Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) alkonyfeny


alkonyfeny
csendes tag

Tudjátok, az a legjobb az egészben, amikor öltönyben+nyakkendőben kijöbök az irodából és az utvócán egy Motorola C115-t (vagy hasonlót kategóriát) rántok ki.... A lányok szemei, akik addig rámnéztek eltorzul a fiatalok meg szinte mutogatni kezdenek rám... :DDD

Ekkor befelé kezdenek folyni a könnyeim! :C

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

(#352) alkonyfeny


alkonyfeny
csendes tag

Jah, találtam egy Ericsson 198-ast, ami még fóliás.. az egyik árverős oldalon, nem kevesebb, mint 30.000.-, amiért el lehetne hozni... :(

Az volt az első telefonom több, mint 10 éve... :O

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

(#353) fullextra válasza (Kolombusz) (#349) üzenetére


fullextra
tag

Az első GPRS-es Mobiltelefonok egyike ;)

(#354) mark75


mark75
senior tag

használt valaki siemens s6 telot?
én nagyon szerettem,
de régen is volt az :O

(#355) blueMerle válasza vandaru (#346) üzenetére


blueMerle
veterán

http://vandaru.extra.hu
Az oldal szép, de brutális helyesírási hibák vannak rajta, kérlek szépen javitsd, ez ad egyfajta minöségi szintet az oldaladnak.

Egyébként pedig szép gyüjtemény lehet, gratulálok hozzá :R

[ Szerkesztve ]

(#356) Dexterov85


Dexterov85
újonc

Sziasztok!
Kb 5 éve gyűjtögetem a régebbi mobilokat.Végre ráakadtam egy fórumra is :)

www.dexterovmobile.5mp.eu

(#357) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Imba ez a 8910! :R

(#358) fullextra


fullextra
tag

hmm... A mai nap sikeres volt.

Beszereztem egy 6210-es Nokiát, mellé egy Motorola Talkabout-ot(ezt rövid időn belül eladom).
És mit ad Isten, megtaláltam a régi(bár retronak még nem mondható) 6230-at.

(#359) Avercamp


Avercamp
csendes tag

ma csereberéltem egy motorola v70-et, a lányom máris használatba vette...nagyon eltalált teló! egyik legfinomabb design, kár hogy nem folytatták, illetve amivel folytatták az már messze nem...

(#360) grabber


grabber
addikt

Sziasztok!
Hétfőn lett ez a telefon az enyém:

[link]

(#361) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

13 ezer forintért megéri benevezni egy felújított 8850-be?

(#362) (Kolombusz) válasza (Kolombusz) (#361) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Az a minimál ár, nem a villám.
Tárgytalan.

Nem rossz a 8910, de van egy két gondom még vele.
A kisebb külső sérüléseit elnézném.

A görgő ki lett cserélve, így már korrektül szétnyílik, valamit állíthattak még a házon, mert már nem kotyog annyira, de pl. sms-t írni nem szivesen irok, mert idegesít, hogy kotyog. A másik pedig, hogyha hosszabb ideig (több, mint 10-15 mp) szét van nyitva, akkor összecsukás közben kattan egy nagyot. :F Ezt csak akkor csinálja, ha fent van a hátlap is.

(#363) Stimpy válasza vandaru (#344) üzenetére


Stimpy
aktív tag

Hali.Az oldalad tényleg nem rossz, viszont van néhány helyesírási hibád, azokat javítsd ki szerintem.A gyűjteményed is egész korrekt, majd áttanulmányozom tüzetesebben is, hátha tudunk csereberélni valamit.

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#364) Stimpy válasza Dexterov85 (#356) üzenetére


Stimpy
aktív tag

És mit lehet tudni a gyűjteményedről? Ha van cserélnivalód, KrenAtesz topicjába listázd be :)

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#365) (Kolombusz) válasza (Kolombusz) (#362) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Kedden lehet visszaviszem, hogy ezt csinálja már meg a faszi, mert a hátlapot nem vittem, ezért gondolom nem tudott állítani valamin. :F

(#366) vandaru válasza Stimpy (#363) üzenetére


vandaru
csendes tag

Nagyon köszönöm hogy felhivtátok a figyelmemet a helyesirási hibákra.
Német billes laptoprol irok és nem minden ott van ahol kellene.
Este csináltam az oldalt fáradtan , annyira örültem neki hogy a helyesirási hibákra nem is figyeltem. Elvileg kijavitottam, ha valamit észrevennétek jelezzétek kérlek.

