Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12701) blasko92


blasko92
őstag

De rég jártam itt :DDD Látom azért van pár régi ismerős arc is :DDD

Itt hagyom ezt a morzsát, max 2 év múlva visszajövök :DD

Kötelező Közhelyek-A király új ruhája

(#12702) Bjørgersson válasza blasko92 (#12701) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Itt tali. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12703) Akelaus válasza Dilikutya (#12700) üzenetére


Akelaus
senior tag

Néha-néha hallgattam csak anno, aztán meg is feledkeztem róluk.
Rockmaratonon viszont durva volt látni, na meg a közönséget is amit műveltek.
Volt bennem félsz, hogy behintenek kulával :DD

Ez mondjuk ott elmaradt:

[ Szerkesztve ]

(#12705) Dilikutya válasza Akelaus (#12703) üzenetére


Dilikutya
félisten

Akkor te nem voltál soha Fostartály koncerten? :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#12706) Akelaus válasza Dilikutya (#12705) üzenetére


Akelaus
senior tag

Nem-nem. Most sem, mert elmaradt. :O

(#12707) james001


james001
veterán

Szokásos anyag lett az új Killswitch lemez,se rossz se jó... Többet vártam kicsit az albumtól,de így is vannak rajta baromi jó számok,mint pl. a The Signal Fire,The Crownless King,Know Your Enemy. Még meghallgatom többször azért,de így elsőre nem lett kiemelkedő számomra.

Az album borítója amúgy k.va jó lett. :K

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#12708) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Kint van az új Finsterforst ha ez vkit lázba hoz...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#12709) TripleB


TripleB
senior tag

Cadaveres - Ghost Riders

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#12710) TeeBee73 válasza TripleB (#12709) üzenetére


TeeBee73
addikt

Ricco barátom súlyosnak ítélte, nekem kimondottan tetszett második hallgatásra. :DDD
(A klip zaklatta fel, nem a zene. Galamblelkű szegénykém. De a metált azt szereti. :)) )

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#12711) Vikthor válasza Vikthor (#12708) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Rajtam kívül persze...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#12712) TeeBee73


TeeBee73
addikt

Vótmá'?

Strength Of Will - My October

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#12713) james001


james001
veterán

Gojira - The Way of All Flesh...
Még mindig a legjobb rekord tőlük,ma hallgattam végig újra hosszú idő után. A The Art of Dying egyszerűen zseniális :K
A Flying Whales a From Mars to Sirius albumról pedig ugyanúgy mestermű,csak maga az egész lemez annyira nem jön be mint maga a Flesh.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#12714) TripleB válasza TeeBee73 (#12710) üzenetére


TripleB
senior tag

Szokni kell az új énekest... :)
Elég éles a váltás ehhez képest.
Cadaveres - Menedék feat. Siklósi Örs, Veres Gábor

Jövő február
Thy Art Is Murder
Carnifex
Fit For An Autopsy
I AM

(#12713) james001
2017
Gojira és a Mastodon Mo.-on, a kedvenc évem volt! :C

[ Szerkesztve ]

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#12715) canniball válasza TeeBee73 (#12712) üzenetére


canniball
nagyúr

Biztos én vagyok túl öreg konzervatív, de nem értem ezeket a mai metal zenekarokat: bekezdenek egy remek kis zúzással, majd agyonütik az egészet a dallamos énekkel. :(

#régenmindenjobbvót

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#12716) TeeBee73 válasza TripleB (#12714) üzenetére


TeeBee73
addikt

Cimbivel hallgatjuk itt a "Köll a verés"-től a "'Menedék"-et.
Egyöntetű +2. :D

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#12717) updog válasza james001 (#12713) üzenetére


updog
senior tag

Volt szerencsém a Gojirához élőben még az A38-on, irgalmatlan energiával játszottak a srácok, talán csak a Terra Incognitáról nem játszottak semmit, de mindegy is volt, bármivel letépték volna a fejünket Viszont én megesküdtem volna hogy az Art of dyingot (örök kedvenc) játszották, de most megkerestem a setlistet és nincs rajta.. leeht hogy csak annyira vártam, hogy már úgy emlékszem hogy volt? :D

(#12709) TripleB not bad, not bad :D Egy ideje nem követem a Cadaverest, de ezután ideje lesz felmelegíteni a viszonyunkat :DDD

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#12718) zhorvath válasza james001 (#12689) üzenetére


zhorvath
aktív tag

Na megvolt a prágai Metallica koncert.
Óriási színpad, óriási tömeg (én még ennyi embert nem láttam koncerten), látványelemek és nem utolsó sorban egy jó Metallica (Larsról most ne beszéljünk :) ).
Szóval baromi jó volt, megérte a 33 fokban szenvedni.

