Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9001) Golota válasza Tomacko (#8993) üzenetére


Golota
aktív tag

Huhh, nekem ez mindig nagyon rock-operás, pszeudo-metál volt, inkább paródia, mint igazi thrash. Érthetetlen, hogy ide soroljátok. :N

Ellenben a Coroner állat volt, csak valahogy túl technocrata, hiányzott belőlük az a fajta zsigeri mocskosság, ami az igazán nagy thrash bandákban meg volt.

[ Szerkesztve ]

(#9002) Tomacko válasza cappa72 (#8999) üzenetére


Tomacko
senior tag

A jelen kábelekkel teljesen rendbe van a metal zenékkel is. Meg aztán a bikábelezés is jót tett nekik :) Szegény csóka akitől vettem majdnem sírt mikor meg tudta milyen zenék fognak rajtuk szólni többségében :) Ő nála a legkeményebb zene az Mike Oldfield volt :)

(#9000) TeeBee73 Hát bizony ez a banda az úgy mond favoritom ha van ilyen nálam, hogy kedvenc zenekar. Az Overkill asz kb. minden :) Cappa asszem az LP verziók meghallgatása miatt egyszer meg kell majd látogassalak mikor fateréknál járok a családdal Gárdonyba majd. Onnan nem vagy messze úgy sem :)

(#9001) Golota Ebe érzek nem kevés gonoszságot, méghogy paródia az Annihilator :) Tény, hogy akkoriban ők kicsit be előztek evvel az egy témára felépített lemez dologgal, meg az effektekkel. De hát nem csak mi, a szakértők is meg sokan mások is thrash zenének tartják... nem véletlen, ennyi légy nem tévedhet :) A nagy, közismert, ne adj ég híressé lett thrash csapatok meg egészen más kategória. A techno thrash nem a kommersz zene kedvelőknek készült az biztos :)

[ Szerkesztve ]

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#9003) cappa72 válasza Tomacko (#9002) üzenetére


cappa72
nagyúr

Szegény csóka akitől vettem majdnem sírt mikor meg tudta milyen zenék fognak rajtuk szólni többségében :) Ő nála a legkeményebb zene az Mike Oldfield volt
:DD
Pedig ha belegondolok, azért csak azok félnek a metál zenétől, akik nem nyitottak a másra. Én a metál felől nyitottam más irányok felé, és azt kell mondanom, hogy nem biztos, hogy olyan rosszul jártam. Ami tetszik, azt meghallgatom, ami meg nem fog meg, azt nem. És onnantól már csak a zenei kérdés a lényeg - hogy mennyire illik a fülemhez/agyamhoz.
Ha valaki Mike Oldfield-et feldolgozná erősebb változatban, szerintem odab@szós lenne.

Vagy ott van pl. Steven Wilson. Először azt hittem, hogy Kurt Cobain... Úgy el tudnám őket képzeni, hogy ketten együtt valamit alkotnak. De ez már nem a realítás.

bikábelezés
Ugh... ezt még ki se' próbáltam. Na majd a holnap.

Cappa asszem az LP verziók meghallgatása miatt egyszer meg kell majd látogassalak
Sajnos kevés lp-m van. Azok is jellemzően magyar, jugoszláv kiadások - de ezt majd megbeszéljük privátban.
(Azért sikerült beszerezni egy 1965-ös angol kiadású Oscar Peterson - we get requests - lemezt, ami itt nagyon off, de azért a bőgő szíííjelvágja a basszus legmélyebb bugyrait :D )
Azé' ha összejön, akkor addigra szerzek jó kis szekszárdi vöröset...

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#9004) TeeBee73 válasza cappa72 (#9003) üzenetére


TeeBee73
addikt

Valamelyik Metal Gear Solid intrójához a Nuclear c. zenéjét dolgozták át. (Telóról necces linkelni.)
(Meg most úgy is Jinjert fogok hallgatni..) ;]:D

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#9005) TeeBee73 válasza TripleB (#8997) üzenetére


TeeBee73
addikt

Szóval, júli. 5-én, Pesten koccanunk? :DDD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#9006) TripleB válasza TeeBee73 (#9005) üzenetére


TripleB
senior tag

Ám legyen! :) A Mastodon nem bejövős, vagy elég a Gojira?

A tegnapi koncert hangosítása kritikán aluli volt...

