Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:40:46

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdésed a témában feltennéd, kérlek olvasd el az alábbi ÖSSZEFOGLALÓT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25901) nOvOp válasza Graphics (#25900) üzenetére


nOvOp
senior tag

Főkefe elsősorban. De ha van pakk, akkor az is jó. Én ezt néztem ki, csak lenn a modell azonosításnál nem találom a sajátomat. Nekem RVS5-WH0 van a porszívó alján és nem vagyok benne biztos, hogy kompatibilis, bár sztem jó lenne.

(#25902) Graphics válasza nOvOp (#25901) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Teljesen jó lesz , de valószínűleg utángyártott motyo.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25903) nOvOp válasza Graphics (#25902) üzenetére


nOvOp
senior tag

Szuper, köszi. És azok jóval rosszabbak, érdemesebb eredetit nézni?

(#25904) eWro


eWro
csendes tag

Látom volt itt párszor téma, nem tudom ez papíron mennyit ígér de a Xiaomi S10-em 3 cm magasságot úgy megmászta, hogy szélességre is 1 centin múlt, hogy befér épphogy a polcnak ennek az alsó részére, annyit matekolt, hogy végül befészkelte magát.

[ Szerkesztve ]

(#25905) frenk74 válasza nOvOp (#25903) üzenetére


frenk74
tag

A fix végü (nem lehúzható) utángyártott főkefe zakatolni fog. Működik, jól takarít, csak hangos.

(#25906) jbnd-007 válasza eWro (#25904) üzenetére


jbnd-007
tag

Az én Roborockom meg egyre többet akadozik a burkolatváltón is. Persze átmegy rajta, de vissza kell tolatnia és padlóig nyomni a gázt. Nem tudom miért, eleinte nem csinálta. A kerekeken lágy gumi abroncs van, nem koszos, mégis megcsúszik néha.

(#25907) Graphics válasza frenk74 (#25905) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Na akkor ez volt a baja a D9 fokefenek.

Tehát kárt nem okoz.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25908) Graphics válasza jbnd-007 (#25906) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Azért csúszik meg, mert tiszta a padló, meg talán a desztvizes takarítás

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25909) jbnd-007 válasza Graphics (#25908) üzenetére


jbnd-007
tag

Hát az meglehet, hogy tiszta a padló, ez volt a cél. :)

Ma szabályos dührohamot kapott, mert nem tudott átmenni ezen a 3 mm vastag burkolatváltón. Visszatolatott, nekirontott 45 fokos szögben, át is jutott volna, de lefejelte az ajtófélfát a túl nagy sebesség miatt, ezért sikertelennek ítélte a dolgot, ráadásul bepisilt... :D Harmadik-negyedik próbálkozásra jutott csak ki a csapdából.

Kifelé van gond. A forgókefe felakad a burkolatváltón, a laminált padló meg túl csúszós ahhoz, hogy a nagy kerekek áttolják rajta.

Megpróbálom módosítani a szoba határát, ha az se segít akkor lehet, hogy veszek valami fürdőszobai csúszásgátló szilikon csíkot oda.

(#25910) Graphics válasza jbnd-007 (#25909) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ajtó széléhez tegyél egy kis virtuális falat, így nem fog nekimenni a félfának :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25911) jbnd-007 válasza Graphics (#25910) üzenetére


jbnd-007
tag

Megpróbálom, de elég szűkös az ajtónyílás és amekkora lendületet vesz ilyenkor, nem biztos, hogy meg fog tudni állni.

(#25912) Fishor


Fishor
senior tag

Sziasztok!

Létezik, hogy az s10+ olyan buta, hogy ha elveszem direkt az útjából a forgószéket akkor is kihagyja a helyét? Vagy mitől függ ez? Már jártam párszor így hogy próbáltam megtisztítani az útját, hogy oda is mehessen ahova máskor nem tud, de folyton koppanok.

Üdv: Fishor

(#25913) jbnd-007 válasza Fishor (#25912) üzenetére


jbnd-007
tag

Az enyém ha már körbejárta a terület szélét, akkor azon belül dolgozik, utána hiába veszek el bármit. Ha még előtte felszabadul egy olyan rész, ami az előző takarításkor nem volt ott, akkor körbejáráskor észreveszi és bemegy oda is.

(#25914) Graphics válasza Fishor (#25912) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az elején a Lidar látta, így hiába veszed el közbe direktbe...

Vedd el akkor legelején.

