Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13201) Rimuru válasza Ellia (#13200) üzenetére


Rimuru
veterán

Meg a langyi zenek is. ;]

Vigyázat, csalok!

(#13202) Bjørgersson válasza Rimuru (#13201) üzenetére


Bjørgersson
félisten

De jo, hogy nem nekem kellett. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13203) Ellia válasza Rimuru (#13201) üzenetére


Ellia
addikt

Há' bocsá' :DD

(#13204) TripleB válasza Akelaus (#13198) üzenetére


TripleB
senior tag

Számomra felért egy kálváriával...

Kezdésként fél órát keringtem parkolóhelyet keresve a környéken, 120 km-t utazva.
1 km-re állltam meg egy mélygarázsban.
A Red Swamp-ról így le is csúsztam szépen. Halálpontos kezdések és végzések voltak. A hangosítás túl hangos volt és érthetetlen énekkel párosult. Mindenki állt , mint a faszent, némi lötyögést láthattál volna csak. A színpad Az Omega Diatribe alatt majd felrobbant, a WMD visszafogott és rövid volt. 40 percet játszottak, utána az akvárium személyzete mindnekit kitessékelt.
A legjobb a végére, hogy tegnap találtam meg a ruhatári jegyemet, majdnem rövidujjúban kellett hazamennem.
A mélygarázsban nem adott vissza az automata ezresből, így nettó deficit volt az este.

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#13205) Akelaus válasza TripleB (#13204) üzenetére


Akelaus
senior tag

Hű bazz.. Tényleg jobban jártál volna a szombati bulival. Bár ott is az első zenekar alatt kb. álltak az emberek mint a faszent, mindezt a színpadtól 3 méterre. :D
Aztán ahogy ment előre az este úgy lett több az ember és a mozgolódás is, sőt a linkelt zenekar alatt már szép "tánc" volt. A főzenekar alatt pedig őrület.

Ma is lesz egy érdekes buli az S8-ban, ha nem lenne holnap meló elnéznék rá. Ahogy ismerem magam ott kötök ki este. Akit érdekel itt az esemény linkje.

(#13206) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Igaz nem metal, de július 24-én Aerosmith a vadiúj Puskás Stadionban. Durva egy év lesz...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#13207) TripleB válasza Akelaus (#13205) üzenetére


TripleB
senior tag

Pedig úgy volt, hogy a WMD énekesét , Gaobr-t én hozom haza. :D
Gondolkodtam ezen(szintén S8) , de inkább kihagyom ezek után.

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#13208) Ellia


Ellia
addikt

Srácok ez a Lacuna Coil eloben nem is olyan rossz!

(#13209) Akelaus válasza TripleB (#13207) üzenetére


Akelaus
senior tag

Erre tegnap este döbbentem rá, mármint az eseményre. Na ezen nagyobb a filó. :D
Viszont aki akar támogatni, az megteheti úgy is hogy megveszi a jegyet online (1000Ft), csak a támogatás miatt. :R :R

Sorrend, ha valaki jön-megy.
RED:
19.00-19.40 Midnight Tears
20.30-21.10 Muddy Roots
22.00-22.40 Treasondom
23.30-00.10 Space Cadet
BLACK:
19.40-20.30 IGOR'Z
21.10-22.00 ANTAL
22.40-23.30 Room of the Mad Robots
00.10-01.00 Watch My Dying

[ Szerkesztve ]

(#13210) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

SYLOSIS - 'I Sever' (OFFICIAL MUSIC VIDEO)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13211) vittgen válasza Bjørgersson (#13210) üzenetére


vittgen
aktív tag

Dormant Heart - Sylosis

Ez sem rossz...
Idén nyáron találtam rájuk...

(#13212) Akelaus


Akelaus
senior tag

Kint az új Perihelion album.

Bandcamp.

Youtube.

Spotify.