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#9007) rgqjx


rgqjx
aktív tag

Nekiálltam nosztalgiázni, kb 20 éve hallottam ezt a kazettát utoljára, végül a walkman feltekerte a szalagot. :((( :Y
Ministry - Psalm 69

(#9008) TeeBee73 válasza TripleB (#9006) üzenetére


TeeBee73
addikt

A Mastodont nem ismerem, de majd mindjárt rákeresek TeCsőn. :)

MOD: rgqjx: Juj, egyik régi kedvencem.
A 22 éves Ministry pólóm még mindig bírja a kiképzést. :DDD

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#9009) Rimuru


Rimuru
veterán

Thrawsunblat - Metachthonia

Vigyázat, csalok!

(#9010) Golota válasza Tomacko (#9002) üzenetére


Golota
aktív tag

Dehogy előztek. King Diamond, Voivod, stb már régen kijött akkorra koncepció-lemezzel és mindkettő fényévekkel jobb is a maga műfajában, mint az Annihilator.

A techno thrash mint "nem kommersz" szerintem eleve oximoron, hiszen a thrash lényege a sallangmentes odab-szás, teljesen felesleges cizellálni. Voltak kevésbé ismert thrash bandák is, rögtön Kanadából is mondok kettőt, akik szerintem messze az Annihilator előtt jártak hangzásban, zenében: Razor és Infernal Majesty. Az Annihilator azért ragadt meg sokakban, mert előjöttek egy videoklippel. :P

Nyilván ízlésekről beszélgetünk,, ne vedd komolyan, csak mindig felkapom a fejem, mikor az Annihilator szóba kerül, mint bármiben is meghatározó faktor.

(#9011) dethroner


dethroner
veterán

Behemoth énekesének a projektjét hallottátok?

[link] [link]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#9012) Bjørgersson válasza dethroner (#9011) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Rohadjak meg, délelőtt dobta fel a YouTube. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9013) dethroner válasza Bjørgersson (#9012) üzenetére


dethroner
veterán

Az első dalt már dúdoljuk itthon pár hete :K

Annyira filmzene hangulata van, tisztára mintha a True detective első évadára hajazna [link]

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#9014) Bjørgersson válasza dethroner (#9013) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Abba hallgattam bele, de ki is nyomtam hamar, nem jön be ez a stílus. :N

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9015) taranis válasza Bjørgersson (#9014) üzenetére


taranis
addikt

Nekem bejön, de ez fogott meg. Ha ilyesmiből jót akarok, akkor Madrugada, ott a srác legalább tud is énekelni.

colorizer.net

(#9016) Golota válasza dethroner (#9011) üzenetére


Golota
aktív tag

Régebben nagyon csíptem a Behemothot, de amit mostanában művelnek, az kimeríti a giccs fogalmát. Blow your trumpet Gabriel.... atyaúristen, ezt a teátrális, klisés fost! Maradok a Demigod és a korábbi lemezeiknél.

(#9017) TeeBee73 válasza Golota (#9016) üzenetére


TeeBee73
addikt

Az Uncensored klipre gondolsz? Elég beteg. :DDD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#9018) Smiley válasza cappa72 (#9003) üzenetére


Smiley
őstag

A Shadow on the wall-bol van Arch Enemy fele valtozat.

[ Szerkesztve ]

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#9019) Golota válasza TeeBee73 (#9017) üzenetére


Golota
aktív tag

Nem csak a klip, a zene, sőt főleg a zene a bajom. Ötlettelen, hatásvadász, nyomába sem ér a korai anyagaiknak.

(#9020) Tomacko válasza Golota (#9010) üzenetére


Tomacko
senior tag

Nem kell engem győzködni, te is mást szeretsz én is.... Ilyen ez a zene hallgatás :) A koncept album akkoriban nem volt egy megszokott dolog a thrash műfajban.... és én erről beszélek, nem arról, hogy nem volt akkor más műfajban szokott. Az, hogy neked az Annihilator nem fekszik oké, nem baj az. De azért anno emlékszem én, hogy kb. az összes szakmai sajtó, élen a Hammerrel eléggé meghajoltak az Alice In Hell lemeznek. Ennyien azért nem tévedhettek ekkorát :) Vagy tudja a fene, lázadó, szobáját tágító (kirugom az oldalát ha kicsi valami :) ), tini voltam akkoriban és azért valljuk meg 15 évesen sok mindent máshogy lát egy ember, meg pláne 42 évesen is másképp emlékszünk vissza rá :) De tény, hogy egy akkori vidéki megyeszékhelyen nem volt egyszerű új zenékhez jutni eme réteg műfajból :) legalábbis Szekszárdon nem volt az. Én azt sem merném gondolni, hogy egy videoklipp miatt került volna a "köztudatba" ez a banda. Nálam és a baráti körömben egy zene sosem azért lett valamennyire éppen aktuális kedvenc x időre mert klippet csináltak egy számhoz, mert ugye a klippeket nem igazán játszotta le egy magnó sem :)

cappa72:

Mike Oldfield átirat
Genesys át gondolás
Ez meg...., visz mindent mint a piros 7-es, a sok érzelemmel ami kiszabadul belőle :)

Nem elveszett "műfaj" az a tribute és cover :)

Mike Oldfield zúzva is jó :)

Ez meg egy egész csokornyi Mike "metal" Oldfield :)

[ Szerkesztve ]

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#9021) ígyvanferi válasza Tomacko (#9020) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Az a Pathfinder valami borzalom.
A két Disturbed viszont nagy királyság, azokat szeretem. És Draiman hangja tisztára olyan, mint Collinsé. Genesis btw.
Van egy-két egész jó cover. Az Arch Enemy is tetszik, a Blind Guardian-féle To France is jó. Persze van pár értékelhetetlen. A Tubular Bellst is teljesen felesleges volt ilyen szinten átdolgozni. Azért Oldfieldet nehéz zeneszerzésben űberelni. Még ha nem is minden metalernek jön be a stílus. Innentől azért szerintem elég verhetetlen a TB. Hú, de meghallgatnám ezt valami profi cuccon. Na nem a youtube verziót.

[ Szerkesztve ]

(#9022) rgqjx válasza ígyvanferi (#9021) üzenetére


rgqjx
aktív tag

A mai napig feláll a szőr a kezemen, amikor ezt a részt meghallom. Azért Mike Oldfield eleve létszámfölényben van, 3-4 metál zenekarnyi ember zenél a színpadon, feltételezem a profibbak közül. Ezt a hangzást azért igencsak nehéz lenne megközelítenie egy metál zenekarnak. Bár be kell valljam, nekem bejön a régi Nightwish muzikalitása is, ott is megesik néha a felállő szőr efekt :B

(#9023) dethroner


dethroner
veterán

Hm, ha már Disturbed, akkor a legkedvesebb klippem tőlük [link]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#9024) Tomacko válasza dethroner (#9023) üzenetére


Tomacko
senior tag

Another Way..... nálam ez a best Disturbed szám. Libabőrösen jóra sikerült a képanyagot összehozni a klipphez :)

ÍgyvanFeri - Hát ez igen jó. Én ezt vállalnám élőben egy megfelelő helyen ami NEM a Kavics csúf névre hallgató Budapest "Aréna". Az egy rosszul, de leginkább nagyon rosszul és nehezen hangosítható hely. Egy jó hifi láncon én is kíváncsi lennék erre ebben a hangszerelésben :)

[ Szerkesztve ]

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#9025) cucka válasza Smiley (#9018) üzenetére


cucka
addikt

Amikor először hallottam, nagyon reméltem, hogy legalább itt kihasználják az új énekes csaj tehtségét és hagyják tiszta hangon énekelni, de sajnos ugyanaz az egysikú hörgés megy, mint az összes többi számukban.
Valahogy ez a zenekar védjegye, nagyon jó gitározás és dobolás, basszus letekerve nullára és egy nagyon rossz vokál.

(#9026) cucka válasza Golota (#9019) üzenetére


cucka
addikt

Nekem pont hogy jobban tetszenek ezek az új lemezeik. A zene is jobb lett, meg legalább felvállalják a pózokat, azt, hogy ez a zene kicsit szinház és show műsor is.
Ez a legjobb videójuk, bemutatják az összes metál pózt, lassitva, több szögből, és jól áll nekik.
(Most tényleg van felnőtt értelmes ember, aki vérkomolyan tud venni egy ilyen zenekart, mint a Behemoth? :D)

[ Szerkesztve ]

(#9027) Tomacko válasza cucka (#9025) üzenetére


Tomacko
senior tag

Ha elkezdene itt is énekelve vokálozni mint az előző helyén, akkor ez a banda innentől NEM az Arch Enemy lenne, hanem egy a sok tucatnyi nyálul énelklős szar numetalos beütésű cincogós vacak közé süllyedne le..... Ennek a zenekarnak nem szabad meg engednie magának, hogy kislányosan énekeljenek. KB. mintha a Slayertől elvennéd a dob cuccot és be tennél egy alap jazz dobot, meg, azt mondanád Araya-nak hogy tesó, akkor inentől csak úgy mint Paul Stanley énekelhetsz.... NEM nekik való a dallamos éneklős csajos nyervogás, és hála az égnek ezt eddig nagyon jól tudják is :)

Na ez az én vélemáényem, remélem így marad a zenekar még pár évtizedig :)

