Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Lesz egy Ericsson R320-asom.
Sajnos, Westeles. Ki lehet még sütni? Vagy szerezzek hozzá T-Mobilos számot?

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#202) Viktor0610 válasza Algieba (#201) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A függetlenítés témája a fórumon tiltott. Már, ha a kisütés ( ;] ) alatt ezt érted.

Egyébként a T-Mobile elég alacsony összegért elvégzi neked a műveletet -legálisan.

Samsung Galaxy A54

(#203) Algieba válasza Viktor0610 (#202) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Mégis, mennyi az az alacsony összeg?
Bár, nem lesz kisütve. Megy a polcra az öregek közé.
A 3650-est viszont használni fogom.

Ui.: A héten jött hozzám egy Siemens SL55.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#204) Viktor0610 válasza Algieba (#203) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Általában max. 5 e Ft.

Samsung Galaxy A54

(#205) blueMerle válasza Algieba (#203) üzenetére


blueMerle
veterán

Az a gond hogy igazság szerint nem éri meg. Ahogy Viktor is írta 5K...namost az egész cucc nem ér ennyi. Házilag pedig ezeket nagyon költséges lenne szabaddá tenni. Vitrinbe, retró feeling az rendben van, nade erre még + ennyi pénzt kiadni... :(

(#206) fullextra


fullextra
tag

sziasztok!

legfőbbképp Algieba-tól kérdezném ,hogy mi a véleménye a 6510-8310 párosról?
szerethető darabok?
köszönöm a választ

(#207) Algieba válasza fullextra (#206) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A Nokia 7650 ma elutazott. A héten helyére érkezik első tulajdonostól egy megkímélt 3650-es. A Siemens AF51-et egyik ismerősömnek adtam. Azonban az Alcatel 715, Nokia 6510, Nokia 8310 nálam maradnak.

Hogy érdemes-e beszerezni őket, és milyenek a mindennapi használat során? Egyéni ízléstől függ, hogy az elegánsabb 6510-est vagy a bohémabb 8310-est választjuk. Mindkettő jó telefon. A 6510-esem sajnos bugos, azonban a 8310-es megbízható, tökéletesen működik.
Ha találsz hibátlan példányt, ne habozz. Jó vétel lesz.

Ez a két kisöreg tudja a számomra fontos dolgokat: telefonálás jó hangminőségben oda-vissza, ébresztő, naptár, rádió. A rádiójuk tisztán szól.
Két hete a kedvenc használt telós boltomba bejött egy fiatal hölgy megnézni egy Samsung M300-ast. A táskájából egy lila Nokia 6510-es kandikált ki. Megkérdeztem, hogy mennyire van megelégedve az öreg mobillal. Azt mondta, hogy sosem fogja eladni, mert egy hetet bír egy feltöltéssel.

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#208) Brian502


Brian502
újonc

Helló mindenkinek. Én nem gyűjtöm a régi telókat, de akad belőlük. Leírom mi van, és ha valakinek kell olcsón odaadom.
- Ericsson GF768c (a "no" gomb törött, akkuk hiányzanak belőlük, de a fedél rajta van)
- Nokia 5110 (akku nélkül)
- Nokia 3210 (bekapcsol, de akármilyen sim-et teszek bele nem fogadja el), van 2db gyári előhátlap
- Panasonic GD35 (nem kapcsol be, akku nincs,de VAN töltő)
- Siemens A35 (műxik, akku nincs, de VAN töltő)
- Siemens A55 (nagyon szép állapotban, akku jó, töltő is van, csak TELEFONZÁR van rajta)
- 2 db Samsung SGH-R210 (mindkettő tökéletesen műxik, töltővel)
- Nokia 3310hez van pár alkatrészem(hangszórók, rezgő motor...)
A két Samsungot kivéve igazából a többit csak alkatrésznek ajállom.
Ha valakinek valami kell írjon!
mailcímem: csezze@freemail.hu

(#209) Viktor0610 válasza Brian502 (#208) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ugye azt tudod, h. ez nem a hirdetőfal? :U

Samsung Galaxy A54

(#210) alkonyfeny


alkonyfeny
csendes tag

Nem olvastam végig a topic-ot, de gondolom nem én vagyok az egyetlen, aki a 3210-es "rajongók közé tartozik.Az egyik, hanem a legszebb telefon, amit a Nokia csinált.
A másik, amit nagyon tetszett, de sosem volt az a Ericsson T28-sa.. :)

