Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21001) Earl_Muttley válasza MurdR (#21000) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Én se :DD

A laposhoz meg gratu :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#21002) KSparrow válasza MurdR (#21000) üzenetére


KSparrow
senior tag

Teljesértékű sose leszek, hiszen nincs semmi Apple termékem, nemhogy a lehgújabb.
De a retrót csípem, egyrészt telefonban, másrészt stílusban is, meg van pl egy Csepel bringám, én újítottam fel, és használnám is, ha nem lenne ilyen fos idő. Mindig van azzal is valami, most a hátsó tengelyt kellett cserélnem.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#21003) Stylewars_kp válasza KSparrow (#21002) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

A retro csepel kerókért odavagyok, van itthon egy közel 100 éves, kezelába ki van egy a baj, hogy már kevés benne az origi cucc.

(#21004) LaciGSM válasza MurdR (#20975) üzenetére


LaciGSM
aktív tag

hát én ha találnék egy MZ5-öt...... hűűű bele sem gondolok:))

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#21005) draco31


draco31
veterán

Nokia 6085-nek megnémult a csörgő hangszórója. Van neki valami szerviz menü szerű dolog, mint a Sony Ericssonokon, hogy ott is megnézzem?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#21006) KSparrow válasza draco31 (#21005) üzenetére


KSparrow
senior tag

ilyen szervizmenü nincs. Ki kell venni, megnézni, hogy úgy szól-e (pl 3,5mm jack dugót rátenni, hangszóró bemenetből, stb..) ha szól, jó a hangszóró, ha nem, csere. van bontottam, ha kell

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#21007) draco31 válasza KSparrow (#21006) üzenetére


draco31
veterán

Oké, akkor hamarosan megyek és megnézem, az egyik barátom anyjáé.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#21008) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Nagyon szeretem az én kis Ericsson t68-amat.
Ma reggel pl az óra átállítást írta ki pontosan, bőséges szöveggel.

Logikus, érthető, előzékenyen informál.

Iyent egy mai telefonnál nem látni. Elegáns megoldás.

A modernség megszüntettte az eleganciát?

Nagyon szeretem az igényes apróságokat.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#21009) LaciGSM válasza Polarstar (#21008) üzenetére


LaciGSM
aktív tag

A modern készülék csak simán csendben átállítja neked az órát, hozzá sem kell nyúlni, és az egészről tudomást sem kell venni:))

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#21010) Polarstar válasza LaciGSM (#21009) üzenetére


Polarstar
nagyúr

A-ha! Nekem is volt modern készülékem ami simán két órával elállította magát.
Ez konkrétan és pontosan kiírta.

Szóval én erre szavazok! :R /A másik. Biztos hogy át akarod állítani? És ha nem? Lehet ennek is oka./

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#21011) MurdR válasza Polarstar (#21010) üzenetére


MurdR
veterán

Akkor olyan időzónát kell beállítani :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#21012) draco31 válasza KSparrow (#21006) üzenetére


draco31
veterán

Tesóm 5610-ese furán viselkedik. Egyrészt kicsit lassú lett. Ami viszont jobban aggaszt az az, hogy a kijelző felső részén 6 vagy 7 pixel sornyi fehér sor van, tehát legfelső sor fehér, a következő sor jó, aztán megint fehér sor, megint jó. Ez mindenhol így van, videólejátszásnál, játéknál, képeknél, mindenütt. Utángyártott kijelző van benne, lehet kezdi magát megadni? Nagyjából az akku ikon feléig tart ez a váltakozás, utána már jó a kép mindenütt. Leejtve nem volt ha jól tudom.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#21013) KSparrow válasza draco31 (#21012) üzenetére


KSparrow
senior tag

Könnyen elképzelhető, bele kéne nézni. E65-ben, 5700-ban, 3720-ban ugyanaz a kijelző van. A szalagkábel is lehet, bár a csűsztatáűással ott javulhatna a helyzet. ha nincs, akkor a kijelző lesz a baj. de az is lehet, csak kicsúszot a helyéről. le kéne venni, a fólián a csatlakozókat kicsit megpucolni illetve rányomni a fóliára, megnézni, hátha job. ha nem, akko új kijelző kell bele. szerintem az megoldja. tipp: a kijelző flexre, ha összerakod, tegyél egy kis celluxot. a kijelző fém éle ugyanis könnyen elvágja a fóliát. Sajnos ezt eléggé elnézték a tervezéskor.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#21014) draco31 válasza KSparrow (#21013) üzenetére


draco31
veterán

Igen tudom, erre még én hívtam fel a figyelmedet ha jól emlékszem. Ebben ősszel raktam kijelzőt is meg szalagkábelt is. Mindkettő utángyártott. Majd később lehet belenézek. Köszi!

