Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:40:46

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdésed a témában feltennéd, kérlek olvasd el az alábbi ÖSSZEFOGLALÓT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25801) B.i.L válasza ggeleven (#25792) üzenetére


B.i.L
senior tag

:R Köszönöm, Gloobnak is …elveszek a sok infóba, mert hiányos, amit írnak.
Ami lényeges, azt sajnos kihagyják, azt gondolom, hogy hosszútávon jobban járok a komolyabb géppel. Nagy kosz ugyan nincs,de kertkapcsolatos, és a por folyamatosan jön, amit a mezitlábas parti miatt nem kedvelünk. Elsőre azt gondolnám, hogy alapgép, ami csak porszívó + wifi, hogy akár távolról, vagy app-on belül elindítok,némi szenzorral, de ugyanakkor rá kellett jönnöm, hogy én vagyok a faék egyszerű, és ilyen szinte nincsen.
Ha belegondolok, hogy +100k-ért kimossa a moppot is…lehet tényleg megéri. Kétnaponta mennyit bírhat távlati időben? 3-5 évre estleg?

[ Szerkesztve ]

Horgászni mentem...B.i.L

(#25802) Kolondrum válasza knoxhu (#25800) üzenetére

Alin van, bár a max kiadáshoz nem láttam. Filléres kacat.

(#25803) knoxhu válasza Kolondrum (#25802) üzenetére


knoxhu
senior tag

S5 Maxhoz sajnos én sehol sem találok, ezért is kértem tippet. :(

(#25804) abrtom87


abrtom87
tag

Sziasztok! Viomi SE-t mire érdemes cserélni? Egy kicsit gyorsabbat, kicsit okosabbat szeretnék venni. Tudja ugyanazokat az alapfunkciókat de jobban. Köszi! Keret 150k forint. Ha tudna olyat, hogy maga gyűjti a port a dokkolóba az jó lenne

[ Szerkesztve ]

(#25805) tranceplanet válasza N4ri87 (#25786) üzenetére


tranceplanet
addikt

Mérd ki a cellákat így: [link] - csak ezután rendelj
Factory reset volt? Hibakód van?

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#25806) Graphics válasza abrtom87 (#25804) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Xiaomi X10

Meg ezek vannak még, de vegyesen.
[link]

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25807) abrtom87 válasza Graphics (#25806) üzenetére


abrtom87
tag

Köszi, jónak tűnik!
Roidme Eve CC esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#25808) Kolondrum válasza knoxhu (#25803) üzenetére

Na és ha jó hozzá? Hátha.

(#25809) szekera


szekera
csendes tag

Sziasztok!
jópár éve Ilife V5-öt használunk, párom komolyabbra (szisztematikus) vágyik
130 m2 családi ház, több helyiség, járólap és fapadló rövid szálú szőnyegekkel
erős szívóhatás kell, felmosás nem engedélyezett a fapadló miatt, küszöb és állatok nincsenek, burkolatváltók alacsonyak
a felmosás csak adott területre (pl. konyha és étkező) beállítható?
keret: max. 150e Ft
Xiaomi Dreame D10s és Xiaomi Roborock Q5 Pro (duoroller miatt) tetszik
Ti mit javasoltok?

(#25810) Graphics válasza szekera (#25809) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Válogass kedvedre.

Kettővel fentebb linkeltem. [link]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25811) eWro


eWro
csendes tag

Midea M7 vagy Xiaomi S10 első porszívónak? Xiaomi felé húzok, mert az appba már kezelek több mindent meg szeretem a Xiaomi cuccokat en'bloc.

(#25812) jbnd-007 válasza jbnd-007 (#25772) üzenetére


jbnd-007
tag

9 nap múlva megjöttek az alkatrészek. A fotókon balról van a porszívóhoz kapott eredeti, jobbról ami érkezett.

Mop (19.55 EUR/10 db): Csomagolatlanul jött, vékonyabb az anyag, merevebb a behúzó szál, kicsit nehezebb felhúzni. Tépőzár jól kapaszkodik.

Filter (13.70 EUR/4 db): Fehér papírdobozban érkezett kettesével csomagolva, dobozon Q7 matrica. Oldalt zárt, a szűrőben van két merevítő borda, ami az eredetből hiányzik.