(#12719) Dilikutya válasza james001 (#12713) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez a lemez megvan, de valahogy nem emlékszem rá. Az utolsó viszont nagyon tetszik, a Stranded mekkora dal, atyaég!

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#12720) james001 válasza zhorvath (#12718) üzenetére


james001
veterán

Irigyellek ám :D Megfogadtam magamnak hogy egyszer még ebben az életben kijutok egy Metallica koncertre... De nem tudom jönnek-e még ide a közelbe valaha... M.O-ra biztos nem fognak már sajna. :(

(#12717) doeeg: Biztos állatok lehetnek élőben is :) Kár hogy Magma óta nem hoztak ki új cuccot,vagy legalábbis én nem tudok róla hogy lenne új Gojira anyag... Meg amúgy a Magma nem is lett olyan jó szvsz.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#12721) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Sacred Reich - Awakening
Vannak jó dalok, de nem dobtam el tőle magam.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#12722) james001


james001
veterán

Végre megvan ez a két mestermű is :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#12723) AcCEsS


AcCEsS
senior tag

Már egy ideje nem jártam erre, de visszaolvastam a bejegyzéseket. Volt egy pár érdekes javaslat, a Suicidal Angels és az As I Lay Dying egész érdekes volt, de sokakkal ellentétben az új Slipknot engem sem nyűgözött le. :( Túl nagy hype veszi körbe ezt a brigádot, Corey meg igazi megmondóember lett az elmúlt időszakban, maga a főtudor, minden újságíró úgy issza (és teszi közzé) a szavait, mintha a messiás szólna belőle. Ennek ellenére engem a mostani teljesítményük nem nyűgözött le. Viszont Fehérváron volt szerencsém az Archaic és a Jungel Rot koncertjét végigélvezni. Hááát mit mondjak, az elmúlt időszak sok-sok nagy létszámú rendezvénye után ez a 40-50 fős kis klubbuli mindent vitt! :)) A 8-10 tagból álló mini mosh-pit, no meg a hallgatóság féktelen tombolása - ami talán még a zenekarokat is meglepte - tette még élvezetesebbé a koncertet (+ a soksör), aminek eredményeként Dave Matrise a Junge Rot frontember úgy headbangelt, hogy végül lefejelte a mikrofont, és kitörött a foga! :DDD Egyébként ez egy hétfő esti-éjszakai buli volt, ami előtt pár nappal a magyar Archaic a Fezenen is fellépett, majd elhúztak a Wacken-i fesztiválra, és a Metal Battle tehetségkutatón a második helyezést érték el. Hihetetlen jó ez a csapat! :R

[ Szerkesztve ]

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#12724) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

INSOMNIUM - Valediction (OFFICIAL VIDEO)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12725) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

EXHORDER - Hallowed Sound (OFFICIAL LYRIC VIDEO)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12726) Ellia válasza Bjørgersson (#12724) üzenetére


Ellia
addikt

Az ősz legvártabb albuma nálam. Nagyon remélem, hogy ismét egy zseniális anyagot hoznak össze.

(#12727) kristof123


kristof123
őstag

(#12728) LyonnaisFan1 válasza Ellia (#12726) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

De azert meg ott van Korn es a Tool is, ami erosen varos :C
A Cult of Luna is hozza szeptemberben az anyagat :))

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#12729) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Mgła - Exercises In Futility V - Darkside - Brutal Assault 2019 (Drum Cam)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12730) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

IN MOURNING - Black Storm (Official Music Video)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12731) Ellia válasza LyonnaisFan1 (#12728) üzenetére


Ellia
addikt

Korn nem igazan erdekel, a Tool mar inkabb:)

(#12732) Dilikutya válasza Bjørgersson (#12725) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mi van itt kérem szépen? Acid Reign, Sacred Reich, Exhorder, Xentrix, milyen évet írunk? :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#12733) Akelaus


Akelaus
senior tag

Na és akkor az új Skinlab albumról se feledkezzünk meg, ez is lassan itt van. :K

(#12734) Bjørgersson válasza Ellia (#12726) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Remélem legalább olyan lesz, mint a Winter's Gate. Az azt megelőző végtelenül ratyi lett szerintem, talán vagy kétszer hallgattam meg.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12735) Rimuru válasza Bjørgersson (#12734) üzenetére


Rimuru
veterán

wat? :DDD na mindegy, izlesek es pofonok.

Vigyázat, csalok!

(#12736) Bjørgersson válasza Rimuru (#12735) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hát na, szerintem borzalmas. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12737) Rimuru válasza Bjørgersson (#12736) üzenetére


Rimuru
veterán

Egyebkent mindjart vege early birdnek, remeg a buy gombon a kezem... annyi a baj hogy eddig nem vagyok lenyugozve.

Vigyázat, csalok!