(#13213) TripleB válasza Akelaus (#13209) üzenetére


TripleB
senior tag

Ha Bp.-en laknék, talán el is mennék, de éjfélig- hajnali 1-ig nem fogok egy koncertre várni és utána még órákig utazni haza zergebaszta hegyek között az éjszakában.
Utalni fogok, de nem egy jegy árát. :)

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#13214) sixpak válasza Bjørgersson (#13210) üzenetére


sixpak
nagyúr

Én már láttam....nekem kellett volna linkelnem, mint a világ legnagyobb Sylosis fanja. :D
A méltatlanul legalulértékeltebb zenekar ever...nincs igazság a földön. :(
Rá még a haverjaim is furcsán néznek, a menetrendszerűen, havonta való kirohanásaimra, hogy milyen kevesen tudják értékelni (felfogni?) a banda zsenialitását és más (szar) bandák meg világsztárok.
Az Edge of the Earth albumot pl. 2011 óta hallgatom napi szinten, de lehetetlen megunni, annyi furcsaság történik benne, de mondhatnám a Dorman Heart albumot is....vagy bármelyiket.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#13215) Füleske


Füleske
addikt

(#13216) james001


james001
veterán

Új Lindemann album nem lett valami erős,egyszer végighallgattam de kb ennyi többször nem hiszem hogy pörögni fog.

Viszont hozzáadnám a 2019 legjobbjai listához az új Omen albumot,a Halálfogytiglant. Nekem nagyon tetszik,a Senki Lenni,Most Kezdődik,Szellempont pl odaver rendesen,viszont az Az lesz ami volt és Jelmezbálban Meztelen számok nem lettek valami nagy durranások,előbbi inkább ilyen "rádiószám" lett,tehát semmi extrát nem éreztem rajta. Plusz tök jó hogy járok most gitároktatásra és a tanárom maga Nagy Máté az Omen gitárosa. :) Hatalmas arc,és baromi jó tanár,segítőkész és türelmes. Kértem is tőle autogramot a Halálfogytiglan lemezemre azért :DDD Kár hogy lemaradtam a múltkori Barba Negrás koncertjükről,meg hát előbb is ránézhettem volna már az új albumra...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#13217) Akelaus válasza TripleB (#13213) üzenetére


Akelaus
senior tag

Elmentem végül, de nem bírtam a végéig maradni. Qrva későn lett volna a WMD és annak ellenére hogy itt lakom, lett volna vagy 1-1,5 óra mire hazavergődök az éjszakaival.
Amit láttam nem volt rossz, ellenben a folyóbor na az! :(
Szerencsére nem kevesen voltak, bár az elején lézengtek csak az emberek.
Remélem sok pénz jött össze. :)

#13216 james001
Szerintem sem lett nagy eresztés az új Lindemann album, 2x hallgattam meg, nem is érzem a hiányát hogy ennyit adtam csak neki. Az Omen album szerintem is rendben van, remélem az énekes marad is végleg, mert enyhe átjáróház van náluk. (Bár az Akelát nem tudják überelni, azt sem tudom most ki a basszer.)

Sylosis: melettem is elment, most pont berakta a Spotify az ujsonságok közé, fel is kaptam a fejem, hogy hé! mi ez. Majd ráfekszek kicsit az albumaikra, jónak tűnik. :K

[ Szerkesztve ]

(#13218) Akelaus


Akelaus
senior tag

Akit érint és érdekel:

(#13219) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

@Vanir Dungen - Var Har Du Varit (Official Audio)

Itt-ott az Elder jut róla eszembe. :D

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13220) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Neaera "Torchbearer" (OFFICIAL VIDEO)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13221) james001 válasza Akelaus (#13218) üzenetére


james001
veterán

Na erre kíváncsi leszek. :C Static-ra tuti elmegyek,persze Wayne nélkül fura lesz de azért mindenképp meg akarom őket nézni :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#13222) james001


james001
veterán

18 éve ezen a napon ment el a death metal egyik legnagyobb alakja :( Még csak 52 lenne,ha ma is élne...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#13223) gbors válasza james001 (#13222) üzenetére


gbors
nagyúr

Számomra Chuck marad a legnagyobb. Egyrészt a műfaj egyik fő megteremtője volt, másrészt a kreativitása nem ismert határokat, harmadrészt a rockzene történetében senki nem rakott össze annyi különböző konfigurációjú supergroupot, mint ő.
Amikor anno olvastam a betegsége súlyosbodásáról, majd a haláláról, a következő nóta ugrott be:
Death - Voice of the Soul

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#13224) james001 válasza gbors (#13223) üzenetére


james001
veterán

Igen ez a szám olyan mintha a lelke zenélne nekünk... Találó rá ez a cím pont. A Moment of Clarity is egy kicsit olyan mintha már elfogadná a halált magát és "elbúcsúzna" tőlünk...
Sajnálom őt nagyon,Cliff Burton,Lemmy,Dio és még pár elment metál zenész mellett őt is visszahoznám,legalább csak egy koncert erejéig :(

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#13225) Pro Koryak válasza gbors (#13223) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Szerintem is.
Mikor meghallottam, nem hittem el, illetve amikor már biztos volt, egyszerűen akartam róla tudomást venni ... :O

Viszont a The Sound of ... kicsit károgósra sikeredett, kár.

