Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) #35692544 válasza Öcsielvtárs (#496) üzenetére


#35692544
törölt tag

használtam én is ilyen telót csak a magyar nyelv hiányzott nekem

(#502) tc2014


tc2014
aktív tag

Nekem most Nokia 3310 és 6600 van, mindkettőt retronak tartom, ám máig maximálisan jól üzemelnek.

(#503) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

Nekem van egy Nokia 6510-esem. Talán meg is válnék tőle...

(#504) tucsike86


tucsike86
tag

Nekem van egy [Nokia 8850], akkuja már teljesen halott, kb 2 éve nem kapcsoltam be. Amúgy használt állapotú, akad az oldalán néhány karc és kopás. Minden esetre relikvia :)
Megválok tőle, ha valakit érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#505) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Véletlenül találtam ezt: [link] Nokia 3210 9 990 HUF Új Garancia: 24 hónap Hálózat: Független Ugyanitt Nokia 3310 vadiújnak hirdetve.... Lehetséges ez, valami beragadt készlet...Vagy használt készülék, csak elírták?

(#506) Viktor0610 válasza Zoli bácsi (#505) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem a bolt ad 24 hónap garanciát a telefonra.

Samsung Galaxy A54

(#507) Coyote2000 válasza Viktor0610 (#506) üzenetére


Coyote2000
őstag

Akinek kedve lenne egy retro symbianhoz, annak ajanlom figyelmebe a hirdetesem! (Nokia 7610, karcmentes, ujszeru allapotban) :C

Fekete, gyonyoruseges darab, csak ez a 3. telefonom 1 SIM-re... :C

(#508) Zoli bácsi válasza Viktor0610 (#506) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Persze, az addig oké, csak nézegettem, sok típusnál oda van írva hogy használt. Ide meg új. De nézd csak Házigazda, mit találtam: [link] :Y Azonnal eladom a nemrég vett 3120 C-t, és rohanok érte. Régi álmom. Csak akkor nem ennyiért adták.....

(#509) Stimpy válasza tucsike86 (#504) üzenetére


Stimpy
aktív tag

Erről mi már beszéltünk privátban egyszer........részemről még megvan az érdeklődés.

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#510) Stimpy válasza Zoli bácsi (#505) üzenetére


Stimpy
aktív tag

Szerintem ezek gyári felújított telefonok. Németeknél is , Angoloknál is begyűjtenek régi készülékeket, kitakarítják, új burkolatot és szoftot tesznek rá, kap egy új akkut és dobozt és már megy is a boltokba vissza. Véleményem szerint ilyeneket árulnak ők is.

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#511) copin válasza Viktor0610 (#506) üzenetére


copin
őstag

Minden jog fenntartva © vip-phone.co.hu 2003

"Kicsit" furcsa oldal. Az elhagyatott rossz jelző lenne, mert vannak "modern készülékek is.

...

[ Szerkesztve ]

(#512) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Tudok eladó Siemens S55-est, nagyon szép állapotban! Csak a felső részén van néhány kicsi horzsolás nyom, de csak ennyi. Az ezüst festése sincs lekopva. A gombok is tökéletesek.
Akit érdekel, dobjon meg priváttal.

Magam venném meg, ha nem lenne már SL55-ösöm. Ő az S55 női utódja.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#513) tween


tween
őstag

(#514) arecibo


arecibo
tag

Esetleg valakinek GH-198 töltője elfekvőben (a teló jó, 3-4 nap új akkuval)?
Köszi

"A világűrt vétek ennyi emberre elpocsékolni"

(#515) okib4100


okib4100
aktív tag

Tegnap találtam meg e totyikot, rögtön el is olvastam. Gyűjteni nem fogok, de elhatároztam, h gimnazista / egyetemista korom egykori mobiljait be akarom szerezni. Mivel 2006-ig mindössze 5 készülékem volt, annyira talán nem lesz nehéz dolgom, bár némelyiket már irreálisan drágán adják (pedig majd mindegyik alsókategóriás, elterjedt modell volt)

Most h lassan 4-edszerre viszem szervizbe a w910-et, elgondolkodtam rajta, h régen (98-99-ben kezdtem a mobilozást) még mekkora fílingjük volt ezeknek a gépeknek, egyáltalán az h "mobil". Kb ahhoz tudnám hasonlítani mint amikor anno gyerekkoromban kaptam egy világvevő rádiót és volt h órákig csavargattam a különböző furcsa nevű városok, ismeretlen nyelvű adások között

Amit azóta is sajnálok h kiadtam a kezemből az ez a kütyü: [link]. 96-ban került a családba az első mobil (egy GA628), és utána kaptuk ezt használtan, ingyen No-ból (pont ilyen volt, még a D2 matrica is rajta volt). Aztán 2000-ben eladtam, mondjuk nem bagatell összegért, sztem már akkor is gyűjtő kategóriás volt, de azóta már erősen megbántam, főleg h állítólag napjainkban már nagyon ritka. Nem is csodálom.

[ Szerkesztve ]

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#516) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Egy makulátlan, felújított, szürke Nokia 8850 került hozzám. Gyönyörű!

