Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:40:46

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdésed a témában feltennéd, kérlek olvasd el az alábbi ÖSSZEFOGLALÓT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25751) yetijetnyak válasza Graphics (#25748) üzenetére


yetijetnyak
csendes tag

Nem, teljesen homogén fekete-fehér síkszövött szőnyeg, a két szőnyeg csatlakozásánál van egy apró rés, de nem ott csinálja a foltokat.

A szőnyeget egyébként tökéletesen érzékeli meg kitakarítja, csak carpet first-nél hülyül meg rajta. Lehet csinálni kellene egy új map-et, mert a második szőnyeg az eredeti map-nél még nem volt fent.

Y

(#25752) cselt


cselt
senior tag

Sziasztok!

Még 2021-ben vettem egy Roborock S5 Max porszívót, aminek sajnos megadta magát a töltője. Hiába van bedugva, nem világít rajta semmi, így a robotot sem tudja tölteni.

Kérdés, hogy foglalkozik ennek javításával valaki?
Külön csak a töltőre esetleg van valakinek jó kuponja? Itthon ahogy néztem kb 30k.

(#25753) Kolondrum válasza cselt (#25752) üzenetére

Alin van minden, töltő elektronika is.

(#25754) superTibcsi


superTibcsi
aktív tag

Sziasztok!

Kérdésem az lenne hogy a xiaomi s10+ az kamerás mint a dream d10s pro? Meg lehet nézni a kamera képét, vagy csak az akadály kerüléshez használja?

[ Szerkesztve ]

Under construction!!!

(#25755) RockCNC válasza Kolondrum (#25704) üzenetére


RockCNC
senior tag

Nálam 500 órát ment eddig az S5, eddig jól működik :)
Szétszedésnél csak csavarok vannak, vagy van ahol szét kell pattintani is?

(#25756) Kolondrum válasza RockCNC (#25755) üzenetére

99% csavar amiből néhány a garit hivatott védeni ha van. Pattintani a szívó motornál lehet, de nem kell, enélkül is ki lehet takarítani a járatot.

(#25757) atomo


atomo
csendes tag

Sziasztok!

Aliról Roborock S8-hoz rendelhető side brush-ok sörtéje eltérő
- 3 ágú többszálú sörtés (mint az eredeti)
- 5 ágú két szál gumi sörte
Tapasztaltatok különbséget a takarítás során?


(#25758) yetijetnyak válasza atomo (#25757) üzenetére


yetijetnyak
csendes tag

Roborock S8+

Nekem a gyári sörtés van, elvileg az a jobban söpri a port. A szilikon végű elvileg könnyebben deformálódik, főleg szőnyegen.

Y

(#25759) atomo válasza yetijetnyak (#25758) üzenetére


atomo
csendes tag

Köszönöm a választ!
Mennyi időnként cseréled?

(#25760) yetijetnyak válasza atomo (#25759) üzenetére


yetijetnyak
csendes tag

2,5 hónapja van meg, még nem tűnik cserésnek (az applikáció szerint kb 200 óra az élettartama, az enyém 73%-on áll, 55 órát volt használva, még 145 óra van a cseréig). Ha kicsit elgörbülnek a sörték, akkor kézzel általában vissza lehet őket egyengetni.

Y

(#25761) kirkri válasza atomo (#25757) üzenetére


kirkri
addikt

Az S7-nek van ilyen gumi keféje és nem szerencsés konstrukció, mert egyrészt pár óra használat után eldeformálódik, másrészt sokkal merevebb, mint a sörtés kefe, nem fekszik fel úgy a felületre.
Az S8 sörtés keféje nekem sokkal jobban bevált.

21 éve a Prohardveren! ™

(#25762) Fishor válasza superTibcsi (#25754) üzenetére


Fishor
senior tag

Szia!

Én úgy tudom, hogy nem lehet nézni nekünk azzal, nem is találtam a Mi Home-ban erre lehetőséget.

Üdv: Fishor

(#25763) JohannZimu válasza Graphics (#25740) üzenetére


JohannZimu
senior tag

Most néztem náluk a Q revo-t, “Kifutott, nem rendelhető!”.
Az utódok: [link]
Kíváncsi leszek az árazásra (HUF).