Nem a porszívó a buta, hanem te akarsz okosabb lenni nála. :DDD. O szenzorokkal dolgozik.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25915) Fishor válasza Graphics (#25914) üzenetére


Fishor
senior tag

:)

(#25916) ggeleven válasza Graphics (#25914) üzenetére


ggeleven
őstag

Én úgy vettem észre, hogy mintha az L10s Pro észrevenné, hogy már nincs ott az akadály és oda menne. Többször megy nálam úgy is, hogy én közben főzök és ellépdelek az útjából, ha éppen a sávjában állok. Ez sem nagyon szokta zavarni, pedig kb folyamatosan mozgásban vagyok. Ezt az "ott hagyom az útban, majd közben elteszem onnan" dolgot este kipróbálom, ha nem felejtem el.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#25917) jbnd-007 válasza ggeleven (#25916) üzenetére


jbnd-007
tag

Előfordult már, hogy egy félig nyitott ajtót, amit már körbejárt a Q8, becsuktam. Meghökkent ugyan rajta, meg is állt egy pillanatra (nem tudom, hogy az útvonaltervezés helyben van-e vagy szerverrel kommunikál), de aztán úgy folytatta, mintha az ajtó még mindig ott lenne az útban.

(#25918) farkas26 válasza jbnd-007 (#25909) üzenetére


farkas26
Topikgazda

Nekem is ilyen burkolat váltó van, de még sose volt gondja a 360 S5-nek vele, bár nem is mopos. Ha szoba határ módosítás nem segít, akkor felosztott terület takarítás sorrendjén változtass hátha az segít.

"A jövő sem a régi"

(#25919) jbnd-007 válasza farkas26 (#25918) üzenetére


jbnd-007
tag

Mop nélkül is fennakad sajnos. Egyszerűen nem tud megkapaszkodni a kerék a fényes laminált padlón és elkapar, amikor a kefe a burkolatváltóhoz ér.

Nem a szobák sorrendjével van gond, hanem hogy ezt a szobát padló irányban járja be és a határ az ajtófélfa túloldalára lett állítva, ezért amikor le-föl megy a szobában, mindig át kell mennie a küszöbön. Bízom benne, hogy az új határral, amikor nem kell átmennie, jobb lesz.

Van még ez az "entrapping threshold", amit lehet a térképen jelölni. Még nem próbáltam ki, de valahol olvastam, hogy az ilyet szögben próbálja megközelíteni, nem merőlegesen megy neki. Nagyjából ugyanaz lenne szerintem, mint amikor szabadulni próbál.

[ Szerkesztve ]

(#25920) reflxx


reflxx
aktív tag

Sziasztok,
Van egy 3 éves Xiaomi Mop Pro-m (akkor ez volt a fórumon az ajánlott budget termék). Az utóbbi időben teljesen meghülyült, már képtelen végigmenni a lakáson, mindennek nekimegy, végighúzza a falat, nem talál haza stb..
Reset-elésen kívül lehet ezzel bármit kezdeni még? Létezik hogy 3 év a szavatossága?
Köszi előre is

(#25921) DGery


DGery
aktív tag

Sziasztok!
Dreame D10s PRO-hoz néztem a kiegészítőket, hogy mit honnan kellene beszerezni. Különösen a szűrőre figyeltem, hogy tényleg frankón legyen leragasztva körben a ház ép a filter között.
Többek ajánlása alapján, leírásokat nézve mindég a az Alin a Robot After- Sale Accessories Global Store-nál kötöttem ki. Aztán gondoltam megnézem az Aqua-t is, mert amikor rendeltem a gépet akkor mintha feldobott volna hozzá kiegészítőket is.
És láss csodát, ami az Alin 39€ (kb 15kFt) és a szállítási idő is 3-5 hét az az Aqua-nál 13.730Ft és a szállítás sem vesz el heteket.

Szóval megrendeltem, megjött, és gyári a cucc ami acsomagban van rendesen körberagasztott filterrel, és a mop is teljesen egyezik azzal ami a géppel járt.

Szóval érdemes néha idehaza is szétnézni :)

by DGery® c.o. ///// MacBook Air M1/ iPhone 12 128GB / iPhone SE 2020 / iPad 9 WiFi only 64GB / Apple Watch Series 5 / Xiaomi Mi Scooter 3 / HP EliteBook 850 G7 / Dreame D10s Pro / iKier K1 12W

(#25922) samycool87


samycool87
csendes tag

Sziasztok!

Van egy Xiaomi Dream F9 robotporszívónk, ami mostanában indítás után kb. 1 perccel gondol egyet, és a következő hibát dobja: Some object may be wrapped around the main brush

A hibát mindig szőnyegen dobja, de korábban ott is mindig jól érezte magát.

