Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) meroly válasza csoda120 (#1450) üzenetére


meroly
veterán

Csak? Az nem elég? ;]
Érdekes teló amúgy, kár hogy pöckös.

Impossible is nothing

(#1452) csoda120 válasza meroly (#1451) üzenetére


csoda120
tag

Igen csak,mert lehet meg tudom csinálni :DD
Régen,mikor még csak képről láttam,akkor azt hittem,hogy felcsúsztathatós. :)) (kicsit olyan a formája mintha az lenne)A SIM kártya alatt van egy kis rugós pöcök,arra nem tudok rájönni,hogy mi célt szolgálna :F
Amúgy holnap reggelre ígért még 2 db telót :D

Facebook: szerelem a négyzeten

(#1453) meroly válasza csoda120 (#1452) üzenetére


meroly
veterán

Mér mi baja lehet? Szalag?
Na és még milyen két telót ígért?

Én nem látom benne a slide-ot. :N

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#1454) csoda120 válasza meroly (#1453) üzenetére


csoda120
tag

EZ szerinted mi lehet? :F Google-val rákerestem,de semmi érdemleges...
Melóhelyen vagyok és nincs nálam csavarhúzó,így csak holnap tudom majd megmondani.Pont most raktam fel tölteni,de nem tölt :F Remélem nincs egyéb baja és csak esetleg az akksi sz@r és amiatt nem tölt.
Nekem képről tűnt úgy mintha slide lenne.Lehet amiatt mert a felső kezelő gombok kicsit kiugranak az sms-re használt gombokhoz képest. :U

Egy régi antennás nokiáról beszélt meg egy flipes telefonról,de semmi konkrétat nem tudot mondani.Kérdezem típus?Elkezdi: passz :))

Rájöttem a kis rugós pöcök funkciójára:A kis lemez alá a SIM kártya megy,fölé pedig a memória kártya.Ha kiakarod venni a SIM-et,akkor a kis pöcökkel tudod kitolni :C

[ Szerkesztve ]

Facebook: szerelem a négyzeten

(#1455) meroly válasza csoda120 (#1454) üzenetére


meroly
veterán

6120i? Sim nélkül :F Érdekes lehet.
Meg a flip-es nokia is, amit ajánl, nem sok flipes van, talán a 3108, vagy flip-es alatt a kinyithatóst érti?

Impossible is nothing

(#1456) meroly


meroly
veterán

Hát érdekes, azt írta a srác, hogy NSC-3NX a típusa, amiről itt lehet találni a neten.
Kép1
Kép2

Kép alapján viszont a 6161-re hasonlít.

Impossible is nothing

(#1457) csoda120 válasza meroly (#1455) üzenetére


csoda120
tag

Nem tudom,de most hirtelen nem is érdekel!
Nem hagyott nyugodni a 3230!Elkezdtem szétbontani csavarokat nem bántva,csak a pattintós dolgokat szedtem le róla!Gondoltam jutok ameddig jutok!Felül van egy kis műanyag borítása,leszedtem,kicsit megfeszítettem az előlapot(alul csavar fogja)És akkor látom,hogy a kis csatlakozó ami az alaplapot összeköti a kijelzővel az ki van jönve,visszadugtam.Majd összeraktam az egész telefont,felrakom tölteni és láss csodát veszi és mutatja a töltést! :C :C :C
Nagy örömömben,gyorsan az E50 ből kártya ki 3230-ba kártya be.Benyomom a bekapcsológombot,nokia felirat...majd kéri a telefon kódot.Próbálkozok 12345,1234,0000,54321.Végül az 5db nulla bejött!SIKER :D
Majd bekapcsol és minden hibátlanul működik :DD Egyedül a vissza és a C gombot kell nagyon izomból nyomni,de szerintem csak kosz miatt vagy nincs rendesen a helyén.

Ennyit tesz,ha valaki ért valamihez és rá szánja az időt ;)

A 6161-re én is gondoltam,meg meg találtam :K

[ Szerkesztve ]

Facebook: szerelem a négyzeten

(#1458) meroly válasza csoda120 (#1457) üzenetére


meroly
veterán

Húúúú dejó! :C

Ennyit tesz,ha valaki ért valamihez
És ha mindemellett még szerény is :P

Egyébként 6161 lesz, AMPS hálózaton megy, a kezdetekben ('97) ott tényleg nem kellett sim. Durva.

