Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) Magnum_ válasza amanoba (#2999) üzenetére


Magnum_
nagyúr

told a postacímed

I humbly and respectfully decline™

(#3002) amanoba válasza Magnum_ (#3001) üzenetére


amanoba
őstag

:R

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#3003) ligeti8


ligeti8
csendes tag

nincsen esetleg valakinek eladó 6250 és 2300 ja ?
Priviben jelezhetné ---

Bizonyos esetekben mindenre igen !

(#3004) KSparrow válasza ligeti8 (#3003) üzenetére


KSparrow
senior tag

hehe... :D

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#3005) ligeti8 válasza KSparrow (#3004) üzenetére


ligeti8
csendes tag

ez igen is komoly kérdés volt :)

Bizonyos esetekben mindenre igen !

(#3006) SyntaxeError válasza Magnum_ (#2998) üzenetére


SyntaxeError
tag

885O típus hibája van? Vagy mire kell figyelni ami drága mulatság?

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#3007) KSparrow válasza SyntaxeError (#3006) üzenetére


KSparrow
senior tag

típushiba: a flip-et eredetileg érzékelnie kell, ha leveszed a flipet, kell legyen egy fekete kocka(nagyjából takarja az előlap) zöld a vége, és egy kék pöcök áll ki belőle, na az a szenzor. a kiálló kék pöcök az esetek nagy részében sajnos le van törve. ami drága, és érdemes figyelni: a kijelző körül (meg amúgy is, csak itt gázosabb) gyengék a csavarmenetek, elengedi őket a ház.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#3008) SyntaxeError válasza KSparrow (#3007) üzenetére


SyntaxeError
tag

Köszönöm, konkrétan ezeket akarom megvenni: [link]

Vannak képek is. Szerintetek érdemes foglalkozni vele?

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#3009) Magnum_ válasza SyntaxeError (#3008) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nem venném meg... ha csak nem 3-4000Ft... 9k-ért ebayről felujitott jön 2 -madeinhungary-akksival...

I humbly and respectfully decline™

(#3010) bepe79


bepe79
addikt

Ez az e-bay seller (meg a többi is úgy általában véve), ha írok neki, miért nem tud vajh' annyit visszaböffenteni, hogy fapapucs, vagy b.meg, vagy akármit? :F :U A többinél is ezt tapasztaltam, hogy csak addig ír lelkesen, meg csak addig válaszol, amíg meg nem rendelem a szarját. Ősi magyar mentalitás, de ezek szerint a világ más pontjain is akad ilyen bőven... Értem én azt, hogy más időzóna, meg fél nap eltérés van, mert ők a világ másik felén vannak, meg nyár van, stb., de azért 1-2 nap elteltével azért elvárnám a választ, ha már ezt hírdeti bőszen, fennhangon. Meg gondolom, hogy nem egy ember tolja a boltot, a kollégája is nyomhat egy reply-t nekem. De már kis hazánkban, idehaza Abszurdisztánban / Magyarisztánban hozzászoktam ehhez a mentalitáshoz, úgyhogy annyira nem is lepődöm meg, csak b@romira idegesít. Annyira fáj neki válaszolni egy kérdőmondatra? Vagy ennyire nem számít a vevő, miután már rendelt? Vagy ennyire nem online (ezt kizárnám egy ilyen kaliberű e-bay seller (ráadásul bolt)) esetében? Vagy idegesítem a kérdéseimmel? Mert akkor meg nem kell árulni, és hírdetni, hogy gyors válasz, meg max 24h-n belül, stb. Na mind1, az ilyeneket sosem fogom megérteni, a másik kínaival is mit szívtam a Sonim-al kapcsolatban... :W :((( :((

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#3011) SyntaxeError válasza bepe79 (#3010) üzenetére


SyntaxeError
tag

No igen akkor dobom a témát. Köszi az infót és sajna bunkók mindenhol vannak, lényeg hogy a teló frankó legyen...