Találkozott már valaki hasonló hiba üzenettel? Tipp, hogy mi baja lehet szegénynek? :W

(#25923) nOvOp válasza frenk74 (#25905) üzenetére


nOvOp
senior tag

Köszi az infót!

(#25924) Graphics válasza samycool87 (#25922) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Fokefe volt cserélve?
Mozog rendesen a tartó resze?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25925) D347HBR1NG3R


D347HBR1NG3R
tag

Sziasztok!

Árukeresőn nézegetve azt látom, hogy a Roborock S8 ára egy általam elképzelt lélektani határon belül van éppen. Az egy jó vétel szerintetek, vagy van ár-érték arányban tőle jobb is? Egyáltalán kell-e idáig menni, vagy elég lehet valami 150k környékén is?
A lakás 55 nm (nincsenek küszöbök, csak burkolatváltók), nem több hetes dzsuvát akarok vele felszedetni, csak kényelmesnek tűnik az opció, hogy meló után a takarítás más részeire jusson több idő (soha nem volt semmilyen robotporszívóm). :D

Nagyon köszi, ha válaszol rá valaki aki a témában otthon van. :R

Jaffa jokes???

(#25926) Graphics válasza D347HBR1NG3R (#25925) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen, az S8 egy jó cucc.

Azt kell mérlegelni, hogy kell-e olyan funkció, mint például:

- Forgómop
- Mop mosás és szárítás
- önürítés.

Vagy megoldod kézzel a fel le mopszerelést.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25927) D347HBR1NG3R válasza Graphics (#25926) üzenetére


D347HBR1NG3R
tag

Köszönöm szépen a választ!

Biztos nagyon tudatlan kérdés lesz, de ha szeretném azokat a funkciókat amit írtál, akkor mi lenne a jó választás?

Jaffa jokes???

(#25928) Graphics válasza D347HBR1NG3R (#25927) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Akkor több pénz :DDD

Roborock Q Revo pl.
Dreame L10 Prime / L10s Prime
Xiaomi X10+

Lydsto W2 esetleg vagy Roidmi Eva 2023 de utóbbi kettőrol nincs annyi tapasztalat, illetve ezeknek a gyártója , még ha a Xiaomi érdekeltség is, annyira nem ismert.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25929) D347HBR1NG3R válasza Graphics (#25928) üzenetére


D347HBR1NG3R
tag

Nagyon-nagyon köszi a gyors válaszokat! :R

Azt nézem, hogy az X10+ 40k-val több, erősen elgondolkodtató. Alszom rá még egyet, meg olvasgatok kicsit.

Jaffa jokes???

(#25930) rizso válasza D347HBR1NG3R (#25929) üzenetére


rizso
addikt

Lazán kifizetném az X10+ felárát, ürítés, mop mosás és szárítás nagyon jó funkciók. Valamilyen szinten a kényelem miatt is veszi az ember a robotporszívót, és ezekkel tényleg még kényelmesebb a használat. Ha végez a takarítással, nem kell üríteni a portartályt, nem kell leszedni elmosni a mopot, szárítgatni, magától megcsinálja. Majd valamikor ki kell üríteni/cserélni a porzsákot a dokkolóban, meg néha lehet nem árt rendesen kimosni a mopokat, de ezek nem napi szinten jelentkező feladatok.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#25931) sonkamiki válasza Graphics (#25914) üzenetére


sonkamiki
tag

Ezért jó ha van plusz kamera 😉. A Dreame D10s Pro-nál ha útban van valami (cipő, játék, vagy akár a lábam) azt kikerüli, de ha elveszem onnan akkor azt érzékelve átmegy ott ahol addig nem tudott. Sőt ha valahova épphogy csak nem fér be (pl szék lábai közt) a zónatakarítás végén megpróbál mégegyszer bemenni. Ha az se jár sikerrel akkor ráhagyja. Szóval nem 1-2x próbálkozik a teljes "belátott terület" feltakarításáért.

(#25932) Graphics válasza sonkamiki (#25931) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem ezzel van a gond.

Az induláskor a Lidar feltérképezi a területet, és ha ott akadály van, első körben, akkor oda nem megy.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25933) DGery válasza Graphics (#25932) üzenetére


DGery
aktív tag

Akkor ebben a Dreame D10s azért másabbul működik.
Próbát csináltam még az elején. Felső szint feltérképezve, de 2 szobaajtó bezárva. Térkép mentve, NO go beállítva, stb. Szépen körbe is porszizott. Majd próbából ajtó kinyit, és újra porszizásra elküldve. körbement a széleken, majd érzékelte az "új területet", bement és ott is felporszizott.
Annyi, hogy a +2 szobányi területet magától nem mentette a térképhez, fel sem ajánlotta az app, hogy ugyanmár jelentős mértékű módosulás van, mi legyen (pedig ez is lehet hasznos lenne).
Aztán porszi le a földszintre, térkép váltás, majd amikor újra felvittem akkor már a teljes felső szintet körbetérképeztem és akkor már minden rendben ment.