[ Szerkesztve ]

(#25764) Graphics válasza JohannZimu (#25763) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Van még Q Revo máshol is

Szerintem nnem futott meg ki

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25765) szőröscica válasza szőröscica (#25745) üzenetére


szőröscica
addikt

Mocskos Aqua, semmi hir a porszivomrol - tuti beetetes volt az egesz, es kitalaljak majd, hogy megsem volt S8.

(#25766) KisBundi válasza yetijetnyak (#25393) üzenetére


KisBundi
őstag

Aki esetleg S8-hoz keres Alin eredeti cuccokat, annak bátran ajánlom ezt az oldalt. Kefék, görgők, szűrők, mop-ok mind eredetiek az itthoni ár "töredékéért". Sajnos a mop nekem sem jó, mert a Double VibraRise 2.0-at küldték nekem is, ami az S8 Pro Ultrához való. Valaki esetleg tud olyan oldalt, ahonnan a sima S8-hoz valót tudok rendelni nem itthoni nevetséges 10k áron? :U Ahogy nézem az itthoni oldalt az S7MaxV-hez való is jó lehet az S8-hoz?

[ Szerkesztve ]

(#25767) max1965 válasza KisBundi (#25766) üzenetére


max1965
tag

Ez tényleg jónak tűnik. :K
Valamelyik fórumban olvastam, hogy a páciens átrakott valami mágnest, de nem tudom hová, :DDD és úgy használható lett ez a fajta is.

Szeretek itt lenni. Maguk olyan kedvesek.

(#25768) KisBundi válasza max1965 (#25767) üzenetére


KisBundi
őstag

Nem tudom hogy érted, de nekem csak a törlőkendővel van gondom. Ott fizikailag nem lehet a dupla csíkossal felmosatni, mivel a tépőzár része átér a vibráló részre, így szétrázná magát. :(

[ Szerkesztve ]

(#25769) max1965 válasza KisBundi (#25768) üzenetére


max1965
tag

Ilyen, mint ez? [link]

Szeretek itt lenni. Maguk olyan kedvesek.

(#25770) yetijetnyak válasza KisBundi (#25766) üzenetére


yetijetnyak
csendes tag

Nekem is dupla mop-ot küldtek, de nekem bevált a sima S8+-on is, mert érzésre a nagyobb gap-ek miatt a varrásban a gép sokkal könnyebben tudja mozgatni a rongynak ezt a részét, nem annyira feszes, mint a gyári szimpla mop. Szóval én azóta is ezt a dupla mopot használom, nekem érzésre bevált.

Y

(#25771) KisBundi válasza max1965 (#25769) üzenetére


KisBundi
őstag

:K

(#25772) jbnd-007


jbnd-007
tag

Én is rendeltem pár dolgot egy Mi Perfection Store nevű Alis helyről, majd ha megjön, lefotózom.

A macskák már kezdik megszokni a fura fényes fehér macskát. :)

(#25773) Fishor


Fishor
senior tag

Sziasztok!

Megvettem végül az s10+t. Nagyon tetszik és szépen végig is megy porszívózva a lakáson. A moppal viszont megzavarodik a szőnyegek miatt. Megpróbál kimenni a konyhába, de az oda vezető úton szőnyeg van, így ramegy a szőnyegre elkezdi azt mopozni aztán próbál forogni hogy hol nincs szőnyeg, végül megfogom és ki viszem és lerakom ott. Utána felmos, mondja hogy végzett aztán próbál hazamenni de szintén kering a szőnyegen. Utána megfogom és lerakom a helyére a mop kivétele után. Ezt nem lehet valahogy megoldani hogy menjen ki meg menjen vissza a helyére? Tudom hogy ez nem emel, süllyeszt, de pont ezért csak a szőnyeg nélküli részekre vezényelném, de így mindig megzavarodik. Van olyan hogy carpet recignition, esetleg ha azt kikapcsolom? Vagy van erre megoldás, hogy ki tudjon menni és vissza tudjon menni a szőnyegen keresztül a moppal?

Üdv: Fishor

(#25774) Graphics válasza Fishor (#25773) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

No Mop zone.

Ezt sajnos akkor is írtam, hogy a szőnyeg zavarni fogja.