Vannak cserélhetö teloim . A tiedet hol tudom megnézni? Email-ben?

www.vandaru.webnode.hu

(#367) Dexterov85


Dexterov85
újonc

Sziasztok! Sikerült ma szert tennem egy Maxon mx-3000-re, valamint egy Nokia 7600-ra. Mindkettő működik, a nokiát kell egy kicsit kipofozni, mert a készülékház eléggé rossz állapotban van. :DD

www.dexterovmobile.5mp.eu

(#368) rekid


rekid
addikt

hi!
Ha minden jolmegy lehet lesz nemsokára egy 8310 em. Tudnatok segiteni abban hogy konkretan hova erdemes elvinni kipofoztatni? (bp) (mellesleg lehet egy s45 ötöt is megcsinaltatnek mert a billentyuzete mar eleg nehezen mukodik ) (nemakarom gagyi helyre vinni.)

Gyáva népnek nincs hazája!

(#369) Gebriel


Gebriel
veterán

Sikerült beszereznem ezt a gyönyörűséget Sagem Überbrutál :DDD Most ezt használom másod telefonnak :C :))

[ Szerkesztve ]

(#370) Diego!


Diego!
senior tag

Van valakinek jó állapotú, működő 8210-e?

(#371) Dexterov85


Dexterov85
újonc

Nekem van egy aránylag jó állapotú 8210-esem :)
Csupán a zsebben hordás látszik rajta.
Tökéletesen működik.

[ Szerkesztve ]

www.dexterovmobile.5mp.eu

(#372) Dexterov85


Dexterov85
újonc

A jövő heti telefon,amit használok másodlagos készüléknek:
Philips Fizz (TCD310) 1996-ban készült:)
Majd ha érdekel valakit,beszámolok a tapasztalataimról :DDD

Jut eszembe!
Megérkezett a gyűjteményembe egy Bosch 909 dual s.
Szép készülék,csak az akkuval van gondja:( Majd megoldom...

[ Szerkesztve ]

www.dexterovmobile.5mp.eu

(#373) Diego! válasza Dexterov85 (#371) üzenetére


Diego!
senior tag

Priv. ment :)

(#374) trassher


trassher
addikt

sziasztok

nekem egy 8850-esem van amit napi szintem használok suliban, utazásnál szóval mindenhol. egy gondom van vele mégpedig az hogy sokszor előfordul telefonálás közben hogy jelez a teló miszerint akku feszültség alacsony és kikapcsol. van hogy egy full töltés után játsza el. mi lehet vele a gond? akksi problémás lehet vagy szoftver? válaszaitokat előre is köszönöm.

másik kérdésem 8910i-vel kapcsolatos. megszabad venni vagy annyira gány a kijelzője hogy inkább egy 8910? itt találtam eladót nagyon jó áron csak nem tudom mi a helyzet a kijelzővel. még nem válaszolt a hirdető ezért megkérdezem itt. 8910i-ből létezett fehér változat? erről a telóról lenne szó. van rá esély hogy gyári ház vagy inkább utángyártott lehet?

Redmi Note 7

(#375) (Kolombusz) válasza trassher (#374) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Szia!

Én is néztem azt a telefont.
A kijelzője elég tré, olyan, mint a 3510i-ben volt, de azért nem olyan rossz, hogy emiatt kihagyd.

Kerestem én is fehér 8910i után, de nem találtam sehol. Ami miatt pedig kizártam, hogy ez gyári, az, hogy nincsenek betűk a gombok felett. Szép, szép, de újrafújt, vagy utángyártott házú. Viszont van egy nagyon szép fekete a hirdetések között, 30 ezer forintért árulja a srác, nézz utána, nekem küldött nagyfelbontású képeket, tényleg szép állapotban van.