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#3012) Stimpy001 válasza bepe79 (#3010) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

Szerintem idegesíted a kérdéseiddel, már bocsi :)
Amennyit ide beszúrtál a fórumba, nem semmi mennyiség, és gondolom a levelezésetek csak egy része. Én sem szeretem a nagyon kukacoskodó embereket. Mindent megbeszéltetek, kifizetted, feladta 'oszt jóvan. Ne legyen több kérdésed amig kézhez nem kapod a cuccot.. :)))

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#3013) bepe79 válasza Stimpy001 (#3012) üzenetére


bepe79
addikt

De nem beszéltünk meg mindent, engedtessék már meg nekem, hogy elkérhessem tőle a tracking number-t, hogy ne őt kelljen zaklatnom utána, hanem egyszerűen nyomon tudjam követni, hogy hol jár a cucc, vagy épp mi történik vele. Szerintem ez az ő jól felfogott érdeke is. Jah, és amiket ide beraktam, azok a másik eladónak mentek, ezzel is eddig kb 2-3 üzit váltottam csak, és ebben ő is kérdezett tőlem, hogy milyen töltőt kérek, és hogy megfelel-e az újrafújt műanyag. De mégha 2-3 üzinél többet is szeretnék váltani, egy eladónak szerintem kutya kötelessége nem úgy állni a dologhoz, ahogy azt te látod, hanem mindent megtenni azért, hogy a vevő elégedett legyen, ezt meg minimum, amit leírtam, mert ez meg e-bay szabályzat ráadásul (tracking number). Ha én így állnék az emberekhez, vagy így kommunikálnék velük, elég vacak életem lenne, és egy darab barátom nem lenne, csak internetes vevők max, ha pedig egy cég így áll a vevőihez - akár idehaza, akár külföldön - , elég hamar felkopik az álla. Na mindegy, ez az én véleményem, nem muszáj velem egyetérteni. :)

P.S.: pont itt írta valaki tegnap, hogy ő meg idehaza akar venni asszem' T68-at valami hasonló bunkótól, aki még elvárja, hogy a vevő menjen hozzá házhoz, meg ő hívogassa, meg lekezelő vele, stb. Hát nem. Ő szolgáltat, és én / mi fizetek / fizetünk érte, nem én vagyok érte / értük, hanem ő/ők értem. Úgyhogy nálam, amikor elpattan a húr, nagyon gyorsan elküldöm az ilyet a jó édes anyukájába.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#3014) csoda120


csoda120
tag

Jelenleg picit leálltam,mert totál kiköltekeztem magam.Augusztus 15 körül újra gó,megjön a fizu.Már van 1-2 foglalásom... :))

Facebook: szerelem a négyzeten

(#3015) bepe79


bepe79
addikt

Jah, és még annyit ehhez az én idegesítem az eladót a hülye kérdéseimmel témához:

van okom rá, ugyanis eddigi tapasztalatok alapján, ha ezerszer a fülébe rágom, hogy mit hogyan kéne, akkor is elb@sz valamit, mert sz@rik rá, vagy mert nem figyel oda, vagy akármi. Lásd legutóbbi Sonim XP1 rendelésem, ahol direkte rákérdeztem előtte, hogy ugye nem lesz szolgáltató logó a telefonon, ugye nem lesz kínai krix-krax, stb. A válasz az volt, hogy ó, nem-nem, meg ezerszer leírte, hogy don 't worry peter, I will make sure... blablablabla, ezután kijött a Sonim XP1 Orange logóval, kínai gombokkal, szalajtó (kettőt ugró) vacak billentyűzettel, és még sorolhatnám. Na ezért nem hagyom annyiban az ilyen dolgokat, és ezért merészelek kérdezni a kedves eladótól, mivel még akkor is elqrja a dolgot, hogyha hatvanszor megbeszélem vele... :(((

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#3016) amanoba válasza bepe79 (#3015) üzenetére


amanoba
őstag

jogos, osszad csak, te fizetsz, neki kutyakötelessége mindenben megfelelni, ha egyszer ezt hirdeti!

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#3017) meroly válasza Magnum_ (#2981) üzenetére


meroly
veterán

Laptopnál más, ott tényleg jó, de ha a telefon kicsúszik a kezemből. Ma megint leesett, veszem ki a zsebemből a kocsiba beszállás előtt és épp csöpörészett az eső, kocsi alá zuhant, nézem hát középre, elállok felőle, kicsit sáros de semmi baja. Na ezt szeretem én a 6230i-ben. Ezt csináld meg egy 8xxx-en ;)

ligeti8: üdv a csapatban, Saint_-nál máris bevágódtál a 7110-el. Ja és a 2300 nekem is nagyon bejön, állati ritka.

bepe79: e-bay-en miért nem osztrákoktól vásárolsz? Kollegám pár euróért vesz mindent (mosógép, bicikli, stb). Bár a postát rokonokkal megoldja.