Porzsák (20.67 EUR/6 db): Ennél szerepelt az Original szó, Roborock-os dobozban volt, hasonlít is eléggé. Műanyag lezáró nagyon hasonló, a zsáknál kicsit talán más a pórusok mélysége.

(#25813) rizso


rizso
addikt

Sziasztok!

Robotporszi beszerzésén agyalok (már egy ideje).

Nem ástam bele magam még annyira, nem is tudom milyen igények merülhetnek fel vele kapcsolatban, vagy mikre érdemes figyelni. Amit tudok, ami eddig eszembe jutott:
- legyen "felmosó" funkciója, alsó szintén hidegburkolat van, fent laminált padló, ha lehet állítani a víz mennyiségét plusz pont
- örülnék egy öntisztító/ürítő állomásnak, ugyan nem vagyunk tele kosszal, de ha nem kell minden egyes takarítás után kitisztíani/üríteni, hanem csak néhány hetente, az jó lenne
- értelemszerűen telefonról lehessen vezérelni
- egy-két szőnyeg van, rövidszálúak inkább
- kb 2x70m2 alapterületre

Árban nem tudom most meddig érdemes elmenni, megnéznék több ajánlatot is alábbiak szerint:
- 150-200k
- 200-250k
- 250-és nagyon max 350k között

Köszi előre is :R

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#25814) Graphics válasza rizso (#25813) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Üdv! :D jó rég láttalak, és másik topicban.

Kezdem a szerintem bestbuy géppel, ez a
- Roborock Q Revo ( nekem ilyen van, másnak is,szerintem bitang jó masina)
- Olcsóbb cuccok
Dreame W10 Pro , nem sokkal olcsóbb és annyira nem ismerem
(Dreame L10s Prime és az Ultra ára sajnos nagyon kilőtt )
Xiaomi X10+ = valójában a L10s Prime rejtőzik a motorháztető alatt.

Van még a Roidmi Eva 2023-as kiadása, Xiaomi holdudvarhoz tartozik.

Ha nem igény a mop mosása és szárítása, akkor lehet lentebb menni az árakban még kicsit.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25815) farkas26 válasza jbnd-007 (#25812) üzenetére


farkas26
Topikgazda

Köszi szépen az összehasonlítás. :R

"A jövő sem a régi"

(#25816) Bertiee válasza Graphics (#25564) üzenetére


Bertiee
aktív tag

Szia!

A d10s és d10s pro között a kamera a különbség? Mit jelent ez tudásban, a napi használatban? Megéri a pro?

(#25817) Graphics válasza Bertiee (#25816) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha sok tereptárgy marad szanaszét, akkor megérheti. Kábellel még ezek sem biztosan bírnak el.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25818) Bertiee


Bertiee
aktív tag

A dreame d10s 110k, a Xiaomi robot vacuum S10 84k.
Amit látok: 5000 vs 4000 szívóerő, illetve a D10s nagyobb aksival rendelkezik.
Megérheti a felárat a drágább? Tud többet átlagos felhasználás során?

(#25819) rizso válasza Graphics (#25814) üzenetére


rizso
addikt

Kicsit átmentem read-onlyba, de azért néha meg-megjelenek :D

Köszi az ajánlást, ez a Q Revo nem tűnik rossznak, egyedül az ára, ami kicsit húzós. Viszont ahogy néztem, kb mindent tud, amire szükségem lehet. Roborock gépek közül S8+ volt még, ami árban hasonló, viszont ott nincs mop tisztítás, ha jól látom, ahhoz már a Pro Ultra kellene, ami khmm...

Xiaomi X10+ áll talán a legközelebb a Q Revo-hoz, nem tudom mik a lényeges különbségek, érdemes-e spórolni vele, vagy hosszabb távon jobban megérné a drágább Q Revo.

Q Revo szépen mos fel? Jelenleg full manuálisan takarítunk, van egy akksis Rowenta ródporszívó, illetve felmosáshoz egy Vileda lábbal hajtós-kicsavarós szett, simán el tudom képzelni, hogy a robotporszi akár jobb eredményt is produkálni ennél a kombónál.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#25820) Graphics válasza rizso (#25819) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szépen most fel a Q Revo

Félfényes, és mattabb járólap van, de nincs gond vele.
Nagyon sok terhet levesz rólunk.