Impossible is nothing

(#1459) csoda120 válasza meroly (#1458) üzenetére


csoda120
tag

Szerénység az alapelvem :U
Akkor ezek szerint a srác írhatta el a 6120i-t.
Bármilyen ritka is legyen,én azért 6ezret nem adnék 1db telefonért.Annyira vad gyűjtő nem vagyok. :D

[ Szerkesztve ]

Facebook: szerelem a négyzeten

(#1460) csoda120


csoda120
tag

Megvan rajta a Rally Pro Contest játék MAGYARUL! :C
Holnap átmásolom memória kártyára,majd újratelepítem a telefont!*#7370#
Amúgy nem valami kényelmes a joy-ja,de megszokható.Kicsit rövid,nem türemkedik ki eléggé szerintem.

[ Szerkesztve ]

Facebook: szerelem a négyzeten

(#1461) meroly válasza csoda120 (#1459) üzenetére


meroly
veterán

Az lesz pedig, rá van írva a címkére, valami speckó USA gyártmány. Nagyon érdekes és ritka darab, kár hogy most nincs 6k-m rá, biztos hamar lecsap rá egy gyűjtő, főleg ilyen állapotban.
Mondjuk te hozzá vagy szokva a joy-hoz, mert az E50-ben is az van. Egyedül a joy tántorított vissza annak idején ettől a telótól, mert amúgy nagyon tetszett (mármint a 3230-as).
Majd képeket rakhatnál fel.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#1462) csoda120 válasza meroly (#1461) üzenetére


csoda120
tag

Te rászánnál 6k-t? :Y
Nekem nem lenne lelki erőm annyit rászánni. :N
Engem régen nem a joy tántorított vissza,hanem az anyagi helyzetem :(((
Amúgy kicsit rosszabb a joy-a az E50-hez képest.Keményebb és kevésbé van kitüremkedve.


Na ezt a pöcköt nem tudtam mire való.Az a kis piros.

[ Szerkesztve ]

Facebook: szerelem a négyzeten

(#1463) meroly válasza csoda120 (#1462) üzenetére


meroly
veterán

Hát volt már többér vettem telóm is, nem is merem összeszámolni sokszor mennyit költöttem telefonokra és nem csak gyűjteményre, hanem használatinak is.
Cuki piros :P

Impossible is nothing

(#1464) csoda120 válasza meroly (#1463) üzenetére


csoda120
tag

Jaja.Kicsit olyan F1-es Ferraris piros :DD
Nálam a gyűjteménybe szánt daraboknál max 1000ft a lélektani határ!Nem költök sokat a gyűjteményre,hisz úgyis csak a szekrénybe állnának!Meg amúgy is előbb utóbb úgyis meglesz az összes típus ;] Legalábbis remélem ;)

Facebook: szerelem a négyzeten

(#1465) akos3 válasza csoda120 (#1462) üzenetére


akos3
addikt

Olyasmi lehet, mint a 6600-nak van. Nekem azzal anno semmi bajom nem volt vele. Nagyon pontos volt, soha nem lötyögött. Én élveztem, h kicsit keményebb. Nem olyan gagyi SE :P

(#1466) meroly válasza akos3 (#1465) üzenetére


meroly
veterán

Na az még jó kis telefon lehetett. Bár a pöcök miatt sose akartam, de tetszik még a mai napig is. :K

Impossible is nothing

(#1467) csoda120 válasza akos3 (#1465) üzenetére


csoda120
tag

Amúgy tényleg,hasonló a 6600-hoz a joy-a,de attól is rosszabb szerintem.Volt 6600-ám és az tényleg jó volt,szerettem,de ez valahogy nem kényelmes,nagyon nyomni kell az újjad,hogy a kis mélyedésben lévő joy-hoz hozzáérj és kezeld.

Facebook: szerelem a négyzeten

(#1468) csoda120 válasza akos3 (#1465) üzenetére


csoda120
tag

Amúgy tényleg,hasonló a 6600-hoz a joy-a,de attól is rosszabb szerintem.Volt 6600-ám és az tényleg jó volt,szerettem,de ez valahogy nem kényelmes,nagyon nyomni kell az újjad,hogy a kis mélyedésben lévő joy-hoz hozzáérj és kezeld.

Igazi kis tojás telefon :DD

Facebook: szerelem a négyzeten

(#1469) akos3 válasza meroly (#1466) üzenetére


akos3
addikt

nagyon jó is volt! Külsőre és tudásra is nagyon bejött anno! Elég menő vtam vele akkoriban :P ;] Az volt az első okostelefonom, akkor kezdődött a symbianos karierem :B

(#1470) juuzer


juuzer
addikt

üdv emberek! ahogy olvasgatom a topic-ot, egyre nagyobb késztetéstt érzek arra, hogy előássam ősrégi sony ericsson telefonomat, és használjam :) csak egy gond van.. pannonos... nem tudtok ajánlani valami függetlenítőt? eddig csak nokiára találtam (mondjuk anno arra kellett) de jó lenne kifüggetleníteni itthon az össezs font.. (mármint az én szerény kis gyűjteményemet :) )
(amúgy egy sony ericsson t100-as, tudom nem ősrégi, de életem első telefonja :) )

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#1471) akos3 válasza juuzer (#1470) üzenetére


akos3
addikt

turbo sim

(#1472) Undoroid


Undoroid
őstag

Sziasztok!