Vagy a szőnyeg felismerést keresd ki menüben, ha van ilyen, azt kapcsold ki, próbáld újra..

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25775) Fishor válasza Graphics (#25774) üzenetére


Fishor
senior tag

Szia!

Igen erre gondoltam. Hogy azt kikapcsolom, bár lehet hogy a már elmentett térkép így is zavaró lesz, hisz ott jelzi hogy szőnyeg van.) ehet hogy azt is meg kell szerkeszteni, hogy nincs szőnyeg. Ha kikapcsolom azt a szőnyeg felismerést annak hátránya nincs normál porszívózás esetén ugye? Ez nem szabályoz rá, hogy ott erősebben szívjon úgy tudom.

Üdv: Fishor

(#25776) Graphics válasza Fishor (#25775) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Próbáld ki, elrontani nem tudod.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25777) Mcleod


Mcleod
tag

Sziasztok!
Van egy Xiaomi Vacuum Mop 2 Lite robotporszívóm, ami jelenleg valamiért nem működik rendesen:
- Elindul és egy fél méter után, amikor még mehetne egyenesen, megfordul, erre megy, arra megy, de nem megy mindig addig, hogy ütközzön valaminek.
- Ezzel párhuzamosan az app-ban nem rajzol magának útvonalatat, csak áll egy helyben, néha moccan...

Újraindítás, törlés az appból, újratelepítés, dokkoló helyszínének változtatása, minden volt már, és nem tudom mi baja lehet...
Esetleg valakinek van ötlete vagy tapasztalata?
Köszönöm a segítséget!

Csak egy maradhat!!

(#25778) Graphics válasza Mcleod (#25777) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Valamelyik szenzoron nincs pókháló vagy szösz?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25779) Mcleod válasza Graphics (#25778) üzenetére


Mcleod
tag

Megtöröltem a kamerát felül, és alul a 4 érzékelőnek tűnő műanyagot, meg az ütközőt is (bár abban nem hinném, hogy van optika), de sajnos az eredmény ugyanaz.
Azért köszönöm a próbálkozást!
Más ötlet? :)

Csak egy maradhat!!

(#25780) Lumicro


Lumicro
csendes tag

Sziasztok!
Lett nemrég egy Xiaomi X10+ készülékem. Egészen jól működik eddig. A kérdésem az lenne, hogy honnan szoktátok hozzá a kopó alkatrészeket rendelni? Lehetőleg olyan helyet keresek, ahonnan "mindent" lehet. Leginkább csak a 4robot.hu oldalt találtam, ez megbízhatónak számít? Jó minőségű alkatrészeket küldenek?
Elsődlegesen most magyar webshopok érdekelnének, de később akár külföldről is venném, ha onnan jobban megéri.
Köszi előre is a segítségeteket!

(#25781) N4ri87


N4ri87
senior tag

Sziasztok. A tanácsotokra lenne szükségem. Van egy három éves Roidmi Eve plus porszívóm.
Eddig működött hibátlanul, most viszont elindul, majd pár méter megtétele után szó nélkül megáll és nem is reagál semmire. Ha kézzel visszateszem töltőre, életre kel, de utána ugyanúgy leáll. Mi lehet a hiba? Egyáltalán hol javítják ezeket?
Köszönöm.

C805

(#25782) Graphics válasza N4ri87 (#25781) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Aksi első körben.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25783) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Mop P:
Van arra lehetőség, hogy egy szobát újra lehessen térképezni?
Tehát minden más marad.
Új kanapét vettünk a nappaliba, más a méret és nem is tud bemenni alá.

#?*@&!

(#25784) Graphics válasza zeon.hu (#25783) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem kell, fel fogja ismerni.

Érzékelők azért vannak rajta.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25785) zeon.hu válasza Graphics (#25784) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ok, de ha engedem, hogy cserélje a térképet (mert kérdezte ma is) akkor a többi szoba megmarad, ha azokban akkor nem takarított?
Tehát mondjuk csak nappali porszívózás után.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#25786) N4ri87 válasza Graphics (#25782) üzenetére


N4ri87
senior tag

Köszönöm, akkor rendelek egyet.