(#12738) Ellia válasza Bjørgersson (#12734) üzenetére


Ellia
addikt

Pedig szerintem a Shadow of the dying sun meg a One for sorrow piszok jo lemezek. A Winter's gate se rossz de pl, koncerten nem igazan mukodik (csak egyben eltolva, ezt is csinaltak).

De mint irtak izlesek es pofonok...:D

(#12739) Akelaus


Akelaus
senior tag

Kint az új Tool album. ;)
Meg az új Hammerfall, és Killswitch Engage.

[ Szerkesztve ]

(#12740) Dilikutya válasza Akelaus (#12739) üzenetére


Dilikutya
félisten

Utóbbi kettő szerintem már a hagyományos lemezboltok polcain is ott van. :) Hammerfalloszt nem hallgattam ezer éve, nem is tudom, melyik volt tőlük az utolsó. A Killswitch Engage-et sokfelé lehúzzák, pedig szerintem jó anyag lett. Mondjuk az új Destruction-t sem dicsérik, pedig nem csak slágerlistás, de valóban egy jó lemez tőlük végre. Már pedig ha valaki, én kényes vagyok a thrash metal-ra. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#12741) Akelaus válasza Dilikutya (#12740) üzenetére


Akelaus
senior tag

Lehet ott van, nem tudom. Utóbbi időben a Spotify-t nyomatom, és ha nem rakja a pofámba akkor qrva élet meg nem hallgatom az új Hammerfall albumot, bár talán a hétvégén benyomott róla egy dalt, és amilyen gyorsan csak lehet léptettem is. Killswitch Engage albumról is egy dal volt meg csak, majd ránézek.

Destruction (is) kimaradt, vagyis tudtam róla csak kiment a fejemből, két album pörög rendszeresen az új Suicidal Angels, és az új Pathology. Idővel eljutok mindenhez.. vagy elfelejtem. Ez mostanában jól megy nekem. :DDD

Próbálom nem elfelejteni az új Korn albumot sem, és azt sem milyen koncertekre van előre megvéve a jegy. Lassan már nincs olyan naptár amibe el nem mentettem volna.

[ Szerkesztve ]

(#12742) Dilikutya válasza Akelaus (#12741) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekem elvileg már csak a Machine Head van erre az évre. :) Bár még gondolkodok a Sacred Reich-on, a debreceni Tormentoron, jön a Cro-Mags (mindkét aktuális reinkarnációja, a "JM" tavaly meg volt, most a tahó frontemberest kéne megnézni :) ).

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#12743) Akelaus válasza Dilikutya (#12742) üzenetére


Akelaus
senior tag

Fú nekem: Mgla, Siberian Meat Grinder, Moonspell, Nile, Thy Art Is Murder, Jinjer?, És most pénteken a Dürerben a tetkós est, ahol lesz egy csomó ingyenes koncert. Meg ami még beugrik közben az S8-ban, ha olyan, meg ha érdekel. Machine Head érdekel, de kivárom az utolsó napot hátha sikerül megcsipni ott is egy jegyet 5000Ft-ért mint Slayerre :D
Tormentor.... hm nem merek elmenni, félek csalódás lesz a Rockmaraton után.

Amire nagyon mennék, de mindig szar időpontban van az a VHK. 90-es években láttam őket, és letaglózott.

[ Szerkesztve ]

(#12744) LyonnaisFan1 válasza Akelaus (#12739) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Nem 30.-án jön a "szerszám"?
Mondjuk ez a pár nap már nem oszt, nem szoroz senkinek, aki már ennyit várt.
A címadó alapján nagy durranás lesz.
Mondjuk addig pótolnom kéne a lemaradást, és az előző anyagokon rendesen végigmenni :DDD

… ha már a YT Musicra is felkerült.

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#12745) Akelaus válasza LyonnaisFan1 (#12744) üzenetére


Akelaus
senior tag

De, de ennek ellenére már fent van Lossless és mp3-ban is. :U

Spoilerezzek is? :D

[ Szerkesztve ]

(#12746) Ellia válasza Akelaus (#12739) üzenetére


Ellia
addikt

Hamerfallba belehallgattam, 2 szamig jutottotam. Szerintem ok a svedek Ossian zenekara, evrol-evrol ugyanaz...

(#12747) Vikthor válasza Ellia (#12746) üzenetére


Vikthor
nagyúr

egen, sok fantázia nincs bennük...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#12748) james001


james001
veterán

És az októberi As I Lay Dying-ra jön valaki? Barba Negra,plusszban Fit for a King,Unearth és Chelsea Grin. Én még nem biztos hogy megyek,de szeretnék. :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#12749) TeeBee73 válasza james001 (#12748) üzenetére


TeeBee73
addikt

Tudnál linket dobni jegy rendelésről? (Útközben, mobilról necces keresni.)

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#12750) Dilikutya válasza TeeBee73 (#12749) üzenetére


Dilikutya
félisten

[link]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.