Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:40:46

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdésed a témában feltennéd, kérlek olvasd el az alábbi ÖSSZEFOGLALÓT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25851) oszy válasza Graphics (#25850) üzenetére


oszy
veterán

Ilyen esetben akkor még a teendő/ajánlás? Kell egy rámpa? :)

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#25852) Graphics válasza oszy (#25851) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát lehet valamit kreálni neki, de fix megoldást nem nagyon tudunk rá, fa vagy műanyag ami megkönnyíti az atjutast

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25853) Gloob válasza oszy (#25851) üzenetére


Gloob
addikt

Biztosan nem fog átmenni. Nálunk a Dreame L10S pro nem megy át pedig nincs 3.5 cm. Én azt csináltam, hogy maradék parketta szegélyből levágtam 2 darabot. Azt tettem a küszöbök elé, összefogattam őket hogy ne tudja maga alól kirúgni, amikor rámegy. Egy baj van vele, hogy nem lehet fixen mivel az ajtót akkor nem lehet becsukni. Fix megoldást csak a küszöb megszüntetése, illetve a magasság csökkentése jelenthet. Persze ez nagyobb átalakítással jár.

Samsung Galaxy A52S

(#25854) jbnd-007 válasza oszy (#25849) üzenetére


jbnd-007
tag

Q8 max van és volt már, hogy elakadt egy fél centi magas burkolatváltón is, amikor nedves volt és csúszott. Persze nem adja fel, megpróbálja más szögből és átverekszi magát. Viszont 3.5 centi már az ütköző magasságában van és szerintem simán akadálynak fogja érzékelni.

(#25855) Graphics válasza jbnd-007 (#25854) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Így van, az akadály lesz számára.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25856) atos30


atos30
aktív tag

Lakásátalakítás miatt pihent a Midea M7 pro 2 hónapig .

Ma újra üzembehelyeztem és firmware update!! Lassan 3 éve dobták piacra és még mindig foglalkoznak a frissítésekkel.
Újratérképeztettem a lakást és amit észrevettem, hogy mintha tudná mi az ajtó ( vagy a helye, ha nyitva van, küszöbmentes a lakás). Az ajtóknak ,szekrényeknek nem ment neki, előtte 1-2 mm- re megállt és szépen végigment mellette. A gurulós széknek sem ment neki, szépen kikerülgette a kerekeket .Szerintem javítottak az érzékelőkön. Valamit javítottak a takarítási sémán is. Összeszedettebb lett.
Lassan 2,5 éve van meg, egy kerékmotor tisztítás volt a legnagyobb hibája eddig.
Egy M9- et kipróbálnék. Úgy látom árban az is jó.

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#25857) oszy


oszy
veterán

Köszönöm mindenkinek a hasznos infókat a küszöbbel kapcsolatban!!

Akkor a Q7Max ajánlott vagy van olcsóbb, de jobb? ;)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#25858) macii97 válasza oszy (#25849) üzenetére


macii97
senior tag

Szia,

Aliexpressen van gyári roborock küszöb rámpa.
3.5 centihez viszont kell alá a magasító is, így sztenderd szélességben 18ezer/db.
Viszont gyári és így tuti működik. Ja és persze mindkét oldalra kell egyforma magas mindkét oldal.

[link]

(#25859) Gloob válasza macii97 (#25858) üzenetére


Gloob
addikt

Ne haragudj, de én biztosan nem vennék 18e ft-ért rámpát az aliról, mert az eredeti. Van annál sokkal olcsóbb működő megoldás. Legrosszabb esetben 3D nyomtatás, ha valaki meg tudja oldani, csináltatni.

Samsung Galaxy A52S

(#25860) dao02 válasza oszy (#25857) üzenetére


dao02
csendes tag

Szia!
Én próbáltam a rámpás megoldást kb 2 -2,5 cm-es küszöböknél, nem jött be. A megoldás egy jó asztalos szaki, aki kicserélte azt a 7 küszöböt, ami akadályt képezett a roborock-nak.