Impossible is nothing

(#3018) ligeti8


ligeti8
csendes tag

Ilyen tapasztalatom nekem is volt csak MO-n belül.
Vettem vaterán egy 8890 est 10000 ezer forintért.
Kérdeztem a srácot hogy eredeti e az előlap , persze azt mondta igen.
Sőt még fel is ajánlotta hogyha nem tetszik és bevállalom a postaköltséget 2x akkor visszacsinálhatjuk, gondoltam magamban végre egy korrekt ember.
Megjön egy hét múlva (alig vártam már ) erre persze kinyitom és richtig egy kamuházas 8890 figyel benne. Mondom az +++++! Hívom srácot, hogy akkor bitte bitte ház ez mégsem tejfel akkor ahogy mondtad akkor küld vissza a pénzt és azzonal postázom a cuccot..OK..
1nap 2 nap 3 nap semmi...
4. napon figyel egy emil:
Felhívtam akitől vettem és azt mondta hogy eredeti, írhatsz rólam akármit vaterán nem érdekel.

Gondolhatjátok....ha közelebb lakna repkedne a tégla....Miden esetre ha Komáromban járok :d

Végülis nem jöttem ki rosszul a buliból mert amúgy a telefon korrekt és tudtam hozzá minden szerezni.
DE AZÉRT ...

Igen a 8850 és 8890 párosnál a flippérzékelő a legkényesebb ...
Amúgy igénytelen jószág :D

Bizonyos esetekben mindenre igen !

(#3019) Stimpy001 válasza bepe79 (#3015) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

Uhhh, nyugi, take it easy man! Béke van! :) Nem gondoltam hogy ennyire a szívedre veszed a dolgot.
Elmeséljem hogy működnek az ilyen kínai/honk kongi ebayes sellerek? :DDD
Van Chunling Wong kisasszony aki egész nap a gép előtt ül, és ebayezik .Veszi fel a megrendeléseket, szépen illedelmesen válaszolgat az kérdesekre, igényekre, fűt fát ígér, különben nem lesz meg a napi eladási limit,
Hirdet 500 terméket, és minden este elküldi az aznapi rendelést jó esetben a cég másik részlegére, rosszabb esetben egy teljesen külön vállalathoz, akik a csomagolást, postázást, stb intézik. Chunling kisasszony max képről ismeri a terméket, mérget vehetsz rá hogy semmilyen fizikai kontaktusba nem kerüllt a megrendelt 8850-eddel. :) Van egy xy cikkszámú termék, megrendeltek belőle n darabot, átküldi a megrendelést, ennyi. Kína szolgálja ki szinte az egész világot, hihetetlen mennyiségek pörögnek, nem hinném hogy 1-1 darabot egyedi igényeknek megfelelően testreszabnának (pl. krixkrax bill csere normálra). Ennyi pénzért sajnos ennyi jár, a mennyiségre mennek.
Osztrák eBay szvsz, ahogy előttem is említették, persze ott nem olyan lesz az ár sem...

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#3020) SyntaxeError válasza ligeti8 (#3018) üzenetére


SyntaxeError
tag

"Vettem vaterán egy 8890 est 10000 ezer forintért."
Tehát vettél egy 889O-est 100 millió forintért???
Ha érdekel van egy iPhoneom, Garantáltan sokkal jobb mindenben és elég érte 1 milla is! ;] ;] ;]

De vér szívást félretéve, milyen állapotban vetted?

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#3021) bepe79 válasza Stimpy001 (#3019) üzenetére


bepe79
addikt

Ezt én értem, és tudom is. :) De a Sonim vételnél azért lett 30 nap a kiszállítás, mert jópár napig próbálták teljesíteni a kérésem, hogy ráerőszakolják a telóra a magyar nyelvet. Természetesen nem sikerült, visszaírta, hogy össze-crash-elte magát tőle a telefon. Szerintem ha azt mondta, hogy angol bill-el szállítják nekem a telót, akkor azzal is fogják, gondolom, hogy nem én vagyok az első, és egyetlen, aki ilyet kér tőle. Gyanítom, hogy az USA-ban, UK-ban, akárhol, szintén vannak ilyenek, akik nem szívesen nézegetik a kínai krix-kraxot a telefonon.

P.S.: amúgy az én 8850-emet még mindig nem postázták, úgyhogy ez is okot adhat a bizakodásra

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#3022) bepe79


bepe79
addikt

Nah, megérkezett az e-bay seller válasza (ugyan csak az egyik kérdést válaszolta meg):

Click "respond" to reply through Messages, or go to your email to reply

Yes, we installed hungarian software onto it, it will shipped today. usually it will take 10-17 business days to arrive to you.