KLIKK

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#1473) akos3 válasza Undoroid (#1472) üzenetére


akos3
addikt

huu, elfogott a vágy, h újra beszerezzek egy 6600-t :B :B Nincs még egy olyan mobil amit annyira szerettem :B :R

(#1474) Undoroid válasza akos3 (#1473) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

El kell,hogy keserítselek az Én 6600-ás készülékemmel kapcsolatban: klikk

Tényleg jó kis masina volt!Tudott mindent,amit egy mobilnak kellett...sőt,többet is! :K

:R

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#1475) akos3 válasza Undoroid (#1474) üzenetére


akos3
addikt

Te kegyetlen! :((( :))

(#1476) meroly válasza akos3 (#1473) üzenetére


meroly
veterán

Én a 8800-val vagyok így, még jó hogy nem adtam el ;)

Undoroid: teljben fürösztés után ne csodálkozz :Y

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#1477) akos3 válasza meroly (#1476) üzenetére


akos3
addikt

Nekem muszáj volt eladnom, mert nem tudtam volna megvenni az N70-t... :U

(#1478) meroly válasza akos3 (#1477) üzenetére


meroly
veterán

Eddig egy telefonomat adtam el muszájból a 6101-et, mert vettem egy 7270-et. Aztán utána jött a 8800, de a 7270-et is annyira szerettem, hogy nem adtam el. Viszont később voltam olyan barom hogy megtettem. Most meg már nem költenék rá. Mikor megvettem a kicsikét vadi újan, egy hét után szalagkábeles lett és akkor megfogadtam hogy sose adom el, hát már ezerszer megbántam. A 8800 viszont marad, ez tuti :K

Impossible is nothing

(#1479) akos3 válasza meroly (#1478) üzenetére


akos3
addikt

Én eddig csak az első kettőt nem adtam el, mert semmit sem értek volna. A többit mind eladtam, met nem tudtam volna tovább lépni. Csóró diák vok :B

(#1480) meroly válasza akos3 (#1479) üzenetére


meroly
veterán

Én diákkoromban még nem voltam ilyen telefonfüggő, de akkor általában rábeszéltem a családtagokat, hogy ez nekik kell és én hadd vegyek újat. Nekem volt először a családban mobilom.

Impossible is nothing

(#1481) akos3 válasza meroly (#1480) üzenetére


akos3
addikt

Nekem meg utoljára :U Hiába mindig a legfiatalabb szívja meg :)) nah de azért sikerült mostanra mindenkit lekörözzek :DD

(#1482) meroly válasza akos3 (#1481) üzenetére


meroly
veterán

És egyik telómat se kaptam azután, hanem megdolgoztam értük, diákmunka meg ilyesmi....

Impossible is nothing

(#1483) akos3 válasza meroly (#1482) üzenetére


akos3
addikt

Én (is) csak az elsőt kaptam meg. Utána mind zsebpénzből ment, mondván, h nincs baja, így csak a saját hülye hobbym, h új legyen. Ebben igazat adok Nekik, bár a 2. tellám az tönkre ment, ahelyett vehettek volna egyett :U Ez egy örök seb marad a szívemben :DD

(#1484) meroly válasza akos3 (#1483) üzenetére


meroly
veterán

Szörnyű lehet neked. Én zsebpénzt se kaptam. :(

Impossible is nothing

(#1485) akos3 válasza meroly (#1484) üzenetére


akos3
addikt

Szüleimtől én is csak egy ezrest kapok havonta. Ami azért valjuk be nem túl sok :U A többi az más úton folyik be. ;)

(#1486) kangool


kangool
tag

nekem egy működőképes nokia 3660 telóm van. :) nem adnám el semmi pénzért.
szegeden láttam egy egyetemista csajt aki nokia 3330-al szaladgált. :U

(#1487) akos3 válasza kangool (#1486) üzenetére


akos3
addikt

Jó is az! Mmint a 3660! :K elég egyedi ;)

(#1488) Vtwo válasza kangool (#1486) üzenetére


Vtwo
senior tag

Az nekem is volt,jó kis teló.