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

(#211) Brian502 válasza Viktor0610 (#209) üzenetére


Brian502
újonc

Most az a probléma, hogy feka vagyok??? :((
Elég sok hozzászólást olvastam, és több helyen találkoztam olyan hozzászólásokkal, hogy ilyen megy olyan típust keresnek, vagy ehhez-ahhoz alkatrész vagy előlap kéne. Érdekes ott nem találkoztam a válaszoddal. Jéé, eladó egy Sony CMT-HX5BT micro hi-fi!!?
Ha nekem van jó pár alkatrésznek felhasználható telefonom, miért nem írhatnám be ide, lehet esetleg valaki, épp ezt keresi!? De ha sérti a szemed, töröld ki, nekem tök mindegy, ki is dobhatom ezeket a telókat (nem véletlenűl nem írtam árakat)!

(#212) Algieba válasza blueMerle (#205) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Megjöttek a telefonok. Az Ericsson R320 tökéletes állapotú! Annyira szép, hogy bizony meg kell oldanom a függetlenítését így vagy úgy.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#213) blueMerle válasza Viktor0610 (#209) üzenetére


blueMerle
veterán

Azt hiszem ez még belefér a dologba, bár tégy belátásod szerint :U
Itt valóban nem kökemény bizniszröl van szó.

Algieba: megértelek :K

[ Szerkesztve ]

(#214) G-Jay


G-Jay
újonc

Milyen alapon diszkrimináljátok itt az niggereket mi? Csak azért mert más a bőrünk színe már eladni sem adhatunk el semmit? Brian, testvér, egyetértek a véleményeddel. Elegem van a negatív megkülönböztetésből! Moderátor szóljon be a fehér csávóknak is, ne csak nekünk, játékosoknak. :(((

(#215) fullextra válasza G-Jay (#214) üzenetére


fullextra
tag

Üdvözlök mindenkit!

Elősször is köszönöm válaszod Algieba!
bár tényleg nem valami kemény üzletelésről van szó, de ezt akkor is tessék itt befejezni, szerintem az ajánlatok maradhatnak ,de erre kár több szót pazarolni.

(#216) Grafiqs válasza G-Jay (#214) üzenetére


Grafiqs
őstag

Neked és Briannek is szól. Nem szeretjük a forumon ezt a hangnemet. Senki sem ítél bőr szin alapján. Ez fel sem merült. A probléma a hsz. tartalmával van/volt.

Ellenben ha folytatod ezt a stílust akkor pihenőre küldelek.

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#217) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A legfrissebb szerzeményeim. Ugye milyen szép az R320s.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#218) Brian502 válasza Grafiqs (#216) üzenetére


Brian502
újonc

Érdekes választ arra még mindig nem kaptam, hogy másnak ezért miért nem szóltatok!!?? Miért nem a másik MODERÁTOR válaszolt, hiszen őt kérdeztem? Ami a telefonokat illeti, már odaadtam őket egy hajléktalannak.

(#219) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szerény gyüjteményem.
Felül a "régiek": Motorola V3688, Nokia 6150, Ericsson R320s, Nokia 8310, Nokia 6510, Alcatel 715.
Alsó sorban a multimédiás példányok: Siemens SL55, Nokia 3650, Sony Ericsson K320.
Csak kilencen vannak, de ha elkap a mobilmánia, még beszerzek telefonokat.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#220) blueMerle válasza Algieba (#219) üzenetére


blueMerle
veterán

Szép :)

(#221) Algieba válasza blueMerle (#220) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ráadásul végre megtanultam "üzletelni". Persze odafigyeltem a kölcsönös boldogság elvére. A másik fél maximális megelégedésének adott hangot a válaszleveleiben. Megértem a lelkesedését, a Nokia 7650 egy igazi klasszikus. Előfordulhat, hogy kisidő múlva idegesíteni fog a hiánya.
Azonban kárpótol a gyönyörű állapotú Ericsson R320. Jobban örülök neki mint a Nokia 3650-nek. Nem arról van szó, hogy bajom lenne a 3650-sel. Semmi gondom vele, remek telefon, tökéletesen működik, állapota kifogástalan, és egy csomó hasznos dolgot pakolhatok bele, de a szívem mégis az R320-tól dobog gyorsabban. Annyira szép. A gombjai tökéletesek, semmi kilazulás, vagy beragadás, a telefon testén sehol egy sérülés, csak az antenna gumiborítása töppedt meg egy picit. Eme régi modell összeszerelése kiváló. A formatervétől kis csillagok röpködnek a szemem előtt. Imáááááááááádom.
Valaki adjon nekem egy érvényes T-Mobilos sim kártyát! Please! Használni akarom!
Nem hallom a multimédia dübörgő mp3-as hangorkánját, és nem látom a csili-vili mp4 képorgiáit.
Pityegő monohangok csipogják az egyszerű üzenetet, a telefon telefonálásra való. És erre az R320 tökéletes.
A Nokia 3650 a "játékszer" szerepét kapta meg.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#222) blueMerle válasza Algieba (#221) üzenetére