X10+ ugye Dreame alapú, abból van msot valami v2-es kiadás, de nem tudom mit jelent.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25821) rizso válasza Graphics (#25820) üzenetére


rizso
addikt

Valószínűleg maradok a Q Revonál. Nincs valahol valami kupon rá? :D

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#25822) Graphics válasza rizso (#25821) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Van egy 1000 Ft-os kuponom a Flylitehoz. :DDD szívesen odaadom.

Kontaktortól véletlen se rendeld.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25823) ggeleven válasza rizso (#25821) üzenetére


ggeleven
őstag

Ha nem azonnal kell, akkor én monitoroznám a nagyobbakat naponta. Ennél már egy 10-15%os kupon is jól jön. :D

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#25824) rizso válasza ggeleven (#25823) üzenetére


rizso
addikt

Így van, 10-15% is számít ilyen összegnél, annyiból elég sok tartozék is kihozható hozzá.

Graphics: néztem pedig, 295k lenne, de nem tudom milyen üzlet, inkább nagyobb, ismertebb helyről venném.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#25825) Graphics válasza rizso (#25824) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én figyeltem az árakat, de fentebb ment +15 ezerrel már.

Kontaktor, ismerősnek 1 hónapig ígértek mindent, Árukeresős értékelések alapján soha nem vesz onnan semmit...

Q revot vett ismerős, nekem hamarabb itt volt.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25826) Fishor


Fishor
senior tag

Sziasztok!

Milyen porszívót ajánlanátok max 200 k ig. Kb 100 m2 2 szintes házhoz ahol sok a laminált padló de vannak szőnyegek is. Nekem s10 van, de lehet hogy jobb lenne egy olyan ami önállóan tud felmosni is tehát emeli a mopot. L10s jó lehetne, de a gumi hengernél jobban bízok a hagyományos kefében. Roborock ból jók lehetnek amik hasonló árban vannak? Vagy jobb ár értékbe pl az L10s pro?

Üdv: Fishor

(#25827) Graphics válasza Fishor (#25826) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem bizalom kérdése, nekünk gumis henger van a Q Revo alatt, sokkal hatékonyabb.

L10s Pro a nyerő.

Roborockban nincs szerintem emelős mop 200-ig.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25828) JohannZimu


JohannZimu
senior tag

Sziasztok!
Q revo tulajdonosoktól szeretném kérdezni, hogy a tiszta vizes tartályban lévő vízmennyiség hány felmosásra és mop tisztításra elég átlagosan? Átlagos alatt kb. 50nm területet és közepes intenzitást értek, nyilván egyéni felhasználási szokásaitok vannak, de kb. mennyit bír egy teljes feltöltéssel? :R

Illetve még egy kérdésem van, jól gondolom, hogy fal mellett egy pár cm-es sávban nem fog felmosni?

[ Szerkesztve ]

(#25829) Gloob válasza Fishor (#25826) üzenetére


Gloob
addikt

Nálunk L10S Pro van. Egy berni pásztor van bent a lakásban. Igaz, szőnyeg nincs pont részben a kutya miatt. Hidd el ugyan úgy, de lehet, hogy jobban összeszed mindent, mint a régebbi Essential. Nem beszélve a henger takarításáról.

Samsung Galaxy A52S

(#25830) Graphics válasza JohannZimu (#25828) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nehéz besaccolni ezt.

Sok dologtól függ.

- hányas vizezésen van.
- hány percenként jár vissza mopot tisztítani.

Azt tudom mondani, hogy nekünk 5 liter már elment 2 hét alatt. :)

Az elején bővebb vízzel ment, aztán most legalacsonyabb szintre raktam, 25 perc mosási ciklussal. Így kevesebbet fogyaszt.
De erre nem lehet általános ítéletet mondani.

Több vizet ker, mint egy sima mopos. De mossa a mopot is.

2 hét után vettem le a mopokat és nagyon enyhén volt csak koszos.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25831) JohannZimu válasza Graphics (#25830) üzenetére


JohannZimu
senior tag

Köszönöm, így érthető, hogy nem lehet pontos fogyasztást megadni, esetleg annyi infót kérhetek még, hogy egy héten hányszor mosott fel nálad?

