Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#552) Bordoi


Bordoi
őstag

Néhány hozzászólást töröltem. Az eladó telefonokat az Aprós részlegen hirdessétek.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#553) sbazsi válasza tibi666 (#550) üzenetére


sbazsi
veterán

miért nem veszel 5140-est?

(#554) Xaero88


Xaero88
tag

Nem hirdető-topik!

Most látom, kettővel előtted jelezte Bordoi ugyanezt... :U

[ Módosította: Viktor0610 ]

(#555) Xaero88 válasza Xaero88 (#554) üzenetére


Xaero88
tag

Leírtam a gyüjteményem,
Azt kérdeztem érdekel-e valakit, nem azt hogy ki venné meg :U :U
De törölgessetek csak. :C

(#556) -NOKIA- válasza Xaero88 (#555) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Szépen is néznénk ki, ha mindenki hirdetgetne a szakmai topicokban. :(((

(#557) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Én most röffentettem be az eddig akkumulátor-hiányban szenvedő Ericsson T28s modellem.
Pár éve kölcsönadtam, és a telefon folyamatosan töltőn volt, hetekig. Az akku tönkrement.
Se le nem adott feszt, sem fel nem vett.
Jóideig pihent a kicsike a szekrényben, most viszont egy kedves ember megdobott egy új akksival, aminek köszönhetően nosztalgiáztam.
Bele is tettem az egyik aktív SIM-em, és újra élveztem a telefon nyújtotta lehetőségeket.
Örüm volt hallani az egykor favorizált Vegyes Ericsson csengőhangot...

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#558) nemma válasza mrlujoak (#557) üzenetére


nemma
addikt

Hú, az milyen jó kis telefont volt!:)
Én egy A2628-cal szenvedek több éve, vettem bele új akksit, van hozzá töltő, minden, csak kéri a telefonzár kódját, akitől vettem, az pedig állítja, hogy ő ilyet nem állított be rajta.
Te esetleg nem tudsz valami gyári kódot erre? Lehet, hogy az akksicsere miatt rendetlenkedik?

(#559) Depression


Depression
veterán

Tegnap láttam egy még mindig használatban lévő Ericsson T20-at. Teljesen karmentes volt, úgy csillogott, mintha aznap csomagolták volna ki.
A tulaj szerint már 8 éve megvan neki. Gyönyörű volt. Elkapott rogtön a nosztagia.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#560) joey04


joey04
titán

Egy T28s engem is szolgál, szinte hibátlan állapotban, annyi a gondja, hogy mindig jelzi, hogy merül az akksi pedig full fel van töltve és bírja is pár napot. de ez legyen a legnagyobb baja...

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#561) mrlujoak válasza nemma (#558) üzenetére


mrlujoak
veterán

Szia!

Ha, a gyári - 0000 (négy nulla) - telefonzár kódot nem fogadja el akkor biza az előző tulaj megváltoztatta.
Feloldása lehetséges, szervizben megcsinálják neked.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#562) mrlujoak válasza Depression (#559) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ma egy T20s-t kaptam, és csomagoltam ki, akkucsere kell neki... :)

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#563) -NOKIA- válasza mrlujoak (#562) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

szép darabok :K

(#564) aphra2


aphra2
aktív tag

Jó a topic, eddig nem is láttam...., első telefonom: Panasonic G450, semmi baja nem volt, most sincs, csak az akku halt meg anno, és sehol nem kaptam.
[link]

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#565) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Az első, és az azt követő mobilom:

Sony - Ericsson

J6 - T28s

Mindkettő üzemképes, új akkuval, pontos dátummal, idővel... :)

mrlujoak

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#566) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

Nekem ez volt az 1.

Maradtam is a márkánál azóta is. :D

(#567) joey04 válasza -NOKIA- (#566) üzenetére


joey04
titán

nekem ez csak álom volt, nem jött össze rá a pénzem... :(
no de 3310re már igen

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#568) aphra2 válasza mrlujoak (#565) üzenetére


aphra2
aktív tag

Hol lehet ilyen régi telefonokhoz akkut kapni?

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#569) -NOKIA- válasza joey04 (#567) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Én is spóroltam 1 ideig. :B

(#570) joey04 válasza aphra2 (#568) üzenetére


joey04
titán

Én ha jól emlékszem innen rendeltem Ericsson akksit

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#571) mrlujoak válasza aphra2 (#568) üzenetére


mrlujoak
veterán

Neten szoktam rendelgetni. Vadászni is kell, ha eredeti akksit keresel.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#572) aphra2 válasza mrlujoak (#571) üzenetére


aphra2
aktív tag

Köszönöm, találtam is olyat amit keresek.