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#9028) cucka válasza Tomacko (#9027) üzenetére


cucka
addikt

Nem azt mondom, hogy énekeljen végig, de ha már leigazolnak egy új énekes csajt akinek tisztán is kurvajó hangja van, akkor talán nem veszne el a zenekar karaktere, ha a tizedik lemezük bónusz feldolgozás dalában hagynák énekelni. Meg az se ártana, ha a hörgős énektémákat jobban megirnák, esetleg a dalszövegek sem olyanok lennének, amit egy véletlen generátor köpött ki. (Ez az új csaj tud artikulálni, igy zavaró, hogy érted a szövegeket)
Amúgy tisztán is nagyon jó metál hangja van, egyáltalán nem cincogós nyivákolás

(#9029) Tomacko válasza cucka (#9028) üzenetére


Tomacko
senior tag

De pont ez az, hogy elveszne a zenekar karaktere, ettől a nyávogós csajos énektől, és be kerülne a futottak még többezren nevű nyávogós-högögni próbálós többezer zenekar közé..... Pazar, nagyon tehetséges tagokból áll a zenekar, de ha mindenki bele tenné a máshonnan hozott dolgokat amik eddig nem voltak, borulna a titkos elegy és egy szimpla masszává válna ami csak folyik mindenfelé.

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#9030) Rimuru válasza Tomacko (#9029) üzenetére


Rimuru
veterán

Mar 2000-ben elveszett, nincs itt mirol beszelni. :DDD

Vigyázat, csalok!

(#9031) #78687232 válasza cucka (#9028) üzenetére


#78687232
törölt tag

Valahol azt olvastam, a következő Arch Enemy lemezen már lesz tiszta ének is.
Eddig is nagyon hiányzott belőle, pont ezért nem szeretem őket.

(#9032) TripleB


TripleB
senior tag

Pénteken kicsit szétcsapták az agyam.
Billog Még egy

A Burnout nekem egy kicsit lágy volt, nem lesz a kedvencem, kicsit jobb, mint a Hooligans, de elég punciknak való zene szerintem. :)

Az Ørdøg jóvót, de a hangosítás kritikán alulira sikerült , meg néhány alkohollal túlfűtött srácot helyre kellett tenni pogó-ügyileg.

Jah, meg valami koncertre való füldugót be kell szereznem, mert még most sem jött rendbe a fülem.

[ Szerkesztve ]

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#9033) #78687232 válasza TripleB (#9032) üzenetére


#78687232
törölt tag

Idén eddig a Burnout nálam totális magyar befutó. Nagy meglepetés számomra, még csak nem is hallottam róluk eddig. "kicsit jobb mint a Hooligans" :DDD

(#9034) TripleB válasza #78687232 (#9033) üzenetére


TripleB
senior tag

Nekem elég volt belőle vagy két szám, volt valami Gaia aminek a címére emlékszem. :) Ingáztam a kisterem és a Bornout terme között, de mindig visszamentem a kisterembe. Ott volt a Billog, a Gyilkos, a Witch Bone Garden, meg a horvát Shin.

[ Szerkesztve ]

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#9035) Elemental


Elemental
addikt

Ha már annihilator akkor legyen infant :)

(#9036) Dilikutya válasza Tomacko (#8993) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mekong Delta?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9037) TeeBee73 válasza Dilikutya (#9036) üzenetére


TeeBee73
addikt

Júj! Visszamászok a padlásra a dobozokban túrni, Tőlük is van néhány "Lengyelpiacos" műsoros kazettám. :D

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#9038) Tomacko válasza Dilikutya (#9036) üzenetére


Tomacko
senior tag

:R Őket is nagyon szerettem igen :)

(#9031) SwitcX Remélem ezt a KACSA magazinban olvastad. Én tatom azt, hogy a The Agonist az egy másik zenekar, nem szabad meg engedniük maguknak, hogy be álljanak a trendi éneklős tucat bandák közé. Mert éneklős csajos, nyálgép bandából van millió. Na de ebből az iker gitárokkal, melódiákkal kevert death metalos csajos hörgős muzsikából kevés létezik. Ezt a közönség bázist, rajongó tábort, méretre és fanatizmusban, nem annak köszönhetik, hogy egy női énekest vettek a csapatba majd 20 éve már. Hanem annak, hogy egy olyan nőt vettek be énekes posztra, akinek egy nagyon markáns színpadi karaktere volt és iszonyatosan jó haggal rendelkezett, és nem próbált meg csajosan nyervákolni (megjegyzem azokból is van sok amit szeretek), mert az egyszerűen NEM illik a zenekarhoz. Ez egy oda baszós zúzós banda, itt a "romantikát" max a hangszerek hozzák :)

[ Szerkesztve ]