Viszont az automata térképváltás/felismerés nálam valamiért nem működik. Amikor felviszem még okés, hogy váltsak, de amikor visszaviszem a földszinten a dokkolóra akkor nem lenne rossz, ha legalább abban az esetben váltana a mentett térképek közt. Mert ha elfelejtem, akor időzített porszizás esetén dobja a hibát és el sem indul takarítani.

by DGery® c.o. ///// MacBook Air M1/ iPhone 12 128GB / iPhone SE 2020 / iPad 9 WiFi only 64GB / Apple Watch Series 5 / Xiaomi Mi Scooter 3 / HP EliteBook 850 G7 / Dreame D10s Pro / iKier K1 12W

(#25934) gabor85 válasza samycool87 (#25922) üzenetére


gabor85
őstag

Szia.

Nálam egy Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro+ csinálja ugyanezt. Redditen írt valaki egy megodást, de úgy látom nem jött be mindenkinek, nekem sem... Szerintem ez a dolog kuka. FloleVac még egy próbát megér, de még nem vetettem rá magam.

(#25935) dorika87


dorika87
őstag

Sziasztok!
Robotporszívó vásárlás előtt állok, és teljesen elvesztem a kínálatban. Segítsetek légyszi. :)
Azt már tudom, hogy önürítős és öntisztítós (szépen) felmosós modellt szeretnék.
Emeletes ház földszintjén lenne használva főként, ami kb 60nm, de elképzelhető, hogy néha az emeletre is felvisszük ami szintén kb. 50-60nm. (Ott most egy 1. generációs Xiaomi teszi a dolgát)

Kinéztem több féle robotot, de egyszerűen nem tudok dönteni.
Az 1. helyen egyelőre a Xiaomi Lydsto w2 áll, azért mert 5000Pa-t tud és két oldalkeféje van, viszont magyar oldalakon nem nagyon találtam hozzá tartozékokat, ami persze nem olyan nagy gond, mert be lehet rendelni külföldről is, meg aztán lehet később itthon is lesz hozzá elérhető több minden.
A 2. helyen a Xiaomi bot w10 és az X10+ áll. Mindkettő 4000Pa-t tud és egy oldalkeféje van, viszont a w10 nem teljesen kerek, hanem inkább D alakja van, ezáltal talán jobban befér a sarkokba.
Utolsó helyen jelenleg a Xiaomi Roidmi Eva áll, mert igaz, hogy sok jót olvastam róla, viszont mivel ugyanazaz az árkategória mindegyik kinézett készülék nem szívesen vennék manapság 3200Pa-s robotot, pedig tényleg jó teszteket olvastam róla.

Ha jól tudom ezektől eltekintve kb. megegyeznek a porszívók tulajdonságai, mert mindegyik önürítős és öntisztítós.
Meghallgatok bármilyen véleményt, tapasztalatot, ami alapján hátha egyszerűbben tudnék dönteni, mert jelenleg mivel árban is megegyeznek ezek a készülékek még azt sem tudom mondani, hogy azért veszem meg az egyiket, mert olcsóbb mint a másik. :D

[ Szerkesztve ]

(#25936) Graphics válasza dorika87 (#25935) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A két oldalkefe lényegtelen, az csak optikailag bántja a szemed, nincs számottevő jelentősége és sokat elmond, hogy a 500 ezer feletti porszívóknak sincs kettő.

Anyagilag mi a matek? Mennyiért szeretnél masinát venni?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25937) dorika87 válasza Graphics (#25936) üzenetére


dorika87
őstag

Hát mondjuk van benne valami amit mondasz. Én csak egyszerű emberként gondoltam azt, hogy van jelentősége a két oldalkefének, ergó esetleg hatékonyabb.
250ezer a maximum összeg amit tudok/szeretnék rászánni.

[ Szerkesztve ]

(#25938) jbnd-007 válasza dorika87 (#25935) üzenetére


jbnd-007
tag

Nem tudom, mennyi szőnyeged van, de azt az 5000 Pa-t csak azon fogod esetleg kihasználni. Kövön a harmada is elég. Persze fel lehet tolni maxra a porszívó erejét, de hangos lesz.