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#21015) zorzy4 válasza Polarstar (#21010) üzenetére


zorzy4
őstag

Konkrétan lehet hogy szoftvert kellet rajta frissíteni, ez bármelyikkel előfordulhat. Amúgy én is most t68at használok. Tesztelem eladás előtt.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#21016) meroly


meroly
veterán

Ezt próbálta már valaki?

Multitasking and hacking nokia s40

C2-01be írta be a srác, és működik nála :Y

Impossible is nothing

(#21017) KSparrow


KSparrow
senior tag

Meroly: Majd ha lezsz időm, lehet kipróbálom valami vackon, pl beázott 5310. :)

erre pls ne nyomjatok, szeretném elvinni :)

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#21018) Zotykoresz válasza KSparrow (#21017) üzenetére


Zotykoresz
csendes tag

Okés kolléga :)
Én meg ezt vinném :[Proto E60]

Nokia 7710 => Samsung Galaxy Mega 6.3 => Lenovo Phab Plus => ???

(#21019) KSparrow válasza Zotykoresz (#21018) üzenetére


KSparrow
senior tag

Még hogy nem alkalmas telefonálásra... :DDD én napi szinten használtam egy előbbi, F4-es állapotot, kb 2 hétig. :K

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#21020) Zotykoresz válasza KSparrow (#21019) üzenetére


Zotykoresz
csendes tag

Nos igen, mint a múltkori E70 es nem proto csak azért van ott a matricáján hogy modell: xxxx :D
Ment PM

[ Szerkesztve ]

Nokia 7710 => Samsung Galaxy Mega 6.3 => Lenovo Phab Plus => ???

(#21021) arkades válasza KSparrow (#21019) üzenetére


arkades
aktív tag

Na jó de a szóban forgó készülék lehet, hogy tényleg nem alkalmas rá.
Egyébként látom, hogy modi lettél az old-on.
Gratu :-)

[ Szerkesztve ]

Каждый дрочит как он хочет.

(#21022) KSparrow válasza arkades (#21021) üzenetére


KSparrow
senior tag

ja, igen, köszi :)

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#21023) stufen2


stufen2
tag

A 8910-eseknél a mikrofonhiba az javítható vagy szalagkábelhiba?

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#21024) KSparrow válasza stufen2 (#21023) üzenetére


KSparrow
senior tag

az sajnos szalagkábel.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#21025) stufen2 válasza KSparrow (#21024) üzenetére


stufen2
tag

Hja akkor jól tudtam, de akkor nem tudom mi kerül ennyibe benne?

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#21026) MurdR válasza stufen2 (#21025) üzenetére


MurdR
veterán

Az azért egy kicsit durva ár szerintem. én már 20at is sajnálnék kiadni rá.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#21027) stufen2 válasza MurdR (#21026) üzenetére


stufen2
tag

Látom azért páran próbálják finoman meggyőzni, hogy irreális az ár.

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#21028) MurdR válasza stufen2 (#21027) üzenetére


MurdR
veterán

Lehet hogy csak árulgatni akarja, hátha jön valami hülye..

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#21029) stufen2 válasza MurdR (#21028) üzenetére


stufen2
tag

Ekkora madarat nem talál, ha a doboza is meglenne, és műszakilag nem lenne vele gond és tényleg külsőre szép, akkor azt mondom viszonylag jól belőtte az árát, de így...

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#21030) KSparrow válasza MurdR (#21028) üzenetére


KSparrow
senior tag

hát igen.írtam neki, hogy nem oyan egyszerűen cserélhető az alkatrész, azt mondja, már volt neki. Hát ő tudja. Én 13-ért vettem jót. (mondjuk az ár alatt volt kicsit)

Szerintetek ez mi a szösz lehet? Mobil 1938-ban?