Én most a kicsit ütött-kopott 8910-esem használom elsődlegesként és az aksija neki is rakoncátlankodik. 1 hetet kihúz, de nem jelez, hogy merül, hanem telefonálás közben sipol aztán 5 másodpercen belül ki is kapcsol. Nemsokára visszaváltok az N80-ra kis időre, mert kell a GPS. Aztán jöhent megint a retro. :)

(#376) trassher válasza (Kolombusz) (#375) üzenetére


trassher
addikt

az én 8850em is ugyanezt csinálja. sipol, kiírja hogy akku fesz alacsony és vége. be kellene vinnem márkaszervízbe, hátha tudnak vele valamit kezdeni.

amit ajánlottál telót megnézem. aztán írok ha sikerült valamit beszélni a hírdetővel

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#377) Algieba válasza Gebriel (#369) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

[link]
Én meg ezt találtam. Még gondolkodok rajta.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#378) fullextra válasza trassher (#374) üzenetére


fullextra
tag

Kedves Trassher!

Az általad írt problémán egy szoftver frissítés, és egy akkumulátor csere helyre tenné a dolgot.
Nekem volt 8910i-m: sokan szidják a kijelzője miatt, persze :nem olyan mint egy N95-nek a 320X240pixele, de használható, sokan szidják, hogy többször kell tölteni, mint monochrome kijelzős társát, ez sem igaz, mert nekem simán eldöcögött hetente egy töltéssel(gyári akkumulátor), mikor monochrome kijelzős társát négy naponta már tölteni kell.
Szóval a szidalmak ellenére legalább olyan jó a 8910i, mint a 8910.

tudnivalók: 8910i-t csak fekete házzal gyártottak, sima 8910-et két színben schwarz és beige, sem gold, sem white nem készült belőle.

Nemrég láttam a vaterán Gyári Új 8910i-t ha érdekel nézd meg, bár annak megvan az ára :Y .

(#379) trassher válasza fullextra (#378) üzenetére


trassher
addikt

Köszi a válaszokat. Akkor majd a héten beviszem egy márkaszervízbe hogy pakoljanak rá valami friss szoftvert. Ennek az ára kb mennyi lehet?

Redmi Note 7

(#380) trassher válasza trassher (#379) üzenetére


trassher
addikt

Közben kerestem 1-2 telefont Vaterán. Ezek lennének azok:
1
2
3
4
5
6

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#381) fullextra válasza trassher (#379) üzenetére


fullextra
tag

Kedves Trassher!

Nekem a sima 8910be 2500Ft volt a szoftver frissítés, szerintem a 8850 ugyanilyen árban lehet.
Nálam 8800-nál a ugyan ez a gond volt ,mint a Te 8850-ednél, és ott a szoftver frissítés 70%-ban megoldotta a gondot, plussz :vettem hozzá egy sirocco akkumulátort , ezáltal tökéletes lett.

Szerk: szerintem, a 6.-at válaszd, jó ár, gyári karosszéria, doboz, ezek mind pozitívumok.
ha lehet, válaszd a személyes átvételt!

[ Szerkesztve ]

(#382) trassher válasza fullextra (#381) üzenetére


trassher
addikt

Én is azt választanám szívem szerint csak sajna most 20K-m lenne a dologra, a 8850-től pedig nem szeretnék megválni. Még a 3. linken szereplő fekete telefon lehet esélyes. Személyes átvétel nem lehetséges mivel mindkét helytől elég messze lakom.

Redmi Note 7

(#383) Diego!


Diego!
senior tag

Működő szép, jó állapotú 8210-est keresek fehér előlappal.

(#384) Stimpy válasza rekid (#368) üzenetére


Stimpy
aktív tag

Mit értesz kipofoztatás alatt? Ha gondolod szólj , amikor megvan, és lehet meg tudom oldani.

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#385) Stimpy válasza Diego! (#383) üzenetére


Stimpy
aktív tag

Szerintem dobj fel egy aprót, vagy írj be KrenAtesz topicjába.

[ Szerkesztve ]

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#386) Algieba válasza Diego! (#383) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A gyöngyházszürke nem tetszik, ami nálam van? Ő megbízhatóan működik, mindennapos használatra alkalmas, független példány.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#387) kornél1


kornél1
aktív tag

sziasztok! én régota szeretnék egy régirégi kommunikátort de aranyárba adják öket sajna... amugy egy 7110 vételén gondolkodom erösen... :B

(#388) blueMerle válasza kornél1 (#387) üzenetére


blueMerle
veterán

A 9300-ám nagyon szép állapotban 20 K-ért adtam el minden tartozékkal
Most lesz egy eladó 9500-ám, megkímélve de nagyon sokat volt haszáltam, majdnem 1200 lebeszélt óra....tobb száz email megírva rajta és rengeteg excel szerkesztés, stb...