(#25861) macii97 válasza Gloob (#25859) üzenetére


macii97
senior tag

Nem haragszom, én se vettem, de ha már ajánlani akartam valamit akkor valamit olyat ajánlok ami tuti nem halál gagyi minőség.
Van noname olcsobb is persze, ha akarja megtalálja és megrendelni azt, aztán kiderül. De nem engem szid ;]

(#25862) Zs0l00 válasza Graphics (#25850) üzenetére


Zs0l00
csendes tag

Képes 1cm magasságot "megugrani" a Q REVO? (Járólap, burkolatváltó, laminált)

Sikerült végre kiválasztanom, hogy Q REVO lesz de most kezdek elbizonytalanodni... :F

(#25863) jbnd-007 válasza oszy (#25857) üzenetére


jbnd-007
tag

Én elégedett vagyok a Q8-cal. Tökéletes tisztaság van azóta. De valószínű az olcsóbb klónokkal is az lennék. A jövőbeli stabil alkatrészellátás reményében választottam a drágább modellt, majd kiderül, hogy érdemes volt-e.

A forgó mop a következő szint, de őszintén szólva nem látom sok értelmét. Ha már akkora ronda paca van a földön, úgyse várom meg a következő takarítást, feltörlöm egy darab papírtörlővel. Porra és kisebb maszatokra meg elég ez is. Szőnyegünk nincs, így a mop emelés engem nem érint, de ha lenne is, meg lehet oldani úgy, hogy két külön menetben csinálom a porszívózást és a felmosást.

Talán egy apró gondom van a Q8 algoritmusával: nem tapogatózik elég pontosan. Ha ütközik, akkor előremegy kb. 10 centit és utána fordul rá újra az akadályra. Ez azt eredményezi, hogy olyan helyekre gyakran nem megy be, amik 5-6 centivel szélesebbek, mint a porszívó. Próbáltam az "ütközzön gyakrabban" opciót is, nincs különbség. Láttam, hogy az S8-ban van egy "szűk hely" opció is, ebben sajnos nincs.

(#25864) jbnd-007 válasza jbnd-007 (#25863) üzenetére


jbnd-007
tag

Korrekció: most erőszakkal bedugtam a lyukba, amit eddig mindig gondosan elkerült és hagytam, hogy kitaláljon onnan. Újra elindítva a takarítást visszament oda is. Remélem, emlékezni fog most már, hogy befér oda. :)

Nehéz terep, mert a WC csésze alja van az egyik oldalon, ami íves, gondolom rossz irányba veri vissza a lézersugarakat.

[ Szerkesztve ]

(#25865) Ck.


Ck.
addikt

Sziasztok,
Eléggé megoszlanak a lidar-scanneres robotoorszívók biztonságosságával kapcsolatban a vélemények, elsősorban ha kisgyerek, háziállat (kutya, macska, stb.) a porszívó lidar scannerrével tartózkodik azonos szemmagasságban. Egyes vélemények szerint ez a kategória egyáltalán nem veszélyes a szemre, de akad azért a kétkedők táborában is bőven elég hívő.

Ti mit gondoltok?

[ Szerkesztve ]

(#25866) sirály69


sirály69
őstag

Egy kis segítséget kérnék...
Tegnap találtam meg a tavaly vásárolt, de ki sem bontott 360 S8 robit.
Van több robi amit használok, megválnék tőle, de nem tudom milyen áron próbáljam eladni.
Mennyit érhet most? :F
:R

Szerver Hosting Debrecenben

(#25867) Graphics válasza sirály69 (#25866) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

😂 megvetted és nem volt használva?

Hát ha az akkori jó árban vetted, akkor annyiért, ha elmegy.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25868) pajorgergo válasza Graphics (#25848) üzenetére


pajorgergo
aktív tag

Rövid összegzés az Ezviz RE4 Plus-ról.
Végül nem lőttem el a 10% kedvezményem hanem volt pár ajándék kártyám így 100.999Ft-ba állt meg nekem, cserébe nem 1 hanem 2 év garancia van rá.
Maga a gép szerintem egész ügyesen körbement és elég szépen összeporszivózott meg fel is mosott.
Felmosásnál az a tapasztalatom hogy mivel még sokat forog egyhelyben is a legalacsonyabb víz adagolás elég volt neki, különben magasabb fokozaton ahol forgolódik (pl asztal alatt) nagyobb pamacsokat hagyott.
Kép alapján a Phillips porzsákja nem megy bele, de mindenből volt a csomagban egy csere darab így tényleg nem érdemes még tartalék alkatrészeket beszerezni.
Beállítani gyorsan és zökkenőmentesen lehetett, csak 2,4Ghz WiFi-t kezel, viszont ha fel van tanítva utána mobilnetről is vezérelhető.
Családtagoknak is kell profilt csinálni utána pofon egyszerű a megosztás.
Én azt mondom aki a Phillips HomeRun3000-el szemez vagy a hasonló Rowentával, inkább ezt vegye tényleg.