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#517) niti válasza ^Clown (#452) üzenetére


niti
aktív tag

3100-t a Vaterán 3500 Ft-ért vettem. :C Nem tudom, retronak számít-e már, szerintem jóindulattal már igen :) Annyira jól van összerakva, hogy az hihetetlen. A gombjait is nagyon jó nyomogatni... Miatta ötlött fel a gondolat bennem, hogy le kéne cserélni a kicsit nyöszörgős SE S500-amat valami masszívabbra.

(#518) Algieba válasza Algieba (#516) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ez bizony nem lehet felújított példány, minden porcikája az eredeti, ahogy a gyárból kijött. Teljesen új a tapintása, mintha csak most venném ki a dobozból. Sajnos, dobozt nem kaptam hozzá. Hol fekhetett el? Hihetetlen szerencse. Egyáltalán nem reméltem, nem is gondoltam rá, hogy belefuthatok egy hibátlan Nokia 8850-esbe. Mikor is jött ki? Ha jól tudom, 1999-ben. :Y

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#519) Magnum_ válasza Algieba (#518) üzenetére


Magnum_
nagyúr

gratulálok, hol sikerült?

I humbly and respectfully decline™

(#520) Algieba válasza Magnum_ (#519) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A kedvenc kisboltomban szaladtam bele. Valószerűtlen a felbukkanása. Két éve töprengek rajta, hogy kellene egy, és puff, spontán előkerül egy hibátlan, gyári.
Hihetetlen érzés. Még sosem döbbentem meg ennyire egy mobiltól sem.

Vettél már kezedbe vadonatúj érzetű majd 10 éves mobilt, ráadásul egy minőségi, fémházas modellt? Elképesztő... :K

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#521) okib4100


okib4100
aktív tag

Nah, ma vettem 1700-ért egy komplett, független T65-t. Nem annyira régi, nem is annyira legendás, de egyetemista korom majd 4 évig meglévő mobilja volt, ennyit csak megér :))
Az mondjuk még jobban megérte volna amit egy hongkongi csóka árult ebayen, az ugyanis vmi elfekvő készlet volt, eredeti dobozzal, mindennel, gyakorlatilag újan, csak 35$ lett volna rá a pk, amennyi szvsz túlzás volt.

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#522) hemaka


hemaka
nagyúr

Most kellett egy pót telefon, így 2matuzsálemet használok :D Egyik: Samsung X450, A másik Ericsson R600 tökéletesen müxik mindkettő. :D :C

(#523) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

üdv,
ha valaki tud (majd), pana gd90-es telefont (csak szép állapotú érdekel), keressen meg, vevő lehetek rá.

(#524) joey04 válasza Algieba (#518) üzenetére


joey04
titán

Gratulálok, ez nagyon szép!

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#525) Ricardo válasza Algieba (#518) üzenetére


Ricardo
félisten

Gratulálok, nagyon szép. Anno pályáztam egy ilyenre.

(#526) princeygor válasza Algieba (#518) üzenetére


princeygor
csendes tag

mennyi volt?

egyebkent az ebayrol szarmazo "refurbished" telefonoknak csak az alaplapja gyari, minden mas ujra cserelt. szvsz ez is ilyen. hanem, akkor kb 80-100 ezerbe kellett kerulnie es doboza mindene van.

(#527) Algieba válasza princeygor (#526) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ez nem felújított, mert csak 15e-be került és doboz nélkül vitte be a boltba egy srác.
Ami nekünk érték, mint gyűjtőknek, az sokak számára egy kacat. A telós ismerősöm is csak nevetett a lelkesedésemen.

Van olyan kód, amivel meg tudom nézni a belső imei számát, összevetni a matricán lévővel, és hogy hány percet beszéltek vele?

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#528) VD válasza Algieba (#527) üzenetére


VD
őstag

*#06#

(#529) Algieba válasza VD (#528) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Köszi!
Összevetettem a számokat és egyeznek!
A matrica sértetlen és a telefon belseje fényes, tiszta.
Ez bizony tutira nem átöltöztetett 8850-es. :D

Ekkora mákot.

Mennyit ér egy gyári 8850-es?

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#530) princeygor válasza Algieba (#529) üzenetére


princeygor
csendes tag

az refurbished.
leirom:
alaplapon kivul mindent cserelnek. kulon erre szakosodott vallalatok vannak.
imei matricat is cserelik, mivel lehet.
ha en fogok egy 8850est kicserelek mindent ujra (kiveve az alaplapot). majd fogom az egeszet es a hatlapot es bemegyek a nokiahoz legyartjak ra az uj imei matricat 6 ezer ft-ert. es egyezni fog kivul belul.
full dobozos bontatlanigazolhatoan 0perces 8850es 80-100at er.
a csak toltos, de uj (wie neu, refurbished) 20 korul.

(#531) Algieba válasza princeygor (#530) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Nem gondoltam volna, hogy újranyomtatják az imei matricát.

A beszélgetési időt melyik kóddal nézhetem meg? Vagy azt is le tudják nullázni?

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#532) princeygor válasza Algieba (#531) üzenetére


princeygor
csendes tag

ebben nincs meg lifetimer. de a lifetimer is nullazhato.
a belsot meg lelehet nullazni.

