Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Na itt is van. Sajna már egy két helyen megkopott.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#952) skylinelaca válasza meroly (#950) üzenetére


skylinelaca
senior tag

elvileg igy csináltam, legalábbis az ovi suite volt fönt előbb a többi telóm miatt, de aztán azt leszedtem és felraktam a pc suite-ot. Ha sikerülne összehozni a géppel, akkor tudnám rá pakolgatni a cuccokat amiket találtam hozzá?

JoolsNOS: szép telefon, nekem is van Audi szürke előlapom csak azon van márkalogo is, és 2 hátlapom van , egy sima és egy 2 kártyás (dualsim :DD )

[ Szerkesztve ]

Üdv: Laca

(#953) meroly válasza skylinelaca (#952) üzenetére


meroly
veterán

Elméletileg menne igen, én 3100-val csináltam ezt anno. Lehet az zavarta be, hogy Ovi volt előtte most meg egy kvázi régebbi szoft (suite). Fogalmam sincs mit tégy, én lehet újra kezdeném az egészet az elejétől (esetleg a winfossal együtt), vagy próbáld meg másik pop-portos telóval, akinek szintén a 7.1-es pcsuite kell.

JoolsNOS: nagyon baba :C

Impossible is nothing

(#954) skylinelaca válasza meroly (#953) üzenetére


skylinelaca
senior tag

sajnos a legutolsó pop portos telóm itthon az N70, de az kommunikál bármivel.

1 2
3
4
5

[ Szerkesztve ]

Üdv: Laca

(#955) meroly válasza skylinelaca (#954) üzenetére


meroly
veterán

Amúgy érzékelte a winfos a történéseket mikor rácsatlakoztattad? Eszközt nem lehet csatlakoztatni vagy ilyesmi?

Szép ez a fehér hátlap, a minap gondolkodtam is hogy veszek egy 2690-et, mert fehérben nagyon dögös. Tudásban is elég, hamár megelégszem a céges 2330c-vel (nagy meglepetésemre), akkor ezzel sem lehet gond, bár az akku gyengébb..

Impossible is nothing

(#956) skylinelaca válasza meroly (#955) üzenetére


skylinelaca
senior tag

igen érzékelte, most felraktam a pc suite ot a régi gépre, amin előtte nemvolt a telefont és a program sem, szépen sorrendben, de ugyanaz az eredmény. USB eszközt nem lehetett felismerni.

egyébként igy vettem a telót, mármint a 3310-est, és az előlapon (kék) még rajta van a plexifólia, de a Nokia felirat már hiányzik sajnos.. :(

[ Szerkesztve ]

Üdv: Laca

(#957) meroly válasza skylinelaca (#956) üzenetére


meroly
veterán

Ejha. Ha a kábel lenne rossz, akkor semmit se írna ki, bár lehet magát a kábelt is érzékelné és arra írná ezt.... Jó lenne megnézni egy másik pop-portos telóval. N70 miért nem jó?

Impossible is nothing

(#958) JoolsNOS válasza skylinelaca (#954) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Nagyon szép állapotban van. Enyém azért párszor csattant a földön :B

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#959) akos3 válasza JoolsNOS (#951) üzenetére


akos3
addikt

vagesz :K

(#960) skylinelaca válasza meroly (#957) üzenetére


skylinelaca
senior tag

eszembe jutott h van nekem itthon pop-os telóm még, 6101.. :) de erre is ugyanaz a válasz, N70 et is kipróbáltam, egyből felismerte és már kezelte is az OVI és a Pc suite is.

Üdv: Laca

(#961) skylinelaca


skylinelaca
senior tag

itt találtam egy olyat hogy mit támogat a 3220 pc suite esetén. CA-42 . Nekem CA-53 van :S

Üdv: Laca

(#962) csoda120 válasza meroly (#942) üzenetére


csoda120
tag

A találóbb szót pedig két "b"-vel...Ezt már nem vetted észre :N

[ Szerkesztve ]

Facebook: szerelem a négyzeten

(#963) meroly válasza skylinelaca (#961) üzenetére


meroly
veterán

Akkor itt a probléma, és gondolom az N70 meg a másikat, azért ment vele, szal a kábel jó.