(#25869) Graphics válasza pajorgergo (#25868) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Köszi a tapasztalatot, hasznos, mert ritka meg itthon az Ezviz.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25870) Ck. válasza Ck. (#25865) üzenetére


Ck.
addikt

Igazából mindegy is mi az igazság, ha már csak a halvány kétely is felmerül, úgysem lennénk nyugodtak, mindig ott motoszkálna a gondolat.

(#25871) Graphics válasza Ck. (#25870) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezzel kapcsolatban hol olvastál bármit is?

Ha halvány kétely is felmerül, akkor ne vedd, vagy ne használd akkor, amikor ott van élőlény.

Amúgy mivel ez nem ipari cucc, így nem működik akkora tartomanyban.

Amúgy az autók károsanyag kibocsátása nem zavar :DDD?

A Lidar a talajtól számítva 7cm magasságban van, hogyan találkozna ez a gyermek szemével?

Nem azért, de az én gyerkőcöm , amikor kúszott mászott eszembe nem jutott a robotporszívóval sokkolni... :)
Elég hülye pózban kéne lennie a gyereknek, hogy a szeme folyamatosan találkozzon egy forgó Lidarral.

Esélye sincs, és egy kisallatnak sem. Honnan gondolod ezeket amúgy?

Class 1-esnek hirdetik, ez alacsony. Ha kételkedsz, akkor ne vásárolj robotporszívót. Vagy vegyél valami gagyi giroszkópost és kész.

[link]

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25872) Nikaré válasza Graphics (#25871) üzenetére


Nikaré
őstag

Egy ideig a távirányítókkal volt ilyen dilemma, hogy mennyire káros az infra, vagy bármi amit kibocsát.
Az tény, hogy egy mesterségesen létrehozott frekvencia, fókuszált formában, bevizsgálás köteles.

(#25873) Graphics válasza Nikaré (#25872) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez ok, de class 1, forog is, és alacsony magasságban van.

Max ha a gyerek fejét rákötözöm, és kipeckelen a lidart.

De ezt nálunk nem hagyja. :DDD

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25874) azsombor91


azsombor91
csendes tag

Sziasztok!

ECOVACS Deebot X2 OMNI-ról van valakinek tapasztalata?
Külföldi teszteken nagyon dicsérik.

Előre is köszi. :R

(#25875) Zs0l00


Zs0l00
csendes tag

Sziasztok!

1 cm magassággal még megbirkóznak a robotok?
Járólap, burkolatváltó, laminált kombináció van jelenleg.

Adatlapokon nem találok erről semmi információt.

(#25876) Graphics válasza Zs0l00 (#25875) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen.

De ez típus függő, 2cm kb a határ, azon már átkuzdes, alatta sima ügy.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25877) Gloob válasza Zs0l00 (#25875) üzenetére


Gloob
addikt

Igen. A burkolatváltó nem akadály. Az különben is domború. Nálunk a parketta 8-9 mm-rel magasabban van, mint a járólap, mivel a régi fa parkettára lett rárakva, de felmegy rá.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#25878) Leon77


Leon77
őstag

Sziasztok. Roborock s5-höz szeretnék venni főkefét, ha lehet, akkor eredetit. Ugye jól emlékszem, hogy az s5 max főkefe is jó bele? Valaki tud tuti Ali linket esetleg?

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#25879) pajorgergo válasza Graphics (#25871) üzenetére


pajorgergo
aktív tag

Nálunk a kuszó-mászó gyerek nem haverkodott össze tegnap a robotporszívóval, így olyankor küldtük körbe, amikor aludt, meg az a terv ha sétálni megyünk akkor amíg sétálunk addig a porszívó szépen körbemegy. :D

[ Szerkesztve ]

(#25880) Graphics válasza pajorgergo (#25879) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ennyi, nálunk is akkor dolgozik általában.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25881) hotian válasza pajorgergo (#25868) üzenetére


hotian
csendes tag

Pont ezt rendeltem meg ma én is, köszi Graphics-nek a listáért :R !
Az majd érdekel, hogy porzsákot és pótalkatrészt honnan tudtál beszerezni!