blueMerle
veterán

1 évig használtam R320-ast. Aki ismer az tudja hogy nálam ez mit jelent. :)
Természetesen mint céges telóként, saját telefon nálam nem bírja tovább 2 hétnél, jó esetben 3.

[ Szerkesztve ]

(#223) fullextra


fullextra
tag

valaha nekem is volt R320-asom :DD egyedül az akkumulátorja volt aggasztó

(#224) Micuir_M


Micuir_M
tag

Megjegyzem, van a valóságban is mobiltelefon-múzeum! Dunaföldváron van egy T-viszonteladó és a kirakatában vagy 200 db régi telefon. Én is nekik adtam egy Motorola T2288-ast.

Más: nekem is van egy ilyen Bosch telefonom, mint amelyről kép volt a topic elején. Van hozzá két akksi és pár éve még napi használatban volt, mint kölcsöntelefon.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=micuir_m

(#225) alkonyfeny válasza Algieba (#221) üzenetére


alkonyfeny
csendes tag

Micsoda költő.. :U

[ Szerkesztve ]

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

(#226) adik


adik
őstag

egy hete vettem t68: kép, 120K
állítólag új, a csatik tők szűzek voltak (sim, akku-saruk), szóval akár még lehet is

Kettő, csipkebokor vessző!

(#227) Diego! válasza adik (#226) üzenetére


Diego!
senior tag

Újnak is néz ki...szép :K

(#228) blueMerle válasza adik (#226) üzenetére


blueMerle
veterán

annyira szép ez a telefon... :U
Akkoriban is nagyon tetszett, volt belöle 2 darab is, egy elöd Ericsson T68 illetve az SE változat is.

(#229) darnellsmith válasza Algieba (#219) üzenetére


darnellsmith
senior tag

szépek nagyon emlékszem még amikor nekem s55ös siemensem volt akkor sl55öt-öz szerettem volna :)

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#230) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Megjött a Sony J6, Ericsson GA628, és a Sony Ericsson T100.
A Sony J6 tökéletes állapotú, működik. Majd készítek róla fotókat. :)
A GA628 leharcolt és kipurcant, a T100 zsebkopott, azonban bekapcsol és megtalálja a hálózatot.

Most már 12db telefonom van. A Nokia 3650 el kéne passzolnom, mert hamarosan beszerzek egy Sony Ericsson P800-ast. Egy okostelefon nekem elég a csapatomba.

Szerk: Tegnap a kedvenc boltomban találkoztam egy igazi gyüjtővel, kb. 300 telefonja van. A kedvence a Nokia 8110-es. Egy öregecske kagyló Samsung felett elmélkedett, hogy vegye, ne vegye. Az asztalra meg kitett két Motorola kagylót szervízelni, és még volt nála két telefon, ha jól láttam. :) Elképesztő.

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#231) alkonyfeny válasza Algieba (#230) üzenetére


alkonyfeny
csendes tag

A belsőzsebeit pedig nem is láttad... :) ..ez van, ha az ember szereti ezeket a vackokat...

Nekem elég kicsi a gyűjteményem :U

Nokia 1611, 3210 és valahol van egy Alcatel onetouch club is, ami szép navancsosan világít mind2 sorában.. :)

A jovőben egy Motorola V61 és egy Ericsson T28-at szeretnék beszerezni.. :P

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

(#232) darnellsmith válasza Algieba (#230) üzenetére


darnellsmith
senior tag

p800as az az értintőképernyős ha jól tudom, nagyon jó kis gép :R

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#233) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Íme a Sony J6, és váratlanul betoppant társa, az Ericsson T29.