Impossible is nothing

(#964) csoda120


csoda120
tag

Úgy látom ez a topic kicsit megfagyott :N
A napokba pár "új" telefonnal fog bővülni a gyűjteményem :D

Facebook: szerelem a négyzeten

(#965) Wictor


Wictor
senior tag

Siemens M35 betonmobilokat valakinek esetleg a gyújteményébe? :B
Róluk volna szó. :K

[ Szerkesztve ]

(#966) csoda120 válasza Wictor (#965) üzenetére


csoda120
tag

Köszi nekem már van M35 "betonmobilom" :)
Amúgy a linked nem jó :N

Facebook: szerelem a négyzeten

(#967) meroly válasza csoda120 (#964) üzenetére


meroly
veterán

Éspedig? Kik az új kiszemeltek?

Impossible is nothing

(#968) Wictor válasza csoda120 (#966) üzenetére


Wictor
senior tag

Nekem behozza a képeket. :K

Akkor tehát ők azok:

(#969) csoda120 válasza meroly (#967) üzenetére


csoda120
tag

Szép így együtt a 2db M35 :K

Ezek lesznek elvileg az új szerzemények:
Motorola:M3888,C385,
Sagem:myx3d,my215x
SonyEricsson:Z530i
Nokia3120,3220
Meg valami 1995-ös 06-60 as teló,de erröl nem tudok semmit.Te esetleg tudsz?

Facebook: szerelem a négyzeten

(#970) meroly válasza csoda120 (#969) üzenetére


meroly
veterán

Jók :C
Ha nem mondod a nevét nem tudhatok, jó pár 0660-as teló volt azért, nokia és ericsson is, meg asszem bosh....

Impossible is nothing

(#971) csoda120 válasza meroly (#970) üzenetére


csoda120
tag

Ez az,hogy nem jók :D mind hibás,hiányos,betört kijelzős,de nekem megteszik :P
Most írtam rá a tulajra,holnapra megnézi a pontos típusát :)

Facebook: szerelem a négyzeten

(#972) meroly válasza csoda120 (#971) üzenetére


meroly
veterán

Na én ezért vettem most három dummyt, azok legalább szép állapotban vannak és fillérekbe kerülnek, a külső és az anyag teljesen megegyezik az eredetivel. Vitrinbe jók ;)

Impossible is nothing

(#973) Wictor válasza csoda120 (#971) üzenetére


Wictor
senior tag

3220-am van is egy raktáron valahol, ha kell alkatrész, szólj! Összedobunk egy működő telót. :D

meroly: én régen, mikor még tonnaszámra vettem vagizás céljából a dummy-kat, akkor azt csináltam, hogy élethűek legyenek, hogy szétkaptam őket és az alap 3D-s kijelzőkép helyére beraktam egy méretre szabott fekete papírdarabot, így olyanok voltak a dummy-jaim, mintha valódi mobilok lennének, csak éppen nem működnek. :D

[ Szerkesztve ]

(#974) meroly válasza Wictor (#973) üzenetére


meroly
veterán

Jó kis telefon volt az, egyedül (annak idején még) az infrát hiányoltam belőle.

Impossible is nothing

(#975) Wictor válasza meroly (#974) üzenetére


Wictor
senior tag

Tetszett benne, hogy felállítottam a talpára az asztalon, megcsörgettem, és "sétált". Mekkora flash volt anno az a villogós bizbasz is rajta. Most meg, 5-6 év után csak mosolygunk rajta. :) Én egyébként inkább a bluetooth-ot hiányoltam belőle. Emlékszem, hogy pont a bluetooth miatt cseréltem el egy E550-es HelloMoto-ra. :D

[ Szerkesztve ]

(#976) csoda120 válasza meroly (#972) üzenetére


csoda120
tag

Én is gondolkoztam a dummy telókon,de azok nem tudom miért nem olyanok!Nincs történetük és olyan semmit mondóak szerintem!Na meg az igazi telefonoknál 2 roszból mindig lehet csinálni egy jót :D

Wictor: a 3220-ra lehet,hogy még visszatérünk :) Nővéremnek V550 volt,meg most is van egy a gyűjteményben.Olyan kis dundi teló :P

[ Szerkesztve ]

Facebook: szerelem a négyzeten

(#977) meroly válasza Wictor (#975) üzenetére


meroly
veterán

Én nem "vagizom" a dummykkal. :N
Amúgy akkoriban még nem volt elterjedve a kékfog, szerintem a közelemben nem volt olyan készülék, én megelégedtem volna egy infrával is.