(#25939) dorika87 válasza jbnd-007 (#25938) üzenetére


dorika87
őstag

Akad azért szőnyeg, de többségében kemény burkolat van.
Igazából csak azért gondoltam, hogy akkor már legyen 5000Pa a szívóerő ha már ez a 3 típus amit kinéztem teljesen ugyanabban az árban van ÁK szerint, akkor miért venném a kisebb teljesítményűt.
Illetve a 4000 illetve 5000Pa is teljesen megfelelő szerintem, de az 5000-et olvasva már nem igazán kecsegtető a 3200. Aztán persze lehet nem is érezném meg, csak jól hangzik.
Meg aztán egy 1. generációs Xiaomi után szerintem bármelyik előrelépés lesz.

[ Szerkesztve ]

(#25940) jbnd-007 válasza dorika87 (#25939) üzenetére


jbnd-007
tag

Nekem Q8 van, 5500 Pa van az adatlapján, de nem is tudom, hogy mikor használja. Van 4 fokozata, meg egy MAX+, gondolom akkor. De már a negyedik fokozat is baromi hangos.

A másik az, hogy ez a Pa mérés olyan, mint a kínai zseblámpák fényereje: mindenki úgy méri, ahogy akarja. Ha a torkolatban méred közvetlenül a motornál, akkor lehet, hogy ennyi, de utána nagyon függ a légcsatorna kialakításától, hogy mennyit gyengül.

Egyes tesztelők mérnek légáramlást a beszívó nyílásnál, mert az jobban összehasonlítja a valódi szívóerőt, de nehéz lesz olyat találni, aki pont ennél a háromnál megmérte. Itt van például az rtings.com mérése két Roborockra, nem voltak tőle elájulva (10 pont a maximum):

(#25941) csibor


csibor
őstag

Sziasztok!
Jelenleg Navon Relax van, illetve haldoklik. Utódját keresem, valami nem túl drágát. Van most olcsón ajánlott?

(#25942) Graphics válasza csibor (#25941) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mit jelent a nem túl drágán? :)

70 ezertől
Olcsóbbak, amik ajánlhatóak
Midea M6/M7
Xiaomi S10
EZVIZ CS-RE4P-PWT2 PLUS

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25943) csibor válasza Graphics (#25942) üzenetére


csibor
őstag

Jogos :)
Navon-ból indultam ki, valami 40k körül vettük. Teljesen alap, de a kutyaszőrt tökéletesen begyűjtötte. Megnézem a javasolt készülékeket, utána a párom dönt :)

(#25944) Graphics válasza csibor (#25943) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nincs 40 korul ajánlható, ezért is írtam ezeket.

Van pár butább modell esetleg ,Xiaomi E10 , de ott is vannak hiányosságok

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25945) jbnd-007 válasza Graphics (#25944) üzenetére


jbnd-007
tag

A 70 az nagyjából i.e. 40. :)

(i.e. = infláció előtt)

(#25946) dorika87


dorika87
őstag

Jelentkezzen akinek Xiaomi X10+ van. Szívesen olvasnék róla tapasztalatokat, véleményeket!

(#25947) Graphics válasza jbnd-007 (#25945) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem, 70 ért sokkal jobb gépek vannak, mint infláció előtt a 40 ezres.
Infláció előtt nem kaptál 40-ert lidaros gépet.

Milyen gépet kaptál 40-ert infláció előtt?

Mert a te gondolatmeneted szerint ilyet?
Nem volt ilyen . 5 éve a Mi robot vacuum is drágább volt.

( Egy jó ideje azért figyelem a robotokat )

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25948) jbnd-007 válasza Graphics (#25947) üzenetére


jbnd-007
tag

Jogos, én csak számszerűleg néztem, hogy a mostani 70 ezer forint i.e. 40-et ért. De a műszaki cikkek árváltozása kicsit másképp működik.

(#25949) eWro válasza csibor (#25941) üzenetére


eWro
csendes tag

Tudom a kereted duplája, de nekem a Xiaomi S10 kegyetlenül bejött az árához képest. Iszonyat mennyiségű macskaszőrt összeszed, szerintem jól is mozog, ár/érték arányban szerintem verhetetlen(de javítsatok ki ha nem :D ). Én is 40-50 körül kerestem, de nem bántam meg egyáltalán, hogy erre beruháztam, minden igényt kielégít számomra.

(#25950) eWro válasza eWro (#25949) üzenetére


eWro
csendes tag

Apropo S10, amik visszatér a töltőállomásra és felteszi magát, amint teletölt előrébb áll kicsit, hogy ne legyen töltésen állandóan/lekapcsolja a bázist, vagy nem kell ezzel foglalkozni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.