[ Szerkesztve ]

(#25832) Fishor válasza Graphics (#25827) üzenetére


Fishor
senior tag

Köszi! Már kezdem bánni, hogy nem az l10s pro t vettem én is... Bár az s10+ is jó így, hogy nincs összehasonlítási alapom. Minden nap szépen végigmegy a lakáson és egyre kevesebb port szed össze, amiből arra következtetek, hogy kevesebb por száll azáltal, hogy ez összeszedi ami leszáll, és nem kering mint a porcica. Máskor 3-4 nap alatt megjelentek a szekrények mellett ezek, de most ezeken a helyeken nyoma sincs.

Üdv: Fishor

(#25833) BUZZLGHTYR


BUZZLGHTYR
senior tag

Roborok q8 nal a felmosast szobankent hogyan lehet beallitani, higycsak ott mosson fel, ahol kijelolom?

[ Szerkesztve ]

(#25834) Graphics válasza BUZZLGHTYR (#25833) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A Q8 emlékeim nem tudja emelni a mopot, így ezt a funkciót ez a gép nem fogja tudni.

Leveszed,vagy ráteszed a mopot, mivel húzza maga után ,így hiába kapcsolnád ki.

Ez úgymond egy "manuális" gép.

A Q Revo az első "olcsóbb Roborock, ami tudja.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25835) BUZZLGHTYR válasza Graphics (#25834) üzenetére


BUZZLGHTYR
senior tag

De odarakom a szobaba es racsatolom a mopot, de valamit csinaltam a mapon, kiderul mitcsinal :DDD

(#25836) Graphics válasza BUZZLGHTYR (#25835) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezt nem fogom tudni innen :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25837) eWro


eWro
csendes tag

Macska mennyire szokik hozzá vagy sem a robotporszívóhoz? A hagyományos nem különösebben zavarja, max felpörög kicsit tőle :D

[ Szerkesztve ]

(#25838) Graphics válasza eWro (#25837) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Megszokja.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25839) jbnd-007 válasza eWro (#25837) üzenetére


jbnd-007
tag

Vérmérséklet kérdése. A miénk már csak akkor hajlandó elmenni előle, ha meglöki.

Itt van olyan is, aki masszázsgépnek használja: https://www.youtube.com/watch?v=mk4XB2wZqF4

[ Szerkesztve ]

(#25840) Fishor válasza Graphics (#25776) üzenetére


Fishor
senior tag

Sziasztok!

Kikapcsoltam a szőnyeg felismerést, így haza tud menni, meg ki tud menni a felmosandó részhez. Forog ugyan s mop végig de attól semmi baja nem lesz a szőnyegnek.

Üdv: Fishor

(#25841) Graphics válasza Fishor (#25840) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szuper ez egy jó hír, akkor funkciójában így is jó az igényekhez. :R

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25842) Fishor válasza Graphics (#25841) üzenetére


Fishor
senior tag

Igen. Összességében nagyon szeretem. Hogy mennyire hatékony azt nem tudom, de azóta nincsenek porcicák a szekrények és a szőnyegek közti padló részen, tehát ami miatt vettem azt hozza. Néha meg simán ráindítom a felmosást a járólap részekre. Azért a következő az egy erősebb gép lesz, de hihetetlen hogy meg sem lehet nézni hogy mekkora is a szívó ereje, mert ha felemelem megáll tudtommal. Most már hogy tudom, hogy milyen jó dolog, és működik, következő mop emelős és 5 vagy 6k pascal lesz. De addig is örülök ennek. Ár érték arányban elégedett vagyok nagyon. Érdekes, hogy napi 2-3 g port azed össze csak. Nem tudom, hogy ennyire nem hatékony, vagy csökken a por. 4 napja mérem és tesztelem, hogy mennyi idő alatt lesz tele a tartály. Még kb félig van.

