy valami?

Amik érdekelnének pl.: Animals as Leaders (tegnapi koncerten tudom 6k volt mindegyik, de nem volt nagyon ínyemre való, neten mörcsöndájzok között vannak sokkal jobbak)
Dream Theater
Veil of Maya
Periphery
The Faceless
Persefone

(#5031) Ellia válasza raven12 (#5030) üzenetére


Ellia
addikt

Ha pesti vagy akkor érdemes lehet benézni a Sharkba vagy a Headbangerbe (fogalmam sincs, hogy létezik e még).

De, ha nagyon rendelni szeretnél ruhát akkor Én inkább ezt javaslom az eBay helyett: Aliexpress. és olyat keress ahol "free shiping" van.

(#5032) Bjørgersson válasza Ellia (#5031) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Rockness.eu is ott van még, bár az itthoni üzletekben minden, csak nem nagy a választék.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5033) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Allegaeon "1.618"

:D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5034) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Az a helyzet, hogy nekem összességében tetszik az új Slipknot album. Még mindig nem ez lett a legjobban sikerült, de az All Hope is Gone ratyi faszrázása után felüdülés.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#5035) .mf válasza raven12 (#5030) üzenetére


.mf
veterán

Igen, arról csak 2-3 szám volt. Egy Infinite Regression még lehetett volna. De örülök, hogy nem csak a legújabbról játszottak. Az is ütős volt, hogy az első album 4-5 számának riffjeit belesűrítették egy 6-8 perces tömény awesome-ba. Az meg, ahogy a végén a régi és az új dobos együtt nyomta a Cafo-t... :DD Nagyon ott volt az egész koncert, hihetetlenül pontosan és hűen az eredetihez. Szinte stúdióminőség.
Fel se tudom fogni, hogy-hogy előzenekar voltak. Hallgattam a Tesseractot is régen, meg néha előkerül az első album, de ez messsze más kategória.
A Tesseract is ~jó volt. Kivéve az éneket. Nem értem, hogy ők miért nem érzik, hogy a helyenként elcsukló, vékony, tiszta magas énekhang nem passzol ehhez a zenéhez? :( Legalább a One album jelentős részét is lenyomták, s az újról szerencsére kevesebbet.

Idehaza Headbanger, Shark még létezik, meg mintha egy-két régi még mindig tolná...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#5036) leslieke válasza Ellia (#5031) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Még létezik a Headbanger.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5037) raven12 válasza .mf (#5035) üzenetére


raven12
senior tag

Nem volt előzenekar, ugyanannyit játszottak papíron, mint a Tesseract. Az a medley nagyon ötletes volt!

Szerintem a Tesseract gitárosa zseniális, és nem értem, miért nincs sokkal jobban sztárolva. Annyira groove-os riffjeik vannak, hogy az egyszerűen már fáj. A nyakamnak legalábbis, csodás izomlázat kaptam :D
Az énekről... Hát... Sajnos azt kell, hogy mondjam, ez illik hozzá. Vagy ez, vagy a semmi.
Egyébként én sem szeretem, buzis... :B Sajnos több ilyen banda van, zseniális zene, de az ének miatt nem igen hallgatom, pl. Periphery első albuma, Corelia, Tesseract...

Köszönöm srácok, utánuk nézek!
Közben egyébként megtaláltam ezt is, ez elvileg EU merch, és $15-ök a pólók. Kíváncsi vagyok, hol az átverés (excl. tax, $30 shipping :)) )

[ Szerkesztve ]

(#5038) rétisün válasza Bjørgersson (#5032) üzenetére


rétisün
veterán

rockness újabban nagyon nem megbízható, haverom tőlük rendelt éveken keresztül, de az utóbbi időben nem nagyon küldik a rendelt cuccokat, pedig nem is egylemezes, 'pincekiadós' zenéket rendelt, hanem olyanokat amiknek a korábbi lemezeit a rocknesstől kapta meg, tehát be tudják (tudnák) szerezni.

mod: most nézem, pólórendelésről van szó :B bár, pólóban miért lennének jobbak? :D

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#5039) Bjørgersson válasza rétisün (#5038) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Én pár éve voltam párszor a debreceni üzletükben, azt hiszem a 2004-es Children Of Bodom DVD-re kellett várnom vagy két hónapot, mire megérkezett az üzletbe, én megy ugye hetente benéztem, mert majd jövőhéten.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5040) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Februarban jon a Slopknot a Kornnal :Y.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#5041) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Fú, mit találtam ma. :o

Nightside Glance - Awakening
Nightside Glance - Ward N.208

:o

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5042) Ellia


Ellia
addikt

The Ghost Inside - "Avalanche" Éljen a szakdogaírás! :D

[ Szerkesztve ]

(#5043) deicide válasza Bjørgersson (#5041) üzenetére


deicide
veterán

Ejj, ez tényleg jó!! Nekem kicsit lassú, ennek ellenére fülbemászó. :)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#5044) Bjørgersson válasza deicide (#5043) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Buzadara utan kifejezetten jol esik. A vokal is baromi jo szerintem, kelloen betegnek hangzik ehhez a temahoz. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5045) Bjørgersson válasza Ellia (#5042) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mi leszel, ha nagy leszel? :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5046) Ellia válasza Bjørgersson (#5045) üzenetére


Ellia
addikt

Térképész és geoinformatikus - de inkább az utóbbi.

De ne csak off legye, lehet kövezni de lemaradtam az utóbbi Subscribe lemezről a "This moment will be gone"-ról. Így elsőre olyan "matekos", totál olyan érzésem van, hogy minden precízen a helyén van, Bálint is egyre jobban énekel de valahogy az a nyersség ami a régi lemezeket jellemezte már hiányzik. Maga a lemez nem rossz de valami nagyon hiányzik Nekem.

SUBSCRIBE: Gazing

(#5047) Bjørgersson válasza Ellia (#5046) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Értem, kalappal! :)

Fú, nagyon király az új Beyond Creation. :o

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5048) deicide


deicide
veterán

Rég volt már Necrophobic. :)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#5049) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

BEHEMOTH "XIĄDZ" EP teaser

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5050) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

AT THE GATES - Death And The Labyrinth

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.