Más:
egy kis esti mulatós, amiket nem találtam itt a topikban, talán valakinek bejön.
Az oroszok már megint a spájzban vannak!
Denis Shvarts, Evgen_Jr, Dark Matter Secret, Essence Of Datum, СатанаКозёл ...

Ezek már nem:
Plini, Cartoon Theory, Wilderun, ISON, Avatarium, Hannes Grossmann, Christian Muenzner, The Algorithm, Jeff Hughell, Diffuse Horizons ...

Csak finomabbakat írtam, látom itt inkább az megy.

[ Szerkesztve ]

(#13226) TripleB


TripleB
senior tag

Body Count - Carnivore
Csak a szokásos

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#13227) Dilikutya válasza james001 (#13224) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ronnie James Dio-t visszahozták, turnézik is...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#13228) james001 válasza Dilikutya (#13227) üzenetére


james001
veterán

Hát ezz... Fura :F :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#13229) Akelaus


Akelaus
senior tag

Új Carcass dal! (és még senki nem tette ki? :P )

(#13230) gbors válasza Dilikutya (#13227) üzenetére


gbors
nagyúr

Hmmmmm, érdekes. Zsigerből viszolyogtam tőle első ránézésre, de egész jól meg van csinálva. Sztem aludni kell rá párat :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#13232) Dilikutya válasza gbors (#13230) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én még most is viszolygok. Bár a Static-X turnéja még rosszabb.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#13233) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

God Dethroned "Illuminati" (OFFICIAL VIDEO)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13234) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

CARCASS - Under the Scalpel Blade (OFFICIAL TRACK)

Upsz, vótmá, bocs. :D Inkább többször, mint egyszer se. :DDD

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13235) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Na akkor ez. :D

SVART CROWN - Exoria (Album Track)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13236) james001


james001
veterán

Annihilator - Armed To The Teeth (Official Video)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#13237) Ellia


Ellia
addikt

Lesz Baby Metal NovaRockon:D

(#13238) Akelaus


Akelaus
senior tag

Na ha a Rockmaratonon is... ;]

(#13239) vittgen válasza james001 (#13236) üzenetére


vittgen
aktív tag

:D Nálam már lejátszási listán van! :D

(#13240) Akelaus


Akelaus
senior tag

Új Thy Catafalque dal!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pénteken a Dürerben Perihelion/Pozvakowski koncert lesz, az új Perihelion album bemutatója okán. GYERTEK! :D

(#13241) Pro Koryak


Pro Koryak
addikt

(#13242) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Közel 14 év után új szám. :)

Dawn Of Solace - Lead Wings (Official Music Video)

Saukkonen biztos kezdett unatkozni a Wolfheartban. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13243) Bjørgersson válasza Akelaus (#13240) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az eddigiekhez képest kicsit másabb, de nekem tetszik. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13244) TeeBee73 válasza Ellia (#13237) üzenetére


TeeBee73
addikt

Az jó. Oda nem küldöm a lányom, az már fix.
Nálam banolva vannak a naprendszerből IS. :DDD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#13245) Akelaus


Akelaus
senior tag

(#13246) Ellia válasza TeeBee73 (#13244) üzenetére


Ellia
addikt

Azért alakul a felhozatala és lesz más is... :D

(#13247) james001


james001
veterán

UGA UGA - UGA UGA UGA UGA [OFFICIAL MUSIC VIDEO] (2019) SW EXCLUSIVE

Küldeném mindenkinek aki szereti ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#13248) kristof123


kristof123
őstag

Még ezt sem láttam senkitől. Érdekes zene, nem rossz :)

SITAR METAL - When Time Stands Still

(#13249) Akelaus válasza james001 (#13247) üzenetére


Akelaus
senior tag

Ez ugrott be róla. ;]

(#13250) james001 válasza Akelaus (#13249) üzenetére


james001
veterán

Áhh ez semmi ahhoz képest ;] :DDD

Tegnapi Depresszió Barba Negrában ütős volt,jól nyomták a srácok,a Nehéz szó album pedig platinalemez lett,grat nekik! :K

"The stars have died and the heavens go up in flames"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.