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#573) nemma válasza mrlujoak (#561) üzenetére


nemma
addikt

Azt már próbáltam, de nem sikerált :(
Szerinted a SE szerviz foglalkozik még ezzel, illetve érthet még valaki ehhez? :)

(#574) mrlujoak válasza nemma (#573) üzenetére


mrlujoak
veterán

Sajna akkor már megváltoztatta valaki a gyári telefonzár-kódot. Ilyen esetben szerviz tud segíteni legálisan.

Szerintem hívd fel a SE mintaboltot, (1) 238 7230 !
Ez a WestEnd-ben lévő bolt, szervizelnek is. Megmondják neked tudnak-e segíteni, és mennyiért.

mrlujoak

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#577) nemma válasza mrlujoak (#574) üzenetére


nemma
addikt

Köszi :R

(#579) lajcsiii


lajcsiii
csendes tag

Sziasztok!

Van egy Samsung X100-asom. Sajnos az utóbbi időben megbuggyant, ki-be kapcsolgatja magát véletlenszerűen. Vagy simán csak lefagy.
Tudtok javasolni olyan szerelőt, aki ilyen régi telót meg tud javítani? Nagyon bírom ezt a telót, szeretném még használni, főleg, hogy ezen kívül semmi baja nincs, ha épp nem fagy le, vagy kapcsol ki-be, akkor tökéletesen működik...

Előre is köszi!

(#580) lajcsiii válasza lajcsiii (#579) üzenetére


lajcsiii
csendes tag

Valaki??? :O

(#581) WRCpowaa


WRCpowaa
csendes tag

Sziasztok!

Gyári tartozékokat és akksikat régi telókhoz még fel lehet lelni itt is:
www.gigatel.hu

Remélem segítettem! Üdv.

(#582) Stimpy válasza lajcsiii (#579) üzenetére


Stimpy
aktív tag

Hali. Szerintem egy szoftvercsere megoldja a problémát , legjobb Samsung szervízbe vinni. Üdw

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#583) trassher


trassher
addikt

Nokia 8850-es szoftver frissítéséhez milyen kábelre van szükségem? Otthon meg lehet mókolni a dolgot vagy márka szervízbe kell vigyem?

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#584) Ricardo válasza trassher (#583) üzenetére


Ricardo
félisten

Szerintem az még nem az othhon frissíthetőek közé tartozik. Amennyiért megvennéd kábelt, kb megcsinálják a szervízben.

(#585) legiaap


legiaap
nagyúr

A napokban sikerült beszereznem egy Alcatel 715-öst TeszVeszről.
Nagyon rég pályáztam már egy ilyenre.
Eszméletlen jó állapotban van. Semmi karc, semmi kopás, tökéletesen működik a joy.
Szóval nagyon rendben van. A gyári dobozával, a töltővel, az adatkábellel és a cd-kkel együtt adta oda a tulaj.
Kipengettem érte vagy 6.500 Ft-ot postaköltséggel együtt, de megérte.
Be is raktam a vitrinbe... :DDD
Majd készítek róla fotókat és megmutatom.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#586) Ricardo válasza legiaap (#585) üzenetére


Ricardo
félisten

Az nem rossz. A legjobban sikerült Alcatel.

(#587) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Nekem is vannak... ők...

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#588) Vtwo válasza legiaap (#585) üzenetére


Vtwo
senior tag

A legjobb Alcatel volt.

(#589) Tothgera30 válasza Vtwo (#588) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Szerintem meg a 301-es volt a másik legjobb... :DD

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#590) madstunt


madstunt
addikt

Ma vettem egy Ericsson A2618-at elég jó állapotban:)
Szeretném kitisztítani de amit neten találtam szétszerelési útmutató az nem volt egyértelmű.
Valaki tud dobni egyet?

(#591) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

"Meine Alcatelephone"

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#592) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Hmmm, hmmm, van még Siemens A40 , és egy C55 is! A kettőt cserélném egy Nokia 3310-re, vagy 3510-re (nem az "i" verzió)!

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#593) Lasy válasza legiaap (#585) üzenetére


Lasy
veterán

ennyi idő után már kivi lennék arra a fotora. :D

+36702778032

(#594) FerroChrom


FerroChrom
tag

Sziasztok!