Impossible is nothing

(#978) Wictor válasza meroly (#977) üzenetére


Wictor
senior tag

13 évesen mi még azt csináltuk 5 éve... Nem tellett az igazira. :D

Nekem 2005-ben, 2006-ban, meg 2007-ben is volt egy 3220-am. Már 2005-ben is viszonylag elterjedt volt a bluetooth.

2005-ben kaptam meg egyébként életem egy legmeghatározóbb mobilját, egy vadiúj D500E-t. De szerettem a kis dundit. ;]

[ Szerkesztve ]

(#979) meroly válasza Wictor (#978) üzenetére


meroly
veterán

Hát az én meghatározó mobilom a 8800-m volt. Szerelem első látásra (és természetesen most a gyűjteményem darabja, amúgy hibátlanul működik).

Impossible is nothing

(#980) grabber


grabber
addikt

Sziasztok!

Van egy 6310i telefonunk,ami néha 2 naponta kikapcsol.Mivel céges és fontos,eladnám vagy elcserélném,ráfizetnék bármilyen működő,sok készenléti és beszélgetési ideig bíró telefonra.
Vagy ha tudtok másvalakit aki éppen elad egy ilyen telefont szólnátok? :R

(#981) Wictor válasza grabber (#980) üzenetére


Wictor
senior tag

Helló!

Nekem is volt egy hasonló problémával rendelkező darabom, az végfok-hibás volt.

(#982) meroly válasza grabber (#980) üzenetére


meroly
veterán

A 6310i-nél jobbat nem találtok.
Egyébként lenne egy épp felesleges 1200-m. Másodtelefonként használom, kb 2 hétig elvan a táskámban, úgy, hogy nem kell tölteni. Gondolom beszélgetésben is hasonlóan jó lehet, mert nincs mi merítse az akut. De nem is ajánlom, mert messze vagytok, bár Pest felé pont útba estek nekem ;)
Dehát van egy pár eladó.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#983) csoda120 válasza meroly (#979) üzenetére


csoda120
tag

Én a Nokia 7650-el vagyok így.Nekem az A telefon!Ezért is szeretnék már találni egy működőképes darabot korrekt áron. :)

Facebook: szerelem a négyzeten

(#984) meroly válasza csoda120 (#983) üzenetére


meroly
veterán

Esz is a penész, hogy itt van a szekrényben egy és nem is nagyon szeretem. Dehát eladni még se akarom, mert többet ér mint az a pár ezres, amit adnának érte.
Dehát ebből is van pár eladó...

Impossible is nothing

(#985) Wictor


Wictor
senior tag

Nektek mi volt az első mobilotok? Nekem LG B1200 (a világ egyik legmegbízhatatlanabb telefonja volt 2002-ben; de nem baj, szerettük, mert kicsi volt, meg polifónikus csengőhangjai voltak). :D

(#986) meroly válasza Wictor (#985) üzenetére


meroly
veterán

Siemens A40, pannon bee.
Emlékszem akkor jött be a voda és nagyon át akartam váltani, fel is hívtam a pannont, nem emlékszem pontosan mit mondtam, de arra igen, hogy mondtam a srácnak, hogy nem vagyok megelégedve a szolgáltatásaikkal, erre kérdezte, hogy melyikkel, aztán lenyomtam.

Impossible is nothing

(#987) csoda120 válasza meroly (#984) üzenetére


csoda120
tag

a múltkor beszéltem egy hardveraprós emberkével,neki 6db működőképes van,na őt tényleg irigylem :(((
Igen tudom,hogy vannak eladók,de vaterára nem vagyok regisztrálva még,mert nincs bankszámlaszámom... :( Kemény voltál Meroly ;]

Nekem egy Pannonos siemens A35 volt az első telefonom,jaj,de utáltam szegénykémet :D

[ Szerkesztve ]

Facebook: szerelem a négyzeten

(#988) meroly válasza csoda120 (#987) üzenetére


meroly
veterán

Itt is árulnak párat. És mintha ő pont 3650-re cserélne ;)
Nincs bankszámlaszámod?! :F Nekem 16 éves korom óta van, mennyi idős vagy, ha nem vagyok WindischGrätz?

szerk: ja látom már egyeztettél a cseréssel...

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#989) grabber


grabber
addikt

Volt itt valahol siemens C25,C35,C45,Me45,C55,MC60.Bár a fele nincs meg,mert szerintem leadták a Pannon mobil gyűjtés akciójában.