C805

(#25787) ggeleven válasza zeon.hu (#25785) üzenetére


ggeleven
őstag

Nem fogja megjegyezni, csak azt, amit akkor éppen fel tudott takarítani. Új teljesen térképhez elpakoltam mindent megint és mindenhova beküldtem megint.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#25788) B.i.L


B.i.L
senior tag

Sziasztok!
Szeretnénk egy kis robotporszívót!
Wifis, hogy beállíthassam, hogy mikor takarítson, szisztematikus, nekem ne össze-vissza menjen :D , “NoGo” beállítása, hogy ahová nem szeretném, ne menjen. Felmosás nem érdekes, csak a por, szmötyi felszedése. Ha felmos, akkor forgómoppos,tisztítós érdekel.
Tudnátok ajánlani valami megbízható típust?
Kb.40 négyzetmérer, és többnyire lamináltpadló, kőburkolat, fele-fele arányban.
Ár tekintetében rugalmas a dolod, ha nem kell külön partvis,lapát,vödör,és felmosó…
Köszönöm a segítségeteket! :R

Horgászni mentem...B.i.L

(#25789) max1965 válasza B.i.L (#25788) üzenetére


max1965
tag

Forgó moppal én ezt vettem volna. [link]
De inkább ez lett. [link]
Ha pénz nem számít, vagyis többre vágysz, akkor [link]
Ez is forgós. :)

Szeretek itt lenni. Maguk olyan kedvesek.

(#25790) farkas26 válasza N4ri87 (#25781) üzenetére


farkas26
Topikgazda

Aksi lesz a baj.

"A jövő sem a régi"

(#25791) B.i.L válasza max1965 (#25789) üzenetére


B.i.L
senior tag

Köszönöm szépen! :R
Megolvasom,holnap munkába lesz időm :D

[ Szerkesztve ]

Horgászni mentem...B.i.L

(#25792) ggeleven válasza B.i.L (#25791) üzenetére


ggeleven
őstag

L10s Pro van nálunk napi használatban és tudom ajánlani, elég jó gép. Persze nem próbáltam végig a piac összes gépét.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#25793) Gloob válasza ggeleven (#25792) üzenetére


Gloob
addikt

+1 az L10S Pro porszívóra. Nálunk is az van. Igaz, nem tisztítja a mop-ot, ha arra gondolt a kolléga, de az már egy más kategória. Árban is!

Samsung Galaxy A52S

(#25794) N4ri87 válasza farkas26 (#25790) üzenetére


N4ri87
senior tag

Hálás köszönet!

C805

(#25795) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok,

Nemrég új robot porszívó után érdeklődtem itt és kaptam is tanácsot a Dreame L10s pro és a Roborock S8.

Aztán kaptunk egy Xiaomi Mop 2 lite-ot amivel eddig elvoltam de egyre bosszantóbb hibákat követ el. Elakad, össze vissza megy, újrakezdi az egész takarítást, stb.

Most megint megnéztem az ajánlott két típust de közben felment az áruk olyan 40-50eFt-al. Nem tudom csökkenni fog e de 200eFt-ért azért nem akarom megvenni.

A kérdésem hogy a Dreame L10s pro, L10 pro és a D10s pro között mi a különbség? A sima L10 pro és a D10s pro ezért sokkal pénztárca barátabb. :)

(#25796) Graphics válasza hitman77 (#25795) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ránézel és látható.

L10s Pro ebből a top, emeli a mopot ( forgó!) szőnyegen.

Többi alapgep.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25797) hitman77 válasza Graphics (#25796) üzenetére


hitman77
senior tag

Sajnos annyira nem vágom. Akkor ha a felmosás funkció nem lényeg jó a d10s vagy l10 pro is? A lényeg a navigáció.

(#25798) Graphics válasza hitman77 (#25797) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Lidaros mind, D10s is jó.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25799) hitman77 válasza Graphics (#25798) üzenetére


hitman77
senior tag

Ok, köszi.

(#25800) knoxhu


knoxhu
senior tag

Van egy Roborock S5 max robot porszívóm, ami hibát dob fel, hogy tisztítsam meg a wall szenzort, így persze egy métert sem mozdul. (a szenzor tiszta) Attól tartok a szenzor az örök vadász mezőkre távozott. Cserélt már ilyet valaki? Honnan lehetne alkatrészt szerezni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.