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#9039) dethroner válasza cucka (#9025) üzenetére


dethroner
veterán

Dehogy egysíkú. Ha figyelmesebben hallgatod a különbségekre rá fogsz ismerni. A szőke csaj valóban csak egydimenziós volt, de az új némber eszméletlenül sokkal jobb előadó. Voltszerencsém mindkét felállást élőben hallani, az újat már kétszer is. Míg az elsőnél csak az zene adott örömet élőben, addig Alissa produkcióját nagyon kellemes hallgatni. Bár a barátnőm szerint a zene nem indokolja ezt a fajta durva éneket, sima egyszerű dallamokkal operál a zenekar és csak azért hörög, hogy ezzel is plusz rajongókat szerezzenek. Nem mondom hogy nincs benne igazság, de azok a dallamok akkor is nagyon ott vannak :K

Tiszta női énektől meg mentsen meg a magasságos devla, van vérnyákoló picsából épp elég, nem kell még több.

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#9040) ígyvanferi válasza rgqjx (#9022) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Igen, ebben igazad van, ekkora zenekarral könnyű. :)

(#9041) canniball válasza dethroner (#9039) üzenetére


canniball
nagyúr

Barátnődnek, sok szeretettel.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#9042) sixpak


sixpak
nagyúr

Üdv.
Thrash 'Till Death

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#9043) #78687232 válasza Tomacko (#9038) üzenetére


#78687232
törölt tag

Csak Alyssa-s cikkeket találok, de az általam említett cikkben Amott nyilatkozott. Én egyelőre tartom, hogy ettől csak jobbak lehetnek. Mindenesetre az Agonist sem tartozik a kedvenceim közé, totál hidegen hagy a munkásságuk. Lehet ugyanígy maradna az AE-nél is.

TripleB, csak az idei anyagot ismerem és az alapján tényleg tetszik amit csinálnak (egyelőre nem is tervezem az ismerkedést régebbi dalaikkal). Majd a többi linkedbe is belehallgatok, kíváncsi lettem.

(#9044) Dilikutya válasza dethroner (#9039) üzenetére


Dilikutya
félisten

Csak idő kérdése, hogy kihajítsák a színes hajú csajt, és Johan Liiva rendesen visszatérjen. Van ugyanis az Arch Enemy hangszereseinek egy eddig csak Japánban koncertező Arch Enemy tribute bandája Black Earth néven, ahol Liiva az énekes, és Jeff Loomis helyett Christopher Amott a másik gitáros.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9045) TeeBee73 válasza Tomacko (#9038) üzenetére


TeeBee73
addikt

KACSA Magazin RLZ! De jó csajok voltak benne... :DDD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#9046) Bjørgersson válasza Rimuru (#9030) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Sad but true.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9047) TeeBee73 válasza Bjørgersson (#9046) üzenetére


TeeBee73
addikt

"Szekrénysooor!" :DDD
(Részegen mindig így nyomtuk)... :)
MOD: Hopp, most látom, nem a Metallica nótáról van szó. Sorry. :(

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#9048) cappa72 válasza canniball (#9041) üzenetére


cappa72
nagyúr

Azért azon az oldalon a "melyik a kedvenc műfajod" szavazás az olyan izés... Kedvenc műfaj... "a rock! bm...", mert ha olyanom van, akkor Slayer (azé' ilyen sok van), ha meg olyanom, akkor Katatonia, vagy Overkill, vagy Soulfly, Voivod ... és valahány név a naptárban.... Honnan a 3,14csából tudnám, hogy ezeket hova soroljam? Kedvenc műfaj.... peeeeeerszePityu...
Jó? Jó. Akkó' teccik. Nem teccik'? Nem hallgatom.

"Szekrénysooor!"
:DDD
Ezen besírtam.
Mi is magyarítottuk a "tikimájjal" (Taken my legs, Taken my soul...) a Metallica-t. Étteremben meg majdnem rántott tikimájat kértünk....

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#9049) canniball válasza cappa72 (#9048) üzenetére


canniball
nagyúr

Miért, van ott szavazás? :D Csak kerestem egy leírást a MDM-ről és ez jött szembe.

Allegaeon - Our Cosmic Casket

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#9050) TeeBee73 válasza cappa72 (#9048) üzenetére


TeeBee73
addikt

Volt pár átdolgozásunk még, valami Hypocisy, arra emlékszem, ma viszont megjött 5 könyv, amit antikváriumból rendeltem. Stanislaw Lem-től a "Kiberiáda"-t olvasom, de 10 percenként le kell rakni a sírva röhögéstől. Nem tudom, mit szedett a fószer, de én is kérek belőle... :DDD

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.