Any questions, please feel free to contact me.

Best regards,
Lily

- cinderely30

From: bepe79
To: cinderely30
Subject: ??? bepe79 ?????
Sent Date: 2010-07-29 21??40?49?

cinderely30????

Dear Seller!

Did You manage to upload the hungarian software onto it?
When will it be dispatched and when will be the tracking number available?

Thank You: xxxxxxxxxx / bepe79

- bepe79

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#3023) meroly válasza bepe79 (#3022) üzenetére


meroly
veterán

Húúú én már nagyon izgulok. :U

Impossible is nothing

(#3024) bepe79


bepe79
addikt

Egyébként tanácsoltátok többen is ezt az osztrák e-bay-t. Hogy müxik ez? Hol tudom elérni? Bár németül nem tudok, csak angolul. És ha a nemzetközi e-bay.com-ot használom, ott hogyhogy nem látszódnak az osztrák és minden egyéb cuccok is? :F Ez itt most nekem fekete folt, valaki fölhomályosíthatna! :R

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#3025) Magnum_ válasza meroly (#3023) üzenetére


Magnum_
nagyúr

egyébként én is.. kicsit úgy érzem, bepe túlpörgeti a 8850 dolgot :D

bepe: ha nem jó a hongkongi felujitott 8850, talán van esély találni máshonnan, európában mondjuk, de az nem 10.000Ft alatti téma lesz, és nagy az esély rá, hogy az is hongkongi továbbértékesített 8850 lesz.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#3026) bepe79 válasza Magnum_ (#3025) üzenetére


bepe79
addikt

@Saint: én egy szóval nem mondtam, hogy nekem nem jó a hongkongi 8850, miután a seller rábólintott, hogy csak angol bill-el szállítja nekem és magyar nyelvvel. ;) Miért ne lenne jó? Ennél jobb nincs is. Egyébként néztem én máshol is, de amazon-on meg egy darab 8850-est sem találtam, de még az e-bay.com-on sem uk v. us seller-től. Csak és kizárólag Shenzen, meg Hongkong, stb.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#3027) Magnum_ válasza bepe79 (#3026) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nekem angol bill.-el jött magyra nyelvvel, pedig csak annyittettem, hogy nyomtam egy buy it now-t, majd a fizetéskor megírtam, hogy az ezüst színt választom, azt' csá'

I humbly and respectfully decline™

(#3028) Stimpy001 válasza Magnum_ (#3027) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

Detto! Ezért mondtam hogy tök felesleges oldalakon át levelezgetni, tök mind1 mit ígér meg, úgyis ugyanazt kapod mint bárki más...
Alapból angol billentyűzetes és magyar nyelvű volt a teló nálam is, szóval nem tudom milyen nyelv feltöltésről beszél az eladó!

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#3029) KSparrow válasza Stimpy001 (#3028) üzenetére


KSparrow
senior tag

elvileg ezeken van a szoftver, és van rá különböző nyelvcsomag. így lehet az, hogy az én 2100-m hiába made in Hungary, nem tud magyarul, mert Hollandiából került haza.

ez valahogy úgy mehet, mint most a Windows 7-nél, hogy egy pár kattintás, és tud oroszul, kínaiul, magyarul, akárhogy. (hiába van lenn a magyar, annyira megszoktam már az angolt, marad azon.. :D

[ Szerkesztve ]

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#3030) Magnum_ válasza Stimpy001 (#3028) üzenetére


Magnum_
nagyúr

az csak a fontoskodás része tudod, hogy kurvára egyedit kapsz 30$-ért :DDD mondjuk a két magyar gyári(nak tűnő, szerintem az) akkis viszont kedves dolog.

bocsánat, 40$

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#3031) meroly válasza bepe79 (#3024) üzenetére


meroly
veterán

ebay.at

Bár nekem itt melóban le van tiltva, de úgy emlékszem lehet angolra állítani. Meg a legtöbb beszél angolul is. Aztán mégis közelebb van, akár át is tudsz ugorni érte. Nem utolsó sorban a posta is olcsóbb.