(#25882) rizso


rizso
addikt

Végül rendeltem egy Q Revo-t, kíváncsi leszek ki tudja-e váltani a napi takarítási szeánszunkat.

Felmerült bennem egy kérdés: csak sima vízzel lehet üzemeltetni, vagy lehet csempészni a tartályba egy kis adalékot is? Gyári előírás elvileg sima víz (desztillált víz), de a normál felmosáshoz is tesz az ember valamit.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#25883) eWro


eWro
csendes tag

[Megy az ismerkedés]
Jelenleg úgy tekint rá, mint a legjobb játékára, el se akar mozdulni mellőle :))
Remélem idővel megunja, akkor is ha forogni is fog, vagy legalább nem tesz kárt benne.

(#25884) Graphics válasza eWro (#25883) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Uhh de szép, brit kék?

Vagy gyárilag ilyen f.sza szürke macska?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25885) eWro válasza Graphics (#25884) üzenetére


eWro
csendes tag

Aha állófülű, 80%-ban miatta kellett a porszívó :U

[ Szerkesztve ]

(#25886) sirály69


sirály69
őstag

Mi most ajánlott robi max 150 eFt-ig.
Csak porszívózásra kellene és az ürítős verzió.
Lehetőleg Xiaomi Home app tudja kezelni.
Apukámnak kellene...
:R

Szerver Hosting Debrecenben

(#25887) Graphics válasza sirály69 (#25886) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha ürítős kell és Xiaomi, akkor nincs sok opció

Xiaomi X10

Ha bármi szóba jöhet, akkor pedig a bestbuy jelenleg EzvizEZVIZ CS-RE4P-PWT2 PLUS

Ez meg egy vegyes lista, benne mindenfélével, amit fentebb kiemeltem, azok az önürítős dokkolósok

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25888) sirály69 válasza Graphics (#25887) üzenetére


sirály69
őstag

:R

Szerver Hosting Debrecenben

(#25889) ggeleven válasza Gloob (#25684) üzenetére


ggeleven
őstag

Köszi a tippet! :R Január 31.-ei rendelés február 12.-én meg is jött (házhoz az expressone hozta). Rendeltem két szettet L10s Prohoz, ezekkel meg is vagyok egy időre. Jött 2 henger, 6 filter, 6 seprű és 16 mop (+grátisz kiskefe) 12666 Ft-ért. :DDD
Bal oldalon az eredeti alkatrészek, jobb oldalon a kompatibilis cuccok.

mop, mop hátulja, seprű, filter elöl, filter hátul, henger

Egy különbséget találtam. A kompatibilis hengernél a gumi nincs alátámasztva teljes szélességben szivaccsal. Teszt még nem volt, hogy ez esetleg hátrány-e, de könnyen orvosolható, ha szükség lenne rá. henger szivacs

A gyári henger egyébként ilyen állapotban van 1055 m2 és 996 perc takarítás után (3 lány mellett). kép 1, kép 2, kép 3
Vásárlás előtt állóknak azt tudom mondani általánosságban, hogy sokkal jobb a gumihenger, mint a kefés henger. Arról brutál sok hajat kellett állandóan levágnom, de a gumi tényleg nem tekeri magára.

#aliexpress #kompatibilis #alkatrész

[ Szerkesztve ]

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#25890) Gloob válasza ggeleven (#25889) üzenetére


Gloob
addikt

Köszi az infókat. Én is innen rendeltem, csak belefutottam a kínai holújévbe, így még fel sem adták. Március eleje, közepe a megérkezés becsült ideje. Majd megjön. 2 fő hengerkefe, 6 oldalkefe, 6 szűrő, 6 mop jön.

Samsung Galaxy A52S

(#25891) Zsiráfapu


Zsiráfapu
csendes tag

Ezviz RE4 Plus tapasztalatok:

-Alkalmazás magyarítása botrányosan gyenge. Félrevezető, vagy nehezen érthető. (Pl: Schedule cleaning - Ütemterv törlése) Érdemesebb inkább angolul használni.
-Párosítás könnyen, gyorsan megtörtént.
-Családtagoknak Ezviz fiókjaival megosztható a párosított eszköz.
-Az első térképezés után a szekrényekhez virtuális falat kellett csinálnom, mert a gép majdnem befér a szekrény alá, de a lidar fennakad, ettől függetlenül következetesen megpróbál bemenni oda.
-Tud több térképet csinálni, az alkalmazásból választható, hogy melyiket használja. Alapértelmezetten a legfrissebbet használja.
-Valamiért néha új térképet csinál. Valószínűleg az lehet a háttérben, hogy nem sikerült optimálisan kialakítani a dokkoló környezetét. Az egyik oldalán lévő cuccokat szoktuk ide-oda tenni, lehet, hogy az induláskori tájékozódást ez befolyásolja. Átrendeztem közel állandóra, de még tesztelem.
-Jóval hangosabb, mint szüleimnél a Dreame F9, bár az előző Dirt Devil Liberonál sokkal csendesebb.

Egyelőre ennyi jut eszembe. Küszöbmászási képességről, meg a szőnyeg porszívózásáról nem tudok még beszámolni, majd csak később tudom beengedni a szobába.

[ Szerkesztve ]

Not trying, is lost by default.

(#25892) csabi0805


csabi0805
aktív tag

Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Roborock s8-hoz van aki rendelt már szűrőt,hengert stb.?
Ha igen akkor honnan hol a megbízható ami gyári minőség vagy közel gyári érdekelne.
A másik kérdésem pedig az lenne hogy amit a gép kiír hogy mi hány százalékos állapotban van az valós vagy attól sűrűbben kell cserélni azért ezeket a dolgokat?

(#25893) hotian válasza Zsiráfapu (#25891) üzenetére


hotian
csendes tag

Pár dolgot tennék még hozzá, úgy, hogy ez az első robotporszívóm.
A "magyarsága" engem is zavart, átváltottam angolra inkább az appot.
A hálózati konfigurálásnál nem írtam be a jelszót (azt hittem a google account miatt átveszi) és mindig azt mondta, hogy gyenge a wifi jel helyezzem közelebb a routerhez, pedig nem ez volt a gond.
2 dologgal gyűlt meg a baja: van két kisebb vékony szőnyeg amiket felhajtott és az érzékelése is késve indult be, tehát amikor túljutott rajta, csak akkor kapcsolt erősebb, szőnyegtisztító módra. A másik pedig a kábelek. Ezekre figyelni fogok.
A manual azt mondja a lépcsőt barikádozzam el, ezt először a földszinten meg is tettem, de az emeleten már nem és szépen nem esett le, érzékelte, hogy lépcső.
Az emelet/földszint között cipelgetés macerás, valszeg beszerzek még 1-et az emeletre. A fő motiváció az volt, hogy van egy vizslánk és a családban többen is asztmások, legyen minél többször porszívózva.

[ Szerkesztve ]

(#25894) Graphics válasza csabi0805 (#25892) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az egy számláló, attól még nem kell cserélni, és valamit nem is tudsz.

Szűrőt igen, de azoknak is lehet az élettartamát nyújtani, szenzort meg ugye nem tudsz cserélni.

A mopot sem kell feltétlenül, hisz ez is használati szokasfuggo

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25895) mrlujoak


mrlujoak
veterán

...hogy miért érdemes kivenni a kis kereket is?
Nos a hajszálak, egyéb porcicák eltávolítása mellett azért is, hogy felfedezz érzékelőt...
Tegnapi takarításom alkalmával értelmet nyert a pepita első kerék.


Kivéve:


...majd 180⁰ fordulat és ott a varázslat:


...nem is gondoltam, hogy ez a modell (rowenta s45) az elsőkerék forgását is nézi.
Emlékeim szerint az előző porszívónál nem volt. (Mi mop Essential)

Több, mint egy év után felfedezni, mókás... 😂

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#25896) KubanitoS válasza mrlujoak (#25895) üzenetére


KubanitoS
veterán

Bocs az amatőr kérdésért, de hogyan lehet kivenni az első kereket? Roborock Q7 Max a gépem, ha van jelentősége..

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#25897) Graphics válasza KubanitoS (#25896) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

[link]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25898) mrlujoak válasza KubanitoS (#25896) üzenetére


mrlujoak
veterán

Simán kipattintod.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#25899) nOvOp


nOvOp
senior tag

Sziasztok! Xiaomi Dream F9-hez honnan érdemes/lehet alkatrészeket beszerezni? Köszi!

(#25900) Graphics válasza nOvOp (#25899) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Aliexpressen érdemes körbenézni, mi kéne hozzá?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.