A T29 itt-ott zsebkopott, de egyáltalán nem vészes mértékben. Kártyafüggetlen, és működik.
A Sony J6 tökéletes állapotban van, szintén kártyafüggetlen.
Azt se tudom, melyiknek örüljek jobban. :DD

A T29-est a kedvenc boltomban tette elém a kedves néne. Nem számítottam rá, hogy ma ennyire kellemes meglepetés ér. :D Régóta szemezgetek a flippes Ericssonokkal a telefongurun, és most potty, kezembe hullott egyikük. Azonban nem fogom használni a magas sugárzási értéke miatt, hiába tetszik. :(

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#234) darnellsmith válasza Algieba (#233) üzenetére


darnellsmith
senior tag

milyen magas sugárzás? :F

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#235) Viktor0610 válasza darnellsmith (#234) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

SAR-érték.

Samsung Galaxy A54

(#236) Algieba válasza Algieba (#230) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Az Ericsson GA628 is működik, csak laza a törött simkártya tartója és laza az akkuja is. Mindkettőt összeszorítottam, és hopp, életre kelt az öreg mobil. Jelenleg ő a legidősebb telefonom. Tudtam telefonálni vele. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#237) Oldmobil válasza Algieba (#236) üzenetére


Oldmobil
aktív tag

Hahó!
Grat az újdonságokhoz. A T29 nekem is nagyon tetszik, a T39 után szerintem a legszebb flipes Ericsson. A P800 meg nagyon jó móka, nekem volt rajta C64 emulátor, meg csomó más progi, de telefonnak kevéssé vállt be.

(#238) Algieba válasza Oldmobil (#237) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Amilyen mohó lélek vagyok, már azon kesergek, hogy egy T39 lett volna az igazán kiváló fogás. :)
Gyönyörű a T29. Percekig bámultam, mire felfogtam, hogy igen, a kezemben tartok egy aktív flippes Ericssont.

Egyszer már volt P800-asom. Jól ismerem. Sőt, a régi gépen rajta van az utolsó mentése az első készüléknek, így vissza tudom tölteni az újba.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#239) darnellsmith válasza Viktor0610 (#235) üzenetére


darnellsmith
senior tag

big thx, vannak benne érdekes adatok ;)

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#240) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Valaki fel tudna ajánlani a gyüjteményembe egy Ericsson GA318-ast? Fontos lenne. Ugyanis a GA628-as mégsem az első telefonom, a GA318-as volt az. Az üres doboza mutatott rá a tévedésemre.

Szerk: Napok óta egy mobil antikvárium tervén molyolgatok.

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#241) Stimpy válasza Algieba (#240) üzenetére


Stimpy
aktív tag

Megnézem mit tehetek Érted :) De csak hétvégén lesz időm.

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#242) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Üdv!
Nekem is van egy kissebb gyüjteményem:
Alcatel OT Easy Single Band,Panasonic GD50,Ericsson R320s,Motorola Timeport P7389 töltővel,dobozban,CD-vel jó állapotban,Ericsson R520m jó állapotban,Ericsson T65.

(#243) KrAt


KrAt
veterán

Nemsoká kapok egy igazi kuriúzomuot: (nekem legalábbis tutira az) Ericsson R380 :) Várom már mint állat :)

(#244) alkonyfeny válasza eldiablo (#242) üzenetére


alkonyfeny
csendes tag

Motorola Timeport P7389-om nekem is volt...valamikor... Szerettem, bár azóta nem volt Moto.-m :)

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

(#245) fullextra válasza Algieba (#219) üzenetére


fullextra
tag

hajjajjj mit nem adnék egy 8310-ért ;)

(#246) adik


adik
őstag

a fiók mélyén találtam, egyszer még az őrsön is voltam vele, mert azt hitték lopott (hát igen, nem ma volt már...)
Ericsson GF 788
vigyázz, a linkek mögött nagy képek vannak!

[ Szerkesztve ]

Kettő, csipkebokor vessző!

(#247) Diego!


Diego!
senior tag

Ez (T720) nemtudom mennyire retro...de vettem egy ilyet :D

[ Szerkesztve ]

(#248) KrAt válasza Diego! (#247) üzenetére


KrAt
veterán

Volt ilyenem, szerettem :)

(#249) fullextra


fullextra
tag

jön németországból a 8910-em :D, remélem még a jövőhéten ideér :DD

(#250) fullextra válasza fullextra (#249) üzenetére


fullextra
tag

erről van szó:

[link]

amikor ránézek erre a telefonra ,akkor elolvadok ;]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.