[ Szerkesztve ]

(#25843) pajorgergo


pajorgergo
aktív tag

Sziasztok,

Segítségeteket szeretném kérni, a kettő között gondolkodom:
HomeRun 3000 Series AquaRobotporszívó felmosó funkcióval XU3110/02 kb. 153e
vagy
EZVIZ CS-RE4P-PWT2 PLUS Smart Robotporszívó dokkolóval felmosó funkcióval, 950 W, fehér (kb. 90e-be lenne)

Elvileg a két gép kb ugyanaz alapjaiban.

De pl. a Philips-hez könnyebben tudok most olcsón beszerezni porzsákot, filter, mop-ot.
EZVIz-hez nem találtam gyári alkatrészeket még sehol...
Vagy ha valaki tud ajánlani max 150-160e-ig olyat ami lidar-os, felmosós, van rá magyar garancia és alkatrész utánpótlás...

(#25844) Graphics válasza pajorgergo (#25843) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A két gép kopp ugyanaz.

Mindkettő egy alapra épül.

Értelemszerűen én az EZViz-t venném ezen az ársávon.

A Philipsnél lehet még 15% kupont kihozni egy hírlevélre való feliratkozásból, tehát ha van miből engedni, akkor azért van rajta haszon.

Az EZVIZ nem ismert itthon, de a Hikvision almárkája, én tuti azt venném.

Szerintem az alkatrésszel sem lesz gondod, hisz a két gép ugyanaz. :)

Porzsák meg szerintem azért otthon is kiüríthető nem kell azonnal eldobni. De megrendeled a Philips zsákját hozzá és ha passzol belerakod, ha nem visszaküldöd.

Van ilyen gép Rowenta, Tapo ( TP-link) néven is, és még nagyon sok masina erre épül, szóval nem lesz gond az alkatrésszel.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25845) pajorgergo válasza Graphics (#25844) üzenetére


pajorgergo
aktív tag

philips-nél ugye az alapgép 219e """akciósan"", alapból ugye duplája mint az EZViz, csak születésnapi 30%-al menne le az ára :D ami a berakott összes tartozékra menne :DD

[ Szerkesztve ]

(#25846) Graphics válasza pajorgergo (#25845) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerintem felesleges egyelőre a tartozékokkal bajlódni, ha adsz időt ,délután ha lesz energiám, akkor kikeresem neked ezeket.

Mert nem egy nagy durranás, és a kiegészítőkön még hasznuk is vastagon van.

Az alap tartozékok 1 évig biztosan jók...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25847) pajorgergo válasza Graphics (#25846) üzenetére


pajorgergo
aktív tag

Most ahogy máshogy kerestem pcx-en van hozzá minden
EZVIZ RC3Plus + RE4Plus robotporszívó gyári porzsák csomag 10 db / csomag, 4L / db CS-RA-KIT07 11290 Ft (1129Ft/db , míg a Philipsnél jelenleg kb. 855 Ft / db-ra jön ki .)

EZVIZ RE4 + RE4Plus robotporszívó gyári tartozék csomag, gördülő kefe, HEPA filter, oldal kefe, felmosó kendő CS-RA-KIT06 9790Ft
Philipsnél a kefe-2filter-1 oldalkefe lenne 6926 Ft a MOP darabja kb 1400Ft, szóval ez esetben viszont az EZVIZ éri meg jobban.

Lehet adok egy esélyt neki, nem tudom használ-e valaki a csoportban ilyen EZVIZ-et?

(#25848) Graphics válasza pajorgergo (#25847) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mondom egyelőre tartozékokat felesleges venned.

De én biztos nem venném a Philips-et ennyiért.

Akkor már inkább egy Xiaomi X10 :DDD

De mondom 90-ért kérdés nélkül az Ezviz.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25849) oszy


oszy
veterán

Mennyire ajánlott a Roborock Q7Max? Hazai vásárlás lesz a garancia miatt. A küszöb magassága: 3,5 cm. Gondolom ezt megugorja. :) Családi házba lesz. Kb. 80 négyzetméterre. Kutyaszőr van a házban.

Esetleg Xiaomi Roidmi EVA vagy Philips HomeRun 3000?

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#25850) Graphics válasza oszy (#25849) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

3,5cm-t egyik porszívó sem ugorja meg.

2cm is határeset némelyiknel.

Philipsrol votl szó, túlárazott, ugyanaz egy Ezviz gép

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.