Impossible is nothing

(#3032) Stimpy001


Stimpy001
aktív tag

Lehetőségem lenne elég jó áron beszerezni egy Nokia 2300 telefont. Nem tudjátok hazánkba formalmazták ezt a telót? Menni fog GSM 900/1800 hálózatba? A neten eltérő információkat olvasni

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#3033) bepe79 válasza Stimpy001 (#3028) üzenetére


bepe79
addikt

A Nokia N-Series és E-Series-nél sem minden esetben van magyar nyelv a telefonodban. Ha átírod a product code-ot nem EURO3-asra / netán alapban nem abba a régióba szánt telefon érkezik hozzád, akkor bizony nem lesz benne magyar nyelv, ami baromi könnyen megeshet. Csak míg ezt az e és n-series-nél én is tudom orvosolni a fotelemből NSS és NSU segítségével pár kattintással, addig a 8850 esetében már kicsit bonyolultabb a dolog.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#3034) meroly válasza Stimpy001 (#3032) üzenetére


meroly
veterán

Hivatalosan nem forgalmazták szerintem, de EU-s 2 sávos, ez az oldal elég megbízható.
Na és mennyi az annyi?

Impossible is nothing

(#3035) Stimpy001 válasza meroly (#3034) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

Köszi a választ, 3500Ft karcmentes állapotban. Annyira nem tettszik ez a teló, de elég ritka, befektetésnek sem rossz :)

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#3036) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

http://hardverapro.hu/apro/ericson_gf768at_keresek/hsz_1-50.html

Valaki?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#3037) Earl_Muttley válasza bepe79 (#3022) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Hello!

Én T28at akartam rendelni igy de most hogy itt olvasom kicsit oda fogok figyelni,

Igy utolag is sok sikert a 8850-hez!

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#3038) meroly válasza Stimpy001 (#3035) üzenetére


meroly
veterán

Bakker az nagyon jó ár :Y

Impossible is nothing

(#3039) che 1990 válasza Stimpy001 (#3032) üzenetére


che 1990
tag

Mobilport írja:
A Moszkvában és Új-Delhiben egy időben bemutatott új telefon a GSM 900/1800 hálózaton működik. Szállítása a tervek szerint a Távol-Keleten 2003 utolsó negyedévében, Európában, Afrikában és a Közel-Keleten pedig 2004 első negyedévében indul. ;)

(#3040) Stimpy001 válasza meroly (#3038) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

Igen, én is így látom! :) Pont ilyenkor van hónap vége.....

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#3041) meroly válasza Stimpy001 (#3040) üzenetére


meroly
veterán

Nekem már hónap eleje :P
Amúgy 3500 Ft-ot nagyon megér, tényleg. :K

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#3042) Magnum_ válasza meroly (#3041) üzenetére


Magnum_
nagyúr

de jó neked. ;]

I humbly and respectfully decline™

(#3043) meroly válasza Magnum_ (#3042) üzenetére


meroly
veterán

Ja csak az előző már régen volt :U

Impossible is nothing

(#3044) Magnum_ válasza meroly (#3043) üzenetére


Magnum_
nagyúr

1 hónapja... a multik azé' nem csúsznak a fizetéssel.

I humbly and respectfully decline™

(#3045) meroly válasza Magnum_ (#3044) üzenetére


meroly
veterán

Ja még nem volt rá példa hála a jó égnek :R

Impossible is nothing

(#3046) zorzy4 válasza Stimpy001 (#3035) üzenetére


zorzy4
őstag

Nokia 2300 az igen. Ha még se tartasz rá igényt engem is érdekelne, mert mint az oldalamon láthatod gyűjtöm a ritkaságokat. Amúgy tényleg randa egy jószág.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#3047) Stimpy001 válasza zorzy4 (#3046) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

A lila 6510re mehet a csere! :))

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#3048) #39603072 válasza Stimpy001 (#3047) üzenetére


#39603072
törölt tag

Na hát ez gyors volt. Megengedett, hogy egy kicsit gondolkozzam. Ugye 2300ba még belefuthatok, ha nem is nagy rá az esély, de lila 6510 házba nemigen. Esetleg kp? Vagy a full felújított 8310 aminek még a középrésze is ki van cserélve?

[ Szerkesztve ]

(#3049) bepe79 válasza #39603072 (#3048) üzenetére


bepe79
addikt

Óh, bármilyen házba belefuthatsz, bármikor. :) Csak újra kell fújni az elő-/hátlapot, mint a kínaiak, és voila! :K

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#3050) Stimpy001 válasza #39603072 (#3048) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

zorzy=minolta5? :)
KP annyira nem, inkább cserélnék. Miért ne futhatnál bele lila 6510-be? Kb ugyanannyi az esély rá...

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.