(#1489) kangool válasza akos3 (#1487) üzenetére


kangool
tag

egyedi féltégla, bunkofon, stb. én így nevezem :D viccet félretéve, anno nagy szám volt egy ilyen teló.

(#1490) meroly válasza kangool (#1489) üzenetére


meroly
veterán

Neeem, az egy nagyon jó kis telefon volt :K

Impossible is nothing

(#1491) csoda120 válasza kangool (#1486) üzenetére


csoda120
tag

Ha lenne nekem is egy ilyenem én sem válnék meg tőle ;)
Szerintem szép telefon,na meg ebben már 36ezer szín volt a 3650-es 4096 színárnyalatához képest.Ritka és szép telefon.

akos3 1hónapja adtam el a 6600-ám 4k-ba.

[ Szerkesztve ]

Facebook: szerelem a négyzeten

(#1492) meroly válasza csoda120 (#1491) üzenetére


meroly
veterán

Képes voltál eladni egy 6600-t? :Y

Impossible is nothing

(#1493) csoda120 válasza meroly (#1492) üzenetére


csoda120
tag

Igen :U
Kövezz meg :DDD
Sajnáltam a gyűjteménybe rakni,hisz tökéletesen működött.Én úgyse használtam volna ki,így meg legalább valaki vígan használja(lány vette meg) :))
Na meg a 4k-ból veszek 15-20db telefont ;]
Tegnap vettem újabb 6db-ot 900ft-ért

[ Szerkesztve ]

Facebook: szerelem a négyzeten

(#1494) meroly válasza csoda120 (#1493) üzenetére


meroly
veterán

Akkor én az összes telefont eladhatnám, hisz mindegyik működik ;)
Na miket szerváltál?

Impossible is nothing

(#1495) csoda120 válasza meroly (#1494) üzenetére


csoda120
tag

Nem vagyunk egyformák.Én a mennyiséget is nézem.Pl,ha 1 árábból tudok venni 10db-ot akkor eladom.
Siemens C45,A50,MC60
Nokia:2110
Motorola:T2288
Az lg-t még nem néztem,akksi mögötti címkét leszedték.

[ Szerkesztve ]

Facebook: szerelem a négyzeten

(#1496) meroly válasza csoda120 (#1495) üzenetére


meroly
veterán

LG C1100 talán.
Ja hát más jellegűen gyűjtünk :K

Impossible is nothing

(#1497) csoda120 válasza meroly (#1496) üzenetére


csoda120
tag

Igen az.Hogy találtál rá? :F
Pár napja ezért is írtam ezt

Facebook: szerelem a négyzeten

(#1498) Undoroid válasza akos3 (#1475) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Nem kegyetlen,hanem inkább hanyag voltam...A reggelire szánt literes tej kapott defektet a hátizsákomban!Aki ismeri a katonai hátizsákot az tudja,hogy abból se ki-se be ne folyik semmi! ;] A mobilom pedig nem a szokásos helyén -az egyik zsebében- hanem a táska alján volt! :W

* * *

meroly!

Sejtettem,hogy mi várt ezután rá,de próbáltam menteni,amit lehetett!Azonnal lekaptam az aksit róla és rögtön szétszedtem!Ezután kompresszorral kifújtam az árnyékoló lemez alatti elérhetetlen helyekről a tejet,majd több sebbenzines fürdőt is kapott!Pár napig 'rendesen' működött,de a folyamatos fagyogatások/hibaüzenetek jelezték,hogy valami nem OK! :( A kijelző háttérvilágítása pár nap után adta fel a küzdelmet!A készülékem még most is működőképes,de nem elérhető a bluetoth!Az infra képes adatot fogadni!Ami érdekes volt az egészben,hogy a telefon kikapcsolt állapotában a szokásos ideig volt jó az akku,de bekapcsolva a szokásos 1hét helyett már csak max 1.5napig volt használható!Gyanítom,hogy folyamatosan be van kapcsolva az infra és a bluetoth is...

&

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#1499) csoda120 válasza meroly (#1496) üzenetére


csoda120
tag

Találtam neked egy csomó Dummy telefont ;)
itt nézd meg a hozzászólásokban lévő képeket

Undoroid Hát igen,egészséges és tápláló a tej,csak nem telefonoknak :D

[ Szerkesztve ]

Facebook: szerelem a négyzeten

(#1500) zorzy4 válasza csoda120 (#1499) üzenetére


zorzy4
őstag

Sziasztok! Nemrég elkészült a 3. felújított, nokia 6510esem. És egy 8310est is rendbe raktam.
http://kepfeltoltes.hu/100314/PICT0001_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.