Van eladó jelképes összegért 8510 előlapok,gomb,autós kihangosító.Teszveszen rákereshettek ;)

(#990) meroly válasza grabber (#989) üzenetére


meroly
veterán

Most mivan?
Bocs, de ezt nem értem, amit írtál. Ilyen telefonjaid voltak, vannak? Vagy a "volt itt valahol" mit jelent? Hol? :F

Impossible is nothing

(#991) Wictor válasza meroly (#990) üzenetére


Wictor
senior tag

Gondolom nekik, a családon belül voltak olyan mobiljaik.

Szerk: az LG után egy C55-öm volt, fuhú, én voltam vele a legkeményebb az osztályban, mikor még mindenkinek csak egy 3310-ese, meg A40-ese volt rajtam kívül... :D

[ Szerkesztve ]

(#992) csoda120 válasza meroly (#988) üzenetére


csoda120
tag

Igen,vele már konzultáltam,de nem jött össze. :(
21 vagyok.Tudod eddig úgy hozta az élet,hogy sose volt rá szükségem,jobb szerettem,ha a zsebembe van a pénz,nem a kártyán...
És én megkérdezhetem,Te mennyi idős vagy? :))

[ Szerkesztve ]

Facebook: szerelem a négyzeten

(#993) grabber válasza meroly (#990) üzenetére


grabber
addikt

Szerintem csak voltak,mert nem láttam mostanában ezeket.Bár az Mc60-as tuti megvan.
Utólag elolvasva a mondatomat vicces.Kb a felénél már mást gondoltam,mint a mondat elején :DDD

(#994) meroly válasza Wictor (#991) üzenetére


meroly
veterán

Én régen útáltam a nokiát, mert mindenkinek az volt. Egy Ericsson T28s-el feszítettem (A40, Trium Mars meg ilyenek után), na az sem volt piskóta, mindenki megnézegette. De a legnagyobb az volt mikor megvettem a 8210-esemet, a sok nokia-mániás csak lesett ;) Na és onnantól csak nokia :R

csoda120: addig örülj míg nem kell a bankszámla, ott is csak lehúznak, amúgy 25 vagyok

grabber: szal akkor neked voltak ilyenek? A 6310i-t miért nem javíttatod meg?

Impossible is nothing

(#995) csoda120 válasza meroly (#994) üzenetére


csoda120
tag

Én világ életemben Nokia párti voltam,azok közül is a symbian-os Nokiák.Más típusú telefon nem is kéne.

Nem is az,hogy lehúznak,csak míg nincs szükségem rá,addig feleslegesnek tartom :)

Facebook: szerelem a négyzeten

(#996) meroly válasza csoda120 (#995) üzenetére


meroly
veterán

E63-al barátkozom, mert mindent tud, amit elvárok (megapixeles kamera, vaku, elemlámpa, 3G, nem fém). Viszont a symbiantól félek, E51-em volt és háát, nem az igazi... nekem.... :(

Impossible is nothing

(#997) Wictor válasza meroly (#994) üzenetére


Wictor
senior tag

Faterom Siemens fan volt. :D

1.) A40
2.) ME45 (hú de zúzós mobil volt az is)
3.) C62 (gyönyörű és megbízhatatlan --> mint egy csaj ;])
4.) C60
5.) CF62 (a sörnyitó)
6.) S55

Volt még több is, csak most nem ugrik be.

(#998) meroly válasza Wictor (#997) üzenetére


meroly
veterán

Ezek a siemensek nekem sose jöttek be. Egyedül talán az SK65.

Impossible is nothing

(#999) MartOOn


MartOOn
addikt

na végre megtaláltam ezt a topicot. :)
nekem Ericsson sorom van illetve jó pár nokia is.
172,197,198, 337, 338, 628, 688, 868, 888, t28, t39, r310, r320, r380, t10, gf788,
tuti kihagytam valamit de majd eszembe jut...
nokiából:

5110, 3210, 6110, 6150, 7110, 6210, 6310, 6310i, régi 60-asok, 8310, 8210,
meg még van philips, siemens,
összesen majd 150 teló. 20% müxik is. rendszerint csak bikázás után... :Y

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#1000) Wictor válasza meroly (#998) üzenetére


Wictor
senior tag

Az a bumeráng tetszett? ;]

Mondjuk a bumeráng meg aközött volt egy csöppnyi különbség: az ezt eldobtad, nem jött vissza... :D

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.