Kár, hogy csak most akadtam rá erre a topikra. :(

Én a napokban jutottam hozzá egy Pioneer PCC-D700 nevű csodához:


Nagy képméret


Nagy képméret


Nagy képméret


Nagy képméret

[ Szerkesztve ]

No Fate But What We Make - Nincsen végzet, csak ha magad is bevégzed (Sarah Connor) :: A Google nem a barátom. A barátait megválogatja az ember.

(#595) mrlujoak válasza FerroChrom (#594) üzenetére


mrlujoak
veterán

Gyönyörű. :)

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#596) FerroChrom válasza mrlujoak (#595) üzenetére


FerroChrom
tag

Nekem is tetszik, ráadásul tökéletesen működik. :) Ami igazán meglepett, hogy az akku simán kibírt egy napot töltő nélkül. :Y Esztétikai hibái sajnos vannak, feszegetésnyomok és repedés formájában, de szerencsére nem vészes egyik sem.

No Fate But What We Make - Nincsen végzet, csak ha magad is bevégzed (Sarah Connor) :: A Google nem a barátom. A barátait megválogatja az ember.

(#597) rep3at válasza FerroChrom (#596) üzenetére


rep3at
őstag

Ó, én anno egy Nokia 3410-zel kezdtem. Nem nagyon szerettem azt a telefont, főleg mert tesóm egy Siemens C55öt kapott és az sokkal jobban tetszett. Egy Startac beszerzésén gondolkozom...hogy egy kicsit nosztalgiázzak. Amúgy a V3ból szerintem nagy klasszikus lesz :)

Forward thinking. كرر

(#598) FerroChrom válasza rep3at (#597) üzenetére


FerroChrom
tag

Nekem egy Samsung SGH-R210-es volt az első. Nagyon szerettem, mert strapabíró és szerintem szép készülék volt. Sajnos anno a birtokba vétel után fél évvel (kb. 2002-ben) el kellett adnom, de erősen gondolkozom, hogy megint megszerzem nosztalgiából.

Egyik ismerősömnek van V3-asa, hát tényleg nem semmi cucc. Bár én inkább az "egybe-telefonokra" esküszöm.

No Fate But What We Make - Nincsen végzet, csak ha magad is bevégzed (Sarah Connor) :: A Google nem a barátom. A barátait megválogatja az ember.

(#599) meroly


meroly
veterán

Sziasztok!

Nekem is megvan a magam kálváriája.
Siemens A40-el kezdtem, majd váltottam egy Ericsson T28-ra, na ezt nagyon imádtam, sokáig megvolt. Majd jött az első nokiám, ami végülis megfertőzött és azóta mást nem is használok. Ez egy 8210-es volt, abban az időben amikor még mindenki 3310/3330 vagy 3210-el mászkált. Nagy szám volt a kis 8210em. Majd jött az első színes 3100, az első kamerás 6020, ezt leváltottam egy 7270-re, amit nagyon nagyon szerettem, több mint egy évig megvolt. Majdjött a nagy álom egy 8800 2007-ben, szintén több mint egy évig használtam, most is megvan, ezt nem adom el. Most jelenleg egy 2700-t használok, de volt közben 8800 sirocco, 8600 luna, 6233, 6230i, míg meg nem találtam a nekem megfelelőt.
Időközben el kezdtem gyűjteni a régi darabokat, így beszereztem egy 8210-est, egy 5110-est, van két db 3410. Van egy 7650, 2110, 2100 meg a 6230i is megvan még.
Érdekes, mert a 2110 a főnökömé volt, tőle "örököltem" a szekrényből, dokkolóval mindennel együtt. Nagyon szép állapotban van, akku már csak perceket megy, de érdekes sim-et tenni bele és telefonálni vele, ez még egy féltégla.
Nagyon szeretnék a gyűjteménybe 6210-et vagy 6310-et, de most nem engedhetem meg magamnak, sajnos

Impossible is nothing

(#600) FerroChrom válasza meroly (#599) üzenetére


FerroChrom
tag

A 8210-es tényleg egy nagyszerű készülék volt. Nekem is volt egy, édesapám adta nekem, mert ő vett magának egy 9110-est. :) Egyetlen bajom volt csak vele: túl kicsik voltak a gombok, bár ugye maga a telefon is meglehetősen kicsi volt. Azt is meg kéne majd szereznem. :)

No Fate But What We Make - Nincsen végzet, csak ha magad is bevégzed (Sarah Connor) :: A Google nem a barátom. A barátait megválogatja az ember.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.