Egyébként a mobilos boltok valoban aranyárban adják oket, mert ritkaság.

(#389) kornél1 válasza blueMerle (#388) üzenetére


kornél1
aktív tag

és az pl mit befolyásol ha iylen sokat használtad d most jo? 20 egész jo ár, de tegnap elköltöttem 15öt szal most nekem sajna nem megy, de ha meglesz még lehet alkudok rá :DD

nem, a mobilosboltok jol tuladnak rajta, a magánszemélyek adják tapasztalatom szerint aranyárba... 9110ért kérnek 28k-t meg hasonlo :(((

(#390) blueMerle válasza kornél1 (#389) üzenetére


blueMerle
veterán

A 9500-át nem adnám én sem 20-ban, de ez nem apró errol ne itt. Az értéke így kb. 28K

Az hogy mit ront rajta hogy sokat volt használva? Hm.
Szted ha van egy BMW tip top állapotban de 800.000 km-rel akkor az mit befolyásol? :DDD

(#391) trassher


trassher
addikt

ez vajon megérheti a villámárat? az eleje kicsit kopott. azon lehet valahogy segíteni esetleg vásárlás után?

Redmi Note 7

(#392) kornél1 válasza trassher (#391) üzenetére


kornél1
aktív tag

hogy megéri e azt te itéled meg, de lehet hozzá kapni még uj elölapot nem?

(#393) trassher válasza kornél1 (#392) üzenetére


trassher
addikt

ha tudnék is szerezni hozzá újat akkor már biztos benne lenne 30ban, annyiért meg van tökéletes ugyanott. még megvárok egy mailt hogy milyen áron tudnak hozni. ha az jó akkor onnan, ha nem akkor marad a keresgélés :(

Redmi Note 7

(#394) rekid


rekid
addikt

SZiasztok! MEgvan a 8310 esem. :)) jee :) Legyszives segitsen aki tud hogy a telefonnal kapcsolatos topicot hol talalok. Soft frissites erkelne es hasonlok pl adatkabelevel meglehet e csinalni vagy csak szervizkabellel es hasonlo dolgok. Sajna az istennek nemtalltam meg es nagyon erdekel.
Köszi szepen!

Gyáva népnek nincs hazája!

(#395) Stimpy válasza rekid (#394) üzenetére


Stimpy
aktív tag

Legjobban tán akkor jársz, ha beviszed a nokiához, ott rádobják a legutolsó softot, és nem kerül összesen annyiba, mint egy szervízkábel.

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#396) Diego! válasza Algieba (#386) üzenetére


Diego!
senior tag

De de :K :C Ment priv. :)

[ Szerkesztve ]

(#397) Dexterov85


Dexterov85
újonc

Üdvözlet!
A minap kézhez kaptam egy ericsson hotline 433-ast.
Nagyon szép...és működik:)

www.dexterovmobile.5mp.eu

(#398) peterszky válasza kornél1 (#389) üzenetére


peterszky
őstag

Nálunk az egyik mobilboltan láttam egy 9110-est 9k-ért, igaz nem volt hozzá semmi. Nekem van egy fullos 9110i, de a világért nem adnám el, nagyon baba. Felújítottam picit (hangszóró+mikrofon csere), lett hozzá pótakksi, doboz, tartozékok is megvannak. Emellett kiválóan működik! Csak hozzászoktam a jóhoz, így már egy 9300i-t használok :DDD

What else you gonna do on a Saturday?

(#399) Avercamp


Avercamp
csendes tag

szisztok, nemrég beszereztem egy Ericsson t29 telot, és azóta vettem hozzá egy uj házat is, ki kellene cserélnem de a dolog nem ilyen egyszerű, hanem ez alkalomból szalagkábel csere is szukséges....tudtok egy jó szerelőt vagy egyszerűen valakit ajánlani aki ezt megcsinálja nekem??!!! köszönettel, priviben is johet pesze!

(#400) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Mai szerzeményem, egy Siemens Xelibri 2-es.
Butuska, de a Star Trek feeling miatt megérte az árát. Állandóan azt várom, mikor hív Kirk kapitány. :DDD

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.