(#533) princeygor


princeygor
csendes tag

ujragyartott:
http://www.vatera.hu/nokia_8850_mobiltelefon_uj_118084235.html

ujragyartott 2:
http://www.vatera.hu/nokia_8850_ertekes_mobilritkasag_118086590.html

(#534) princeygor


princeygor
csendes tag

kodok:
*#06# imei
warranty:
*#92702689#
sw:
*#0000#

(#535) Algieba válasza princeygor (#533) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A felújítás jó dolog, mert az öröm a köbön megvan, mert szép és jó. :D

Most két olyan telefonom van, ami nem fog szembe jönni velem az utcán, az E60 és ő. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#536) princeygor


princeygor
csendes tag

nekem 8600, D900i, E700 van most:)

(#539) arkades válasza Xaero88 (#537) üzenetére


arkades
aktív tag

Üdv Xaero88.
Ha eladósorba kerül, dobj egy e-mailt légyszíves.
horka44@gmail.com

Каждый дрочит как он хочет.

(#540) Zooka


Zooka
tag

Üdv!

Nemrég kezdtem újra a mobilgyűjtést, de most már ha tehetem fel is újítom őket :D

A fantasztikus négyes :) :

Nagy álmom még a 8910(i)....

[ Szerkesztve ]

A pesszimista a sötétséget látja az alagútban,az optimista a fényt,a realista a mozdony lámpáit, a mozdonyvezető pedig három hülyét a sineken... Remélem míg a föld kerek, mindig lesznek Thinkpad-ek!

(#541) Algieba válasza Zooka (#540) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szia!

Látom, nagy becsben vannak nálad a tőlem vett telefonok: a 6510 és a T29. Ennek nagyon örülök.

A 8310-esem nekem is a kedvencem. A mai napig üzemeltetem. :) Igaz, passzív számom van benne, és rádióként használom, de a lényeg, hogy üzemben van, mert egy jó telefon meglepően tiszta rádióvétellel.

A mostani retro király nálam a 8850, amiről már raktam be képet a topikba.

A fő telefonom továbbra is az E60-as.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#542) Karma


Karma
félisten

Mennyi új telefon ;]

Ilyet nem találtam a keresővel, pedig elég ütős darab - ergonomikus forma, nagy kijelző és akár 4 db AA-s elemmel is megy :DDD Sajnos csak google-képem van, mert a telefon Kecskeméten pihen.

Motorola A130 :DDD

A hétvégén meg lemerült az E51-esem és az N95-ösöm is, töltő sehol, ezért jobbhíján elővettem az 5510-esem :DDDAz igazat megvallva kicsit szégyelltem elővenni :B

“All nothings are not equal.”

(#543) Zooka válasza Algieba (#541) üzenetére


Zooka
tag

8850: :R Deszép :) Nekem is fent van a megszerzendő telefonok listáján, de előbb egy makulátlan 8910(i)

Vaterán találtam egy tagot aki gyári állapotra felújított telefonokkal kereskedik, de igencsak húzós áron. Bár a 8850 csak 15k nála, de kérdéses, hogy mennyire utángyártott-e. Viszont van nála 8855, én meg erősen gondolkodóba estem... :D

Érdekes, az én 8310-em rádiója egyszerűen sz@r, egy adót sem fog be rendesen sistergés nélkül, viszont maga telefon jól működik. Fura, a 6510 ugyanazzal a headsettel normálisan, tisztán szól.

A pesszimista a sötétséget látja az alagútban,az optimista a fényt,a realista a mozdony lámpáit, a mozdonyvezető pedig három hülyét a sineken... Remélem míg a föld kerek, mindig lesznek Thinkpad-ek!

(#544) Algieba válasza Zooka (#543) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A 6510 2006 őszétől 2007 tavaszáig volt a fő telefonom. Sokat hallgattam a rádióját. Szerintem, benne is hagytam az adókat, nem töröltem ki őket.
A 8310-est 2007 nyarán szereztem be, mert a 6510 konzervatív formája után megakadt tekintetem színes házikóin.

A 8850-esem felújított példány. Kérdezz rá az eladónál, hogy az akkufedlapba belülre be van ütve a Nokia felirat? Vagy kérj erről fotót. Ha igen, tutira olyan jó minőségű háza van, mint az enyémnek, ami fém és tökéletes.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#545) vandaru


vandaru
csendes tag

Sziasztok!

Sajna időm hiányában elhanyagoltam az oldalam, tegnapig.

Töltöttem fel képeket a "GYŰJTEMÉNYEM" linkbe, akit érdekel kicsit nosztalgiázhat.

Köszi hogy végig olvastad és talán rám is klikkeltél.....

[link]

www.vandaru.webnode.hu

(#548) Ricardo


Ricardo
félisten

Siemens sl45

Ezt is nagyon szerettem. :K

(#550) tibi666


tibi666
senior tag

sziasztok

ilyen gyárilag felújított nokia 6250est érdemes megvenni?
kéne valami strapa teló nekem, amit nyugodtan vihetek síelni, túrázni, stb

[link]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.