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#21031) meroly válasza KSparrow (#21030) üzenetére


meroly
veterán

Ez kamu.
1. nem is a füléhez tartja
2. ha létezett is, tuti nem ekkora méretben

Szerintem simán egy pénztárca vagy retikül vagy bármi más, de hogy nem telefon, az tuti.

Impossible is nothing

(#21032) MurdR válasza stufen2 (#21029) üzenetére


MurdR
veterán

Ja hogy hibás a teló? Azt nem is figyeltem :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#21033) stufen2 válasza MurdR (#21032) üzenetére


stufen2
tag

Persze szalagkábelcserés, nem jó benne a mikrofon, az eladó autós hasonlatával élve: olyan mintha vennél egy Ferrari-t, csak épp nincs benne a motor. :D Pont a leglényegesebb része hiányzik.

[ Szerkesztve ]

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#21034) stufen2 válasza KSparrow (#21030) üzenetére


stufen2
tag

Ehhez képest akkor, "újra feltalálták a kereket" a 80-as években, mert akkor még táska méretűek voltak, a videón meg kb egy 90-es évekre jellemző méretet látunk

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#21035) MurdR válasza stufen2 (#21033) üzenetére


MurdR
veterán

Nagyszerű. Mindjárt le is ütöm fix árral :DDD

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#21036) stufen2 válasza MurdR (#21035) üzenetére


stufen2
tag

Jól írta az egyik vevő, még egy 10 est de lehet még többet rá kellene áldozni ... annyiért meg null perces is lehetne :D

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#21037) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Szorítsatok hogy ne verjenek át, ma belementem egy "gyanúsan olcsó" S2-be, a saját telefonom beszámításával.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#21038) zorzy4 válasza Earl_Muttley (#21037) üzenetére


zorzy4
őstag

Mi az az s2? Miért akarod lecserélni a telódat?

[ Szerkesztve ]

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#21039) Earl_Muttley válasza zorzy4 (#21038) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Galaxy S2, es csak azert mert a Blackberryt ezereve eladtam, es ebbe szamoltak be amit helyette szereztem /OT-995/

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#21040) MurdR válasza stufen2 (#21036) üzenetére


MurdR
veterán

Annyiért csúnyán null perces lehetne :))

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#21041) stufen2 válasza MurdR (#21040) üzenetére


stufen2
tag

Én 65-ért vettem null perces feketét, dokkolóval, tokkal-vonóval, fóliásat. Na de ugyanaz árulja ezt is, csak azt nem értem ez hol a bánatban tölt? :F

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#21042) .bruszli. válasza stufen2 (#21041) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#21043) meroly válasza .bruszli. (#21042) üzenetére


meroly
veterán

Ez micsoda? :Y

Impossible is nothing

(#21044) .bruszli. válasza meroly (#21043) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Nézd meg az előzményt. ;)

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#21045) meroly válasza .bruszli. (#21044) üzenetére


meroly
veterán

El is felejtettem. :B
Nem semmi :C

Impossible is nothing

(#21046) stufen2 válasza .bruszli. (#21042) üzenetére


stufen2
tag

Oké köszi, ma is okosabb lettem, :R amúgy ha élőben nem lát valaki ilyet, a kép alapján ember legyen a talpán aki meglátja az dugajt.

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#21047) alufelni


alufelni
tag

Sziasztok,tudom nem régi a készülék annyira,de tudnátok segíteni,szereztem egy Motorola E1-est,és sajnos nem magyar,van lehetőség rátenni valahogy??

(#21048) .bruszli. válasza stufen2 (#21046) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Szerintem ha tudod,hol van a telefonon a töltőcsatlakozó,akkor nagyjából azon a részen érdemes keresni a dokkolón is... ;]

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#21049) stufen2 válasza .bruszli. (#21048) üzenetére


stufen2
tag

igaz, de a kép akkor is fos :DDD

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#21050) KSparrow válasza .bruszli. (#21042) üzenetére


KSparrow
senior tag

Nekem van, most vettem a piacon Novinyulnak 500-ért. itthon néztem, valami hiányzott róla hát az alja. Nem baj, 500-at megért azért, legalább feltöltöttem a J110-esem, és kiderült, hogy össz 3 perc van benne :DD

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.